Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    mówię z tym śluzem ciężko czasami.Jak mam suche gacie to zaznaczam sucho.Jeśli śluz przypomina zaschniętą pastę do zębów zaznaczam lepki .A że masz mokro w środku to inna historia hehe wtedy nie zaznaczasz mokro ,bo przecież w tabelce obserwacje wew nie masz takiej opcji nawet.
    Z resztą ja tam nie wiem nie znam się, tyle co ze swoich obserwacji.Nie chcę nikogo w błąd wprowadzać :P
    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Alimama ja biore Elevit prenatal tam jest caaaaly zestaw witamin myslisz ze to moze wplywac na jakosc sluzu? W takim razie zle oznaczalam na wykresie odczucie mokro skor na gatkach (jak to napisala Poziomka :wink:) nic nie bylo. hmmmm to jak to zaznaczyc na wykresie ze co to jest?

    _Kami_ nie zapomnialysmy czekamy na dobre wiesci :wink: i na nowe objawy jak to bylo z cebula :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    ja tez patrze i mierze jak umiem, a co wyjdzie to sie okarze:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    HAHAHA "Na Victorii miałam morko" wczoraj np miałam wrażenie mokro ale gacie suche jak wiór ,albo wiecie można też zobaczyć jak jest np jak palcem u wejścia do pochwy obadasz.Nie raz sie tam zbiera i zostaje

    Treść doklejona: 18.07.12 12:56
    wodospad mam rzadko naprawdę co kilka cykli tak że gacie muszę zmieniać w ciągu dnia.Morko to tak jakbym popuściła.
    nowa ja brałam sam magnez bo chciałam fl wydłużyć i w całym cyklu nie miałam normalnego śluzu.Nawet bzykać się nie chciało ,bo taka succha byłam
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    no ja tez tak patrze-wkladam palec i patrze czy cos jest.
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    hehe bardzo smieszne :P dzisiaj nawet nie wiem ktory jest dc nie oatrze juz na to :) wiem tylko ze temp. skacze miedzy 37.1 a 36.9 :)
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    z szyjką mam tak ,że jak jest otwarta mogę na cm włożyć palec do środka ,więc jak mam mniej miejsca to wiem że jest średnio otwarta.Prawie zamknięta jak wtykam czubek wskazującego a całkiem zamknięta to mogę przejechać gładko po wejściu i nie ma wgłębienia.Gorzej miałam z twardą ,średnio twardą i średnio miękką.Myliło mnie też położenie przez tyłozgięcie bo mam na odwrót i szyjka wędruje mi na boki
    .
    Kamisia jak samopoczucie ogólnie ? Jak egzaminy ?
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    no ja umiem wyczuc kiedy jest otwarta, zamknieta i srednio otwarta ale czy jest miekka czy nie i jak wysoko lezy to juz pojecia nie man:/
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    a ja chyba nie moge jej dosiegnac hahahah
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    szyjki?
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    a te witaminy biore bo mam tam tez kwas foliowy, ogolnie bierze sie je w ciazy, podczas karmienia i miesiac przedplanowana ciaza (tak jest napisane w ulotce) co mnie najbardziej rozsmieszylo,bo niby tak latwo to zaplanowac :wink: wiec zaczelam je brac jak planowalam ciaze i juz to troche trwa hahah wiec wciaz je biore.

    Treść doklejona: 18.07.12 13:10
    Poziomka - no wlasnie mam wrazenie ze nie moge jej dosiegnac hahaha nie czuje czy to juz ona czy nie :)
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    mi akurat latwo wyczuc ja:) z nia to problemu nie mialam:bigsmile:
    ja tez bralam ten kwas foliowy z witaminami ale mi sie skonczyl i jakos nie wykupilam nastepnego:/

    Treść doklejona: 18.07.12 13:20
    niech mi m wyczuwa czy jest otwarta czy zamknieta:) jak latwo wejdzie to otwarta, jak ciezko to zamknieta:) jak szybko wejdzie i bedzie slisko to mokra jak ciezko to sucho itp:wink::tongue::tongue:

