Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Mam nadzieję, ale jakoś z dnia na dzień mam gorzej :cry:
    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Pójdę się położyć, może mie przejdzie, wczoraj pomogło ehh
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    zobaczysz, że to minie!:bigsmile:
    uśmiechnij się, zrób sobie letnią, odprężającą kąpiel, posłuchaj relaksującj muzyczki, poleż, a zobaczysz że będzie lepiej!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    WItam porannie :bigsmile:,
    mnie na szczęście mdłości opusciły (oby tylko znów nie dopadły). Ból brzucha - to chyba normalka i trzeba sie już do tego przyzwyczaić.
    Za to od wczoraj okrutnie cierpię na ból w lewym boku pod żebrami do tego stomnia mnie boli że nie mogę oddychać nie wspominając o kichaniu albo ziewnieciu. Ciekawe co to za cholera mnie dopadła. Wczoraj łyknęłam sobie no-spę - myślałam że mi przejdzie - niestety nic z tego.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    AAAAAA człowiek by jeszcze pospał , witam cieplutko w pochmurny poranek :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Cześć dziewczyny! :swingin:
    Ja strzesznie jestem zmęczona, chyba potrzebuję więcej snu, a tu nie ma jak! :sad:
    Zdaje się że dla zdrowia maleństwa będę musiała troszkę zwolnić tempo życia , może jakieś zwolnienie żeby odpocząć!:bigsmile::wink: Było by miło!:bigsmile: Ostatnio na urlopie 3 tygodniowym byłam w maju to już dosyć dawni!
    A tak pozatym, to czuję się nieźle, troszkę boli mnie brzuszek, mam niewielkie mdłości i boli mnie kręgosłup w dolnym odcinku! Najgorsze jest to że wiecznie chce mi się spać!:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    ja ostatnio na urlopie byłam chyba w końcu marca - zaległy urlopik, a tegoroczny trzymam na przyszły rok na przyjscie Bąbelka.
    IWA - ja też nie mogę się wyspać. Wczoraj po południu drzemnełam się troszkę ale wieczorkeim był cyrk z zaśnięciem, a dzisiaj to bym się w ogóle nie podniosła. Skorzystałam z tego ze dojeżdżam do pracy jakieć 25 min i wanęłam malutką drzemę :shamed:.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Tylko 25 min? U mnie czas stania w korkach dochodzi do godziny.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    no to ja mam dobrze, dojście do przystanku zajmuje mi 2 minuty, a dojazd do pracy 10-15 minut.
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Tak tylko 25 min a odległosć ok 30 km. Uroki życia na prownicji. Mieszkam w średnej wielkości mieście. Zakład pracy zapewnia nam przewozy pracownicze z jednej miejscowości do drugiej. I nie trzeba stać w korkach :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2006 zmieniony
     permalink
    U mnie odległość to 8 km, którą normalnie pokojune się w 30 min. Zakłocenia z winy obłędnych korków.
    Ta sama odległość rowerem to 45-50 min i to całkiem przyjemnie...
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 4th 2006 zmieniony
     permalink
    Zuza aż Ci zazdroszczę, oprócz dojazdu jeszcze mam poranny spacerak na przystanek ok 8-10 min. A o 6 rano nie jest to zbyt przyjmne złaszcza w zimie :neutral
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Amazonka to może warto przerzucić się na rowerek :bigsmile:. Przyjmne i pożyteczne :cool:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Gdy tylko mogę, jeżdże na rowerze!!! Teraz niestety mokro, a nie mam górala. Rower miejski się ślizga. Nie mam już takiej kondycji, aby móc zmoknąć i nie zachorować. Wrrrr....
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    no to nic innego nie pozostaje jak stanie w korkach :sad:.
  1.  permalink
    a ja nie pracuje i nie muszę stać na przystanku
    witam was w ten zimny poranek ja dziesiaj nie za dobrze się czuje bo brzuszek mnie boli i mam straszny katar i kichaczke mam juz dosyć smarkania :cry:
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Młoda_żonka biduleczko ty nasza. Przytulam cię :hugging: i życzę szybkiego powrotu do zdrowka. Poleż w łożku herbatka malinowa z cytrynką zaserwuj.
    A brzuszek to i mnie boli.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    czesc dziewczyny, u mnie juz duza poprawa, wstaje na coraz dłuższe momenty, nudnosci mam jak jestem głodna, ale jak zjem to mijają, a dla was rada duzo odpoczywac:bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Agnese chciałabym żeby to było takie proste to nie jest przeziębienie tylko alergia!!!!a z tym to nie łatwo walczyć jak się nie bierze żadnch leków
    ale juz wieczorkiem jest lepiej brzusio nie boli katarek też sobie poszedł a mamusia zaraz pojedzie po tatusia do pracy i kupi sobie coś ładnego
    a wiecie dzisiaj zamówiłam sobie muzykę relaksacyjną spiew ptaków i takie tam
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Witam w nowym dniu :bigsmile:.
