Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorem87
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    fajnie,
    przyłączam się w takim razie z zapałem :smile:
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    To ja zmieniam nik na arbuz :D:D:D:D nowa sloneczko :) wiesz jaki mam wlasnie piekny zachod slonca?? nawet sobie nie wyobrazasz :P

    Treść doklejona: 28.07.12 21:02

    Uploaded with ImageShack.us
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    Matko kochana gdzie ty mieszkasz?:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink

    Uploaded with ImageShack.us

  1.  permalink
    Hej Dziewczyny :) Jak po weekndzie? U mnie imprezowo, spotkałam się z koleżankami i zrobiłyśmy sobie dwudniowy babski wieczór :) Wypiłam morze czerwonego wina, po takiej dawce moje endometrium powinno być książkowe co najmniej przez miesiąc :) :)
    Dziś na 12:40 idę do gina z moimi wynikami, ciekawa jestem co mi powie- trochę się denerwuje :(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.07.12 09:46</span>
    Hej Dziewczyny :) Jak po weekndzie? U mnie imprezowo, spotkałam się z koleżankami i zrobiłyśmy sobie dwudniowy babski wieczór :) Wypiłam morze czerwonego wina, po takiej dawce moje endometrium powinno być książkowe co najmniej przez miesiąc :) :)
    Dziś na 12:40 idę do gina z moimi wynikami, ciekawa jestem co mi powie- trochę się denerwuje :(
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Hej laski, jak tam po weekendowe starania?:smile: ja cierpliwie czekam na @, myslalam, ze wczoraj przyjdzie bo podbrzusze tak bolalo, ale bylo za wczesnie bo 27dc byl wczoraj..mam nadzieje ze na dniach sie pojawi I zaczne nowy cykl:) juz sie powoli pozytywnie nastrajam:cool: I znow jestem pelna optymizmu- dobrze ze przyszlo nam sie starac w lato bo to chyba ta pogoda I dlugie dni maja tak zbawienny wplyw na mnie:bigsmile::bigsmile:
    Czwarteczek-no to patrze, ze gleboko do serca wzielas sobie te czerwone winko na endo:tongue::tongue:I bardzo dobrze oby wzroslo I bylo ponad ksiazkowe!!!!:wink:daj znac co ci gin powie

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  2.  permalink
    poziomkaUK na pewno szybko @ się pojawi. Trzymam kciuki za Twój następny cykl.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.07.12 10:22</span>
    poziomkaUK na pewno szybko @ się pojawi. Trzymam kciuki za Twój następny cykl.
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    hej laseczki :) a u mnie @ sie konczy :) robi sie znowu cieplo :) moj mezus dostal ode mnie wczoraj prezent w postaci nowego telefonu :) ale szalal w podziekowaniu jakby wczoraj byly dni plodne to napewno by sie udalo hihihi :P :bigsmile::cool:

    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Kami kiedy na nowo zakladasz wykres z obserwcjami :wink: a wiesz ze byly przypadki ze dziewczyny zachodzily w ciaze wlasnie pod koniec @ hehehehe moze jego wdziecznosc byla tak silna ze sie udalo hahah oczywiscie zart :crazy:

    --
  3.  permalink
    Wróciłam od lekarza. Pan gin po obejrzeniu moich wszystkich badań (prolatyna, estadriol, prgesteron, TSH, DHEA, FSH, LH, Glikoza, Insulina, testosteron, prolaktyna) orzekł, ze nie mam PCO!! :) :) Zalecił branie luteiny 16-25dc i staranka co dwa dni :)

    Ale dziś szczęśliwa jestem, od trzech tygodni myślałam o tym cholernym PCO.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.07.12 13:14</span>
    Wróciłam od lekarza. Pan gin po obejrzeniu moich wszystkich badań (prolatyna, estadriol, prgesteron, TSH, DHEA, FSH, LH, Glikoza, Insulina, testosteron, prolaktyna) orzekł, ze nie mam PCO!! :) :) Zalecił branie luteiny 16-25dc i staranka co dwa dni :)

    Ale dziś szczęśliwa jestem, od trzech tygodni myślałam o tym cholernym PCO.
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    no widzisz!!! wiec super wiadomosc!:) dobry poczatek tygodnia! w takim razie udanych staran:)

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Czwarteczek, super, a co go zaniepokoilo ze podejrzewal PCOS? Dopytuje bo u mnie tez podejrzewa a z wynikami ide dopiero 6.08br.

