Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeDec 15th 2009
     permalink
    z tego co widzę na pierwszej stronie, wagi wózków wahaja się miedzy 11 a 21 kg... więc... 16 kg leży gdzieś po środku, to sporo jeśli w grę wchodzi codzienne dźwiganie wózka, ale jeśli chodzi o sam wózek - bywają cięższe bryki...
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeDec 16th 2009 zmieniony
     permalink
    wlasnie nie widzialam na 1 stronie zeby ktoras taki miala (Orlando pushchair), wiec pozostanie mi przetestowac i pozniej podzielic sie wrazeniami ;)
    kilogramy mnie nie przerazaja, bo wozka nosic nie mam gdzie- mieszkam w parterowym domku (czytaj 0 schodow)
    wozek kupuje przez ebuy, facet ma spory wybor i dobre ceny i bardzo dobre komentarze... i przysyla z Polski :))
    dziekuje dziewczyny za wasze opinie :)
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeDec 16th 2009
     permalink
    Pandy1 tak mieszkam w UK
    a stronka fajna, ale wozki ktore mi sie podobaja na tej stronce chodza po 500 funtow :shocked:
    jestem raczej zwolenniczka wozkow z pompowanymi kolkami (4ma) i ten co na ebuyu wypatrzylam kosztuje 240 funtow ze wszystkim w pakiecie (travel system), wiec mysle ze to dobra okazja :bigsmile: a waga mi nie przeszkadza..
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 16th 2009
     permalink
    czytałam wasze opinie na temat QUINNY BUZZa 4
    oto moja opinia: wypróbowałam, prowadzi się extra lekko, jest zwrotny, nie trzeszczy, jest stabilny, nie telepie, mały jest zadowolony i ja też, ponadto składa się do wersji kompaktowej i nie jest taki ciężki
    •  
      CommentAuthoragninga
    • CommentTimeDec 16th 2009
     permalink
    emmsik - u nas teutonia też zamówiona bo i tak jak wyjdzie te 8 tygodni to będę już po terminie ;)
    także nie głowimy się już dłużej,
    dla mnie skórzana rączka to duży minus - a właściwie cecha dyskwalifikująca - jak wspomniałam z powodów światopoglądowych. W przypadku mutsy, jest to opcja do wyboru, a x-lander w ogóle nie pomyślał o takich klientach (nie mówiąc o zwierzaczkach) i nie dał nawet opcji - więc też mam ich w nosie ..
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeDec 17th 2009 zmieniony
     permalink
    uhhh :) to jesteśmy już dwie ;)
    ps. też nie jestem za zabijaniem zwierzat wyłącznie dla pozyskania skóry czy futra... osobiście protestuję(!) tylko że będąc stworzeniem mięsożernym, nie wypada mi raczej buntować się przeciwko wykorzystaniu skóry zwierząt 'z uboju'... a przeciez taka skórka na rączce od wózka to chyba nie z jakichs 'egzotycznych' stworzeń z łapanki...(?)
    :confused:
    •  
      CommentAuthoragninga
    • CommentTimeDec 18th 2009
     permalink
    no z egzotycznych to na pewno nie - obstawiam że jakaś świnka - więc niejako uzyskiwana "przy okazji"
    Ja jestem wegetarianką także zwracam na to uwagę (wózek to luz - ale buty kupić to wyzwanie! )
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 18th 2009 zmieniony
     permalink
    a ja dziś kupiłam sobie taki na wiosenne spacery po mieście

    poszłam po inny,ale pospacerowałam sobie z kilkoma wózkami i ten wygrał.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 18th 2009
     permalink
    Ja mam prawie identyczny Coneco scooter....jestem zadowolona ale jest dość płytki i ma mały kosz na zakupy dość wysoko osadzony a do tego przeszkadza mi dolny pałąk z tyłu od stelaza jak sie jedzie...mój mąż obija butami...no i denerwujące jest ze do złożenia trzeba demontować pałąk a tapicerke do prania trzeba demontować ze srubek
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 19th 2009
     permalink
    AGNESS23: przeszkadza mi dolny pałąk z tyłu od stelaza jak sie jedzie...mój mąż obija butami...