    Młoda_żonka to jeszcze bardziej Ci wspólczuję tej alergii. A jak tam zakupki - -kupiłaś coś ładnego?
    A ja mam dzisiaj schizę - dzisiaj wizyta. Tak się zastanawiam czy to serduszko tam jest i bije.

    Dziewczyny macie jakieś zachciewajki na konkretny pokarm: tzn jakies ogórki, mięso, słodycze? Bo ja raczej nie mam. Jedyne co to odrzuca mnie od słodkiego i sosu grzybowego,który przed ciążą pochłaniam w dużych ilosciach.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Witaj Agnes! Ja mam większy apetyt ale na potrawy o ostrym , dobrze przyprawionym smaku, wogóle to wszystko jadłabym z musztardą albo z ketchupem!

    Mam jeszcze prośbę - powiedz kiedy powinno się mieć pierwszą wizytę u lekarza żeby nie było za wcześnie? :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    IWA ja miałam pierwszą wizytę w 5 tygodniu ciąży. Było wtedy widać piękny pęcherzyk ciążowy. Ginek mi powiedział że na tym etapie to tylko to mozna było zobaczyć :bigsmile:. Teraz mmam wizyte dzisiaj - tzn. 9 tc. Powinno być widać serduszko a półd powinien mieć około 3 cm wielkości.
    Od 6 tc na USG powinno być widać pracujące serduszko - tak przynajmniej piszą w literaturze fachowej, ale to różnie z tym w życiu może być :confused:.
    A kiedy się wybierasz na wizytkę?
    Warto sobie zrobić na pierwszą wizytę morfologię, mocz, cukier na czczo, toxoplazmę w oznaczeniu IgG i IgM oraz różyczkę też w tych oznaczeniach, no i grupę krwi jeśli nie była wcześniej oznaczona. A i jeszcze przeciwciała Coombsa (chyba tak to się pisze) jeśli macie konflikt z partnerem na tle RH. Bez tych wyników też można się udać i wtedy ginek zleci sam.:cool:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    czesc dziewczyny, ratujcie leje mi się z nosa, całą noc nie spalam, podniebienie bardzo boli i głowa z tego kataru też, co mogę wziąć, nie wiem czy mogę len na to podniebienie ssac, błagam niech ktoś mi pomoże, bo się zasmarkam:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    to może zadzwonin do gina, niech Ci cos poleci bez recepty, albo jakies domowe sposoby
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Myszorka czosnek, mleko z miodem i masłem i do łożka, ewentualnie herbatka lipowa z sokiem z malin.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Agnese ja mam wizytę 10.10. we wtorek , a ostatnią @ miałam 23.08, narazie nie robię badań, jak będę u gina to na pewno mnie skieruje! Ja chodzę do niego prywatnie ale on pracuje w przychodni wię będę miała za darmo! :bigsmile:
    Mam tylko nadzieję, że dobry termin wizyty wybrałam, czuję się całkiem dobrze także nie widziałam potrzeby żeby iść wcześniej! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    To będzie koniec 6 poczatek 7tc, powinno być widać już pukające serduszko :bigsmile:. Pięknych widoków życzę.
    Wiesz ja poleciałam od razu w dniu kiedy miałam dostać @ i wyszedł mi pozytywny test (testy-hihihi). Poleciałam bo brałam wtedy silne leki na zakrzepicę. Ginek sam kazał mi przyjść za tydzień bo dopiero w 5 tc coś widać i było ale to już pisałam wyżej.:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    hmmm aka to juz jest dosc po terminie :P
    --
    •  
      CommentAuthorTadinda
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    aka pisała u siebie ostatnio, że dostała @ :( mam nadzieję,że nie będzie miała mi za złe że ją wyręczyłam w odpowiedzi
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    nom tez to zauwazyłam własnie weszłam na jej wykres .no to czekamy na nastepne dziewczynki:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Solaris nie wiadomo czy sie odezwie bo w Bieszczady pojechala i cos wspominala ze moze z koncem listopada wrocic , miejmy nadzieje ze zajrzy niz 28dni stanie sie niedostepne
  3.  permalink
    Aka ma chyba juz nowy cykl 2 pazdziernika.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    no to teraz tfoja kolej magdalenko:) oby ta sinusoida przyniosła ci szczescie :P
    --
  4.  permalink
    ja ide w poniedziałek to tez już będzie 7 tydz i 3dni więc licze że coś zobacze a jak nie to chociaż niech potwierdzi że jestem w ciąży bo nie mam żadnych objawów i czuje się jakbym sobie wmawiała
    a jesli chodzi o zakupy to kupiłam sobie w rezerwacie dresik (bluze i spodenki) bedą pasować na moją późniejszą figurke
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Agnese a czy ja mam mleko zagrzać, dodać miód i masło a ile tego czosnku do tego jeden ząbek?? jest to w ogóle nadające się do picia??