    Treść doklejona: 18.07.12 13:25
    niech ci m wyczuwa a nie mi:) hehe zle napisalam:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    no to skoro jej nie ma to jest wysoko :bigsmile: Kwas foliowy możesz brać całe życie ,jest nam niezbędny,a nie jesz przecież codziennie ważyw strąkowych i innych produktów.Mojemu też daje a sama łykam od kilku lat .Właśnie miałam Wam pisać żebyście warzywa strączkowe wcinały ,kalafior ,brokuły bo warto.Ja wcinam często groszek cukrowy ,fasolkę ,kapusty ,kalafior,brokuły.Do sałatek dodaje groszek zielony i kukurydze i jak poziomka wspomniała dużo rybek :winkkiss:

    Treść doklejona: 18.07.12 13:26
    w szyjkę ma jej wchodzić ? bo nie zaczaiłam chyba :P
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    hehe no nie w szyjke- no gdzie!:)
    no ja tez jem duzo kalafiora i groszku takiego straczkowego-mmm uwielbiam, kupuje sobie na ryneczku i wcinam pozniej caly dzien :D
    musze kurde kupic jednak ten kwas foliowy znowu :D
    chociaz bralam pol roku i zadnej roznicy nie zauwazylam:/
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    jak nie wyczulam do jest wysoko ale ja jej nigdy nie wyczulam hahahahah

    Poziomka niezle przejezyczenie hahhaha tak tez czytam i mowie hmmm czy chodzi o mnie czy o Ciebie hahahah :rolling::jumping:
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Egzaminy :P o matko :P 2 mam na wrzesien. Jeden dlatego ze wywalili wykladowce a drugi dlatego ze nikt go nie zdal :D:D:D:D:D a tak to ok :P Bylam ostatnio tydzien w polsce zrobilam objazdowke od Gdanska, Grudziadza po Konin :) i jestem bardzo szczesliwa bo zostalam matka chrzestna i jeszcze spotkalam sie z moim ukochanym braciszkiem po prawie roku nie widzenia sie ;( ale tesknilam
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    przeczytalam gdzies, ze wyczucie polozenia szyjki mozna odroznic i sie nauczyc dopiero w po 2-4 cyklu, wiec czekam az zobacze roznice:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    poziomka ale przecież nie zauważysz żadnych objawów od brania kwasu foliowego bo on takowych nie daje :P
    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    to przez 4 misiace mam jezdzic tam palcem od scianki do scianki i a noz natrafie?? :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    aha, no to nie wiem:neutral: nie wspomogl na pewno na poczecie:confused: no ale zakupie jutro nowy i zaczne znowu brac- w koncu nie zaszkodzi:wink:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    ja sprawdzam rano i wieczorem i czasem jest nieruchomo a nieraz wędruje tak samo jak jest raz miękka a na wieczó twarda,ale dzięki temu nauczyłam się .Bałam się tam gmerać ,ale jak nie ma przeciwwskazań to mi nie szkodzi :P
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    nowa nie wiem:confused: narazie probuje, a co wyjdzie to nie wiem:confused: musi narazie starczyc mierzenie tempki i obserwacja sluzu- jesli nie jest on zaklocony
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    bo kwas foliowy nie jest od wspomagania tylko "w razie w " jakbyś zaszła wspomaga rozwój układu nerwowego itp

    Treść doklejona: 18.07.12 13:43
    zapobiega uszkodzeniom tzw. cewy nerwowej u rozwijającego się w łonie matki dziecka

