Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 17th 2009
     permalink
    Moim zdaniem, multiway jest bardzo dobra spacerówką ale niestety tylko spacerówką. Idealnie jest miec dwa wózki, jak Beata. Ale jeśli mam wybór, to z cała stanowczością wolę jeżdzić spacerówką: zakupy z niemieszczącą się w wielu przejściach "kobyłą" i targanie tego na II piętro wspominam jako koszmar :devil:
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeNov 17th 2009 zmieniony
     permalink
    jemma, co nazywasz kobyłą? gondolę? :) o multiway nie myślałam, to rzeczywiście typowa spacerówka; na pewno przydatna, ale dopiero w późniejszym okresie...
    dziewczyny, myślałam o wózku 3w1, tj. ze stelażem, na który można zamontować:
    1) gondolkę /i tu tylko pytanie czy się na nią decydować.../,
    2) spacerówkę /rozkładaną prawie na płasko - z możliwością zastosowania ww. wkładu gondolkowego zamiast oddzielnej gondoli/, ps. agness23, tak sobie myślę, że to chyba jest taka właśnie "głęboka spacerówka" również dla noworodków, pod warunkiem, ze zastosuje się ten wkład...
    3) fotelik samochodowy /jak zauważyłam ostatnio dość modny i wygodny sposób na szybkie zakupy w galerii ;) /
    dokładnie miałam na mysli teutonia mistral s, ale jak tak czytam Wasze wypowiedzi, widzę, że duuuuuże znaczenie ma również wielkość i waga wózka, a ten model chyba do najlżejszych nie nalezy...
    kurczę może i rzeczywiście idealnie byłoby mieć dwa wózki, czyt: najpierw gondolę, a potem zgrabną, składającą się elegancko spacerówkę, idealną na zakupy.... bo ten wielofunkcyjny jednak ani się tak nie złoży jak ww. spacerówka, no a wagę swoją też ma... i kurcze jakby nie patrzeć, przez swój rozstaw kół sprawia lekkie wrażenie "kobyły" (chociaż może się mylę), a to mnie trochę przeraża kiedy pomyślę sobie chociażby o okazjonalnej przejażdżce naszą boską komunikacją miejską....
    pozostałby jeszcze problem wygodnego montażu fotelika samochodowego /o ile mozna nazwać to problemem ;)/...

    ps. dzięki za rady! :))
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeNov 17th 2009 zmieniony
     permalink
    ps. "spacerowy wózek głęboki" przy zastosowaniu przedłużenia siedzenia wygląda po rozłożeniu tak:
    1
    ale zgadzam się, że to może nie jest rozwiązanie dla noworodka...
    natomiast zamiast tego przedłużenia można zastosować "wkład gondolkowy", czyli taką gondolę przenośną, np. taką z usztywnianym spodem:
    3
    i wtedy po rozłożeniu i włożeniu "wkładu" spacerówka wygląda tak:
    2
    a dla noworodka mozna jeszcze zastosować do "gondolkowego wkładu" tzw. "mini gniazdko"(różowe):
    4
    takie rozwiązanie miałam na myśli, pisząc o zbyteczności kupowania oddzielnej gondoli; wydaje mi się, że powyższe rozwiązanie sprawdza się tak samo jak gondola, a jako dodatek do zestawu kosztuje o wiele mniej... hmm?
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    nie powiedziałabym o tym wózku, że "kobyłka", bo to trzykołowiec.One zawsze mają mocno wysunięte do przodu to pojedyncze koło, a ten jest zgrabniutki.
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Też uważam, że jest zgrabny i...po Twojej prezentacji, zaczynam sie ptrzekonywać do Twojego rozwiązania...O Teutonii słyszałam dobre rzeczy...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Bardzo fajnie wygląda to rozwiązanie z wkładem gondolkowym :)
    wielofunkcyjny wózek to też dobra sprawa ale to zależy co kopmu potrzeba,,,ja mam Mutsy 4rider(gondola,spacerówka i możliwość zamontowania fotelika) Gondola dosć mała,stelaż ciężki ale ja mam tereny trudne więc dla mnie super,jest szeroki więc w sklepach mniejszych jest to problem( galeria-montujesz fotelik ale to rozwiazanie do ok 5mies) a i tak stelaz duzy,ciezki i mnóstwo miejsca w bagażniku zajmuje...
    Ja myślę że spokojnie mozesz wybrać ten wózeczek z wkładem i zostaje ci spacerówka ale i tak stelaż widzę duży i masywny więc ok roku poszukiwania lekkiej spacerówki się zaczną...