    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    a masz juz nowa wyniki swoje?

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Nowa :) nie zakladam juz wykresu mam w nosie :P

    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Czwarteczek, bombowo :bigsmile:
    Ja biorę Oeparol. Cudów pewnie nie będzie ale i nie zaszkodzi.

  4.  permalink
    Nowa2012 miałam bardzo nieregulane cykle: 45, 53, 79 dni. Pierwsze wyniki estadriolu i progesteronu, które byłu robione w 52dc i zastanwoiły gina.
    Pytał się mnie równiez o owłosienie i powiedziałam zgodnie z prawdą, że woskuje sobie wąsik i czasem włoski z brody. Testosteron mam idelany, więc może owłosienie jest powiązane z tym, ze jestem ciemną brunetką- moja mama zresztą też wąsik woskuje.

    W następnym cyklu mam mierzyć tempkę i przyjśc do niego z wykresem, po obejrzeniu mojego wykresu skieruje mnie na usg w odpowiednich dniach cyklu.
    Powiem Wam, że jestem w szkoku jeśli chodzi o podejście. Trafiłam na tego lekarza przez przypadek na NFZ, jako jedyny był wolny w danym dniu. Poszłam po jakiś lek na grzybicę, której nabawiłam się na wakacjach. Od razu szczegółowo wypytał się o cykle, dał skierowanie na szczegółowe badania, a teraz chce oglądać moje wykresy :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.07.12 13:32</span>
    Nowa2012 miałam bardzo nieregulane cykle: 45, 53, 79 dni. Pierwsze wyniki estadriolu i progesteronu, które byłu robione w 52dc i zastanwoiły gina.
    Pytał się mnie równiez o owłosienie i powiedziałam zgodnie z prawdą, że woskuje sobie wąsik i czasem włoski z brody. Testosteron mam idelany, więc może owłosienie jest powiązane z tym, ze jestem ciemną brunetką- moja mama zresztą też wąsik woskuje.

    W następnym cyklu mam mierzyć tempkę i przyjśc do niego z wykresem, po obejrzeniu mojego wykresu skieruje mnie na usg w odpowiednich dniach cyklu.
    Powiem Wam, że jestem w szkoku jeśli chodzi o podejście. Trafiłam na tego lekarza przez przypadek na NFZ, jako jedyny był wolny w danym dniu. Poszłam po jakiś lek na grzybicę, której nabawiłam się na wakacjach. Od razu szczegółowo wypytał się o cykle, dał skierowanie na szczegółowe badania, a teraz chce oglądać moje wykresy :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.07.12 13:46</span>
    Dzięki dziewczyny za wsparcie :) Dziś w ramach nagrody idę na małże św. Jakuba do knajpy, a co należy mi się :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.07.12 13:46</span>
    Dzięki dziewczyny za wsparcie :) Dziś w ramach nagrody idę na małże św. Jakuba do knajpy, a co należy mi się :)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Dziewczyny, ja podejrzalam swoje wyniki na stronie Lux medu a na wizyte tj napisalam ide dopiero 6 Sierpnia bo gin jest na urlopie. Mam nadzieje ze otrzymam info tj Czwarteczek ze to nie PCOS.

    Kami nie marudz tylko zakladaj wykres :updown:

    --
  5.  permalink
    nowa trzymam za Ciebie kciuki z całych sił. Z jakiego miasta jesteś??

    Wiecie może, czym się różni luteina 50 dowcipna od tej pod język? Mój gin kazł mi brać ta dopochwową i przeszkadza mi to bardzo, wkłądki zmieniam co godzinę, ale i tak bardzo niekomfortowo się czuję... chyba jutro wezmę do pracy majciochy na przebranie :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.07.12 13:52</span>
    nowa trzymam za Ciebie kciuki z całych sił. Z jakiego miasta jesteś??