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 6th 2006
     permalink
    Myszorka witaj mamusiu:bigsmile: Musisz dodać 1 ząbek, z tego co pamiętam. Łeeee ja tego bardzo nie lubię, ale mojego kochanego też tak leczę. Tylko ja mu tyle czosnku wcisnę, ile jest w stanie znieść biedak:confused:
  5.  permalink
    myszorka to wcale nie jest takie złe ale pamiętaj że czosnek to naturalny antybiotyk zobaczysz postawi cie na nogi tylkotego nie wąchaj jak nie lubisz czosnku
    •  
      CommentAuthoragna29
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    Tak bardzo chciałam dołaczyć do pażdziernikowych fasolek :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

    A dzisiaj tempka mi spadła o 0,3 stopnia.....zbliża się ta małpa@:cry::cry::cry::sad:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    agna - :hugging:, wiem jak sie czujesz , ale jutro juz bedzie lepiej a następny cykl to nowa nadzieja .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    Cześć dziewczynki! :bigsmile:
    Byłam dziś na zakupkach i kupiłam dwie książe3czki dla kobiet w ciąży! :bigsmile: Jedna to "Będziemy rodzicami" - opisująca czas od pozytywnego testu ciążowego do opieki na noworodkiem ! Super pozycja!!! A druga to ,,ciąża,, fajny kalendarz dla kobiet w ciąży!:bigsmile:
    strasznie się cieszę i teraz sobie czytam!:bigsmile::wink:
    --
  6.  permalink
    Będziemy rodzicami" też miałam to kupić ale w końcu zdecydowałam się na "w oczekiwaniu na dziecko"
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    młoda_żonka a ty nie powinnaś już spać ?
    --
  7.  permalink
    też mam "W oczekiwaniu na dziecko" jest bardzo grubaśna, no i dużo rzetelnych informacji, ale najlepiej mi się czyta książkę "Ciąża od poczęcia do narodzin". W sumie mam już 5 książek, tylko jeszcze dzidziusia brak :cry: Mam nadzieję że je kiedyś bardziej wykorzystam.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 7th 2006
     permalink
    a ja powiem wam tak - w oczekiwaniu na dziecko moim zdaniem troche straszy niepotrzebnie a poza tym kiepsko sie nadaje do polskich realiow tak samo jak nie wsyzstko z czesci drugiej Pierwszy Rok Zycia dziecka idzie na nasze przelozyc. Mowiac prawde w ciazy im mniej sie czyta tym lepiej bo tylk osie czlowiek niepotrzebnie stresuje :tongue: najabrdziej mi sie chyba podobaja artykuly z gazet - sa takie bardziej przystepne i ludzkie a szczegolnie z Mam Dziecko (albo moje dziecko sorki nie pamietam ale poznaje po czcionce hehe)
    zycie i tak zweryfikuje wsyzskie ksiazkowe poglady :wink:
  8.  permalink
    tak Aniu, masz rację, w książce W oczekiwaniu na.. wcześniej dużo się naczytałam na temat poronienia i teraz żałuję że to wogóle czytałam bo ciągle o tym myślę że coś zrobiłam nie tak...
  9.  permalink
    ale ja w tej książce czytam tylko dobre rzeczy!!!
  10.  permalink
    młoda żonka to dobrze :) tych złych ani się nie dotykaj, Ty masz sobie spokojnie na dzidzię czekać :bigsmile:
  11.  permalink
    blasku a powiedz mi czy to prawda że nie każda kobieta ma mdłości w ciąży?
    bo ja oprócz tego że troszke powiększyły mi się cycki, nie mam @ od 19 sierp bola mnie sutki i żre jak głupia to nie mam żadnych objawów
    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeOct 8th 2006
     permalink
    młoda_żonka ale Ci dobrze ja mam nudności przez cały dzień :cry:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 8th 2006 zmieniony
     permalink
    młoda żonka dziękuję za fluidki, ale mnie dziś dopadł dołek, myślałam, że mnie to nie złapie:cry:
    Dziewczyny gdyby wam się chciało, to zajrzyjcie na mój wykresik .
    Czy ja już mogę na moim wykresie jakieś linie zaznaczyć? Starać się jeszcze czy już nie ma sensu?
    Dziękuję wam z góry
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.