Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    dziewczynki a ja jedną małą filiżaneczkę kawki z dużą ilością mleczka wypijam,:wink:
    a jeśli chodzi o mój humor to właśnie w wekend jest najlepszy, bo jestem wtedy 24h na dobę ze swoim mężem i właśnie wtedy czyję się strasznie dobrze, kochana, rozpieszczana i wogóle,
    a w pracy jak to w pracy duży ruch więc o tym nie myślę. Uśmiecham się tylko za każdym razem gdy pomyślę o tym że już niedługo będę prawdziwą mamusią :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    a oni wszyscy jeszcze o tym nie wiedzą :fingersear:
    --
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    Super!;-)Musimy przeżyć, nic innego nam nie pozostało he :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    czesc a mnie jak na razie nie męczą dolegliwości aż tak bardzo, poza tymi bólami podbrzusza, jestem częściej głodna, więc sobie podgryzam jakiś owoc czy jogurt, zdarzają się zawroty głowy raz dziennie to norma czasami więcej, częściej się rozczulam, a tak poza tym to jestem szczęśliwa :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    Chyba każda z nas jest szczęśliwa :jumping:
    A dolegliwości no cóż trzeba je znieść :peace:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    ale te co wymieniłyście to chyba lepsze niż poranne rzyganka co ? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    Zuza Ciebie dopadło poranne kochanie się z kibelkiem?
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    Mnie na szczęscie wymioty jeszcze nie dopadły, tylko mam lekkie mdłości! Nie chciałabym jescze do tego wymiotować, o nie!:-) Za to strasznie mnie zaczęły szczypać piersi,a raczej sutki:devil::devil::devil: Dzisiaj w ogóle czuję sie do niczego:sad:
    Co do szczęscia to oczywiście,że się cieszę i jestem szczęsliwa, tylko jedne dni ma się lepsze inne gorze!Niestety:neutral:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    Agnese ja jeszcze nie ciążowa, ale mam nadzieje że już niedługo :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    Ups sorki :shamed: Trzymam kciukasy cobyś szybko do nas dołączyła.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    Hej Dziewczyny!
    Czy któraś z przyszłych mamuś stosowała coś p/mdłościom? Znalazłam http://sklep.starania.pl/default.asp?s=94&id_sklepu=43&id_dzialu=1690&st=0&c=10&vw=1&srch=&o=0&dsc=0&id_towaru=124803&szablon=towar
    i nie wiem czy to jest skuteczne. Od dwóch dni tylko mnie mdli i mdli. Nic prawie nie jem bo mi nie smakuje. O sładyczach to nie ma mowy ew ogórki kiszone grrr ale ile można na tych ogórkach.:confused:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    zuza bardzo Ci dziękuję, męczy mnie od rana do wieczora
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    Ja mam ochotę tylko na kwasne, jakieś ogórki, grzybki panierowane, śledziki, nic innego mi "nie podchodzi" czuje,żed po tym mnie mdli. Podobno na mdłosci jest dobre przegryzanie migdałów co 2-3 h...Czytałam o tym w Olivii-ciąża parę minutek temu :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    a ja mogę jeść różne rzeczy - głównie takie z intensywnym smakiem, no może poza jogurtami bo są takie mdłe!
    ale jem niewiele i już jestem najedzona! :wink: także częściej , ale mniej! :thumbup:
    a poza tym to czuję się całkiem dobrze, nawet piersi przestały mnie tak strasznie boleć! :clap:
    tylko robię siusiu troszkę często, a tak poza tym to OK!!!:cheer:
    --
  1.  permalink
    ja też powiem wam że jem mniej ale muszę częściej bo co chwila jestem głodna
    a też poprawia mie się humor jak patrze na ludzi dookoła i ja wiem a oni nie wiedzą (chociaż tesciowie pewnie się domyslają)
  2.  permalink
    IWA sama nie wiem czy zrobie te badania bo nie mam siły iść do labo a do gina pójde bo juz nie wytrzymam muszę chociaż wiedziać czy jest podejrzenie o ciąże
    a ty iwa kiedy miałaś ostatnią @?bo ja 19 sierpnia
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    ja 23 sierpnia i ide do gina z tydzień we wtorek :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    jdenym ze sposobow na wymioty czy mdlosci w czasie ciąży to jeść mało, a często. nie tak ważne jest co się je, byle zachowac umiar i nie dopuszczac do głodówek. nie zmuszac się do czegoś na co nie ma się ochoty.
