Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeOct 6th 2018
     permalink
    U mnie w mieście ofert dużo i ceny wózków też dość niskie. Ja za swój nowy Jedo Fyn Memo placilam 1600 z groszami. Sprzedałam chyba za 600. Myślałam że uda mi się za 800 ale ofert było tyle ze ho ho a model właśnie wyszedł ze sprzedaży i wprowadzili nowe. Ludzie wystawiają te wózki za większe kwoty ale widzę ze wiszą i wiszą.
    Ciuszki dla maluchów sprzedawałam za mniej więcej 1 zł za sztukę i pozbyłam się wszystkiego. Ale może dlatego że sprzedawałam taniej niż inni na olx.
    --
  1.  permalink
    O Marion gdybym wiedziala, ze tak tanio sprzedajesz, to bym kupila.

Ja nadal szukam wozka, ustalilam sobie, ze chcialabym przeznaczyc do 500 zl, ale nie widze nic ciekawego.
    Znalazlam jakis za 600 zl waga wozka 6,8 kg, duzo akcesorii, do 25 kg mozna wozic, ale nie ma za bardzo opinii, chyba jakas nowosc
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    U nas za 500-600 sa xlandery czasami wystawione
  2.  permalink
    Xlandery chyba ciezkie sa? Szukam spacerowki, ktora w razie co da rade po sniegu i zalezy mi zeby byla lekka, bo bede musiala ja wnosic
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    Xa 14 kg ale ze względu na to jak się prowadzi wydaje się być lżejszy od 10kg britaxa
    -- [/url]
  3.  permalink
    o matko, ale ciężki :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeOct 7th 2018
     permalink
    Ale w ogóle tej wagi nie czuć, serio. Jedynie ciężko, choć to za mocne określenie, mi kiedy wracam z miasta obładowana zakupami. Bo ja wciągam wózek po schodach idąc tyłem i do jego wagi trza doliczyć 13kg Klarkowyvh plus do 4 kg zakupów ;) a tak palcem się prowadzi, z wyjęciem/włożeniem do auta nie mam problemu.
    -- [/url]
  4.  permalink
    No u mnie ta waga nie przejdzie, nie dam rady go wtachac do gory ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 8th 2018
     permalink
    jak się targa wózek po schodach to faktycznie każdy kilogram robi różnicę
    pamiętam jak walczyłam z jedo, niby tylko 1 piętro ale w pewnym momencie powrót do domu wyglądał już tak że leciałam z młodym a potem po wózek wracałam
    • CommentAuthortylkonadzis
    • CommentTimeOct 8th 2018 zmieniony
     permalink
    No ten wozek bede musiala targac na drugie pietro. Obecny zostawiam na dole, ale juz kilka razy zostal wystawiony na podworze i zmokl mi. Poza tym balabym sie, ze ktos mi go ukradnie ;)

W ogole juz ktorys raz slysze po co mi wozek, jak Wiktor juz duzy, to powinnam z nim na nogach chodzic, i po co kupowac, jak mam wozek :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2018
     permalink
    Sprawdzałaś Omnio? Wózek-plecak dla starszych dzieci.
    www.omnio.pl
    --
  5.  permalink
    Amazonka, moze i fajna, ale cena przewyzsza moj budzet o hoho
    --
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    Sorry, ale nie wyobrażam sobie chodzić z takim "plecakiem". Oczyma wyobraźni widzę, jak gdzieś się obracam i niewinnemu przechodniowi rysuję twarz kołem...
    Poza tym kółka małe, nie wiem jak się zimą sprawdzą.
    Wiktor jeszcze za mały na spacery. A już na pewno za wolny. Ja jeszcze tego lata używałam spacerówki dla Wojtka, jak chciałam coś sprawnie załatwić.
    Teraz muszę się go pozbyć, bo miejsce w piwnicy zajmuje...
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    i jest strasznie brzydki, a bagaźnik to zwyczajna atrapa :devil:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    Amazonka. nie sądziłam że jesteś aż taka odlotowa (patrząc po wózkach, które proponujesz)

ale popieram Elfikę, ten wózek jest szkaradny, za darmo bym nie chciała
  6.  permalink
    [quote=karolciat][/quote]
    To na pewno, ze za wolny i za maly. Ale partner tego slucha i potem mi gledzi:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    tylkonadzis: To na pewno, ze za wolny i za maly. Ale partner tego slucha i potem mi gledzi

a czemu się tym przejmujesz? u mnie Klara się drze nieraz tak, że cały blok ją słyszy bo zaczyna jeszcze na parkingu, a na klatce to już w ogóle.
    raz jak wpadłam do sąsiadów na parterze z ryjem [bo już miałam po kokardy szczekania psa - dawała jazzu dobre 40 minut po 22.00] to mi wyjechała czy z płaczem Klary to jej kazałam się wypchać informując jednocześnie, że będzie płakać tyle ile będzie potrzeba.
    -- [/url]
  7.  permalink
    elfika, nie przejmuję się, ale ile można wysłuchiwać partnera, że bez sensu tracę pieniądze, bo on się nasłucha kogoś i potem mi truje dupe xD

co myślicie o tym wózku
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 11th 2018 zmieniony
     permalink
    Tylkonadzis wg mnie to te kółka wyglądają kiepsko, na śniegu im długiego żywota nie wróżę, no chyba że centrum miasta i idealne chodniki

btw - pisałam jakieś 2tyg temu o wózku anex - babka wystawiła za 950zł, napisałam że za 900 wezmę i niby ok ale jak zapytałam o odbiór kiedy i gdzie to się nie odezwała a ja też kiepsko się czułam i nie nalegałam bo ode mnie ponad 70km bym musiała jechać więc odpuściłam, teraz wystawiła znowu ten wózek za 850zl ale nie chce napisać do kiedy gwarancja (wózek ponoć używany od maja 2017) a ostatecznie jak mój facet próbował jeszcze urwać z ceny 'na dojazd' to mu sms odpisała że na chleb ją jeszcze stać :P w sumie za te 850 to ja byłam gotowa go już kupić ale ten mój twierdzi, że skoro cena okazyjna (no tak mi się wydaje patrząc na olx) to coś jest nie tak skoro przez 3 tyg nie sprzedała i żeby się lepiej nie wyrywać
  8.  permalink
    Niby mieszkam w centrum, ale na starowce i tam pelno kostki jest. Nie wiadomo czy w ogole tej zimy bedzie snieg. Ale w razie co fajnie by bylo jakby dawala rade i w sniegu. Przegladalam juz tyle wozkow i dupa blada. Nie wiem co wybrac. Jak ktos cos proponuje to powyzej tysiaka
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 12th 2018
     permalink
    Gdzieś czytałam że zapowiadają zimę stulecia także tego...
    U nas spacerówki wśród znajomych to wszystko maclareny ale nie znam ani modeli ani stopnia satysfakcji
    Wiem tylko ze kto miał graco to psioczył ze trzeszczy
  9.  permalink
    Z tego co widzę, to też dość dużo kosztują..
    Na pewno każdy będzie lepszy niż ten co mam teraz :rolling:
    Im więcej oglądam tym bardziej nie wiem :neutral:

Treść doklejona: 13.10.18 10:59
    Co myślicie o tym wózku ?
    ładna promocja jest, bo tak na allegro widziałam za 500 zł
    Jeszcze myśle o tym .
    Posiada któraś z was te wózki?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.