Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    No nie ? heheh Ala już dorosł ,łazi swoimi drogami i czas na drugie małe kudłate dziecko :wink:
    Leże z termoforem na brzuchu i już przeglądam jakie tam dzieciątka koty mają ,tylko dom będę musiała na większy zmienić
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    A ja sie wlasnie dowiedzialam, ze kolejna dziewczyna z pcos zafasolkowala! Tego samego dnia usg mialysmy..zebym miala owu to moze ja tez bym sie dzisiaj cieszyla... A tu dupa:(
    Alimama chyba tez na koty sie przestawie, albo psy! :) I na nie przeleje swoja macierzynska milosc, nie bede musiala co miesiac sie dolowac:(
    A ty po staraniu odrazu te kotki patrzysz?:) spioszki patrz, a koty za miesiac jak cos:)

    Treść doklejona: 30.07.12 23:05
    Dobra spadam bo tu moj juz na mnie krzyczy:angry:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    no bo ja nie muszę czekać na @ ja wiem że będzie jak co miesiąc =) Na koty to ja od dawna patrzę ,pamiętasz jak mówiłam że co roku jeden będzie ?? hehe :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    No I moj mnie tak ganial a sam zasnal a ja teraz leze bez tolku I rodzine zastepcza ogladam po raz setny! :/
    No pamietam-co rok nowy kotek, to wisi ci juz 7 :) a potem moze co 2 lata bo nie pomiescisz ich:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 30th 2012
     permalink
    Do Ciebie będę zwozić :D Stary by chyba oszalał jakbym mu 7 kotów za każdy rok niepowodzeń przyprowadziła..Mam już kilka ras upatrzonych teraz tylko trzeba na nie zarobić :fingersear:
    --
    • CommentAuthorAndzia1508
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    a mnie tu dawno nie było, ale widzę, że sporo się dzieje. Mamy dzisiaj rocznicę, ale wyczekiwanego prezentu nadal nie widać.Muszę wam powiedzieć,skoro o tym mowa, że ja rozważam jeszcze adopcję - ale mój małżonek to tak chyba średnio jest na to chętny narazie.Zobaczymy jak to będzie. miałam jakiś tydzień temu taką przygodę, ze znajoma, która wie o moich problemach (poronieniach), a z którą nie widziałam się pewnie ponad miesiąc, mówi do mnie: "ooo widzę, ze zaczęło się wszystko dobrze układać" i wymownie patrzy na mój brzuch...A ja na to z grobową miną, że :"wręcz przeciwnie, nic się nie układa", ale mnie to wnerwiło, jej się trochę głupio zrobiło.Tym bardziej , że nawet nie przytyłam.I teraz chyba tez zacznę mówić, że nie możemy mieć dzieci.Tymczasem dziś zakupię butelkę czerwonego wina i opiję w samotności te naszą rocznicę, bo mąż to raczej w winku nie gustuje, chyba, ze zrobi wyjątek.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    nowa2012, chodzi Ci o nieświadome płodności z krótkimi cyklami? Śródcykliczne może się zdarzyć każdemu.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    No tak alimama do mnie-najlepiej!:) ja to niby mam duzo miejsca a moj maz wrecz "uwielbia" koty!:):) hehe zabil by ci wszystkie:):)
    U mnie @ brak, tempka 36,6 boli mnie podbrzusze ale nie jak na okres-widac ze dla mojego organizmu 28dni jest za malo zeby @dostac (szczegolnie po tej 3miesiecznej przerwie). Oprocz podbrzusza I lekkiego poddenerwowania wszystkim nie mam zadnych objawow no ale mysle ze na dniach przyjdzie.
    Andzia wspolczuje wtopy, niektorzy ludzie to naprawde wyczucia nie maja...no ale coz..ja tez dzisiaj bede pila czerwone winko takze nie bedziesz sama:)
    A propo bo tak zauwazylam, ze chyba wszystkim dziewczynom te CZERWONE WINO najbardziej do gustu przypadlo na te endo:bigsmile::bigsmile::tongue:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    ja nadal lubuje się w różowym ,ciekawe czy też pomaga :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    To grzance z czerwonego pij!!!:):):). A poczytaj na necie czy rozowe tez pomaga.
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  1.  permalink
    Andzia przytulam Cię mocno :) Ile staracię się o dziecko? Moja znajoma starała się 2 lata, brała różne leki chodziła do bardzo dobrych lekarzy i nic z tego nie wychodziło.
    Wkurzyła się odstawiła leki, zaczęła myśleć o adopcji i tak jakoś się stało, że zaciązyła :) :) Ja wiem, że mówienie sobie, że już nam nie zależy i odpuszczamy sobie jest bardzo trudne- w moim przypadku chyba nawet nierealne, ponieważ też wmawiam sobie, że nie chcę, ale w głębi duszy trzymam mocno kciuki.

