Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    sikorka zrób moze sobie dla pewności BETA HCG z krwi...
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Hej dziewczyny
    Sikorko ja pierwsze badania robiłam w 8 tc. Mocz, morfologia, IRR, grupa krwi (jeśli nie masz niegdzie potwierdzonej) i to chyba wszystko. Może dziwczyny coś jeszcze dopiszą.
    Przepis na naleśniki:
    1,5 szklanki mleka
    1,5 szklanki wody zimnej
    2 żółtka
    do tego dosypywać mąki dopuki nie będzie gęste ale nie za gęste, takie lejące ciasto
    pół paczki cukru waniliowego
    Ciasteczko jak lubisz słodkie ciasto to jeszcze jakieś 2 duże łyżki cukru
    pół łyżeczki proszku do pieczenia
    na końcu ubite białka
    pod każdy placek trochę ale dosłownie trochę oleju, żeby ciasto nie było za suche
    no a farsz to owoce białym serem, biały ser na słodko, dżem co lubisz.
    polecam i życzę smacznego :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    a ja do naleśnikowego ciasta dodaje trochę oleju i już na patelnie nie trzeba bo się nie przyklejają :)
    --
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    faktycznie glukozę też robiłam a toxo to dopiero w 14 tc chyba zrobiłam. W każdym razie miałam mieć wyniki na wizytę w 16 tc.
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    ale się u was zaczytałam..bardzo bym chciala dołączyć do Was...ale co zrobić..tylko czekać :)
    --
  1.  permalink
    Justyś dziekuje Ci bardzo za przepis:kissing: napewno zrobie bo już od dawna za mną chodzą:)

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    szybko tłumacze te konserwanty - to nie są chemiczne konserwanty - bo tego nie ma, ale są środki konserwujące - naturalne. Sprawdźcie dziewczyny na słoiczkach, bo nie ma mowy żeby cokolwiek miało kilka miesięcy przydatności do spożycia i nie miało nic konserwującego
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    a no srodki konserwujace to wlasnie znalazlam z etykietki w necie:

    Nie zawiera środków konserwujących*, barwników* ani sztucznych dodatków smakowych*
    *zgodnie z przepisami prawa.
    czyli prawo pewnie jakies tam srodki dopuszcza i stad ta gwiazdka!!
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Nie zdążliby rozwieść swoich produktów po sklepach i już by były zepsute. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    wiecie co moja kolezanka wekuje zupki - gotuje malemu i dzieli na kilka sloikow i zagotowuje po zakreceniu. stoja jej w prawdzie nie kilka miesiecy ale o ile pamietam to 2-3 tygodnie
  2.  permalink
    oj dziewczyny cos mi dzisiaj niedobrze jest...czuje sie jqkby mi znów sił brakowało,moze połoze sie na troche i przejdzie
    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
  3.  permalink
    Witam i ja w piateczek jeszcze tylko dzisaj popoludnie i jutro na rano i wkolne wkoncu:)
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Justyś, dokładnie - oczywiście nie ma co się zamykać na wszystko co w słoiczkach i gotowe, być może większości dzieci nic nie będzie, ale ja jestem zdania, że lepiej ograniczać te słoiczki na rzecz potraw przygotowanych przez siebie. To o tych środkach to opinia lekarza, rodzice sami tego nie wywnioskowali :))

    Sikorka, 3 tc trwa od 15 do 21dc, zakładając, że owulację miałaś tak jak większość dziewczyn 14-16dc, to zarodek jeszcze wędruje jajowodem. Co ty za test robiłaś???? jakie testy tak wcześnie wychodzą??? A wykres masz u nas założony, chyba że ktoś ma taki sam login jak ty - co raczej mało prawdopodobne, bo jest dość nietypowy. Po co te kłamstwa od początku?????
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Chcę wstawić swój suwaczek, nie wiem czy mi się uda, jeśli nie to prosze o instrukcje, suwaczek jest ze stronki www.szipszop.pl
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Gdzie go mam wkleić i od którego momentu skopiować?
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 26th 2007 zmieniony
     permalink
    :neutral: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9331700&rfbawp=1193316778.374&ticaid=14b51 :neutral:

