Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    wiecie co :shocked: zerknęłam do Wiki...i policzyłam... przede mna i Ciasteczkiem (mamy ten sam termin) jest juz tylko 12 ciężarówek :crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    WITAJCIE KOCHANE :grouphug::grouphug:
    jak miło byc tu znowu z Wami :)
    brak mi czasu ,fotki wstawie nie wiem kiedy ale się postaram , musze nadrobic zaległosci w firmie , domu itp.
    więc narazie między karmieniami jeżdze po urzędach bo mój m jest teraz czasowo uziemiony w firmie a i tak przeca cyca nie da…hahahhah:))))
    więc zanim się z auta wyguzdram i oblece to znowu karmienie, a jesio mam mało mleczka i musze dokarmiac po cycach butelką….eh….ale jesio troszke i od poniedziałku biorę się za laktacje .
    Obiecuje zaglądac ale narazie tak na wyrywki, sorki :)
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Bardzo prosze mnie tez dopisać do "przyszłych mamuś" na wiki:)

    Edma/Ewa/28/01.04.2008/?/?/Warszawa

    ślicznie dziekuję:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    objecuje wszystko Wam opowiem jak było co i jak i wogóle:))))
    Oliwka to słodziak , grzeczniutka jak na razie :)))
    ja już w domku od wtorku , szybko po cc doszłam do siebie ,nawet już zapomniałam że rodziłam:rolling::rolling::rolling:
    AniaM DZIĘKUJE KOCHANA za donosicielstwo i porady :kissing:
    lece poczytac co tam napisałyscie przez te pare dni......
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    ZIBI :bigsmile: -WLECOME BACK :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Zibi, witaj, super, że tak dobrze się czujesz i czekamy na zdjęcia Oliwki :))
    Edma, dopisałam cię
    --
  1.  permalink
    Zibi ale fajnie ,że juz jestes!!!! gratulacje , piękny suwaczek wstawiłas!:flowers:

    Vall tak naprawde to do tego 7 grudnia czas szybko nam zleci,posypia sie dziewczyny a potem MY!!! łomatko jak ja sie boje porodu...ale Zibi mówi ,że juz zapomniała ze rodziła a jest po cc wiec chyba tak strasznie z nami nie bedzie co??

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Ciacho, z tego co słyszę co mówią dziewczyny co już rodziły, to ból i cierpienie szybko się zapomina i pamięta tylko chwilę jak maleństwo przychodzi na świat i ten pierwszy krzyk i pierwsze przytulenie jest najlepszą nagrodą :)
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    harpijka: Ciacho, z tego co słyszę co mówią dziewczyny co już rodziły, to ból i cierpienie szybko się zapomina i pamięta tylko chwilę jak maleństwo przychodzi na świat i ten pierwszy krzyk i pierwsze przytulenie jest najlepszą nagrodą :)


    wszyscy tak mówią niby :shocked:

    choc moja sis...twierdzi, ze drugi raz naturlanie by napenwo nei zdecydowała sie rodzić :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    A ja mam nadal problemy z wklejeniem zdjęć. Chyba dlatego, ze ja nie mam zdjęć zeskanowane a wy laski pewnie miałyście na płytce. A nie bardzo wiem jak przerobić. Bo widzę, że nie mogę zamieścić zdjęć na tej stronce dlatego, że mam nie takie rozszerzenie. :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Zibi jak fajnie, że już tulisz swoją córunie.
    Fmartunia widzę, ze my to ciągle na tym samym wózeczku. Przyspieszony termin o 4 dni i też na 23.03.2008 i do tego mi się też marzy córeczka. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Hello laseczki
    Ja właśnie wróciłam z USG.
    Dzidzia zdrowa termin taki jak sobie sama wyliczyłam czyli na 12.11,ale nigdzie tu nie pisze jaka jest waga dziecka a ja z wrażenia nie zapytałam,ale ważne że dzidzia zdrowa

