Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    a ja znów mam inny wózek:)
    4 baby :) i chyba najlepszy z dotychczasowych spcerówek

    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 12th 2010
     permalink
    podobny do zoopera waltz :) ja mialam spacerowke taka zwykla laske z 4baby to niby do 15 kg a Kacper mial ze 13 i sie tapicerka porwała pod nim tak jak biegnie ta rurka co jest w siedzeniu z boku tak ze zszyc by si nie dało;p

    a ja jestem zadowolona z mojego x-landera :) ostatnio bylam w supermarkecie i jak sciaglam mikukowi te zbedne okrycia wierzchnie i spiworek okazało sie ze ma mnostwo miejsca :) bo tak to wyglada jak misiaczek :P
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeFeb 17th 2010
     permalink
    witajcie :) ja czytam i czytam i czytam...:P zaczynam się rozglądać za wózkiem spacerowym - parasolką na wiosne dla mojej Marysi....więc będę tu częstym bywalcem:P pojade do hurtowni i pooglądam a ppotem bede Was prosić o rade, bo jesteście niezastąpione :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 17th 2010
     permalink
    to ja moze zaapeluje o aktualizacje listy - kto co poda to dopisze na 1 stronie i bedzie lepsze rozeznanie :))

    DZIEWCZYNY PODAWAJCIE NAZWY WOZKOW I TYCH GLEBOKICH I SPACEROWEK/LASEK
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 17th 2010
     permalink
    AniuM wpisz jeszcze do mnie baby design tiny i x-lander xa :)
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeFeb 17th 2010
     permalink
    QUINNY BUZZ 4 - głęboki i spacerówka, fotelik Maxi Cosi Cabrio
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeFeb 18th 2010
     permalink
    mi wpadł w oko chicco.....
    1. lite Way
    2.Simplicity
    3. For Me
    cosik ktos moze powiedziec na ich temat??
    --
    •  
      CommentAuthorzuzolcia
    • CommentTimeMar 4th 2010
     permalink
    Hej a miał ktoś Roana Maritę?
    Porównywałam z Bartatiną ale jakoś bardziej mi leży ten pierwszy pod kilkoma względami.

    Jakieś sugestie? :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2010
     permalink
    Zuzolcia ja porownywalam - marita ma druciany koszyk i jak zrobisz zakupy to widzialam jak wypadaja przy podjezdzaniu na chodnik no i bartatina jest bardziej miekka w prowadzeniu dzieki pasom.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2010
     permalink
    Pandy podawaj wszystkie, beda dziewczyny mialy sie kogo pytac

    Iwrowe napisy do Ladzbird76 ona miala for me
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeMar 10th 2010
     permalink
    dzięki AniuM za podpowiedź :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeApr 10th 2010
     permalink
    Sprzedałam Julkowy ox- ford i od dziś moja córa jeździ espiro magic 3 :))
    •  
      CommentAuthorBett
    • CommentTimeApr 11th 2010 zmieniony
     permalink
    To ja się podepnę z ogłoszeniem :)
    SPRZEDAM Chicco s3 spacerówka – do września 2010 na gwarancji, wyprodukowany w Portugalii (instrukcja i karta gwarancyjna polska). W zestawie folia przeciwdeszczowa i śpiworek na nóżki, a także wkładki zimowo-letnie. Przednie koło skrętne, opuszczane oparcie do pozycji leżącej, spory kosz na zakupy pod spodem. Kupiony za 800zł, sprzedam za 350zł + koszty wysyłki (cena ew. do negocjacji). Za półtora miesiąca będę we Wrocławiu (trasa przejazdu z Gorzowa przez Zieloną Górę) – wtedy mogłabym go podrzucić w okolice mijanych przeze mnie miejsc lub do samego Wrocławia. Wrzucam foty poniżej - z września 2009 (tak swoją drogą to strasznie szybko dziecko mi rośnie) :)
    1
    2
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeMay 11th 2010
     permalink
    AniuM dopisz mnie z Petite Star Zia:)
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeMay 11th 2010 zmieniony
     permalink
    -czy ktoras z was ma taki wózek i moze cos o nim powiedziec?
    dippo:
    Wymiary siedziska : szerokość 34 cm, długość 28 cm
    * Wymiary oparcia: wysokość 42 cm, szerokość 34 cm

