Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Dziewczyny jestem na etapie wykańczania domu - obecnie oświetlenie na tapecie. Pamiętam był tu kiedyś linkd do fajnego sklepu z lampami ale nie mogę go teraz znaleźć. pomóżcie plis :)


    Marzenka aleeee zazdroszczę etapu lamp... :)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Dziewczyny a moja kuchnia już prawie gotowa - dumna jestem, bo to nasza samoróbka (szwagier z mężem ją zrobili), czekamy jeszcze na blat od stolarza.

    Poradźcie proszę, co byście dały do okna - mam dwa duże okna (takie jak na zdjęciu), nie chcę na pewno żadnych firanek, nawet raczej nie będzie miejsca na zamontowanie karnisza, bo z prawej strony będą półki (gdzie teraz jest dziura). Rozważam rolety zwykłe, markizy, żaluzje lub plisy. Chciałabym, żeby pełniły też funkcję zaciemniającą lekko, bo mamy od zachodniej strony jedno okno i ostro przez nie daje słońce. Jakieś sugestie?
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    bardzo ladna kuchnia i to okno, miodzio
    o do plis to ja polecam, bardzo lubie bo zaslaniaja to co dzieje sie w domu a gora wpada swiatlo, wiem ze mozna kupic specjalnie podgumowane i swiatloodbijajace zeby zar sie nie lal z nieba
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Ladybird, czy moglabys mi wrzucic zdjecie swoich szarosci magnata? zalezaloby mi na swietle dziennym i sztucznym
    bedziemy malowac wiatrolap i chcialabym cos zmywalnego i nie wiem czy robic tym samym beckersem co kuchnie czy poszukac cos innego
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Ja mam magnata tego ceramicznego w wiatrołapie, tylko nie mam teraz zdjęć, mogę wieczorem zrobić i wrzucić.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    o super, bylabym wdzieczna
    nasz wiatrolap jest marnie przez swiatlo dzienne doswietlony wiec farba raczej jasna powinna byc
    bedziemy na poczatku sierpnia szafe robic i nie mozemy sie na nic zdecydowac, wiem ze musi byc jasna, niestety na biala sie maz nie zgodzi, a ja mowie nie wszystkim jasnym bukom, jesionom czy sosnie takze zagwozdke mamy nie lada
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Nasz też ciemny, bez okna, jedynie szybka w drzwiach go doświetla, ale dwie pary drzwi będą białe, biała szafa we wnęce i lustro w białej ramie, mam nadzieję, że będzie dobrze.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    ja to nawet tak do konca nie wiem jaka ta szafa bedzie bo to wsyzstko mocno na spontanie zorganizowane; chyba zdam sie na inwencje stolarza bo jak do tej pory wszystko co zrobil nam sie podobalo wiec ryzyk fizyk


    a ma ktoras z was ma moze cos z tych dulux'ow? tez bym o foto w realu prosila
    Mrozny poranek
    Biale noce
    Sniezny zaprzzeg (ten w komputerze troche wpada w delikatny bez)
    okruchy lodu
    srebrzysty lod (ta mi sie na fotach b.podoba)
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Madzinka mam takie same meble tylko bez tego drewna. Też sami robiliśmy i teraz czekamy na blaty od stolarza ☺ Skąd zamawialiście meble?
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    zamawialiśmy w takiej firmie Soma w Tychach, która elementy meblowe sprzedaje, a konkretnych producentów nie pamiętam niestety. Skrzynki to chyba było krono, a fronty pojęcia nie mam.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    my plyte "skrzynki" zarowno w kuchni jak i w salonie mamy Eggera, blat w kuchni tez
    teraz tez bedziemy z eggera brali

    Treść doklejona: 22.07.15 10:40
    a w ogole to jesli mozecie to powrzucajcie zdjecia szaf takich wlasnie wiatrolapowych/przedpokojowych
    moze czyms sie zainspiruje
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Dołączam nieśmiało i przedstawiam nasze marzenie:)



    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Bardzo ładny dom, skąd ten projekt jeśli można wiedzieć? C:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeJul 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    stronka dom.pl :)

    z małymi zmianami, układ taki ;) + poddasze ok. 45 metrów kw. i maleńka piwniczka (2 pomieszczenia) :) teraz mi muli strasznie i nie mogę wkleić linka;/
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    MrsHyde: a w ogole to jesli mozecie to powrzucajcie zdjecia szaf takich wlasnie wiatrolapowych/przedpokojowych
    moze czyms sie zainspiruje


    My też się przymierzamy do zrobienia szaf w holu (mamy mieszkanie). Będą dwie: jedna przesuwna z lustrami (wnękowa) i druga stojąca z otwieranymi drzwiami. Do tego wymyśliłam sobie komodę z szufladami na giętych nogach. Tę otwieraną szafę i komodę chcę w kolorze beżu i lakierze połysku.