    Ja szukam spacerówki lekkiej,,parasolki" najlepiej na której stelażu można zamontować fotelik(najlepiej maxi-cosi) nie mogę takiego znalezć prócz bebe confort streety ale on odpada.(byłoby to dla mnie super rozwiazanie,malucha w foteliku na wypady sklepowe czy miejskie montowałabym na lekki stelaż spacerówkowy a nie targała stelaż mutsy...a na wypady z Gabrysiem też bym miała lekka spacerówkę...
    Nie wiem czy jasno napisałam,mam nadzieję ze zrozumiecie..
    Mam na uwadzę też tą spacerówke bebe confort loola tylko na niej można montować fotelik Creatis-bebe confort i chyba tyle i jest dość droga...no nie wiem moze coś znajdę
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    nie podoba mi sie jego wygląd,ten plastikowy pałąk i tapicerka te cienkie rureczki...no nie wiem jakoś loola bardziej wizualnie mi leży
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Przerabiałam różne wózki i najlepszy okazał się Jedo. "twarda" i stabilna gondola to duży plus i tak naprawdę więcej miejsca dla dziecka. W Wózkach typu wkład gondolkowy zabieranych jest kilka cm z miejsca dla dziecka, do tego należy doliczyć kilka cm na kocyk/ kołderkę / śpiworek, kilka na zimowe ciuszki. póki to jest noworodek i okruszek to oki spoko, ale co wczesna wiosna? gdy dzieć urośnie a jeszcze nie siedzi
    Miałam tego typu że zamiast barierki wpina się ochraniacz i jest taki głęboko-spacerowy Ale to tak naprawdę przydało się jak dzieć miał blisko rok
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeNov 18th 2009 zmieniony
     permalink
    no właśnie, co wczesną wiosną... agunia05, a czym powoziłaś w okresie między gondolką a tym głęboko spacerowym??czy to oznacza, że 4-5 miesięcznego brzdąca nie zmieszczę do "wkładu" bo może mu już być ciasnawo, a z drugiej strony nie włożę do "głębokiej spacerówki", bo... do tego wariantu będzie z kolei za mały??? chociaz tak przygladajac sie tej głębokiej spacerówce, dochodzę do wniosku, że nie wyglada ona na bezpieczną dla siadającego, ale przecież wciąż malutkiego brzdąca...
    co do tego, to przekonałyście mnie do gondolki, a mojego męża to już raczej na pewno :) mały okruszek musi mieć wygodne, cieplutkie i bezpieczne gniazdko :)
    ale przy okazji skierowałyście moje myśli w kierunku "pogondolkowego okresu powożenia" i tu kolejne dylematy... szczególnie dotyczące wagi pojazdu...
    zaraz jedziemy całą rodzinką do sklepu oglądać wózki, zobaczę przy okazji te, o których pisałyście: bebe comfort streety, quinny buzz3 , Mutsy 4rider, jedo i porównam z Teutonią, bo co jak co, ale wydaje mi się, że Teutonia w porównaniu i innymi modelami jest stosunkowo ciężkim wózkiem (16 kg spacerówka)... zwłaszcza, że jak piszecie, na spacerach i zakupach lepiej sprawują się spacerówki leciutkie, a najlepiej to już składane do maksymalnie minimalnych rozmiarów :)
    i tak sobie teraz jeszcze tylko gdybam, może w ogole nie warto inwestować w takiego mercedesa 3w1, skoro te pojazdy z czasem i tak szybko się wymienia? :)
    ps. dziewczyny, sorry, że tak męcze, ale wybór wózka to dla mnie naprawdę czarna magia, w której wolę nie popełnić błędu - i to przy większości modelach, dosć kosztownego...:/ dzięki za wszystkie rady, jak dla mnie bardzo cenne!!
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    zobacz sobie wózki trio z chicco koszt nie jest duży,a są fajne,gondola,spacerówka, i fotelik ja do miasta super,lekki stelaż..myślę że napewno lepiej niż cieżki wózek albo streety który jest leciutki ale jednak mnie nie przekonuje,,zobaczę jeszcze sama w sklepie bo dla mnie to dobre wyjście wagowe i fotelik maxi-cosi pasuje..no ale zobaczymy
