Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    Nowa dziekuje :) Ja w tym miesiacu nic nie sprawdzam :D i jestem szczesliwsza :) nawet nie serduszkuje :D
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    kami to co to za opierdzielanie sie??:)
    nowa2012 moze jednak u ciebie sie udalo? jak tempka pod koniec cyklu sie podnosi to dobry znak:)
    ja zadnego testu nie bede robic- wiem, ze nic nie jest a tylko sie niepotrzebnie nakrece, jak @ nie dostane do weekendu, to w poniedzialek obiecuje test zrobic!:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    Kami no nie przesadzaj sprawdzanie ok ale nie serduszkowac to juz przesada :wink: co na to Twoj M :cool:

    Treść doklejona: 02.08.12 13:34
    Oki w Poniedzialek rano prosimy i wklejenie foty testu :updown: U mnie raczej sie nie udalo serduszkowalismy tylko raz teraz musialismy sie wstrzymac bo M dzisiaj rano byl na badaniach nasienia. W sumie to mam wrazenie ze ten cykl sie wydluzy jakis dziwny jest niby dobrze ze temp wzrasta ale dzieje sie to bardzo powoli i pomimo wzrostu jest to wciaz niska temp.

    Treść doklejona: 02.08.12 13:35
    Matko jak yteraz patrez na swoj wykres to chce mi sie smiac takie jedno samotne posrodku serducho :heartbounce: hahahah:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    kami ze skrajnosci w skrajnosc! m zglupieje:bigsmile: oni sa "prosto zbudowani" (hehe dobrze ze moj m tego nie czyta :bigsmile::bigsmile:) i dla niego w jednym miesiacu jest a w drugim nie ma to twoj m bedzie :confused::confused: hehehe

    Treść doklejona: 02.08.12 13:36
    nowa a moze ty zaciazylas "jakims cudem" jak m nie bylo?! :tooth::updown::updown:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    kami trzyma żołnierzy w gotowości i rosna w sile, jak pojdzie to za 1szym razem sie uda hahahah
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    TEORKA: o staraniach tu nie było ani słowa od dobrych kilku godzin

    ja sie z reguly nie wtracam, ale jak sobie pomysle, ze moze kiedys bede "starajaca sie" i bede musiala na watku przedrzec sie przez sterte pierdol, zeby znalezc jakies konkretne info... to mnie to troche wkurza.
    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    Dziewczyny nie ma co sie wkurzac. My sie wspieramy na tym forum codziennie, przegladamy swoje wykresy, doradzamy itd Wiekszosc z dziewczyn<strong> ktora tu pisze</strong> nie narzeka. Zblizylysmy sie na tyle ze mamy ochote dotknac takze innych tematow dotyczacych nas wszytskich, sporo dziewczyn ktora nas tylko podczytywala dolaczyla do nas mowiac ze jest tak fajnie ze ma ochote sie ujawnic, wiec nie wiemy w czym jest problem.Tym bardziej ze chyba nie jestescie starajace sie z tego co piszecie wiec nie wiecie jakie to jest cisnienie z kazdym cyklem niepowodzen a jak duze i pomocne jest wsparcie obecnych tu Dziewczyn.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 02.08.12 16:57</span>
    Nawet jak czasem zboczymy z tematu forum to nie jest powodem aby <strong>donosic </strong>moderatorowi, tym bardziej ze atmosfera jest tu na tyle fajna ze coraz wiecej dziewczyn dolacza.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    poza m teraz to wy zrobilyscie to offick z tego narzekania na nas!
    ale niewazne od teraz TYLKO O STARANIU SIE! :bigsmile:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  1.  permalink
    nowa2012: Zblizylysmy sie na tyle ze mamy ochote dotknac takze innych tematow dotyczacych nas wszytskich