    Mniej więcej coś takiego:
    http://www.asmeble.pl/galerie/m/magic-beige-szafa-standa_4637.jpg

    Zrobiliśmy już wybraną próbkę koloru i niestety jest identyczna, jak podłoga... Więc teraz mamy zagwozdkę czy chcemy coś ciemniejszego czy jaśniejszego... szczególnie, że elementy dekoracyjne planuję w bieli i czerni... Może Wy coś podpowiecie???
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    Czesc Dziewczyny dolaczam do Waszego grona, w końcu w przyszłym tygodniu wkracza ekipa i rozpoczynam budowę jestem mega szczesliwa :)

    Treść doklejona: 22.07.15 13:20
    madzinka83 _ fajnie by wygladaly w oknie drewniane lub drewnopodobne zaluzje w kolorze okna lub blatow.
    https://www.google.pl/search?q=DREWNIANE+%C5%BBALUZJE+W+KUCHNI&biw=1680&bih=916&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIlI2U4dbuxgIVhL4UCh2REwCX
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    MrsHyde ja mam w korytarzu Szary piryt z Magnata. obfocić?
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Madzia a rolety rzymskie? mam wrażenie, że bardzo pasują do reszty Twoich pomysłów w domku. Plisy jakoś niekoniecznie widzę w tym pomieszczeniu ale może obiektywna nie jestem, bo mi się nie podobają.

    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    akirka: mam w korytarzu Szary piryt z Magnata. obfocić?

    jesli bys mogla to poprosze , to chyba dosc jasny kolor jest , co ?

    Treść doklejona: 22.07.15 14:06
    b_ewa: My też się przymierzamy do zrobienia szaf w holu (mamy mieszkanie). Będą dwie: jedna przesuwna z lustrami (wnękowa) i druga stojąca z otwieranymi drzwiami. Do tego wymyśliłam sobie komodę z szufladami na giętych nogach. Tę otwieraną szafę i komodę chcę w kolorze beżu i lakierze połysku.
    Mniej więcej coś takiego:
    http://www.asmeble.pl/galerie/m/magic-beige-szafa-standa_4637.jpg


    lakierowane bardzo mi sie podobaja ale ze wzgledu na cene niestety nie ma takiej opcji (u nas lakierowane 2x drozsze sa niz te z plyty);
    wstepnie kolor ktory bylby akceptowalny przez meza to cos w tym typie (jedyne zdjecie mebla w tym kolorze plyty co mi sie ze wzornika podoba)
    nie wiem sama czego chce bo przedpokoj bedzie zabudowany szafa 3drzwiowa plus kawalek niezabudowany - taka szafka-lawka zeby usiasc przy zakladaniu butow i wieszaki na rzeczy podreczne; chcoiaz chodzilo mi po glowie zeby jedna czesc zrobic zamykana podreczna tylko maz troche brzdaka ze jak ktokolwiek przyjdzie to za kazdym razem do szafy bedzie trzeba kurtki chowac; jeszcze zastanawiam sie nad tym zeby dac wszystkie 3 drzwi pelne a lustro na sciane na przeciwko ale tu tez maz i stolarz odradzaja bo lustro optycznie powiekszy (poszerzy) jednak przedpokoj bo szafa idzie po sam sufit
    no kurde, wiem ze nic nie wiem

    podoba mi sie szafa tego typu chociaz moj maz i stolarz mowili o wstawce szybkowej a ta juz niekoniecznie mi lezy
    dsa
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    ja mam podobna w sypialni tylko białą i z jednym kawowym szklanym paskiem - fajnie to wygląda. Szkło daje takiej delikatności.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Caro_line: Madzia a rolety rzymskie?

