Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Witam dziewczynki :) ja tylko na chfilke przyszłam sie przywitac uzupełnic wykres i uciekam :))
    --
    •  
      CommentAuthormagdalenkakol
    • CommentTimeOct 20th 2006 zmieniony
     permalink
    Kfiatuszku gratuluje prezentu :rainbow::rainbow::rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    No to wszystkiego dobrego i dbaj o maluszka ....gratuluję :cheer::cheer::cheer:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
  1.  permalink
    Wlasnie dzwonilam do mojego gina. I jak skonczy mi sie krwawienie mam do niego zadzwonic. I wtedy od razu ide do niego na kontrole. Powiedzial przez tel tylko tyle,ze w zaleznosci jak dlugie bedzie krwawienie takie podejmie jeszcze badania i leczenie. Uff troche jestem spokojniejsza.
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    :cheer:, kfiatuszku GRATULACJE!!!!!!!ten miesiąc zapowiada sie dobrze, oby tak dalej, więc kto następny???
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Myśle że nastepną osobą będzie.....mam nadzieje że się nie pogniewa...ale myślę że to bedzie Magg.....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    nie dziekuje zeby nadal nie zapeszyc:P a teraz uciekam :) bede jak zawsze wieczorem :) papapa:swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Doskonale, bo interpretacja jest najważniejsza. Na razie nie badam szyjki. Podobno śluz i temp są najważniejszymi objawami.
    --
  2.  permalink
    Kfiatuszek serdecznie gratuluje :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Kfiatuszku MOJE GRATULACJE!!!!

    To już mamy dwie przyszłe mamusie w październiku :bigsmile:

    Magdalenkakol jak to się mówi lepiej późno niż wcale :wink:

    Pszczolko cieszę, się że jesteś spokojniejsza po telefonie do gina.
  3.  permalink
    PaulaC dzieki jestes kochana :hugging::kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    kfiatuszku - ogromne gratulacje i zdrówka życzę! :cheer::clap::swingin:
    Mam nadzieję że będziesz z nami nadal prowadzić obserwację i trzymać kciuki za pozosytałe dziewczyny!
    A teraz się nie przepracowuj! :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006 zmieniony
     permalink
    kfiatuszku - no to ja jeszcze na forum - GRATULUJE
    pszczółeczko - kochana , rozumiem ze jesteś już tym zmęczona , ale musisz to leczyc . Dobrze że masz ginka , który się tego podejmie. Będzie dobrze , trzeba w to wierzyć . :kissing:
    Witam pozostałe dziewczyny , no i mamy 2 cieżaróweczki październikowe , ja też mysle , że za chwilke jeszcze Magg dołaczy .:bigsmile:
    -- gg 6155390
  4.  permalink
    kfiatuszku wiedziałam:bigsmile:
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    mona jak zauważyłas magg też ma linie ciagła w wykresie, wiec moze zaraz po niej ty dołaczysz:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Hoja , ja linie ciągla miałam też w poprezdnim nieciażowym wykresiku , więc sie tym tak nie nastawiam . ale dzierwczyny na razie dzisiaj już mnie brzuszek nie boli . A myśle że po Magg , bedzie Izunia . A potem to moze my wskoczymy Hoda , co ? :wink:
    -- gg 6155390
  5.  permalink
    mona dziekuje za slowa wsparcia:hugging:
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    dobrze by było mona wiesz , dziś obudziłam się z płaczem, miałam owszem dziwny sen ale zeby tak sie rozryczeć, trzymajmy kciuki za wszyskie finiszujące a one niech trzymaja za nas:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Hoga - to rozdrażnienie , ta płaczliwość , to też jakoś taka ciążowa mi wygląda.
    No to Magg , Izunia- co tam u Was słychać ?
    Własnie dzwoniłam do poradni . Podałam nazwisko lekarza i swoje , a babka mi się pyta czy ja w ciąży jestem . :bigsmile: No i i okazałao się , ze nie mogą znaleźć mojej kartoteki :shocked: Mam nadzieję , że jak dojdę ( na 12.30) to juz się znajdzie i bedzie leżała u lekarza na biurku.
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    jak tylko wrócisz od gina daj znać co i jak mnie też brzuch odpuścił, troszke mnie tam pobolewa ale jest oki, bardziej daja znać plecy i piersi, najlepiej to bym chiała je teraz ściagnąć odłozyć a załozyc spowrotem jak juz przestana boleć,:bigsmile:,uśmiałam się wczoraj z mojego MM nie lubi jak mnie coś boli, powiedziałam ze jak na @ bolą to jeszcze kilka dni i bedzie spokuj jak na ciążę to jeszcze długo bedzie mnie bolało, więć on stwierdził, ze nie chce ciąży jak ma mnie boleć, normalnie uśmiałam sie z niego, bo każde moje boleści przeżywa jakby to jego bolało, na szczęście twarda sztuka ze mnie wiec, dam radę:bigsmile:
    --
  6.  permalink
    Paula dokladnie tak.
    Izunia chyba szybko dolaczy do ciezarowek tak jak Magg
    Moana koniecznie daj znac co u gina.
    --
    • CommentAuthorMaajka
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Witajcie :) Mam na imię Maja
    Zaczynam korzystac z tego portalu i tez staram się o dzidzię, póki co od 6 miesięcy, ale na razie bez efektów niestety, ale ciagle liczę , że w końcu się uda.
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Hej Maajka, miło że dołączasz do grona starających sie, ja sie staram własnie 8 cykl i tez na razie nic nie wyszło, ale jak nie ten cykl to nastepny:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Maajka zapraszam na Wiki28 do tabeli starających sie o wpis....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    oczekująca racja, trzeba nadrobic bo już dwie z 28 dni zaciążyły w tym miesiącu, nie wiadomo kto jeszcze,równowaga musi byc, choc nie miałabym nic przeciwko jakby zaciązonych było wiecej:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPaulaC
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Maajko witaj wśród staraczek!
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    OOO najlepiej wszystkie...ale byłybysmy popularne....:bigsmile: całe forum starajacych sie w ciąży....:bigsmile: Damazy zbiłby fortune.....:crazy:

