Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    esia a jakie to objawy?
    no i przede wszystkim czy spoźnia Ci się @?
    •  
      CommentAuthorsmieszka48
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    esia, nie dziwie sie, ze jestes placzliwa, bo ja bym nie wytrzymala takeiej niepewnosci.. to prawda, 8-10 dzien po owu moze byc za wczesnie na test ciazowy zrob znowu gdzies za 2 dni i jesli bol jest tak dokuczliwy to chociaz zadzwon do gina i sie spytak o co moze chodzic. glowa do gory! i dzialaj :)
    -- smieszka
  2.  permalink
    z Twoich obserwacji wynika, że dni najbardziej płodne były po tym usg (14dc)...
    no sama nie wiem.
    gdyby były temperatury na pewno byłoby latwiej to stwierdzić.
    tak niestety nie pozostaje nic innego jak zaczekać.
    swoją drogą gdyby obserwacje z usg były trafne, to znaczy, ze bardzo wcześnie miałaś owu w tym cyklu.no nie wiem.
    z testem kolejnym poczekaj conajmniej do poniedziałku.
    a do tej pory moze mierz temperature rano?
    zobaczysz czy będzie spadać na 2 czy zostanie tak jak jest...
  3.  permalink
    esia no to w takim razie pozostaje beta...
    ale chyba nie trzeba skierowania???
    nie wiem, bo nie robiłam:bigsmile:
  4.  permalink
    esia może jak już do niego podjedziesz to z nim o tym porozmawiaj?
    • CommentAuthorjo1984
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Patrzcie, żadna nie wariuję :boogie:
    Dawać objawy, bo nie mam co czytać :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Moja pralka dziwnie warczy. Jak myslicie? To MUSI cos znaczyc... :rolling:
    • CommentAuthorviki2626
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    A na mnie pies się dziwnie patrzy :bigsmile: Nadmierne wyszukiwanie objawów szkodzi zdrowiu psychicznemu. Ja już ze trzy razy byłam w ciąży ale niestety wymyślonej przeze mnie.
    •  
      CommentAuthorkelly1981
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Viki to coś jak ja. Ja chyba co miesiąc jestem w ciąży! Ale tylko psychicznej. A szkoda!!!:cry::cry:
    --
    • CommentAuthorlechala
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    witajcie w klubie! ja w tym miesiacu pasuje:bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthorjo1984
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    a ja nic nie czuję :crazy: szok :crazy: pierwszy raz od pół roku nie czuję zupełnie nic :crazy:
    hi hi... to dopiero nowina :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthoraga2205
    • CommentTimeApr 5th 2008
     permalink
    czesc dziwuchy a ja mam gdzies serduchowanie stwierdzilam ze wezme sie za sprawdzenie jajeczek gdzies musi byc problem jak nie moge zaskoczyc niewim jak to jest te co nie chca to wpadaja a poziej usuwaja a my staraczki nic mam nadzieje ze sw.Teresa od dzieciatka pomoze nam
    :smile::smile:
    •  
      CommentAuthorkelly1981
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    wIECI CO TERAZ MAM POTWIERDZENIE NA TEŚCIKU MAM PIĘKNE DWIE KRESECZKI. Tym razem chyba się udałoooooooo:clap::clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorpokrzywa
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    no no .... powiało wiosną !!! Gratuluje! i mam nadzieje, że u innych to też tylko Cisza przed Burzą i za chwile sie posypia dobre wieści :) :) :) trzymam za wszystkie nas kciuki
  5.  permalink
    za to ja dziś w ciągu godziny wypiłam litr soku pomarańczowego:jumping:

    może to być symbol fasolki:crazy::crazy::crazy:

    hehehe żartuje:rolling:
    •  
      CommentAuthorpokrzywa
    • CommentTimeApr 11th 2008
     permalink
    a ja se jutro zatestuje ... a co! tak wiosennie :)
    Właśnie dotarły do mnie testy kupione na allegro (czułość 10 mlU/ml)
    Jutro mój 27 dc (przy cyklach 28 dniowych).....trzymajcie kciuki dziewczynki.
    Objawów nie mam rzadnych i biorę to za jak najlepszy objaw (przy poprzednich schizach ;) )

    ..miłego weekendu dziewczynki:dinner:
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 12th 2008
     permalink
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i zapraszam na wątek przyszłe Mamusie :) Starającym się życzę szybkiego wiosennego zafasolkowania :bigsmile:
    --
  6.  permalink
    to może tutaj ktoś mi odpowie, czy posmak krwi w ustach, to to samo co metaliczny posmak w ustach?
    •  
      CommentAuthoresia11
    • CommentTimeApr 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja ci mówię że tak :) W ciąży nigdy nie byłam, ale wiem jak smakuje krew :D Nie żebym była draculą , ale miałam wyrywane ósemki i zapoznałam się z tym smakiem bardzo dobrze (fuj) :cool:
  7.  permalink
    esia pozostaje czekanie:wink:
    •  
      CommentAuthoriwonkakl
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ten metaliczny posmak, to nie koniecznie jak krew; w pierwszej ciąży miałam ten objaw: to tak jakby pozostałość po zjedzonych kwaszonych warzywach, ale dający uczucie, przy którym chce sie wymiotować
    •  
      CommentAuthorsmieszka48
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Kurczę pieczone! a ja nic nie czuję.. w zeszłym cyklu to chociaż podbrzusze było napięte, a teraz nic zupełnie i jak tu cos wogóle wykumać, a przydaloby sie juz wiedziec czy tak czy nie, bo w pracy trudna sytuacja i cięzkie decyzje..pozdrawiam wszytskie :wink:
    -- smieszka
    •  
      CommentAuthorkama1982
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    Hej