    Wiecie może, czym się różni luteina 50 dowcipna od tej pod język? Mój gin kazł mi brać ta dopochwową i przeszkadza mi to bardzo, wkłądki zmieniam co godzinę, ale i tak bardzo niekomfortowo się czuję... chyba jutro wezmę do pracy majciochy na przebranie :)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
  6.  permalink
    Migdały tez mają dobroczynne działanie na endometrium? Kurcze nie wiedziałam. Po babskim weekendzie mam odruch wymiotny jak chociaz pomyśle o winie ;P

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.07.12 14:00</span>
    Migdały tez mają dobroczynne działanie na endometrium? Kurcze nie wiedziałam. Po babskim weekendzie mam odruch wymiotny jak chociaz pomyśle o winie ;P
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    czwarteczek mi gin powiedzial ze jak mi wygodniej, wiec biore doustnie pod jezyk (choc jest troche gorzka) nie wiem jaka jest roznica, ale ja biore pod jezyk.
    migdaly wszelkiego rodzaju orzechy, rybka i CZERWONE winko wplywa dobrze na endo

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  7.  permalink
    Przy następnej wizycie zapytam się gina, czy może mi zmienić na podjęzykową.
    Przerzucam się na orzechy i rybki od dnia dzisiejszego :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.07.12 14:12</span>
    Przy następnej wizycie zapytam się gina, czy może mi zmienić na podjęzykową.
    Przerzucam się na orzechy i rybki od dnia dzisiejszego :)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    ja przez tydzien pilam kieliszek czerwonego wina dziennie, rybke jadlam co 2 dzien, codziennie migdaly i orzechy czy orzeszki i przez 5 dni poprawilo mi sie endo o cale 2 mm, nie wiem czy to dzieki temu ale sie poprawilo:)

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  8.  permalink
    przetestuje to na sobie i dam Ci znać, czy na mnie również działa.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.07.12 14:18</span>
    przetestuje to na sobie i dam Ci znać, czy na mnie również działa.
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    ok:) czekam na wiadomosc:)

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Jesli moge to wtrace sie jako medyk do tej dyskusji :) Pod jezyk a dowcipnie to taka roznica ze dowcipnie dziala bezposrednio i o wiele mocniej i szybciej poniewaz dochodzi bezposrednio do miejsca gdzie ma dzialac najmocniej a pod jezyk musi najpierw rozprowadzic sie po organizmie :)

    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    no ja od zeszłego cyklu czyli z dobry miesiąc jadłam akurat włoskie (słyszałam, że nawet lepsze od migdałów), ale tak tylko po kilka dziennie i czasem lampkę czerwonego wina. endo z 4mm na 7,5mm. może to jednak pomogło :) jem dalej :)
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    ja czerwone winko w weekend pilam, teraz zaczne pic jak dostane okres i zaczne brac clo to akurat na 13dc na usg bedzie jak znalazl:)
    a co do luteiny to jak ma zadzialac to i tak zadziala, zreszta dopiero po 10 dniach wiec szybciej chyba tu nie robi roznicy:bigsmile: ale ja tam nie wiem- i ta i ta musi zadzialac wiec to najwazniejsze:wink:

    Treść doklejona: 30.07.12 15:32
    najgorsze jest tez to, ze orzechy migdaly sa strasznie tluczace, mala ilosc nie, ale jak ja opakowanie dziennie wcinam to boje sie rezultatow za pol roku:bigsmile::bigsmile:

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    O cholerka to ja chce schudnac a wcinam tyle tych migdalow shit :confused: moze bede jesc po 4 plus lampka wina hahah

    --
    •  
      CommentAuthorem87
    • CommentTimeJul 30th 2012 zmieniony
     permalink
    dziewczyny doradźcie proszę...
    między 20, a 22 lipca najprawdopodobniej miałam owu,
    czy jak jutro zrobię test jest w ogóle jakaś szansa, że coś wyjdzie??
    @ powinnam dostać 4-5 sierpnia...
    a jutro mamy rocznice ślubu i tak sobie myślałam, że a nóż widelec :)
    ale się niecierpliwię! chciałabym już wiedzieć a tu pewnie przyjdzie mi czekać do soboty...

