Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    karmelka życze ci by sie udałoale nie nakrecaj sie zbyt mocno żebyś sie nie zawiodła choc mam nadzieje że sie uda:wink:
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    tepmka- spadek na okres, maly spadek przed koncem lub poczatkiem owulacji i skoook malyszowy po lub w trakcie owulacji i wzrost i utrzymanie- jezeli jest ciaza nie bedzie spadku na okres:)
    natka24 popatrz sobie na ciazowe wykresiki i nasze i bedzie wszystko jasne
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    co oznaczaja biale niteczki w sluzie? - okres idzie nie?? :cry:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    napiszcie mi cos...prooosze
    --
    •  
      CommentAuthorpatrisha5
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Witam jestem tu nowa i mam nadzieję,że przygarniecie mnie do swojego grona:wink:.Staram się z mężem o dzidzię już 13 miesięcy,a Małżeństwem jesteśmy już prawie dziewięć miechów.Stosuję metodę termiczną,testy owulacyjne itp.Usłyszałam o 28 dni i skorzystałam.Tu jest super.Pozdrawiam Dziewczyny,które tak jak ja czekają na Fasolkę:bigsmile:
    -- Kiedy rozpocząć starania?
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    czesc patrisha5!! witamy w naszych skromnych progach!!:))
    Natalka20 staramy sie o dzidzie dopiero pierwszy cykl, no i probuje sie nie nakrecac, ale to sie tylko łatwo mowi...:)
    •  
      CommentAuthorpatrisha5
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Tak,to się tylko tak mówi i le ja przechodzę co miesiąc stresu,a przy tym obwiniam siebie i męża.Chociaż to nikogo wina nie jest.Możliwe,że ja mam problem za swoją mamą,ona dopiero 13 miesięcy po Ślubie zaszła w ciążę i też przeżywała taki stres.Wiem,że psychika w dużej mierze wpływa na te sprawy.Więc trzeba nam tylko wierzyć.No i głowa do góry:wink:
    -- Kiedy rozpocząć starania?
    •  
      CommentAuthorAksa78
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Cześć staraczki. Ja również się do Was przyłączam. Staramy się z mężem 5 cykl, mój wykres, jak widać, jakiś porypany (chyba biję rekord długości I fazy), ale może jest jeszcze dla mnie nadzieja.
    Jeżeli chodzi o nakręcanie, to osiągnęłam już chyba mistrzostwo :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Aksa78:) Witamy! Mnie prawie kopalo ostatnio i prawie brzuch rosl:) Teraz trzymam sie dobrze i z kazdej mysli sie zmieje ze bedzie co ma byc:)
    --
    •  
      CommentAuthorpatrisha5
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Ja to jestem dzisiaj wkurzona tym skokiem,nie wiem czym on był spowodowany,no ale pojawił się śluz.Jednek dzisiaj dam sobie na luz z przytulankami,bo znowu coś mi nie wyjdzie:wink:
    -- Kiedy rozpocząć starania?
    • CommentAuthoraureuska
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Witajcie
    Czy moglybyscie zerknac na moj wykresik. Test owulacyjny wátpliwy, ale bardziej pozytywny juz tak dlugo, temperaturka skacze jak chce a do tej pory wszystko bylo tak ksiazkowo :)

    Az sie denerwuje ...
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Aureuska, jaki cykl? Ostatni wpis, ktory ja moge podejrzec masz 19 lutego. Chyba zalozylas nowy cykl a nie udostepnilas...
    • CommentAuthoraureuska
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Moje przeoczenie..... juz udostepnilam :)
    --
    •  
      CommentAuthoranula_83
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny błagam pomóżcie mi policzyć kiedy przy cyklach 34-35 dniowych mogę mieć dni płodne??
    gubię się w tych wyliczeniach wszystkich :cry:
    •  
      CommentAuthorManaLoa
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    witajcie dziewczyny!
    dzisiaj u lekarza byłam... i trzeba będzie trochę dopomóc tej mojej płodności. Będę brała Clo... ale muszę wcześniej jeszcze prolaktynę sprawdzić... I jak wszystko będzie dobrze, to się do dzieła bierzemy i będziemy mocno serduchować. Jak do tej pory nadzieje traciłam, to teraz mam nadzieje, że w następnym cyklu na pewno się uda... Oby tylko ten się skończył...
