Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeAug 25th 2016
     permalink
    Niewiem gdzie napisać to napiszę tutaj ;) Mamy domek na Mazurach nad samym jeziorem ale że mały i duży dostawali świra, jezioro i baseny na podwórku sie znudziły;) postanowiłam zabrać ich do Plusek do Aqua Parku W Hotelu Warmia ... Pojechaliśmy od nas przez las to 28 km wiec bliźiutk...wchodzimy bilet rodzinny za 3 h to 108 zł ja plus starszak mały nie płaci. Szatnia ok czysto, prysznice czysto (brak wieszaków na ręczniki). Same baseny to spoko duzo zjeżdżalni co dla dużego to atrakcja nie lada... ale .... Trzy poziomy, i pełno schodów ....niema basenów zewnętrznych ... Okna brudne jak nie wiem co, miałam ochotę je umyć, ręczników nie ma gdzie położyć bo leżaków jak kot napłakał, woda zanieczyszczona w brodziku dla dzieci włosy .... Kępy włosów i piachu pełno na dnie ... Okropnie ... Miałam ochotę uciec ... Absolutnie nie polecam ... Z tego co patrzyłam pokoje zaczynaja sie od 400 zl .... Parkingi pełne na basenach ludzi garstka ... Juz wiem dlaczego ....
    --
  1.  permalink
    Niestety dżasti, nie spotkałam się...
    •  
      CommentAuthorkonrelka
    • CommentTimeAug 25th 2016
     permalink
    W tym roku jechałam z rodzinką pociągiem na trasie Katowice-Kołobrzeg-Katowice.Wykupiliśmy cały przedział sypialny.Trafił nam się wagon po modernizacji,więc nawet klima była.Podróż trwała 9,5h.Rano kawka/ herbatka ( w cenie biletu) Dodatkowo woda,babeczka/ rogalik i zestaw mydełko+ ręcznik.W wagonie same rodziny lub osoby starsze.Bezpiecznie,spokojnie...Lubię jeździć pociągiem i mam z tego frajdę jak małe dziecko ;-) Ja osobiście polecam t choć zdobycie biletów wymagało od nas stania w kolejce kilka godzin.Miało to swój urok,bo kolejka pokaźna to było wesoło.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 25th 2016
     permalink
    Fajnie Kornelka, jak byłam mała to czasami z mama "nocnym" się jeździło w tych kuszetkach. Teraz patrzyłam że do zakopanego nocny jedzie, ale by trzeba było duzo wcześniej bilety zamówić na ten pokój sypialny, bo np. na dwa tyg przed to juz nie ma... Plusem wczesnego "zaklepania" biletu jest jednak to, że sa zniżki 10, 20 lub 30%.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeAug 25th 2016 zmieniony
     permalink
    Kornelka - właśnie takim pociągiem chciałabym się przejechać :)))

    czerwinka: postanowiłam zabrać ich do Plusek do Aqua Parku W Hotelu Warmia
    czerwinka: Absolutnie nie polecam


    Te schody to jest coś strasznego. Teraz i tak już położyli maty takie czarne, ale kiedyś były tylko gołe kafelki. Mąż mój poślizgnął się na tych schodach i poleciał na plecy. Nie mógł wstać....
    Tam w sezonie jest okropnie drogo. W ogóle nie przepadam tam jeździć. Jest w okolicach wiele innych - fajniejszych obiektów. Ale byliśmy tam na przykład w zimę i było w miarę. D... nie urywało, ale połączyliśmy to ze spacerem.
    Kiedyś były takie zewnętrzne jacuzzi i się w nich leżało a obok były wierzchołki sosen - i to był super widok. Jeżeli teraz to zlikwidowali to już w ogóle stracił ten aqua park jedyną atrakcję.
    Z Maksiem byliśmy tam tylko raz i na pewno więcej nie pojedziemy - za niebezpiecznie.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeAug 26th 2016
     permalink
    Jacuzzi jest ale w takim stanie .... W widokiem na dach i wielki skład drewna :/ z racji tego co robię zawodowo to porostu mnie razi brak wykorzystania potencjału i dwa zaniedbania ... Tam brakuje porostu zarządzania ... A i jeszcze jedno ratownicy siedzieli na 3 poziomie i np.czesc obiektu nie widzieli ... Co dla mnie mamy z dwójka dzieci jest ważne bo np. Ja byłam z małym w brodziku s starszak szalał na zjerzadAlniach ale nie miałam komfortu ze ktoś patrzy ... Jak to jest na innych obiektach.
    --
  2.  permalink
    Hmm... szkoda
    Ja byłam w Pluskach dawno- jakies 7 lat temu, ale wspomnienia mam fajne. Wtedy było czysto i przyjemnie

