Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 19th 2018
     permalink
    Ally, byłabym bardzo wdzięczna!
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeNov 20th 2018
     permalink
    Moja to Altabebe.
    --
  1.  permalink
    Jaki polecacie spiworek do wozka baby design mini. Mam jakiś spiworek, ale nie mam jak go zaczepic i mi sie zsuwa
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeNov 24th 2018
     permalink
    U mnie był koc i okrycie dołączone do wózka. Używałam tego paska zapinanego do pałąka, co blokował wypadnięcie z wózka. A wtedy śpiworka bym nie włożyła...
    --
  2.  permalink
    To okrycie dołączone do wózka, to jakieś dziwaczne jest, albo ja go zakładać nie potrafie :rolling:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Bo ono u dołu ma dość krótkie rzepy. Jak Wojtek mocno nogami machał to odpinał.
    I faktycznie bardziej jest po to, żeby zakryć nóżki przed wiatrem czy tym co z nieba pada.
    Dlatego ja często owijałam kocem i przykrywałam tą nakładką z wierzchu. A zimą Wojtek jeździł w ocieplanych spodniach.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Poszukuje opinii o xlander xpuls
    Nie mam gdzie go sprawdzić ale jest jeden zestaw kolorystyczny który bardzo ale to bardzo mi soe podoba i mam na niego ochotę ;)
    Pomożecie??
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Ja się nad nim zastanawiałam ale w opiniach wyczytałam, że amortyzacja jest bardzo słaba. Zdecydowałam się ostatecznie na joie mytrax (szukałam samej spacerówki).
    Sprawdziłam, że mufke mam firmy camico. Taka zwyczajna ale dla mnie niezastąpiona.
    Zamówiłam tez śpiworek inne firmy niż tu dziewczyny pisały, dam znać czy dobrze pasuje ;) udało się okazyjnie kupić bo black friday ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Ja szukam wózka 2w1
    Jak zobaczyłam online to moja reakcja „to jest to”
    Polecicie jakieś forum wozkowe do poczytania?
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Stelaż spacerówki i zestawu 2w1 jest ten sam.
    Ja w sklepie na żywo zweryfikowalam najwięcej swoich wozkowych "fascynacji".
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    no właśnie u mnie nie ma gdzie tego zweryfikować :(
    jak byliśmy w Warszawie to przy okazji zalecieliśmy do smyka ale xlandera nie zauważyłam, kilka sprawdziłam i wyszło że cybex i adamex to twarde i nieporęczne dziadostwo i że jeśli już to bebetto tylko opcja holland by się nadawała
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Hyde moja szwagierka ma tego xlandera i jest zadowolona.
    Rzeczywiście nie jest to wielki wózek, wiec jakiejś super amortyzacji nie ma, ale jak nim jeździłam to wydawał mi się bardzo zwinny i skrętny.
    Oni kupowali używany wiec tez kilkuletni. Pewnie co jakiś czas producent „ulepsza” je, tak bynajmniej jest z większością wózków😉
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorjakaka
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Ja przed kupnem swojego najeiecej cxytalam na domowa.tv i na mamawozibardziej. Mi pomogly w podjeciu decyzji, ale fakt przed kupnem bylam w sklepie by jednak wyprobowac.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    amortyzacja to dla mnie jest sprawa priorytetowa; mamy blisko domu w prawdzie chodniki ale tak że ciągle zejść - wejść i podbijać trzeba; plus najlepsza okolica spacerowa na osiedlu to zwykłe piachy i ewentualnie płyty drogowe także amortyzajcja musi być wręcz idealna

    szkoda, że nie mam gdzie obejrzeć nowych jedo bo fajnie te nowe trim i tamel fajnie się prezentują (no a poprzednia bartatina była meeega fajnym wózkiem więc z samego sentymentu bym pooglądała)
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Jedo są w świecie dziecka. Jest duży sklep w Markach. Tam też jest duży Smyk z wózkami (pewnie tak byłaś) i niedaleko na Kopijników jest Tosia. Tam są x-landery z tego co pamiętam.
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Szwagierka mieszka nad morzem, tam praktycznie chodnik to jeden czy 2 :p
    Ale generalnie wydaje mi się ze wózek jest dość twardy.
    Radzi sobie z piaskiem itp ale myśle ze są wózki z lepsza amortyzacją jednak.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2018
     permalink
    Isia, zgadza się, w SmYk megastore byliśmy; nie widziałam tego świata dziecka w sumie, to tam gdzieś między idea a smykiem?
    od nas to 150km, kawał drogi jakby nie było, a i tak online człowiek kupuje bo najtaniej
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 26th 2018
     permalink
    Tak, to ten sam ciąg budynków tylko po drugiej stronie. Jak wychodzisz z Ikei to powinnaś widzieć naprzeciw. Jedo zawsze tak było i to w wielu wersjach. Swój pierwszy wózek właśnie tam wypatrzyłam ;)A aktualny kupiłam tam bo cena wszędzie była taka sama.

