Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    no dopiero w środę jak pojadę ,chyba że mnie na zakupy wyślecie
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    No mamy jeszcze pare opcji w razie czego:) grunt zeby pecherzyk urosl, pekl I byla owulka:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Poziomka - jak przyszla ciocia Alimama przyjedzie to na bank sie uda :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    No ona ma na mnie zbawienny wplyw I na moja tempke I (niewiadomoczemu) na sluz :bigsmile::bigsmile:

    Treść doklejona: 18.07.12 20:41
    Kurde nie wiem czemu czasem mi nie robi odstepow :/
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    hahahaha nawet na śluz hahaha Alimama oj Ty wrrrr hahahaha to teraz czekamy tylko na 2 kreski. Poziomka masz na to jakies 10 do 15 dni i rozpoczynasz dobra passe :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    To ja cos dodam do tematu sprzed ilustam postow ;)
    Ja tez mam kiepskie endo. I tak sobie mysle ile mozna wypic wina zeby nie wplynelo na temp? Bo jesli alkohol tak bardzo wplywa to jak to pogodzic?
    --
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    u mnie miał wpływ jak na serio popiłam na imprezie.Ostatnio wypiłam lampkę wina,drinka i 3 małe piwa i było git :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 18.07.12 22:17</span>
    chyba u każdej z Nas indywidualnie ,może lampka wina dziennie nie zaszkodzi :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Lampka wina dziennie na pewno nie wplynie na temperature, a ja znowu niska mam:(
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    no to dobrze. ja i tak więcej niż lampki wina ostatnio nie pijam, bo jakoś mi alkohol nie wchodzi.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Ja wczoraj tez ledwo pol lampki wcisnelam do obiado-kolacji, jakos nie wchodzilo:tongue:
    A za godzinke usg:confused:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Poziomka i jak poszlo na USG?
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Aj nawet nie chce mi sie opisywac- zerknij pod wykres:(
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Temperatura nie spada, to już 28 dzień cyklu (dłuższych nigdy nie miewałam). Dzisiejszy poranny test wykazał jednak brak ciąży. Denerwuje mnie to już. Przyszedłby ten okres i nie robiłabym sobie nadziei a tak z każdym dniem większe oczekiwania. Jak ja nie cierpię tych ostatnich dni oczekiwania :cry:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    widze ze nie tylko ja mam dzisiaj dola:neutral:
    na pewno przyjdzie okres i zaczniesz nowy cykl staran...ja probuje wywolac okres i czekam 10 dni!:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    jak ma przyjść niech już przyjdzie. mdli mnie drugi dzień i już mam dosyć. tyle tylko tego szczęścia, że mnie nie wysypało i jakoś mnie piersi nie bolą.
    poziomko, to oby jak najszybciej przyszedł, żebyś mogła się spokojnie starać o dzidzię.
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Isia jeszcze za wcześnie żeby coś podejrzewać, ale jak @ nie przyjdzie to za jakieś dwa dni ponów test - mógł być za wcześnie zrobiony.
    i daj nam znać. trzymam kciuki :)
    --
  1.  permalink
    Witam po baardzo długiej przerwie. Doszliśmy z mężem do punktu krytycznego, gdzie chęć posiadania dziecka była w centrum naszego życia. Nic nie było ważne, ciągle tylko obserwacje, testy ciązowe, urojone objawy. W końcu oboje powiedzieliśmy sobie dość. Zrobiliśmy sobie przerwe, koniec z testami, termometrami i nawet z forum. Całkowicie się od tego odcieliśmy. Mieliśmy więcej czasu dla siebie i o dziwo sex stał się przyjemniejszy :D. W tym czasie schudłam 6 kilo, nadal ćwiczę 6 razy w tyg. po 1h. Zdrowo się odżywiamy i zobaczymy co teraz będzie. Napewno jestem spokojniejsza i nie przepłakuje każdej miesiączki. Wznawiam leczenie od 27 lipca zobaczymy czy coś dało nam ta nasza przerwa. Psychicznie napewno nam pomogła ale czy fizycznie? Zobaczymy.
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Poziomka trzymaj sie, szkoda ze cykl stracony ale w koncu musi sie udac. Glowka do gory i dzialaj dalej nie ma wyjscia :grouphug:

    Isia_tj napisala Pandora wstrzymaj sie jeszcze kilka dni i ponow test. Trzymamy kciuki. Cos ostatnio u nas cisza z dwoma II, ktos musi rozpoczac dobra passe.