    Z usg mam dokładnie 32ti3d tak jak na suwaczku
    I zgadnijcie kto tam mieszka

    Dziewczyny wpiszcie mnie na tą wszą listę plissssss
    -- http://
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    no ja zgaduje, że dziewczynka. :bigsmile:
    Ale zauważyłam, ze w tym zgadywaniu to kiepsko mi zawsze idzie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Justyś masz racje i to bardzo kiepsko.Nie wiem jak ty to robisz ale zawsze się mylisz
    Będzie chłopak na 100%:bigsmile:
    -- http://
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Zawsze stawiam na dziewczynkę i zawsze jest chłopak. :bigsmile:
    Na szczęście zdrowy to najważniejsze. :bigsmile:
    No to ja uciekam do domku. W domku już nie będę zaglądała bo coś ostatnio strasznie oczy mnie bolą jak siedzę przy kompie. Zauważyłam nawet, że naczynka mi pękają jak zadługo siedzę.
    Pa laski miłego popołudnia.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Monia, napisz swoje dane tak jak Edma napisała nick, imię, wiek, itd.... tak jak w Wiki jest i cię dopisze
    no i super, że wszystko się tak pięknie układa i synek zdrowy - to najważniejsze
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    hehe teraz zobaczyłam że tam jestem:bigsmile:
    -- http://
    • CommentAuthorMarika
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny błagam powiedzcie mi jak mam zrobić ten wykres na 28 dni i o co w tym chodzi?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Wejdź na www.28dni.pl i kliknij "zarejestruj się". Wtedy będziesz mogła się zalogować i wprowadzać wykres.
    --
  2.  permalink
    witam dziewczyny...dawno mnie tutaj nie bylo...jakos tak doszlam do wniosku ze za kazdym razem jak siade do komputera to pozniej sie oderwac od niego nie moge...jakies uzaleznienie czy co??? wiec poki pracuje ograniczam jego uzywanie do minimum....czuje sie swietnie..rosne szybko...a synus juz delikatnie sie rusza...to dobrze bo juz sie zaczynalam martwic ze cos jest nie tak...umowilam sie dzisiaj na usg 3/4d do ULTRAMEDICA w krakowie..na 7 listopada..juz sie nie moge doczekac...25 pazdziernika wyjazd do polski...tego tez sie nie moge doczekac...nakupowalam juz mase ciuszkow...mam manie bezowych misi....caly pokoik bedzie w bezowe misie...i zdecydowana wiekszosc ubranek tez jest w bezowe misie:))
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeSep 20th 2007 zmieniony
     permalink
    żelkowa, gratuluję dziewczynki :clap: A Tobie monia78 chłopca :clap:

    patrycja219, misie są super ;)

    Czy i ja mogę prosić o dopisanie w wiki daty porodu: 20.10.2007 i mój wiek to 27 lat. Chyba, że chodzi o wiek zajścia w ciążę, to wtedy faktycznie 26. Z góry dziękuję :)

    I mam jeszcze jedno pytanko-czy popijać już herbatki laktacyjne, czy powinnam z tym poczekać aż urodzę? Pytam, bo zauważyłam, że niektóre dziewczyny piją je już pod koniec ciąży. Chciałabym karmić piersią i nie wiem czy to w czymś pomoże czy nie.
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Zibi super, ze juz jestes z powrotem i swietnej formie :bigsmile: Oczywiscie bedziemy czekac na relacje :wink:

    Partycja witaj :bigsmile:, tez mialam w planach wybranie sie do ultramedici na usg 3d za jakis czas. Jak bedziesz po to koniecznie daj znac jak wrazenia i czy warto sie do nich wybrac na podgladanko :wink:

    Monia fajnie, ze synus zdrowiusienki :bigsmile:

    Vall, Fiufiu dzieki za wyjasnienie kwestii kichow :bigsmile: No ja tez staralam sie przybierac jakies pogiete pozycje bo mnie bolalo, ale dobrze, ze to normalne.

    Justys a mnie co bys przepowiedziala??? Mnie sie wydaje, ze bedzie dziewuszka... W jakim tygodniu mozna wykukac co jest miedzy nozkami? :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Mala mi wydaje mi sie, ze Monia bedzie miec siusiaka :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Zauważyłam i zmieniłam ;)
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Mała mi byłas juz wpisana ja tylko uzupelnilam date porodu :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeSep 20th 2007 zmieniony
     permalink
    tagusia: Mała mi byłas juz wpisana