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 2nd 2006
     permalink
    Ja też mam mdłosci. Ale chyba powoli zaczynają ustępować :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    Mnie dopadły dzisiaj straszne mdłości, myśalam,że zwymiotuję,ale naszczęscie to się nie przydarzyło heheh. Wstałam z łóża i od razu karuzela w głowie, mdło i słabo!!!:sad: Teraz strasznie jestem głodna jakbym nie jadła z miesiąc!:wink: Ja tez jem mało,ale za to często, bo głodzik się pojawia nagle:bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    czesc dziewczyny wpadłam tylko na chwilke, wczoraj wieczorem dostałam plamienia i od razu jechałam do lekarza, mam l-4 i lezenie w łózku przez tydzien, wstaje tylko na sikanie, boje sie bardzo, dostałam zastrzyk a w poniedzialek dostane kolejny, nie wiem co zrobilam ze doszlo do tych plamien, wiec dziewczyny oszczedzajcie sie ile sie da
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    Spokojnie się wyleż. Inni marzą o takim spokoju i przymusowym wypoczynku.
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    Myszorka nie stresuj się bo maleństwo też to "czuje" i leż plackiem:winkkiss:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    Czytałam kiedyś, że przy mdłościach najważniejsze to : zjeść coś, przekąsić przed wstaniem z łóżka.
    Na jakiejś stronce z ciężarówkami, radziły zakup i pogryzanie,ciasteczek imbirowych "Tago", podobno bardzo pomagają.:bigsmile: Ach, co ja bym dała za te wasze mdłości:tongue:
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    babypath- ja też :wink:
    myszorka- nic się nie denerwuj- wiele kobiet na początku ciąży ma takie plamienia- poprostu odpoczywaj i myśl pozytywnie :smile:
    będzie dobrze :hugging:
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 3rd 2006 zmieniony
     permalink
    Myszorka! głowa do góry, wszystko będzie dobrze :thumbup:.

    A ja dzisiaj w pracy dostałam takiego nerwa że boli mnie teraz dół brzucha i głowa. Oby tylko wszystko było ok.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    dzieki dziewczyny za wsparcie, myśle pozytywnie ale wczoraj mialam doła, dziś już lepiej, bo M pozwala mi raz na dwie godziny usiasc na 3 minuty do kompa i mogę śledzić co się dzieje na forum :rainbow: dla WAS
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    Myszorka dla ciebie:flowers: dbaj o maleństwo
  3.  permalink
    myszorka nie strasz nas dbaj o siebie i się nie przemęczaj leż grzecznie
    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    myszorka trzymaj się, dbaj bardzo o siebie !!!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    myszorka pamiętaj że jesteśmy z tobą, wypoczywaj i się nie martw! :bigsmile:
    dziś był nie najlepszy dzień, w pracy dużo nerwów, aż mnie brzuch rozbolał na dole i pachwina, aż na nogę mi przechodziło więc teraz zleżę na wpół siedząco oczywiście, żeby móc do was pisać! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    dzieki za wsparcie, Iwa radze więcej wypoczywać, polezec sobie troszkę popoludniu, ja mam prace gdzie 8 godzin siedze i to tez nie jest za dobre, teraz za to sie wyleguje, troche nie jestem do takich "wygód" przyzwyczajona, ale dla dobra malenstwa leżę w łóżku
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    myszorka powiedz tylko czy coś cię bolał w związku z tymi plamieniami?:confused:
    --
    • CommentAuthoraischa83
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    to dolaczam i my :bigsmile:

    Nick / Wiek / Termin porodu / Płeć / Ilość cykli / Miasto
    Aischa / 23 /termin 04.02.07 / chlopczyk / 11 cykli / Szczecin
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    witaj Aischa - porady mamusi z wcześniejszym terminem rozwiązania bardzo nam się przydadzą! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    Iwa tak mam bóle do tej pory, są one jak na@, biorę juz kilka dni duphaston ,wczoraj dostałam zastrzyk, ginka mówi że to macica się rozciąga i dlatego boli, jak już będzie ból bardzo silny mam wziąć no-spe, Iwa więc uważaj na siebie, nic nie dźwigaj, nie przesuwaj, nie bierz gorących kąpieli
    gratulacje Aischa, może coś opowiesz o swoich dolegliwościach
    --
  4.  permalink
    dziewczynki dzisiaj już na 100% umówiłam się do gina na 9 paź bo tak był termin
    już nie mogę się doczekać
    aischa czy my się czasem nie znamy
    jagódka24:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    Aischa witaj na watku. Jako bardziej doswiadczona przysżła mamusia będziesz dla nas skarbnicą wiedzi :swingin:.
