Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 2nd 2006
     permalink
    moja w 6 tygodniu miała 5 mm i wtedy było widać serduszko! Tadinda nie martw się to niepotrzebne!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 2nd 2006
     permalink
    A ja mam do was jeszcze jedno pytanie : jaki pęcherzyk może jeszcze znajdować się w macicy, bo jak lekarz robił mi usg to pokazał mi najpierw jakiś więkrzy pęcherzyk a ja nie pamiętam jak to nazwał ,a dopiero potem powiedział mi że to nie moje maleństwo i pokazał bąbelek z bijącym serduszkiem. Więc mam teraz pytanie co to jest ten drugi pęczerzyk - byłam wtedy w 6 tygadniu - dzidzia miała 5mm, a ten drugi pęcherzyk był znacznie większy i bardziej widoczny! Zamiast wtedy dobrze słuchać, albo jeszcze raz zapytać to teraz mni to dręczy - co to było????:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeNov 2nd 2006
     permalink
    Tadina u mnie w 5tc był tylko pęcherzyk. Nie było widac serduszka i lekarz powiedział że na 5tc to to jest wszystko co możemy zobaczyć. Serduszko dopiero widziałam w 9tc. Także nie przejmuj się i nie stresuj. Nie jest regułą że musi już być widoczne serduszko w 5tc. Sters niekorzystnie wpływa na dzidziołka.
    Iwa niestety nie mogę ci pomóc. Ale trzymam kciuki coby to się wchłonęło (o ile ma się to wchłonąć) i tez proszę mi się tu nie stresować
    •  
      CommentAuthorTadinda
    • CommentTimeNov 2nd 2006
     permalink
    Dzięki dziewczyny. Jest mi teraz dużo lepiej. Co do fotki, to nie mam skanera, ale może u teściów uda mi się zeskanować.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Witajcie!
    Właśnie oglądam moje zdjątko z 5 tygodnia(poczatku) i pęcherzyk ma prawie 8 mm serduszka jeszcze nie widać! Taka kulka! Następne będę miała za tydzień czyli w 7 tyg może juz będzie widać serducho! :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    agnese jaką książeczke z przeciwciałami masz nosić?
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Nioooo czeeee mamuśkom!!!
    Ja dopiero koło 15 mam wizytę :bigsmile: kurczee bajam siem :neutral:
  2.  permalink
    co to takiego bo ja nie mam?????????
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    młoda_żonka już wyjaśniam. W 8 tc miałam oznaczane przeciwciała Combsa (tak to się chyba pisze). Kazał mi to zrobić ginek jak mu pokazałam że mam Rh- a mój ślubny Rh+. W momencie robienia tych przeciwciał pani w labolatorium założyła mi książęczkę nazywa się to kart ciężarnej wymagającej stystmatycznej obserwacji serologicznej w przebiegu ciąży. Jest to cś innego niż karta ciąży którą zakłada ginekolog. I tam w tej karcie jest napisane: "kadydatka do Immunoprofilaktyki Globuliną Anty-D. Krew dziecka i matki natychmiast po porodzie kierować do badań kwalifilacyjnych w tym kierunku". I na tej podstawie po porodzie albo po poronieniu podają szczepionkę na te antyciała. I mam prykaz nosić tą ksiażeczkę z kartą ciąży.
    młoda_żonka a ty informowałs swojego ginka że masz Rh- a ślubny Rh+?
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Izunia wszysko będzie dobrze. Proszę się nie stresować.
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Ale mam dzisiaj lenia no nic mi się nie chce!
    A co tam u Was dziewczynki?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    to zupełnie tak jak ja Magg - już nie moge wytrzymać na krzesełku w pracy, zaraz tutaj usnę tak mi się chce spać!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Iwa a jak u Ciebie z kawą? Możesz pić czy nie? Bo ja jak narazie nie odczówam niechęci.....
    Tylko strasznie mnie mdli po jedzeniu, przed jedzeniem .... non stop!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    mnie tez mdli na okrągło, a zwłaszcza jak zaczynam odczuwać głód!
    niestety kawy nie piję już jakieś dwa tygodnie, po prostu nie mam na nią ochoty, nie żeby mnie mdliło ale nie mam smaka!
    Magg, a może ty odpowiesz na nurtując mnie pytanie które zadałam parę postów wcześniej.
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006 zmieniony
     permalink
    Jeeeeestem! Dziewczyny mnie też strasznie mdli - jestem zmęczona a to dopiero początek!
    A mój M robi mi takie pyszne jedzonko i wogóle o NAS dba :bigsmile: cio ja zrobię jak znowu pojedzie :cry:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Iwa a zadasz je jeszcze raz?
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Magg a jak tam Wszystkich Świętych - nie zmarzłaś?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Okropnie Izunia! Przewiało mnie bo czapki nie wzięłam! Teraz mam jakiś delikatny ból gardła...
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Niooooooooo zimno było, a ja właśnie zabrałam czapę i normalnie nie żałowałam - Kochanie masz pozdrówki od mojego M i dziękuje wsim KOBITKOM, że mnie wspieracie!!!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    A to w domku jesteś? Pozdrowionka dla M! :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    nie w pracy, ale dzwonił :bigsmile: jaka jestem szczęśliwa jak M jest w domciu!!!
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    a gdzie on znowu wyjedzie?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    wierzę i dobry obiadek..... i przytulanko..... ojojojojoj żyć nie umierać!
    A jak TY się czujesz? Jak brzunio?
    Wszystko ok?
