Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeAug 8th 2017
     permalink
    ja w tej chwili zostawiam Klarkę na podłodze, na macie, czy Biana jest czy nie. czasem w łóżeczku. lecę ze stelażem. a potem z Klarką w jednej ręce i gondolą w drugiej bo inaczej ni dy rydy- za ciężko :P a jak wracam z zakupami to schodek po schodku ciągnę idąc tyłem :) i zdecydowanei lepiej mi w pojedynkę niż kiedy ktokolwiek mi się pod nogami plącze.
    i, sorry, ale trochę nie rozumiem marudzenia i tekstów jakoś musi dawać radę.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeAug 8th 2017
     permalink
    sposobów jest mnóstwo :) moja kolezanka np. nie ma auta ani miejsca w domu/klatce gdzie moglaby trzymac wozek, tylko w piwnicy, wiec znosila dziecko w foteliku z 4tego pietra codziennie dopoki nie nauczylo sie chodzic, zeby mozna bylo gdzies postawic na chwile jak rozkladala i wnosila wozek na dwor.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeAug 8th 2017 zmieniony
     permalink
    Ja też często ciągnęłam i ciągnę idąc tyłem.
    elfika: i, sorry, ale trochę nie rozumiem marudzenia i tekstów jakoś musi dawać radę.

No musi dawać radę - w sensie ogólnie, że jakoś musi się zorganizować logistycznie. I albo targać za jednym razem wszystko, albo na raty.

Do mnie ostatnio sąsiadka wystartowała oburzona, że ja schodzę po schodach klatki schodowej z wózkiem opartym o prawe biodro, a Fryc w środku. Że tak nie można, że za ciężko itp. (Fakt, mam siniaka na boku od tego noszenia). No ale ona, jak to mój mąż mówi, "milejdi" - nic nie nosi, nawet śmieci (kiedyś sama mi się przyznała, że wynoszeniem śmieci to ona się nie skala, i tylko mąż wynosi...).
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeOct 10th 2017
     permalink
    ponownie - wątek foteliki i blog osiem gwiazdek. ewentualnie profile fb i grupa.
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.