    Przodem szerokość 49cm, bokiem 63cm i od rączki do końca koła 105cm

    Przeznaczone dla dzieci o maksymalnej wadze 19 kg.
    waga wózka: ok 5,8 kg
    cena allegrowa 219zł
    --
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeMay 11th 2010
     permalink
    Ania a mnie z alu bartatina na pasach i z pomp kolami
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 12th 2010
     permalink
    szerokosc 34cm wydaje sie juz byc ok - nawet zima maluch w kombinezonie wejdzie, tak samo wysokosc oparcia starczy do 2 lat. popatrz jeszcze jakie inne wozki mialy dziewczyny i moze cos znajdziesz juz spraktykowanego w podobnej cenie. bym sie tylko zastanawiala jak bedzie z jakoscia materialu z ktorego wykonany jest wozek. wiesz tak zeby sie nie popruł po kilku tygodniach. aha warto by sprawdzic jak sie zdejmuje tapicerke do prania, ja na moja narzekalam bo bylo trzeba sruby odkrecac (graco mojo)
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeMay 12th 2010
     permalink
    dzieki bardzo Aniu. Wiem ze lepiej sprawadzic osobiscie, tez bym wolala. W sklepei wypatrzylam pierre cardin za okolo 320zl i wydaje mi sie ze jest juz dosc dobry za tą cenę.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 12th 2010
     permalink
    sprawdz jeszcze wielkosc kolek i rozkaldanie budki. ostatnio na ulicy widzialam super spacerowke z dosc gleboka budka tak ze w razie deszczu sporo malucha osloni. to tez wydaje mi sie dosc istotne
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeMay 13th 2010 zmieniony
     permalink
    Aniu mozesz mnie dopisac spacerówke ABC DESIGN AMIGO ona wlasnie ma taka budke która na dwa razy sie rozkłada i mocno zakrywa malucha
    http://www.mini-maxi.pl/abcdesign_wozki/produkt_item.php?id_par=4&id_mat=3
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeMay 16th 2010
     permalink
    Ta budka wyglada jakby byla rozkladana na raz jak na zdjeciu. Chyba zrezygnuje, boje sie ze bedzie badziewie, a ja niecierpie badziewia!
    Ostatnio widzialam babcie na spacerku z dzieckiem w wózku 3kołowym, jak zjechały jej z krawężnika 2 kola -przednie i boczne to jej sie wózek przechylił ledwo utrzymala, masakra! 3kołowce to porazka i niewypał. Ani to wyglądu ani wygody dla dziecka i mamy, takie moje skromne zdanie.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 17th 2010 zmieniony
     permalink
    ADAJA, a próbowałaś 3 kołowca?
    ja mam i jestem bardzo zadowolona - mam QUINNY BUZZ 4 przednim kołem terenowym, jest lekki, składa się bez wysiłku, rozkłada się sam, i extra lekko prowadzi, nie trzeszczy i jest wygodny dla dziecka...
    a czy jest niewypałem czy nie jest może tylko określić to osoba która go użytkuje, nie można wszystkie trójkołowce włożyć do jednego wora, po za tym każda z nas ma inny gust i nie ładne co ładne tylko co się komu podoba
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeMay 18th 2010
     permalink
    ja tez jestem z mojego trojkolowca zadowolona, ale wiadomo jeden drugiemu nierowny, wiec nie mowie, ze wszystkie sa super
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 25th 2010
     permalink
    Mam 3 kółkę starego Hauka (stary model) Kupiłam używany, jeżdził w nim Kuba Gabi Weronika i jeździ coraz częściej Antosia Jak dla mnie rewelacja. Zdarzają sie przechyły jak sie szaleje ale nigdy mi wózek nie poleciał czy nie przechylił się na tyle by dzieć się wystraszył/ A najczęściej na koszu stoi mi 2 dziecko
    --
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeMay 29th 2010
     permalink
    ilu uzytkownikow tyle opini:wink: mnie sie niepodoba, przypomina mi taczke w ktorej wozil mnie w dziecinstwie moj brat :crazy:
    Aniu dopisz mnie z Coneco ibis pierre cardin-spacerówka.,bo w taki sie zaopatrzyłam.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 29th 2010
     permalink
    adaja78: mnie sie niepodoba

