Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Kami pocieszyłaś mnie, że udało Ci się z pierwszym dzieckiem :) Rok temu, w ogóle nie interesowały mnie dzieci, a teraz mam jakiegoś hopla. Znam wszystkie marki wózków, odżywek... Zastanawiam się czasem czy ze mną wszystko w porządku... :)

    Treść doklejona: 24.07.12 15:08
    Kami pocieszyłaś mnie, że udało Ci się z pierwszym dzieckiem :) Rok temu, w ogóle nie interesowały mnie dzieci, a teraz mam jakiegoś hopla. Znam wszystkie marki wózków, odżywek... Zastanawiam się czasem czy ze mną wszystko w porządku... :)

    Treść doklejona: 24.07.12 15:09
    dlaczego 2x wyświetla się mój tekst?

    Treść doklejona: 24.07.12 15:09
    dlaczego 2x wyświetla się mój tekst?
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    hahah Kami ciekawe co na to mój M wróci teraz to mu zaproponuje przeprowadzkę hihih :rolling: ale to by było niebezpieczne co wieczór wino balkon pogaduchy w końcu zapomniałybyśmy jaki jest nasz cel hahahah i po co to wino co wieczór :tooth:

    Czwarteczek - ja właśnie porobiłam resztę badań, moja gin skierowała mie na nie celem właśnie wykluczenia PCOS. Mam nadzieje że brak ciązy to tylko moja blokada - za bardzo sie nakrecam i mysle tylko o tym, ale tut na tym forum jest wesoło z dziewczynami i pomimo kolejnych cykli niepowodzen, dzialamy dalej i w miedzy czasie plotkujemy na wszystkie juz tematy hahah :thumbup:
    --
  2.  permalink
    Dzięki Dziewczyny :) Przy takim wparciu na pewno nam się uda !!:)

    Treść doklejona: 24.07.12 15:16
    Dzięki Dziewczyny :) Przy takim wparciu na pewno nam się uda !!:)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    To jak masz blokade znam na to lekarstwo :P z pierwszym dzieckiem wyszlo nam po wieczorze paniensko - kawalerskim jak sie napilismy i mielismy wszystko w dupie ;P za to bylo suuuuuuuuuuper i dzien przed slubem dowiedzielismy sie ze jestem w ciazy :) takze wprowadzajcie sie, a nasi faceci tez na tym skorzystaja :) wyobraz sobie serduszkowanie z pieknym zachodem slonca bijacym w Twoje okno :)
  3.  permalink
    No to za Twoją radą kupiję dziś butlę wina dla siebie i skrzynkę piwa dla Księcia :) :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 24.07.12 15:19</span>
    No to za Twoją radą kupiję dziś butlę wina dla siebie i skrzynkę piwa dla Księcia :) :)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    heheh :P tylko za bardzo sie nie spijcie bo tez ksieciuniu moze nie stanac na wysokosci zadania :) a ja od dzisiaj przyzekam nie kozystac z termomentru i obserwacji - ZERO wylaczam sie calkowicie
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Kami ale szok ze akurat udalo Was sie wstrzelic w "ten" moment. My mamy u znajomych kawalersko-panienski 4 Sierpnia ale niestety to nie beda "te" dni wiec na przyjemnosci sie tylko skonczy hehehe. Tak apropos ja za rada Alimamy i Poziomki pije co wieczor lampke wina na wzrost endometrium.
    --
  4.  permalink
    Kami, Ty przyzekasz nie korzystać z termometru i obserwacji, a ja przysięgam, ze w następnym cyklu zabiorę się za termometr i obserwację... :)
    Jejku, nie wiedziałam, ze winko ma tak dobroczynne działanie :) Teraz będę piła bez wyrzutów :) :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 24.07.12 15:38</span>
    Kami, Ty przyzekasz nie korzystać z termometru i obserwacji, a ja przysięgam, ze w następnym cyklu zabiorę się za termometr i obserwację... :)
    Jejku, nie wiedziałam, ze winko ma tak dobroczynne działanie :) Teraz będę piła bez wyrzutów :) :)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    @ nadal nie ma, ale ze temp. spadla dzisiaj na 36,8 wiec raczej sie pojawi moze nawet jutro. Dzisiaj pojawily sie 3 brazowe plamki i cisza, ale nigdy nie mialam czegos takiego. Moj organizm do reszty zwariowal
  5.  permalink
    Zbieram się Dziewczyny po dobre winko, piwko dla Księcia i łososia na obiad :) Miła noc przede mną ... :P
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Czwarteczek no to nie trac czasu :wink:

