Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    aniu, szukam czegos z polecenia
    w Jahrance znam tylko warszawiankę, ale po pierwsze primo nie ma miejsc, po drugie primo wydaje mi się,ze 5 stów za 2 noclegi ze sniadaniem to sporo, wiec wolałabym cos innego
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    ja w Jahrance bylam na miesiac ale 13lat temu i nie moge sobie przypomniec nazwy osrodka. dosc przyzwoicie wtexy bylo. w takich malych domkach 2-3osobowych mieszkalismy.
    stad mi sie skojarzylo bo ladna okolica

    Treść doklejona: 28.07.14 21:35
    maz mi tu teraz podpowiada ze tam sie mocno zmienilo i ze przed euro reprezentacje tam mieszkaly
    sorki za wprowadzanie w blad
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 12th 2014
     permalink
    Kobietki, czy któraś z Was jechała z 3 latkiem autokarem/ ew. samochodem w trasie kilkunastogodzinnej?
    Co zabrać by dziecku umilić czas?
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeAug 12th 2014
     permalink
    Monia,my podróżujemy pkp i pks,przeważnie staramy się wybierać nocne kursy by córka przespała,ale jak nie ma możliwości to tablet idzie w ruch albo książeczki ;)
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 12th 2014
     permalink
    Monia,my podróżujemy pkp i pks,przeważnie staramy się wybierać nocne kursy by córka przespała,ale jak nie ma możliwości to tablet idzie w ruch albo książeczki ;)


    też chciałam PKP, ale 4 do 6 przesiadek. Myślę, że to nie jest łatwe dla samotnie podróżującej matki z dzieckiem i bagażami w dodatku w środku nocy. Lipa więc. Wybrałam Sindbada i z Polski wyjazd mam o 17.30, natomiast z Holandii o 13.30 i będzie szał coś czuję ;). Dawidek uwielbia jeździć autobusami, ale jest żywotny i to bardzo ;).

    No, ale zależy mi na tej podróży, gdyz mój ojciec jeszcze wnuka na oczy nie widział. Do tej pory sie bałam... Czas przełamać strach...

    Aha, a do autobusu brałas jakis kocyk, spiwór dla dziecka.
    Wiecie może czy wymagany jest fotelik samochodowy?
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeAug 12th 2014
     permalink
    U nas w dłuższej podróży zazwyczaj tablet idzie w ruch, ma w nim i książeczki i bajeczki i gry a w razie czego youtube.

    Byliśmy tym razem dwa tygodnie w http://www.zalesiemazury.pl/. Poza cena wyjazdu było prawie wszystko ok. Same rodziny z dziećmi, cztery place zabaw na powietrzu jeden w budynku (małpi gaj). Basen nie za duży ale nie było tłoku. Nad jeziorkiem mieli plażę i pełno foremek itd. Były trzy animatorki, które starały się zająć dzieciom czas.

    Co do przystosowania miejsca to średnio, bo nie było windy (na parterze były miejsca dla wózków), pełno schodów a teren na zewnątrz też bardzo pofałdowany.
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeAug 12th 2014
     permalink
    Tak,bierzemy zawsze jej ukochaną poduszkę i kocyk :)
    Wydaje mi się że firma taka jak Sinbad powinna mieć foteliki,zawsze można zadzwonić i dopytać :)
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 12th 2014
     permalink
    Tak,bierzemy zawsze jej ukochaną poduszkę i kocyk :)
    Wydaje mi się że firma taka jak Sinbad powinna mieć foteliki,zawsze można zadzwonić i dopytać :)


    Dzięki, nawet nie wiesz jak mi humor poprawiłaś, bo ja się strasznie stresuje tą podróżą ;) A tak to człowiek dopyta doświadczonych ;). Zamówiłam małemu śpiworek, ale głupia jestem, bo kliknęłam opcję poczty zamiast kuriera i teraz nie wiem czy dojdzie. Gdyby nie to, że 15 sierpnia jest wolny od pracy to luzik, a tak to na dwoje babka wróżyła. Niby dziś wysłali... Może do czwartku dojdzie. Jak nie to kocyk wezmę.
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeAug 13th 2014
     permalink
    Przejrzalam wlasnie watek w poszukiwaniu kwater w Swinoujsciu.

