Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    mi sie wydaje ze jak dzieci sa takie z niewielka róznica wieku to taki wózek rok po roku jest najlepszym rozwiazaniemz tym ze bardzo mi sie nie podoba taki jeden model wózka w którym dziecko z tyłu jedzie praktycznie dupą po chodniku.Fajne sa takie jeden za drugim.
    --
  2.  permalink
    Ja mam X landera xA z 2010 ale czerwień, innych gondoli nie widziałam w środku i moja jest jasno szara, jak na razie zadowolona z niego jestem.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 2nd 2010
     permalink
    Milena: Ale w foteliku dziecko nie odpoczywa tak jak w wózku na płaskiej powierzchni..

    może mam jakieś felerne dziecko, nie nienawidził spać na płasko, musiał mieś klinek pod głową, albo spał w poduszce do karmienia, do tej pory uwielbia spać w foteliku..
    może w niedziele wypróbuję mniejszą spacerówkę
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJul 2nd 2010
     permalink
    margaretko ja wlasnie bede kupowac chyba ta czerwona :) bo dla chłopca moze byc tez nie ??:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 2nd 2010
     permalink
    Ciacho mówisz o Phil&Teds
    http://www.bobowozki.com.pl/images/classic_2siedziska_min.jpg
    Tak naprawdę mi one nadal sie podobają i wg mnie są ok. W Wersji małe leży starsze siedzi nie jest tak naprawdę niżej niż zwykły wózek inaczej jak już 2 siedzi. Ale na początek byłabym skłonna go mieć a potem nawet nie tyle co sadzą starsze z tyłu (wersja jak na foto) ale starsze na doczepianej jadącej podstawce
    Ja planuję Małe chuścić a Antosia w wózku - co z tego wyjdzie nie wiem ale jestem pewna że Antosia nie zacznie mi aż tak fajnie chodzić :(
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 2nd 2010
     permalink
    Szukając fotki Phila znalazłam ich nowy model Jogera :P
    http://site.pishposhbaby.com/blog/wp-content/uploads/2009/09/sub4.JPG
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 2nd 2010
     permalink
    Nie wiem czy to było... 5887zl na bobowózki :P
    http://www.bobowozki.com.pl/paps_makethumb.php?pic=images/paps/1717kolor_Pomara%F1czowy.jpg&w=200&sq=Nhttp://www.bobowozki.com.pl/images/taga_1.jpg
    --
  3.  permalink
    kurcze mojej koleznce Pati by sie to podobało! ma dwie bliźniaczki i teskni za rowerem ...ale cena porażka
    Aga tak o tym mówiłam moze widziałam jakas podróbke ale sasiadka miała i naprawde wydawało mi sie ze to dziecko na dole to poprotu nie dosyc ze dupka po chodzniku to jeszcze wdycha wszystkie spaliny.ale wiadomo ja sie moge nie znac w koncu ktos takie wózki skonstruował to chyba brał to pod uwage.A co do chusty to ja jak bede kiedys miec jeszcze dzidzie to na bank przetestuje jakas bo wydaje mi sie ze to bardzo wygodne rozwiazanie dla obu stron
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJul 3rd 2010
     permalink
    Pandy, na razie biorę pod uwagę pięć...pójdę do sklepu, obejrzę, popytam i zdecyduję...
    1. Phil&Teds Vibe- wiem, ze mają wady - tylny fotelik nie ma budki i jest dość nisko - można kopać nogą podczas pchania, kiedy jest rozłożony do pozycji leżącej...nie wiem też, czy przedni fotelik rozkłada się na 100%, co jest dla mnie ważne, bo Franek jeszcze śpi podczas spacerów...
    2.Team Cosmo Teutonii,
    3. Duette SW Peg Perego,
    4. X-lander X-Twin,
    5. Emmaljunga
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
  4.  permalink
    peg perego fajny szkoda z enie ma skretnych kół tzn ten co mi w goglach wyskoczył to nie miał a x-lander najfajniejszy wg mnie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 3rd 2010
     permalink
    Milena: 1. Phil&Teds Vibe- wiem, ze mają wady - tylny fotelik nie ma budki i jest dość nisko - można kopać nogą podczas pchania, kiedy jest rozłożony do pozycji leżącej...nie wiem też, czy przedni fotelik rozkłada się na 100%, co jest dla mnie ważne, bo Franek jeszcze śpi podczas spacerów...