    Caro czytasz w moich myślach, bo właśnie nad rzymskimi dumam. Na pewno rzymskie będą do sypialni i do pokoiku Gosi, ale i do kuchni fajnie by wyglądały.
    Plisy jednak odpadają, bo primo mojemu ślubnemu się nie podobają, secundo musiałabym nawiercać ramę okna, a na to mąż mój nigdy przenigdy się nie zgodzi (montaż bezinwazyjny tylko na jednym oknie by był możliwy, bo drugie to fix).
    W sumie teraz zastanawiam się pomiędzy żaluzjami drewnianymi (te będą w salonie) i rzymskimi. Czy takie rzymskie bez karnisza (jak te w poście Caro_line) można jakoś sicągać i prać?
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Nowa ja to najchetniej bym szafe biala jednolita gora dol dala, no dobra, jesli nie biala to taka biel szarym-bezem lamana; ale stolarz mowi ze bez przelamania wlasnie jakas wstawka to bedzie kiepsko wgladac przy tak duzej powierzchni jesli inny material niz lakier; no i w sumie mu wierze bo ma facet doswiadczenie a i wlasciwie to on decydowal o kolorze mebli do salonu czy bokow kuchni
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Moją szafę wnękową zrobił mąż :) w sklepie meblowym zrobienie takiej szafy wyceniali na około 1200 zł. My pojechaliśmy do hurtowni płyt meblowych, kupiliśmy potrzebne rzeczy i za wszystko daliśmy niecałe 600 zł :wink: chciałam prostą bez lustra, bo luster i szyb już mam w mieszkaniu dość....
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    MrsHyde dokładnie to samo powiedział nam nasz stolarz ze będzie to wyglądać bardzo ciężko jak zwykła ciężka decha ;)
    --
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeJul 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    MrsHyde: lakierowane bardzo mi sie podobaja ale ze wzgledu na cene niestety nie ma takiej opcji (u nas lakierowane 2x drozsze sa niz te z plyty);
    nie wiem sama czego chce bo przedpokoj bedzie zabudowany szafa 3drzwiowa plus kawalek niezabudowany - taka szafka-lawka zeby usiasc przy zakladaniu butow i wieszaki na rzeczy podreczne; chcoiaz chodzilo mi po glowie zeby jedna czesc zrobic zamykana podreczna tylko maz troche brzdaka ze jak ktokolwiek przyjdzie to za kazdym razem do szafy bedzie trzeba kurtki chowac; jeszcze zastanawiam sie nad tym zeby dac wszystkie 3 drzwi pelne a lustro na sciane na przeciwko ale tu tez maz i stolarz odradzaja bo lustro optycznie powiekszy (poszerzy) jednak przedpokoj bo szafa idzie po sam sufit
    no kurde, wiem ze nic nie wiem

    podoba mi sie szafa tego typu chociaz moj maz i stolarz mowili o wstawce szybkowej a ta juz niekoniecznie mi lezy


    Wiem, wiem, koszty lakierowania to jakaś masakra jest. Dlatego przez 3 miesiące szukaliśmy wykonawcy, który nas nie puści z torbami.

    Takie połączenie wieszaków z ławkami jest teraz bardzo modne i można znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów. Sama bym chciała, ale nasz przedpokój mało ustawny jest.

    Jeśli macie duży przedpokój, to lustro go powiększy, ale pamiętaj też, że po wstawieniu szafy już nie będzie się wydawał taki duży.

    Takie szybkowe - to podejrzewam lacobel (lakobel). Poszperałam na szybko i coś takiego mi się trafiło, ale to mój subiektywny wybór:

    http://media.cylex.pl/companies/1126/4712/images/pic_szafa-wnekowa_869534_large.jpg

    http://szafywnekowe.net/images/slide-4.jpg
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    MrsHyde: to chyba dosc jasny kolor jest , co ?


    Jest jasny, ale widać, że to szary. Mamy tylko jedno małe okno nad schodami i nie chciałam by było za ciemno.
    tu właśnie widać jak pada światło z okna:


    tu już ciemniejszy kąt korytarza (nie patrzcie na stary chodnik;)


    tu przy dziennym świetle


    i przy zapalonym górnym, ale w dzień i tak nie widać różnicy
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Bardzo ładny ten szary :) mam wrażenie, że podobny jednak do beckersa - light grey
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Caro_line: w sklepie meblowym zrobienie takiej szafy wyceniali na około 1200 zł

    to u nas tyle placisz od metra :/ tylle ze nasza to nie wnekowa tylko wolnostojaca

    Caro_line: chciałam prostą bez lustra, bo luster i szyb już mam w mieszkaniu dość....

