Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthordaria1205
    • CommentTimeAug 27th 2012
     permalink
    dzięki, ja też trzymam kciuki żeby wam się jak najszybciej udało
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 27th 2012
     permalink
    Ostatnio tu pisałam co nieco, myślałam , że na dłużej, a tu się udało.
    Dziewczyny dużo wiary Wam życzę i siły do zdobycia swojego szcześcia!
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 27th 2012
     permalink
    Gratuluję :)
    U mnie dziś łokropne samopoczucie, zaraz się chyba położę spać bo marnie mi na brzuszku :/
    --
    • CommentAuthordaria1205
    • CommentTimeAug 27th 2012
     permalink
    gratulację eveke!!!
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeAug 28th 2012
     permalink
    Gratulacje :)
    •  
      CommentAuthormanilla
    • CommentTimeAug 28th 2012
     permalink
    Super wiadomość eveke :) :) Gratuluje!
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeAug 28th 2012
     permalink
    Gratulacje ! :D
    Zarażaj fluidkami :)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 28th 2012
     permalink
    Dzięki dziewczyny :)
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 28th 2012
     permalink
    A jak się zaraża fluidkami? :)
    --
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 28th 2012
     permalink
    tego nie wie nikt ;-) Podobno jak sir brzuchatej dotknie to mozna sie zarazic.Mojego szwagra zona twierdzi ze ma kolyske po ktorej sie zachodzi.Jej kolezanka kupila ja. na car boocie zaszla ,dala szwagra zonie i ta tez zaszla.Ale jakos ciezko wierzyc w takie pierdoly
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    szczególnie jeśli ma się do czynienia z e-ciężarną :D
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Ja mam w pracy duzo ciezarnych dotykam je non stop I nic:/ jak Marta byla w ciazy to ciagle dotykalam jej brzucha zeby poczuc jak kopie czy sie rusza..no I tez nic:( na mnie fluidki dotykowe nie dzialaja:/ potrzebne e-fluidki:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    no to ja Ci nie pomogę :fingersear: Też dotykałam brzucha i nic się nie wydarzyło
    --
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    jeszcze nie wpadłam na to by dotykać ciężarne, ale jeszcze kilka miesięcy starań i chyba tego spróbuje :P)))
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    ale to nie tak specjalnie ,tylko porzy okazji jak kobita mówi "dotknij dotknij bo kopie" :P Ogólnie dotykanie takiego brzucha mnie trochę przeraża .Nie wiem jak u Was ,ale mnie na przykład odsłonięte brzuchy trochę odrażają.Idzie panna bebzoch na wierzchu ,a bluzka za pępek i ciążkowy i normalny .Dla mnie to tak jakby z gołą d**ą paradowała:devil:
    Nie wiem też co w tym momencie ma do przekazania taka babka reszcie światu :D

    Ostatnio mi koleżanka opowiadała ,że u pani Drzyzgi w programie kobiety zachodziły w ciąże ,bo siadały na kamieniu.Nie wiem dokładnie o co tam chodziło ,ale nie wierze właśnie w takie dotykanie,pozyczanie czegoś od ciężarnej itp
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Mnie też takie brzuchy zniesmaczają. Jakoś mi się to nie widzi. Odsłonięte brzuchy dawno z mody wyszły :devil:
    Podobno należy posiedzieć na krzesełku ciężarnej :tongue: Głupoty takie :wink:
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Ja nawet nie mam w swoim otoczeniu żadnej by spróbować czarnej magii :D
    Mogę ewentualnie podotykać babki na plaży, bo ostatnio widzę sporo ciężarówek ale chyba nie byłoby to za dobrze odebrane :D:D
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    A ja jakieś takie mam wrażenie, że w ostatnich miesiącach mniej tych ciąż. Zimną w moim bardzo dużym miejscu pracy mnóstwo było ciężarówek. Teraz żadnej nie widziałam. Wychodzi na to, że wiosną zamiast w domu dzieci robić ludzie chodzą na spacery :wink:
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Ja bym wolała robić właśnie teraz i jesienią, żeby na cieplutko było już urodzone :D
    --
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeAug 29th 2012 zmieniony
     permalink
    No paradowanie z gołym brzuchem nie jest fajne, ja to nawet nie lubiłam jak ktoś mnie macał po brzuchu albo miał taki zamiar :P ja zawsze chcialam urodzić na wiosnę. Jedno mam z lutego a teraz czekam, może majowe :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 29th 2012 zmieniony
     permalink
    Raz że nie fajne a dwa że nie wiem czy takie zdrowe jak babki leżą w kostiumach dwuczęściowych na słońcu :/
    A już mnie szlag jasny trafia jak puszczają gołe dzieci na plażę WRRR
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    A u mnie ciezarnych jak mrowek!:) mnostwo!:)
    Alimama musimy do Stonehege pojechac I tam kamienia dotknac ponoc maja magiczna moc!:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Ja tam się nigdy nie rzucałam na cudze brzuchy. Nie proszona nie macam ;) Nie za bardzo rozumiem dlaczego ludzie uważają, że ciążowy brzuch to można macać każdej kobiecie a nie ciążowy to nie.
    Jak nam się uda, hefalumpiku, w najbliższych paru miesiącach to urodzimy na wiosnę lub lato.
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 29th 2012 zmieniony
     permalink
    I o to chodzi! :D:D
    Tylko weź no te tempke mierz bo ja się u Ciebie połapać nie mogę :D
    --
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    haha hefi wyobraziłąm sobie jak się zakradasz do leżaków plażowych żeby pomacać :tooth:

    poziomka może lepiej usiąść a nie dotykać ? Myślisz że się życzenie wypowiada przy tym ? haha
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 29th 2012 zmieniony
     permalink
    A jutro o mnie na interii napiszą i będzie d*** jak mnie zamkną :)