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    emmsik: a czym powoziłaś w okresie między gondolką a tym głęboko spacerowym??czy to oznacza, że 4-5 miesięcznego brzdąca nie zmieszczę do "wkładu" bo może mu już być ciasnawo
    Jeśli Twój 4-5cio miesięczniak będzie miał 70cm to możesz mieć problemik niestety. Moje dzieci są drobne, Gabi woziłam bez tego wkładu usztywnianego z samym ochraniaczem na barierce Ale po tym jak użytkowałam Jedo widzę znaczna różnicę
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    moim zdaniem te małe kółeczka na nieodśniezonych chodnikach to raczej sobie nie poradza...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    wybierajac wozek warto wziac pod uwage kola i amortyzacje
    uwazam ze gondola jest niezbedna zwlaszcza ze mazs termin w paskudnym jeszcze okresie. przynajmniej dziecku bedzie cieplej w gondolce bo ochroni malca od wiatru no i przede wszystkim dziecko bedzie mialo idealnie prosto pod plecami a nie jakies zalamywki. piszesz ze jest ta miekka gondola - wydaje mi sie ze ona moze byc "parząca" jak zrobi sie cieplej.
    wez koniecznie pod uwage dlugosc i szerokosc gondoli oraz czy jest mozliwosc regulowania zaglowka
    wiele zalezy od tego jaka kwote przeznaczacie, gdybym miala kase to pewnie emme bysmy kupili a tak przez 1.5roku lansowalismy sie z syniem jedo bartatina :)))
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 18th 2009
     permalink
    Pandy1 powiem ci szczerze że ten Mila napewno odpada (koła) a Streety- muszę jeszcze dokładnie w sklepie obejrzeć, w sumie najbardziej by mi pasował bo lekki i mój fotelik mogę zamontować bo Loola chyba jednak odpada,dość droga i musiałabym drugi fotelik kupić to bezsens za użuwane zapłacę ok 700-800 to bardzo dużo. Zastanawiam sie, jeśli w Streety można zamontować fotelik Maxi-cosi to czy nie wejdzie mi na niego gondola Mutsy? takie same ma łączniki chyba,ciekawa jestem.
    A powiedz Pandy ile u Was kosztuje ten wózeczek? i czy macie dostepne kolory co są na stronie bebe confort? bo u nas marna kolorystyka
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeNov 18th 2009 zmieniony
     permalink
    jużem się doedukowała ;) i ze względu na to, że dzidzius przyjdzie na świat w styczniu, jak AniaM zauważyłaś - w paskudnym okresie pogodowym - zdecydujemy się chyba na teutonia mistral s, oczywiście z oddzielną gondolą :)
    tak jeszcze się zastanawiam nad jedo... i tak: jedo bartatina bardzo fajny, ale koła mnie nie przekonują, pompowane i nieskrętne...
    zdecydowanie lepszy jest jedo sato, fajnie, że jest przekładana rączka, co jest rzadkością (zupełnie nie wiem dlaczego, skoro to takie udogodnienie - znacznie większe aniżeli przekładanie całego siedziska! szybko, wygodnie...), muszę go jeszcze obejrzeć dokładnie, ale tu właściwie niewiele różni się od teutonia mistral s, która ma za to lepsze, bezawaryjne (bo piankowe) i co jak co lżejsze od pompowanych kółka...
    podoba mi się jeszcze mutsy 4rider, kolejny /po wyżej wymienionych/ fajny wózek dla "zimowego malca", ale siedzenie spacerówki ma znacznie mniejszy niż w teutonia kąt rozłożenia i nie ma przekładanej rączki, więc ostatecznie odpadł... a szkoda, bo fajny chociażby ze względu na gondolkę zamontowaną stosunkowo wysoko - duuuże udogodnienie... nie trzeba się do maluszka nie wiadomo jak schylać...
