Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    ten Baby design Kako sobie odpusc,jest bardzo mały jak na wózek dla dwulatki,Ten pierwszy fajny
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    Dziewczyny co myślicie o wózku Espiro Magic 3? myślę może na wiosnę bym kupiła...teraz na dworze mam swój Mutsy bo błoto,zaraz snieg na moje tereny super, a chicco lite way mam w domu i na wypady jako lekką parasolkę...tylko on jest dosć sztywny,wąski, Damianek się miesci ale u znajomej ostatnio usypiałam Damiana w tym espiro i byłam zadowolona ale tyle wiem o nim...doradżcie coś
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    Ja mam espiro magic 3. Kupiliśmy wiosną na dłuższe spacerki. Wg mnie wózek jest rewelacyjny, lekki, prowadzi się świetnie. Bardzo dobrze zamortyzowany. Co chcesz wiedzieć konkretnie?
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    No właśnie chce wózek na wypady, żeby był wygodny dla dziecka nawet jak śpi, tzn że się rozkłada to wiem ale chyba podnóżek bez regulacji? Czy da się łatwo zdjąć tapicerkę do prania? i czy po złożeniu zajmuje dużo miejsca? Podoba mi się w nim że jest podziałka między nóżkami, chicco tego nie ma....a to wygodne jest
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    Podnóżek jest tak jakby podwójny, odczepia się jedną część i można podnieść go i zaczepić specjalnym paskiem na pałąk. Mam nadzieję, że mnie dobrze zrozumiesz :P jak dziecko śpi to może mieć nogi wyżej. Po złożeniu zajmuje mało miejsca ale to sama musisz sprawdzić :) Materiał z pałąka da się odczepić bo jest na rzepy a reszta tapicerki chyba nie. Przyznam się, że jeszcze go nie prałam :shamed:
  2.  permalink
    a ja po 3 miesaicach sprzedałam Espiro gdyz Piotrek miał głowe ponad oparcie i wygladał jakby ten wózek był poprotu dla iego za mały
    a prowadzi sie rewelacyjnie to fakt,mógłby byc jednak troche wyzszy
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 17th 2010
     permalink
    no właśnie teraz Damianek się miescił ale np Gabrysiowi ta głowa wystawała i tu minus, bo jak pózniej spać?
    --
    •  
      CommentAuthorslonced
    • CommentTimeNov 22nd 2010
     permalink
    Ja się zastanawiam nad Roan Marita, ogólnie nie ma nic do zarzucenia ale zastanawiam się nad niskim koszem. Chodzi o to, że ten kosz ma bardzo niskie boki o obawiam się, że położenie w nim koca czy zabawek może skończyć się pogubieniem czegoś. Podobny kosz jest w Teutoni, ale już jest do tego rozwiązanie, do tego metalowego jest wkładany taki jakby siatkowy kosz z wysokimi bokami. Orientujecie się czy można takie coś kupić osobno? A może któraś ma Roan i poradziła sobie jakoś inaczej z tym koszem?
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeNov 26th 2010
     permalink
    Zuzolcia ma Roana o ile sie nie myle i może ci pomoże jak napiszesz :)
    --
  3.  permalink
    zobacz tez Jedo Bartatine-ona jest podobna do Roana a ma innyy "bagaznik":bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 28th 2010
     permalink
    Jedo polecam z ręka na sercu - nie zawiódł mnie ten wózek choć kupiłam używany, wywoził mi Weronikę i Antosie i będzie jeździł dalej :)
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeDec 8th 2010
     permalink
    i ja Jedo polecam!!!! tylko ja mam fyn 4ds
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 28th 2010
     permalink
    dziewczny co myślicie o nowym wózku Bolder Implast SD ecoline? sisotra się zastanawia a ciekawa jestem opinii
    --
    • CommentAuthormiki85
    • CommentTimeJan 17th 2011
     permalink
    Witam
    Mam pytanie, posiadam wozek bebe confort loola up. Potrzebuje jednak dokupic do niego gondolke ale ta orginalna Widnoo jest bardzo waziutka.
    Wiecie moze jakie gondole mozna jeszcze na ten wozek zalozyc jest jeszcze tez gondola Strety ale tez nie wiem czy bedzie pasowala chociaz jest duzo szersza
    • CommentAuthormiki85
    • CommentTimeJan 18th 2011
     permalink
    Witam
    Mam pytanie, posiadam wozek bebe confort loola up. Potrzebuje jednak dokupic do niego gondolke ale ta orginalna Widnoo jest bardzo waziutka.