    Chociaż z 12 fasolek by sie przydało....to byłby super wynik.....:clap:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
  7.  permalink
    Witaj majka wsrod staraczek :bigsmile:

    Oczekujaca dobrze,ze mi przypomnialas musze zmienic w wiki dane :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Oczekująca, zły wniosek. Żadnej fortuny. Gdyby wszystkie starania zakończyły się sukcesem, to kto zapłaciłby abonament roczny, skoro on jest niepotrzebny w ciąży?
    Na kogo Damazy wtedy będzie liczył? Na odkładające. One są źródłem fortuny.
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Nie rozumiesz....:confused:
    Zbiłby fortune na nowych oczekujących które dowiedziałyby sie o tym forum w którym zachodza wszystkie......które chca....:bigsmile:

    Odkładajace swoja drogą....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    ciekawa jestem co ginek powie monie, mnie teraz tak zaczęło bolec podbrzusze takie dziwne uczucie, zreszta cała się trzęse, idę sie położyć zajże do was za jakies dwie godzinki, papapa
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    hoga , no własnie wróciłam, ginek się wcale nie przejął tymi bólami , stwierdził że to jelita :shocked:. Powiedział mi żebym brała Luteinę do końca , w 14 dniu po owu zrobiła test i jak wyjdzie dodatni , to dalej przepisał mi Duphaston 2 X 1 , bo stwierdził że mam niski poziom progesteronu i Luteina to za mało na podtrzymanie ewentualnej ciąży. A jak test nie wykaże ciąży , to mam przestać brać Luteinę , zeby zołza przylazła . Oczywiście nie użył słowa zołza , tylko bardziej naukowego - miesiączka. :bigsmile:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Oby każda znas miała
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    mona to dobrze, ja się dziś fatalnie czuję, cała sie trzęsę, miałam sprzatać i nic mi sie nie chce, moja sunia mi tu merda ogonkiem chyba z nia wyjdę, może troszke ruchu dobrze mi zrobi.
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Hoga on juz leci do Ciebie:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Hoga - idź na spacer , dobrze Ci to zrobi , dotlenisz się troche . a te bóle to tez mogą być na tle nerwowym.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    oczekujaca , a może , za nim czai sie drugi i po drodze bociek upuści go do mnie ?:wink:
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    :bigsmile:, oby oczekujaca, moge sie fatalnie czuc, mieć mdłosci, wszystko czego nie miałam z Kuba, oby tylko sie udało
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    mona kazdy czeka na koljke swoja, najpierw Magg, Izunia Ty i na koncu ja
    Oby takie myslenie miało przełożenie w rzeczywistości byłoby zajefajnie
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    no tak , byłoby zajefajnie , ale ja mam zrobić test dopiero w środe , tak mi lekarz zalecił , więc Hoga Ty będziesz wcześniej ogłaszała.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    mona to tak jak ja.....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Proponuje tak Izunia jutro.....:bigsmile: Magg- niedziela....:bigsmile: Hoga poniedziałek.....:bigsmile: wtorek mona.....:bigsmile: środa ja....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    mona no to ja poczekm na środę zresztą wtedy będzie przeddzien@ jeżeli do tego dnia nie sapdnie tempka to oki, wole chyba dłużej zaczekac niz za wcześnie sie roczarować, ale ty będziesz na wyjeżdzie wiec i tak pózniej poznamy twój wynik
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    no ja jeżeli owu była 12-13 to w poniedziałek byłoby 14 dni, kusi ale jeszcze sie wacham
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    idę z psem i do sklepu kupię sobie moze coś , tylko sama niee wiem co, cholibka to tez mnie denerwuje, gdyby tylko to wszystko, znaczyło za nie w długim czasie II kreseczki byłoby super a tak to wole się nie doszukiwać, co ma byc to będzie hihihi, z Kubą zaszłam w listopadzie, wiec moze te jesienne miesiące bedą dla mnie powtórka, i szczesliwe.....normalnie teraz sie rozmarzyłam
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    jak uda mi sie dziewczyny dorwac do jakiegoś kompa to was poinformuje o wynikach . Hoga , jeśli w poniedziałek u ciebie wypdaa 14 dni po owu , to się skuś
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Ale grafik zrobiłam co nie.....:bigsmile::clap:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    piękny oczekująca , piękny , a Ty jak sie czujesz?
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    brzusio mnie troszeczkę boli.....:cry:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006 zmieniony
     permalink
    kurcze , następna :sad: Dziewczyny może to rzeczywiscie nerwy . Mnie zaczęło bolec znowu , ale troszke inaczej , i nie wiem jak to napisac . Tak jakby ćmienie , z kłuciami co jakiś czas.
    -- gg 6155390
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.