Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Justyś, gratulki :flowers:

    A ja dziś wkurzam samą siebie. Znów mam jakiś płaczliwy nastrój... Łapię ostatnio same dołki, niewiele mi do :cry: potrzeba.
  1.  permalink
    Mialam to USG w srode ale tyle sie dzialo,ze nie mialam kiedy Wam napisac :D
    Wszystko wszysciusienko jest dobrze
    biometria wskazala na 21,1 HBD
    Czyli termin jzu mamy na 4 grudnia
    Malenstwo(no nie takie malenstwo) jest zdrowe i wazy uwaga 418g
    A bedzie to.......
    corunia tatunia
    Acha nie wiem tylko co znaczy "brak objawu sandal gap."Mala oczywiscie dala
    popis jak to ona i bombardowala mnie z drugiej strony glowicy az w pewnym
    momencie zacisnela piastke i walila mnie w brzuchol az sie lekarz zaczal
    smiac,ze pewnie wola tam wsrodku,zeby dac jej spokoj i przesunac glowice(to
    bylo przy tym jak rozkraczyla nozki). Ca ja lekarz probowal przesunac to ta
    uniki i mnie bila a to raczka a to nozka i sie nie dala skubana :D Lekarz
    na koniec stwierdzil,ze to mala gwiazda bo taki dala popis :D
    Jestesmy bardzooo szczesliwi:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
  2.  permalink
    pszczolko milo cie poznac i powiem ci ze fajnie sie tak czyta jak ktos strasznie jest szczesliwy. Widac mamusie juz sa dumne z swoich pociech nawet gdy one przebywaja w brzuszku a co dopiero jak juz sie urodza :) Gratuluje ci teraz bo jestem nowa, i zycze powodzonka :wink: Widze ze bedzie z pod znaku strzelca tak jak ja ale nie chwalac sie wiem ze to dobrzy i pogodni ludzie :bigsmile: Ja bede zaczynac staranka o swoja dzidzie tzn probujemy juz teraz, ale nic na sile jak sie uda to sie uda jak nie to bedziemy dalej probowac to dopiero pierwszy raz. W sumie nie wiem kiedy mam dni plodne a kiedy ich nie mam, bo moje cykle sa strasznie nieregularne nawet do 48 dni takze jedynie po sluzie moge sie domyslac ale z tym tez bywa roznie :tongue: takze nic nam nie pozostaje jak "grac w ciemno":smile: Do napisanka:kissing:
  3.  permalink
    Gratulacje dziewczyny:)
    Pszczółka- pokaz swoją córcię na fotkach - tez jesteśmy ciekawe :)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Karolkabatorka, ależ to nieprawda z tą grą w ciemno. Trochę obserwacji i już wszystko wiesz ;). Tu niejedna ma długie cykle. Zapraszam do mnie, obejrzyj sobie długości cykli przed ciążą.
    --
  4.  permalink
    karolkabatorka dziekuje slicznie a z tymi cyklami sie nie martw poobserwujesz sie to i zauwazysz co kiedy jak :bigsmile: mi to bardzo pomoglo tzn npr :bigsmile: Takze zycze Ci powodzenia i mam nadzieje,ze niedlugo nam powiesz o swoich II kreskach :bigsmile:

    aga mam zdiecie jej ale ona strasznie sie wiercila i to zdiecie jest sredniej jakosci.Ale jutro zrobie zdiecie ze zdiecia i Wam postaram sie wkleic.Acha i an zdieciu mam tylko jej buzie:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    uciekam do lozeczka :bigsmile:
    Dobranoc i zycze kolorowych snow :bigsmile::hugging:
    --
  6.  permalink
    Fiufiu mam nadzieje ze to co mowisz okaze sie w moim przypadku takze prawda choc powiem ci ze naprawde czasami mysle ze moj przypadek jest kosmiczny:wink: Z checia zobaczylabym twoj wykres ale niestety nie jestem jeszcze zalogowana na 28 dni i nie moge. A taki wykresic mozna zaczac w polowie cyklu czy mozna zaczac od teraz i gdzie sie mierzy temperature :shamed: bo nie wiem. Atak poza tym powiedz dlugo sie staralas o dzidzie czy wcale nie ??

