Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    My bylismy we wrześniu w Łebie w ośrodku dla rodzin z dziećmi. Byliśmy jedyną parą "bez dziecka" tzn mały był ale jeszcze w brzuchu i większość wczasowiczów nas się pytała czy na sprawdzenie hotelu przyjechaliśmy :bigsmile:
    Ośrodek super jeśli nic innego nie znajdziemy pewnie w tym roku się tam wybierzemy . Dla zainteresowanych link: http://www.arenaslonca.pl/
    --
  1.  permalink
    Sabakuma- fajny ośrodek, bo sporo atrakcji dla dzieciaków. Ale cena.... zaporowa wg mnie. 540zł za 3 os pokój ze śniedanianiem :/
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    faktycznie świetny - no ale dla mnie jak dla Szczypty, cena zdecydowanie zbyt wysoka :(
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Cena spora, tym bardziej że w apartamentach brak aneksu kuchennego, w tym lodówki. Za taką cenę widziałam apartamenty z pełnym zapleczem i pralką dla własnych potrzeb.
    -- Mama M & N & W
  2.  permalink
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    szczypta ten link odsyła z powrotem na nasze forum :devil:
  3.  permalink
    poprawiłam- sorka
  4.  permalink
    my chyba do łeby pojedziemy.
    Zrobiłam wstepną rezerwację
    Mam 2 tyg na wpłacenie zaliczki, wiec to jeszcze czas do namysłu :)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Podzieliłabyś się również namiarem na tę Łebę, Szczypta? :smile:
    Mojego Męża tam ciągnie, ale ja obawiam się dużego natężenia w sierpniu ...
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    bewe82:trudno uwierzyć ... Jaka temp. była przed tymi upałami i jak długo się trzymała, że Bałtyk wystygł do 8 st C? Wow, w szoku jestem!
    niestety, trafiliśmy na okres, gdy szły prądy z północy (był to ostatni tydzień lipca). zamoczenie najmniejszego palca u nogi graniczyło z cudem. W wodzie ani jednej osoby, pomimo tego że na plaży tyle osób, że nie było gdzie się rozłożyć:devil:
    --
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    Jeśli chodzi o wakacje to w ubiegłym roku, byliśmy w Sarbinowie. Fajna miejscowość trochę dużo ludzi w centrum ale gdzie ich nie ma. Byliśmy w nowo oddanym pensjonacie, prowadzonym przez młodych ludzi z małym dzieckiem. Nie jest on w ścisłym centrum. I chwała mu za to. Blisko z niego na plaże ok. 5 min z wózkiem i wszystkimi tobołami ( spacerkiem przez las). Do centrum ok. 15 minut na nogach. Sam pensjonat w sumie jak i cała miejscowość to takie wielkie przedszkole. Wszędzie kupa dzieci :)) W pensjonacie sami rodzice bądź dziadkowie z dziećmi. Jest tam taka mała świetlica, plac zabaw dla dzieci. Akurat nie trafiliśmy z pogodą i powiem szczerze gdyby nie to miejsce zabaw to chyba byśmy wcześniej wyjechali. Jest plac zabaw na zewnątrz. Do dyspozycji kuchnia. Mieliśmy mały pokój i z trudem upchaliśmy w nim łóżeczko..ale ogólnie było super i za przystępną cenę.
    --
    -- ,
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    i jeszcze link :) http://www.willa.sarbinowo.com/
    -- ,
  5.  permalink
    meaya: ale ogólnie było super i za przystępną cenę.
    --


    Meaya, a napiszesz mi ile płaciliscie?
    Bo na stronce nie ma zadnego info na ten temat.. chyba ze ja jestem slepa :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    sorki zły link podałam http://www.willasarbinowo.republika.pl/ tutaj znajdziesz wszystko. My płaciliśmy 140 za pokój 2-osobowy w lipcu
    -- ,
  6.  permalink
    Super!