    takei info mroża mi krew w żyłach :shocked:
    --
  4.  permalink
    no madamagda mam ten sam problem:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Mam nadzieję że w końcu mi wyszło..
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    dzięki Lady za podlinkowanie...
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Dziękuję za info harpijka, dziwne bo na suwaczku jest opóźnienie kilku dni, ech niech tak będzie..
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    właśnie słyszałam o tym paciorkowcu w tv. Oby te kobiety wyzdrowiały
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Mada, ja też dopasowywałam suwaczek manipulując datami do stanu faktycznego :))
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ja nie będę nic zmieniać, bo i tak będę miała cesarke pewnie 2 tygodnie wcześniej,,
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Jak wstawić suwaczek?

    Sikorka, nie ignoruj pytania Harpijki. Ja Twojego wykresu nie widzę. Jak liczona ta ciąża, jaki test?
    --
  5.  permalink
    harpijka jakie kłamstwa o ci chodzi sama mi wczoraj gratulowałaś a dzisiaj masz problem,dla rozwiania twoich wątpliwości to poczećie najprawdopodobniej nastąpiło 7 października okres mi się spoźnia już 6 dzień
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    madamagda a skąd w 10 tygoniu taka pewnosć ? sama się decydujesz na cesarkę ?
    --
  6.  permalink
    a o wykresie pisałam wcześniej doczytajcei sobie czytałam ze robicie jakieś śledztwa ale pbez przesady
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Wiesz u mnie szczególny przypadek, lekarza na pierwszej wizycie powiedział że widzi przeciwskazania do naturalnego powodu z powodu przegrody w pochwie która dzieli ją na pół, także dziecko może sie zaklinować. Kiedyś jak miałam robione zamrażanie nadżerki lekarz powiedział że mam ją usunąćjak będę w ciązy, co jest bzdurą bo to jest normalny zabiego pod znieczuleniem. teraz już za późno, ale kolejne dziecko napewno urodzę naturalnie.
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    czyli to jest 3 tydzień od zapłodnienia, a nie 3 tydzień ciąży. Oczywiście, że ci gratulowałam, bo gratuluję każdej nowej mamusi, bo cieszę się szczęściem innych dziewczyn. Z uwagi na krążącą tutaj Klaudię - trolla po prostu musimy być ostrożni, a ty od początku skłamałaś z wykresem, nikt ci nie każe go udostępniać i się nim chwalić, ale oszukując robisz się podejrzana. http://28dni.pl/sikorka01509 - tu masz wykres i wprowadzony jeden cykl, dzisiaj się logowałaś - więc chyba pamiętasz, że założyłaś konto
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    to twoja wypowiedź sprzed godziny