    Nie mam zupelnie doswiadczenia, czy cos znajdziemy na miejscu, jadac w ciemno, czy jednak lepiej zarezerwowac wczesniej, zwlaszcza, ze z dwojka dzieci. To co znajduje w necie nadajace sie dla czteroosobowej rodziny z reguly juz zarezerwowane. Polecicie mi cos?
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeAug 13th 2014
     permalink
    Hej, YPolly moja przyjaciółka wraz z mężem i 2 ką dzieci 3 letnią córką i 4 miesięcznym synkiem byli w Swinoujściu tu http://noclego.pl/oferta/218975/galeria/
    Nie wiem czy zależy Ci na cenie, ale oni płacili za całość w wysokim sezonie 160zł/doba
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeOct 19th 2014
     permalink
    macie do poelcenia jakies fajne kwatery w bieszczdach? chcialabym bardzo kameralnie, czyli pokoje u jakis gospodarzy, tak rodzinnie, nie tak, ze daja klucz i martw sie sam, tylko zeby bylo tak cieplo i domowo.
    -- ;
  2.  permalink
    Dziewczyny! Help
    Poszukuję pilnie namiaru na sensowne noclegi w Ustroniu/Wiśle
    Moze któras z Was była w czasie świąt?

    Treść doklejona: 27.10.14 10:57
    up
  3.  permalink
    szczypta_chilli: Poszukuję pilnie namiaru na sensowne noclegi w Ustroniu/Wiśle

    A interesuje Cię hotel, pensjonat, kwatery prywatne? Z wyżywieniem bądź bez?

    Treść doklejona: 28.10.14 12:23
    http://www.pensjonat-lusia.pl/
    Zajrzyj. Mają ofertę na pensjonat i willę. Jedzenie pyszne. Nie wiem jakie pokoje, ale myślę, że standard mają wysoki.
    --
  4.  permalink
    dzieki Czarnulka :) Zaraz tam zerknę, chociaz nie ukrywam,ze najbardziej interesuje mnie Ustroń
  5.  permalink
    www.willaalpejska.pl/

    Jeszcze to. Z zewnątrz wygląda ładnie, zawsze dużo samochodów na placu. Nowy obiekt, ale wzbudza duże zainteresowanie. Największy plus - blisko centrum miasta. Natomiast nie wiem jak warunki wewnątrz ani wyżywienie.
    Jak coś to pytaj, jestem miejscowa, więc mogę w razie czego pomóc. Nie wiem jak Ustroń, bo w sumie ich turystyką się nigdy nie interesowałam.
    Hotel Mercure w Wiśle też kiedyś był fajny, ale nie wiem jak teraz. Zawsze można spróbować.
    --
  6.  permalink
    :flowers:

    Treść doklejona: 28.10.14 12:52
    Ja będę w Ustroniu w okresie swiąt i chciaabym ,żeby przyjechał do mnie mąż i dzieciaki. Dlatego własnie Ustron najbardziej mi pasuje :)
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Wiem, że sporo forumowych mam z Irlandii, UK, Szwecji -> Mieszkam przy granicy z Czechami/Niemcami, trzeba wyrobić roczniakowi jakis tymczasowy dowód czy coś w tym stylu jak chce się z nim wyjechać za granicę? Jak to wygląda prawnie?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    musisz miec dowod albo paszport.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Właśnie obczaiłam, że dowód potrzebny, na 5 lat ważny, tylko kurka, do niego zdjęcia trzeba zrobić, a jak ja roczniaka zmuszę, żeby się nie ruszał u fotografa, żeby zrobić fotkę :P
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    oj, juz fotograf ma swoje sposoby.
    -- ;
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeNov 14th 2014
     permalink
    Ely, mój mąż fotograf i ostatnio robiliśmy naszym pannom w studio zdjęcia - jak miały rok to było łatwiej, teraz na 2,5 roku to był hardcore, bo małpy zaczynają "pozować" - uśmiech z wyszczerzonymi kłami i zamkniętymi oczami na przykład, albo ja próbuję przyczesać, a ta sobie mierzwi włosy. Ale jakoś dało radę, chociaż chcemy zrobić sobie na pamiątkę tego wydarzenia stykówkę z najgłupszymi minami w obu przypadkach :)
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Elyanna z takim małym dzieckiem siadasz do zdjęcia odwrócona tyłem a dziecko na ramieniu jakby masz.Fotograf robi szybko fotke i z głowy :-)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Moj mlodszy mial robione jak mial 5 mcy i normalnie go sadzano na chwile, tata trzymal za boki a fotograf i ja pstrykalismy i takie rozne. Starszak mial robione jak mial 10 mcy i tez w ren sposob;) nawet sprawnie to poszlo.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 15th 2014
     permalink
    Elyanna: a jak ja roczniaka zmuszę, żeby się nie ruszał u fotografa, żeby zrobić fotkę :P