    Pszczolko mam nadzieje ze zobacze te krechy niedlugo bo teraz jestem na etapie pewnosci w 100 ze chce dzidzi bo czasami mi sie zdanie odmienia ale wole zebym jak najszybciej zafasolkowala wiec nie bede sie zastanawiac i zachodzic w glowe czy to juz czy poczekac bo jestm troche mloda :wink:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Staraliśmy się pięć cykli, w tym dwa obserwowane, w sumie ponad pół roku przy moich cyklach. Wykres oczywiście dobrze jest zacząć od 1. dnia cyklu, ale skoro i tak się uczysz, to możesz zacząć i teraz. Udostępnij go, a dziewczyny Ci pomogą, komentując pod spodem. Jak tylko się zarejestrujesz to pobierz ebooka, znajdziesz go w części "pomoc". Tam są odpowiedzi na pytania i termometr, miejsce i czas mierzenia itp. Na forum są też linki do przeróżnych stron. Poczytaj też w Wiki!

    Tak w skrócie: termometr musi mieć dokładność 0,05 stopnia (dwa miejsca po przecinku, ale i tak trzeba się upenić co do dokładności), mierzysz min. 3 minuty, po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka, zawsze w tym samym miejscu i o tej samej porze. Miejsca są do wyboru trzy: buzia, pochwa, odbyt. Ważne, żeby mierzyć temp. śluzówki.

    Jakby co to napisz mi maila, bo trochę zaśmiecamy ten mamusiowy wątek ;)
    --
  7.  permalink
    Jak tylko znajde chwilke czasu to napisze maila bo mam miliony pytan :wink: u mnie teraz jest dopiero popoludnie takze mam mnostwo czasu na czytanie i zapoznawaniem sie z info ale jak cos to napisze maila. a teraz mam jeszcze 3 dni wolnego bo szefostwo wujechalo na wakacje takze bede jeszcze tak z tego obczaskana :wink: taka mam nadzieje :wink:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Spoko najpierw poczytaj w Wiki, ok? Powodzenia!
    --
  8.  permalink
    Fiu fiu wiesz co jest u mnie najgorsze ze ja nie wiem od kiedy liczyc ma swoja miesiaczke bo nieraz jest tak ze z dwa dni mi sie zaczyna wiesz niby miesiaczka a nie nia nie jest a pozniej np za dwa dni juz mnie pobolewa brzuchi zaczyna sie powodz, ktory dzien mam policzyc do obliczen, nie mam zielonego pojecia:neutral:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Plamienia zaliczamy do poprzedniego cyklu, krwawienie do nowego. Wiele dziewcząt ma tak jak Ty, nie martw się, pomożemy!
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Kona chłopaki mają się dobrze - każdy dzień jest inny od poprzedniego :bigsmile: Najważniejsze, że zdrowe choć czasem dają mi popalić ale to tylko dlatego, że chcą być tulone przez mamusię w tym samym czasie :shamed: niestety mama ma tylko dwie ręce hihihi a szkoda - pozdrawiam i buzi dla Ciebie !!

    Gratki dla nowych cieżarówek :flowers:
    Bzyczku Gratulacje Nynki - niech zdrowo rośnie w brzusiu mamusi :kissing:
  9.  permalink
    no wiec dziewczyny nie życze ązdnej z Was takiego dnia jak ja miałam wczoraj.Pojechałam ew koncu do tego gina i jakies pół kilometra od domu-NA WIADUKCIE staneło mi auto.Koniec-zero pradu zero reakcji tylko jakies kaszlenie.Wskaznik paliwa pokazywał prawie pół baku wiec odpadało zeby sie skonczyło-zreszta M bardzo tego pilnuje.Stoje i ani awaryjne nie działaja,za mną cieżarówki myśle-zaraz ktos we mnie wjedzie.Wyszłam z auta dzwonie po M ju z płaczem bo wszyscy na mnie trabia i sie denerwuja(wcal e sie nie dziwie)Patrez-jedzie policja i tez zaraz pomyslałam o mandacie za utrudnianie ruchu no ale chociaz jakby przy mnie staneli to by nikt w nas nie wjechał-myślicie ze sie zatrzymali!!??? NIE popatrzyli i jechali dalej,właasnie tak oni pomagaja obywatelom.Stałam tak na tym wiadukcjie i czekałam az M podwiezie drugie auto.Jeszcze w miedzyczasie jakis facet lepszym troche mercedesem od tego co ja nim jechałam-zaczał mi machac rekami ze mam właczyc awaryjne,zwrócił sie do mnie per-blondynko.no to juz nie wytrzymałam,zaczełam na niego krzyczec ze ma sobie objechac mnie i spadac (no troche inaczej to powiedziałam)w koncu przyjechał M i popatrzył i mówi- nie ma paliwa.cos sie stało i wskaznik pokazywał cały czas na ile km jeszcze starczy i było ze na około 250 a w baku pustka!! naszczescie nie tzreba było go odpowietrzac,Juz myslałam ze wczoraj chociaz auto mnie nie zawiedzie a tu prosze-mercedesy tez sie czasem psuja.
    a na wizytcie-wszystko dobrze wyniki mam super dzidzxia rosnie-i znów rozczarowanie bo nie wiem nadal kto u mnie mieszka,poprostu lekarz swtierdził ze ma kiepski sprzet nie bedzie mnie wprowadzał w bład niepotrzebnie i nie wiem , zapisałam sie na 4d-wtedy bede miała pewnosc.mozecie mi napisac ile to kosztuje tak mniej wiecej? ehh....ale sie rozpisałam z samego rana ale ide do pracy dzisiaj musze troche ochłonac po tym wczorajszym dniu paskudnym.Trzymajcie sie
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Och, ciasteczko, to faktycznie miałaś przeżycia! Mam nadzieję, że założyłaś chociaż kamizelkę odblaskową albo postawiłąś trójkąt? Żaden pacan, jak rozumiem, się nie zatrzymał, żeby Ci pomóc? Ech...