    jest pewna różnica pomiędzy "nie podoba mi się" a "3kołowce to porazka i niewypał" - a nigdy nie próbowałam
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeMay 30th 2010 zmieniony
     permalink
    ok, poprostu nie podoba mi się :wink: a próbowałam tylko w sklepie.
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJun 7th 2010 zmieniony
     permalink
    A ja pozbylam sie Petite Star Zia, bo byl dla mnie za niski i kupilam Luna marki Mamas & Papas (poza UK to PegPerego).

    1
    --
  2.  permalink
    Jestem na etapie poszukiwania wózka. Zastanawiam się nad X-landerem XA. Dla mnie ważne jest to , czy stelaż się dobrze składa i nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku samochodu. My sporo jeździmy i będzie potrzeba wożenia wózka.
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeJun 26th 2010
     permalink
    Pandy ogladalam cosatto yo, ale wizualnie ta wygieta rama mi sie nie podoba i jakis duzy mi sie wydawal, no i po zlozenu raczej wiekszy.
    Co do Luny, to w zasadzie jestem zadowolona, ale jak to mialby byc moj jedyny wozek, to nie wiem... Jednak duze pompowane kola to ogromna roznica. Ja mam w Lunie piankowe, ale jakbym sie skapnela wczesniej, szukalabym na kauczukowych, bo takie maja nowe Luny. Prowadzi sie super leciutko, w ogole to leciutenki wozek. Dziecko ma duzo miejsca, rozklada sie na plasko, ma regulowany podnozek, fajna torbe, oslonke na nogi w komplecie, mam tez parasolke, ale niewygodnie mi z nia. Zdecydowanie bardziej zadowolona jestem z daszka Kidoppopotamus, ktory pasuje mi do obu wozkow:) Koszyk troche dziwny, ale pojemny. Tylko sposob skladania mi sie niebardzo podoba - nie sklada sie do srodka, jak wiekszosc wozkow, tylko na zewnatrz, wiec latwo go pobrudzic.
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJun 26th 2010 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny jakie opinie ma wózek chicco simlicity albo ct.o1?
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJun 26th 2010
     permalink
    I jeszcze Peg perego Si może ktos słyszał opinie, tylko ze nie ma barierki ta spacerówka...
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeJun 26th 2010
     permalink
    ja chcialam polecic Jedo fyn 4ds :D genialny!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 28th 2010
     permalink
    a ja nadal korzystam z x-landera xa i chicco multiway i oba są super:)

    Agness, a nie próbowałaś tego multiwaya? on ma mnóstwo miejsca:) Hania to naprawdę wielka baba a w tym wózku ma kupę miejsca i siedzi jak królewna;)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 28th 2010
     permalink
    beatko popieram ;) co prawda multiway juz mi sie sypnał ale nie nazekałam na niego :) a mojego x-landerka wprost uwielbiam :) jak Mikulek wychodzi z wozka to Kacperro natychmiast do niego wsiada i ma duuuuzo miejsca ..nie zamieniłabym go na zaden inny :D tak eksploatowany a nawet nie trzeszczy czy piszczy ;P jakby ciagle nowka :) teraz zakupie sobie tylko gondolke i dalej bedziemy smigac :)
    --
  3.  permalink
    własnie Kfiatuzku a kupujesz jakis wózek dla Mikusia? bo on chyba jeszcze nie da rady za daleko isc pieszo co? tak myslałam ze do x-landera dokupisz gondolke:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 28th 2010
     permalink
    nie nie kupuje :) mam taka mała parasolke zwykła bez rozkładanego siedziska ale czy bede uzywac to nie wiem ;) Kacper był młodszy jak zrezygnowalismy z wozka dla niego :) zawsze go mozna gdzies posiasc w tym wozku na gondolce albo gdzies :) no i mamy Mei Tai w razie co to tatus sie zamota :)
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJun 29th 2010
     permalink
    Kochane no zobaczę tego multi ale chcę coś lekkiego takiego tylko na wypady,wczasy itd,zeby wrzucic do auta i mało miejsca zeby zajął już myślałam o liteway czy jakoś tak, ale wpadnę do sklepu chicco i zobaczę, narazie wystawiłam moja spacerówkę coneco zobaczymy
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 29th 2010
     permalink
    Aga, ale multi nie jest ciężki, tzn niby waży ok 7 kg (jak ważyłam mojego) ale ja jestem zadowolona, młoda też wyciąga się w nim super;)