    Dziękuję :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    _sushi_: niestety, trafiliśmy na okres, gdy szły prądy z północy (był to ostatni tydzień lipca). zamoczenie najmniejszego palca u nogi graniczyło z cudem. W wodzie ani jednej osoby, pomimo tego że na plaży tyle osób, że nie było gdzie się rozłożyć


    Są takie miejsca nad Bałtykiem, gdzie zimny prąd cały czas trzyma temperaturę wody na takim poziomie, nawet w czasie upałów morze słabo się nagrzewa. Na pewno jest tak w Łazach koło Mielna - całe dzieciństwo tam jeździłam z rodzicami, bo zakład, w którym pracowali miał tam swój ośrodek wczasowy. Woda 8-9 stopni, a jak się nagrzała czasem powyżej 10 to był istny szał na plaży, wszyscy biegli się popluskać :devil: Ale wiecie co? Tamte wyjazdy nad morze wyleczyły mnie, chorowite dziecko, z nawracających zapaleń oskrzeli, więc... zimna woda zdrowia doda! :smile::devil:
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Koło Kołobrzegu jest zazwyczaj chłodniejszy Bałtyk.
    -- Mama M & N & W
  7.  permalink
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Ja bym celowała w Łebę :bigsmile: Na ich stronie nie ma cennika, czy ślepa jestem?
    Jaki pokój wybraliście, jedziecie z dwójką dzieci prawda? Czy syn już się wymiksował ? :tongue:
    -- Mama M & N & W
  8.  permalink
    jest cennik-
    tam gdzie pokoje- na samym dole jest link ;)
    jedziemy tylko z hanią, michał juz nie chce z nami :/
    wybraliśmy studio- dwupokojowe. Wstępnie ofkors
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Już znalazłam, dzięki. Idę śledzić tę ofertę.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Jedno co mnie zastanawia - dlaczego pokój 3-os comfort jest droższy niż 4-os comfort?
    I dlaczego do diaska nie ma 4-os superior??
    -- Mama M & N & W
  9.  permalink
    no z reguły tak jest,że im więcej jest osób tym taniej:)
    Dla mnie te pokoje comfort sa wystarczające- one tez są 2 pokojowe.
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 26th 2012 zmieniony
     permalink
    2 pokojowe = studio? Boję się, że 2 pokojowy dla 4 osób będzie oznaczał 4 osobne łóżka ...
    Jaki termin zarezerowałaś?
    Czy ten rabat "10% na rezerwacje dokonane do 15 lutego" mam czytać tak, że 10% odejmą mi od ostatecznego rachunku? Czy tu jakiś myk zastosowali?
    -- Mama M & N & W
  10.  permalink
    nie- nie ma myku- odejmują 10% od całej ceny
    na bank sa 2 pomieszczenia- z resztą zerknij sobie w tej galerii 3d- tam widac najlepiej
    my jedziemy w 2 połowie lipca
  11.  permalink
    dobra- decyzja podjęta. Jednak jedziemy do Łeby. I mój maż upiera sie przy domku, nie pokoju. Wiec tak zsotaje :)
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Zachęcająca ta Łeba - ja mam urlop od 23 lipca może dołączę :)
    -- ,
  12.  permalink
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Tak wogóle to chyba najlepszy temat na tym forum. Ile ja w ubiegłym roku spędziłam czasu na znalezieniu sensownej oferty na wakacje z dzieckiem, a tu proszę już mam kilka propozycji i do tego sprawdzonych. Dziewczyny dawajcie oferty, swoje typy, sprawdzone miejsca..a może też takie do których nie warto zaglądać.
    -- ,
  13.  permalink
    My przez wiele lat jeździliśmy tez do Boszkowa- to mała miejscowośc w wielkkopolsce.
    Uwielbiałam...
    Jedyny minus- w warszawy dalej niz nad morze :/
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Ja jestem z wielkopolski i do Boszkowa jeździłam na obozy młodziezowe w szkole - jak ktoś ma po drodze to CUDNIE PRZEJRZYSTA woda. Z pomostu widać dno.
    Może mi ktoś polecić jakieś miejsce w okolicy Mikołajek, bo jadę tam na długi weekend w czerwcu. Małżon na łódkę a my dziewczyny gdzieś pewnie do jakiegoś pensonatu :))
    -- ,
  14.  permalink
    Gołebiewski :)
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    A oprócz. Gołębiewski znam, myślałam, że w okolicy jest jeszcze jakiś inny obiekt,
    -- ,
    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Szczypta będziesz miała bliziutko do morza.