    Ostatnio coś podobnego jak Tobie wydarzyło się facetowi tu w Niemczech na autostradzie. I wyobraź sobie, po jakimś czasie zatrzymał się Turek, wyjął kanister, nalał kolesiowi 5 litrów i nie wziął za to ani grosza. Życzę Ci dużo takich Turkó na Twojej drodze!

    Miłego dnia :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny
    Ciągle myślę o jutrzejszej wizycie u Gina. Myślałam, że mi coś podpowiecie:sad:
    Licząc od ostatniej @ wychodzi mi, ze to już 6 tydzień:shocked:. Czy lekaż moze już potwierdzić fasolkę, a jeśli nie to powinnam dla pewności zrobić inne badania. Trochę sie nie orientuję, co to ta beta??
    Pozdrawiam i Miłego dnia:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Co do dziwnych przypadków na drogach.
    Wracaliśmi kiedyś z Niemiec i koledze zapalił się samochód. Żaden Polak nie chciał nam pomóc :angry:
    W końcu znalazł się Anglik, który użyczył nam swojej gaśnicy. Jakiś koszmar.
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Justyś w 6 tc lekarz może potwierdzić ciąże - choć ja osobiście czekałam do 8 tc. Beta z kolei to badanie krwi, na jego podstawie mamy pewność, że fasolka jest niż na tych tzw. sikaczach :bigsmile: A co do innych badań to na pewno lekarz da Ci jutro skierowania, założy kartę ciąży ... pytaj o wszystko co Cię zastanawia czy martwi - jak jest tego dużo to zapisz na karteczce - sprawdzony sposób i wcale nie głupi :wink: - powodzenia i pozdrówki dla Ciebie !!

    Ciacho no naprawdę przeżyłaś - ale dzielna z Ciebie kobietka :wink:
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    Ciasteczko alez się nerwów najadłas..matko jedyna :hugging:
    Pszczólko -gratyulje zdorwej córci :cheer:
    Justys ja w 6t2d widziałam już serduszko... a na pierszej wizycie byłam w 4t2d i pęcherzyk tez mozna było zobaczyć - kwestia indywidualna...

    Pozdrawiam piątkowo....:swingin:
    --
  10.  permalink
    dziewczynki ponawiam pytanko która była na tym usg 4D i ile to kosztuje , bo u nas w Lesznie tylko jeden ginekolog wykonuje takie badanie,pewnie zdziera niemiłosiernie , moze przejade sie do poanznia na nie tylko musze miec orientacje cenowa.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    ciasteczko, ale miałaś dzień, dobrze że to już za tobą

    Justyś, lekarz pewnie zrobi ci usg, bo czasem na tym etapie już widać pęcherzyk, a nawet bijące serduszko - o ile owulację miałaś ok 14 dnia cyklu. Jeśli owulacja była później, to znaczy, że dzidzia może być mniejsza, niżby to wynikało z terminu miesiączki.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    ciasteczko, ja czytałam, że to kosztuje 200-300 zł, ale myślę, że dużo zależy od regionu i sławy lekarza.
    Ja mam namiar na panią docent w Warszawie - od mojego lekarza prowadzącego - i polecał nam zrobić usg3d/4d z echem serca płodu (w 22-23tyg) i to kosztuje 350 zł
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 27th 2007 zmieniony
     permalink
    ciasteczko wspolczuje dnia wczorajszego, jesli idzie o 3d to z tego co wiem ceny sa tak jak pisala harpijka 200-300zl, lekarze z tytulami cenia sie drozej ale dzieki temu jest szansa ze maja wieksza wprawe.