    Treść doklejona: 26.08.16 09:26
    A ceny to ogólnie są wysokie w takich miejscach- w Uniejowie 3 godzinny normalny bilet to koszt 50 zł, ulgowy coś ok 40. Plusem jest to że do 7 lat dzieci wchodzą bezpłatnie
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 26th 2016
     permalink
    Kurcze jak juz takie ceny wysokie to mogli by zadbac o czystość.
    --
    •  
      CommentAuthorkonrelka
    • CommentTimeAug 26th 2016
     permalink
    Else: Fajnie Kornelka, jak byłam mała to czasami z mama "nocnym" się jeździło w tych kuszetkach. Teraz patrzyłam że do zakopanego nocny jedzie, ale by trzeba było duzo wcześniej bilety zamówić na ten pokój sypialny, bo np. na dwa tyg przed to juz nie ma... Plusem wczesnego "zaklepania" biletu jest jednak to, że sa zniżki 10, 20 lub 30%.

    Taki przedział trzeba rezerwować na 30 dni przed,bo miejscówki rozchodzą się w ekspresowym tempie.System sprzedaży rusza o 1.00 w nocy i czasem po 15 minutach już nie ma nic.Zniżki obowiązują jedynie na bilet,bo miejscówka ma stałą cenę po 81zł jeśli wykupujesz trzy (czyli cały przedział) i drożej wychodzi opcja dwa lub jedynka.Podróż naszej czteroosobowej rodziny w jedną stronę kosztowała 415zł.Dzieci zniżki szkolne plus 30% za wczesniejszy zakup,a my tylko te 30%.Można też kuszetką jechać (tańsza,bo chyba 60zł za miejsce) i teraz one są czteromiejscowe.Te zmodernizowane bardzo ładne.Na można sobie pooglądać wagony na profilu BAZA WAGONÓW KOLEJOWYCH.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 26th 2016
     permalink
    Dziewczyny, jutro jedziemy do sopotu, pociagiem Regio... Kupiłam bilet przez internet. Nie mam aktywnej drukarki. Powiedzcie mi co ja pokazuje w pociągu na tym telefonie: to co przyszło na sms, czy to co sobie ściągnęłam w pdf, czy maila... ????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 26th 2016
     permalink
    ELse z tego co ja zrozumialam nalezy sciagnac bilet na komorke tak zeby konduktor mogl go "skasowaC"
    dziewczyny ostrzegaly mnie zeby nie liczyc na neta bo moze nie byc dostepu i lepiej miec w tel pobrany
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 26th 2016
     permalink
    To dzięki Bogu mam pobrany, na wszelki wypadek koleżanka tez pobrała. Dziękuję ;)

    Treść doklejona: 28.08.16 13:47
    No to Sopot "zaliczony". Rano na prośbę przyjaciółki jechałyśmy Regio... Podstawiono pociąg nowszej generacji. W środku już wszystkie miejsca zajęte, zatem ustawiłyśmy się przy wyjściu. 2h nic się nie zwolniło, w ręcz odwrotnie ludu przybywało. W Gdańsku nie było już jak się dopchać, więc pasażerowie rezygnowali :P.

    Nawet nie było kontroli biletów.

    Przerażające jest to, że nikt nikogo nie przepuści, nie udostępni miejsca, więc jedna mama jechała stojąc z niemowlęciem na reku.