    Myszkora jak dzisiaj samopoczucie?
    Młoda_żonka :thumbup: za wizytę i podglądanko.
    A ja wędruję na wizytkę w piątek.
    Dizewczyny jak miałyście robiną morfologię miałyście takie oznacenie jak P-LCR? Gdzies na necie wyczytałam że to sa duże płytki krwi. Może wiecie cos więcej na ten temat. U mnie wyszedł ponad normę. Norma 24% a ja mam 28%. I od jakiegoś czasu obserwuję tego cuda wzrost :shocked:.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    Dla wszystkich ciężarówek, poczytajcie sobie kobitki.:bigsmile:
    http://niemowle.onet.pl/1095942,8,1,1120,7551,wszystko.html
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 3rd 2006
     permalink
    Aischa, masz swój wpis w przyszłych mamusiach. Podaj datę szczęśliwego testu, to będziesz w starających się z sukcesem.
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 3rd 2006 zmieniony
     permalink
    Mój M już dawno to wydrukował - jak tylko dowiedział się że będzie Tatusiem :)

    Na stonie http://health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html fajne filminki z rozwoju ciąży miesiac po miesiącu. Jedno ale na poczatku kazdego filmiku są reklamy :fierce:.
    Ciekawe info na temat rozwuj płodu i ciaży oraz zdjęcia z każdego tygodnia na stronie http://starania.webd.pl/viewtopic.php?t=502. Polecam i życzę miłej lektury :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Myszorka będzie dobrze, mnie też brzuch bolał i poleciał mi taki brązowy upław, było tego niewiele,ale tez się przestraszyłam!!! Położyłąm się na weekend i juz wszystko OK, to dlatego,że macica się powiększa i może się krewka pojawić!!! Ja mam wizytę 11-go tez nie mogę się doczekać już!!!:rolling:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    czesc dziewczyny mala przerwa w lezeniu i pisze do Was, już jest cora lepiej, plamien brak, w poniedziałek kontrola i kolejny zastrzyk, 12.10 miałam miec usg ale w tej sytuacji to nie wiem, trzymajcie sie cieplutko, będę do Was zaglądać :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    całuski i uściski myszorka - trzymam kciuki za ciebie i twoje maleństwo!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Na mdlosci nie tyle ciasteczka pomoga co sam imbir. Ssac świezy imbir. Nawet niektore srodki przeciw chorobie lokomocyjnej maja wyciag z imbiru.
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Ja czytałam właśnie,że imbir i midałki są dobre. Właśnie zajadam się migdałkami, bo mnie.....:shamed: Powiem,że pomaga. No cóż "nieprzyjemności" przjemnego stanu:wink: Najgorzej mam rano:sad: Chyba jestem z tych kobiet co ciężej znoszą objawy ciąży. Mam nadzieję,że szybko miną!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Hej Dziewczyny. Ja dziś czuję się fatalnie, :confused: zmęczona jestem starsznie i do tego nudności
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    notes trzymaj się, będzie lepiej zobaczysz!
    Ja wczoraj czułam się nie najlepiej i do tego bolał mnie brzuch, a dzisiaj już jest znacznie lepiej!:bigsmile::wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.