    Fotograf "zmusil" mojego 18 miesięczniaka i teraz rocznego Gugisia, takze tak jak Ewa pisze - oni mają swoje sposoby?
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 8th 2015 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, chcialabym jchac z mezem i Maksiem gdzies w gory na 7 dni. Mieszkam calkowiecie na drugim koncu Polski, wiec w gorach bylam raz w zyciu, ja mialam 15 lat i kompletnie nie wiem, gdzie warto jechac, gdzie jest fajnie. Oczywiscie Zakopane odpada- za duzo ludu. Chcialabym cos bardziej kameralnego, ale tez nie wioche zabita dechami. Z racji mojej ciazy, chodzic po gorach tez za bardzo nie bede... My tez nie jezdzacy na nartach- choc z checia zapewne moj maz na jakiejs oslej laczce by poprobowal. Myslalam o Wisle, badz Ustroniu, ew. Szczyrk, bo tylko te miejscowosci jakos mi sie kojarza. Ale czy w Wisle i Ustroniu jest jakas chocby osla laczka? (Tak jak napisalam, jam zielona w kwestii gor). Costam popatrzylam propo hoteli. Ta polecana wille alpejska, calkiem nieglupia. W szczyrku moze hotel Alpin (na gruponie calkiem dobra ofera) lub w ustroniu Wysoa zdrowia i Wellness and SPA, tez dobra cena. Tylko czy moze orientujecie sie, czy to gdzies w centrum? Czy jest tam co zwiedzac, gdzie chodzic itp? Moze glupie pytania, ale ja sie na wyjazd uparlam i takie pytania zada mi maz, ktory to uwaza, ze nienormalna jestem, ze chce zima jechac w gory...:shocked:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    Jeśli o Wisłę chodzi do na Nowej Osadzie na pewno jest ośla łączka, tak samo na Cienkowie. W kwestii hoteli się nie wypowiem bo my do Wisły mamy niecałą godzinę autem i tylko podjeżdżamy czasem na narty.