    Ale Sopot bardzo fajny. Dawno tam nie byłam.


    Droga powrotna to już Arriva. Z miejscami nie było kłopotu.
    --
  3.  permalink
    Tez tak kiedys jechalam do Gdanska - wsiadalam ze znajomymi w Katowicach, na pierwszej stacji wiec jeszcze luuz. W czestochowie pociag sie dopchal i juz nawet konduktor sie nie wcisnal, a w lodzi to juz nikt nie wsiadl.. Ja niewiem, czy przewoznik nie jest swiadom ile biletow sprzedal?.... To byl 2005.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 3rd 2016
     permalink
    14 września jedziemy do Jastrzebiej Góry na 2 tygodnie. Czy jest tam coś godnego polecania do zobaczenia z dzieckiem?
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 3rd 2016 zmieniony
     permalink
    W jastrzebiej gorze sezon kończy sie 15 września i wtedy większość restauracji itp jest juz pozamykanych. A gdzie będziecie nocować?
    Na obiad to polecam restauracje papaj. Jest całoroczna i na prawde świetne jedzenie. A ponadto maja zaplecze z fajnym placem zabaw. Jest hotel bodajże marina z basenami. Poza tym w Ustce fokarium, latarnia morska. w lato była zawsze wystawa klocków lego. Ale czy poza sezonem jest to nie wiem. Dla dorosłych to przy hotelu ara jest super bar pod chmurka z wymyślnymi drinkami w kokosie, ananasów itp. Ale to tez chyba tylko w sezonie.
    Generalnie Jastrzębia to nawet nie jest wioska.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 4th 2016
     permalink
    Dzięki Dżasti. My tam będziemy na turnusie rehabilitacyjnym. Będziemy w Fenixie.
    --
  4.  permalink
    Dziewczyny macie namiar na jakiś fajny pensjonat albo kwatery w Zakopanym ? Za rozsądna cenę?
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeNov 13th 2016
     permalink
    Szczypta sprawdź sobie Willa Piano ul. Na Wilcznik. Fajne pokoje i kuchnia do dyspozycji. Cena ok. blisko Krupówki. My bylismy zadowoleni.
    --
  5.  permalink
    Dziękuję:*
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 13th 2016
     permalink
    Szczypta, jak szukasz czegoś niedaleko Kasprowego z kolei to my byliśmy z chłopcami w Hotelu Boruta na Chałubinskiego 28. Wystrój trochę pamięta czasy PRL, ale czyściutko, dobre jedzenie i miła obsługa :)
    --
  6.  permalink
    O dzięki frag.:*
    Jakoś pomyślałam że może na Sylwestra pojedziemy ale jak zaczęłam szukać to jednak ceny mnie powaliły....
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 13th 2016
     permalink
    Szczypta apartamentynowotarska http://www.nowotarska24.com prowadzi moj kolega.