    Treść doklejona: 20.07.12 10:45
    wkurzajaca zakladasz sobie wykres z temperaturami?
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    no staram sie jakos, dzis juz troche lepszy humorek:) umowilam sie z gp, zobacze co mi powie, moze zwiekszy dawke albo bedzie kazala czekac na wizyte u gin we wrzesniu :( oby nie!!!:( biore sie zaraz za sprzatanie- jutro mamy gosci;)
    wkurzajaca-witaj z powrotem! trzymam kciuki za nowy cykl, na pewno przerwa wam duzo dala, fizycznie na pewno tez:wink:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    hmmm gosci czyzby znow nalot Alimamy hahahah taka pozytywna osobka na pewno pomoze Ci sie odstresowac :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    a no zgadlas:) no ja wlasnie na to licze, ze humor mi poprawi:)i zapomne choc na chwile o staraniu :/

    Treść doklejona: 20.07.12 12:02
    no i nareszcie nie bede musiala sluchac moich znajomych jak to jest miec cudownie dziecko, czemu nam sie nie udaje albo jak ich M czy W rozwija sie slicznie...ma juz 8miesiecy i chodzi...o matko jakie zlote dziecko!!!!! :confused::confused::angry::angry: juz sluchac nie moge!!:angry::angry: ale ALIMAMA zgasi ich wszystkich!!:clap::cheer::tooth:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Myślałam, żeby może zrobić test jutro jak dziś @ nie przyjdzie. I tak wytrzymałam i dziś nie zrobiłam choć mam jeden i aż mnie korciło :shamed::devil:
    Wkurzająca, trzymam mocno kciuki za spokojne i przyjemne starania :smile:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    isia wytrzymaj jeszcze jeden dzien!:) juz tyle wytrzymalas to jeszcze jeden dzien dasz rade!!!!! Jak @ dzisiaj nie przyjdzie to MUSI juz wyjsc druga kreseczka!:) trzymam mocno kciuki POWODZENIA!!!:)
    jak nie dasz rady wytrzymac to zrob dzisiaj, choc jutro bedzie bardziej wiarygodny:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Poziomka to rozumie ze ilosc osob bedzie wieksza? heheh to Alimama taka pyskata jest hehe :wink: dobrze ktos musi ustawic towarzystwo :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    no planowana jest alimama z corka:) ale znajomi sie obrazaja ze nie spotykamy sie z nimi-bo ostatnio kazdy weekend z alimama i jej rodzinka:) wiec focha maja- jak bedzie pogoda to zrobie grilla, zaprosze a alimama poustawia ich tam rowno:bigsmile::bigsmile::boogie:hehe
    pyskata?! to za malo powiedziane!!:fierce::tooth:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    wytrzymam do jutra. muszę jakoś :devil: no chyba, że @ dziś przyjdzie to od razu mi emocje opadną :wink:
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Ejj wypraszam sobie :updown: Ja pyskata ? Ja chodzca kultura jestem hehe .Już jutro zobaczysz mojego fejsa paskudnego i będziesz żałować że przyjechałam :sleepout:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    masz bardzo sliczna buzke:shamed: i na pewno nie bede zalowac:updown::fierce: M na pewno tez nie bedzie hahahahahaha:tooth::tooth::tooth::rolling: zartowalam:)
    isia NA PEWNO NIE PRZYJDZIE!!!!! nie mysl o tym, skup sie na czyms innym i moze cie ominie hihi
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Nie mów M że będę ,bo się za ten kij do golfa odegra,a ja się boję :P Myślisz że jak mnie zobaczysz to Ci pęcherzyki urosną ? :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    hahahha Alimama czego my sie tu dowiadujemy zes pyskata, i ze masz zbawienny wplyw na endo, pecherzyki i co najdziwniejsze sluz hahaha q-cze moglabys mnie tez odwiedzic moze po Twojej wizycie w koncu by i u mnie z pecherzykami sie cos ruszyla i w koncuuu bym zafasolkowala hahaha:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    hahahaha ALE MI DZIEWCZYNY POPRAWIACIE HUMOR:cheer::cheer::crazy::crazy::crazy:
    M juz wie, ale nie wspominalismy ze bedziesz sama hehehe:swingin::swingin:
    dla mnie ten cykl na straty idzie:cry: ALE jesli dzieki tobie wzrosnie mi temperatura (a tego jestem pewna!:bigsmile::bigsmile:) to moze i pecherzyki urosna i w ogole bede miec owulacje i urodze blizniaki- tobie oczywiscie jedno oddam:wink::wink:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    No właśnie nie rozumiem tego powiązania z moja skromną osobą :devil: Endo to pewnie dlatego ,że co się widzimy to winkiem się raczymy i innymi trunkami i pogryzamy migdały ,co być może ma wpływ również na śluz
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    nowa to wpadaj do nas:) zapraszam, zbiorowo moze latwiej nam sie uda:)
    a moze to my na siebie wplywamy pozytywnie i te pecherzyki rosna I SLUZ:bigsmile::bigsmile: to moze i same sie zaplodnimy ahahahhahahahaha