    harpijko a nie chcesz isc do tego speca co ja jezdzilam? mowia o nim najlepsze oko w kraju tyle ze nie robi echa serca (ale przeciez takiej koniecznosci nie ma wiec niby nie koniecznie) u niego wizyta prywatna kosztuje 300zl , jakby co to napisz do mnie na gg a dam ci namiary

    pszczolko gratuluje coruni :)

    Justys ginek powinien zrobic usg, jesli ma super dobry sprzet to moze zobaczy serduszko a jesli nie to bedzie kazal przyjsc ok 10-11tc, jesli ci sie nie pali to ja bym poczekala do 8tc wtedy juz spokojnie serduszko bedzie widac. skeirowania powinnas dostac na:grupe krwi, wr, morfologie, mocz i cukier. a jesli idize o pytania... najlepiej spisz je sobie na kartce bo pozniej z wrazenia zapomnisz :)
  11.  permalink
    no to juz sie dowiedziałam ze u nas robi to jeden lekarz faktycznie ale jakis młody doktorek i kosztuje 200 zł.a co tam przejde sie!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    Ciasteczko a sprawdz cene jeszcze w poznaniu, moze wiekszy wybor lekarzy jest. wiesz zawsze to lepiej doplacic te 50zl i zeby badanie zrobil dobry fachowiec.
  12.  permalink
    Dziekuje Wszystkim za gratki :bigsmile:
    ciasteczko w moim miescie nie ma takiego USG a najblizsze w Łodzi kosztuje okolo 250zl.
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    pszczółko gratuluje córuni :flowers::flowers::flowers:

    ciasteczko....ale miałas fatalny dzien :((( ale z usg 4D bedziesz napewno zadowolona podobno widoki nie ziemskie :) koniecznie umiesc nam potem fotke swojej gwiazdeczki:winkkiss:

    Justys :) witam i gratuluje :) a ginka możesz pytac o wszystko co cię nurtuje ,przecież po to tam siedzi :thumbup:
    u mnie jeszcze w 8 tyg.nie było widac serduszka ....ale to usg miałam w szpitalu na fatalnym sprzęcie i pewnie dlatego:))
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
  13.  permalink
    zibi dziekuje :bigsmile:
    a na galeri zdiec wstawilam moja mala gwiazde :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    tym które sie zastanawiały pod moim wykresem w komentarzach- nie znikłam, byłam tydzien nad morzem:)
    Ale juz jestem, i mam sie dobrze.Pozrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    Aniu, dzięki za radę, ta pani docent polecona przez mojego doktorka, on ją uważa za super specjalistę, więc chyba zostaniemy przy tej pani, ale zapamiętam, że w razie co mogę sie do ciebie zwrócić
    pszczółeczko, zapomniałam pogratulować córy :)) a cieszycie się wogóle, czy woleliście chłopca?
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    Dzięki dziewczyny za pomoc :bigsmile:.
    Owulkę zawsze miałam 14-15 dc. Jednak tym razem ( z własnych obserwacji ) wynika była 8-9 dc. Nie jestem pewna bo niestety moja GIN była na urlopie i nie miałam USG. Ale 14dc nic nie wskazywało na owulkę więc mogła być wsześniej. Potwierdziła to zresztą moja GIN. Także Fasoleczka moze być już większa :bigsmile: i mam nadzieję, ze moja radosna nowina się potwierdzi. :bigsmile:
    Pozdrawiam
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    Gratulacje dla nowych przyszłych mamuś:cheer:

    Pszczółka dla Ciebie gratulacje córuni, u mnie też dziewczynka i jeszcze w brzuchu a już tatusia:)
    U mnie po wizycie, wszystko OK, teraz mam zrobić USG 6 sierpnia, antygen HBS, morfolofię, mocz, czystość i chyba tyle:) nie mogę się doczekać USG bo obiecałam sobie, że zaraz po nim zacznę kupować ciuszki, nie uwierzycie ale jescze nic kompletnie nie mam dla dzidzi:wink:
    --
  14.  permalink
    harpijka u nas plec byla obojetna wazniejsze bylo dla nas,ze ejst malenstwo a z cory cieszymy sie ogromnie :bigsmile:
    asiula to tak jak u nas jeszcze w brzuszku a juz tatusiowa :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    Ciasteczko ja 3/4D w Krk robiłam tez za 2 stówki :bigsmile:
    zaliczyłam nadprogramowa wizyte u gina... od jutra l4....
    serduszko ladnie bije, szyjka ok...
    zwięskzony magnez... polegiwanie... itd :confused:
    --
  15.  permalink
    Jezu czy to musi być takie drogie?...ja nie moge zwykłej wizyty przezyc ze tyle kasuja aco dopiero to usg.ale chyba warto-dla swojego spokoju i na pamiatke

