Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Kate, jesli jestes w ciazy to test na pewno juz cos wykaze. Testy ciazowe z moczu wykrywaja gonadotropine kosmowkowa, ktora jest produkowana od momentu zagniezdzenia (i zazwyczaj testy ja wykrywaja po tygodniu od tegoz). Krwawienia w ciazy spowodowane sa niskim poziomem progesterenu o ile mi wiadomo wiec to zupelnie inny hormon. Jesli rzeczywiscie zaszlas w ciaze "w poprzednim cyklu" to do teraz od zaplodnienia minelo jakies 4 tygodnie, od zagniezdzenia jakies 3. Moim zdaniem test powinien byc teraz wiarygodny.
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Kate9691
    to robiłas test wcześniej i wyszedł pozytywnie a potem dostałaś okres?? bo ja miałam podobna sytułację..
    •  
      CommentAuthornati2005
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    kurcze dzieczyna a ja dalej nie mam @ juz sie boje ze to moze jakaś torbiel czy cos?!
    --
    • CommentAuthorkate9691
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Natalka20
    Nie robiłam testu przed @.Postanowiłam zaczekać,czy dostanę.No i dostałam:-(.Na pewno coś ze mną nie tak
    •  
      CommentAuthorMycholek
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    czesc dziewczyny mnie dzis cały dzonek boli podbrzusze ale tak dziwnie i jest mi zimno, w dodatku swedzi mnie skóra a nie zmieniałam ani zleu ani balsamu uznaje ze to moze uczulenie czy ten ból moze byc oznaka ciazy? i chce mi sie czegos w sumie to do @zostało mi jakies 4 dni wiec moze wytrzymam
    --
  1.  permalink
    Mycholek ja mam dziś 30dc i musze zaczekać do 32 i zobacze czy tempka spadnie...

    jak nie to teścior...

    ja mam wilczy apetyt i non stop jestem głodna
    •  
      CommentAuthorMycholek
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    mam uczucie jakby mi drentwiał brzuszek
    buuuu:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorJagodka1
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Mycholek wytłumacz proszę bo ja nie w temacie chyba dlaczego płaczesz?
    --
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    cześc a mnie bolą jak nie widomo co wogóle dotkną nie moge. ale tak już było przed okresem i to chyba decyduje o moim zwątpieniu że mi sie udało. a tak wogóle to tydzień temu miałam inseminacje ale jakoś tak se myśle że nic,chociaż jakby było to super.a test bede robic jak sie nie pojawi@ w czwartek albo piątek i tak sie boje
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    ja jestem głodna przez cały cykl:bigsmile:
    • CommentAuthorkate9691
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    Znów ja.Teraz dręczy mnie pytanie,jak przewidzieć termin nast.@skoro w tym cyklu nie ma owulacji,a wiadomo,że @następuje w około 14 dni po niej...? Wie może któraś?Dziękuję
    •  
      CommentAuthorMycholek
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    płacze bo podbrzusze jak zdretwiałe cały dzien boli jutro zrobie test bo remont w domku i jak cos to bede wiedziałą czy mam bardziej uwazac czy nei
    --
    • CommentAuthoreuyght
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    a ktorego dnia od poczecia nastepuje ta implantacja? bo nie pamietam...
  2.  permalink
    7 dnia od poczęcia
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeMar 8th 2008 zmieniony
     permalink
    emkaf - mnie przez 4-5 dni z rzędu na począteczku ciąży bolała głowa, potem do końca ciąży (zostało kilkanaście dni) nic a nic :)

    Poza tym byłam lekko przeziębiona.

    pozdrawiam, trzymam kciuki

    Honia })i({
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    emkaf !!!!!!! mnie bolala glowa na maksa w pierwszym dniu kiedy mial zjawic sie okres. ale na maksa
    --
  3.  permalink
    a mnie boli podbrzusze i chyba żegnam się z nadzieją:sad:
    • CommentAuthorwishing
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Myszka bóle ciązowe sa bardzo podobne do tych przed @ :)
  4.  permalink
    wishing ale to chyba taki sam ból...
    jutro pewnie tempka spadnie i przyjdzie @:cry:
    •  
      CommentAuthorpatrisha5
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    jakie mogą być pierwsze objawy ciąży i kiedy mogą nastąpić?
    -- Kiedy rozpocząć starania?
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    mnie kuło w macicy..i tez bolała glowa pozatym tempka wysoka no i lekkie przeziebienie:)
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    To i ja spiszę moje wczesne objawy ciążowe.
    Jakiś tydzień po owulacji zaczęło mnie kłuć podbrzusze (jajniki chyba, bo tak z boku z prawej strony) i to było całkiem co innego niż pobolewanie przed @. Poza tym biały, nierozciągliwy śluz (ale ja akurat często taki miałam w 3 fazie). Dużo wrażliwsze piersi. I takie twarde podbrzusze (sama bym na to nie zwróciła uwagi, ale ktoś tu wcześniej o tym pisał).
    A już troszkę później senność i czasami mdłości, ale to już po pozytywnym teście.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Hej, ja również się dziwnie czuję od jakiegoś czasu... Wcześniej miałam mdłości utrzymujące się nawet cały dzień, teraz ból podbrzusza jak na @, twarde i bolące piersi. Do ubikacji też często biegam (na pewno to nie dolegliwości pęcherzowe). Piszecie o podobnych objawach, ale chyba powinnam zaczekać do @ i potem ewentualnie zrobić test.
  5.  permalink
    Efiaa ja też biegam do wc co 2 godzinki tak średnio i też pęcherz nic do tego nie ma:wink:
    ból na @ miałam w ciągu dnia.
    @ niby powinna przyjść 6 marca najdalej 8.
    piersi bolą i to po bokach.
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Oj dziewczyny:bigsmile:tak bym chciała zebyście zapączkowały:bigsmile:trzymam kciuki żeby wasze odczucia zwiastowały pojawienie się maleństwa:kissing:
    -- [*]
  6.  permalink
    Blanka u mnie się wyjaśni jutro z samego rana:crazy:
  7.  permalink
    właśnie dostałam mega czkawki:jumping:
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMar 9th 2008 zmieniony
     permalink
    :clap:czkawka to zdecydowanie objaw poczucia humoru Matki Natury:peace:ma chyba przypominać by nie brać wszystkiego tak poważnie:clap:
    -- [*]
  8.  permalink
    Blanka męczyła mnie nieźle:jumping:

    dopiero cukier pomógł:cheer:
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    IDE SPAC:) DOBRANOC WSZYSTKIM
  9.  permalink
    natalko dobranoc:swingin:
    •  
      CommentAuthornati2005
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    dobranoc
    --
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Wiecie co, dziś podobnie... Robić ten test czy czekać (@ powinna być ok. 13 marca)?
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Lepiej poczekać. Wynik będzie pewniejszy. A do 13.03 już niedługo
    -- ,
  10.  permalink
    moje bóle brzucha to chyba przed @, bo tempka spadła...
    testu nie ma sensu robić...
    • CommentAuthorIzula21
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Czesc dziewczyny !w tym miesiacu zaczelismy starac sie o bobasa mam cykle 29-30 dniowe robilismy to 14 dnia kiedy mogę zrobić test bo strasznie sie niecierpliwie?prosze doradzcie mi
    :smile:
    • CommentAuthorIzula21
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    a i czy duże jest prawdopodobieństwo że mogę zajść??ostatnio zauważyłam że wydziela mi sie taki bialy(mleczny)śluz z pochwy jest gęsty, a wcześniej sie to nie zdarzało , piersi mnie nie bolą a zawsze 10 dni przed okresem dawały o sobie znać a teraz nic...:smile:
  11.  permalink
    Izula test zrób w dniu spodziewanej @.
    a obserwowałaś się?
    mierzyłaś temperature?
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Hej hej - ja dzisiaj mam swoj 30 dc - a cykle mialam dotad jak w zegarku 25 dni - w tym cyklu calkiem pogubilam sie w datach i dopiero dzisiaj zerknelam w kalendarz ze @ powinnam miec 5 dni temu - no pewnie jutro zatestuje - ech jakbym chciala ujrzec 2 kreski na tescie - a czekam juz na to 2 lata. Poza tym bralam bromergon od stycznia.
    Trzymajcie kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Trzymam mocno:bigsmile:
    -- [*]
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    trzymam mocno
    --
  12.  permalink
    aga no to trzymamy mocno kciuki i czekamy na wieści:crazy:
    •  
      CommentAuthornati2005
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    dziewczyny zrobilam niedawno test no ale nie z pierwszego moczu tylko pozniej troche. Jest druga krecha ale slabo widoczna.:confused:
    --
    • CommentAuthorwishing
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Ja powiem tylko że w terminie @ piersi bardzo mnie bolały ale własnie jakos tak dziwnie.. po bokach. I musze powiedzieć że ten ból był niemozliwy. Teraz jestem w około 7 t.c. i piersi cały czas bolą strasznie. Nie mogę sie do nich dotknać. A jeśli chodzi o śluz? w ogóle go nie miałam na początku ciązy. Dopiero po kilkunastu dniach zaczęło ze mnie płynąć ;)
  13.  permalink
    wishing mnie tez piersi bolą po bokach...

    nati nie pozostaje nic innego jak pogratulować:clap::clap::clap:
    • CommentAuthorwishing
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Nati ja robiłam 3 testy w ciągu tygodnia zaraz po terminie @:) pierwszy test - słaba druga krecha, drugi test - słaba druga krecha, trzeci test po tygodniu od zrobienia pierwszego - 2 ładne krechy :) i potwierdzona ciąża przez gin :)
    • CommentAuthorwishing
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Myszka to rób test :) Nie ma co się zastanawiać, bo objawy często same prowokujemy ;) Wiem po sobie, że nawet mdłosci czasami miałam hihihih ;)
    •  
      CommentAuthoragatabila
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    dziewczyny. 4 dni temu pojawily sie u mnie 2 kreski na tescie, no i we krwi sie potwierdzilo.
    przed dniem spodz.@ i zaraz po bolaly mnie piersi, ale teraz ten bol ustepuje, juz nie sa tak wrazliwe i napiete jak przed kilkoma dniami. czy myslicie ze to jest normalne odczucie? czy moge podejrzewac ze z ta fasola jest cos nie tak?
    --
    •  
      CommentAuthorkelly1981
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    Mnie również bolą piersi jestem poddenerwowana i zarazem podniecona od kilku dni brzuch mnie boli jak na @ ale mam nadzieję ,że się niepojawi.To mój 30 dzień cyklu. Mam maleńką nadzieję ale się nie nakrecam zabardzo:smile:
    --
    • CommentAuthorEwelinka0
    • CommentTimeMar 10th 2008
     permalink
    hejka:) mam pytanie...mierzylam dzis temperature - 37.1, okres powinnam dostac 3 dni temu a z reguly mam regularne...zadnych boli podbrzusza...brzuch zrobil sie jakis twardszy... i co chwille mnie cos w nim kluje...staram sie juz od 10 miesiecy...piersi bola przy dotyku ale nie tak bardzo..czy mozliwa jest fasolka??ogolnie czuje sie jakos dziwnie...wczesniej pare dni przed @ czulam ze nadejdzie a teraz nic kompletnie...boje sie robic test:( ale bede musiala niedlugo...pomozcie:(
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.