    Treść doklejona: 18.07.12 13:44
    a do tego inne dobrodziejstwa :P
    brzuch mnie nawala.4 no spy nie dały rady,ani termofor i nawet grzaniec :(
    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Alimama moze kapiel pomoze ale nie za ciepla
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    no dobrze, juz sie tak nie przechwalaj ze taka obeznana jestes:tongue::tongue::fierce:
    no na mnie nospa tez nie dziala:/
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    nie jestem obeznana i nie jestem chwalipiętom :P hehe Kąpać się nie lubię ! Masażysta i drink z parasolką :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    to wpadaj do mnie- wymasuje!:D :grouphug:
    drinka tez zrobie- wodka zostala jeszcze od waszego pobytu:tooth:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Jolka szaleje chce z terrarium uciec ,może chce ze mną jechać hehehe śmieszne zwierze .Ja mam jeszcze żubrówki z soboty
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    zubrowkI? to ile oni kupili butelek? u nas polowa zolodkowej zostala i dopiero dzisiaj zobaczylam jak do zamrazalnika LODA wkladalam :bigsmile:
    to bierz ja ze soba- poszczujemy nia sasiada! :devil:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    LODA powiadasz a to na ciąże pomaga ?:devil: Jedna flaszkę ,ale dużo zostało,bo mi nie wchodziła tylko Iza 4 drinki wypiła
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    no ja widzialam, ze cos ci nie szla:)
    no LODA no nie wiem czy pomaga ale ja tam lubie:bigsmile:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    nie znam takiego co by nie lubił ,chyba tylko mój Ł :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    jaka Jolka hahaha oswieccie nas dziewczyny :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    haha no wiesz w zaleznosci o jakich LODACH mowimy?:devil: ja lubie te i te choc jedne troche gorzej- ale nie zdradze ktore:bigsmile::bigsmile::bigsmile: hahahaha
    a moj K lubi takie lody lody prawdziwe, zimne:bigsmile:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Jolka i Władek to moje jaszczurki :D
    Ma któraś z Was monitor owulacji Clearblue ? Poziomka wiem że masz Ty ten w szmince jakby ,ale jak on się sprawuje ? rozróżniasz kiedy masz płodne jak tam zaglądasz do niego ?
    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Alimama ja mam w szmince Afrodyta ogolnie jest sie w stanie z niego odczytac tylko mnie juz drugi raz peka plastikowa obudowa szkielka i znow bede reklamowac :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    ja go ostatnio nie uzywam szczerze mowiac- owulacji nigdy nie mialam (tzn. odkad go mam) wiec nie wiem jak to wyglada jak sie ma owulacje:sad:
    mi tam on nic nie wykazuje jak rano sline mierze, poczekam az mi tempka urosnie i wtedy sprawdze czy cos jest:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    teraz wszyscy zobaczą czy doręczono czy nie :P :fingersear:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    no jak-przeciez szepnelam tylko ty powinnas widziec
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    aaa to tylko ja widzę :P A to nie wiedziałam haha
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 18th 2012 zmieniony
     permalink
    dziewczyny trochę popłynęłyście w wątku (91 nieprzeczytanych od południa -szok ;) )
    więc odpisałam nowej i sloneczko pod wykresami co ja uważam :)
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    a no dzisiaj jakos bardzo gorace bylo te forum:) mnostwo tematow i pomyslow :) hehe zaszalalysmy:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    no a co inni mogą a my nie ? hehe Ja dzisiaj oszaleje przez tą wredną @
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Nie no pewnie ze mozemy:) ja szaleje caly czas od jakiegos miesiaca- az sama nie wiem co ze mna sie dzieje:) albo odreagowuje stres sprzed miesiaca, albo zbliza sie jakis dolek:( oby nie jutro!:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    a czemu akurat jutro masz mieć doła ?
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    No ty to jak zwykle w temacie jestes!:) usg mam jutro
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Oooo a myślałam że miałaś już .Zakręcona dzisiaj jestem ,wybacz :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    No jedno mialam, a drugie jutro I wszystko sie wyjasni czy cykl stracony czy pracowity bedzie:):bigsmile::bigsmile:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    to pracujcie przed moim przyjazdem ,bo nie wiem czy chce słyszeć skrzypienie łóżka z sypialni :fingersear:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 18th 2012
     permalink
    Kochana przeciez wiesz, ze niewazne czy bedziesz spala w sypialni czy salonie I tak nic nie uslyszysz bo sciany mamy grube! :bigsmile::bigsmile::bigsmile::tongue: a poza tym to jak mamy sie starac jak owu jeszcze nie mialam?!! No ale mam nadzieje ze do srody sie wyrobimy:tongue::wink:

    Treść doklejona: 18.07.12 18:17
    Do soboty:) sorki- myle sie cos dzisiaj:cool:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.