Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    A powiedzcie mi bo dostałam dziś plamienie i nie wiem czy mogę zostawić dzisiejszy dzień jako ostatni dzień cyklu czy zaliczyć już do nowego cyklu?
    --
  1.  permalink
    mialam za krotka faze lutealna, miesiac temu zaczelam brac witamine B6 i magnez, dwa dni temu pojawily sie na tescie dwie kreski, czy powinnam nadal brac B6? pomozcie!
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    Basia wkoncu sie doczekamy :kissing: jeszcze nie wiem kiedy ale sie doczekamy :tooth:
    a dzien plamienia ja licze jako pierwszy dzien @
    Ojejku ale juz bym chciala fasoleczke. Wlasnie planujemy kupic male mieszkanko 2 pokoje (drugi dla bobaska :heartsabove:) i to by bylo super jak by sie udalo odrazu urzadzac pod dzidzie a nie narazie jako goscinny. Niecierpliwosc strrrrrraszna rzecz :peace::updown:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    Jade: a dzien plamienia ja licze jako pierwszy dzien @
    nieprawidłowo wg NPR z tego co ja wiem. Plamienie powinno być zaliczone do poprzedniego cyklu
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    A ja gdzieś czytałam, że plamienie wliczamy do aktualnego cyklu. Następny zaczyna się prawidłowym krawawieniem. Tak Jade - straszna, ale i my się doczekamy:) Może szybciej niż myślisz;P
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    Hanny: plamienie wliczamy do aktualnego cyklu. Następny zaczyna się prawidłowym krawawieniem
    DOKŁADNIE :)
    --
    •  
      CommentAuthorkitek1981
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    Basia, przykro mi, ze tym razem się nie udało:kissing::kissing:
    Jade gratuluję nowego mieszkania i życzę, żeby było tak jak sobie myślisz:peace:
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 10th 2011
     permalink
    Dzieki Kitek1981 jeszcze nie mam mieszkanka (ale szukamy) napewno bedzie super mimo ze nie duze ale bez tesciow :crazy::jumping::swingin:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorkitek1981
    • CommentTimeMar 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Jade, ciasne, ale własne :) sami, na swoim, tak jest najlepiej, ja tam uważam, że młodzi powinni być sami, już nie te czasy, kiedy w jednym domu mieszkało parę pokoleń, chociaż jeszcze takie domy są i dobrze im się razem żyje:updown:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 10th 2011
     permalink
    Hanny, to ważne, gdzie to czytałaś. Ktoś Cię mógł wprowadzić w błąd.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 10th 2011
     permalink
    Jade koleżanka kupiła mieszkanko i dwa tygodnie później fasolka:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMar 10th 2011
     permalink
    My kupiliśmy mieszkanie 26 maja 2008, a 11 lipca 2008 dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami. Do nowego wprowadziliśmy się 4 sierpnia 2008:wink:
    --
  2.  permalink
    na mnie wlasne mieskznako/dom na razie tak nie dziala:neutral: pokoik przerobiony czeka na mebelki, tylko bobasa brak:sad:

    Hussy, zgadzam sie co do rad. latwo sie radzi:tongue: ja sie dopiero teraz zaczelam spinac i zadne rady, ktore sobie porbuje wmowic nie pomagaja:neutral:

    ogladam wlasnie irl wersje 'Pierwszego krzyku', przy okazji dowiaduje sie jak wyglada opieka medyczna ciezarnych i porody(wszytsko panstwowe)... oby sie kiedys ta wiedza przydala i to jak najszybciej najlepiej za 9 mies:bigsmile: wow polka wlasnie sie wypowiada:D
    --
  3.  permalink
    [quote=Hussy]Julitka,trzymam kciuki. Jakieś nie pokojące objawy?:bigsmile:
    hmm.. objawy właśnie chyba nie , ale jutro mniej więcej powinnam dostać okres zawsze z tydzień szybciej bolały mnie piersi a teraz nic zupełnie jakbym nie była przed okresem więc mam nadzieje że nie przyjdzie :) macie racje skoro 17 marca mam wizyte u ginekologa (pod warunkiem że nie dostanę okresu) to 16 marca zrobię test ciążowy :) a co do jakiś objawów to ostatnio z rana obudzić się nie mogłam tak jakbym wcale nie spała a spałam całą noc i tak co jakiś czas coś kuje mnie w bodbrzuszu ale nie tak jak przed okresem , a wczoraj na noc tak bardzo chciało mi się jeść :P ale na razie nie wierze za bardzo tym objawom bo nie chce się rozczarować :)