    Z tego co wiem doczepiane siedzisko nie jest regulowane a reszte na temat P&T napisałam wyżej :) Mi się podoba i tak :)
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJul 3rd 2010
     permalink
    No to dla mnie odpada...chociaż jest taki lekki...no nic...muszę je wszystkie obejrzeć...A'propos, do 31 sierpnia w Świecie Dziecka w Wawie 20% upustu na wszystkie wózki...

    A może przy okazji możecie polecić jakieś dobre drewniane łóżeczko, które można przekształcić w tapczanik?
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 4th 2010
     permalink
    Milenko w 90% wózków tandemów przednie siedzisko nie rozkłada sie całkiem na płasko ale ma chyba 2 lub 3 stopnie regulacji a tylne 4 (na płasko) Do tego przednie jest mniejsze. nie wiem jak w modelach które podałaś wyżej - ale trzeba dokładnie sprawdzić
    Szczerze rozważałam kwestię wózka takiego jak byłam w ciąży z Antosią i teraz też przez chwilę - ale z doświadczenia już wiem że dam radę bez niego... Jak szliśmy na dłuższy spacer to z mężem a wtedy na 2 wózki a jak szłam sama z 2 dzieci to Antosię brałam w chustę. Gdy młodsze dziecko przesadzało się na spacerówkę starsze już na tyle fajnie dreptało że ten 2 wózek był coraz częściej zbędny
    Na dzień dzisiejszy Weronika spokojnie dochodzi w miejsce gdzie idziemy a w ostateczności (jak mamie się spieszy) stawiam ją na koszu od wózka albo sadzam za plecami Antosi
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJul 4th 2010
     permalink
    Aga, ale u mnie będzie 1,5 roku różnicy...myślę, że wózek będzie nam potrzebny dla obojga...też sie zastanawiałam nad chustą dla młodszej...ostatnio skłaniam sie ku Manduce, bo będę mogła nosić i Frania i Zosię...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJul 4th 2010
     permalink
    u nas tez było 1,5 roku roznicy :) na poczatku sie zastanawiałam nad wozkiem podwojnym ale pozniej w koncu nie kupiłam :)jak szłam sama to Kacperek szedł obok ajak zaczynał płakac czy marudzic to go poprostu sadzałam na gondolke nawet tak pare razy spał :D a jak z kims to zawsze bralismy wozeczek drugi .. a pozniej to tez sie gdzies zawsze znalazło miejsce do posadzenia albo postawienia Kacperusa :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJul 4th 2010
     permalink
    a no i jeszcze miałam Mei Taia na kryzysowe sytuacje :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 4th 2010 zmieniony
     permalink
    Milenko Weronika jest z końca lipca 2007 a Antosia z listopada 08 wiec to "tylko" niecałe 16m-cy różnicy
    A teraz Antosia jest z chodzeniem na etapie roczniaka - dziecka które ledwie nauczyło sie chodzić i dla niej dystans 100m to baaaaaaaardzo odległe miejsce
    --
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJul 4th 2010
     permalink
    No to rzeczywiście...no zastanawiam sie mocno...ja jestem z tych, co uwielbiają długie spacery (po 10 km dziennie) a nie chcę być skazana na spacery tylko weekendowe, kiedy Maż będzie mógł iść z nami...myślę, że podwójny wózek pozwoli mi się uniezależnić...spakuję wózek do samochodu, dzieciaki w foteliki i...mogę jechać, gdzie chcę...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeJul 5th 2010
     permalink
    milena, byłas uzytkowniczką Emmaljunga Edge Duo Combi Sport możesz coś o nim napisać ew posłać mnie do miejsca gdzie to zrobiłaś.
    dzięki
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJul 5th 2010
     permalink
    Danap, mamy ten wózek do tej pory i jestem bardzo zadowolona...Franek też...wózek jest wygodny, spacerówka rozkłada się do pozycji leżącej...duże, pompowane koła, zintegrowana moskitiera, ochrona p/deszczowa...w gondolce Franek jeździł 8 miesięcy!...Jest dość ciężki, to musisz brać pod uwagę....Pytaj, co jeszcze chciałabyś wiedzieć...Nie kupuj jednak fotelika w komplecie, bo jest kiepski jeżeli chodzi o bezpieczeństwo...my teraz kupujemy inny...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeJul 5th 2010
     permalink
    dzięki Milena
    macałam go i nie wydaje mi się bardzo ciężki, zresztą po schodach nosić nie będę :) nie użytkowałam nigdy wózka i tak do końca nie wiem co będzie dla mnie oznaczał ciężki- nieciężki.