    sikorka01509: nie bo jestem tutaj nowa:(:)praktycznie jestem mężatką od niecałych dwóch miesięcy i tak z mężem jakoś nie obłędnie zaczęliśmy się strać o dzidziusia więć nawet nie wpdałam na to żeby zrobić sobie wykresik tutaj.I teraz jakoś się zastawiam co to siestało bo nawet nie przypuszczałam że się to tak szybko stanie:)
    --
  7.  permalink
    sorry dziewczyny ale nie okłamałam was specjalnie wykresik jeden mam owszem ale po pierwsze jak wczoraj juz wspominałam jestem tu w sumie jeszcze nie za bardzo obyta a po drugie szczerze mowiąc na tym wykresiku za znaczyłam tylko datę ostaniej @ i dlatego nie uważam go za jakiś bardzo profesjonalny więc poprostu stwierdziłam ze go nie ma
  8.  permalink
    właśnie to miałam na mysli co pisalam wyzej,ale w sumie to wiecie co ja nie mam zamiaru sie tlumaczyc skoro nie mam nic na sumieniu a wy od razu posądzacie mnie o to ze kłamie a ja i tak sie ciesze ze sie udalo,szkoda tylko mi troche bo mialam nadzieje ze troche sobie z wami pogadam:(:cry:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Sikorko, nikt ci o nic nie oskarża, mamy przykre doświadczenia z trollami internetowymi i po prostu nie chcemy się dać znowu nabrać oszustce. Wytłumaczyłaś się i ok. To wystarczy. Zapraszam cię do dalszej dyskusji i uczestniczenia w życiu forum.
    Jeśli cię uraziłam, to naprawdę przepraszam, ale proszę cię o wyrozumiałość dla naszej podejrzliwości. Naprawdę bardzo przykre doświadczenia za nami - i to bardzo świeżo za nami
    --
  9.  permalink
    no to super ze juz nie jestem podejrzana:rolling:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    chociaż i tak każdego trolla teraz szybko zlokalizują Nasi szpiedzy :))
  10.  permalink
    to znowu aluzja do mnie?
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Sikorko, jeszcze raz zapraszam do dalszej dyskusji
    wiecie, że śnił mi się dziś mój synek, taki już urodzony, aż jak się obudziłam, to tak bardzo chciałam żeby to było już, tak bardzo bym go chciała już utulić w ramionach :)) A maluszek ssał cycka i spał sobie, a ja na niego patrzyłam i to było w mieszkaniu mojej mamy. A potem był nieprzyjemny akcent snu, bo przyszedł mój mąż i nie chciał wziąć małego na ręce i powiedział, że żałuje, że jest ojcem tego dziecka, a ja powiedziałam, że ja też żałuję, brrrrrrr
    aaaa i mały urodził się wcześniej - tak jakby teraz i miał 44cm długości, ale szpitala nie było we śnie
    --
  11.  permalink
    wogóle to mozecie mi wytlumaczyc po co ktos mialby tutaj wciskac jakieś kity bo tego nie rozumiem?
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Sikorko, wejdź sobie na wątek o trollach i poczytaj
    --
  12.  permalink
    juz wiem cos wymyslilam zeby wam chociaz troche udowodnic ze nie sciemniam moze mozna tutaj gdzies wkleić zdjęcia ?wkleilam bym moje slubne i wtedy to juz przynajmniej bedziecie wiedziec jak wygladam i moze bede bardzeij wiarygodna?
  13.  permalink
    ok zaraz sobie poczytam
  14.  permalink
    Harpijko mi sie też coraz czesciej śni ,ze mam już synusia przy sobie ale raz mi sie śnił poród-o dziwo lekki ale mały urodził sie i miał aż 4 kg ale go nie widziałam w tym śnie.Czesciej niz dziecko sni mi sie sam poród:)no i powiem Wam -juz wiem od czego mi tak niedobrze! ha od petitki łódeczki morelowe-cały czas mi sie odbijaja...ble.wypiłam herrbatke i troche lepiej mi sie zrobiło.

    Sikorko nie obrażaj sie bo my naprawde jestesmy teraz bardzo wyczulone na tym punkcie.

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    SIKORKO A MOZESZ WKLEIć... JEST TUTAJ TAKI WąTEK!
  15.  permalink
    ok tylko momencik bo jestem w pracy
    •  
      CommentAuthorJusta42
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Ciasteczko jak się źle czujesz to odpuść sobie stanie przy naleśnikach bo to naprawdę męczy. Wiem po sobie bo sama często robię a później marudzę, że mnie wszystko boli od szyi do stóp i mdli mnie. M zawsze na nie krzyczy, że sobie wymyśliłam naleśniki. Cwaniak- ale jak zrobie to zapycha się nimi na maxa. kurdę Ci faceci mogliby czasami pomyśleć, że powinni ans więcej wyręczać w robocie przynajmniej teraz.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Sikorko, ja odradzam wklejanie zdjęć bez znaku wodnego lub czegoś w ten deseń.

    A Twojego wykresu nie widzę, bo nie jest pewnie udostępniony, ale to Twoja prywatna sprawa. Trafiłaś trochę na zły moment z logowaniem tutaj, akurat bo większej aferze.

    Pozdrawiam i życzę miłej ciąży.
    --
  16.  permalink
    dziewczyny a pomozecie mi jak mam wkleić te zdjęcia?
  17.  permalink
    a czemu?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 26th 2007
     permalink
    Moje oszustka ukradła i wstawiała na innym forum jako swoje.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.