    W 95% wózków typu laska/parasolka przeszkadza ta dolna część wózka i trzeba się nauczyć chodzić :) przerabiałam to z każdym wózkiem jaki miałam czy zmieniałam. Kwestia nauczenia i przyzwyczajenia no i wiadomo sposobu "chodu" bo pani na szpilkach czy robiąca małe kroczki nie kopie w to ale "sportowy" krok już przeszkadza hihi
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 19th 2009
     permalink
    po dwóch dniach stwierdzam, że wózek mi odpowiada. W nic nie kopiemy, pałąk zdejmuje się błyskawicznie, a kosz na zakupy.... to wózek do wożenia dziecka, nie zakupów. To tej pory nie miałam żadnego kosza w Jedo i nie ucierpiałam na tym. Może faktycznie nie jest zbyt głęboki, ale na razie moje żywe 8 i pół kilo śmiało się w nim mieści :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
  1.  permalink
    a ja wam powiem ze Espiro Magic po sniegu daje rade bez problemu mimo małych kółek i niezablokowanego przedniego
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 29th 2009
     permalink
    a ja ostatnio uwidziałam taki ;) to najnowszy nabytek quinny :) mnie sie podoba ;) tylko jeszcze nie ma go u nas :P





    Wózek spacerowy Quinny Senzz to najnowocześniejsza obecnie konstrukcja na rynku. Jest to bardzo kompaktowy model na ultra lekkim aluminiowym stelażu przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca do osiągnięcia wagi 15 kg. Senzz zaopatrzony został w najnowsze rozwiązania pozwalające na sprawne składanie i rozkładanie go w bardzo krótkim czasie za pomocą jednej ręki. Pozwala to na wygodne poruszanie się z dzieckiem po mieście, tym bardziej, że jest to wózek niezwykle zwrotny. Na stelażu wózka zmontować można gondolę lub fotelik Maxi-Cosi 0-13 kg i przewozić dzieci już od urodzenia.

    * lekki aluminiowy 4-kołowy stelaż najnowszej generacji;
    * składany i rozkładany jedną ręką - przycisk składania znajduje się na rączce;
    * kompaktowy - po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i może samodzielnie stać;
    * automatyczna blokada po złożeniu;
    * pełna rączka umożliwiająca prowadzenie wózka jedną ręką;
    * praktyczny uchwyt do transportowania wózka;
    * przednie kółka obrotowe z możliwością zablokowania do jazdy prosto;
    * wygodny hamulec nożny typu STOP & GO
    * odchylenie siedziska regulowane jedną ręką;
    * bardzo komfortowa tapicerka;
    * 5-punktowe szelki bezpieczeństwa z miękkimi ochraniaczami;
    * możliwość zamontowania szelek bezpieczeństwa na 2 wysokościach;
    * tapicerka zdejmowana - łatwa w utrzymaniu czystości;
    * obszerny, zdejmowany daszek przeciwsłoneczny w zestawie;
    * praktyczny kosz na zakupy;
    * spełnia normę europejską EN 1888:2003;
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 29th 2009
     permalink
    wydaje się dość szeroki,tylko ciekawe co przez : odchylenie siedziska ; można rozumieć, zeby nie zrobili jak w Zappie i podnózek oczywiście bez regulacji...ciekawe,wygląda fajnie..
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 29th 2009
     permalink
    Kfiatuszku Ty to wozki jak rekawiczki zmieniasz :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 29th 2009
     permalink
    hehe :D do Mikuka tylkojedna spacerowke mialam :) baby design Tiny pewnie dalej bym nia jezdzila gdyby nie fakt ze po 2 miesiacach sie juz do niczego nie nadawała.. kołka te piankowe odchodza trzeszczy i wogole.. szajs totalny :P teraz sprzedaje moj Tako i wlasnie szukam zamiennika :P albo ten quinny albo x-lander xa :)

    a zapp ma rozkladane siedzisko ?? pierwsze slysze:P a co do rozkladanego siedziska e senzz :) to tak :

    --
  2.  permalink
    no nawet fajny
    a jaka jest cena?