    Treść doklejona: 13.11.16 20:49
    Właśnie wróciliśmy z Białki Tatrzańskiej ;) pogoda jak marzenie bielusieńkie Tatry, bielusieńkie wszysko ... chyba tam bym sie przeprowadziła....
    --
  7.  permalink
    Bardzo ładne:) niestety też bardzo drogie.... 600 zł za dobę to niestety nie na moją kieszonkę.
    Mam miejscówkę w Krynicy gdzie za dobę z 3 posiłkami że stołem szwedzkim ( pyszne jedzenie) codziennym basenem, siłownią, fitnessem i 2 zabiegami rehab przy dwutygodniowym pobycie wychodzi cena niecałą stowę za osobę... No ale Hanka by chciała do Zakopanego....
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeNov 13th 2016
     permalink
    My byliśmy w Willa Roztoka, bardzo tam ładnie, czysciutko:)
    --
  8.  permalink
    Ooo, ladnie:) dziękuję:*
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 13th 2016
     permalink
    Szczypta jeszcze Skalny Brzeg ale to koło Białki czarna góra. My tez byliśmy w Roztoce ale to raczej u mnie na szarym końcu w poleceniu komuś ... było ok .... ale zmuszanie nas do wykupowania obiado-kolacji słabe .. pokoje małe i cześć przed remontem za takie kwoty nie polecam.
    --
  9.  permalink
    Chciałabym pojechać pociągiem, więc dlatego szukam w samym Zakopanym.Ale bardzo dziękuję
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 13th 2016
     permalink
    Rozumiem :) choć z Zakopanego czy nowego targu połączenia busikami sa idealne ;)
    --
  10.  permalink
    Ostatnio byłam w Zakopanym 10 lat temu, więc wiesz ;)
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeNov 13th 2016 zmieniony
     permalink
    Czerwinka my mieliśmy tylko śniadania, nasz wybór. I pokój to jakiś ogromny dostaliśmy, z balkonem.
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 14th 2016
     permalink
    Jeśli jedziesz w sezonie ferie,Wielkanoc ,Boże Narodzenie musisz wsiąść pakiet nocleg ze śniadaniem plus obiado kolacje, w zeszłym roku tak jeszcze było na ferie. Jak Manio był mały 6 miesięcy dostaliśmy pokój tak mały ze musieliśmy na dzień składać łyżeczko turystyczne .... bo nie mieliśmy miejsca do chodzenia ....Moi teściowie tam jeździli przez kilka lat poza sezonem byli bardzo zadowoleni. My średnio ...
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeNov 14th 2016
     permalink
    My na majówkę II byliśmy, ale fakt że to już kilka lat minęło. Nie lubię obiadokolacji w hotelach, wolę zjeść na mieście, tam dłużej zostać, a nie wracać. :bigsmile:
    --
  11.  permalink
    dziewczyny- byłyscie ostatnio w Bułgarii? Kto poleci jakis fajny hotel?
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 9th 2017
     permalink
    Wakacje to za dużo powiedziane, ale na koniec m-ca wybieramy się na 2 dni do Tropical Island. Nocleg w namiocie.
    Czy byłyście może kiedyś i możecie doradzić, na co zwrócić uwagę, co zabrać, co może się przydać?
    Niby piszą, że jedzenia ze sobą wnosić nie można, że tylko dla bardzo małych dzieci.
    Ale po pierwsze nie wiem jak z wybrednością tych moich dzieciaków będzie, po drugie chodzi mi głownie o jakieś przekąski typu owoce, ciasta, woda do picia- jak ich znam to z wody nie wyjdą, a wycieczka do restauracji może być wręcz jako kara odebrana.
    Czytałam też, że nocą trochę chłodniej jest. Wózek podobno można ze sobą wziąć, więc ewentualna drzemka będzie mogła być w nim zaliczona :bigsmile:
    Jeśli możecie, to proszę o rady/sugestie.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 9th 2017
     permalink
    Karolciat, ja bylam tam.kilka razy, ale my z racji odleglosci nigdy na noc nie zostawalismy. Nigdy tez nie bylam w strefia saun, bo mnie straszono, ze u Niemcow tylko na.golasa:wink: sa tam restauracje, ale strasznie drogie i mi to nie bardzi smakowalo. Jednak mysle, ze z glodu nie zginiecie. Mysle, ze spokojnie mozesz wziac jakies drobne przekaski i wode dla dzieci. Faktycznie pamietam, ze niby byl zakaz,.ale nikt tego nie pilnuje przeciez. A czemu zdecydowaliscie sie na namioty, a nie domki? Te drugie chyba bardziej komfortowe. Bo namioty to takie tipi, na piachu.