    A co z tym fotelikiem? Czy fotelik można podpiąć do stelaża i w razie draki tak na szybko nie pakować gondoli? Jak kupię inny fotelik to nie będę mogła tak zrobić :/
    Czy miałaś baze isofix?
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJul 5th 2010 zmieniony
     permalink
    Pandy, ale te dwa pierwsze na pewno nie mają rozkładanych przednich siedzeń do leżenia, wiec dla mnie odpadają...chociaż nad P&T cały czas się zastanawiam...ładny jest...

    Danap, ja teraz kupię Maxi Cosi Cabrio...można ponoć do niego dokupić adapter do Emmy...to rzeczywiście wygodne jest...ja adapter bedę dokupować dopiero jak Franek zrezygnuje z wózka, bo do tego czasu będę używać podwójnej fury...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 5th 2010
     permalink
    P&T też mi się podoba bardzo. Główne (duże) siedzisko jest rozkładane gorzej z tym doczepianym.
    Ani Weronika ani Antosia mi nie śpią na spacerku, a nawet jakby zasnęło dziecko na tych kilka minut na siedząco nic by mu się nie stało :) Ale po prostu zastanawiam się nad sensem wydawania kasy... Między Kubą a Gabi było 22m-ce i dałam radę gdzie Kuba był leniwcem do chodzenia. Z małą Weroniką i Antosią też nie było większych problemów i ratowała mnie chusta. teraz chyba zrobię podobnie. Jedo w wersji głębokiej w pogotowiu, Weronika spacerówka a Mały w chuście. Lub wyjmę gondolkę do gracco... Biorę pod uwagę że to będzie zima więc spacery będą symboliczne a na wiosnę będę się martwić :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 5th 2010
     permalink
    Pandy ja bym poczekała aż Dzidzia się urodzi ewentualnie na chwilę przed porodem. Będzie zima wiec też od razu nie będzie spaceru z Maluszkiem. A zobaczysz jak będzie z chodzeniem Julka bo może faktycznie wózek nie będzie potrzebny
    Ja z jakimikolwiek decyzjami wstrzymuję się do pażdziernika/listopada choć nie wierzę by Antosia chodziła do tego czasu na tyle pewnie by iść z nią gdzieś za rączkę :(
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 5th 2010
     permalink
    Mi sie najbardziej podobają Baby confort i w wersji spacerowy - gondola i 2 spacerówki
    http://www.90n.pl/upload/product-547-l-1.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 5th 2010
     permalink
    Milena: ja teraz kupię Maxi Cosi Cabrio...

    Kubusiński jeździ w takim foteliku, extra się nam sprawuje :)
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJul 6th 2010
     permalink
    Franek śpi 2h na spacerze w wózku...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
  5.  permalink
    zalezy od dziecka wszystko,kiedy Pit miał ok 2 lata nie chciał wogóle jeżdzic we wózku,po pół roku mu sie odmieniło i używamy do dzisiaj codziennie,są spacery po nogach ale i bardzo duzo eksploatujemy wózek.
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeJul 7th 2010
     permalink
    Pandy u nas Natalka zrezygnowała z wózka całkowicie jak miała ok 21 mies. Przy próbie wsadzenia był ryk. Poczekaj do czasu aż się urodzi maluszek i wtedy zobaczysz, czy trzeba kupić podwójny czy nie.