    bebe confort steety i mila - genialny wózek (!), ale spacerówką nasz bobo będzie mógł powozić dopiero od października/listopada przyszłego roku - a wtedy niestety zacznie się kolejny paskudny okres pogodowy, a na takowy przyda się raczej ciepła, fajna obudowa, rozkladane na płasko siedzenie dla dosyć małego jeszcze malucha, który nie raz podczas jesienno-zimowego spaceru z chęcią się zdrzemnie oraz szybka, zwrotna, przekładana rączka (a nie zabawa z przestawianiem całego siedziska), ach i oczywiście zwrotne, w miarę duże koła przystosowane na zimowe brodzenie w ewentualnych śnieżnych zaspach ;)
    o matko... od razu mi lżej po tym wywiadzie środowiskowym ;)
    ps. i faktycznie, idealne wózki chyba raczej nie istnieją, zawsze będzie 'coś" ;)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    No właśnie mam problem bo w sklepie powiedzieli ze na looli nie można fotelika maxi cosi zamontować a facet z allegro co sprzedaje te wózki powiedział ze się da i że są do tego adaptory no zwariowac można
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    a jak ja widze teutonie, to od razu mi sie przypomina historia, ktrej Fiufiu byla swiadkiem i chyba pisala o tym w tym watku, jak to przy wsiadaniu do tramwaju wypiely sie i wypadly te "torby" z blizniakami w srodku i wyladowaly na ulicy...
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    O kurde...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    o matko:shocked:szok,chyba bym zawału dostała...
    właśnie mam upatrzony używany wózeczek Loola w bardzo dobrym stanie ale boje się zaryzykować zebym póżniej mogła jakoś ten fotelik zamontować a sama się zastanawiam czy nie pasowałyby te adaptery od Mutsy do Maxi-cosi...albo zadzwonię do sklepu i zapytam czy są adaptery bebeconfort do maxi cosi i tyle...a swój wózeczek muszę na aukcje wystawic
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    o kurczę..... ja na żadne wklady sie nie decyduję, bedzie normalna gondola mocowana do stelaża... zreszta teutonia - po tych wszystkich pielgrzymkach do dziecięcych salonów z wózkami i ogladaniu tysięcy modeli, to jedna z lepszych bryk... jak na moje standardy 'naj'... :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2009
     permalink
    hmm co się tyczy Jedo - nie ma skrętnych kół ale prowadzi się bardzo lekko - bez problemu robi to Gabi (6cio latka) pchając dziewczyny - czyli koło 10kg dziecia plus wózek i ciuszki
    Jak dla mnie naprawdę super bryka
    minus - waga ale amortyzacja paskowa pozwala na jazdę po schodach :D
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 20th 2009
     permalink
    Narazie wstrzymuję się od zakupu,sprzedam najpierw naszą spacerówkę,chwilowo pojeżdzę ciezkim Mutsy ;)) a zobaczę może się coś trafi. Nawet nieżle prezentuje się nowa spacerówka Chicco Living ale też droga bo na allegro ok 1000,- więc kwota kolosalna...wydaje się dość szeroki,może za jakiś czas pojawi się jakiś mało używany :))
    Pandy a zerknij u siebie ile kosztuje ten wózeczek,chodzi mi o samą spacerówkę ewentualnie z fotelikiem
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 20th 2009
     permalink
    to nowosć ale powinna u Was też być..tak sie nazywa chicco living to model 2010
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2009 zmieniony
     permalink
    chicco living wyglada praktycznie jak chicco tri for me ma pare wizualnych zmian ale bardziej mi sie podobał for me :P