    Treść doklejona: 26.11.18 08:33
    W sumie ze wszystkich wózków które miałam, Jedo miał najlepszą amortyzację. Fakt, że duży i ciężki ale dzięki temu moj syn mógł sobie leżeć w wózku prawie w poprzek (jakoś nigdy nie leżał prosto) a młoda jeździła nim 8 miesięcy aż do końca zimy. Bardzo dobrze go wspominam. Nigdy nic się w nim nie zepsuło, sprzedałam i wyglądał jak nowy. Te nowe Jedo widziałam na naszym osiedlu i wyglądają bardzo fajnie. Choć wiecej widzę jednak Bebetto i tych innych na białym stelażu z taką plastikową misą jakby. Mi się akurat wozki z białym stelażem i tym plastikiem nie podobają, lubię tylko czarne.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeNov 26th 2018
     permalink
    Hyde, ja mam xplusa. Amortyzacja w porównaniu z graco niebo a ziemia. Bardzo skrętny, podbijam jedną ręką, pompowane koła robią dobrą robotę. Rozkłada się na płasko.
    Minusem jest brak możliwości montowania na dwie strony i jak dla mnie budka jest za mała i Młodemu świeciło non stop słońce (parasolka mnie nie przekonuje) oraz najbardziej postawione oparcie wydaje mi się za mało postawione i dziecko w nim tak trochę siedzi na leżąco. Oraz po złożeniu jest dość duży. W lagunie musieliśmy zdejmować koła :( Kupiłam używany 2 w 1 za 150 zł, więc nie marudzę ;) Chociaż xmove chyba lepszy.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 26th 2018 zmieniony
     permalink
    Isia no włąsnie rozważyłabym nawet zakup używki jedo fyn ale w promieniu 50km nie ma żadnej wystawionej na olx ani na forach; tak kalkulując to muszę mieć jednak i dużą gondolę (Krzyś w bartatinie jeździł 8 miesięcy) ale i później na początek dużą spacerówkę na kolejną zimę jeśli urodzi się koniec lutego to w tym roku w śniegu pewnie wiele nie nałazimy ale za rok już tak i wtedy kolubryna się przyda. Mamy część kasy na wózek dostać więc zaczynam się poważnie zastanawiać nad zwiększeniem budżetu z tego 1.5 na 1.8tys i kupienia czegoś na miarę naszych potrzeb

    a teraz Ty masz ten joie litetrax 4? różnie o nich piszą na forach chociaż wizualnie fajne, dla mnie największa wada to brak możliwości montażu spacerówki w dwie strony ale mega plus za sposób składania

    u mnie biały stelaż i w ogóle biel odpada, nienawidzę sprzątać wycierać itp a teren mam jaki mam więc wiecznie by mnie to czekało; naczytałam się sporo o tych gondolach z plastikowym dnem o słabej cyrkulacji powietrza, parowaniu i skraplaniu itp.


    Obe, dzięki za info. W necie opinie na korzyść xmove w porównaniu z xpulse ale wsyzstkie z zastrzeżeniem żeby model 2018 brać; ehhhh nie sądziłam że to będą aż takie dylematy
    btw - gdzie takie ceny są? u nas xpulsy od 800zł w górę
    •  
      CommentAuthorjakaka
    • CommentTimeNov 26th 2018
     permalink
    Hyde, jezeli tobie chodzi tylko o amortyzacje to nie chcesz emaljunga? Dla mnie to wozek niezniszczalny, na olx sporo uzywek. Ja jezdzilam tylko wlasnie zima u tesciow i jezdzi sie super, ale to nie wozek do miasta wiec odpada. Ale jak wybieralam swoj to chyba mowili ze te wozki hartan ale nie wiem ktory model maja dobra amortyzacje.
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 26th 2018
     permalink
    U mnie w mieście bardzo dużo Jedo Fyn było na olx. Do wyboru, do koloru.
    Ja mam joie mytrax, to jakby lepsza wersja litetraxa. Ma wyższe siedzisko, regulowana wysokość rączki (teleskopowo), lepiej wyprofilowane siedzisko, podnóżek gumowany (żeby się nie brudzil ) i jakieś drobne różnice w tym jak wygląda kosz, felgi i budka. No i mytrax ma możliwość zdjęcia budki i zainstalowania gondoli lub fotelika. Ale ta gondola ponoć jest mała.
    Sposób składania to rewelacja. Jednym ruchem, dosłownie.
    Skoro planujecie wydać taka konkretna kwotę to może warto się jednak wybrać do sklepów chociaż popatrzeć na te wszystkie modele a potem ewentualnie kupić przez internet?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 26th 2018
     permalink
    jakaka: Hyde, jezeli tobie chodzi tylko o amortyzacje to nie chcesz emaljunga? Dla mnie to wozek niezniszczalny, na olx sporo uzywek.