    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    em87 - test zrob nigdy nie wiadomo jakie stezenie B-HCG bedzie w danym dniu u Ciebie, natomiast jesli ... wyszedłby negatyw nie zalamuj sie tylko powtorz za kilka dni bo moze jutrzejszy dzien bedzie jeszcze za wczesnie:wink:

    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Na test jest zdecydowanie za wcześnie.

    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    em87 mysle ze to stanowczo za wczesnie, prawie tydzien przed okresem, test powinno sie robic ok. 10 dni po owulacji, ale moze sa takie testy ktore wykaza wczesniej? spytaj w aptece, albo poprostu sprobuj- jak wyjdzie to bedzie super prezent-jak nie zrobisz za pare dni:) powodzenia!!!:)
    nowa ja tak samo chce schudnac a tu kurcze trzeba takie tuczace rzeczy wcinac:) tak zle i tak niedobrze:)

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorem87
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    też mi się wydawało właśnie, że pewnie za wcześnie...
    cóż spróbuję, a jak nie wyjdzie to poczekam cierpliwie,
    w sumie i tak nie mam wyjścia :P

    co do orzechów, uwielbiam! ale fakt - tuczą :confused:

    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    przynajmniej winko na trawienie dobre :wink:

    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    no dokladnie ale cos za cos, my chcemy sie odchudzac i jednoczesnie w ciaze zajsc hehehe
    w ciazy i tak przytyjemy wiec dla staran mozna:)

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    heheh wiesz ja robie miejsce na nowe potencjalne kg :bigsmile:

    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    no tak:) hehe

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    nowa2012, o jakich przypadkach pod koniec piszesz?
    --
  9.  permalink
    ja właśnie zaopatrzylam się w kilka opakowań migdałów, a intensywne staranka zacznam od następnego cyklu. Teraz biorę luteinę, więc i tak nic z tego nie będzie :(

    a tak z innej beczki, Wy też wszędzie widzicie ciężarne kobiety?? Dziś to myślałam, że mam jakies omamy, gdzie nie spojrzałam tam wielkie brzuchy, a na stacji bezynowej trzy kobitki z wieeelkimi brzuchami stały.
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    tak bywa czasami- sa takie dni w naszym zyciu ze non stop sa gdzies dzieci, ja np. dowiedzialam sie ostatnio ze na 5 dziewczyn u mnie w pracy 3 SA W CIAZY!!!!! jedna w 5tyg, druga w 8 i trzecia w 20...zostalam tylko ja co nie ma dziecka i jedna angielka co ma 3!!! przyszla deliverka do mnie do sklepu i ja akurat rozpakowywalam pudlo nie oznaczone- baby staff itp. czasem jest tak ze jednego dnia tyle rzeczy zwiazanych z dziecmi sie dzieje ze jakby na zlosc:/
    mi tez dzis mezus zakupil migdalki, orzechy wloskie...ale nie pomyslal o winku hehe

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  10.  permalink
    a ja wczoraj odebrałam telefon od kuzyki, która szczęśliwie oznajmiła mi, ze jest w ciązy. Jest mi wstyd przed sama sobą, ale jak tylko usłuszałam komunikat to od razu chciałam się rozłączyć... A jak sobie pomyślę, ze za dwa miesiące bedziemy się widziały na urodzinach mojej babci to szlag mnie trafia.
    Jestem chyba nienormalna
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    nie jestes nienormalna, to typowy objaw:)
    wszyscy na tych urodzinach beda mowili tylko o niej, o tym jak wyglada itp. kazdy bedzie sie zachwycac wiec wcale bym sie nie zdziwila jesli nawet nie bedzie ci sie chcialo jechac... nie wiem jak u ciebie, ale u mnie by bylo jeszcze: a wy kiedy zamierzacie? juz tyle i tyle po slubie a wy jeszcze tylko we dwoje?:shamed::confused: TRAGEDIA
    najlepiej wziac sobie na luz- wypic jednym duszkiem kieliszek czerwonego wina i sie swietnie bawic GRATULUJAC Z DUZYM USMIECHEM:bigsmile:

