Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1.  permalink
    witajcie
    czy któraś z was samodzielnie ściagała manicure hybrydowy czy lepiej u kosmetyczki? po jakim czasie go zciągacie ?
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    mi sie manicure hybrydowy wogole nie trzyma;/ dziadostwo;/
    --
    •  
      CommentAuthorhornet
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    Ja ściągałam wielokrotnie sama. Trzeba sobie kupić zmywacz z acetonem, taki jak do ściągania tipsów akrylowych (koszt ok 10zł za butlę) , nalać na wacik i ten wacik przyłożyć do paznokcia na 10 minut najlepiej okręcajac folią aluminiową aby nie wyschło i się nie przemieszczało. Po tych 10 minutach patyczkiem sobie zdejmujesz resztki lakieru, schodzi łatwo. Nie polecam natomiast zdzierania lakieru "na sucho" poprzez odrywanie - koszmarnie niszczą się od tego paznokcie.
  2.  permalink
    a gdzie mozna kupić taki zmywacz z acetonem do ściagania tipsów? i czy zwykła folia aluminiowa wystarcza?

Treść doklejona: 12.06.12 09:35
    i jak ściagałas sama to nie miałas zniszczonej płytki paznokciowej ?

Treść doklejona: 12.06.12 11:09
    "czy taki będzie dobry":http://allegro.pl/ongles-plyn-do-zdejm-tipsow-akrylu-hybrydy-zap-i2376059574.html ?
  3.  permalink
    urszulka2010 można kupić taki zmywacz, ja pod zwykłą folią trzymała palec owinięty z wacikiem.
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeAug 24th 2017
     permalink
    Urszulka uwazaj na zmywacze acetonowe bo bardzo wysuszaja . W polaczeniu z kiepskim lakierem hybrydowym moga powodowac uczulenie.
    Co masz na paznokciach?
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    Czy tylko ja widzę,ze odpowiadacie na posta z 2012 roku ? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
     permalink
    Haha faktycznie.
    --
    • CommentAuthorRominne
    • CommentTimeMay 7th 2019
     permalink
    No ja próbowałam sobie samodzielnie robić takie pazurki ale mi nie wychodziło. Trzeba się na tym znać oraz trzeba mieć precyzję. Pamiętam jak kupilam sobie zestaw do robienia paznokci z firmy Neonail oraz kupiłam sobie tych lakierów z 20.... Bo po prostu podobały mi się kolorki i kupowałam jeden za drugim. Jednak potem okazało się, ze nie mam do tego drygu i zestaw sprzedałam (no niestety ale ze sporą stratą).
    Aktualnie wolę wybrać się co 3 tygodnie do kosmetyczki i przynajmniej mam pazurki zrobione porządnie.
    • CommentAuthorAnesta
    • CommentTimeDec 22nd 2020 zmieniony
     permalink
    A mi wychodzi. Z tym, ze nie robię sobie paznokci typu tipsy czy żele ale po prostu maluję sobie paznokcie lakierami hybrydowymi. Wymaga to precyzji, ale jest to kwestia wprawy. Poza tym duzo tutaj zależy od tego jaki jest to lakier. Polecam szczególnie gęstsze lakiery bo nie tak łatwo jest je rozlać po skórkach

Obecnie zestawy mozna kupić sobie w dobrych cenach tak wiec polecam spróbować. Może akurat się okaze, że odnajdziecie w sobie pasje :)
    Polecam zajrzeć sobie do Provocater <a href="https://provocater.pl/remover-do-hybryd-500ml">https://provocater.pl/remover-do-hybryd-500ml</a>
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.