    Jestem w 8 dniu fl, od wczoraj męczą mnie dziwne mdłości, a dziś ciągle bekam, czy coś z tych objawów może wskazywać że jestem w ciąży. Powiem tylko że bardzo bym chciała ;)
    -- http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php?m1=7&A=PHOTO&sys_id=48272&photosList=5
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeDec 4th 2008
     permalink
    hej Kama ja mialam podobnie mdlosci i jakby zgaga(nigdy wczesniej nie mialam zgagi:) ) brak apetytu,czulam wszystkie zapachy z kilometra jak to sie mowi;) odrzucilo mnie od slodyczy chociaz zawsze lubilam,bylam strasznie oslabiona,spiaca ciagle zmeczona nawet myslalam ze moze chora jestem dopiero moj narzeczony powiedzial ze to pewnie ciaza bo slodyczy nie chce jesc:D ale mdlosci wystapily prawie od razu:D trzymam kciuki:D
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeDec 5th 2008
     permalink
    kama1982 jest raczej 50/50 szans ze to ciaza, chociaz bardzo Ci tego zycze...
    bo rownie dobrze moze to byc zatrucie

    ja bylam potwornie senna (nigdy nie spie w dzien) a do tego mialam takie dziwne babelki pukajace w brzuchu - nie nazwe tego gazami,a przy 12dni fl jakby dziwne wbijanie szpilki w macice
    --
    •  
      CommentAuthorwicca
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    Prosze odpowedzcie na moje pytanie: czy plamienie implantacyjne jest objawem który występuje zawssze, czasami, rzadko, powinien wystąpić czy niekoniecznie?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    To objaw, który występuje rzadko. Tak przynajmniej wynika z wykresów ciążowych na 28dni.
    Rzadko zdarza się tez spadek implantacyjny PTC.

    Częściej zdarzają się wykresy trójfazowe z dodatkowym skokiem w fazie lutealnej, gdy PTC jeszcze rośnie zamiast spadać na @.
    --
    • CommentAuthorSuniva
    • CommentTimeMay 13th 2009
     permalink
    Jestem w 31dc, przy zwykle 28-29 dniowych. Ogólnie czuje się jak przed @ - bół piersi, ból brzucha, wzdęty brzuch; ale czuje się tak już piąty dzień. Zrobiłam dziś test ciążowy - wyszły dwie kreski, ale druga blada. Podobno to może oznaczać że była ciąża, ale doszło do samoistnego poronienia i poziom hormonów już spada. Czy cos o tym wiecie???? Martwię się....
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeMay 13th 2009
     permalink
    ????????
    nie martw się na zapas tylko idź zrobić beta HCG. 31 dc to przecież jeszcze wcześnie:))
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 13th 2009
     permalink
    Wręcz przeciwnie, raczej rośnie.
    NIe dc jest ważny, tylko dzień lutealnej.
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeMay 14th 2009
     permalink
    Suniva nie martw sie powtorz test po kilku dniach,bo ja tez tak mialam pierwszy test jak zrobilam to byla 2 kreska blada,hormony dopiero rosna.wszystko bedzie ok
    • CommentAuthorSuniva
    • CommentTimeMay 14th 2009
     permalink
    Nie wytrzymałam i zrobiłam test dziś rano. No i ta sama sytuacja, wyraźnie dwie, ale druga jakaś blada. Z drugiej strony na teście informacja, ze odcień kreski nie ma znaczenia. Z krwi nie udało sie zrobić, bo tylko rano pobierają - nie wyrobię się przed pracą, spróbuje jutro.
    Brzuch mam wzdęty i trochę mnie boli chwilami - jak przed okresem, piersi duże i nieco bolą, ale mniej niz dwa dni emu. Dużo siusiam. Nagle uznałam, ze łóżko śmierdzi i nie smakowała mi herbata, ale to takie chwilowe było i szybko przeszło. Trochę mi też niedobrze, ale to z nerwów chyba - nie spałam do 3 w nocy...
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 14th 2009
     permalink
    Test tego samego producenta czy jakiś inny? Ja bym się nie przejmowała.
    --
    • CommentAuthorSuniva
    • CommentTimeMay 15th 2009
     permalink
    Drugi test kupiłam inny. Ale już wszystko jasne - 1539 beta HCG - jestem w ciąży!!!!!! I pod laboratorium rozpłakałam się ze szczęścia:) Tylko teraz szybko potrzebuje namiarów na wątek co mam teraz robić skoro już wiem:)))
    •  
      CommentAuthorPajacynka
    • CommentTimeMay 15th 2009
     permalink
    Gratulacje :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeMay 15th 2009
     permalink
    gratulacje zapraszamy na watek przyszle mamusie:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorsaratka
    • CommentTimeMay 19th 2009
     permalink
    Aja czekam już 2 dzień na spóźnioną @- piersi strasznie, bolą, bóle brzucha, słabo mi, temperatura nie spada- już się cieszyłam, ze jestem w ciąży. Ale dziś rano zrobiłam HCG- Beta i wynik 3,51 mlU/ml. Co mam sobie myśleć? Dlaczego nie spada temperatura i objawy jak przy ciąży, skoro test tego nie wykazuje? Nigdy nie miałam fl dłuższej niż 14 dni... Czy ktoś mi może powiedzieć co się ze mną dzieje? Zrobiłam test z moczu- 1 kreska.
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeMay 19th 2009
     permalink
    ja niestety nie znam sie na testach z krwi,a na ten z moczu moze byc jeszcze za wczesnie wiec powtorz go za kilka dni,lub po prostu moze ci sie @ spozniac trzymam kciuki za ciebie
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMay 20th 2009
     permalink
    saratka ciaze wyklucza beta >1 . Wiec u Ciebie moze byc bardzo wczesna ciaza. 2 dni na spoznienie sie @ to naprawde za wczesnie zeby mowic o spoznieniu- poradzilas wykresy temperatury? Wiesz ktory masz dzien lutealnej? Na pewno test z moczu takiej ciazy nie wykryje od razu.

