Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2019 zmieniony
     permalink
    Ciekawe czy jakbyśmy ramę wózka ze sobą zabrali to nam sprawdza czy cybex będzie pasował
    Recaro zupełnie nie znam, nawet z nazwy (w sensie poza netem)
    Zerknę w sklepie w takim razie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 5th 2019
     permalink
    Szare Jedo fyn memo kupione za 600zl
    Stam świetny, na stelażu dosłownie dwie małe ryski, na oponach bieżnik jak nowka; babka prawdę pisała ze stan super i śmiałam sie jak zaczęła opowiadać jaka to super gondola i w ogóle och ach; dopeiro jak powiedziałam ze znam jedo to stwierdziła ze co ona sie produkuje jak ja wiem po co przyjechałam ;)

W Tosi obejrzałam przy okazji spacerówki; mój faworyt baby jogger cito mini 4w dalej jest no1; cuuuudny wizualnie i jaki funlcjonalny
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    Ten baby Niger jest jak britax. wiedzę, że w wózkach zaczyna się robić to samo co w autach, minimalne różnice i inne nazwy a wszystko i tak podobne do siebie ;)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    Elfiko ja już miałam nawet zajawkę, że jeśli przyjdzie mi kupować nowy wózek to wziąć gondolę na jakąś mega polecaną spacerówkę więc temat baaardzo dokładnie prześledziłam i m.in przyglądałam się britax bagile 4plus i faktycznie może i z joggerem podobne ale na korzyść joggera przemawia to, że jest 2kg lżejszy no i ma 20cm koła a britax jednak te przednie ma sporo mniejsze

nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że ten zakup już za nami bo miałam cały czas zagwozdkę co to będzie jak nic nie znajdę co mi odpowiada jakościowo-wizualnie-cenowo :)
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    MrsHyde: nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że ten zakup już za nami bo miałam cały czas zagwozdkę co to będzie jak nic nie znajdę co mi odpowiada jakościowo-wizualnie-cenowo :)

wcale Ci się nie dziwię. ja też lubię jak się tak układa :)
    -- [/url]
  1.  permalink
    Dziewczyny, potrzebuję opinii na temat Xlander Xmove/Jedo koda/Jedo trim. Ja jeszcze mam trochę czasu na zakup, ale sąsiadka jest w połowie ciąży i powoli się rozgląda. Obu nam sie wstępnie podobają zarówno Xlandery, jak i Jedo. Jeśli chodzi o wymagania, to na pewno spacery po leśnych i polnych drogach.
    Oraz drugie pytanie - jak to jest z fotelikami - czy do każdego modelu wózka są adaptery dla każdego rodzaju fotelika? U nas na pewno duże znaczenie będzie odgrywał możliwie najbezpieczniejszy fotelik że względu na to, że bardzo często na weekendy jeździmy w góry do moich rodziców i raczej rezygnować z tego nie będziemy, dlatego zależy nam na maksimum bezpieczeństwa.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    Mooniia, ma move i była mega zadowolona. ja sama miałam go w planach ale udało mi się upolować xa na podstawie, którego został zrobiony move. ja osobiście jestem bardzo zadowolona. dziewczyny z jedo też były zadowolone. ale nie wiem, czy któraś przerabiała oba wózki.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    Caffee ja miałam jedo bartatinę 12 lat temu i kochałam ten wózek miłością wielką, jak pewnie widziałaś wyżej zastanawiałam się nad xlanderem ale obejrzałam w sklepie, przejechałam się właśnie po sklepie i dla mnie te nowe to porażka bo zwysajnie są za twarde i jakieś takie maławe gondole mają
    ostatecznie odkupiliśmy używane jedo fyn memo, myślę że do następnego lata nam posłuży bo to wózki nie do zdarcia
    pisałam do producenta w sprawie jedo koda i odp dostałam, że to ulepszona wersja i następca fyn'a
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.