Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    witajcie
    czy któraś z was samodzielnie ściagała manicure hybrydowy czy lepiej u kosmetyczki? po jakim czasie go zciągacie ?
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    mi sie manicure hybrydowy wogole nie trzyma;/ dziadostwo;/
    --
    •  
      CommentAuthorhornet
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    Ja ściągałam wielokrotnie sama. Trzeba sobie kupić zmywacz z acetonem, taki jak do ściągania tipsów akrylowych (koszt ok 10zł za butlę) , nalać na wacik i ten wacik przyłożyć do paznokcia na 10 minut najlepiej okręcajac folią aluminiową aby nie wyschło i się nie przemieszczało. Po tych 10 minutach patyczkiem sobie zdejmujesz resztki lakieru, schodzi łatwo. Nie polecam natomiast zdzierania lakieru "na sucho" poprzez odrywanie - koszmarnie niszczą się od tego paznokcie.
  2.  permalink
    a gdzie mozna kupić taki zmywacz z acetonem do ściagania tipsów? i czy zwykła folia aluminiowa wystarcza?

    Treść doklejona: 12.06.12 09:35
    i jak ściagałas sama to nie miałas zniszczonej płytki paznokciowej ?

    Treść doklejona: 12.06.12 11:09
    "czy taki będzie dobry":http://allegro.pl/ongles-plyn-do-zdejm-tipsow-akrylu-hybrydy-zap-i2376059574.html ?
  3.  permalink
    urszulka2010 można kupić taki zmywacz, ja pod zwykłą folią trzymała palec owinięty z wacikiem.
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeAug 24th 2017
     permalink
    Urszulka uwazaj na zmywacze acetonowe bo bardzo wysuszaja . W polaczeniu z kiepskim lakierem hybrydowym moga powodowac uczulenie.
    Co masz na paznokciach?
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeAug 24th 2017
     permalink
    Czy tylko ja widzę,ze odpowiadacie na posta z 2012 roku ? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeAug 24th 2017
     permalink
    Haha faktycznie.
    --
    • CommentAuthorRominne
    • CommentTimeMay 7th 2019
     permalink
    No ja próbowałam sobie samodzielnie robić takie pazurki ale mi nie wychodziło. Trzeba się na tym znać oraz trzeba mieć precyzję. Pamiętam jak kupilam sobie zestaw do robienia paznokci z firmy Neonail oraz kupiłam sobie tych lakierów z 20.... Bo po prostu podobały mi się kolorki i kupowałam jeden za drugim. Jednak potem okazało się, ze nie mam do tego drygu i zestaw sprzedałam (no niestety ale ze sporą stratą).
    Aktualnie wolę wybrać się co 3 tygodnie do kosmetyczki i przynajmniej mam pazurki zrobione porządnie.
    • CommentAuthorrozmal
    • CommentTimeAug 22nd 2021 zmieniony
     permalink
    Ja robię sobie obecnie paznokcie hybrydowe. Mam hybrydy na moich naturalnych paznokciach i wcale nie uważam, ze wyglada to sztucznie . Kiedy nie robiłam sobie hybryd, nie byłam w stanie zapuścić sobie dłuższych paznokci. Wyglądało to naprawdę źle. Jednak od czasu od kiedy nosze paznokcie hybrydowe, moje ręce wygladaja o wiele lepiej. Nie są tak poobgryzane ;)
    Paznokcie noszę krótkie, kolory jakie preferuje to
    nudziaki
    czerwień
    ewentualnie granat w chłodniejsze miesiące.

    Polecam lakiery od Reformy https://reforma-polska.com/

    Wypróbowałam wiele marek ale te odpowiadają mi najbardziej
    • CommentAuthorOpka
    • CommentTimeApr 25th 2022
     permalink
    po zdjęciu hybrydy z paznokci właśnie ratuję się wcierką Eveline MED w formie odżywki. źle zdjęta z 2 paznokci, reszta też w nienajlepszym stanie ale u mnie tak zawsze było. ratuję się wcierką z olejkami, olejki na pewno pomogą :)
    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeMar 8th 2024
     permalink
    Dziś zrobiłam matowe paznokcie(sama sobie). Jedna dłoń jest bardziej matowa od drugiej, co może być przyczyną?
    Obie dłonie robione tak samo i utwardzane tyle samo czasu. Baza, lakier i top tej samej firmy
    • CommentAuthorKarpatkaST
    • CommentTimeMar 8th 2024 zmieniony
     permalink
    Przetezyj obie dłonie (paznokcie) cleanerem. Nadal masz ten problem? Często w ręce dominującej top matowy szybciej się wyblyszcza, bo dotykamy twarzy, ciała, włosów, a to robimy coś w kuchni itp. Dlatego nie lubię u siebie matowych pazów, bo są idealnie ładne przez 15minut i tak, próbowałam już różnych topów. Ale musiałabym co pół godziny je przemywać cleanerem .

    Od siebie polecam też zajrzeć sobie na e-urodowo.pl
    Jest tutaj opisanych kilka metod pomalowania paznokci na mat.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.