    I to jest bardzo fajne, naprawdę. Możecie sobie założyć wewnętrzną konferencję i rozmawiać o czym chcecie.
    nowa2012: wiec nie wiemy w czym jest problem

    w tym, że w założeniu ten wątek jest wątkiem merytorycznym, dotyczącym starań. A wątkiem od luźnych pogaduch, na temat zwierząt domowych czy partnerów, jest wątek "Co Wam w sercu gra". O czym zresztą kilka dni temu raczył Wam przypomnieć Moderator
    nowa2012: Tym bardziej ze chyba nie jestescie starajace sie z tego co piszecie wiec nie wiecie jakie to jest cisnienie z kazdym cyklem niepowodzen

    Ale kiedyś byłyśmy :wink:
    nowa2012: Nawet jak czasem zboczymy z tematu forum to nie jest powodem aby donosic moderatorowi,

    Jeśli same tego nie kontrolujecie (a nie kontrolujecie) to owszem, jest to powód, bo sorry za szczerość, ale zaśmiecacie wątek i robicie bałagan na forum

    Treść doklejona: 02.08.12 17:03
    poziomkaUK: teraz to wy zrobilyscie to offick z tego narzekania na nas!

    poprosimy moda, żeby przeniósł do odpowiedniego wątku, gdzie będziemy mogły kontynuować dyskusję
    --
  2.  permalink
    Chwile mnie nie było a tyle zdążyłyście napisać że szok :shocked: :smile: . Ja mam jakiegoś doła, czuję że znów się nie udało, apetyt mam jak na @ , jem i pojeść nie mogę. Przyjdzie franca we wtorek na sto procent :neutral:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    Strawberry ja tez czekam na @, moglby juz przyjsc a nie tu jakies zludne nadzieje daje-choc wiem ze nic z tego to z dnia na dzien kiedy@ nie przychodzi nachodza mnie rozne mysli:/
    Ale coz, nie w tym to w przyszlym cyklu ale starac sie trzeba:) glowa do gory strawberry jeszcze nic nie jest przesadzone:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  3.  permalink
    Poziomka ja na Twoim miejscu już dawno bym robiła test :smile: , nie wytrzymała bym tej niepewności. Czuję się tak jak przed @, wszystko mnie drażni i w ogóle jest jak zawsze
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    załóżcie nowy temat "dziewczyny ze staraczek " :swingin::swingin: Tu będzie o śluzach a tam o dupie maryny..

    Nie codziennie chce się pisać wyłącznie o szyjce ,plemnikach i bzykaniu..Pod wykresem jakoś tak dziwnie , a na wątku każda coś tam od siebie ma szanse dodać .Ja rozumiem że to irytuje ,ale tak samo na innych wątkach np "przyszłych mamusiach " dziewczyny nie piszą jedynie o tym co ile mają skurcze,ale o pogodzie,robieniu prania i tematach nie związanych .Tekst typu"wyszłąm na spacer ,było ładne słońce ,ale już wróciłam" zupełnie nie wygląda mi na ciążowy i wcale mi to nie przeszkadza :updown:
    --
    •  
      CommentAuthorStrawberry_90
    • CommentTimeAug 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Też bym tak chciała, ja w każdym cyklu na początku podchodzę ze spokojem a przy końcu wariuje :bigsmile:

    A zrobię , i pozytywny będzie :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    A co ja jej zrobie??

    Treść doklejona: 02.08.12 18:18
    Aha juz zalapalam-ona mi test hihi
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    haha no test na bobo.Zrób w końcu jeden za funciaka i Ci dziewczyny spokój dadzą
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    No dzisiaj jedziemy do miasta na zakupy I kolacje a akurat nowego duzego funciaka otworzyli to specjalnie pojde I kupie!:) hehe
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  4.  permalink
    Tych testów z funciaka to ja bym się bała :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    Hehe ja tez sie boje- zawsze negatywne wychodza:confused::bigsmile::bigsmile:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  5.  permalink
    Ja to bym się bardziej obawiała jak by mi z funciaka wyszedł pozytywny, od razu bym leciała do bootsa albo gdzieś po "normalny" bo te funciakowe jakieś takie mało wiarygodne :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    Nie wiem, dla mnie zawsze wychodzily negatywne I byla to prawda:( a jak by wyszedl pozytywny to tez zrobilabym drugi raz ten drozszy:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorStrawberry_90
    • CommentTimeAug 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Ja kupiłam first response ostatnio , podobno 6 dni przed @ wykrywa ciążę jeśli jest ale w to nie wierzę za bardzo. Po prostu zgarnęłam pierwszy lepszy bo sklep zamykali :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    no mnie też :) Czytałam na ang forach i dziewczyny nie miały obiekcji..Dla mnie test jak test albo nie ma albo jest hahaha
    --
    •  
      CommentAuthorem87
    • CommentTimeAug 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    no i pewnie du** z tego mojego cyklu będzie :tongue:
    dziś 27dc i dostałam brązowego plamienia...
    normalnie dostawałam takiego w 28-29dc.
    w 25dc test wyszedł negatywny więc już w sumie czekam na @.... :confused:

    ale nic to, głowa do góry i zaczniemy od nowa :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    o grubo tutaj bylo :) ale po tym co przeczytalam ja sie stad wynosze... nie chce miec problemow a widze ze nie trudno ich tutaj zlapac
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    Czekamy na Ciebie prywatnym wątku :tooth::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    A u mnie cos dziwnego w tym cyklu. @ tylko dwa dni, potem male plamienie trzy dni a potem nagle rozciagliwy sluz. I stosunkowo wysoka temp.. Nie wiem, dziwne to. Mam zle przeczucia..
    --
    • CommentAuthorMmj
    • CommentTimeAug 2nd 2012
     permalink
    Witam
    Mam pytanie do dziewczyn mieszkajacych w UK i starajacych sie o bobasa po opieka NHS - czy moglybyscie sie podzielic swoimi doswiadczeniami? Jak wygladala wasza pierwsza wizyta u GP, co powiedzialyscie, jakie badania wam zlecili itp itd. Przepraszam, jezeli juz gdzies jest podobna inormacja, przekopalam forum, ale nie udalo mi sie znalezc, jakby co, to za linka tez bylabym wdzieczna. :)
    •  
      CommentAuthorStrawberry_90
    • CommentTimeAug 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Ja mam ogólnie złe doświadczenie jeśli chodzi o gp dlatego poszłam prywatnie, ale ileż można pieniędzy wydawać jak oni to powinni zrobic z nhs-u :neutral: . Wiem że poziomka chodzi do gp to jej podpytaj
  6.  permalink
    czwrateczek pytałaś mnie jak długo sie staramy, opisywałam już moją sytuację na forum, przepraszam , ale długa historia i nie chce znów powtarzać i wracać do tego.Może gdzieś znajdziesz.
    --
  7.  permalink
    oki postaram się jakoś znaleźć :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.08.12 11:52</span>
    Przeczytałam wszytskie zaległe posty i nie rozumiem po to ten wielki szum i zniesmaczenie, dziewczyn, które NIE STARAJĄ się o dzidzię
    Każda z Dziewczyn wypowiadająca się na forum stara się o dziecko, moim zdaniem forum jest od tego, żeby się wspierać. Tym bardziej, że jest to forum dla starających się i zapewne każda kobieta, która przechodzi przez tą traumę, chciałaby dołączyć do osób, które mają ten sam problem i, które są dla siebie oparciem.
    Wiem sama o sobie, że jakbym codziennie miała pisać i rozmyślać tylko i wyłącznie o temperaturze, śluzie i wynikach badań to na 100% popadałabym w depresję.
    Dziwi mnie to, że najbardziej zniesmaczone i oburzone są dziewczyny, które nie starają się o dziecko...