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 30th 2009
     permalink
    narazie tylko jest w jednym sklepie za 1499 zł :P Pikus :D
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 30th 2009
     permalink
    to jak zwykle bajer quinny a Zaap są już z regulacją oparcia, ale właśnie ta regulacja jest fatalna więc na dużo nie można liczyć i w tym wózku,za tą cenę można naprawdę fajną spacerówkę kupić...to raczej taki chwilowy wózeczek bo daszek na zimę to całkiem odpada z resztą kółka by sobie chyba nie poradziły a na lato to i z przodu kiepsko przed słońcem pewnie chroni
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 30th 2009
     permalink
    nie spotkałam sie jeszcze z regulacja oparcia w zappie:P moze ktoras cos wiecej powiedziec albo pokazac??::)
    --
  3.  permalink
    dziewczyny dwulatków powiedzcie mi czy Wasze dzieci jak siedza w spacerówkach to tez głowa im wystaje poza siedzisko?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 4th 2010
     permalink
    Krzysiowi w graco nie wystawala. wozek odrzucil jak byl w wieku Twojego Piotrusia (cos ok 2lata i miesiac), pewnego dnia odmowil takiegoz transportu i juz wiecej nie wsiadl :P
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 4th 2010
     permalink
    a mnie sie wydaje tez ze to zalezy od wozka :) w chicco multiwayu kacperkowi nie wystawała głowa ale w innej juz tak :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 4th 2010
     permalink
    a co z tym wozkiem zapp z rokladanym siedziskiem ktos cos wie ??:)
    --
  4.  permalink
    no w Espiro Pitowi wystaje ale kazde dziecko jakie widze w tym wózku to ma własnie głowe wyzej
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 4th 2010
     permalink
    ja tez tak myslałam z tym oparciem ale tu dziewczyny mowia ze wlasnie teraz cos jest zrobione ze mozna ale nigdzie nie znalazłam wzmianki o tym dlatego pytam :D
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 4th 2010
     permalink
    to ja juz nic nie wiem :P
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 4th 2010
     permalink
    no mnie sie tez wlasnie podoba :D i jakby mial regulacje chociaz o jeden poziom to juz bym go brała bo Mikus juz jest duzy i zadko spi na dworze a jak sie zdazy to chociaz o ten jeden poziom by sie przydało :P
    --
  5.  permalink
    Fajna tylko czemu te kółka takie małe dali
    Kfiatuszku to Ty piszesz ze Zappa bys brała?
    bo teraz to ja juz sie pogubiłam
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 4th 2010
     permalink
    no zapp mi sie podoba ;) moze sobie kiedys kupie jak trafie uzywany za nieduze pieniazki :P tak o zeby bylo wyskoczyc domiasta albo cos tak na szybko mały lekki i poreczny :P
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 4th 2010
     permalink
    mi sie podobaja w tym wozku pandy kolory stelazy :D zwlaszcza ten niebieski :D
    --
  6.  permalink
    kfiatuszku a dlaczego nie kupisz sobie np Espiro magic-przeciez on tak samo wygląda
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJan 5th 2010
     permalink
    Ja Was przepraszam palnęłam o Zappie ze się rozkłada, pewnie ze nie...jak dla mnie to wielki niewypał, moja koleżanka go ma i też jest niezadowolona, przywiozła mi go na imprezie zeby Gabryś się w nim przespał bo nie miał gdzie to tragedia,nawet nie chciał siedzieć,ledwo się mieścił,był skrzywiony nózki ledwo miał gdzie zaczepić bo podnózek fatalny też bez regulacji...a ortalion z którego jest zrobiony też nie wart tej ceny..jest mnóstwo odpowiedników robionych na wzór a z większymi udogodnieniami
    --
    •  
      CommentAuthoraniajaz
    • CommentTimeJan 11th 2010
     permalink
    My staliśmy się posiadaczami Bebe Confort Viva- narazie do użytku zakupowo-sklepowego, ale na wiosnę ruszymy z nim na całego :)
    Czy któraś z Was słyszała jakieś opinie o tym wózku?
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeJan 14th 2010 zmieniony
     permalink
    Ja się melduję jako intensywnie poszukująca dobrego wózka na leśne wertepy... jeszcze się nie wypowiadam, na razie czytam...
    Co sądzicie o wózkach Bebecar bo na forum niewiele znalazlam? Moja koleżanka chwaliła, dość drogie ale ja pewnie kupię używany, mają fajne duże koła :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 14th 2010
     permalink
    Pandy nie ma reguły. Ja kupiłam nowy dla Kuby i bardzo szybko wylądował w reklamacji aż po kolejnym razie pozbyłam sie go
    Dla Weroniki kupiłam używany Jedo i jeździ w nim teraz Tosia - czyli 3 dziecko (jeśli prawdą jest że jeździło w nim tylko 1 dziecko)
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJan 14th 2010
     permalink
    na wertepy napewno duze pompowane koła...ja mam Mutsy 4rider i dobrze mi się sprawdza w terenie...myślę że 4 kołowce bo wiem że np.Quinny Buzz ciężko po lesie się prowadzi
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeJan 14th 2010
     permalink
    4 kołowiec musi być i pompowane muszą być wg mnie też:)
    Opcja używanego jest na wypadek gdyby się okazalo że warto jakiś z tych droższych kupić bo są solidne i lepszy solidny używany w dobrym stanie niż tańszy nowy..ale też się trochę boję takiego kupować. Z II strony czerpiąc z doświadczenia dzieciatych znajomych zakładam że nie warto płacić fury kasy ale warto mieć dobry wózek no a u mnie jeszcze wymagania terenowe są nie do negocjacji.
