Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    rosaa najlepiej napisz wszystko po kolei w wiadomości i wyślij to któremuś z ekspertow i jak najszybciej biegnij po test, bo jak to nie @ to musisz do gina iść po coś na wywołanie @...

    a kiedy brałaś te antybiotyki?
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    byłam chora,zapalenie górnych dróg oddechowych,gorączka itp,itd
    no wiesz takie antybiotyki co przy chorobie się bierze , brałam je tydzień...
    --
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    na wywołanie @? co to?
    --
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    brałam je od 8 stycznia tydzień
    --
  2.  permalink
    rosaato luteina na podtrzymanie ciaży lub wywolanie paskudy...
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    a do kogo moge sie tu zwrócić???
    --
  3.  permalink
    rosaa powiem Ci tak.Nic tu z naszego gdybanie jeśli nie zrobisz testu.
  4.  permalink
    rosaa wejdź na swój cykl i po lewej stronie na różowym tle masz ikonke POMOC i tam jest zakładka eksperci.
    napisz do dholubeckiej czy np Josarsis.
    tylko na priv i napisz to wyczerpująco.
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    dzięki MYSZKO napisłam zobaczymy,czekam na odpowiedz...:wink:
    --
  5.  permalink
    rosaa a ten test zrobisz???
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    no chyba nie mam innego wyjścia...
    --
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    ale wydaje mi się że jakbym była w ciąży to miałabym już jakieś objawy,jak myślisz?
    --
  6.  permalink
    rosaa niekoniecznie.
    zrób test.
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    Czy wiadomość od eksperta dostane na e-mail? Jak długo muszę czekać na odp od eksperta?
    --
  7.  permalink
    rosaa ekspert wyśle ci wiadomość i dostaniesz ją na swoje konto tutaj.
    w prawym górnym rogu strony masz WIADOMOŚCI i tam obok Ci się jedynka wyświetli.

    musisz cierpliwie poczekać aż się ekspert zaloguje do systemu tak jak my.
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    oki dzięki;-)
    --
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    test robić najlepiej rano??? to już chyba jutro zrobie...
    --
  8.  permalink
    rosaa jeśli jesteś w ciąży to jest to już w dokładnie 6 tygodniu ciaży i już wyjdzie o każdej porze...
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008 zmieniony
     permalink
    że ja jestem w 6 tygodniu?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    Licząc od daty ostatniej @.
    --
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008 zmieniony
     permalink
    :crazy: o kurcze dziewczyny co Wy mówicie??!!
    --
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008 zmieniony
     permalink
    No to jakbym była juz w 6 tygodniu to na pewno miałabym juz jakies objawy...?

    nie no dziewczyny jak moge być w 6tygodniu przeciez odrazu po @ nie zachodzi się w ciążę..
    --
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 18th 2008 zmieniony
     permalink
    ale wiecie co piersi to mnie bolą jak na miesiączkę....
    oj i coś w podbrzuszku mnie zabolało...:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    Oczywiście, że zachodzi się w ciążę w okolicy owulacji, ale umownie liczy się wiek ciąży od ostatniej @.
    Nie każda kobieta wie, kiedy jest płodna i prowadzi samoobserwację. Ze względu na nieświadomą większość przyjęto takie liczenie.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    tiaa a potem u kobiet które mają długie cykle niepotrzebnie wywołuje się wcześniejszy poród :confused:
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    W książce Rotzera "Ja i mój cykl" ubolewa on nad tym a ma przykłady cykli kobiet które zaszły np pod koniec 125 dniowego cyklu
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    Lily: ma przykłady cykli kobiet które zaszły np pod koniec 125 dniowego cyklu
    To mam szansę :)
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    jeśli nie miałaś jeszcze owu to owszem :wink:
    • CommentAuthoreuyght
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    a ja nie jestem ciazy. okres sie pojawil. niestety powoduje to nieodwracalne zmiany w moim zyciu :( smutne zmiany
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    Euyght, jestes strasznie enigmatyczna. Ja bym powiedziala, ze jedna @ zbyt wiele w zyciu nie zmiania. Ciaza to TAK.
    • CommentAuthoreuyght
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    ciaza byla dla mnie ostatnia szansa na zatrzymanie milosci mojego zycia. ciazy nie ma wiec milosc moja odchodzi. tak to wyglada
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    Euyght, moze to dla Ciebie zabrzmi okrutnie, ale to jest chyba ksiazkowy przyklad "tego zlego co by na dobre nie wyszlo". Jesli milosc Twojego zycia bylaby z Toba tylko dla ciazy (skoro odchodzi gdy jej nie ma to chyba sluszne jest takie zalozenia) to znaczy, ze wczesniej czy pozniej i tak by sie zwiazek rozlecial. Nie mozna dziecka traktowac jako ostatniej deski ratunku dla zwiazku. Na pewno zaslugujesz na kogos, kto Cie bedzie kochal bardziej bezwarunkowo. :hugging:
    •  
      CommentAuthorNives
    • CommentTimeFeb 18th 2008
     permalink
    Nikogo na siłę nie zatrzymasz, a niestety po jakimś czasie mogą się pojawić dodatkowe pretensje i niesnaski. Poza tym skad wiesz ze to miłosć twojego zycia ?? :cool: Mi się tak dwa razy wydawało zanim spotkałam męża :devil:

    A tak na serio - jeśli miłość odchodzi bo nie ma ciąży - to czy ta miłość jest dla ciebie czy dla dziecka?? To troszeńkę egoistyczne powoływać dziecko dla innego celu niz spełnienie miłosci samej w sobie,niż stworzenie pełnej i szczęśliwej rodziny. To jest niezwykłe i piękne uczucie i piękna chwila - jeśli nie słuzy ona łataniu obolałego z powodu mężczyzny serduszka.

    Na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni czas i miejsce i mam nadzieję ze kiedyś będziesz sie cieszyć miłoscią dziecka z człowiekiem który zasłuzył na tak wielce oddaną i kochająca kobiete jak ty. :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeFeb 19th 2008
     permalink
    dzieci to żadna gwarancja trwałości związku - gdyby tak było to chyba nie byłoby rozwodów
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 19th 2008
     permalink
    EUYGHT zgadzam się z Nives...wez sobie to do serduszka.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 19th 2008
     permalink
    A jeśli chodzi o mnie i o wczorajszą romowę, to zrobiłam dzisiaj teścik i wyszedł negatywny, ale @ jak nie było tak nie ma....
    --
    • CommentAuthoreuyght
    • CommentTimeFeb 19th 2008
     permalink
    no coz, ciaza byla jedyna szansa by w ogole zechcial miec ze mna kontakt. opiekowalibysmy sie dzieckiem razem wiem ze bylby dobrym ojcem. niestety nie wyszlo nam i teraz sobie bede troche cierpiec. a twierdze ze jest mezczyzna mojego zycia bo to jedyny mezczyzna jakiego chce znac. szkoda ze on tego nie odwzaemnia wzgledem mnie. tesknie za nim :(
    •  
      CommentAuthorrosaa
    • CommentTimeFeb 19th 2008 zmieniony
     permalink
    co mam rozumieć pzrez słowa "nie wyszlo nam"?
    eught zobaczysz jeszcze wszystko przed Tobą,nie załamuj się nie ma co,masz jeszcze całe życie przed soba... byc może okaże się, że On nie był tym mężczyzną..a zupełnie kto inny nim będzie...GłOWA DO GóRY!!! :bigsmile:
    --
    • CommentAuthoreuyght
    • CommentTimeFeb 20th 2008
     permalink
    wolalabym zeby to byl on, naprawde. ale moze juz zakonczmy ten offtopic ;)
    • CommentAuthorwishing
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Między 19-25 d.c. brałam lutheinę dzisiaj jest 34 d.c i mam tylko od kilku dni plamienie. Wczoraj zrobiłam test ciążowy Bobo-test i wyszły mi dwie kreski - jedna (ta upragniona) jasnoróżowa i tylko jej obrzeże jest ciemno różowe. dodam że mam straszliwy ból piersi i jednego jajnika. Nie bardzo wierzę już w te testy szczerze powiedziawszy. Co o tym myślicie? Udac sie do lekarza czy moze robić jeszcze jakiś test z krwi? Mozecie mi coś doradzić?
    • CommentAuthorjo1984
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Wishing, dziewczyny mówiły, że nie wierzą bobo-testom.... Mnie też raz wyszła druga jasnoróżowa w poprzednim cyklu (bobo strumieniowy) a potem za jakiś czas nie wyszła żadna...
    Oczywiście życzę Ci fasoleczki z całego serca. Moja rada: zrób pre-test z porannego moczu, albo betę z krwi.
    Pre-test jest ponoć bardziej wiarygodny.
    Daj znać co i jak :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMimika
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Wishing w życiu nie słyszałam, że test może pokazać fałszywego plusa. Ale skoro ktoś tak miał, to może rzeczywiście potwierdź wybik testem z krwi.