    a my nie mamy jeszcze zadnego lustra poza 2 lazienkowymi wiec najwyzszy czas na jakis konkret
    Caro_line a jakie rozwiazania macie w srodkus szafy?? my nasza w bloku tez sami robilismy ale cooooz, duzo do zyczenia pozostawiala, a ta teraz to ma byc juz szafa dozywotnia


    bedziemy zabudowywali cala te strone na focie ponizej po prawej
    przez 3 lata staly tam meble brw, po dzieciach, ze starego meiszkania i pewie dalej by staly mimo ze je na gwozdzie juz bijalismy no ale moja mama stwierdzila ze szalu dostaje bo jej kartony po butach stojace na szafie mocno przeszkadzaja i ze ogolnie jest w przedpokoju nielad bo nie ma gdzie na biezaco chowac bluz i cienkich kurtek (jak zimowe wisza w szafie to sie juz nic tam nie miesci, to nic ze worki w prozniowe pakujemy); stwierdzila ze nam kasy pozyczy a oddamy kiedys jak bedziemy mieli, nie moglam nie skorzystac hehehe
    asd
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    MrsHyde: to u nas tyle placisz od metra :/


    U nas też :) ta moja szafa ma właśnie metr szerokości.
    Wiadomo ..małe mieszkanie ;)


    Hyde w środku mamy praktycznie same połki (nie chciałam rury na wieszaki, bo mam jeszcze dwie szafy gdzie one są i nie potrzebowałam więcej) z lewej strony mam 5 półek z prawej 3 bo odstępy większe. Trzymam w tej szafie, buty głównie (mam ich dużo za dużo;)), odkurzacz, torebki.
    No u Ciebie wiadomo zupełnie inna inwestycja:)))) fajna przestrzeń do zorganizowania :)!

    Treść doklejona: 22.07.15 15:03
    Hyde a macie ikea gdzieś blisko:)

    Mi się podobają te ich paxy ;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    akirka: Jest jasny, ale widać, że to szary.

    dzieki, pasowalby mi ten kolor
    zoabcze jak cenowo bedzie bo faktycznie jest podobny do beckersa (mam w salonie wlasnie) chociaz mysle ze jednak ciut jasniejszy jest


    b_ewa: Poszperałam na szybko i coś takiego mi się trafiło, ale to mój subiektywny wybór

    myslalam o podwojnej ale ostatecznie przekonalo mnie ze to trzecie skrzydlo bedzie "butowe" chociaz nie powiem, te na dwie suwane duuuuzo bardziej mi sie podobaja
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    jeśli chodzi o szary, to moja mama ma w domu Śnieżkę, Jaśminową Aleję. Jak dla mnie - piękny. Taki ciepły szary. Tylko że on niekoniecznie zmywalny.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Caro_line: Hyde a macie ikea gdzieś blisko:)

    niestety do Ikei 160km, jak kiedys przeliczalismy to wyszlo jeszcze drozej
    ten stolarz to zaufany czlowiek, mamy u niego dobra stawke (szafa wyjdzie ok 1,5tys taniej niz standardowa cena)
    no i w srodku maja byc podwojne rurki do wieszania kurtek, plaszczy ew.marynarek meza plus koszyki na rekawiczki czapki i szaliki i polki tyle ze w jednej czesci na buty a tak to na jakies polary itp a na gorze moze udaloby sie jeszcze miejsce wygospodarowac na jakies koce chociazby


    Caro_line: No u Ciebie wiadomo zupełnie inna inwestycja:)))) fajna przestrzeń do zorganizowania :)!

    no sporo tego calkiem jest bo wiatrolap spory - 2,1x3.3m

    Treść doklejona: 22.07.15 15:15
    Smuga: jeśli chodzi o szary, to moja mama ma w domu Śnieżkę, Jaśminową Aleję. Jak dla mnie - piękny. Taki ciepły szary. Tylko że on niekoniecznie zmywalny.

    mielismy sniezke w starym domu, dla mnie farba porazka, nigdy wiecej, tak samo jak nobiles :/
    no a do wejscia to ja jednak musze miec cos szorowalnego, nie dosc ze rozne blodko sie wnosi to pies tam urzeduje
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    MrsHyde my kupowaliśmy tego Magnata w castoramie za 69zł puszka 2,5l. Najpierw patrzyliśmy na Tikkurille, którą moi rodzice malują od x lat, ale jednak cena nas zabiła.
    No i my jesteśmy pozytywnie zaskoczeni zarówno magnatem, jak i śnieżką satynową, którą malowalismy pokój M.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Według mnie magnat jest ciemniejszy ciut od beckersa. Beckersa mam w salonie i na schodach. Magnat jest taki jakby wpadający w niebieski, ale bardzo delikatnie. Oba kolorki mi się podobają.
    Też malowalismy, a w zasadzie ja pokój Gosi Śnieżka satynowa na różowo i fajnie wyszło, a malowalo się bardzo przyjemnie.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    my castoramy w okolicy nie mamy wiec zostanie nam jakis zwykly sklep, troche drogo taka mala puszka
    pewnie nie zdazylas sprawdzic czy jest zmywalny?