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 10th 2011
     permalink
    julitka1990 trzymam kciuki :thumbup: mamnadzieje ze Ci sie powiedzie :tooth:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
  4.  permalink
    Dzięki Jade ja za was wszystkie też 3 mam kciuki :)))
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 10th 2011
     permalink
    Oby wkoncu :updown: Trzeba tylko zaskoczyc... :jumping:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeMar 10th 2011
     permalink
    A umnie jakoś kiepsko tym razem ze sluzem, wprawdzie specjalnie się nie przyłożylam do obserwowania go, ale zawsze normalnie go widzialam a tym razem sprawdzam a tu jakiś taki mało płodny. hmm nic nie rozumiem:devil: zobaczymy co pokaże temperatura
    --
  5.  permalink
    sara, a mnie im bardziej zaczelo 'zalezec' na sluzie tym mniej go moge zauwazyc... cos w tym jest, bo pamietam,ze jak jeszcze nie wspolzylam to czesto wercz sie 'lalo', wtedy mowilam,ze 'sie posikalam':bigsmile:
    --
  6.  permalink
    a ja co do śluzu to miałam go w tym miesiącu sporo i wtedy współżyłam z Mężem więc mam nadzieję że się udało :D dziś 32 dzień i okresu nie ma :D
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    No to julitka czekamy na dobre wieści:crazy:
    --
  7.  permalink
    Też czekam :D boję się tak nastawiać żeby się później nie rozczarować ale trudno sobie nie robić nadziei jak tak bardzo by się chciało być w ciąży :)
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Julitka bardzo dobrze wiem co czujesz.
    --
  8.  permalink
    basia a Ty już długo czekasz na bobaska ??
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    A ja juz 12 dc i dalej kiepski sluz :confused: odstawilam wiesiolek ale boiore mace, meza faszeruje maca, witaminami z kwasem foliowym, tranem i l-karnityna a tu u nie cos jakos dziwnie ale moze dzis albo jurto sie cos zmieni :bigsmile: u mnie dopiero 10.00 rano wiec zobaczymy wieczorem
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorkitek1981
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Jade ja też tak z tym śluzem, a cykl zaczęłyśmy tak samo! myślałam, że jak to plamienie mialam to i szybciej śluz będzie ale to chyba będzie w normalnym czasie, może jutro się coś u nas ruszy :)u mnie tym lepiej później, bo ja jestem na 24h w pracy :updown: a szyjka macicy już się chyba rozluźnia, więc coś się chyba dzieje, wczoraj na wieczór miałam tylko śluz taki lepki gęsty małorozciągliwy, no zobaczymy na dniach co i jak
    --
  9.  permalink
    Witam Dziewczyny!
    Cos sie ze mna dzieje niedobrego.Wczoraj mialam dziwne klucie w podbrzuszu ale myslalam ze to chwilowe ale ten bol zaczyna sie coraz bardziej nasilac.Nie bardzo wiem czemu.Dzisiaj wzielam pierwsza dawke Duphastonu no i zobaczymy tempka sie pnie...Moze to zagniezdzenie..?Jak myslicie?Wpadam z doskoku bo ciagle leze.Zaraz mala wykapie i dalej bede odpoczywac:(
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeMar 11th 2011 zmieniony
     permalink
    marzycielka tak to już w życiu jest im bardziej Ci zależy tym większa tzw "dupa".U mnie dzisiaj chyba szczyt sluzu bo piekny i rozciągliwy,zwariowac można, albo go nie ma albo jest idealny i jak tu się obserwować, wczoraj wlałam w siebie troche wody mineralnej może to po tym. Cóż okaże się za 2 tygodnie.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Od października nie uważamy, a tak na serio od tego roku
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Dziś na badaniach ciążowych była 14-latka :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Cześć, dziewczyny!
    Z tym czosnkiem, to się dziwię, bo już starożytni stosowali go na poprawienie płodności, a tu lekarz zakazuje.