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJul 7th 2010
     permalink
    Ja zwariowałam z tymi spacerówkami...możecie mi doradzić a najlepiej powklejać zdjęcia wózeczków? interesuje mnie w miarę lekki,składany najlepiej jak parasolka,dla 2 latka czyli szeroki,i cichy!!! podobają mi się te co mają pojedyńcze koła z tyłu a podwójne z przodu i odwrotnie ale to nie najwazniejsze...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 8th 2010
     permalink
    Wczoraj widziałam babeczkę z P&T i większy dzieć na dole sobie spał w pozycji półleżącej - więc moze regulacja jest?? Kurcze nie zdążyłam zaczepić kobiety ale moja Ania mówi że ją często widzi i koleżanka na ryneczku też :D Więc koleżanka ma spytać o to hihi
    Tylko że jak tak popatrzyłam to dziecko na dole jest naprawdę nisko :/ Pupa jest z 15-20cm nad ziemią a oparcie (jego góra) pod kolanem prowadzącego. W lato ok ale w zimie i jak ziemia ciągnie to chyba nie jest miłe...
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJul 8th 2010
     permalink
    Agunia05 podziwiam Cię 3 maluchy...nie boisz się? ja bym chyba nie dała rady, mam dwójkę i roboty po pachy ;))
    --
  6.  permalink
    niektórzy z czwórka sie tak nie narobia jak ja z tym jednym Pitem:)))))
    --
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeJul 9th 2010
     permalink
    Milena jeszcze pytanie czy w Twojej emmaljundze jest możliwość przekładania rączki= dwa kierunki jazdy? I koła skrętne czy nie?
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeJul 9th 2010
     permalink
    Raczka przekładana - super wynalazek!...Koła nie są skrętne...niektórzy na to narzekaja, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia...
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJul 10th 2010
     permalink
    kupiłam chicco lite way, zobaczymy jak się sprawdzi,narazie leciutko jeżdzi,jest zwinny i lekki, ma regulację budki i odpinany tył na lato, rozkłada się do leżącej pozycji,podnóżek regulowany to narazie plusy- bez problemu ściąga się tapicerkę do prania, beż rozkręcania itp
    --
  7.  permalink
    Agness a kupiłas go z mysla o Gabrielku czy Damianku?
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJul 10th 2010
     permalink
    narazie o Gabrysiu ale on prawie nie jeżdzi w wózku, to na długie dystanse,wypady itd musiał być rozkładany żeby było go gdzie położyc w razie co...ale o Damianku też myślałam///chociaż zadowolona jestem z Mutsy, tylko leciutka parasolka na szybkie wypady też się przyda...a Gabryś w Mutsy też spokojnie jeżdzi tylko to cieżki i duży wózek
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJul 12th 2010 zmieniony
     permalink
    przejrzałam forum i dostałam oczopląsu:)
    Szukam spacerówki (oddaje Buzza szwagierce, Zapp mi się nie rozkłada do spania) coś pomiędzy solidną spacerówką a parasolką
    - budżet: ok 500-700zł
    - rozkładane siedzenie
    - 'większe koła' niż standardowej parasolki
    - mało miejsca po złożeniu
    - głębszy- Ola lubi spać w wózkach i przytula się do boczków

    Podobają mi się MacLareny (te w granicach mojego budżetu mniej) i Chicco.
    Polećcie coś please! Baby Design nie kupie, bo taki ma moja sasiadka, której nie lubię :devil: :smile:
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJul 12th 2010 zmieniony
     permalink
    BUZZ 3 mi się ostatnio prawie przewrócił Na szutrowej drodze wjechałam w dołek, przednie koło wpadło w niego bokiem, zablokowało wózek i mała prawie rymcnęła bokiem :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJul 12th 2010
     permalink
    Emkaf ja byłam zadowolona z chicco enjoy naprawdę fajny wózeczek, doceniłam jak trochę pozmieniałam....jest ona jednak chyba jedną z szerszych spacerówek ale chwalą też Multiwaya...ja wybrałam lite way ze względu na wagę, małe gabaryty i cichutką jazdę a do tego zwinność, też się rozkłada ale nie jest szeroki bardzo...tylko ja mam dla dwulatka więc dla roczniaka spoko
    --
  8.  permalink
    Emkaf jakbym miała tyle na wydanie kupiłabym Coneco Solar teraz sie chyba inaczej nazywa ale sprawdz w necie
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJul 12th 2010
     permalink
    kurcze fajny ten coneco solar!