    Wiecie moze jakie gondole mozna jeszcze na ten wozek zalozyc jest jeszcze tez gondola Streety ale tez nie wiem czy bedzie pasowala chociaz jest duzo szersza
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeJan 21st 2011 zmieniony
     permalink
    witam może mi coś poradzicie
    potrzebuje jakiś wózek spacerowy dla starszego dziecka, z tego co oglądam to wiekszosc ma niskie oparcia a Amelii wystaje w naszym juz glowa i wydaje sie wózek dla niej za mały a niestety ona lubi sie jeszcze powozić a jak idziemy gdzies dalej to bez wozka sie nie obejdzie, no i jeszcze bedzie potrzebny na wakacyjny wyjazd

    i co sądzicie o wózkach Baby Jogger city mini i makro??
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeJan 23rd 2011
     permalink
    Ja jestem zadowolona z chicco lite way, mówią że mały wózek, ja używam dla roczniaka ale w wakacje byliśmy nim nad morzem i mój 2 latek spokojnie spał w tym wózku a i teraz czesto jeżdzi nim po sklepach....i super,mieści się cały i spokojnie może w nim zasnąć
    --
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeFeb 18th 2011 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczyny:) miałyście może wózki polskiej firmy El-Jot? ja się zastawiam nad zakupem pełnej opcji Carmen....albo ewentualnie wózek Jedo Bartatina?? mamy jeszcze czas na wybór, ale chciałbym juz cos wybrać i pochodzić za tym, obejrzeć - póki chce mi sie chodzić;)
    --
  4.  permalink
    ja jestem zadowolona ze spacerowki chicco simplicity :)
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeFeb 18th 2011
     permalink
    dzięki- ale mnie chodzi o wózek na sam początek- może być tylko gondola plus fotelik samochodowy albo cały komplet ze spacerówką
    --
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeFeb 18th 2011
     permalink
    Spójrz na pierwszy komentarz tego wątku. Bartatina jest tu chyba najpopularniejszym wózkiem. Można brać na ślepo :cool:.
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeFeb 18th 2011
     permalink
    Kitku ja mam Bartatine. Jedyna wada dla mnie to brak przekładanej rączki.
    A na jakie warunki chcesz wózek? Bo Bartatina jest typowo wiejsko-terenowa. Do miasta to rozważ czy nie chcesz przednich skretnych kół.
    --
    •  
      CommentAuthorKitek78
    • CommentTimeFeb 19th 2011 zmieniony
     permalink
    potrzebuję wózka uniwersalnego;) na wiejskie warunki i miejskie:wink: - chyba będę potrzebować dwóch;) będę trochę u mojej mamy na wsi i u nas w mieście- u mamy problem terenowy- wiadomo jak to na wsi,w mieście blok bez windy i bez wózkarni, II piętro.....
    zaczęłam właśnie od pierwszej strony - tylko chciałam jeszcze uzupełnić info.... Dziękuję Wam za odzew...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 19th 2011
     permalink
    bartatina na paskach spokojnie mozesz zjezdzac i wjezdzac po schodach :)
    swoja droga nie wiem jak teraz zmienila sie jej waga ze wzgledu na rodzaj kolek ale jak ja mialam jedo to wersja z gondola dzieki piankowym kolom wazyla ok 12kg. tyle co niektore spacerowki :)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeFeb 20th 2011
     permalink
    Moja siostra wzięła nowy Bolder Ecoline SD mieszka w mieście...ja mam tereny wiejsko-terenowe i wszędzie sprawdza się super...na śniegu extra :) duża gondola ..fajny i można foteliki montować różne
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeFeb 24th 2011
     permalink
    Dziewczyny, miała któraś z Was styczność z Peg Perego UNO? z przekładaną rączką? Będę wdzięczna za parę słów opinii :-)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 27th 2011
     permalink
    a nie wiecie moze gdzie moge kupic kołka do spacerowki? mam taka parasolke z firmy Cosatto ale przednie kolka mi sie zacinają i chciałabym sobie kupic nowe :) szukałam na allegro ale tam nie ma .
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeFeb 27th 2011
     permalink
    Może spytaj producenta bryki? :-)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeFeb 27th 2011 zmieniony
     permalink
    DOkładnie. Ale może się nie opłacać... ja pytałam do swojego ESPIRO i wyszłoby za kółka prawie tyle co za nowy wózek...