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Basia,niestety coraz częściej można spotkać takie przypadki. W sumie to nawet się nie zdziwiłam.W "tych czasach" to już chyba normalne.Jak dla mnie zwykła patologia,żeby dziecko zaczynało pożycie intymne w tym wieku.Tylko co taka 14 latka może "zaoferować" swojemu dziecku.. smutne.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Tak smutne...ale mnie i tak szokuję... Zastanawiałam się czy zwracać się do niej jak do dziewczynki czy jak do kobiety...
    Natura jest nie sprawiedliwa...:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Oj Basiu nie tylko natura cale zycie jest niesprawiedliwe (niestety)
    Ja w siebie wlewam ponad 2l wody i innych plynow to moze dlatego mam dosyc rzadki sluz ale niestety bialy a nie bezbarwny :neutral:
    Teraz to i moj M sie zainteresowal, pyta jak tam sluz, jak testy owu :tooth: NORMALNIE SZOK :jumping:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
  10.  permalink
    Jade to fajnie że mąż się interesuje widać że też bardzo pragnie dzidzi :))
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 12th 2011
     permalink
    A mój się pyta "jak śluz" i "gdzie jest jajeczko". Z początku trochę go to śmieszyło, ale przywołałam go do porządku.:peace:
    --
  11.  permalink
    heh a mój niestety się tym wcale nie interesuje bo mówi że i tak się w tym nie łapie...
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMar 12th 2011
     permalink
    "gdzie jest jajeczko" :crazy: Padłam :jumping: Hi hi :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 12th 2011
     permalink
    Basia, jaki był wynik badań?
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 12th 2011 zmieniony
     permalink
    To, że była w ciąży było już wcześniej wiadome bo robiła test potrójny. 16 tc
    --
  12.  permalink
    A mój sie nie pyta, to ja się go pytam: "czy Ty wiesz, w jakim dniu cyklu jestem" i, o dziwo, wie jakoś, że przed, w trakcie lub po owulacji - chyba mówię o tym miedzy wierszami.. a PMS odczuwa mój M. bardzo na sobie, jak się werrrwiam na wszystko dookoła..
    -- w roku 2012 urodzę zdrowe dzieciątko
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 12th 2011
     permalink
    Hej;) rowniez zapisuje sie do tego zacnego grona:)
    staram sie od pazdziernika 2010 ale mialam dwa cykle od tego czasu nie starankowe z powodu wyjazdow meza.
    Mam niestety za soba poronienie:(

    Pozdrawiam Was wszystkie i zycze Wam wiadomo czego:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  13.  permalink
    milutka witamy i trzymamy kciuki :)))
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMar 12th 2011
     permalink
    Witamy Milutka:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeMar 12th 2011
     permalink
    hej dziewczyny muszę się pożalic bo moje nerwy już nie wytrzymują pytania co z tobą , albo że trzeba się kochac na okrągło albo super propozycji pożyczki czyjegos męża - szlag mnie jasny trafia bo już nie wiem co mówic i z regóły zaczynam plakac . Nie radzę sobie z tymi pytaniami :angry:
    --
  14.  permalink
    oj asiu a już długo się staracie o dzidzie ?? ja trzymam kciuki i wiem że łatwo każdemu mówić ale nie myśl tyle o tym a może się uda ja z mężem też się staram od tego roku i mam nadzieje że może teraz się udało...
  15.  permalink
    a co do ludzi komentarzy na ten temat to po prostu znajomi pewnie nie wiedzą co czujesz bo nikt by nie mówił tego żeby Cię zranić i denerwować :*
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeMar 12th 2011
     permalink
    wiem , tylko nie panuję na moimi nerwami - to mnie wkurza chyba najbardziej , a nie chce żeby przy mnie musieli myslec czy cos mogą powiedziec czy nie , bo to chore ...
    Potega podswiadomosci !!!! można sobie wmawiac ze sie nie przejmuje niepowodzeniem ale gdzies to siedzi
    :sad: .
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeMar 12th 2011
     permalink
    julitka dopinguje za plusikiem : )
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 12th 2011
     permalink
    cześć Milutka:) mój mąż też często wyjeżdża, więc szansa na dzidzie też mniejsza...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.