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJan 14th 2010
     permalink
    Aine, to zależy...my mamy dobry, drogi wózek, ale założenie było takie, że będzie dla dwójki lub trójki dzieci...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 15th 2010
     permalink
    pandy1: ja mówię jakie jest moje zdanie, ale Agunia widzisz o Jedo słyszałam dużo dobrych opinii
    no ja o Jedo sie też nasłuchałam i wcale nie żałuję. Przeciwnie jestem bardzo zadowolona, choć niestety wózek jest ciężki - no ale coś za coś
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 15th 2010
     permalink
    czasami mozna kupic od kogos znajomego, wtedy uzywka jest bezpieczna i oplacalna. w necie bym sie bala ze nie spelni moich oczekiwan i bedzie mial ukryte wady. ewentualnie sprawdz w komisach. mysle ze takie standardowe jedo moze spokojnie 2 dzieciakow pouzywac a i trzeciego uzytkownika bym spokojnie obstawiala
    Aine popytaj chociazby u nas na forum - moze ktos bedzie sprzedawal akurat cos co cie interesuje i to w dobrej cenie :)
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJan 15th 2010
     permalink
    Dobry wózek to sprawdzony wózek, a nie obejrzany w necie.
    Ja mam JEDO, używkę i jestem zadowolona. Na moje wertepy idealny. Kupiłam go od Mamuśki z tego właśnie forum ;) Jest bodajże po dwóch dzieciach, mój jest trzeci,a i na kolejne będzie dobry.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 15th 2010
     permalink
    Katy po jednym :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 15th 2010
     permalink
    hehehe Katy jak AniM to po jednym :) I to AniaM jest winowajcą wprowadzenia Jedo na forum :D i zrobiła taką reklamę że powinni jej zapłacić za nią hehehe :)
    (Aniu nie bij :D)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 15th 2010
     permalink
    no kilka moich znajomych jezdzilo do warszawki specjalnie po jedo
    swoja droga u mni ew miescie wybor wozkow zaden - tylko chicco, graco, taco i coneco z tych wielofukncyjnych. nawet xlandera nie uswiadczy o queeny czy mutsy nie wpsominajac.
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeJan 15th 2010
     permalink
    Hej ale ja zakładałam że zanim kupię to obejrzę na żywca :) I dopiero wtedy ewentualnie kupię. Mieszkam w Wwie więc powinnam być w stanie to zrealizować tym bardziej że wczesnie szukam.
    AniaM a Jedo są takie sportowe wersje tzn koła większe i podwozie porządniejsze plus dobra amortyzacja?
    Bo jak na razie sprawdzone i na liście do oglądania wszerz i wzdłuż mam:
    Jedo (kupiłabym nowy ale trochę mały mi sie wydaje na razie),
    Emmaljunge Sport bo Milena go poprzewoziła trochę po lesie i jest sprawdzony :) (kupiłabym uzywany po dokładnym obmacaniu),
    X-lander X1 tez mi sie podobał bo solidny
    Nie wiem co jeszcze na listę powinno trafić...
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeJan 15th 2010
     permalink
    I ja sie melduje, bo mam metlik i oczoplas. Mysle o X-landerze XA, Castor i Coneco :) Oczywiscie gleboko-spacerowe a najlepiej w zzestawie ood razu z fotelikiem :)) Ale tak jak Aine zroobie runde po sklepach, poprobuje i sie przekonam a potem na necie znajde :)
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeJan 15th 2010
     permalink
    Trisha ale ja mam plan odwrotny :) Runda po necie a potem macanie wybranych. Bo ja w sklepie to już całkiem oczopląsu dostanę albo doła że nic nie ma.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 15th 2010 zmieniony
     permalink
    W komisie, nazwy jakaś na B, we Wrocku przy Jedności widziałam między Świętami Bartatinę z fotelikiem samochodowym za 500 czy 600 zł.
    --
  7.  permalink
    zaraz , zaraz...
    Orędowniczką Jedo od poczatku ciąży to byłam ja, bo widziałam u kolezanki :P
    Chciałam powiedziec,że większośc była zniesmaczona wyborem - AniaM także :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.