    Nie możecie mi tego kamyka pocztą podesłać??? też se usiąde
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    zrobimy ci zdjecie i sobie usiadziesz na zdjeciu:)
    alimama- usiedziemy i pomacamy hehe:) oby poskutkowalo:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    obłupiemy kawałek co by hefi brzuszek urósł :)Tylko na takim mały kamyczek to Ci się wbić może :updown:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    BUHAHAHAHAHAHHA
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Zaufaj mi... poradzę sobie xD
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Dziewczyny, czy dałoby radę, żeby w wypowiedziach nie używać przekleństw ?!
    --
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    No to mamy misję teraz poziomka ,bo musimy po tego głąza jechać ciążowego .
    --
    •  
      CommentAuthorsarciq
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Hey dziewczyny jestem tutaj pierwszy raz :) jestem starajaca sie :D 8 dluigich miesiecy - przynajmniej dla mnie dlugich, chcialam tylko sobie z kims porozmawiac o moich problemachm z kims kto zrozumie i nie bedzie oceniac tak jak to w realu jest, pozdrawiam :)
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Jedźcie jedźcie niech się coś w końcu zacznie dziać u nas :D
    A ja popatrzę na ciężarne, może też to coś da :D

    Mojej przyjaciółki znajoma dostała w prezencie takie kolczyki bociany i od razu zaszła! :D

    Treść doklejona: 29.08.12 12:16
    sarciq szkoda ze masz nieudostępniony wykresik, bo jakoś tam się swobodniej gada :)
    Ja teraz wybywam na godzinkę (na połów ciężarówek), trzymajcie się dzielnie i do potem!
    --
    •  
      CommentAuthorsarciq
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Ja nie mam wykresu zadnego bo mialam konto na fertility friend i tam mam wszystkie wykresy,a w zeszlym miesiacu to juz w ogole sie poddalam i nie mierzylam tempki ani nic...sorki, ale pytajcie o wszystko :D
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    sarciq witaj w starajacych sie:) tu sie wspieramy i pomagamy sobie nawzajem:) choc sa tutaj i takie co oceniaja nie znajac cie itp. ale mam nadzieje ze na takie nie trafisz:)
    wiemy ze 8 miesiecy to dla niektorych krotko ale nam to juz baaardzo dlugo i bywa to meczace:/
    alimama musimy cos wziac zeby spakowac te kamienie- wiem ze sa 2 takie "magiczne" wiec musimy chyba chlopow wziac ze soba:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorsarciq
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    A rozmawiacie o tych cudownych kamieniach, co w rozmowachw toku o nich mowili i pasku swietym :D wy to przynajmniej macie szanse sie w to miejsce udac, ja nie bo nie mieszkam Pl ;)
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    czytając te ostatnie wpisy uśmiałam się tak że oplułam monitor, hefalumpik mi już przesłałaś na pewno pozytywną energię :))
    sarciq ja już ponad rok się staram ostatnio też jakoś mi się nawet nie chciało mierzyć, także ubiegły miesiąc odpuściłam pomiary a w tym to i tak nic nie wiadomo bo przez cały czas byłam chora i szczerze mówiąc nawet nie wiem kiedy miałam owu :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsarciq
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    No bardzo dlugo, prawie ze jak wiecznosc ;) a najgorsze jest to ze chyba jestem na poczatku drogi, mam nadzieje ze nie do nikad

    Treść doklejona: 29.08.12 12:25
    Meaya, ja przestalam mierzyc juz w czerwcu bo bylam zrezygnowana, myslalammze to moja psychika dziala i ze moze jak przestane myslec to cos z tego bedzie, ale nie...wiec zaczynam walke od nowa.
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 29th 2012 zmieniony
     permalink
    poziomka jeśli się bierze ze sobą chłopa to może na tym kamieniu z tym chłopem i stąd ta ciąża u nich ? Może to nie kamień jest sprawcą całego zamieszania :tooth::tooth::tooth:

    widzę rośnie nam na forum popyt na kamienie haha
    --
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    ja w czerwcu byłam na histeroskopii, to lekarze którzy mnie przyjmowali byli wręcz oburzeni co ja tu robię, przecież staram się dopiero kilka miesięcy, a poza tym mam już dziecko , ble
    -- ,
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    sarciq ale bbierzesz jakies leki? mialas robione badania? a twoj m?
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorsarciq
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    To jest wlasnie bez sensu, chyba im szybciej bedziesz wiedziala co jest grane tym lepiej. I dla Twojego orhanizmu i dla Twojej psychiki
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    meaya dobrze że już zaczęłaś starania a nie jak ja po 5 latach ;)
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    alimama- wszystko mozliwe:) chlop plus kamien = dziecko:) trzeba wszystkiego sprobowac:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorsarciq
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Dziewczyny a z pierwszymi ciazami nie mialyscie problemow?
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Alimama, bo chciałam mieć dzieci z różnicą wieku 2 lat :)) i myślałam że to będzie takie łatwe, lekkie i przyjemne jak za pierwszym razem. A teraz sobie mówię, mogłam zacząć od razu po porodzie hehe

    Treść doklejona: 29.08.12 12:31
    sarciq ja nie - pojechałam w Bieszczady i przyjechałam z dzidzią, za drugim razem niestety już ta opcja się nie sprawdziła :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsarciq
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Fajnie - mile takie zaskoczenie, niestety nie kazdy jest takim szczesliwcem...ale mimo to gratuluje Ci
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Zaskoczenie to nie było, to było starannie zaplanowane...i wyszło :)) sarciq ja myslę że nie ma na co czekać i zakładaj wykres tutaj i bierz się za pomiary :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    ja w ogole nie mam pierwszego dziecka:( i juz jest trudno
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.