    ___
    przy okazji - mam do sprzedania WÓZEM ANMAR GŁĘBOKI w bdb stanie. ALE TYLKO ŁÓDŹ. Jak któras byłaby zainteresowana, proszę o kontakt karolkol@gmail.com.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 27th 2011
     permalink
    Ja chciałam dokupić do mojego Beby dreams ale cena 4 kółek to było 250zł fakt wózio 9lat temu kosztował sporo ale jednak nie opłacało mi się to
    --
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeFeb 28th 2011
     permalink
    Może zagląda tu mama która ma ten wózek: baby active jet, z aluminium? Oglądałam go ostatnio i wygląda ciekawie. W necie znalazłam więcej pozytywnych opinii niż negatywnych. Chciałam jeszcze tutaj podpytać o opinie :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkjenzyc
    • CommentTimeMar 16th 2011
     permalink
    Dziewczyny-proszę...poradźcie mi jakąś spacerówkę-lekki, do auta, wygodny dla dziecka... :( pogubiłam się juz w tych wózkach na amen...:cry:
    • CommentAuthorlechala
    • CommentTimeMar 16th 2011
     permalink
    Dziewczyny, czy ktoras z Was ma Roana Marite?
    Jak sciagnac material do prania z budy?
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMar 16th 2011
     permalink
    lechala, zerknij na pierwszy post tego wątku, tam lista z wózkami i użytkowniczkami.
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 16th 2011
     permalink
    Ja mam :smile: ale niestety, jeszcze nie jest używany, bo pasażer jeszcze w brzuszku. Wiem tylko, jak cała budę zdjąć, ale ten pałąk nijak nie chce wyjść - te zatrzaski jakoś mocno trzymają i boje się, ze wszystko rozwalę:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMar 16th 2011
     permalink
    Ja mam, walczyłam z tym materiałem i poddałam się. Jeśli jest jakiś sposób na ściągnięcie to ja go nie znam.
  5.  permalink
    Ja mam Roana- materiału z budki nie da się ściągnąć, możesz jedynie odpiąć budkę. Ja odpinam, wkładam do wanny i czyszczę, potem spłukuję i gotowe :)
    --
    •  
      CommentAuthorczoko25
    • CommentTimeApr 1st 2011 zmieniony
     permalink
    Hej kobietki.
    Zwracam się do Was doświadczonych w macierzyństwie z prośbą o pomoc. Niedługo przyjdzie na świat nasza pierwsza, wyczekana pociecha. Zrobiliśmy nalot po sklepach i wbrew wcześniejszym ustaleniom wpadł nam w oko wózek Mutsy Transporter
    http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1580&%3CosCsid%3E

    Te wersje mają już regulowane podnóżki, gondola jak dla nas jest wystarczająco duża, córeczka powinna urodzić się z końcem kwietnia lub początkiem maja.
    Wszystko sobie w głowie poukładałam tylko jedno mnie nurtuje, spacerówka jest montowana wyłącznie przodem do kierunku jazdy, nie będę więc miała możliwości spoglądania na szkraba. Czy to faktycznie jest takie uciążliwe? Ma któraś z Was wózek z taką funkcją?
    Z góry dziękuje za wszelkie komentarze.

    :wink:
    •  
      CommentAuthorczoko25
    • CommentTimeApr 7th 2011
     permalink
    Dzięki za odpowiedź.
    W sumie to już decyzja zapadła, wózek zamówiony, tak jak piszesz nie ma takiego co by odpowiadał wszystkim naszym kryteriom. :wink:
    •  
      CommentAuthorzuzolcia
    • CommentTimeApr 7th 2011 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny poszukuję fajnej niewydziwianej spacerówki typu "parasolka". Lekka, praktyczna, dla roczniaka.
    Raczej na czterech kołach, trzy jakoś do mnie nie przemawiają :confused:
    Wstępnie podoba mi się ESPIRO/Baby Design model METRO ale czytałam że budka mała, ma któraś może ?
    A jakiś inny model? Ważne by był rozkładany do spania i trochę zabudowany od wiatru bo nad morzem mieszkam.
    Póki co śmigamy Maritą ale na wypady ciężko go do auta wkładać (zwłaszcza że w 3 m-cu ciąży jestem) no i dużo miejsca zajmuje strasznie :(
    Jakieś propozycje? Będę zobowiązana! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 6th 2011 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorkatta83
    • CommentTimeMay 14th 2011
     permalink
    Hej dziewczyny :) Mam pytanie dotyczące wózka. Czy spotkałyście się z AX3 Bexa? wózek wielofunkcyjny?
    WÓZEK

    Co myślicie nt wózków trzykołowych? Przednie koło jest z możliwością blokady.
    Proszę o opinię :)
  6.  permalink
    Witam!