    madzinka83: Też malowalismy, a w zasadzie ja pokój Gosi Śnieżka satynowa na różowo i fajnie wyszło, a malowalo się bardzo przyjemnie.

    no jak malowalismy te lat temu z 5 to tez sie bardzo dobrze malowalo, niezle krylo i ladne kolory wyszly ale nijak nie szlo ze scian zmyc nawet zwyklego przybrudzenia

    ale mega drogi dekoral fashion niby szorowalny a jest tragedia, po jogurcie naturalnym zostaly plamy ktorych mimo proby usuniecia natychmiastowo nie udalo sie zmyc
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Hyde, magnat ceramiczny obecnie jest jedna z lepszych farb i jest zmywalny. jeszcze sniezka satynowa ma bardzo dobre opinie.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Elfiko tyle ze cena tez jest jedna z lepszych :wink:
    chociaz mysle ze by nam taka puszka na przemalowanie przedpokoju spokojnie starczyla...hmmm w przyszlym tygodniu bede juz mogla wylazic z domu to podjade do sklepu i oblukam jeszcze wzorniki i ceny
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    MrsHyde: , niezle krylo i ladne kolory wyszly ale nijak nie szlo ze scian zmyc nawet zwyklego przybrudzenia



    a propos bardzo fajny filmik o zmywalnych farbach:)

    Treść doklejona: 22.07.15 18:22
    MrsHyde - co do ceny Magnatu, to jest porównywalna z tymi wszystkimi "nowościami" zmywalnymi. My kupiliśmy w promocji, normalna cena ok. 73-75zł.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    MrsHyde: Elfiko tyle ze cena tez jest jedna z lepszych

    no wiem :tongue:
    dlatego ja bym sie poza beckersa nie wychylala :wink:
    -- [/url]
  1.  permalink
    A ja się Wam "pochwalę" czymś zupełnie innym. Zaczynałam jakiś czas temu remont mieszkania (od zera), jeszcze pod innym nickiem. Całe szczęście przez zupełny przypadek trafił mi się na niego kupiec. Niby byłam zadowolona z zakupu, ale sąsiedzi okazali się nieciekawi i im więcej czasu tam spędzałam, tym gorzej się czułam. Sprzedałam - na szczęście nawet z zyskiem :)
    Powiem szczerze - nigdy więcej mieszkania. Liczyłam na to, że swoje, bez rodziców itp. będzie lepszą opcją. Całe życie mieszkałam w domu i już wiem, że w mieszkaniu dłużej niż pół roku ciągiem nie mam szansy przeżyć w zdrowiu psychicznym - za bardzo przeszkadza mi ktoś za ścianą.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    z dekoral fashion mam identycznie jak na tym filmie!!!!
    takze mozecie sobie wyobrazic jak tragicznie wyglada moja kuchnia po 3latach, ale juz za jakis tydzien plamy pojda w zapomnienie

    planujemy umyc sciane ludwikiem, myslicie ze to wystarczy przed ponownym malowaniem?
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJul 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    Też w temacie farb: ma któraś w kuchni lub w łazience - Linen White Beckersa? a w innym pomieszczeniu Cotton Candy też Beckersa?

    I potwierdzam, Śnieżka to szajs. Maz malował biuro śnieżką i mimo że kolor piękny, to każde dotknięcie ściany to brud którego się zmyć nie da :(

    I jeszcze w temacie szarości: fajne porównanie
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Libra1610: ma któraś w kuchni lub w łazience - Linen White Beckersa?

    my mamy
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Libra moja mama ma w salonie Cotton candy jest cudowny, bardzo żałuję że wybrałam vanilla cream :) odkąd zobaczyłam ten kolor u niej, a sama jej wybrałam ;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Libra1610: I potwierdzam, Śnieżka to szajs.


