Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Witam dziewczyny!
    Dzisiaj fatalnie się czuję - chyba dopadła mnie jakaś handra i do tego jeszcze ból pleców (cały kręgosłup, krzyż)!
    No i oczywiście te straszne mdłości!:cry::cry::cry:
    Chcę do domku i do łóżeczka!:cry::sad:
    Dziś niewiele spałam w nocy, co chwilkę się budziłam i sprawdzałam która godzina! Tragedia!:cry::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    IWA trzymaj mi się tam dzielnie Serduszko - miłego dnia mimo wszystko :kiss::kissing:
  1.  permalink
    oj Iwa tak mi przykro
    ale już napewno niedługo i pójdziesz do domku położysz się i bedziesz sie lepiej czuła
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    mam taką nadzieję, jeszcze tylko 3 godzinki!
    Tylko że trochę się smucę bo jutro zostaję sama, mój mąż wyjeżdża i tak 3 kolejne soboty, a do tego w poniedziałek mam egzamin na prawo jazdy i chyba zaczynam się już stresować!
    Troszkę się boję, że ten stres może zaszkodzić maluszkowi!
    Czy wiecie może, czy przyszłe mamusie mogą wziąść coś na uspokojenie nerwów?????:cry::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    dzięki ngL!
    tylko że np. melisa prawie wogóle na mnie nie działa!:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Iwa - powiedz egzaminatorowi żeby był miły bo jesteś w ciąży :wink:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Hmmmm gorące mleko (jeśli Cię po tym nie mdli), coś słodkiego (o ile też nie mdli), obejrzenie komedii romantycznej, hm? :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 13th 2006
     permalink
    Iwa, skoncentruj się na egzamienie i przyłóż do jazd! Oby było co świętować.
    Pewnie egzamin będzie się składał ze stania w kroku wokół Ziębickiej. Zresztą Armii Krajowej wciąż zamknięta?
    --
  2.  permalink
    no tak przespałam całego pascala ja to teraz do niczego się nie nadaje
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 14th 2006
     permalink
    nie martw się młoda_żonka ja też usypiam na stojąco! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Iwa, skup się na egzaminie. :-) Później nie będziesz miała głowy do niego, a prawo Ci się przyda.
    --
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    GRATULACJE dla wszystkich PRZYSZŁYCH MAMUŚ

    mam nadzieję że za kilkanaście mcy dołączę:jumping:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    czesc dziewczynki, u mnie kolejny tydzien leniuchowania minał, jeszcze jeden tydzien L4 i mam nadzieje ze wroce do pracy, Iwa powodzenia na egzaminie, przykro mi ze masz te niemiłe dolegliwości ciążowe, mnie to jakoś omija, ale przypominam ze ja mialam mdlosci i zawroty glowy ale to jakby na samym poczatku ciązy pierwsze dwa tygodnie, teraz jest ok, trzymam kciuki za wszytskie mamy oby dobrze przechodziły ciążę:jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Witam poranie :bigsmile:.
    Młoda_żonka fajna ta Twoja dzidzia.Gratuluję jeszcze raz :clap:.
    Iwa Tryzmam kciuki za ezgamin :thumbup: .Daj znać jak poszło. Laski mają rację coby powiedzieć egzaminatorowi. Może to pomoże i spojrzy łagodnym okiem na ciebie.
    Myszorka nie przemęczaj się w pracy. Praca nie zając nie ucieknie :jumping:. Mam nadzieję że czujesz się już lepiej i że już nie plamisz.

    A u mnie tak jak i u was sennie. Cały czas bym spała. Brzuch dalej boli, mdli mnie od czasu do czasu - powoli ustają te mdości - chyba. Wczoraj miałam słodki dzień. Naszło mnie na słodkie i zrobiłam sobie dobrze pochłaniając najpierw snikersa, potem budyń a na koniec sporą częśc tortu :shamed:.

    Dziewczyny wybieracie się na badanie przeziernosci karu w 11-13tc. Ja jak zapytałam o to mojego fachmena to powiedział że u mnie nie ma przesłanek do robienia tego typu badań, bo jestem za młoda. A poza USg robi się równocześnie badanie genetyczne z krwi a ta przyjmność kosztuje dodatkowo 450 zł. I co wy na to?
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    jaki ładny dzidziulek, super widać :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 15th 2006
     permalink
    Zuza a jeszcze ładniej było widać na monitorze. :bigsmile: Szkoda że moj ślubny nie mógł zobaczyć tego na żywo:devil:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Agnese ale on piękny:surprised:wygląda jak malutki misiaczek:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Agnese sliczniutki :)) taka mała kruszynka :)
    --
  3.  permalink
    agnese kochana jaka cudowna kruszynka wspaniała
    niedługo sama zobacze swoją nie mogę sie doczekać
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 16th 2006 zmieniony
     permalink
    Cieszę się badzo, że podoba wam się mój Bąbelek. Ja się człowiek dobrze przyjży można dopatrzeć się rączek :bigsmile:

    Młoda_żonka a kiedy masz kolejną wizytę?
    Ja mam nastepną na początku listopada będzie to już 14 tc, ale się zastanawiam czy nie iść między 11 a 13 tc na badanie przezierności karku.