    Treść doklejona: 24.07.12 15:48
    Kami a moze ...... to nie wariactwo organizmu tyyylko :clap:

    Treść doklejona: 24.07.12 15:49
    wiesz naserduszkowalas pod tym wykresem na maxa wiec wszytsko mozliwe :smile: adlaczego ja nie widze temp z wczoraj i dzisiaj?
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    bo moj cykl sie skonczyl 2 dni temu i nic nie moge zrobic ;( ale jak moze byc dzidzia skoro temp. spada
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Kami jesli nie wystapila @ to cykl wciaz trwa, dodaj kolejne dni. Widzialam tu wykresy gdzie dziewczyny byly w ciazy z temp. 36,7 wiec nigdy nic nie wiadomo
    --
  6.  permalink
    Hej dziewczyny, jestem po owulacji, dziś jest 10 dzień po owulacji. Temperatura z rana od kilku dni taka jak zawsze po owulacji- ok 36,6- 36,7. Jednak wczoraj wieczorem zmierzyłam z ciekawości temp i miałam 35,9. Myślałam że okres już dziś dostane, ale dziś rano znów 37,7. Czy to normalne i czy taka niska temp wieczorem wyklucza ciąże? Zawsze myślałam, że wieczorem tempka jest wyższa.
    z góry dzięki za pomoc:)
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    dominika - napisalas ze dzisiaj rano temp znow 37,7? mialas na mysli 36,7? Generalnie nie powinnas mierzyc temp wieczorem jest to niemiarodajne i tylko wprowadza Cie w błąd i zakłoca caly obraz. Bierz pod uwagę tylko temp z pomiarow porannych.
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    nowa juz dodalam info w cyklu zapraszam:)
  7.  permalink
    jasne, chodziło o 36,7:) wiem, że nie powinnam ale z ciekawości zmierzyłam i teraz zastanawiam się czemu taka niska była. Jestem strasznie głupia i naiwna, brzuch mnie boli jak na okres i jestem przekonana że go dostane ale cały czas mam nadzieje i nakręcam się że może jednak ciąża;(
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    dominika - trzeba dać na wstrzymanie więc ze łatwo mi mówić sama zresztą wiedziałam ze muszę poczekać a nakręcałam się na maxa ale szkoda nerwów. Ilu dniowe masz cykle?

    Treść doklejona: 24.07.12 16:53
    _kami_ zobaczymy co jutro powie nam Twoja temperaturka :wink: trzymam kciuki aby odbiła w górę.
    --
  8.  permalink
    moje cykle bardzo długie, jak nie ma owulacji to po 40 kilka dni, a jak jest to ok 36, ale bardzo nieregularne. Moja gin twierdzi że narazie ok i żebyśmy próbowali dalej naturalnie. A już rok minął:(
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    no wlasnie tak to jest z tymi gin ze mowia zeby probowac a my tracimy nasz cenny czas :wink: jak gdyby nas nie mogli pokierowac na badania wczesniej. Nie mowie ze po miesiacu staran ale rok czasu to bardzo dlugi okres a do tego przez tyle czasu to czlowiek sie moze zalamac ze nie wychodzi i zaczyna sie zastanawiac co jest przyczyna, wiec na dobre to nie wychodzi.

    Treść doklejona: 24.07.12 17:02
    Moja gin jak sie zapytala ile sie staramy to dodalam troszke miesiecy :devil: inaczej dalej by mowila prosze cieszyc sie sexem probowac itd a tak teraz bede wiedziec na czym stoje
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Alez sie dziewczyny rozpisaly! Nie nadazam czytac:shocked::bigsmile::bigsmile:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    heheh :) zastanawiam sie czemu ten brazowy sluz skad sie on wzial skoro go nigdy nie bylo ;( hmmmm a ja wlasnie wrocilam z nad jeziorka ale bylo super :) ;) i niedlugo znowu bedzie za moim oknem piekny zachod :) a misiek wrocil z pracy i szaleje :P wymysla co by tu zrobic zeby dziecko poszlo szybciej spac :P

    Treść doklejona: 24.07.12 20:56
    Nowa kochana :) mam cos dla ciebie z dzisiejszego widoku chcesz??