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 27th 2007 zmieniony
     permalink
    Ciasteczko ten lekarz do ktorego ja na konsultacje jezdzilam za prywatna wizyte bierze 300zl a kolejki do niego sa dlugosne, po 6-8tygodni sie na wizyte czeka
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    Ciasteczko - warto, warto..raz mozna zaszaleć :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    no właśnie, też tak myślę, a nam lekarz poradził, że jeśli oprócz pamiątki i wrażeń dla nas, to badanie ma być również przydatne dla niego, to on radzi nam z echem serca zrobić - no to zrobimy :)))
    --
  16.  permalink
    mi nie powiedział lekarz ze mam koniecznie isc tylko jesli chce,bo wiadomo ze nie kazdego stac na to.
    dzisiaj czuje ze pogoda nie jest dla mnie łaskawa,wczoraj byłam wulkanem energii a dzisiaj nie mam wogóle sił!!!
    ja dopiero wstałam a juz musiałabym sie znów położyć.Nie lubie takich dni szczególnie gdy mam tyle do zrobienia a tu sił brak.Jest u mnie brat wysłałam go po picie i lody bo nie wiem sama co by mi humorek poprawiło.cos czuje ze dzisiaj wszystko na raty bede robic,
    --
  17.  permalink
    dziewczyny a nie orientujecie sie gdzie w okolicach katowic takie usg mozna zrobic...wybieram sie do kraju pod koniec pazdziernika i chcialabym wczesniej sobie takie badanie zarezerwowac ale nie mam pojecia gdzie...tutaj w anglii kosztuje to 160 funciakow...ale dostaje sie na plycie dvd 15 min filmik + fotki i wydruk paru fotek w kolorze...czy w polsce tez to tak wyglada....???
    --
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeJul 28th 2007 zmieniony
     permalink
    Patrycja,w Holandii kosztuje 100 euro i wyglada dokladnie tak jak u was,wiec zapraszam jest blizej i taniej i przy okazji wypijemy sobie kawke hi,hi,hi:bigsmile:
    --
  18.  permalink
    kachula pomysle pomysle.....z tym ze zamiast kawy czy moge liczyc na herbatke????
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    Hej
    NO i już po wizycie u GIAN. To jest 5 tydzień ciąży. Strasznie się cieszymy, choć moja GIN mówi, żeby nie zapeszać i spokojnie czekać. Ale też strasznie się ucieszyła, ze w końcu mi się udało. Mówie, że jak zobaczy zarodek to wtedy będziemy działać pełną parą :bigsmile:
    Narazie zleciła mi wykonanie badania progesteronu. W razie gdyby poziom był za niski będę musiała brać duphaston i luteinę:confused:
    W poniedziałek idę na badania więc mam nadzieje, że nie będę musiała wcinać nowych leków. Pozdrawiam Wszystkie bardzo serdecznie
    Co do USG 3/4D, dziewczyny róbcie bo warto. Moja koleżanka miała i jest to coś niesamowitego. Wszystkie w pracy ryczałyśmy jak oglądałyśmy filmik:bigsmile:
    --
  19.  permalink
    justys strasznie sie ciesze ze wszystko wporzadku....teraz dbajcie o siebie nawzajem....spokojnych 9 miesiecy zycze..
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    Patrycja, w Niemczech (wschodnich) 70 Euro, na herbatkę też zapraszam ;)
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    no to jak tak w Euro :wink: to w Krk..jakies 55-60 :bigsmile:
    Ja dostałm na płycie mase fotków, i jakies 6 filmików takich krótkich..w róznych ujęciach... :bigsmile: + dodatkowy szczególowy opis na papierze....
    Super sprawa...:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    patrycja jak znajdę podeśle Ci adresy z okolic Katowic, najlepsze robią w Rudzie Śląskiej koszt około 200zł
    --
  20.  permalink
    myszorka wielkie dzieki.....:)
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeJul 29th 2007
     permalink
    a ja chce sie wam pochwalic ze wczoraj wieczorem poczulam te cudowne MOTYLKI :crazy:
    jak narazie dzisiaj nic nie czuje ,ale to jest tak wspaniale uczucie ze juz za nim tesknie :clap:
    a teraz spadam nad morze wygrzec dupcie ,bo u nas od 2 miesiecy pada i jak jest slonce to jest swieto ,wiec ide swietowac na plazy :jumping:
    mielego dnia babolki
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.