    Treść doklejona: 09.03.17 15:11
    Moze zle napisalam, ze strasznie drogie. Po prostu cena nie oddaje jakosci i ilosci.:wink:

    Treść doklejona: 09.03.17 15:13
    Wycieczka do restauracji nie powinna byc kara, bo restauracje sa tak jakby posrodu, czyli rzut beretem od plazy no i po drodze jakies atrakcje typu rybki:wink:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 10th 2017
     permalink
    Dzieki Fran za odpowiedź.
    Wysmarowałam wczoraj posta z tel, wysłałam a teraz się okazuje, ze go nie ma :sad:
    Namioty ze względu na cenę (152 euro za 2 dni ze śniadaniem za naszą czwórkę) to raz, a dwa, że nocleg w namiocie to niesamowita atrakcja dla dziecka. Krysia w domu kazała sobie do namiotu-szkoły włożyć materac i 2 noce spała na podłodze "Bo ja mamo tak bardzo chcę spać w namiocie. Jeszcze nigdy nie spałam!"
    No to jak nie spełnić bardziej takiej prośby? :bigsmile:
    Co do przekąsek, to myślałam o musach owocowych, wodzie, herbatnikach.
    Koleżanka która była niedawno z córką podpowiedziała, ze zrobiła placuszki i to mała dostała. Moi naleśnikowi i plackowi bardzo, więc pomysł niezły, da się to przechować dzień czy dwa. Lubią wafle ryżowe, więc drobnych przekąsek im nie zabraknie. A na ciepły posiłek i tak trzeba będzie pójść.
    Mam tylko nadzieję, że jakieś zupy tam dają, bo dla moich dzieci dzień bez zupy to dzień stracony :bigsmile:
    Koleżanka wspominała, że to śniadanie "w cenie" jest dość obfite i jest w czym wybierać. I że jest jajecznica. A moi jak wciągną jajecznicę na śniadanie to potem cały dzień mogą nie jeść.
    Więc chyba przeżyjemy bez nadmiernego ubytku na nerwach i w portfelu :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeMar 10th 2017
     permalink
    Dziewczyny!
    Proszę Was o pomoc :smile:
    Szukam noclegu na Wakacje w Szklarskiej Porębie bądź okolicach ...niestety wszędzie albo wille albo pensjonaty, o których opinie to aż mnie przerażają :cry:
    Może byłyście m? Macie jakieś namiary na Agroturystykę? Na czyste spokojne miejsce,przyjazne rodzinie i dzieciom z domowym jedzeniem???? w sensie pełnym wyżywieniem?
    Nie musi być sama Szklarska Może być blisko ba nawet Karpacz.
    KTOŚ COŚ?
    Będę wdzięczna
    :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 10th 2017 zmieniony
     permalink
    W Karpaczu polecam hotel Belweder.
    Byliśmy jak Krysia miała 2,5 roku. Nie wiem, czy zmieniła się obsada- my byliśmy w niski sezonie, we wrześniu.
    Prowadząca oddana, ciepła osoba. Naprawdę dobrze gotowała. Do tego jak się człowiek zgłosił wcześniej, to gotowała "na zamówienie" zgodnie z dietą cukrzykom, bezglutenowcom, alergikom. Kącik zabaw dla dzieci przy stołówce- nie powalał, ale Krysi wystarczało. Bardziej kochała akwarium przy recepcji.
    W cenie sauna, piłkarzyki w piwnicy. Za hotelem miejsce na ognisko, mały plac zabaw dla dzieci.
    Możliwość dostania łóżeczka, wypożyczaliśmy też wanienkę, żeby Krysi urozmaicić prysznic.
    Zaraz obok hotel Gołębiewski- korzystaliśmy z ich placu zabaw :bigsmile:
    Nieco wyżej świątynia Wang i wejście na Śnieżkę.
    Nam się podobało.