    Wiem, dlatego poprosiłam o dopisanie daty porodu, bo tego nie było akurat. Dziękuję :flowers:
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    No problem :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    HEJ :bigsmile:
    Tagusia ja tam wszystkim przepowiadam dziwczynki bo ostatnio za dużo chłopaków się rodzi, po co ich tyle? Babki są fajniejsze. :wink:
    Sobie też życze dziewczynki. Mam z resztą takie przeczucie na babeczkę ale pewnie okaże się, że będzie chłopak. Tak czy inaczej płakać nie będę. Co ma być to już jest. Ale tak jakoś marzy mi się dziewczynka.
    Powiem tak, a raczej napiszę, każdej z was życze oczywiście zdrowego maluszka a płeć taką jaką sobie życzycie.
    Całe szczęście, że dzisiaj piątek bo już wariuje w pracy. Już mnie denerwuje wstawanie o 5:30 rano. :cry:
    A mam jeszcze pytanie, jak to jest ze zwolnieniem. Bo w ciąży mamy płatne 100% ale to musi być zwolnienie od ginka tylko czy od internisty np też może być.??
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 20th 2007
     permalink
    Justyś od gina... gdzie jest napsiane,ze to ciąza..a najlepiej wczensiej wziąsc zaswiadczenie od gina dodatkowo i dac na pismie info o swoim stanie :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    wy dziewczyny to jakieś ranne ptaszki,ja dopiero wstałam.Miałam straszne sny!!śniło mi sie ze dostalam jakiegos krwotoku i jechałam do szpitala.Już wariuje na tym punkcie chyba.
    poza tym jestem juz po sniadanku , ostatnio mam straszna ochote na serek biały i wcinam go dużo.Co do płci to powiem Wam ,że tez byłam pewna ze bedzie dziewczynka ale jak juz sie dowiedziałam ,że chłpiec to nawet stwierdziłam ze lepiej.Mój M tez twierdzi tak wiec sielanka:bigsmile:poza tym u nasw rodzince bedzie to pierwszy chłopczyk -rodzynek.



    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Witam piątkowo :bigsmile:

    Ja od początku czułam, że będzie chłopak i moje przeczucie się sprawdziło. Chociaż czasem nachodzą mnie wątpliwości, czy coś tam synkowi nie odfrunie przed porodem :wink:
    Niby widać idealnie, że to chłopak, ale jakoś tak mnie czasem takie wątpliwości nachodzą... :shamed:
  4.  permalink
    wątpliwosci to sa zawsze a może jednak Piotruś jest Zosia?Zobaczymy to dopiero jak juz będzie po drugiej stronie-wtedy będzie 100%pewnosci:bigsmile:

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    no właśnie, zdarzają się przecież niespodzianki, że płeć jednak inna :))))
    Ciasteczko, ja wczoraj i dziś wstałam o 10 i to z problemami, natomiast ok 5 przebudziłam się i nie mogłam zasnąć, widać musiałam odespać :)))
    Justyś, w zasadzie to chyba może być i zwolnienie od internisty, aby był wpisany kod B - czyli ciąża i wtedy jest płatne 100%, choć ja na tym tracę ok 50 zł miesięcznie, bo w styczniu dostałam podwyżkę, a do zwolnienia liczy sie średnią z ostatnich 12 miesięcy - uważam, że to nie fair, choć rozumiem czemu nie ma jak kiedyś z ostatnich 3 miesięcy. Wiele osób sztucznie podnosiło (papierowo) pensję ostatnią 4krotnie i średnia wychodziła 2 razy wyższa

    MałaMi - tak na chłopski rozum, to sobie myślę, że herbatki wcześniej nie zaszkodzą, ale czy faktycznie herbatki dają efekt długofalowy to nie wiem
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź.
    Harpijka to twój brzuszek?? Jeny jaki śliczny. :bigsmile: Po zdjęciu widać, że masz tylko brzuszek bez zbędnych kg w innych miejscach. ŚLICZNY :bigsmile:
    No ja właśnie też miałam podwyżkę na poczatku roku. A liczy sie tylko zasadnicza ty dodatki tez. Bo ja w dodatkach to mam druga pensje. Co miesiac mamy premie i takie tam różne. kurczę żebym na tym zbyt dużo nie straciła.
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    będe tu do Was zaglądac i czekac na godzine zero :tooth: bo przecież każda przed nią jest :swingin::swingin::swingin:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Witam laseczki
    Co do płci mojego dziecka to już mam 100% pewność że to chłopak.....trzeba było wczoraj widzieć na ekranie to co ja:shocked:Tych jajeczek nioe dało się przegapić i jak się dumnie nimi chwali....bezwstydnik mały.
    Zapomniałam napisac wczoraj że niuniek leży już główką do dołu i mam nadzieję że się nie obruci
    -- http://
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Monia, na pewno się nie odwróci, ale będziesz miała wesoło w domu z tymi chłopami wszystkimi :)))
    Justyś - mój, zrobiony siedząc po turecku, a kg faktycznie idą mi w brzuch, co nie znaczy że nie mam nadmiaru tłuszcyzku gdzie indziej - ale to taki sprzed ciąży :))
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Mam nadzieję że jako jedyna kobieta w domu będę zawsze bardzo kochana i szanowana.....
    Nie ukrywam że chciałabym córcię ale 4 raz już się nie staram.
    Zapytałm ostatnio męża co zrobi jak za jakiś czas okazałoby sie że "wpadliśmy".....a on na to że może wtedy by była córcia:shocked:WARIAT hahaha
    -- http://
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Monia78, od dawna stosujesz samoobserwację cyklu przed ciążą?
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    harpijka: MałaMi - tak na chłopski rozum, to sobie myślę, że herbatki wcześniej nie zaszkodzą, ale czy faktycznie herbatki dają efekt długofalowy to nie wiem