    Treść doklejona: 30.07.12 19:43
    nie wiem ile jestescie po slubie, ale ja zawsze mowie ze przezywamy druga milosc i cieszymy sie tylko soba narazie, na dzieci przyjdzie czas:) i to ich zgasza!:)

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Amazonka, chodzilo o to ze pod koniec krwawienia dziewczyny zachodzily w ciaze, moze bylo to śródcykliczne

    --
  11.  permalink
    Na pewno tak będzie, ze wszyscy będą się zachwycali. Mnie tak draznily pytania o dzieci i ciąże, że odpowiedziałam na któreś z tych pytań, że nie możemy mieć dzieci:) Po tym stwierdzeniu, jakoś dziwnie wszystcy przestali o to pytać:) Ale ja tak mam, że nie lubię jak ktoś mnie przepytuje. Od zwierzeń mam przyjaciół i rodziców, a nie ciotkę, która szuka sensacji. Ostatnio przegięłam, jak wujostwo na siłe chceili mnie ugościć o 11:00 rano swoim winem. Odpowiedziałm im, ze mam problem z alkoholem i tez dziwnie zamilkli... :) Ale wtedy mój Książe, miał focha na mnie...

    My jestesmy razem juz 9 lat, ale nie mamy ślubu- nie czulismy takiej potrzeby. Teraz nas naszło i szykujemy wesele na maj.
    Poziomka a Ty ile czasu się starsz?
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    hahaha no wiesz co! nawet ja na to bym nie wpadla!:) hehehe dobra jestes!
    ja na szczescie mieszkam daleko od rodzinki i jedyne pytania co sa to od k siostr i moich kolezanek! :(
    my sie staramy od pazdziernika
    a wy?

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    mnie w końcu zaczęło boleć podbrzusze,być może moje leniwe jajniki podjeły współpracę z lewą półkulą hehe .:wink:
    --
  12.  permalink
    My przestalismy sie zapezpieczac w lipcu zeszlego roku, a intesywne starania trwaja od grudnia :(
    Troche zazdroszcze Ci, ze jestes daleko od rodziny- mie musisz sie tlumaczyc i odpowoadac na durne pytaniania.

    Alimama gratuluje bolacego podbrzusza! :)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    no my tak porzadnie zaczelismy sie starac od lutego:) no ja tez sie ciesze ze mieszkam tak daleko, przyzwyczailam sie juz ze nikt sie nie wtraca w nasze sprawy:) niestety moja rodzinka wrocila do pl i teraz na wakacje chociaz tydzien musze jechac do nich i odwiedzac cala rodzine!:/ no ale ten tydzien do roku moge sie poswiecic :P
    alimama witamy!:) myslalam ze zapomnialas o tym forum:neutral: no to do dziela dzisiaj!:)

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    ehh ciężko było :confused: strasznie mnie bolało i ze łzami w oczach poganiałam Ł ,chyba najszybszy seks w życiu :( I tak nie widze sensu w sumie bo z 20 mln 10 wypłynie po stosunku ,a leżenie dupą do góry nie pomaga :devil:
    O forum nie zapomniałam, tylko nie mam niczego coekawego do powiedzenia ,ale czytam Was .Ten seks to jakaś totalna porażka cholera ! Jak z takim bólem podbrzusza a domniemaną owulacją mieć przyjemność ?? W ogóle na początku roku postanowiłam że jak nie uda się do końca to odpuszczam,bo już mnie się nie chce i mam w razie czego kota upatrzonego :updown:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Hahaha no to rzeczywiscie zajebiscie romantyczny seksik!:) ale czego sie nie robi dla dziecka! Hahaha wyobrazam sobie L takiego zestresowanego ze cie boli hahahahaha:shamed:fuujjj! Haha
    No to zobaczymy za pare tygodni wyniki:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Jak nie to kot tez dobry- przynajmniej dojrzewac nie bedzie! :tongue::tongue:

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.