    Kierujac sie wyborem jesli chodzi o wozek trzeba sie pokierowac kilkoma zasadami:stabilnoscia,waga oraz praktycznoscia...Ja podcza swybierania kierowalam sie tylko i wylacznie stabilnoscia i wybralam chyba najciezszy wozek jaki byl :/ masakra szczegolnie ze mieszkamy na poddaszu.Nie mozliwe bylo wzniesc wozek razem z dzieckiem.Byl duzy co bylo przeszkoda w przewiezieniu go w samochodzie,trzeba bylo kola zdjemowac....Gdybym drugi raz wybierala to na bank kupie cos w tym stylu :

    http://allegro.pl/3w1-baby-merc-q7-white-parasolka-wysylka-gratis-i1608749396.html

    Jesli chodzi o wozki trzy kolowe to nie jestem przekonana o ich stabilnosci a wrecz przeciwnie kilka razy widzialam jak te wozki zachowuja sie na nierownosciach...Jesli chodzi o mnie nie zdecydowalabym sie na kupno takiego wozka.
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    czoko25, jak już trochę pojeździcie tym wózkiem, podziel się, proszę, wrażeniami. Zastanawiamy się też nad Mutsy transporterem, bo przede wszystkim lekki i łatwo i dobrze się składa...
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    My mamy spacerówkę 3-kołową Espiro Atlantic Magic 4 i jesteśmy zadowoleni. Cena przystępna, b. lekki, po złożeniu zajmuje mało miejsca. Wg mnie nie chodzi o to, ile kółek wózek posiada, tylko na jaki teren jest przeznaczony:)
    --
  7.  permalink
    Witam wszystkich!
    Czy ktoś ma pojęcie o wózkach dziecięcych i czy jest w stanie powiedzieć mi coś o firmie baby car? wiem, ze są tanie, niebrzydkie, ale czy pewne?? HELP
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 17th 2011 zmieniony
     permalink
    Trzykółke miałam 8lat temu i teraz. Plus starego poczciwego Hauka był taki że był cieższy i inaczej rozłożony ciężar na przednie koło jeździł rewelacyjnie i był bardzo stabilny
    Teraz mam podobny do tego co pokazałaś. Jeździ super i same ochy i achy ALE dla kogoś kto chodzi powoli :( Ja niestety tak nie umiem a przy szybszym kroku przednie koło się telepie (z opinii dziewczyny w wersji spacerowej jest tak samo :( ) A tak to super wózio
    --
    •  
      CommentAuthormadziq
    • CommentTimeJun 15th 2011
     permalink
    Dziewczyny, potrzebuje porady, mam prawie półtorarocznego synka, wazy ok.11-12kg, na razie wozimy sie x-landerem x1, o takim, ale zaczyna mi się robić ciężko, tym bardziej, ze nie ma w tym wózku skrętnych kółek... Mieszkam pod Warszawą i na codzien jeżdżę z małym po takich raczej polno-leśnych drogach... No i teraz mam pytanie: myślicie, że wymiana X1 na np. Mutsy Urban Rider , która waży mniej wiecej tyle samo, ale ma skretne kola, coś da? Podoba mi sie też ten wózek-Spacerówka Q firmy Baby Active, ale nie wiem jak z jakością...
    Lepsze skrętne koła z przodu, czy skrętna oś z tyłu? I tak większość czasu będzie ta funkcja zablokowana...
    Podsumowując ;) Potrzebuję pompowane koła, amortyzatory, porządny kosz na zakupy i rozkładane stopniowo siedzisko... (nie na paskach jak w X-landerach). Byłabym baaaaaaaaaardzo wdzięczna za pomoc! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeJul 10th 2011
     permalink
    *madziq*, jak się zastanawiasz nad Mutsy, to oprócz Urban Ridera jest jeszcze model Transporter, który też ma skrętne kółka, ale jest parę kg lżejszy - na allegro samą spacerówkę da się całkiem tanio kupić.
    --
    • CommentAuthorjadwiga22
    • CommentTimeJul 11th 2011
     permalink
    A ja kupiłam PEG PEREGO CENTRO , bo między moimi dziećmi była mała różnica wieku i dla starszej też jeszcze potrzebowałam spacerówki.
    Ten model ma specjalną platformę do przewożenia dziecka w pozycji stojącej. Jest leciutki, łatwo się składa, szeroki dla dziecka (kupiłam go w USA tam mają wózki muszą mieć większą wytrzymałość). Jestem bardzo zadowolona. Mam go ponad 2 lata i żadnych usterek nie stwierdziłam.
    Polecam serdecznie
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.