    Treść doklejona: 08.01.15 11:26
    A co do zwiedzania to raczej w zimie średnio. Bardziej latem i szlaki. Jest niby centrum ale ono bardziej latem żyje. Zimą to raczej bardziej spacerowo.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    Dzieki Blood Lady. No tak wlasnie mysle, ze pewnie bardziej spacerowo. Ale wiadomo, ze jak sie na nartach nie jezdzi to w gorach zima malo atrakcji. Jednak klimat, widoki - to tez wazne. A moze maz sie do nart przekona i bede miala powod do nastepnych wyjazdow:bigsmile:
    -- ,
  7.  permalink
    dzasti, ja byłam ostatnio 3 tyg w Ustroniu. Ta Wyspa Zdrowia jest w czesci uzdrowiskowej ale kawałek od centrum. Wracając z miasta bedziesz musiała troche isc pod górę
    Tam jest fajny Park Niespodzianek- zobacz w necie. Duzo zwierząt, które mozna karmic, mozna obserwowac loty ptaków- fajna sprawa. Ogólnie mieścina niewielka, szału ni ma jak dla mnie. W Wiśle zresztą tez nie ;)
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeJan 8th 2015 zmieniony
     permalink
    Ja do Szczyrku mam kilka kilometrów... Szczerze mówiąc chyba w ciągu 7 dni bym się tam zanudziła... Dla narciarzy super, jak ktoś lubi skoki narciarskie to jest na co popatrzeć (często są treningi itd). Spacer w Szczyrku to wzdłuż Żylicy (rzeka) ścieżką może przez dwa dni będzie zachwycał... Ja bym Szczyrk odpuściła...
    ...
    Kiedyś szukałam fajnego miejsca na kilkudniowy pobyt z dzieckiem i znalazłam to: http://www.villagreta.pl/ wirtualnie się zakochałam w tym miejscu.
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    Dzasti a Białka ? Bukowina? Gliczarow? To podchale zaplecze dla narciarzy ale dobra baza wypadowa: ) na białce i opony dla dzieciaków i osla laczka i termy i łyżwy: )
    --
    • CommentAuthorigni
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    Dzasti a moze Szczawnica albo Krościenko? Tam nie jest narciarsko, nie bedzie tlumow i jest przepieknie
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    oo, Krościenko, przypomniało mi się, że tam też byłam jak miałam może 8 lat. Z mamą byłam, coś z kościołem to związane było, ale co nie pamiętam.
    Szczypta - dzięki za info. tak myślę, że też siedzieć nie będziemy na dupie w jednej miejscowości, tylko pojedziemy sobie jednego dnia tu, drugiego tam. Ale zależy mi na takiej fajnej bazie wypadowej.
    Copccolato - fajna ta willa. Muszę ceny dokładnie popatrzeć. No to może Szczyrk odpuścimy. M. dziś powiedział, że na oślej nie będzie próbował, bo boi się nogi połamać...
    Czerwinka - popatrzę te miejscowości. W Bukowinie mój m. był służbowo i powiedział cytuję "wiocha taka". (my też na wiosce mieszkamy hehehe) Tak jak napisałam ja na górach to kompletnie się nie znam i nawet nie wiem jakich miejscowości szukać. A wydać 3 tysiące na wyjazd, gdzie będziemy mocno średnio zadowoleni, to też mi się nie uśmiecha.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeJan 8th 2015 zmieniony
     permalink
    Krościenko też fajne:)
    Byłam tam na 5-cio dniowych wakacjach w 2012, z 3-letnim wówczas dzieckiem. Polecam noclegi (małe pokoje, ale dość wygodne, a materace w łóżkach pierwsza klasa, w życiu się tak wygodnie nie wyspałam!): http://www.willanadparkiem.pl/ .
    Tyle że nie wiem co tam można robić zimą... Latem to spływ dunajcem, wyciąg na szczawnicę-palenicę (jak dobrze pamiętam), niedaleko było do niedzicy, a tam rejs statkiem i ruiny zamku. Wyskoczyliśmy też do zakopanego. Wycieczki rowerowe itd, ale z zimową porą nie pomogę..
    • CommentAuthorigni
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    Wydaje mi sie ze mozna spacerować:bigsmile: jest troche terenow w miare plaskich a i same gory nie sa mega wysokie. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    Bukowina tatrzańska? No wiocho miasto ale przyjemne. Ja bym proponowała w takim razie mazury ... fajny hotel z basenem ... dookola lasy i jest gdzie spacerować. :)
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Jeśli chodzi o Mazury mogę z czystym sumieniem polecić hotel Santa Monica.
    O tej porze nie ma tam turystów wiec jeśli ktoś jedzie po to by odpocząć od zgiełku i ludzi to to jest idealne miejsce.Hotel położony w centrum Mikołajek ale nie w ściślej zabudowie jakby w poblizu.
    Wysoki standard mila Obsluga duża sala zabaw dla dzieci dla dorosłych spa sauna i wanna z hydtomasażem.
    Śniadania z menu dla dzieci mnóstwo udogodnień dla nich wogole.
    Chwali się to ze mimo ze kilka dni byliśmy jedynymi gośćmi w hotelu śniadania było podawane jak zawsze w formie szwedzkiego stołu.
    W sezonie SA tez animacje dyskoteki dla maluchow i mnóstwo atrakcji.
    Byłam tam z rodzina w lutym i w sierpniu i zdecydowanie wole luty:-) jeśli chodzi o wypoczynek relax w ciszy i spokoju.
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Witam, jestem już na forum od 4 lat, ale rzadko się udzielam :smile:
    cioccolato- bardzo spodobało mi się to miejsce, które zaproponowałaś, chcemy wyjechać z naszą 2 letnią córką w góry pod koniec marca, wydaję mi się że to miejsce będzie idealne, możesz mi napisać czy w ty, pensjonacie znajduję się jakiś kącik zabaw dla dzieci? I czy do sklepów czy restauracji mieliście daleko?
    Będę wdzięczna za odpowiedź :smile:
    A ja polecam Szklarską Porębe i http://www.willamagnat.com/
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorblackberry
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    czerwinka: Dzasti a Białka ? Bukowina?