    Mam nadzieję, że teraz sobie trochę odpuścimy, ponieważ od września przechodze na kontrakt menedżerski. Mam mnóstwo spraw na głowie, muszę założyć firmę, znaleźć księgową, kupić samochód, wyposażyć biuro... Masakra jakaś :) Może zaliczymy wpadkę i będę miała mega problem, ponieważ nie będę mogła iść na macierzyński. Kurde jak ja marzę o tym problemie :) :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 31.07.12 10:50</span>
    Andzia przytulam Cię mocno :) Ile staracię się o dziecko? Moja znajoma starała się 2 lata, brała różne leki chodziła do bardzo dobrych lekarzy i nic z tego nie wychodziło.
    Wkurzyła się odstawiła leki, zaczęła myśleć o adopcji i tak jakoś się stało, że zaciązyła :) :) Ja wiem, że mówienie sobie, że już nam nie zależy i odpuszczamy sobie jest bardzo trudne- w moim przypadku chyba nawet nierealne, ponieważ też wmawiam sobie, że nie chcę, ale w głębi duszy trzymam mocno kciuki.

    Mam nadzieję, że teraz sobie trochę odpuścimy, ponieważ od września przechodze na kontrakt menedżerski. Mam mnóstwo spraw na głowie, muszę założyć firmę, znaleźć księgową, kupić samochód, wyposażyć biuro... Masakra jakaś :) Może zaliczymy wpadkę i będę miała mega problem, ponieważ nie będę mogła iść na macierzyński. Kurde jak ja marzę o tym problemie :) :)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
  2.  permalink
    Znowu wariuje dziewczyny, myślałam że ten cykl minie spokojnie a tu nic z tego :sad: niepotrzebnie weszłam na brzuszki ciążowe na forum, aż mi się płakać chcę bo wydaje mi się że ja nigdy takiego mieć nie będę, to nasz 9 cykl starań a nic się nie dzieje. Po za wielką poprawą śluzu po oeparolu co daje mi niepotrzebne nadzieje. @ ma przyjść 7 sierpnia, zwariuje do tego czasu :sad:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    strawberry nie potrzebnie sie nakrecasz:wink: SPOKOJNIE!:wink: z nami tutaj nie zwariujesz!:P
    ja siedze wcinam migdaly, doczytalam sie gdzies na necie ze ENDO WSPOMAGA TAKZE sok z buraczkow i wedzona ryba :)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorStrawberry_90
    • CommentTimeJul 31st 2012 zmieniony
     permalink
    A ty poziomka kiedy testujesz ? Nie wiem czy pisałaś bo wszystkiego jeszcze nie nadrobiłam :)
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    ja cierpliwie czekam na @, mam nadzieje ze juz jutro pojutrze max dostane, no i kolejny cykl ze zwiekszona dawka clo. takze w tym cyklu dopiero wszystko przede mna:)
    Po pracy pojde po winko, rybke wedzona- zrobie sobie salatke :smile: a jutro (bo nie lubie takiego soku z buraczkow) to zupke buraczkowa ugotuje:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorStrawberry_90
    • CommentTimeJul 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Ja dość często zupę buraczkową gotuję , a z ryb wędzonych to jedynie makrela mi smakuje :). Za alkoholem nie przepadam więc już wolę ten sok z buraczków zamiast winka. Czemu czekasz na @ ? Tzn coś nie tak było w tym cyklu ?