    Treść doklejona: 20.07.12 12:51
    no tak ty to na wszystko mas wytlumaczenie:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    ooo no na to czekałam w końcu to wydukałaś hehe.Może być chłopak ,ale dziewczynką też nie wzgardzę :fingersear: Najlepiej trojaczki i dwoje dla mnie :crazy: zawsze chciałam bliźniaki

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.07.12 12:53</span>
    Ja tylko próbuje odpowiedzieć nowej na nurtujące ją pytania :wink:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.07.12 12:54</span>
    poziomka jak moje gekony co miesiac dwa jajka
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    no przeciez juz ci kiedys obiecalam ze oddam, jak bedzie 2 chlopcow to dam tobie jedno:) a jak chlopiec i dziewczynka to chlopca sobie zatrzymam bo zawsze chcielismy miec chlopca:)
    ooooo juz na pewno piecioraczki moze odrazu co?!!:tongue::tongue:

    Treść doklejona: 20.07.12 12:56
    no a potem jak wieloryb bede wygladac:cry::cry:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    hahah wariatkia el u Was musi byc wesolo mysle ze pozostalych znajomych nie dopuscicie do glosu :rolling:

    Treść doklejona: 20.07.12 13:11
    a moj M wraca w przyszlym tygodniu nadrobimy zaleglosci :devil::dinner:

    Treść doklejona: 20.07.12 13:11
    hehehhe dobrze ze sasiedzi obok wyjechali na cale lato na dzialke ahhahaha:boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Może nowa otworzy produkcję co ? Po co My mamy mieć zgage,opuchlizny,bóle ? nowa czekamy na M razem z Tobą i pracujcie wytrwale w pocie czoła haha
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Teraz myślę tylko o tym, że mam ochotę na ciastko :wink: No i jeszcze o tym, że mnie w krzyżu łupie :confused:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    o kurde zapowiada sie u was :twosome::crush: hehe po takim poscie to do roboty pozadnie sie wezmiecie!!:jumping:
    u nas sasiedzi sa i na dodatek narzekaja :(
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 20th 2012 zmieniony
     permalink
    poziomka Ty sie figura nie przejmuj przecież to dla dobra ogółu. Ja bym się chyba na śmierć zapłakała haha .Wyobrażasz sobie mnie o 20 kg większą ?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.07.12 13:24</span>
    sąsiad z zazdrości się denerwuje że On nie może bo nie ma z kim :P Możemy go zaprosić i schlać ,więcej jadaczki nie otworzy niepotrzebnie