    Białkę zdecydowanie odradzam teraz w szczycie sezonu. Tłuuuuumy ludzi, jeśli myślisz, że są w Zakopanem, to niestety wszyscy są niemal w Białce teraz, kiedy sezon narcirski. Owszem, są dla dzieci atrakcje, ale jeśli nie jeździcie na nartach to naprawdę nie ma sensu. Nawet dojechać ciężko.
    Bukowina na spacery zimowe też bez szału.
    Znam te miejsca bardzo dobrze i zdecydowanie odradzam. Krościenko czy Szczawnica zdecydowanie bardziej - chyba nawet bardziej Szczawnica, jeśli chodzi o spokojne spacerki :-)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Blackbery ;) Dlatego piszę że jest to dobra baza WYPADOWA do spacerów po górach....i do atrakcji do zapewnienia na miejscu dla dzieci. Z białki do Krościenka jest 30 km na słowacje a tam Tarzańska Łomnica 50 km, Jasny Chopok 100 km, Porad 60-70 ...
    Ja również je znam i jako narciarz i jako mama spacerująca z dzieckiem i ciężarana ... Jeżdżę tam od 30 lat...
    Tak samo można pojechać do Krynicy i co ? i całe miasto obejść w godzinę a druga godzinę spedzić na górze parkowej a ....Szczyrk czy inne miasto w tym okresie.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Dżasti, a może bardziej na zachód, w Sudety? Kotlina Kłodzka jest przepiękna, jest parę znanych uzdrowisk, dużo mniejszych miejscowości. Ja uwielbiam tam jeździć, zawsze jest co robić.
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    czerwinka: Ja bym proponowała w takim razie mazury ... fajny hotel z basenem ... dookola lasy i jest gdzie spacerować. :)


    A, że gdzie spacerować i co robić to wiem:bigsmile: Ja z Warmii i Mazur właśnie jestem :bigsmile: To znaczy mieszkam na Warmii, ale do granicy Mazur kawałeczek, i każdy weekend spędzamy to w Mikołajkach, to w Giżycku. Nawet jesienią i wiosną gdzieś zawsze jedziemy, więc można powiedzieć, że znam te okolice baaaardzo dobrze. I się zamarzyły góry.....
    Dziękuję Wam dziewczyny za odzew. Popatrzyłam te ośrodki i myślę, że latem też się w góry, do któregoś z nich właśnie, wybierzemy. Wtedy połazić (z Aleksem w nosidle będzie łatwiej). Po wczorajszym całym dniu przeszukiwania netu (do godz. 1 w nocy z m. na dwa laptopy szukaliśmy) w końcu dziś zarezerwowaliśmy. Gdzie indziej i w czymś innym niż na początku chcieliśmy. A to dlatego, że mój mąż, znając się wybitnie na topografii (jego zdaniem of kors) myślał, że Wisła czy Ustroń leżą 20 min od Zakopca. No... Bo jednak chciałby po Krupówkach połazić, bo tam jest co robić przynajmniej zimą. I tak z wioch koło Zakopca wylądowaliśmy w samym Zakopanem, ale na obrzeżach. Zależało nam na wyższym standardzie niż domy wypoczynkowe. I wzięliśmy apartament w apartamentowcu, żeby był aneks kuchenny. Jednak przy małym dziecku to pomyśleliśmy, że trzeba też coś ugotować, mleczko rano zagrzać, kaszkę wieczorem zrobić. Cena nawet atrakcyjna. I mężowi się spodobało - a to łatwe nie było. Oczywiście siedzieć tylko w Zakopanem nie będziemy. Ale baza już jest.
    I tak marzy mi się chata góralska, z drewnianym wystrojem, ale to może w lato.