    Co do bladych drugich kresek na tescie- to oznacza jak wol ciaze:) Mojego bladziocha wypatrzylam prawie pod lupa. Wrzucajac go na forum i zaznaczajac miejsce drugiej kreski sama sie pomylilam:)). A dzisiaj mam juz 4 m-cznego gugulca:)
    --
    •  
      CommentAuthoraadaa
    • CommentTimeMay 22nd 2009
     permalink
    cześć dziewczyny - ja mam podobna sytuacje jak miała Suniva - czyli brak okresu. Po 3dniach zrobiłam test i ta druga krecha była leciutka a wręcz niewidoczna ( moj maz powiedzial, ze tam nic nie widzi) Po 7 dniach czyli dzisiaj zrobiłam drug test innej firmy i podobna sytuacja. Niestety w styczniu poroniłam pierwsza ciąże. Co mam zrobić? Poczekać jeszcze z testem ciążowym czy w pon zrobić HCG - czy to tez jeszcze będzie za wcześnie? Odchodze od zmysłów i nie wiem co robic!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 22nd 2009
     permalink
    Który masz dziś dzień fazy lutealnej?
    --
    •  
      CommentAuthoraadaa
    • CommentTimeMay 22nd 2009
     permalink
    Nie wiem, niestety nie mierzyłam temperatury. W każdym razie moje cykle zawsze byly 33dniowe a dzisiaj jest 40dc.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 22nd 2009
     permalink
    To niczego nie przesądza, ten mógł być dłuższy. Jeśli Cię to uspokoi to zrób betę.
    --
    •  
      CommentAuthoraadaa
    • CommentTimeMay 22nd 2009
     permalink
    Chyba tak zrobie ale to dopiero w poniedzialek
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 22nd 2009
     permalink
    A jaką masz teraz PTC?
    --
    • CommentAuthorSuniva
    • CommentTimeMay 22nd 2009
     permalink
    Zrób bete, jest niezawodna, laboratorium przyszpitalne powinno robić i w sobotę. Podobno blada kreska też kreska:)
    •  
      CommentAuthoraadaa
    • CommentTimeMay 24th 2009
     permalink
    wynik wczorajszy B-HCG ujemny :( nie wiem co dalej ...
    •  
      CommentAuthormnka85
    • CommentTimeMay 24th 2009
     permalink
    Hej Dziewczyny- jeszcze nie mogę w to uwierzyć ale kilka + pozwala mi myśleć że jestem w ciąży. Więc jeśli chodzi o początkowe objawy u mnie to były następujące: kłucie jajników, bóle jak przed @, ból głowy (normalnie nigdy głowa mnie nie boli), trądzik, a teraz jeszcze mnie mdli, ale to może być spowodowane chorobą. Powodzenia wam życzę :):):)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 24th 2009
     permalink
    Gratulacje, mnko!
    --
    •  
      CommentAuthorPaaula82
    • CommentTimeMay 24th 2009
     permalink
    Gratulacje mnka85 super:) u mnie też początkowe objawy to bóle podbrzusza jak na @ chociaż powinnam się była zastanowić bo teraz jak o tym mysle to przecież mnie nigdy brzuch nie bolał przed @ tylko pierwszego dnia krwawienia i to też nie zawsze no ale tak to jest że człowiek się nie skapnie zwłaszcza ż enie mierzyłam wtedy tempki bo miałam urlop, teraz z objawów to doszło zmęczenie i rozdrażnienie chłop już się skarży na mnie że ciągle opieprz dostaje za nic hihihihi :)
    -- [url=http://lb2f.lilypie.com/Lw8Vp1.png[/img][/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.