    W dodatku na TLC leci program "porodówka", nie mogę się powstrzymać żeby tego nie oglądać, jak mój P jest w domu to już wie że ma mi to przełączyć, ale w pracy teraz jest więc troszkę sobie popłaczę :neutral:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    no niestety, pecherzyki byly dwa ale obydwa sie wchlonely wiec owu nie bylo:sad: no i cykl stracony-niestety, nawet tempka to potwierdza wiec lipa:( no ale coz, wszystki zale i zlosci minely...czas zaczac przygotowywac organizm na przyszly cykl i zaczac juz wspomagac endo:tongue: jak to ktos napisal na necie " organizm musi nasiaknac tymi wspomagaczami" takze od dzisiaj zaczynam, wprowadze tez w diete nowe potrawy- zmiana diety tez pomaga, ostatanio moje endo w 14dc wynosilo ok3mm a w 16 dc (po rybce, orzechach migdalach i winku) 5,6mm- wciaz malo ale juz jakas poprawa byla:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    Poziomka faktycznie w tym cyklu temp szaleje, to wino ja sponiewierało haahaha :updown:
    --
    •  
      CommentAuthorStrawberry_90
    • CommentTimeJul 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Też z chęcią bym zmieniła dietę. Kurcze ja nie pamiętam ile mm miało moje endo a byłam u lekarza w 12dc i jedyne co pamiętam to mówił że bardzo ładne , na pewno mówił ile mm ale jak już mówiłam wcześniej na pęcherzyku się skupiłam i tak już resztę wizyty pamiętam jak przez mgłę :confused: . Możliwe że 5 mm albo 15 (kur** nagram następną wizytę) ? Bo coś takiego mi się kojarzy , mogę zmyślać bo nie pamiętam dokładnie
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    nowa akurat po 16dc winko u mnie bylo sporadycznie:/ raz w tygodniu moze kieliszek, ostatnio w sobote z kolezanka butelka na spole:bigsmile: ale tak to nie wiem czemu szaleje tak tempka ale nie od alkoholu:)
    5mm to malo, nie wiem czemu powiedzial ze endo jest ok, moim zdaniem troszeczke za malo, ale jak masz dluzsze cykle nic 28 dni to moze byc akurat, u mnie w 2 dni urosl ok.2mm:) ale wciaz byl za maly:( wiec u ciebie w 14dc mogl byc juz akurat:) a strawberry mialas owu w tym cyklu?
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorStrawberry_90
    • CommentTimeJul 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Może mówił 15, jestem zła na siebie że nie pamiętam dokładnie :neutral:. Nie mam pewności co do owulacji w tym cyklu. Robiłam testy i wyszły przez dwa dni pozytywne. Do tego płodny śluz jak nigdy. A cykle mam zazwyczaj 28 dniowe, ostatni tylko był 31
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    Ja ostatnio takie szalenstwo z temp mialam w Marcu i cykl 46dni
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    15mm to endomedrium powiekszone- wiec raczej nie 15:) ale jak sluz ladny i test pozytywny i jak serduszkowaliscie w odpowiednie dni to strawberry BEDZIE FASOLKA! kiedy na poziomke przyjdzie czas?:( w koncu to ja mialam byc nastepna:angry::bigsmile:
    nowa to moj pierwszy cykl z mierzeniem i pierwszy stymulujacy-moze dlatego, ja takiego krotkiego cyklu do 30 dni nie mialam NIGDY! wiec dlatego moze tak szaleje..w przyszlym cyklu bede uzywala termometru lepszego, z 2 kreskami po przecinku wiec mysle ze bedzie dokladniejszy:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorStrawberry_90
    • CommentTimeJul 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Nie pogniewała bym się jak byś zafasolkowała w tym samym czasie co ja, zrobię Ci miejsce koło siebie :bigsmile:. A śluz ładny po oeparolu, poprawa w 100 %
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    dziekuje ci bardzo za miejsce:) mam nadzieje ze dolacze za miesiac!!!!!!!!!:swingin::swingin: u mnie clo akurat nie mialo wplywu na sluz i bardzo sie z tego ciesze:) ale na endo za to mialo:/ KURDE MAM NADZIEJE ZE ZE ZWIEKSZONA DAWKA CLO UDA NAM SIE !!!

    Treść doklejona: 31.07.12 16:21
    nowa za to ty masz ladny sluz:) wiec moze owulacja spozniona:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  3.  permalink
    Na pewno się uda, byle jak najszybciej zanim ześwirujemy do końca
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    Poziomka dobry jest microlife (2 kreski po przecinku) hej powoli powoli ja tez juz sie gdzies wciskalam w ciążową kolejke :updown::fingersear:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    ja bylam druga z tego co pamietam bo jestem poziomka a cytrynka? czy ktos ostatnio zaciazyl wiec ja bylam po niej! i prosze mnie tu nie wyprzedzac poki nie powiem ze juz- "UDALO NAM SIE" bo sie pogniewam:devil::devil: hehe swiruje!:) no wlasnie mam juz microlife od soboty, czekam tylko na nowy cykl!:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    hehe wiesz boczkiem boczkiem a noz sie uda :wink::devil:
    --
  4.  permalink
    Po trupach do celu :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    no pewnie, grunt to byc pozytywnej mysli:)
    hehe ja narazie jestem- bo przed nowym cyklem wiec pelna nadziei- obawiam sie, ze gorzej bedzie za 2 tyg:/
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  5.  permalink
    Poziomka wiem że łatwo się komuś mówi ( gorzej z zastosowaniem tego u siebie :bigsmile: ) ale trzeba zawsze mieć nadzieję i pozytywnie myśleć
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    a ja w tym cyklu totalny luzik (zen) hehehe:tongue: wszytsko by wskazywalo na późna owulację ale jakoś po ostatnim USG nie mam wiary w to ze bez leków mogłoby się tak zdarzyć że pęcherzyk sam podskoczył, tylko pozostaje mi żal po kolejnym straconym cyklu:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    nie wiem co na mnie tak wplywa ale ostatnio tyle sie u nas dzieje, nie mam czasu na dolowanie, pogoda sprzyja wiec u mnie narazie bardzo pozytywnie i duzo dobrych fluidkow....nie wiem co bedzie po usg w polowie cyklu, ale znajac mnie to duzo nerwow zlosci i wyladowan na biednym m :cry: no ale POKI CO pozytywne myslenie u mnie goruje!)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorStrawberry_90
    • CommentTimeJul 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Nowa czyli czekasz na nowy cykl? nie ma już nadziei że może się udało w tym ?