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.07.12 13:28</span>
    ja się powoli zaczynam do tego ekskluzywnego wyjazdu pakować, w końcu hotel czterogwiazdkowy to prezencja być musi! Mam stringi w panterkę i sexi pidżamkę do kostek jak z "Domku na prerii " ,wiem że to Cię kręci :devil: Zobaczysz jak Ci pęcherzyk urośnie a może i nawet pęknien haha
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    nie no pewnie! bede wasza surogatka, bede wam rodzic dzieci a sama z 20kilowa nadwaga bede chodzic NO ALE PRZECIEZ NAJWAZNIEJSZE ZEBYSCIE WY BYLY SZCZESLIWE co nie?!:bigsmile::bigsmile::bigsmile: o nie nie nie!!!:)
    nie wyobrazam sobie ciebie nawet o 10kg wiekszej- ale BARDZO CHETNIE zobacze! przydaloby sie tobie:tongue::tongue:
    no pewnie-jak masz ochote "zabawiac" starego dziada to mozemy zaprosic! hahaha
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Ja go zabawiać nie chce bo On jest Twój ,ale uciszyć byśmy go mogły żeby na skargi nie biegał .
    Przenieśmy sie może pod wykres którejś z nas bo nas zbanują :PP
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    haha peknie mi na twoj widok hahahahaha
    a komu ty sie tak cholera jasna stroisz?!?!?!! mojemu K??:angry::angry: a potem nie bedzie wiadomo czyje to dziecko?!!!! hahaha oj ty ty!!:fierce::fierce:
    to i ja sie jakos przyszykowac musze!:jumping: jeszcze mi do sypialni wskoczysz a ja taka NIEPRZYGOTOWANA hahahaha:tooth::tooth::twosome::threesome:

    Treść doklejona: 20.07.12 13:32
    juz przenioslam:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    no wiesz co jak tak możesz? Ja dla dziada co obok mieszka i dla Ciebie
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    hej babki :) co tam?? Widze ze dyskusja zawiazala sie nieziemsko az nie mozna sie przez was przebic ;( chcialam sie wkleic miedzy was i znowu z Wami rozmawiac, ale wy tak zajete soba ze nie dalam rady. Wrzucilam wykres pierwszy raz i smiac mi sie chce ;) w koncu obliczylam ktory to dzien cyklu:P i wyszlo ze 27 :)
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    hej kami -wkrecaj sie w rozmowe:) my tu o dupie maryni gadamy zamiast sie zajac porzadnymi rzeczami hihihihi w koncu zostalam sama: alimama na koncu roku u Z, a nowa chyba w pracy wsiaknela no i zostalam sama:( a odwala mi dzisiaj humor nieziemsko hehe, to pewnie za wczorajszy dol po skanie:(
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    ja tez mam dzisiaj taki dzien w tylek.... ale jak zapytasz mnie dlaczego to ci nie odpowiem bo sama nie wiem:( moze dlatego ze wysypalo mi od tygodnia tak pysk ze nie moge sie ogarnac i sama nie wiem dlaczego. Wrzucilam wykres moze zajrzysz??
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    no widze widze..czerwono od tych serduszek:heartbounce::heartbounce: hehe, nie mierzylas tempki od polowy cyklu? czemu?

    Treść doklejona: 20.07.12 16:13
    lipa, ze tempka dzisiaj spadla, zazwyczaj jak dlugie masz cykle?

    Treść doklejona: 20.07.12 16:16
    ja to w ogole mam dzisiaj sluz jakby owulacyjny, a owulacji nie mam :confused: nie rozumiem:confused:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    29 dni. Nie mierzylam bo szczerze mowiac nie mialam do tego glowy. Wyjechalam do Polski, mialam sesje. Tyle czasu mi uciekalo ze szkoda gadac
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    dobrze, ze serduszkowaliscie w dniach plodnych, wiec moze nie bedzie to cykl stracony:) bede podgladac twoj cykl- oby zakonczyl sie powodzeniem:):wink:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.