    Szczerze, dopiero teraz czytam opinie. Nie sadziłam, ze sa aż tak dobre :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeMar 10th 2017
     permalink
    <strong>karolciat</strong> Dzięki zerknę :)
    Ja te czytam opinie, chociaż wolę zdecydowanie od kogoś kto był bo te opinie czasem to takie wykupione :sad:
    Bardzo Ci dziękuję zerknę :smile:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 10th 2017
     permalink
    Wiesz, oficjalnie mają 2 gwiazdki, ale to co pokazują na zdjęciach nie odbiegało od rzeczywistości. My byliśmy zadowoleni, do centrum Karpacza chodziliśmy na piechotę z Krysią w nosidle, chyba że planowaliśmy gdzieś dalej jechać- wtedy auto. A właściciele nie wyglądali na takich, którzy by te opinie mieli kupować...
    My tam trafiliśmy z groupona, trochę w ciemno. Ale chyba zrezygnowali z tej opcji, czego żałuję, bo to zawsze taniej. I z chęcią bym tam się zimą wybrała, bo chyba nie ma drugiego ośrodka, który by miał tak blisko wyciąg i stok :bigsmile:
    Przy dzieciach idealnie- zmoknie, zmarznie- przechodzisz na druga stronę drogi i jesteś "w domu" :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 10th 2017
     permalink
    Karolciat, a Ty widzialas te namioty? Mnie sie wydaja takie malutkie strasznie, ale w sumie tam tylko na spanie:wink: ja lubie te Tropical Islands. Taka namiastka lata w zimie:wink: gdyby nie sytuacja w Niemczech to jezdzilabym tam zdecydowanie czescie. My mamy moze 150km, wiec latwo obracalismy w dwie strony. Fajnie tam, cieplutko. Caly dzien w stronu kapielowym. Dla dzieciakow bedzie mega atrakcja. Tam sa jakies wodospady, rzeki. Wieczorem sa jakies pokazy. Bawcie sie dobrze:bigsmile: wezcie sobie jakis kocyk, normalnie jak na plaze bym zapakowala jakis koszyk. Generalnie nikt tam bie chodzi, nie sprawdza czy masz placuszki dla dzieci. Poza tym nie wyobrazam sobie zwrocic uwage matce, ze placuszki dla malych dzieci wziela ze soba.:wink:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 10th 2017
     permalink
    W regulaminie jest ze dla małych dzieci można :)
    Znajomi w zeszłym roku byli,też spali w namiocie. Więc chyba się da.
    Ferie nam w tym roku nie wyszły, to niech chociaż wyjdzie namiastka tropików.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 11th 2017
     permalink
    Nie no na bank sie da. Po to maja w ofercie. Ja po prostu nigdy nad noclegiem tam sie nie zastanawialam,.dlatego nie ogladalam z bliska tych namiotow. A powiedz...tam jest jakis materac czy na piachu sie spi? Tak z czystej ciekawosci pytam, bo np moj maz bylby zachwycony gdyby na.piachu, a ja to "orbis" jestem:wink:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 11th 2017
     permalink
    Marerace i lekka pościel.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 12th 2017
     permalink
    mam nadzieje ze jakies foty zrobicie. az ciekawa jestem
    -- ;
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 12th 2017
     permalink
    Zrobimy na pewno :-)
    Mam nadzieję, że będzie super.
    Obym tylko nerwowo wyrobiła ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMar 12th 2017
     permalink
    karolciat: Obym tylko nerwowo wyrobiła ;-)

    najwyżej do czubków Cię wywiozą :wink::wink::devil:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 19th 2017
     permalink
    W tym roku chyba sama pojade na wakacje z dziecmi. Wstepnie myslalam o koncowce czerwca, ale tak jeszcze zanim rok szkolny sie skonczy. Macie jakies fajne, rodzinne osrodki. Na razie nr 1 jest Familijni w Pogorzelicy lub Dziwniwie, ale moze znacie cos rownie fajnego? Niekoniecznie nad morzem, ale w Polsce, bo leciec z dwojka sama to chyba nie wakacje:wink: wazne, by bylo duzo atrakcji dla dzieci i basen zakryty.
    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeMar 22nd 2017
     permalink
    Frances a byliście w Wierchomli? Fajne spa i atrakcji dla dzieci sporo. Dobre jedzenie. Tylko jest to na kompletnym odludziu. Ale jesli jezdzisz samochodem to nie jest problem.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 22nd 2017
     permalink
    Heheeh, szczerze mowiac pierwszy raz slysze ta nazwe. To nazwa miejscowowsci? Poczytam, dziekuje bardzo:bigsmile: tak,.samochodem.jedziemy.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.