    U nas od soboty dużo nerwów bo mój P rzuca palenie i wszystko go drażni, już wiem jak on się czuje kiedy ja się tak zachowuje zwłaszcza przed @ :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    nowa to w tym miesiacu do ginekologa i po leki stymulujace rosniecie pecherzykow i do dziela (jak sie teraz nie uda) w kolejnym cyklu!:)

    Treść doklejona: 31.07.12 16:38
    ogladam powtorke rozmow w toku 16 lat i w ciazy....no cholera jasna ONE MOGA a my nie!!!!:cry::cry::cry:i to WPADLY a my nawet wpasc nie mozemy!
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    hehe tak nowa raczej wie ze w tym cyklu nici ale od przyszlego cyklu bede miala nowa dietke garsc tabletek hehehe mam nadzieje ze pomoga (tak mysle ze gin cos da) zobaczymy jak zinterpretuje wyniki, a teraz Nowa spada do domku standardowo na wino hahaha
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    haha nowa bo w nalog popadniesz!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile::devil:

    Treść doklejona: 31.07.12 16:42
    a potem zalozymy watek KOBIETY, KTORE POPADLY W ALKOHOLIZM DLA WZROSTU ENDO...HAHAHAHHAHAHA
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  6.  permalink
    poziomka zazwyczaj jak się nie chcę to dziecko murowane :confused:
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    hehe no no i bedzie czesc nazywam sie nowa :wink: nie tknęłam wina od 2 dni :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    no to ja nie chce!:bigsmile:

    Treść doklejona: 31.07.12 16:45
    hahaha
    hej nowa tu poziomka, ja wciaz walcze z nalogiem, wczoraj minelam sklep alkoholowy nie dalam rady wypilam 2 wina, zaluje
    hahahahhahahahahhahahahahhahahahahha
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    hahahahaha i tak dobrze ze dotrwalas i do domu donioslas hahaha:crazy:
    --
  7.  permalink
    Oglądam właśnie "ciążę z zaskoczenia" to chyba niemożliwe żeby nie wiedzieć o ciąży :confused:
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    a gdzie tam , za sklepem wypilam!!!!!!!:cheer::swingin:

    Treść doklejona: 31.07.12 16:48
    ja tez ogladalam ten program pare razy- dalej w to nie wierze, nie niemozliwe zeby nie wiedziec, nie czuc, nie kopalo itp.
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  8.  permalink
    Ja właśnie wróciłam do domu z Lidla z trzeba butlami czerwonego wina i dwoma paczkami prażonych i solonych migdałów :)
    Ostatnio o tym programie opowiadał mi mój Książe, i też nie wierzyłam, ze coś takiego może się zdarzyć...
    No chyba, że ktoś jest baaaardzo otyły- tak myślę
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    Otyly I nic nie czuc!
    Mnie boli brzuch, mysle ze dzisiaj przyjdzie @ :) Im szybciej tym lepiej:) no I nie wiem czy winko dzisiaj czy jutro zaczac-zobacze co moj mezulek powie:)

    Treść doklejona: 31.07.12 18:29
    Napisalam mojemu ze jak bedzie wracal z pracy to zeby mi kupil rybke wedzona, ogorki kiszone I batonika czekoladowego "bajeczny" to mi odpisal: JESTES W CIAZY???? Czy zartujesz??? Hahahahaha ale sie usmialam- szybko zgasilam szczescie mojego meza ze to na salatke:) hihi:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Pozwolcie ze sie wtrace :P niestety taka ciaza jest mozliwa :) sama mialam taki przypadek na dyzurze ze dziewczyna przyszla i nie widac bylo prawie nic a dziewczyna szczupla i okazalo sie ze byla w 8 mc. Po prostu dziecko tak sie ulozylo ze nie bylo widac a ruchy byly takie ze miala wrazenie jakby "jelita bulgotaly"
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    Wy tez ogladacie 'porodowke' i 'ciaze z zaskoczenia'?
    Uff, juz myslalam, ze tylko ja mam taka obsesje ;)
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    Ja tylko czasami:) jak juz nie ma co ogladac to wtedy wlaczam:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  9.  permalink
    Kami na serio? Aż nie chce mi się wierzyć :)

    Poziomka, powiem Ci, że po otrzymaniu takiego SMS od razu pomyślałabym o ciąży;)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.