Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    kami, zerknęłam na wykres i widzę, że już blisko do końca. oby się udało! :bigsmile:
    u mnie chyba nic z tego. boli mnie bardzo podbrzusze. piecze nawet. czuję, że jutro albo i w nocy przyjdzie @.
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Co do ciazy mnogiej z duza iloscia dzieci to ciekawe co u basi..

    Tez mam ochote na ciasto :-) Tort konkretnie.

    Bylam dzis u gina i nawet analizowal wykresy :-) A tak w niego nie wierzylam :-) We wtorek mam usg czy byla owulka..
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Pandora trzymam kciuki I gratuluje konktretnego ginekologa-pozazdroscic:)
    Nie robcie ochoty mi na ciasto:) bo jutro karze alimamie robic-wyobrazcie sobie, ze ja nigdy nie jadlam rabarbaru:)!! Ani samego z cukrem ani ciasta-musze aimame namowic zeby mi zrobila:):)
    A ja w sumie bym chciala miec ciaze mnoga-to musi byc niesamowite odczucie:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    mówisz i mas hehe pomogę Ci upiec drożdżowe z rabarbarem
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    ooo tak- poprosze!:) hehe stara baba a jeszcze nie jadla rabarbaru WSTYD!:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    ja też nie jadłam rabarbaru :shamed:
    zjadłam babeczkę z owocami. mniam. muszę sobie jakoś poprawić humor przed jutrzejszą @ :D
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Daj jedna :wink: Ja już w sumie po @ Coraz krócej mam i dobrze tylko cierpienie potrójne .
    Znów mi przyjdzie czekać na owu ,chodź jakimś cudem nawet dunga dunga w tym dniu nie daje efektów.Pomęcze się do trzydziestki, a później dam sobie spokój .Znów mam coraz częściej myśli że nie warto się szarpać,bo przecież i tak nie używam antykoncepcji i tak więc co Nam za różnica.:wink: Czasami sobi tak wmawiam że po co mi to niby? córa odchowana mogę jechać tu czy tam ,sama o siebie dba. Nie chce się bawić w pieluchy,kontrole u lekarza ,chce się wysypiac w nocy i ogólnie uwazam to za najbardziej durny pomysł w dziejach ,ale wystarczy ze zbaczę małego dzieciaka w wózku i mam ochotę go uprowadzić i ten cały bajzel związany z niemowlakiem przestaje mieć takie znaczenie.
    Głupie to jakies i jestem niezdecydowana
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    a propo ciasta z rabarbarem mam przepis na super smaczne :) zawsze sie udaje i bardzo szybko sie robi. Ostatnio jak wpadla do mnie kolezanka to wciagnela jeszcze cieple prawie cala blache :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    • CommentAuthormartap81
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    Witam..... po 6 latach, od kiedy zostałam mama córci:)... powracam w nowych staraniach...... pierwszy cykl starań...@-29 czerwca :)...Jestem po owu jakiś tydzień.... i planowana @ 26 lipca..... testowac chcę sie we środę ....
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    marta, trzymamy kciuki. Powodzenia :bigsmile: Jak bylo przy pierwszej dzidzi? ile sie staraliscie?
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    Kami podaj przepis na privie albo szepnij-to dla alimamy podstawie pod oczy I powiem: rob!:bigsmile::bigsmile:
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  1.  permalink
    Witam :) U mnie w tym cyklu również się nie udało, wczoraj w nocy miałam 2 plamki, dziś cisza, ale pewnie niedługo się rozkręci. Nic trudno, trochę szkoda ale nie smutkujemy i staramy się dalej. Miłego dzionka dla wszystkich.
    • CommentAuthormartap81
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    przy pierwszej staraliśmy się ok 5-6 m-cy nie pamiętam dokładnie...... choc teraz mam wrażenie, że dopadają mnie objawy :).... od środy mam bóle w dole brzycha.. wczoraj szczególnie mocne a dziś juz tylko takie ćmienie lekkie.... i też podobnie jak przy Pauli..szybkie podniesienie, ślinotok, zawrót głowy i posmak metalu w ustach.... ale to takie chwilowe tylko... pewnie sama sie nakręcam bo wtedy tez tak sobie robiłam :D.... aj ta głowa :D owu obstawiam na zeszły piątek- 13-tego HIHIHI....bo zawsze na owu ma brzuch ja balon i okropne bóle jajników... a sobie tak liczę że jeśli bóle podbrzusza od środy to może być od zagnieżdżenia własnie.... ale może to tylko moje marzenia...
  2.  permalink
    dziewczyny ale rozpisałyscie sie ponad 50 postow nie przeczytanych szok i 3mam kciuki za starajace sie
    --
  3.  permalink
    A ja nadal czekam na tą @. Miała być a tu cisza..
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Ale tu dzisiaj cicho. Normalnie slychac jak muchy lataja :P Wkurzajaca ja niby mam jutro @ dostac ale temp. nadal jest na poziomie 37 hmmmm chyba ze cos sie przesunie. W ogole to mam dzisiaj taki dzien ze tylko zamordowac ta moja 2 polowe. Tak sie pozarlismy ze szkoda gadac. CO u Was??
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    U mnie tez klotliwie ;)
    I jeszcze jestem ostatnio strasznie slaba. Chyba mojej astmie nie pasuja wyzsze temperatury i musze wrocic do lekow, a juz w wiosne bylo tak dobrze.. Eh.
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    u mnie to do tego stopnia ze powiedzielismy sobie na wzajem zeby kazde z nas znalazlo sobie kogos innego
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    eee przerabiałam to już kilka razy z mojej strony rzecz jasna :) facet musiał nieźle nabroić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    U NAS tez nie bylo najlepiej-biedna alimama sie nasluchala hehe wybacz:) bedzie dobrze na pewno:)
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    frajer pieprzony ehhhhhhhhhhhhhh
    :devil:
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    a u mnie przyszła @. Płakać nad tym nie zamierzam, trzeba się brać do roboty :devil:
    Wkurzająca, a może jednak coś tam będzie z tego cyklu? :bigsmile:
    • CommentAuthormartap81
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    no ja nie wytrzymałam i sie dziś przetestowałam ....negatyw :/ ... ale moze za wczesnie jeszcze bo owu chyba 13-tego była planowana @ we czwartek dopiero
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Czesc Dziewczyny nie przejmujcie sie wszedzie sa ciche dni. Minie i bedzie dobrze :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    u mnie napięcie wynikało z wyjazdu M. oboje byliśmy poddenerwowani tym, że musimy się rozstać na jakiś czas :)