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.08.12 11:52</span>
    Przeczytałam wszytskie zaległe posty i nie rozumiem po to ten wielki szum i zniesmaczenie, dziewczyn, które NIE STARAJĄ się o dzidzię
    Każda z Dziewczyn wypowiadająca się na forum stara się o dziecko, moim zdaniem forum jest od tego, żeby się wspierać. Tym bardziej, że jest to forum dla starających się i zapewne każda kobieta, która przechodzi przez tą traumę, chciałaby dołączyć do osób, które mają ten sam problem i, które są dla siebie oparciem.
    Wiem sama o sobie, że jakbym codziennie miała pisać i rozmyślać tylko i wyłącznie o temperaturze, śluzie i wynikach badań to na 100% popadałabym w depresję.
    Dziwi mnie to, że najbardziej zniesmaczone i oburzone są dziewczyny, które nie starają się o dziecko...
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    To już kolejne upomnienie - proszę z tematami o wszystkim i niczym przenieść się do odpowiedniego wątku czyli do CO WAM W SERCU GRA, NASZE SMUTKI I RADOSCI

    W przypadku niezastosowania się do powyższej decyzji osoby łamiące zasady będą miały czasowo blokowany dostęp do forum.
  8.  permalink
    czwarteczek ja pisałam o sobie na wątku: Poronienie - przyczyny, badania, leczenie i starania po poronieniu str. 52 chyba, jeśli chcesz poczytać.:smile:
    --
  9.  permalink
    Postaram się znaleźć i przeczytać.
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    Dobra powiedzcie mi teraz ,macie jakieś pomysły co do śluzu o kolorze kawowym ,stanem podgorączkowym i bólami podbrzusza i pleców ? Żadko jestem na coś chora to sie pytam
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    Alimama moze sie jednak udalo mimo tego ze nie wierzysz??
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeAug 4th 2012
     permalink
    Ja mysle, ze to owulacja, bo mi sie wydaje, ze szczyt sluzu masz 16dc jesli byl rozciagliwy. Albo nawet wczoraj jesli nadal byl jakis sluz.
    --
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 4th 2012
     permalink
    musiało mi sie coś rypnąc i źle wpisałam :) Czy jest w ogóle możliwe żeby owulacja była przy twardej zamknętej szyjce ?? Mnie sie to dziwne wydaje :wink: Poza tym nie miałam skoku ,tak więc nie wiem co to za ból był dziwny.Śluz to był taki jeden spory "glutek" ,później już śluz był prawie czysty ...
    --
  10.  permalink
    Witajcie

    nie wiem co u was bo mnie nie było troszkę która zaciążyła przyznać się szybko?

    Za resztę staraczek trzymam kciuki.

    Ja już 10 tyg i 5 dni zaciążona... mdłości, mdlości, mdlości... chce która? ja już mam ich dość
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 4th 2012
     permalink
    TO i ja dołączę do staraczek.... :)
    Dziś 29 dc., pojutrze planuję strzelić sobie teścik.
    Rzecz w tym, że nie mam kompletnie żadnych ciążowych objawów. Tylko wzdęcia/zatwardzenia. Piersi miękkie. Wczoraj wieczorem miałam bóle jak na @ a dziś już cisza. Nie wiem jak długie mam cykle, bo hormony mi je wydłużyły. Ostatni cykl trwał 31 dni, więc ten może mieć tyle samo.

    Powodzenia życzę :)
    --
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Cześć papilotka faktycznie długo Cię nie było:wink: Z tych co się w watku odzywały to bilii się udało w tym cyklu :cheer: No i na wątku o clo kilku dziewczyną =)
    Szaybko zleciało te 10 tygodni.

    hefalumpik to może i dobrze że nie masz objawów,dziewczyny którym się udało też w większości takowych nie miało.Daj jutro znać :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 4th 2012
     permalink
    Dam znać ale w poniedziałek :) wydaje mi się, że bez sensu robić jutro test jak w poniedziałek moge @ dostać, jak dam radę poczekam z testowaniem nawet do wtorku, bo już mi szkoda kasy na te testy co chwilę :)
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeAug 4th 2012
     permalink
    U Rotzera jest napisane, ze owu moze byc trzy dni po szczycie szyjki, tak jak po szczycie sluzu, czyli rzeczywiscie teraz wychodzi pozniej.
    A dlaczego skoku nie bylo? Rosnie, jest roznica trzeciej 0,2. Mi sie wydaje, ze jest ok.
    Poza tym Rotzer tez pisze, ze kazdy sluz jest plodny i szczyt to jest ostatni dzien jakiegokolwiek sluzu. Nawet jak jest go malo.
    Ale i tak trzymam kciuki, ze implantacyjnie :-) A co, kciuki sobie potrzymac moge ;)

    I powodzenia testujacym :-)
    --
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 4th 2012 zmieniony
     permalink
    "Trzy lub cztery dni wzrostu temperatury potwierdzają koniec fazy płodnej i wzrost poziomu progesteronu, czyli pośrednio, odbytą owulację."

