Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1.  permalink
    witajcie
    czy któraś z was samodzielnie ściagała manicure hybrydowy czy lepiej u kosmetyczki? po jakim czasie go zciągacie ?
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    mi sie manicure hybrydowy wogole nie trzyma;/ dziadostwo;/
    --
    •  
      CommentAuthorhornet
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    Ja ściągałam wielokrotnie sama. Trzeba sobie kupić zmywacz z acetonem, taki jak do ściągania tipsów akrylowych (koszt ok 10zł za butlę) , nalać na wacik i ten wacik przyłożyć do paznokcia na 10 minut najlepiej okręcajac folią aluminiową aby nie wyschło i się nie przemieszczało. Po tych 10 minutach patyczkiem sobie zdejmujesz resztki lakieru, schodzi łatwo. Nie polecam natomiast zdzierania lakieru "na sucho" poprzez odrywanie - koszmarnie niszczą się od tego paznokcie.
  2.  permalink
    a gdzie mozna kupić taki zmywacz z acetonem do ściagania tipsów? i czy zwykła folia aluminiowa wystarcza?

Treść doklejona: 12.06.12 09:35
    i jak ściagałas sama to nie miałas zniszczonej płytki paznokciowej ?

Treść doklejona: 12.06.12 11:09
    "czy taki będzie dobry":http://allegro.pl/ongles-plyn-do-zdejm-tipsow-akrylu-hybrydy-zap-i2376059574.html ?
  3.  permalink
    urszulka2010 można kupić taki zmywacz, ja pod zwykłą folią trzymała palec owinięty z wacikiem.
    -- Martusia2004 Aniołek2009(12t) Ania2011 Dorotka2013 Synek Marcinek październik 2017
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeAug 24th 2017
     permalink
    Urszulka uwazaj na zmywacze acetonowe bo bardzo wysuszaja . W polaczeniu z kiepskim lakierem hybrydowym moga powodowac uczulenie.
    Co masz na paznokciach?
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    Czy tylko ja widzę,ze odpowiadacie na posta z 2012 roku ? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
     permalink
    Haha faktycznie.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.