    --
    •  
      CommentAuthoranula_83
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    ManaLoa to może rozpocząć staranka razem :):):) tylko powiedz mi co to jest Clo co masz zacząć brać? i może mi pomożesz zinterpretować kiedy mogę mieć owulację jeśli cykle mam 34-35 dniowe?
    •  
      CommentAuthorManaLoa
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Anula_83 napisałam Ci pod wykresem. Clo= Clostilbegyt stymuluje pracę jajników, żeby pęcherzyki urosły. Bo mi wychodzi, że owulacji nie mam jak na razie...
    --
    •  
      CommentAuthorpatrisha5
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny pomóżcie mi.Kiedy powinnam rozpocząć starania przy cyklu 31 dniowym.Dodam,że dzisiaj test owulacyjny wyszedł mi negatywnie.Pozdrowionk:wink:
    -- Kiedy rozpocząć starania?
    •  
      CommentAuthordorka82
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Różnie z tą owulacją bywa... Każda z nas inna, ja też mam cykle około 32 dniowe i ostatnio przy monitoringu ze względu na branie clo wyszło, że owulacja jest 20 lub 21 dnia. Może zatem spróbuj za parę dni z tymi testami:wink:
    •  
      CommentAuthorsmieszka48
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny raczej nikt wam nie da porady kiedy zacząc wspołżycie przy jakiejkolwiek dlugosci cyklow, bo dzien owulacji moze sie zmienic. Ja np. zazwyczaj mam okolo 14-17 dnia, a raz trafila mi sie 12-go wiec wyobrazcie sobei jaka bylam zawiedziona kiedy okazalo sie ze cykl przepadl.. moze warto pomyslec o tym zeby sie kochac co drugi dzien zeby nie przegapic owulacji ale tez nie nadwyrezyc plemniczkow :)
    -- smieszka
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    anula_83, płodności się nie liczy, lecz ją obserwuje. 28dni jest do tego najlepszym narzędziem.
    --
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeMar 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Raczej jednym z narzędzi:) Czy najlepszym? Poznałyście inne?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Czy istnieją inne oprócz kartki i długopisu?
    --
    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Witam. Jestem nowa. Bardzo proszę o pomoc. Mam 26 lat od roku staramy się dziedzię. Miesiąc temu poroniłam.... bo dzidi nie widziałam na usg, nie tylko ja bo lekarz tez testy wychodziły pozytywnie beta również tydzień leżałam w szpitalu nic ze mną nie robili, a ja krwawiłam coraz bardziej, mówili ze to było bardzo wczesne poronienie jakaś ciąża hormonalna, nie wiem w ogóle co to jest. Czyścili mnie. Nie wiem czemu ale ten miesiąc to dla mnie tragedia, gdzie się nie obróce tam słysze ze któraś urodziła któraś jest w ciązy, wczoraj się dowiedziałam ze siostra meza urodziła….cieszę się ale z drugiej strony jej strasznie zazdroszcze…przeryczałam całą noc i w kólko zadaje sobie to pytanie dlaczego ja? Wiem ze nie jestem jedna z takim problemem na świecie ale jedna z takim problemem w mojej rodzinie, nie mogę scierpieć komentarzy a wy kiedy??? Jak tak dalej pójdzie to chyba nic nie będzie … Dostałam lekarstwa duphaston i ten clostilbegyt mam go brać od 5 dnia cyklu. W niedziele dostałam okres przeczytałam ulotke jestem załamana takie rzeczy tam Pisza o skutkach. Czy któraś z was brała te leki? Pyzatym słyszałam ze przy tych lekarstwach powinno chodzic się na usg mi nic takiego lekarz nie mówił. Pyzatym nie daje mi spokoju bo jeśli byłam w ciązy to może ja jednak mam ta owulacje i czy nie zaszkodzi mi ten lek? Niewiem co mam o tym wszystkim myślec jeśli możecie doradzcie mi cos z góry dziekuje i sorki ze tak się rozpisałam
  1.  permalink
    czesc AgniesiaF niestety nie mogę ci pomóc bo nie wiem nic na ten temat ale mysle że moze któraś z dziewczyn coś wie serdecznie pozdrowienia trzymaj sie i uszka do góry będzie dobrze
  2.  permalink
    dobranoc Dziewczyny
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    *agniesiaF* spokro dziewczyn bierze te same leki co Ty pobiegaj po wykresach i je odszukaj, często jest tak że mają cleo lub dupha w nazwie cykli. Powodzenia.