    Treść doklejona: 09.01.15 10:29
    Jejku, jak Wy się znacie na tych górach:shocked: Ja to mam problem gdzie Sudety gdzie Karpaty:shamed: Myślę, że jak tam pojedziemy raz, to m. będzie chciał wrócić i wtedy będziemy też inne rejony zwiedzać. Niestety ( bo dla mnie trochę niestety) jedziemy tam gdzie wszyscy. Ale najważniejsze, że jedziemy:bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    dżasti a możesz podać link do tych apartamentów?
    :smile:
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    ja polecam te :)
    http://www.nowotarska24.com/apartamenty/
    Dzasti super !!!
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    czerwinka no apartamenty robią wrażenie, możesz coś więcej napisać? :smile:
    • CommentAuthorigni
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Dzasti fajnie. My jezdzimy do Zakopca co roku (służbowo- prowadzimy tam obozy) i mieszkamy w okolicach Kuznic i jest super. Malo ludzi. Na szlakach tez jest spokoj, tylko na Moko tlumy walą.

    A w Szklarskiej jestem zawsze w lecie okolo 2-3 tygodni. Do aktywnego wypoczynku super, ale reszta nie powala.
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    ooo Czerwinka super te apartamenty. Jak się jedzie w 4 os. to ekstra. Szkoda, że na dwie nie mają :( bynajmniej nie doczytałam. A na dwie jednak trochę taniej.

    Monika - to te
    Tylko, że ja rezerwowałam przez booking.com
    -- ,
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    dżasti też fajne, dzięki :smile:
    Polecacie jeszcze jakieś fajne miejsca, ale nie w Zakopanym?
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeJan 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Willa nad parkiem - miejsce spokojne, właściciele bardzo mili. Pokoje niewielkie, ale jak już mówiłam wygodne. Na 1piętrze, w korytarzu mini-kuchnia (mikrofala, zlew, jakieś naczynia, sztućce). W pensjonacie niestety nie było sali zabaw (albo my nie zauważyliśmy, bo praktycznie całe dnie aktywnie spędzaliśmy, poza willą). Tuż obok świetny park linowy, dobrze zaopatrzony i zabezpieczony - chyba dla dzieci od 3, czy nawet 2lat) - ale to raczej na wiosnę. Pamiętam że korzystnie było kupić wejście bez limitu (chyba wychodziło cenowo jak około 2godz.) a dziecko w trakcie zawsze mogło zejść, odpocząć na ławeczce, napić się itd - nawet się nie zorientowałam jak nam 3h minęły. Chyba można też było zostawić dziecko pod opieką opiekunek, ale my z tego nie korzystaliśmy. Do najbliższej restauracji-karczmy mieliśmy bardzo blisko, chyba jakieś 5-8minut spacerkiem (tempem dziecka 3-letniego). Sklep w okolicy też był, ale my nie zwracaliśmy na to uwagi, bo zrobiliśmy zakupy jadąc na wakacje, a potem "przy okazji" pobytu w różnych miejscowościach. My byliśmy bardzo zadowoleni tylko jak mówię, wiosną (26-30maj 2012). Moje prywatne zdjęcia (przepraszam za bałagan, chcę pokazać te najważniejsze rzeczy).
    Zdj 1 - Willa od frontu
    Zdj 2 - Od strony parkingu (mieszkaliśmy na pierwszym piętrze, z tym dużym tarasem)
    Zdj 3 - Część naszego tarasu)
    Zdj 4 - zaraz przy wejściu, szafa (jedyne zamknięte półki w pokoju)
    Zdj 5 - prysznic, płytki brodzik, ale dało się zatkać kurek (poza tym w łazience toaleta, umywalka)

    ! http://28dni.pl/pictures/2377243.JPG !
    ! http://28dni.pl/pictures/2377248.JPG !
    ! http://28dni.pl/pictures/2377253.JPG !
    ! http://28dni.pl/pictures/2377258.JPG !
    ! http://28dni.pl/pictures/2377263.JPG !
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Dżasti :) Byliśmy w Szklanych domach :) Też super :)
    ...
    Nowotarską prowadzi mój kupel ze studiów :) Czysto i cudnie :) Wygodnie :) Właściciele przemili :)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    No to widzisz, szkoda że nie napisałam o tym Zakopcu i apartamentach tutaj przed rezerwacją. Ale to była już noc a dzisiaj po 7 zarezerwowaliśmy...
    Ale jak w Szklanych domach było fajnie, to jestem spokojna:bigsmile:
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.