    a XA to ja już wogóle nie chwalę bo to porpostu jest wózek genialny:))))))))) same ochy i achy:)) używany 2 lata non stop, a jak nówka i mega wygodny-REWELACJA:)))))))
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 29th 2010
     permalink
    Do Liteway'a przymierzałam Hanię, ale jest mniejszy i średnio wygodny:( widziałam, że wcale dobrze jej w nim nie było, a multi polubiła odrazu i nawet w domu chciała sobie w nim siedzieć;)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 29th 2010
     permalink
    kfiatuszku, jak będziesz kupowała gondolę to patrz, żeby była z tych nowszych:)) są o parę cm szersze i dłuższe;)) ta moja jest szersza a później pojawiły się ponoć jeszcze o kilk cm szersze i dłuższe (koleżanka ma)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 30th 2010
     permalink
    ja kupuje ta całkiem nową :) z 2010 :) widziałam dzis na zywo ale tylko czerwona :) jest całkiem całkiem i wyglada na hmm nie tyle duza co taka normalna :) tylko jeszcze nie wiem jaki kolor bo zaden nie ma białego albo ajkiegos jasnego w srodku :P
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 30th 2010
     permalink
    kfiatuszku, one nie są duże;) ona są takie normalne;) ale te pierwsze gondole były o te kilka cm krótsze i węższe, a jednak zawsze fajnie mieć ciut wiecej tych cm w wózku:) Hani nigdy nie była małym dzieckiem, a jeździła w gondoli do 7 miesiaca (już w śpiworze czy kombinezonie zimowym)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 30th 2010
     permalink
    nie wiem jak teraz, ale dawniej gondole miały wszystkie identyczny środek-taki szary:)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 30th 2010
     permalink
    ja wiem ze nie sa duze :P chodziło mi o to ze wszyscy mowia ze x-landery maja małe gondole a dla mnie sa takie normalne przecietne :) a co do kolorow to teraz w tej najnowszej kolekcji kolory srodka sa rozne :P np. jest szara gondola i pomaranczowy srodek albo niebieska z innym odcieniem niebieskiego w srodku :)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJun 30th 2010
     permalink
    o to nawet nie wiedziałam, że są takie kolorki:))

    a zgadzam się z Tobą, że wcale nie są te gondole małe;)))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJul 1st 2010
     permalink
    zobaczymy na ile mi starczy :) mody urodzi sie w pazdzierniku mam nadzieje ze chociaz do lutego powoze go w gondoli :) Mikus z grudnia a jezdził tylko do poczatku kwietnia :P no ale spacerowka tez niezle obudowana to nawet jak co małemu zimno nie bedzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 1st 2010
     permalink
    Hania urodziła się w maju, a do końca grudnia jeździła w gondoli;)) nie należała do małych dzieci;))
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 1st 2010 zmieniony
     permalink
    Kuba urodził się w listopadzie i nienawidził gondoli od pierwszego razu, użyłam jej może z 5 razy (za każdym razem z awanturami), do dzisiaj jeździ w foteliku maxi cosi
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJul 2nd 2010
     permalink
    Ale w foteliku dziecko nie odpoczywa tak jak w wózku na płaskiej powierzchni...u mnie kwietniowy Franek jeździł w gondoli przez 8 miesięcy a później w spacerówce, którą do spania do tej pory rozkładam na 100%...

    Teraz szukam wózka "rok po roku", w którym oba oparcia rozkładają się do pozycji leżącej...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.