    nie kupię używanego wózka bez możliwości obejrzenia. Kuzynka brała anex sport, na zdjęciach pięknie ładnie a w rzeczywistości kiepski stan. Dopiero w trzecim miejscu kupiła
    poza tym chcę wózek ze skrętnymi przednimi kołami, w prawdzie bartatinę miałam na zawieszeniu takim jak emma ale teraz mi się już kompletnie nie podoba :) no i wózek u mnie miejski zasadniczo potrzebny, w prawdzie mieszkam na obrzeżach gdzie nie do końca gładkie chodniki itp ale aż takiej kolubryny nie chcę



    _Isia_: Skoro planujecie wydać taka konkretna kwotę to może warto się jednak wybrać do sklepów chociaż popatrzeć na te wszystkie modele a potem ewentualnie kupić przez internet?

    pewnie w styczniu na tym stanie; ze względu na pracę mojego partnera i co drugi weekend "zaplanowany" odgórnie to trochę ciężko jest cokolwiek planować z dużym wyprzedzeniem; prawda jest taka że wyjazd to też koszt więc na razie oglądam i się będę zastanawiać jak już kasę do ręki dostanę, żebym wiedziała na czym stoimy i jak mocno możemy się rozglądać i przebierać

    _Isia_: Ja mam joie mytrax

    a to ten model bardziej krytykowany niż litetrax był w tych wpisach które czytałam
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeNov 26th 2018
     permalink
    MrsHyde: Obe, dzięki za info. W necie opinie na korzyść xmove w porównaniu z xpulse ale wsyzstkie z zastrzeżeniem żeby model 2018 brać; ehhhh nie sądziłam że to będą aż takie dylematy
    btw - gdzie takie ceny są? u nas xpulsy od 800zł w górę

    Też byłam zdziwiona, że taka cena ;)
    Się mi przypomniała, że ten wózek jest ciężki :( A już z dzieckiem to dramat i ledwo 5 schodów dawałam radę wtargać :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2018
     permalink
    Obe ja jestem po kilkunastokilogramowej bartatinie jedo, którą i 2x dziennie targalam na 1 piętro wiec jak teraz mamy własny dom to juz w ogóle waga nieistotna
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 29th 2018
     permalink
    a ja dalej wózka nie znalazłam :devil::devil:
    przejechałam się xpulsem bebetto i anexem i odpadają, nie moja bajka
    jestem na etapie poszukiwania używki jedo fyn żeby potem zainwestować w lepszą spacerówkę, w sumie mam jeszcze jakiś miesiąc na zakup więc czas ucieka nieubłagalnie
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    A ja chyba muszę zacząć szukać jakiejś lekkiej i kompaktowej spacerówki dla dziecka chodzącego a siedzącego rzadko ;) Nie chcę parasolki :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 30th 2018 zmieniony
     permalink
    znalazłam super fajny wózek, który by spełniał wszystkie moje wymagania i względem głębokiego i spacerówki CONCORD WANDERER ale cena w PL ponad moje możliwości
    myślałam, że uda mi się może sprowadzić z Hiszpanii bo tam wychodzi za ok 1,7tys ale tylko różowe się pojawiają
  3.  permalink
    Obe odmieni się Marcinkowi. Czarek też nie chciał jeździć w wózku. A teraz codziennie przy powrocie od babci słyszę że nie ma już sił.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    obe: dziecka chodzącego a siedzącego rzadko