    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 21st 2009
     permalink
    całkiem możłiwe że poprostu trio for me będzie się tak nazywal w 2010:) podobnie nazwę bodajże z CT 04 zmienili na multiwaya;) pewnie takie "ich" kosmetyczne zmiany:)hehe
  1.  permalink
    zmiany które sporo kosztują:)
    w sumie z wózkami to podobnie jak z samochodami
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 21st 2009
     permalink
    a mi się wydaje ten living szerszy niż for me i głębszy dlatego w tygodniu zerknę czy w sklepie już będzie do obejrzenia bo jestem ciekawa...ale cena szokująca jak na chicco...raczej sklepowa niż internetowa :) ale moze na wiosnę coś używanego już będzie :))
    Ja mam pytanko moze któraś z Was wie, chciałam do mojego Mutsy dokupić Step board tą deskorolkę i ciekawa jestem czy tansze odpowiedzniki do innych wózków by pasowały,moze któraś z was wie...albo widziała.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 21st 2009
     permalink
    Tak, to była Teutonia, ale powiem szczerze, że nie dam głowy, czy torby były porządnie wpięte.
    --
  2.  permalink
    Pandy u nas jezdza te wózki-nawet sporo
    Podoba mi sie bo duzy dosyc ale strasznie trzeszczy
    a Ty sprzedałas buzza? łomatko ! ale z Ciebie express
    --
    •  
      CommentAuthoraneczka_85
    • CommentTimeDec 6th 2009 zmieniony
     permalink
    ja mam gracco i rzeczywiscie strasznie trzeszczy co mnie bardzo wkurza,na szczescie mam go od kuzyna i dalam za niego niewiele:)i jeszcze mnie wkurza w tym wozku,ze nie potrafie wsadzic zakupow do koszyka bo oparcie jest tak nisko:/ musze sie niezle napracowac,zeby cokolwiek tam wsunac:/
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 6th 2009
     permalink
    No mam takie gracco
    Kosz tam jest obniżany - ciągniesz za uchwyt i się obniża
    Ogólnie jest super duży kosz, duże koła-> ma 2 minusy jak dla mnie Waga (jest ciężki) i trzeszczy
    Generalnie mam go do sprzedania hihihi więc jakby ktoś chciał piorę go i wystawiam na allegro :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 6th 2009
     permalink
    ja mam taki GRACO Quattro Tour Deluxe
    http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/840/58/86/840588685
    --
    •  
      CommentAuthoraneczka_85
    • CommentTimeDec 6th 2009
     permalink
    ja mam ten sam wozek,nie wiedzialam ze tam sie obniza kosz:/ i zgodze sie,ze jest bardzo ciezki na szczescie nie musze go nosic,ale po za tym to dobrze mi sie nim jezdzi
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 7th 2009
     permalink
    Pandy z dużych i ciężkich mam Jedo, z lekkich parasolkę Beby dreams a z pojemnym i dużym koszem mam 3 kółkę hauck
    Lubię Graco ale mało nim teraz jeżdżę więc prawie stoi nieużywany
    --
  3.  permalink
    czy to jest Hauck?
    tez go brałam pod uwage jak kupowałam Espiro
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 10th 2009
     permalink
    kfiatuszku chicco for me do mnie nie przemówił bo jak wiesz byłam jego posiadaczką tak samo jak inny model... i jak już pisałam chicco ct 0.1 to jedyny wg mnie rozsądny model
    •  
      CommentAuthoragninga
    • CommentTimeDec 12th 2009 zmieniony
     permalink
    ja też wybieram i pociesza mnie dyskusja powyżej że nie jestem jedyna, która się skłania do zakupu teutoni.
    Pierwszy warunek u mnie to musi być lekka gondola bo ja będę targać na górę (4piętro) - a stelaż będę zostawiać na dole dla taty :) I właśnie teutonia ma najlżejszą chyba teraz na rynku ( a na pewno w sklepie gdzie byłam i bylo dużo marek tu dyskutowanych) - bo mają gondolę Fashion, która ma tylko 3.5 kg :)
    wózek taki: teutonia
    stabilny i amortyzacja na wszystkich kołach - na przednim 'szokująca' ;-) polecam popatrzeć w sklepie.