    A mój ślubny wywalił wczoraj oczy :shocked: jak mu powiedziałam że już niedlugo będziemy zaczynać 4 m-c. Mojemu ojcu też się coś pomyliło w datowaniach i stwierdził że to przecież pierwszy miesiąc :neutral:.
    Ach te chłopy :confused:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Jeju Agnese jak ten czas szybko leci , ani sie nie obejrzymy a już bedziesz tulic swoją kruszynke .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    jeszcze tylko malutki porodzik, szybko, łatwo i przyjemnie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Mona w końcu maj blisko :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    no tak ja też chciałam w maju , bo MM to majowy chłopak , ale sie nie udało :sad:Maj to piękny miesiąc , a na którego maja masz termin?
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Iwa, jak Ci poszło na egzaminie. Ładną pogodę miałaś, a sytuację na drodze?
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 16th 2006 zmieniony
     permalink
    10 maj. Wiesz moja rodzinka to będą same byczki. Ja byk, mój ślubny to majowy byczek i Bąbelek tez będzie byczek jak dobrze pójdzie :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Agnese to super - ja jestem byczek , mój brat też byczek , mój tata też był byczkiem ( 10 maj ) a MM to już bliźnięta 22 maj :wink: Byczki są super .
    Iwa - no tak , jak egzamin ?
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Iwa melduj się jak było?
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    wlaśnie oglądnełam na tvn style program . Mówili jak leczyć przeziebienie w ciąży a więc :
    nie wolno !!!!!!!!!! aspiryny , coldrex , tabcin i innych leków zawierających mieszanke paracetamolu z innym skladnikami
    można: paracetamol , miód , cytrynka , cebulka , czosnek, hebatke z lipy , herbatke z malin , sok malinowy .
    Należy : leżeć w domku , wygrzac sie w łóżeczku , nie wolno przechodzić przeziębienia , nalezy takze dużo pić napoi .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    ciekawe czemu ma innych portalach podają że w czasie ciąży podczas leczenia przeziębień ostarożnie z malinami
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Hmm tylko gdybam - sok malinowy (czy wywar z malin, gęsty) radzi się pić kobietom w zaawansowanej ciąży, gdzie dziecku nie spieszy się na świat. Może ma właścowości wywołujące skurcze?
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    no wlasnie bylo takie pytanie zadane pani ginekolog , i ona stwierdzila , ze nie ma ryzyka , że herbatki i syropki nie zagrazają poronieniem .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Może nie nalezy przesadzać - ale mozna pic .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    właśnie nie wiem. Będę miała ciekawy temat do poszukiwan na necie. Jak cos znajde do dam znać - o ile was to też ciekawi
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Gdzie ta IWA? Ciekawe jak jej poszło.Mam nadzieję, że nic się nie stało:confused:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    a może juz oblewa ? :wink:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    bez nas ? :devil: to by było niewybaczalne:wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    No niestety oblałam na mieście - może następnym razem będzie lepiej tj. 6 listopada (już za 3 tygodnie) ! :bigsmile:
    Chyba byłam za bardzo spięta, ale to mój pierwszy raz! :wink:
    Agnese piękny ten twój bąbelek - taki duży!:clap:
    A ja się cieszę że mój maluszek urodzi się w czerwcu, bo mamusia też czerwcowy bliźniaczek! :cheer::clap::swingin:
    Tylko do swoich urodzin to pewnie nie doczekam, bo jestem z 16.06!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 16th 2006 zmieniony
     permalink
    Iwa szkoda, że się nie udało:sad:Trzymam kciuki za 6 listopada:bigsmile:
    Mój PM jest bliźniakiem, ale będziesz miała urwanie głowy:tooth:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Iwa - no to czekamy do listopada , mnie tez dopiero za 3 razem sie udało .
    Baby - masz racje , hahaha , urwanie głowy , MM też bliźniak :wink:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    IWA głowa do góry, ja podobnie jak MONA zdałam za 3 razem ... i już trzymam kciuki za następny egzamin :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Iwa, opowiedz jak było! Długo Cię męczyli?
    --
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Agnese piekny dzidzius :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    czesc dzis bylam na kolejnym zastrzyku, jeszcze dwa zostały, tydzien L4, leżenie cd, lekarka nie robiła mi jeszcze usg ale obiecała że za tydzien zrobi, obecnie ciąże ustala na pełne 8 tygodni także termin porodu się zmieni na polowę maja, ale jeszcze na wiki nie zmieniam dopiero za tydzien po usg
    Iwa nie martw sie, ja też parę razy zdawałam, ale teraz wiem że dzięki temu pewnie się czuję za kierownicą
    --
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    myszorka i oby tak dalej
  4.  permalink
    mój mm tez bliźniak a ja lew
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Iwa uszy do góry, next time będzie lepiej. Ja też jestem z tych co za trzecim razem zdała, a teraz piratuję po mieście i nie tylko :crazy:.
    Myszorka lepiej posiedzieć na L4 i mieć pewność że z dzidziusiem jest wszystko ok.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 16th 2006
     permalink
    Amazonko - na placu przeszłam wszystko, było OK! Trafiłam na bardzo miłego i kulturalnego co ważne egzaminatora! Niestety na mięście po pierwsze nie wykonałam polecenie skrętu w lewo , bo nie zauważyłam małej, ślepej uliczki na której jak powiedział mi egzaminator miałam zawrócić! Po drugie skręcając w lewo po pół godziny jazdy , na całej długości ulicu stału inne zaparkowane auta (wzdłuż krawężnika) zapomniałam włączyć kierunkowskaz prawy żeby je ominąć ja k przeszkodę na drodze! I to tyle! Nic strasznego ale jednak, są kamery i nie mogą naciągać - słowa egzaminatora! Bardzo miły starszy pan! Może następnym razen, dobrze że to już niedługo ,a nie za 2 miesiące! :bigsmile::wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.