    Libra, właśnie wg tego filmu, który wstawiłam, śnieżka nie jest taka zła, jeśli chodzi o zmywalność.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    byc moze w porownaniu z fatalnym fashion nie jest taka zla hehhe

    a ta cotton candy to w bez chyba wpsda? przynajmniej tak z kom to wyglada

    maz przekonany do jasnej plyty i bardzo ciemnych wstawek oraz delikarnie szarego lwiatrolapu; poszlo latwiej niz przypuszczalam :wink:
  2.  permalink
    sliwson: [/quote]

    Madzia zanim się obejrzysz i u Was będzie ten etap :) to jednocześnie i fajny i najgorszy okres bo tyle jest tego wszystkiego że krew mnie zalewa jak muszę się zdecydować. płytek do łazienki szukałam ponad 2 miesiące
    [quote=madzinka83]


    madzinka mam bardzo podobną kuchnię tylko z ciemnym drewnem dookoła. też właśnie myślę co na okna. firanki to totalnie nie moja bajka - nie będę miała nigdzie, wszędzie mam tylko długie okna więc jakoś to rozwiążę ale nie wiem właśnie co zrobić z kuchnią żeby dół był jednak zasłonięty a od góry żeby wpadało światło, najbardziej by mi odpowiadała wersja rolet rzymskich góra - dół :D

    Treść doklejona: 23.07.15 07:37
    sliwson: [/quote]

    Madzia zanim się obejrzysz i u Was będzie ten etap :) to jednocześnie i fajny i najgorszy okres bo tyle jest tego wszystkiego że krew mnie zalewa jak muszę się zdecydować. płytek do łazienki szukałam ponad 2 miesiące
    [quote=madzinka83]


    madzinka mam bardzo podobną kuchnię tylko z ciemnym drewnem dookoła. też właśnie myślę co na okna. firanki to totalnie nie moja bajka - nie będę miała nigdzie, wszędzie mam tylko długie okna więc jakoś to rozwiążę ale nie wiem właśnie co zrobić z kuchnią żeby dół był jednak zasłonięty a od góry żeby wpadało światło, najbardziej by mi odpowiadała wersja rolet rzymskich góra - dół :D

    Treść doklejona: 23.07.15 07:41
    odnośnie lamp - wybrałam wczoraj kinkiety w sklepie dobrelampy.pl - chyba jedyni którzy mieli duże czarne okrągłe matowe kinkiety, wszędzie biel tylko. a mamy dużą kuchnie, bez szafek wiszących więc potrzebowałam coś większego żeby jakoś zmniejszyć ją wizualnie i żeby nie było tak pusto
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 23rd 2015
     permalink
    mamba_czarna: też właśnie myślę co na okna. firanki to totalnie nie moja bajka - nie będę miała nigdzie, wszędzie mam tylko długie okna więc jakoś to rozwiążę ale nie wiem właśnie co zrobić z kuchnią żeby dół był jednak zasłonięty a od góry żeby wpadało światło,

    przy takich wymaganiach to tylko plisy
    mamy w kuchni i sypialni i gdyby kilka lat temu tyle kosztowaly co teraz to na bank w salonie nie mialaby tradycyjnych rolt
    aha ja tez nie mam nigdzie firanek i zaslonek, nie lubie a i przy slnych alergiach nie sa wskazane
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJul 23rd 2015
     permalink
    Kinga, mogłabys wstawić zdjęcie lub chociaz szeptem wysłac? Bedziemy miec białą kuchnię i się zastanawiam czy jak jeszcze damy linen white to nie bedzie zbyt biało i wręcz szpitalnie...

    Hyde, Tak, cotton candy to beż, planuję go do salonu, ale właśnie sie zastanawiam miedzy nim a vanilla cream

    I jeszcze co do light grey, myślicie że będzie pasował w przedpokoju do ciemnych drzwi do pokojów? Na wszystkich realizacjach widze go w połączeniu z białymi drzwiami i sie zastanawiam...
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 23rd 2015 zmieniony
     permalink
    Libra wieczorem będę u mamy, mogę Ci wysłać jej salon w Cotton Candy:) jest wyrazniejszy niż vanilla cream, to na pewno. Wysłałam Ci kiedyś zdjęcia mojego przedpokój tj ciemne drzwi i light grey. moim zdaniem fajnie to wygląda;) myślę tyko, że źle mogą wyglądać ciemne drzwi o odcieniu wiśni, takie jakby bordo -brązowe, nie pasują mi do tego koloru ścian
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.