    ja mam plan się nie złamać i nie testować. i czekać albo na @ albo na 18 dni fl. bo nie chce już widzieć negatywnego testu.. obym wytrwała :)
    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Pandora je juz do rozlaki troszke sie przyzwyczailam, tzn zawsze jest ciezko ale idzie wytrzymac pod wieloma wzgledami :wink:
    --
  4.  permalink
    A u mnie nie przyszła, ale za to mam któtkie i bolesne skurcze brzucha. Pewnie się coś przesunęło.
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Dziewczyny mam wyniki testosteronu wolnego - 5,27 pg/ml (kobiety owulujace 0-4,1 pg/ml / po manopauzie 01, - 1,7pg/ml ) co sadzicie o tym wyniku??

    Treść doklejona: 23.07.12 11:51
    Badanie robione w 3cim dc
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    Hej Laki. U mnie dzisiaj powinna pojawic sie @ temp. 37 zrobilam test rano i negatyw ;( wiec pewnie @ sie pojawi lada moment

    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/p7235684.jpg/][IMG=http://img853.imageshack.us/img853/9732/p7235684.jpg][/IMG][/URL]



    Tak dla was kochane na dobry wieczorek :) Widok z mojego okna z przed chwili :)
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Kami a ja nie widze zadnej fotki :sad:
    --
  5.  permalink
    W końcu miesiączka pojawiła się, trochę późno ale teraz wiem, że druga faza trwa u mnie 14 dni. Teraz w czwartek do lekarza zobaczymy co powie. Mam jeszczy pytanie do formowiczek czy brązowym śluzem przed okresem( ok 3 dni leciał) powinnam się martwić? Czy to normalne?
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Wydaje mi się ze normalne - ja też tak przed @ mam kilka dni i dopiero potem zaczyna się "właściwa" @. Powodzenia w nowym cyklu ;)
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Ja sie dowiedzialam od dziewczyn tu na forum ze wszelkiego rodzaju plamienia przed @ sa zaliczane jeszcze do poprzedniego cyklu i jest to normalne.
    --
  6.  permalink
    Aha dziękuję bardzo za odpowiedź, nie wiem teraz czy zgłaszać to lekarzowi czy nie. Pomyślę jeszcze.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Lepiej powiedz o tym ginowi i zaprezentuj na wykresie. Tak będzie czytelniej.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Dziewczyny, jest jakiś taki lek z wiesiołka chyba, który działa na poprawę śluzu. jak on się nazywa i jak to brać?
    Wkurzająca, ja bym się przy okazji wizyty u ginekologa skonsultowała w tej sprawie. Pewnie to nic takiego ale warto wspomnieć jak się będziesz wybierała na kontrolę.
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Isia - są rówżne wersje - ja np. biorę Oeparol wzbogazony o Omega3.
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Martynko, a jak ten Oeparol brać? Przez cały cykl czy tylko przez część?
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Zalecane jest do owulacji bo wiesiołek podobno może wywoływac skurcze i jakby doszło do zapłodnienia to trzeba odstawić. Ja biorę do ok. 15-16dc po dwie albo czasem po trzy dziennie - powinno się podczas posiłku.
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    To kupię sobie i zacznę dzisiaj. Zobaczę czy będzie jakaś różnica.
    •  
      CommentAuthorerozp
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Isia - ja brałam Oeparol i mi nie pomógł ( co nie znaczy oczywiście że Tobie też nie pomoże)
    za to siemię lniane REWELACJA !!! bardzo duża poprawa, mam siemię lniane budwigowe ekologiczne i mielę ok 2 czubate łyżeczki dziennie i dodaję do jogurtu - nie musisz pić glutków a efekt ten sam. Naprawdę polecam
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Ja też biorę siemie lniane więc nei wiem do końca co pomaga bo biorę oba na raz ;)
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink

    Uploaded with ImageShack.us
    • CommentAuthorMartyna83
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Pozazdrościć takich widowków ! ;)
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    hihih :) ja tez jestem zadowolona ze mam takie widoki :) na zywo jednak wyglada jeszcze piekniej
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Kami_matko jak pieknie gdzie Ty mieszkasz od razu szukam tam lokum dla siebie :)

    Treść doklejona: 24.07.12 13:32
    normalnie miodzik na moje serduszko jak ja kochma zachody, wschody slonca i wszytsko co zwiazane z natura i ziwerzakami ehhh marnuje swoj zywot w miescie
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Rybko ja tez mieszkam w miescie :) w Berlinie jedynie co to dzielnica :) Jest piekna, zielona i w ogole a to ze mieszkam na 5 pietrze w bloku wcale nie oznacza jak widac zlych stron :) a jesli jestes zainteresowana to pietro nizej mamy wolne mieszkanie :P
  7.  permalink
    Hej Dziewczęta, dołączam się do Waszego wątku.
    Zaczynamy starania z moim Księciem o dziecko. Mamy trochę utrudnioną sprawę, ponieważ lekarz podejrzewa u mnie PCO, ale jestem dobrej myśli :)
    -- Kobieta jest jak Media Markt- Nie dla Idiotów
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Kami ja na 4tym ale nie mam takich pieknych obrazkow za oknem :cry:
    --
    •  
      CommentAuthor_kami_
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    to wprowadz sie do mnie na 4 to bedziesz takie miala a i bede miala w koncu super sasiadke :) teraz wyobraz sobie.... winko w reku na balkonie w milym towarzystwie, cieplo i ten piekny widok na zachod slonca :) co ty na to??? Czwarteczek - witamy w naszym forumkowym klubie :) ja tez mam PCO i staram sie o 2 dzidzie. Z pierwszym jakos poszlo - teraz mam troszke problemow ;(
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.