    •  
      CommentAuthorkelly1981
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczynki!!
    Nastrój dziś mam niesamowity.Rozpiera mnie energia.Mój chłopak poszedł do pracy a ja siedzę i czytam co u was nowego się wydarzyło. Od paru dni mam ból brzucha taki jak na @ ale kalendarzowo to ma być dopiero ok 11.03 więc czekam ale nie ukrywam, że mam nadzieję na dwie kreseczki. Serduchujemy średnio co drugi dzień albo 2 razy dziennie więc mam nadzieję ,że się w końcu udaaaaaaa:whorship:
    Wczoraj miałam handrę i poszłam sobie do kina na " Lejdis" i tam też była jedna co się starała z mężem. Krótko mówiąc jak ktoś chce poprawić sobie humor polecam tan film można i jest się z czego pośmiać:rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorpatrisha5
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    No ja też się staram,ale dużo dłużej od kelly1981.Nie wiem kiedy mam zacząć przytulanki przy długości mojego cyklu.Jak myślicie dziewczyny kiedy zacząć starania?.Pozdrowionka:wink:
    -- Kiedy rozpocząć starania?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Daj spokój z tą długością. To dużo za mało. Dostrzegasz śluz dobrej jakości? To zawsze czas na starania.
    --
    •  
      CommentAuthorpatrisha5
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Nie czuję zadnego śluzu,a zażywam wiesiołek.
    -- Kiedy rozpocząć starania?
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    musisz siebie obserwowac. kiedyś mi lekarz zalecił terchnike np.od 31-14=17 czyli 17 dnia powinnaś miec owulacje
    :smile:
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    i kup se test na owulacje i zrób np 14 jeśio nie to 16 i ci pokarze kidy bedziesz miała
  3.  permalink
    patrsha5 nie przewiduj kiedy serduchujcie wtedy kiedy macie na to ochote
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    ja tak robiłam bo u mnie śluz jest dopiero w dniu owulacji i to bardzo krótko czasem sie go nie zauważa jak np kocham sie z M.
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    a sex trzeba uprawia kiedy ma sie na to ochote bo zwarujesz. cześc agniess
    •  
      CommentAuthorpatrisha5
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny.Testy mam i od wczoraj je robie.Zobaczymy co to dalej będzie.Buźka:wink:
    -- Kiedy rozpocząć starania?
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    :smile::surprised::tongue::wink::bigsmile:przesyłam wam dzisiaj moją dobrą energie
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    :cheer::rolling::swingin::jumping:u mnie dziś piekna pogoda
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    patrisha5 może zainwestuj w wiesiołek, korzystnie wpływa na śluz
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Emkaf nie koniecznie okres idzie na białe niteczki w śluzie,
    ja mam roznie z tym śluzem czasem nawet go nie śledzę. Nie poddawaj sie!!!
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    ja mam chyba teraz płodne z moich wyliczeń i serduszkujemy sie codziennie, tak na wszelki wypadek :bigsmile:
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    a Ty natka24 ile juz sie starsz?
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    czesc Dziewczyny! ale milo tak z rana poczytac co u Was slychac: Ja siedze juz jak na szpilkach i wypatruje soboty- wtedy chce testowac!:)) A na razie lece na sniadanko, bo "Mały Głód" mnie atakuje;) Milego dnia !!:smile:
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    co to jest ten wiesiołek
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    ja trzy lata bez rezultatu
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    ale sie nie poddaje
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    przynajmniej do tej pory.teraz piłam CLO i miałam inseminacje i nie wiem co bedzie jeszcze tydzień i zrobie test
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Cześć Karmelka, natka24 wiesiołek to ziołowe tabletki podobne do witaminy np.A taki olejek w osłonce.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.