    Treść doklejona: 24.07.12 21:00

    Uploaded with ImageShack.us
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Dziękuję :kissing: masz tam normalnie raj :bigsmile: z takim widokiem za oknem non stop chodziłabym rozmarzona hahaha a ja teraz się kładę i zasuwam 6 weidera hahaha:devil:
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink

    Uploaded with ImageShack.us

    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    oj zachecasz zachecasz w koncu naprawde zapukam do Twoich drzwi hahahah

    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    wpadaj chetnie Was ugoszcze :)

    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    jedyny moj bagaż to bylaby skrzynka wina hahahah

    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    łaaaaaaaaaaaaaa :D to juz czekam to za ile bedziesz?? :P

    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    hahaha wsiadam na rower i pedze hihimysle ze za jakies 2tygodnie bym dotarla :tooth:

    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    no to ja chcialabym to widziec :) Rower i skrzynka wina ;D :D :D no masakra :D

    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Oki, uciekam sie kapac i do spania czeka mnie jutro ciezki dzien, buziaki i do juterka.

    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Dziewczyny mam dziwne wyniki usg.
    29dc 8fl
    Niby gin powiedzial, ze sa przeslanki zeby sadzic ze owulka byla (jest cialko zolte) ale zatoka douglasa bez plynu. Moze tak byc? Byla owulka czy co to jest? Luf?
    No i jeszcze endo 7,5mm. To nie za malo?
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Kupiłam sobie ten Oeparol. Zobaczymy czy da jakieś efekty. Przed pigułkami miałam chyba lepszy śluz, teraz jak je odstawiłam to jakoś nie jestem zadowolona.

  9.  permalink
    Hej :) Tobie to dobrze, u nas też piękna pogoda, ale ślęczę nad projektami... :(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 25.07.12 13:31</span>
    Hej :) Tobie to dobrze, u nas też piękna pogoda, ale ślęczę nad projektami... :(
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    hej laski :) dzisiaj temp. 36,9 i co?? przyszla @ wiec jakas lipa z tym mierzeniem. Koniec z tym, koniec ze staraniami, koniec z obserwacjami, koniec ze wszystkim :D wlasnie szukam szczeniaczka labradora i na to stworzenie przeleje swoja milosc :)

    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    Dziewczeta prosze o spokoj :P tu jest temat o dzidziusiach a nie psach i kotach :P a to wszystko przeze mnie ja zaczelam wiem :P zarcik. U mnie dzisiaj znowu goraco chcialam isc nad jezioro sie pluskac ale jest @ i zastanawiam sie jak ja troche przechytrzyc:) jakies pomysly?? ;P

  10.  permalink
    a ja dziś zaczęłam drugi cykl z luteiną. Mam nadzieję, że mi pomoże, aczkolwiek nikłe szanse. Od następnego cyklu zaczynam porządnie mierzyć temperaturę :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.07.12 15:04</span>
    a ja dziś zaczęłam drugi cykl z luteiną. Mam nadzieję, że mi pomoże, aczkolwiek nikłe szanse. Od następnego cyklu zaczynam porządnie mierzyć temperaturę :)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    ja biore luteine juz od 7 dni, zostalo mi 3 i bede czekac na @-bo wiem, ze w tym cyklu niestety sie nie udalo:(
    no i kolejny cykl z clo-tym razem ze zwiekszona dawka. Zamowilam tez dzisiaj nowy termometr bo ten co mam mierzy tylko do 1 cyfry po przecinku, a chce miec do 2-bedzie bardziej wiarygodny:)

    Treść doklejona: 26.07.12 15:11
    kami- tampony:bigsmile::cool:

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    Czesc Dziewczyny, ja mam wizyte u gin dopiero na 6 Sierpnia bo ma urlop. Mysle ze po przejrzeniu wynikow tez mi cos da. Mam nadzieje ze okres wakacyjny wplynie korzystnie na starania :wink: bo zaczynam łapać maaaaasakrycznego doła dzisiaj 3ci dzien jak nie moge sie pozbierac, nie wiem mam wszystkiego dosyc.

    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    Nowa masz dola bo mowilam zebys przyjechala a Ty nic ;( nie wierze ze Twoj M sie nie zgodzil mysle ze raczej po prostu nic mu nie powiedzialas :P

    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    oj _kami_gdybym tylko mogla przyjechalabym napily bysmy sie tego slawnego leczniczego winka poplotkowaly haha moze by mi sie poprawilo :smile: Mylse ze zlapalam dola bo moj M wraca dopiero w weekend i mysle ze w tym cyklu bedzie juz za pozno na proby i to chyba mnie tak zdolowalo. W sumie pewnie i tak by sie nie udalo bo tak mysle ze moje pecherzyki nie podrosly pewnie sa tak male jak w zeszlym miesiacu ale zawsze bym wiedziala ze chociaz probowalismy a tak 2gi cykl wogole bez staran -szlag mnie trafia. Przeciez to czlowiek moze sie wykonczyc tym ciaglym mysleniem :sad: Wlasne czytam o PCOS itp i zaczynam widziec u siebie wszytskie dolegliwosci o ktorych mowa w necie :cry:

    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    nie nakrecaj sie nowa tym pcos:) pewnie wcale nie masz objawow tylko sobie wmawiasz:wink::tongue: poza tym jest duzo dziewczyn, ktore zaszly w ciaze z pcos wiec to nie jest az taki straszne:) glowa do gory:) jak maz wroci to od progu zacznijcie sie starac-im wczesniej tym lepiej, a moze sie uda?:) obydwoje wyposzczeni :hugging:
    widzialam tutaj duzo dziewczyn ktore nie mialy pcos a pecherzyki im nie rosly, wiec na pewno po wizycie u gina bedzie wszystko jasne i dostaniesz leki i na pewno sie uda:) a poki co szykuj sie na przyjazd m:wink:

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    nowa - ja Cie doskonale rozumeim. Też czasem taką awanturę i histerię meżowi użądzam bo już nei panuję z nerwów nad sobą :/ i potem zła na siebiejestem bo przecież to nie może być tak że zbliża się owulacja więc go zmuszam nawet jak siły biedny po pracy nie ma... ale ta perspektywa że kolejny cykl się straci i miesiąc czekania do następnych starań mnie na tyle wykańcza, że potem spać nie moge i płaczę a M nie wie o co chodzi :/

    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    ooo dziewczyny widze ze nie tylko ja jestem czasami takim potworem dla mojego m :devil:
    ja tez bardzo czesto sie wyzywam sie na moim m z roznych powodow a wiem ze nie moze nic zrobic ale i tak jestem zla bo na kims musze ta zlosc wyladowac:neutral:
    wiadomo, ze dla nas i naszych m zalezy na tym zeby powiekszyc rodzine, jednak my jakos to wszystko inaczej rozumiemy i przekladamy nad wszystko to, ze mamy owulacje i musimy serduszkowac tego akurat dnia, bo jak nie to kolejny miesiac stracony...ohhh jak ja was rozumiem

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    No dokładnie... 8 lat na antykoncepcji... żałuję bardzo że tak odkładałam. W sumei to nawet zazdroszczę tym co "wpadli" niby za wcześnie... no ale może nam sie w końcu też uda! Znowu jadę na weekend z dwoma ciężarnymi i tak mi smutno trochę :/ Jeszcze została jedna koleżanka - przynajmniej kompankę do picia będę miaął ;) Chociaż ona też zaczęła się starać i pewnie zajdzie zaraz i samiutka zostanę... ehhh... gdyby to się tak dało przestać o tym myśleć...

    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    ja tez zaluje ze tak pozno odstawilam tabletki anty, zebym tylko wczesniej wiedziala.....
    U mnie wszystkie kolezanki maja dzieci, wiec jak jest jakies spotkanie czy grill to wszyscy sie spotykaja i rozmawiaja o dzieciach, tylko my z m nie mamy i glupio nam, a jak pytaja a kiedy wy bedziecie mieli to juz w ogole nie mam ochoty na zadne spotkania:(

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    [quote=nowa2012][/quote]mnie jeszcze denerwuje ten jego spokój (albo udaje albo faktycznie sie nie denerwuje), slysze tylko Kochanie spokojnie jak nie teraz to w nastepnym miesiacu sie uda nie ma co sie spinac ale jak nie ma jak mam juz swoje lata i ani jednej dzidzi.
    Nowa jak bym swojego slyszala!!! nie denerwuj sie kochanie, nie ten cykl to nastepny na pewno sie uda, nie placz bo to nie pomoze i tekst ktorego NIENAWIDZE: wszystko bedzie dobrze, zobaczysz NO SZLAK MNIE TRAFIA:angry:

    Treść doklejona: 26.07.12 16:33
    NO DOKLADNIE -NIE WYPADA PYTAC tym bardziej CO TYDZIEN! ahhh jak dobrze tutaj znalezc zrozumienie:)

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    kurde alimama wracaj! wczoraj wyjechalas a juz tesknie- mialabym z kim wypic dzisiaj:) w koncu jak wszyscy to wszyscy:bigsmile:
    nowa szykuj sie szykuj!:wink:

    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    he he - smieszne że te same "objawy" mamy wswzystkie. Mój tez taki spokojny i te same teksty "jak nie tym razem to następnym" No poprostu szlag mnie trafia ;)

    A winko też popijam codziennie bo w poprzednich cyklach mi pomagało na endo ;) i też ze slubu mam cały regał ale szkoda niektórych otwierać cholerka :/

    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    a to gdzie jest nasza Alimama? gdzie sie wlasnie podziewa? Kiedy wraca?

    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.