    No właśnie też się tak nad tym zastanawiam...
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    No nie wiem czy to długo czy nie ,ale zaczełam po 2 miesiącach starań...i trwało to 7cykli zanim zaszłam w ciążę.
    -- http://
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Jsutyś, zwolnienie moze byc od internisty, tylko musi byc wpisany odpowiedni kod ciazowy.
    Co do zwolnienia: srednia z 12 mscy.
    dosc skomplikowanie sie to nalicza, bo ja pracujac w kadrach robie to co miesiac naliczajac zwolnienia.
    Pozdrawiam
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Justyś, mamy jeszcze jedną podobną wspólną rzecz:
    ja wstaję o 5 i też mam powoli dość.
    Myślisz o zwolnieniu chorobowym??

    Ja właśnie się zdrzemnęłam godzinkę a teraz spacer
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    fmartunia to naprawdę niezłe z Nas przypadki :bigsmile:
    Myślę, że tak między terminami w pracy pójdę sobie trochę odpocząć. Bo coś zmęczona ostatnio jestem, nie mogę się wyspać.
    Ja właśnie wróciłam ze spacerku :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Harpijko wystrzalowo-brzuszkowo-superowy suwaczek :crazy:

    Justyś jak masz watpliwosci ile dostalabys gdybys poszla na zwolnienie, to zapytaj Jemmy na watku porady prawne bodajze, ona sie super zna na takich tematach i jak tylko bedzie znala odpowiedz to Ci powie co i jak :wink:

    Monia, Mała mi super, ze znacie juz plec Waszych wspanialych lokatorow :bigsmile:
    --
  5.  permalink
    czesc dziewczyny
    dzisiaj znów sobota sprzatanko potem zakupy i leniuchowanie.zreszta ja cały czas leniuchuje:)
    pogoda u nas nawet fajna ,nie za zimno i dużo słońca ale tak dzisiaj znów napalimy w centralnym bo wieczorkami to juz zimno jest.M wyjechał , jestem sama i czekam na kuzynke która mi pomoze ogarnąć dom,niestety nie wszystkie rzeczy-chociaz chciałabym-moge robić.

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeSep 22nd 2007
     permalink
    tagusia, nam się udało na połówkowym poznać płeć. Od tego czasu tylko się potwierdza.

    ciasteczko1984, no ja mam tak samo. Też w wielu sprawach już muszę korzystać z pomocy innych osób.
  6.  permalink
    Mała Mi ja lubie wszystko robić sama ale nauczyłam sie nie denerwowac gdy ktos zrobi cos za mnie inaczej niz ja.Ale cieżko było,bo mnie drażniły nie tak powieszone firanki,niedokładnie umyte okno ale teraz nauczyłam sie ,ze to sa naprawde mało ważne rzeczy.najwazniejsze zebym ja miała co robic ale tak zeby nie zaszkodzić dziecku.Wybieram sobie zawsze to co lubie najbardziej i co nie jest uciazliwe np prasowanie które uwielbiam i pranie prz którym najwieksza robote i tak odwala pralka:) Chociaz troszke mamy teraz okazje powykorzystywać innych do pomocy-taki przywilej cięzarnych:):bigsmile:


    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 22nd 2007
     permalink
    wiadomosc od 100kroci :cheer::clap::crazy:

    dzisiaj o godz 10 przez cc urodzila sie NATALIA. Ma 55cm dlugosci i wazy 2950.

    Graulujemy kolejnej szczesliwej rodzince :flowers::kissing:
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeSep 22nd 2007
     permalink
    Więc ja też się pochwalę, 17 września o 24.10 na świat przyszła nasza córeczka Amelka, ważyła 4080g:shocked: i urodziliśmy ją siłami natury.
    Wczoraj wróciłam do domu i powoli do chodzę do siebie, jak będę miała więcej czasu, napiszę jak było i oczywiście wkleję fotki mojego małego cudeńka, a teraz uciekam, bo właśnie się budzi, bo tata ją kamerą męczy:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.