    Jeszcze do lekkich należy Jedo - ale moja kumpela trochę na tą hiszpańską firmę narzekała. Miała do znoszenia tylko jedno piętro i chyba najciężej było z gabarytami po złożeniu (bo cały do windy nie wchodził) - ogólnie się namęczyła i teraz chce kupować nową spacerówkę (tak jak tu wiele z was)

    W sumie jadąc do sklepu byłam bardzo nastawiona na x-landera - ale zawiedli mnie na całej linii... cała kolekcja 2009 i bez zmian na przyszły rok - ze skórzaną rączką (bez żadnych opcji jak np. w mutsy) - a to dla mnie odpada - ja futer i skór nie kupuję...
    Co do mutsy - to byłoby coś w gronie do wybrania gdyby nie wysokość - mam 165, ale to wózki do holenderskiego wzrostu zdecydowanie.. i niestety dla mnie.

    Tyle moich przemyśleń,
    dam znać jaki wybór ostatecznie :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 13th 2009
     permalink
    agninga: Jeszcze do lekkich należy Jedo - ale moja kumpela trochę na tą hiszpańską firmę narzekała
    hmm z ztego co mi wiadomo Jedo to polski wózek... No chyba że od 3 lat jak ja go kupowałam coś sie zmieniło... a do windy normalnej wchodzi bo ma klasyczne wymiary
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeDec 13th 2009 zmieniony
     permalink
    hmm mi sie podoba cos takiego...ciekawa jestem co powiecie- jako expertki :))

    unfolded pram: lenght/width/high 93/60/110 cm

    folded pram: lenght/width/high 80/60/52 cm

    buggy seat: lenght/width dł/szer 24/32 cm

    buggy backrest: lenght/width 43/32 cm

    buggy footrest: lenght/width 23/32 cm

    carrycot inside: lenght/width 71/32 cm

    adjustable handle: 87,5-114 cm

    axes width: 60 cm

    wheels diameter: 29 cm

    weight: about 16 kg
    --
  4.  permalink
    Mi sie takie wózki osobiscie ni epodobaja poniewaz sa takie toporne,napewno duzo wazy i ta rączka...taka długa dziwnie to wygląda jak nie ma torby
    jedyny plus jaki widze to fajne kolory i pompowane koła
    ile kosztuje?
    --
    •  
      CommentAuthorBett
    • CommentTimeDec 14th 2009
     permalink
    Pandy - pytałaś o moje chicco s3 - jestem bardzo zadowolona. Jak na spacerówkę za niecałe 800zł (w komplecie śpiworek na nogi i folia p-deszczowa) to sprawdza się rewelacyjnie! Faktycznie czasami lekko skrzypi, ale wd-40 i psiknięcie kilka razy załatwia sprawę. Wózek jest lekki (wnoszenie na I piętro to pestka), bardzo zwrotny i jednocześnie miękki - on ma resory na tylnych kołach, które można ustawić na większą lub mniejszą miękkość. Naprawdę bardzo dobrze mi się go prowadzi, a Piotruś okutany nawet w zimowy kombinezon ma tam bardzo wygodnie. Wózek jest do 15kg, więc myślę, że nam jeszcze kolejną zimę posłuży :) Naprawdę jeśli miałabym wybierać jeszcze raz to też bym go wzięła, tylko teraz jest nowsza wersja i pewnie tą nowszą bym kupiła ;)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeDec 14th 2009 zmieniony
     permalink
    Ciacho raczka jest regulowana, wózek waży około 16kg- to dużo? Bo się nie znam..
    No i jest w pakiecie ze wszystkimi dodatkami: spacerowka, fotelik samochodowy, oslony przeciwdeszczowe na wozek i fotelik, moskitiera i torba. Kosztuje ok. £240, wiec myśle ,ze nawet niedrogo..