    Ja tam już gratuluję :cheer:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Fałszywe plusy są bardzo rzadkie, ale są. Spytaj lekarza.
    --
    • CommentAuthorjo1984
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Chyba, że mój plus nie był fałszywy... Ale ginekolodzy nie zajmują się ciążami tzw. niepotwierdzonymi ginekologicznie (biochemicznymi)
    Dla nich to tylko druga kreska na teście :neutral:

    Mimika, trochę się słyszało o plusach.. a potem lekarz: ja tu nie widzę żadnej ciąży :sad: No i @ tylko się spóźnia o kilka dni, jest bardziej krwawa i bolesna. W moim przypadku to było przedłużenie lutealnej do 17 dni :confused: Zawsze mam 13, 14.
    Ależ ja jestem potwór.... tak niepokoić kobitki :confused:
    Życzę wszystkim szczęśliwych plusików :bigsmile::clap::crazy::cheer:
    --
    • CommentAuthordori27lodz
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    witam dziwczyny!!!hm...powiem wam ze w czoraj wieczorem mialam obiawy mdlilo mnie ale nie moglam zwymiotowac ,na tle jedzenia wieczornego dostaje takich super wrazen ze mam wstrent do jedzenia!!!!jutro robie test to napisze co jest grane czy jestem czy nie!!!!hm...ale mam stracha a i okres sie spoznia najpierw mialam takie obiawy jak bym miala dostac okres twalo to 5dni bole brzuszka takie skurcze i bolace piersi zawsze po 2 dniu dostawalam okres a teraz nic a od czasu do czasu tak 2 razy dziennie dostaje takich skurczy brzucha a okresu nie ma 7dni!!!!hm...jak tak trwa ciaza to niezbyt mila sprawa te mdlosci sa okropne i dziwne nie sa ranne tylko wieczorne!!!!
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    to nie jest dziwne - mnie i wiele dziewczyn też męczą wieczorem albo w nocy
    • CommentAuthorwishing
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    A ja oczywiście zwlekam z powtórzeniem mojego testu - i nie wiem na co czekam :shocked: może jutro rano się zbiorę na odwagę i zrobię sikańca rano. Nie chcę się już nakręcać na ciążę, bo znowu będzie wielkie rozczarowanie. Gdyby choć ta kreska była w miare ciemna - wiele razy słyszałam własnie o jasnych kreskach i zdania były podzielone, jedne dziewczyny mówią że później okazało się że to rzeczywiście ciąża, a inne za parę dni dostawały @. A może to samoistne poronienia? Podobno 50 % wczesnych ciąż tak się traci... no cóż - zobaczymy. Szczerze mówiąc mam już dość sikańców - ale to najwygodniejsza metoda jak na razie :confused:
    Pozdrawiam serdecznie :)
    • CommentAuthordori27lodz
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Hej dziewczny!!!!tak jak pisalam wczoraj dzis zrobilam sobie test i!!!!!!!!!!!zobaczylam dwie kreski:)o kurde az nie moge w to uwierzyc poprostu spac nie moge!!!!!hm...mam nadzieje ze wszystko bedzie ok!!!!pozdrawiam was goraco wysylam buziaki trzymajcie za mnie kciuki ok!!!!!!!
    • CommentAuthordori27lodz
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    hej wishing nie strasz mnie prosze o poronieniu plissss bo bede miala jazdy jak tralala!!!!!:wink:
    • CommentAuthorwishing
    • CommentTimeFeb 26th 2008
     permalink
    Nie straszę Dori;) To moje własne schizy na temat testów - nienawidze ich po prostu :devil: bo tyle ich już robiłam w życiu ;)Zrobiłam dzisiaj rano Quicka (a nie bobotesta) i znowu dwie kreski w tym jedna różowa :shocked: kompletnie nie wiem jak mam czytac ten test :shocked:

    Gratulacje Dori27 !!!!! strasznie się cieszę :cheer::clap::swingin:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.