    Czyli tak jak na wykresie widac szczyt szyjki to 12 dc ,śluzu 13 ,to kiedy mogła być owu ? ?? Wiem że skok może być do 3 dni po owulacji,ale nie wiedziałam ,że może być przy całkowicie zamkniętej szyjce,bo jak tam plemniki mają przeniknąc dodatkowo w kleistym śluzie? Dla mnie to chyba wciąż czarna magia jest :confused:

    Teraz mi rozjaśniłaś co nieco z temperaturą
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 5th 2012
     permalink
    A może tak jak i ja nie potrafisz za dokładnie ocenić kiedy szyjka jest otwarta a kiedy zamknięta? :D
    Na razie względnie dobrze mi idzie ocena w zakresie miękka/twarda i nisko/wysoko.
    --
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 5th 2012
     permalink
    Uwierz ze potrafie :bigsmile:Przeciez czuc jak ujscie szyjki jest zamkniete czy otwarte,z tym nie mam akurat najmniejszego problemu.Po drugim cyklu mozna juz sie nauczyc tylko ja kilkukrotnie w ciagu dnia musialam sprawdzac i mialam porownanie..Zakrecilam sie z temperatura bo najwidoczniej wydluzy mi sie cykl znowu ,a owu spodziewalam sie 30 a skok widac pozniej .U mnie pewnie spowodowane jest przez Castagnus.Wczesniej jak bralam na zlagodzenie pms-a to tez mialam rozregulowany cykl przez kilka miesiecy.A tak owu byla przewaznie pomiedzy 11a14 dniem i byl skok.Jesli cykl wydluzyl mi sie do 29 dni to bede miala ok 17 dc i by sie zgadzalo.
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 5th 2012 zmieniony
     permalink
    No to git że się zgadza :D
    A powiedz, jak szyjka jest otwarta to da się tam np palec włożyć? :) Ja czuję zagłębienie ale czy ono jest szerokie czy nie to mam problem żeby to określić :confused: zakładam po prostu że jak szyjka jest miękka to i otwarta musi być...

    A gdzie się kupuje tego Castagnusa? Dużo dziewczyn to bierze z tego co czytam, i załącza mi się instynkt stadni :D
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeAug 5th 2012
     permalink
    Ja też radzę sobie z określeniem szyjki nisko/wysoko, z określeniem twardości też ale nijak nie potrafię ocenić czy jest otwarta czy zamknięta.

    Hefalumpiku, chyba w tym samym czasie odstawiłyśmy pigułki :wink: U mnie do ewentualnego testowania jeszcze 12 dni.
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeAug 5th 2012
     permalink
    Ja być może mam mniejszy kłopot dlatego że u mnie szyjka prawie cały cykl jest nisko na tyle że jak włoże palec od rau ją znajduje i prawie zawsze jest jakby na wprost.W niektórych dniach cyklu chowa się bardziej na prawo lub lewo a wysoko położona to żadkość.Już kiedyś pisałam jak ja określam - otwarta jest wtedy kiedy bez problemu mogę włożyć w palec do wysokości paznokcia ,czyli dalej niz czubek palca - średnio to czubek- prawie zamknięta jak wyczuwam taki mały dołek -zamknięta jak przejadę po powierzchni i nie czuje zagłębienia .Zamkniętą i otwartą wyczuć jest najłatwiej :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 5th 2012
     permalink
    O raju, najłatwiej to mi się bada śluz :D

    Isia a staracie się od pierwszego cyklu po odstawieniu?
    Trzymam kciuki i niech się uda!!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.