    --
  15.  permalink
    Meaya- ja niestety nie znam, ale moze któraś z dziewczyn zajzy ii coś dopisze.
    Sabakuma- no w miarę blisko :)
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeJan 26th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja byłam zadowolona z pobytu w Gdyni-Orłowie. Prywatna kwatera, tutaj aktualna oferta.
    250 m do morza, warunki w domu całkiem fajne. Fakt, wtedy byliśmy jeszcze bezdzietni, ale gdyby się udało załapać na pokój na I pietrze to byłoby ok.
    Podobało mi się to, że plażą pieszo albo rowerem w lewo do Gdyni, w prawo do Sopotu a w samym Orłowie molo i pyszne rybki :)
    Tramwajem wodnym z rowerem pod pachą na Hel - super sprawa, tam są fajne ścieżki rowerowe, więc jeśli ktoś lubi, to gorąco polecam!
    --
  16.  permalink
    bewe i jak? Znalazłąs coś ciekawego?
    Bo przypomniało mi sie,że mam super namiar na domki w Sarbinowie, jakbys chciała!
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 27th 2012
     permalink
    Pozostajemy przy Karwi, będziemy obdzwaniać w weekend. Dzięki.
    -- Mama M & N & W
  17.  permalink
    w karwii zapisałam sobie taki namiar, wiec jak chcesz to zerknij
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 27th 2012 zmieniony
     permalink
    W Karwi polecam (byliśmy w 2009r.) Izbę u Jędrusia.


    Jedyne co nam przeszkadzało, a innym rodzinom może być na rękę, to odległość od "centrum". Kwatera leży w cichej okolicy, przy krańcu na Jastrzębią Górę. Do morza blizniutko. 3 lata temu płaciliśmy za pokój 3-os (łoże małżeńskie + łóżko pojedyncze) 150 zł w pełnym sezonie.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 27th 2012
     permalink
    Dzięki Szczypta - wezmę ten namiar pod uwagę. Mamy 2 inne upatrzone, jak nie wypalą, to do Morskiej Chatki zadzwonimy :smile:
    -- Mama M & N & W
  18.  permalink
    ja libue jak jest jakaś sala zabaw dla dzieciaków, bo jak pada to bardzo się przydaje :)
  19.  permalink
    O widzę, Szczypto, że jednak na Łebę postawiłaś. Powiem Ci, że Dabki są wspaniałe. Mała miejscowość, ale bardzo jest tam fajnie. Jest tam z jednej strony morze z drugiej jezioro. Można wypozyczyć rowery wodne, łódeczki i rózne takie;). No i 15minut samochodem jest do mojego ukochanego Darłówka:D
  20.  permalink
    aga... no chyba jednak tak...
    Nie zapłaciłam jeszcze- ale przesądzają atrakcje dla dzieciaków...No i cena w miarę niska.
    Bo jak widzę cenę 4 czy 5 stów za dobę ze śniadaniem to mnie osłabia
    Wiesz- w zeszłym roku pogoda była kiepska, wiec non stop trzeba było małej coś organizować. Lubię to, ale... no zmęczona jestem w tym roku.
  21.  permalink
    No wiadomo:). Inaczej jednak samemu a inaczej z dzieckiem w wieku Hani:). Też pewnie wybrałabym ofertę bogatszą dla dzieci:)))). Ja to tak solidaryzuję się z tą miejscowością bo jest mi bliska emocjonalnie:bigsmile:
  22.  permalink
    Zazdroczczę Ci fuksiaro tego mieszkania w Kołobrzegu ;)
  23.  permalink
    :bigsmile::cool:
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMar 5th 2012
     permalink
    ponawiam pytanie, tym razem szukam czegoś na Mazurach. Jakieś jezioro z plażą. W pobliżu atrakcje dla dzieci.
    Polecicie coś?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
  24.  permalink
    Katy
    Ja juz polecałam
    NOWA KALETKA
    i jeszcze mam zapisany w ulubionych TEN OŚRODEK
  25.  permalink
    jeszzce fajny jest ten EKO OŚRODEK
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.