    Moi bardzo wózkowi. Henryk jeździł do wieku 4 lat. Fryc też wciąż lubi. Od 1,5 roku mam Joie Litetrax 3 - i wciąż jestem zadowolona.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    Obe przypomniało mi się, że na grupie wózkowej na fb chyba najczęściej polecaną lekką spacerówką (ok 6kg jeśli dobrze pamiętam) jest valco snap 4
    •  
      CommentAuthorjakaka
    • CommentTimeDec 30th 2018
     permalink
    Ja mam valco snap 4 sport i jestem zadowolona, rozwazalam joie mytrax bo mi sie wizualnie bardziej podobala, no ale jest ciezsza. Valco minus ma taki ze akcesoria potwornie drogie, malo uzywek, a przy zakupie nie dostajesz nic, nawet foli. Ja kupowalam spiworek joie bo mial niby pasowac, ale niestety srednio pasuje. Ja jezdze duza komunikacja miejska wiec chcialam cos zwrotnego i wygodnego dla dziecka. Siedzisko jest ogromne, buda tez, dobra amortyzacja wiec moj synek sobie chwali :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 30th 2018 zmieniony
     permalink
    Mi przez głowę nawet przesZlo czy nie kupić snap4 i gondoli do niego ale ponoć za słaba amortyzacja dla noworodka jest ale taki plan awaryjny się przez chwilę pojawił
    no i jeszcze jeden minus przy malutkim dziecku - spacerówka nie jest montowana dwustronnie; w sumie ze 3 wózki mi już przez to odpadły
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    Ja miałam snap4 I byłam mega zadowolona. Teraz dopiero wiem, że trzeba było kupować tani wózek głęboki bo to i tak max do 7 m-cy, a inwestować w dobra spacerowke. Mi już ręce siadly przez skladanie głębokiego wózka do auta.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    Gabcia a jaki miałaś głęboki?
    Przekalkulowałam sobie, że wezmę używany jedo fyn (tak ok 600zł), gondola akurat posłuży do jesieni a dużą spacerówką od zestawu dotelepię się przez następną zimę i wiosnę a na lato kupię spacerówkę z tych zwrotnych i lekkich. Niestety mało tych fajnych spacerówek można montować dwustronnie więc trzeba będzie z większą sobie dać radę. Nie wiem jak fyn ale w bartatinie ta spacerówka serio dawała radę i byłam z niej zadowolona
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    Dzięki, już sobie obejrzałam w necie teraz muszę poszukać w jakimś sklepie, żeby przymierzyć Młodego. Bo z nim jest taka sprawa, że jak się na coś uprze, że mu się coś nie podoba to się go tam nie wsadzi za Chiny ;) Zresztą tak samo było z butami - już myślałam, że będziemy stalować u szewca ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    Waga samej budki od spacerówki nie jest ciężka. U nas zawsze do samochodu pakowal mąż. Zrezygnowalismy z Jego Fyn właśnie dlatego, że nie dało się tego w jednym kawałku złożyć i spakować do bagażnika. Jeśli chodzi o amortyzacje, komfort dziecka to jak najbardziej ok. Buda rozkłada się tak, że dziecku nic nie świeci po oczach. Oparcie rozkładane na 4 pozycje do zupełnie płaskiej. Minus był tylko taki, że przy zmianie pozycji siedzenia dziecka trzeba było dopasować pasy (skrócić, wydłużyć). W mytraxie nie ma takiej potrzeby. To zdecydowanie wózek terenowy a nie kompaktowy.
    Ja juz swój sprzedałam. Sporo tych wózków na olx i wiele w dobrym stanie je.

    Treść doklejona: 31.12.18 11:57
    I kup jedo fyn memo a nie samo jedo fyn. Wersja memo ma lepszą budkę i jest nowsza po prostu.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 31st 2018 zmieniony
     permalink
    Isia owszem jest sporo jedo fyn ale nie w mojej okolicy a jakoś nie mam przekonania, żeby kupować na olx w ciemno z drugiego końca kraju chociażby.
    Zakres poszukiwań mam zawężony do 50km i tylko 3 sztuki z czego dwa typowo babskie i tylko 1 unisex (właśnie jest to akurat memo)
    w bartatinie pamiętam, że szału z budką spacerówki dostawałam, żeby się ładnie/dobrze układała ale tak to nie miałam żadnego ale do tego wózka i m.in dlatego teraz stawiam na jedo. Była nawet opcja, że weźmiemy nowe jedo ale jak patrzę na używane to bardzo dużo się na jedo traci (o dziwo znacznie więcej niż na bebetto czy adamexach)