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    nio na ten cholerny KURS - i znowu zobaczymy się w następny weekend ale jesio do niedzieli będe się nim CIESZYŁA :crazy::crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Brzunio mi rośnie - i bioderka mi się rozszerzają !!! Jestem drobnej postury i byłam zawsze szczuplutka więc widzę różnicę :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    witam kobitki :] a ja sie w domu lenie :P wlasnie zajadam pomaranczke :)) mmm pysznosci :))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    No to super! Mi się tylko wydaje że sadło mi się zbiera na brzuchu :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    a wlasnie ja tez czuje na dole pod brzuchem takie lekkie zgrubienie :P i wlasnie zastanawiam sie czy to to:P
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    No chyba to kfiatuszku!
    Znajomi uwżają że mi dupa urosła :jumping: ale nic nie wiedzą o fasolce!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Mag, no to jeszcze raz:
    A ja mam do was jeszcze jedno pytanie : jaki pęcherzyk może jeszcze znajdować się w macicy, bo jak lekarz robił mi usg to pokazał mi najpierw jakiś więkrzy pęcherzyk a ja nie pamiętam jak to nazwał ,a dopiero potem powiedział mi że to nie moje maleństwo i pokazał bąbelek z bijącym serduszkiem. Więc mam teraz pytanie co to jest ten drugi pęczerzyk - byłam wtedy w 6 tygadniu - dzidzia miała 5mm, a ten drugi pęcherzyk był znacznie większy i bardziej widoczny! Zamiast wtedy dobrze słuchać, albo jeszcze raz zapytać to teraz mni to dręczy - co to było????
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    hehehe :D Magg a ja mam troszku cialka tu i tam i nawet brzuszek troche taki mam jakbym byla juz w 4 miesiacu:shamed: :P jestem ciekawa jak to u mnie bedzie widac :D
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    A ja przytyłam 1 kg wg wagi!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    A nie możesz do niego zadzwonić albo iść teraz na usg żeby zobaczyć czy to "coś" jest jeszcze czy nie?
    Bo szczerze nie mam pojęcia co to może być!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    czesc mamuski, a ja mam dzis straszny ból juz nie wiem czy to plecy czy nerki bo boli mnie na wysokosci pępka ale od strony pleców, i jest to okropny ból i takie jakby skurcze czy cos takiego, miala któraś z was cóś takiego??
    kawy tez nie pije, bo mi nie smakuje
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 3rd 2006 zmieniony
     permalink
    ma wizytę 14 listopada to już poczekam, to nie było nic złego, ale teraz nie pamiętam co to! :shamed:
    Zrozumiałam że to jakiś pęcherzyk i że się wchłonie, nawet na moim zdjęciu go nie ma bo lekarz tak je zrobił żeby nie zakłucał bąbelka
    http://republika.pl/nasza_dzidzia/
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    fajne zdjątko! moje jest mniejsze ale ja miałam w 4 tydz. 6 dzień więc chyba ma prawo być mniejszy...
    Iwa nie przejmuj się tym pujdziesz 15 to sie dowiesz po co się zamatwiać!
    myszorka a jakie ty zastrzyki brałaś?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ojejku Magg nazwy nie pamietam ale byly to takie zastrzyki ktore zawieraly odpowiednie hormony, kosztowały ok 4zl, a czemu pytasz?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    A tak z ciekawości! A jak brzunio się czuje? bierzesz jeszcze jakieś leki?
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Hihihihi zaraz M do mnie przyjdzie i przyniesie mi kanapki :jumping:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ale ci fajnie Izunio :P ja tez poprosze pare :P
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    a jak się czujesz Kfiatuszku? Męczą Cię tak nudności poranne jak mnie?
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006 zmieniony
     permalink
    a czy ja wiem czy to nudnosci :P poprostu ja jak cos zjem to jest dobze ale za chwilke tak do pol godzinki napada mnie taki głod jakbym tydzien nie jadła i starsznie skereca mnie w zoładku :P najczesciej rano i wieczorem :P rano jak wstaje to jem maslanego cherbatnika i juz tak jesc mi sie nie chce :P
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Kurcze a mnie to się tak odbija i odbija i odbija i nie mogem się najeść, jem częściej ale w mniejszych ilościach!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    przejdzie :) kiedys przejdzie :) a mnie mowia ze skoro nie mam jakotkich objawowo to to moze byc chłopiec :P
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    dobra ja uciekam sie polozyc koło mezusia :) bo mi zimno troszke :) potem jeszcze zajrze :))
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Dobra KOCHANE Mamuśki zmykam zaraz! I do poniedziałku - jedziemy z M do rodzinki więc mnie nie będzie - dbajcie o siebie i MALUSZKI w brzuszkach :bigsmile:,
    Całuję WAS moćććććććććććććććććććcno i ściskam - papapaapapa!!!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    paaaaa :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    Magg u mnie juz teraz wszystko w porządku, biore magnez, feminatal, duphaston, ale ten ból pleców jest dziś okropny, dzwonilam do mojej gin mówi że to mogą być korzonki
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    papapa!
    Ja mam napady głodu a jak zjem to mi niedobrze! I mdli... i mam odruch wymiotny jak myję zęby!
    Pamiętam że przy pierwszej ciąży mialam tylko nudności rano zanim wstałam z łóżka a teraz to mam tak od 10 do 16 i okropnie mnie męczy.....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 3rd 2006
     permalink
    ojej korzonki to niedobrze musisz je wyleżeć ...a jesteś na zwolnionku ?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.