Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    a mnie czasami i ćmi i kłuje i boli i rwie.....:sad:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    o to rwanie , to juz daje do myślenia :bigsmile:
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    niom:bigsmile:, własnie wróciłam ze sklepu ponieważ nie wiem co che, to mam activie do picia kiwi truskawka, serek danio straccatell, dwie pomarańczki, no i wyciągnęłam sobie rybkę jak sie rozmrozi to zrobie sobie w occie, przy takich smakach to ciężko sie nie nakręcac:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    takie smaki to u mnie zawsze potrafie przyjśc z pracy zjeśc rybke w pomidorach i zagryść kanapka z nutellą i popić mlekiem lub colą....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    ja nie, czasami cos za mną chodzi ależadko a na słodkie to ja nigdy nie mam ochoty zawsze na kwasne:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    jeju , dziewczyny ale się nakręcacie :bigsmile:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Właśnie jeśli chodzi o jedzenie to sie nie nakręcam bo smaki to ja mam zawsze.....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Monia a co nam pozostało,pogadac sobie można a i tak bedzie jak ma być:bigsmile:, ja tam jestem pozytywnie nastawiona, mimo chwil zwątpienia, bo odkąd biorę aletrę to mi sie cykle wyrególowały, podobno zalecenia w trakcie jej trwania"jak nie planujesz zajścia to nie bierz":bigsmile:, wiec jak nie w tym cyklu to w którymś sie uda
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    kurcze widzisz Hoga , a miałam zapytać ginka o te aletre . :angry:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    co bierzesz...??? i na co to ????
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    zaraz wam napisze oki
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Aletra lecznicza- Aletris Farionsa
    Używany do leczenia bolesnych miesiączek, braku menstruacji, endometriozy, nierównowagi hormonalnej, niepłodności, mdłości w ciąży, cyst jajników, zagrożenia poronieniem.
    Tonizuje układ rozrodczy, szczególna role odgrywa przy zachodzeniu w ciąże i w samej ciąży.
    Ma normalizujący wpływ na jajniki. Używany przy niepłodności związanej z nieprawidłowym wzrostem pęcherzyków Graffa.Zmniejsza ból owulacyjny i suchośc w pochwie. Niektórzy specjaliści ostrzegają aby nie brac zioła zanim nie zdecyduję sie na ciąże.
    UWAGA! nie przekraczaj dawki zbyt duże powodują uderzenie gorąca, podraznienie zołądka i nerek, zaburzenia widzeniai wymioty

    Ja ja biore drugi cykl i jak wcześniej nie miałam sluzu płodnego to w tym cyklu pierwszy raz miałam, mam aletre 9 CH i biore ją 2 rano naczczo i potem na wieczór, gdzieś na 1,5 godziny po posiłku
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    A znasz kogoś kto zaczal to brać i jest w ciązy....:confused:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    wczesniej piłam ziółka i po nich znałam takie osoby co zaszły bo sama mi ta kumpela oddała co jej zostało, po aletrze nie znam, jeśli zajde to będe wiedziec, ale cykle mam teraz lepsze bardziej regularne, no i patrząc po sobie nic mi szkodzą, tym bardziej że nie s drogi 80 granulek kosztuje ok 7 złotych
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    mówisz że na mdłości też - to może ja się skuszę, a ile kosztuje i gdzie mogę kupić???:wink:
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    w aptece zamawiasz i ci sprowadzają, to lek homeopatyczny, ok 7 złotych, 80 granulek jest na 20 dni więc ja kupiłam sobie od razu 4:shamed:, i jeśli o mnie chodzi wreszcie cos sie ruszyło w dobrym kierunku, bo po raz pierszy od dawna miałam sluz jak białko co sie rozciagał a to juz dużo
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    pewnie to sprawa indywidualna ale ja sie po nich dobrze czuję, jak mi sie uda zaciązyć znaczy że nie cyganią:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    podjełam ryzyko czegoś innego, niż brak pigółki na urególowanie okresów, najpierw piłam ziółka przez 3 miesiące a potem przezuciłam sie na aletrę, i nie żałuje, okres jak sie zaczyna to nie z dwa tygodnie jest w srodku a nie na zewnątrz, zaczyna sie w konkretnym dniu i kończy sie też w swoim czasie a nie ze po krwawieniu skolei przez tydzien mam jeszcze krwawienie w srodku i trzeba brac leki zeby to powstrzymac. Lekarzowi nic nie mówiłam, zresztą odkąd sie tu przeprowadziłam nie mam takiego gina co bym mu ufała, u siebie miałam co prowadził mi ciąże, i potem i wiedziałam że jest bardzo dobry.
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    no to ja nie potrzebuje tej aletry , bo mam cykle w miare regularne . Ale dziewczyny cos mi sie ze sluzem pozmieniało , dzisiaj mam wodnisty , nieprzejrzysty i zobaczyłam nawet niteczke śluzu rozciagliwego. przeciez to niemozliwe żeby znowu owu było .