    u nas waga nie jest aż tak istotna, mieszkamy w domu jednorodzinnym i do domu nie mamy nawet jednego schodka a nasze auto ma tak duży bagażnik że nic nie będzie trzeba do bagażnika rozkładać (w sensie bez bujania się ze zdejmowaniem kółek itp bo wiem że xlander xa wchodził na wpół złożonym stelazu)
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    Wiesz dlaczego się traci? Bo Jedo wprowadził nowe modele wózków i Fyn juz nie produkują. Ja na początku chciałam wziąć za swój minimum 800 ale potem się sytuacja zmieniła właśnie. Moim zdaniem Jedo jest naprawdę dobrej jakości. Ja wozilam nim dwójkę dzieci, sprzedałam to wyglądał jak nowy. Nic się nigdy w nim nie zepsuło, nic nie szwankowało. A w terenie był jak czołg ;) W gondoli dziecko mi się mieściło przez 8 miesięcy w tym te ostatnie to zima. Przestało jeździć bo juz nie chciała leżeć. Biegała na czworakach w tej gondoli, a miała miejsce żeby biegać ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    Isia ale ja mówię o tych nowych modelach właśnie, że się dużo traci bo patrzyłam po ile są powystawiane używki - brałam pod uwagę TRIM jako zakup nowego albo ewentualnie koda (z jedo mi odpisali że koda to ulepszona wersja fyn)
    znam JEDO, bartatina nam służyła prawie 2 lata a potem sprzedałam i z tego co wiem wywoziła jeszcze troje dzieci
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    Aaaa, to nowe to nie wiem. Widziałam jeden u nas na osiedlu. Chyba ten trim. Fynow swego czasu u nas jeździło multum. Tych nowych to nie bardzo.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 31st 2018
     permalink
    a u nas jedo to była i jest rzadkość
    W najbliższym dużym mieście gdzie wybieraliśmy sie jechac oglądać wózki i foteliki to tylko w 1 sklepie w ogóle mają jedo i to tylko dwa modele (obdzwanialam bo średnio jechac 100km po nic)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 1st 2019
     permalink
    A Concord Wanderer używany?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 1st 2019
     permalink
    Brałabym pod uwagę gdyby w mojej okolicy w ogóle były te wózki (poszukiwania mam zawężone do 50km na jedo i do 100 na concorda); nie kupię używanego wózka za 1,5k (i więcej) od anonimowego sprzedawcy z drugiego końca kraju
    •  
      CommentAuthorGośka86
    • CommentTimeJan 2nd 2019 zmieniony
     permalink
    Mnie się bardzo podobają wózki Cybex np. Priam (wizualnie i gabarytowo bo co do reszty argumentòw- nie mialam okazji przetestować )ale cena dla mnie za wysoka
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    a ja właśnie wizualnie nie lubię wózków z tymi maleńkimi kółkami z przodu
    ogólnie przejechałam się takim z malutkimi kółkami raz po moim osiedlu i nie wyobrażam sobie korzystania zz takiego wózka na co dzień kiedy mamy bardzo wysokie krawężniki na osiedlu (tak wysokie, że autem ciężko podjechać)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    umówiłam się wstępnie na sobotę oglądać jedo, koszyk mi się nie podoba ale cooooooż, nie można mieć wszystkiego :wink:
    jeśli się okaże, że jednak nie warto to pewnie pojedziemy do wawy pooglądać wózki i coś online zamówimy wtedy

    xcz
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    Ale przynajmniej pojemny ten koszyk, jest do niego dobry dostęp i ma ten odblask.
    Ogólnie dobrze wygląda ten wózek na zdjęciu.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    dostałam więcej zdjęć na maila i powiem szczerze, że wygląda świetnie, nawet kosz pod spodem nie jest zjechany a na kołach normalnie znać bieżnik
    babka mi napisała, że wózek używany był przez rok głównie do spania w ogrodzie bo na wyjścia mieli mniejszy

    Treść doklejona: 02.01.19 17:41
    Isia jaki miałaś fotelik-łupinę?
    Nie mogę znaleZc czy cybex będzie pasował do fyn
    Maxi cosi na bank jest ok
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJan 2nd 2019
     permalink
    Ja miałam Recaro Young Profi Plus. Nadal mam bo młoda jeszcze w nim jezdzi. I właśnie Maxi Cosi jeszcze pasowało. Ale Recaro miało z tego co pamiętam bezpieczeństwo na pięć gwiazdek wiec wybrałam to.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.