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJul 12th 2010 zmieniony
     permalink
    co myslicie o Chico Scoop?
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJul 12th 2010 zmieniony
     permalink
    jak dla mnie za mało się rozkłada no i trochę dziwnie się składa, tzn skomplikowanie
    a solar fajny ale jak dla mnie za cieżki
    --
    •  
      CommentAuthoraniajaz
    • CommentTimeJul 12th 2010
     permalink
    Ja jeszcze dorzucę trzy grosze do podwójnych wózków... u nas różnica będzie 19 m-cy i wózek musimy miec obowiązkowo, bo mój synek bardzo lubi się wozić, to raz, a dwa- weekendowo wybywamy na różne wycieczki... U nas wybór padł na Graco Quattro Duo Tour- obmacany na żywo i za tę cenę (od 950-1100 zł) uważam, że jest rewelacyjny! Fakt- przednie siedzenie nie rozkłada się na płasko... tylko na tyle, aby dziecku głowa nie opadała do przodu, ale też planujemy się zachustować więc jakby była potrzeba- małe w chuste Nikodem do tyłu na drzemkę.

    To ten wózek:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 13th 2010
     permalink
    Aniajaz fajny on jest to prawda ale ...
    Gracco - zawsze mówiłam że to trzeszczący i głośny wózek. Cos mnie podkusiło i go mam (Dla 1 dziecka) i generalnie jestem zadowolona (cieżki jak cholera) ale trzeszczy!! jest strasznie głośny :/ To nie chodzi o pracę kół (tez głośne) ale o to że trzeszczą wszystkie łączenia :(
    W wersji którą ja mam są 4 stopnie regulacji oparcia i jak się da na płasko (leżąco) głowa dziecka jest niżej niż reszta ciała więc podusia obowiązkowa albo pozycja lekko siedząca :(
    Ja mam ten
    https://www.babyretail.co.uk/acatalog/graco_quattro_tour_deluxe_tsb_butterscotch(1).jpg
    --
    •  
      CommentAuthoraniajaz
    • CommentTimeJul 13th 2010
     permalink
    wiem, wiem- słyszałam na żywo pracę graco... to przez te wszystkie plastikowe tacki i gadżety... tak myślę. Ale cena czyni cuda ;) to raz, a dwa- nie ma wózka idealnego. po użytkowaniu trzech przy jednym dziecku wiem to na pewno :P
    Dla mnie absolutnie odpada P&T- widziałam na żywo i zupełnie mnie nie przekonuje! Tak samo jak wózki jeden obok drugiego- starszy maluch jest zgnieciony jak sardynka... Ten model z kierownicą (chyba Emaljunga) na żywo też nie robi dobrego wrażenia. Być może jest to kwestia nauki w obsłudze, ale nawet po sklepie ciężko mi się go prowadziło... jedynie Graco przypadł nam do gustu, a ceną bardzo pozytywnie się zaskoczyliśmy!!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 13th 2010
     permalink
    Aniajaz nie będę Cie zniechęcać :) Bo sama go rozpatrywałam (cena!) Jedyne co to mogę powiedzieć o modelu 1dzieckowym i minusach które widzę jako użytkownik :) Jeździ nim sie świetnie naprawdę. Zwrotny, duże koła, tacki, zegarek, zakamarki hehe
    Jeśli będziesz używać tej gondolki (widać ja na foto) to spoko bo ona ma od dołu taki trójkąt w zagłówku (wyjmowany) ale bez niej dziecko ma głowę mocno w dół.
    Trzeszczą nie tylko tacki (choć też) ale wszystkie łączenia i w miejscach składania i tam gdzie jest plastik przy metalu
    Nie mocowałam na nim fotelika więc nie wiem jak to jest i jak to wygląda
    --
    •  
      CommentAuthoraniajaz
    • CommentTimeJul 13th 2010
     permalink
    Myślę, że gondolka będzie na pewno... wkońcu dziecko urodzi się jesienią, na zimę.. do trzeszczenia się przyzwyczaję- mam nadzieję :P Wózek posłuży nam pewnie maksymalnie rok, bo niesądzę, aby 3 latek chciał się jeszcze wozić ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.