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    mona ale ja mam tak samo, własnie tez zauwazyłam ze ten sluz jest troszke ciemniejszy a jak jeszcze raz sprawdziłam juz był nieprzejżysty i wodnisty, wiec chyba małpa przyjdzie, wiec jesli tak bedzie czekam az sie skończy i znowu do dzieła.
    Mona ja juz nie wiem czy to ze człowiek jest troszke zestresowany moze powodowac ze sie biega do toalety co pół godzinki, może sama psych płata figle, piersi to chyba sobie amputuje bo tak mnie cholery bola, a teraz jeszcze kolki dostałam, normalnie starosc nie radośc
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Hoga - Ty mi tu o starosci nie przypominaj :wink: , ja znowu teraz mam śluz lepki , zmienia sie w ciagu dnia . Obłedu mozna dostac . Istna paranoja . :shocked:
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    mona dokładnie ale szyjke mam w miarę nisko i twarda wiec juz totalnie zgłupiałam
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    a nie pytałas sie gina o sluz i cos wiecej, czy tylko kazał testem sprawdzic? normalnie przydałby sie jais jasnowidz
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    ja nawet nie patrze na szyjke , bo jak wczoraqj wieczorem sprawdzałam , to jakby mi w środku wszystko urosło , ciasno ale miękko i jakby tam za wiele nie wiadomo czego było , a guziczek nadal twardy . I stwierdziłam ze nie potrafie tego oceniać i nie bede nawet juz się stresowałam szyjka , ale popatrz na szyjke Tadindy . :wink:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    jak szyjka twardo i nisko to super Hoga , tak powinno być , ale to chyba nie jest regułą.
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    pewnie nie wszystko może ulec zmianie na dzień lub przed małpą
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    ja sprawdziłam......szyjka twarda....ale czy nisko czy wysoko to nie wiem.....:sad:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    "lub dwa", nie wiem przez te kolke nie potrafie sie skupic, i te moje piersi, ide sie połozyc zajże do was wieczorkiem
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    oczekujaca ja wiem że nisko bo jak mam wysoko to musze prawie pół dłoni włozyc zeby jej dosięgnąc:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    :shocked: naprawdę....:shamed:

    a ja tak 3/4 palca wskazującego to wysoko czy nisko ????
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    a długie masz palce?:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:, sorki zartuje nie wiem bo ja dopiero 2 miesiac obserwuje i dopiero niedawno zaczęłam widziec róznice
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    trudno to ocenić oczekujaca , bo zeby wiedzieć dokładnie , trzeba mierzyć szyjke systematycznie i dzięki temu sama wiesz czy to wysoko czy nisko . Dla mnie to byłoby nadal wysoko.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Hoga dłuuuuuuugie :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    no ja tez mam długie paliczki :wink:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    a zresztą nie ważne przecież wiadomo że całe forum zaciąży więc my też :jumping::jumping::jumping:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    dziewczyny mam pytanko jak bym chcial wprowadzic tempki z poprzedniego cyklu , ale mam juz obecny to mozna tak wstecz czy raczej nie??
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    to spróbuj utworzyc nowy cykl Hoga
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    poprostu ciekawa jestem jak by wyglądał, co innego liczby na papierze a co innego tak na wykresiku
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    rób Hoga rób i pamiętaj o udostępnieniu :wink:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    Dziewczyny to dla Was , kogoś wam to przypomina ?:wink:
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    mona zrobiłam, same tempki ale normalnie himalaje nie to co w tym:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    już ide popatrzeć , a jak Ci sie obrazek podoba?
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    fajny tylko my powinniśmy mieć z termometrem z drugiej strony:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    no fakt , ale takiego obrazka nie znalazłam :wink:
    Zdecydowanie aktualny wykresik bardziej mi się podoba Hoga.
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    wiem mona ten widać że tak mi sie wydaję hormony sie ustabilizowały, był to pierwszy miesiąc z aletrą ten jest drugi, jeżeli by patrzec tylko po wykresach jak zachowuja sie u mnie hormony to możnaby powiedziec ze teraz są chyba wmiarę ok
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    monia a powiedz mi czy jak przed 14 dniem PO by sie zrobiło bete to ona juz coś wykaże czy nie?
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    beta na 100% juz nawet wcześniej
    ale ja się boje bety robić :wink:
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    bo ja sie tak własnie zastanawiam że może zrobie tą bete i juz bynajmniej nie będe sie katowac, wóz albo przewóz
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    no to gratuluje odwagi Hoga , ja sie wole jeszcze troche przy nadziei pomęczyc . A kiedy chcesz tę bete zrobić ? Jutro?'
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeOct 20th 2006
     permalink
    bo dzis bym miał 11-12 dzien o ile dobrze wyliczyłam, labolatoriu całodobowe mam pod nosem wiec tylko wyjsc a za 2 godzinki mam wynik
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.