    gama kolorow i wzorow jest ogromna ..
    wlasciwie ja juz go wybralam tylko czekam z kupnem...no i ciekawa jestem co mysla mamy z doswiadczeniem :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoragninga
    • CommentTimeDec 14th 2009 zmieniony
     permalink
    Agunia05:
    oczywiście chodziło mi o hiszpańską JANE :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 14th 2009
     permalink
    Ja też jestem niska a mam Mutsy i jestem bardzo zadowolona...osobiście wolę skórzane rączki niż piankowe-które pod wpływem temperatur się krusza.
    Co do Teutoni fajny jest model Cosmo i Fun ale to rzecz gustu.
    !6kg wózek to raczej z tych ciężkich... :))
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    O wózku podwójnym nawet nie myślałam...Mam mutsy moze kupie step board=deskorolkę...narazie sie wstrzymałam z zakupem bo w sumie na cieżki teren snieżny wyciągnęłam właśnie Mutsy do czasu kiedy się maluch nie urodzi a lekką parasolke coneco mam do sklepów na dłuzsze wypady których teraz unikam ze wzgledu na skupisko chorych ludzi-do marketów wkładam Gabrysia w miejsce dla dzieci w wózkach bo uwielbia :) Na spacerach tez więcej chodzi...teraz jeszcze sanki ze śpiworkiem ma więc wypas :)) a wiosna zobaczymy jak to będzie
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeDec 15th 2009 zmieniony
     permalink
    16 kg wózek to ani ciężki ani lekki - jak to mi powiedzieli w sklepie - standard;
    marianna, dla mnie też trochę topornie wygląda, co to w ogóle za wózek? ps. pompowane koła to dodatkowe kilogramy...
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeDec 15th 2009 zmieniony
     permalink
    agninga ja już teutonię zakupiłam :) tyle ze dotrze do nas pewnie dop. w styczniu (na realizację zamówienia w sklepie czeka się jakieś 8 tyg).
    co do jedo, ogladałam go w sklepie, na żywo - w porównaniu z teutonią - wyglądał jakoś takoś toporniej (chyba ma pompowane koła, z tego co zapamiętałam) i te wykończenia sprawiały wrażenie kiepskiej jakości... :confused:
    w mutsy szczególnie wysoko są gondole, ale nie az tak wysoko, żeby nie podołać przy Twoim wzroście... a skórzana rączka to tylko atut :) ale skoro wolisz coś niższego to obejrzyj sobie bugaboo cameleon - tyle że jak na mój gust, to nie są wózki na nasze anomalia pogodowe....
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    Agness, Maja dostanie taka deske na Gwiazdke, dam Ci znac, jak nam sie sprawdza.
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    o super :)) w sumie to koszt ok 150,- ale jak mam kupić żeby pooglądać i nie używać to głupota
    --
  5.  permalink
    Marianna 16 kg to jest tak wiesz-sporo dosyc ale nie najgorzej
    nie wiem czy któaś z nas ma taki wózek lub podobny-zerknij na pierwsza strone tam masz podane jakie kto ma wózki
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.