Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordoti86
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    KateAte mam dla Ciebie link z tym wózkiem który wybrałaś ale za nie całe 1300 zł. może Ci się przyda

    http://allegro.pl/2-w-1-fyn-4ds-jedo-sklep-hurt-warszawa-od-reki-125-i2056287425.html
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    doti86: KateAte mam dla Ciebie link z tym wózkiem który wybrałaś ale za nie całe 1300 zł. może Ci się przyda
    http://allegro.pl/2-w-1-fyn-4ds-jedo-sklep-hurt-warszawa-od-reki-125-i2056287425.html


    a ten pan (ze sklepu Dudek z Warszawy) to konkretny czlowiek, idzie sie z nim dogadac, tez tam bryke mlodemu kupowalismy
    • CommentAuthorKateAte
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    The_fragile, doti86, MrsHyde - dzięki za szybkie odpowiedzi :bigsmile:
    1800 to prawie 2000 zł :wink:
    Też już oglądałam oferty tego DUDKA - w ostateczności kupimy FYNa, jednak na razie próbuję pokombinować z niższymi kosztami, dlatego szukam gondoli i adapterów do Hauck'a :wink:
    •  
      CommentAuthorViicki
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    gilese, my kupiliśmy navington corvet. Jeszcze w teren nie wyjechaliśmy, ale już bliżej niż dalej:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    Dziewczyny piękne te Navingtony..
    Vickii jeśli mogę spytać: co masz w komplecie i ile zapłaciłaś? nie mogę się połapać w tym cenniku na stronie producenta...:smile:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    My mamy taki tylko kolory inne szaro-pomarańczowy
    kupiliśmy cały zestaw z fotelikiem i innymi
    w
    --
    •  
      CommentAuthorViicki
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    marylove, w cenie niecałych 2000 złotych mam: stelaż corvet, gondolę, spacerówkę (obydwa elementy z przykryciami), pompkę, moskitierę, przykrycie przeciw deszczowe. Torba i parasol niestety za dodatkową opłatą. Wózek kupiłam w sklepie "mama i ja", z tego co się orientowałam mają jedną z bardziej konkurencyjnych cen...:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeJan 24th 2012 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, mam do sprzedania wózek spacerowy Peg Perego Pliko P3 Completo z kolekcji 2012 (+osłonka na nóżki, pałąk z zaślepkami, folia przeciwdeszczowa, karta gwarancyjna). Kolor Zaffiro, jak na zdjęciu.
    Używany może przez tydzień, ale bez widocznych śladów użytkowania (no może jakby się kołom przyjrzeć przez lupę, to można by się uprzeć, że wózek wyjechał na świeże powietrze;-)); wszystkie funkcje sprawne. Składa się w zajmującą niewiele miejsca "parasolkę". Fajny już dla kilkumiesięcznych, ale siedzących maluchów, właściwie do końca okresu wózkowania (ma wysokie, regulowane jedną ręką oparcie, rozkładane na płasko, głębokie, dobrze osłonięte bokami siedzisko + regulowany 3 stopniowo podnóżek).
    Na stelażu można zamontować gondolę i fotelik samochodowy. Spacerówka jest całoroczna. Na stronie producenta jest filmik pokazowy.
    Cena do uzgodnienia.
    foto
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    KateAte: 1800 to prawie 2000 zł


    KateAte, 1800 to z duperelami i fotelikiem, a na "sucho" to było chyba 1000 zł..
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeJan 24th 2012 zmieniony
     permalink
    A ja polecam poszperać na Allegro za używanymi wózkami Jedo. Kupiłam Bartatinę używaną za 600zł (gondola i spacerówka) w świetnym stanie:smile: jeszcze kolce na oponach miała. Trzeba tylko wyprać (ale nowy też trzeba :wink:). Osłonę p.deszczową kupiłam w rossmannie, wyszło taniej, a pasuje.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    Ja jedo kupiłam starszy model uzywany za 350zł chyba plus przesyłka Jeżdziło w nim 1 dziecko moja 2 i poszedł do ludzi jeszcze :D
    --
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeJan 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny ja jakie macie opinie na temat Concord'ów?
    Mnie konkretnie interesuje model Concord Neo w takim zestawie jak w linku:
    http://www.concord.de/en/#/products/moving/sets/neo-travel-set/collection/sahara
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJan 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Mam prośbę, bo obawiam się, że nie dam rady przeczytać całego wątku. Chodzi mi o wózek przede wszystkim na wypady do lasu ( dziecko ma przyjść na świat w czerwcu), czyli jeśli dobrze kombinuję powinien mieć przede wszystkim duże, stabilne (nieskrętne) koła. Chcę, żeby miał możliwie dużą gondolę, bo już widziałam, jak półroczne dziecko koleżanki "wystaje z gondoli" :wink: Wybrałam na razie dwa Jedo Bartatina Classic dzięki za podpowiedź Alien :) i El-Jot Carmenn Air.
    Kolorystyka jeszcze nie wybrana. Gdybyście mogły coś doradzić, bo w tym temacie to zielona jestem. Nie upieram się przy tych:wink:
    A! I jeśli mam do wyboru zawieszenie...to lepsze pasy czy wahacze?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Jedo bartatina na paskach jest rewelacyjna po lesie czy plazy a zima smialo mozna pokonywac sniegi ;)
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJan 30th 2012 zmieniony
     permalink
    No właśnie chyba ją wezmę, bo też tak czytam i czytam i chyba się nadaje na nasze eskapady;P Dzięki MrsHyde:bigsmile:. A tak przez przypadek to nie ma on przekładanej jakoś rączki? Żeby mojemu Maluchowi zimą w twarz nie wiało;)

    O nie! Chyba ma! Ślepa jestem;) W takim razie jest mój:)))
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    jak nie wiesz jaki to kup sobie taki o


    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2012
     permalink
    Hanny nasz jedo nie mial przekladanej raczki ale w razie zacinajacego wiatru mozna przepiac gondole/spacerowke w druga strone. Nasz maly urodzil sie w czewrcu ale ze nie byl zbyt wielki to w gondoli smigal do lutego bodajze
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJan 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Może nie ma przekładanej rączki, ale można zamontować spacerówkę w dwie strony;) No widzisz to mój też niech przez zimę pośmiga:) Biorę go:) Na nasze potrzeby będzie idealny:) A ile wcześniej go kupić? Żeby zdążył się wywietrzyć?
    Tak się wyborem wózka "podjarałam", że powtarzam coś napisała:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Hanny my nie kupowalismy wczesniej bo wiedzialam ze kolor ktory chcemy jest dostepny praktycznie w ciaglej sprzedazy, nie wiedzialam ile maly bedzie w szpitalu lezal wiec dopiero ak maz przyjechal nas odebrac to podskoczylismy i kupiilsmy od reki zeby miec fotelik i mozliwosc przywiezienia mlodego do domu. Wlasciwie jak dla mnie nie smierdzial, a z materialem wozkowym dziecko nie mialo kontaktu bo wykladalam wozek pielucha. Ja bym zadzwonila sie zapytala jak z dostepnoscia wybranego przez ciebie koloru i nie kupowala duzo wczesniej, po co tracic gwarancje.
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeJan 31st 2012 zmieniony
     permalink
    mam pytanko - bo stron dużo i nie przebrnę....czy która miała może ten wózek ?? Jeśli tak to bardzo proszę o opinie. Widziałam go tylko w necie i jakoś mi się podoba, ale to nie to samo co "na żywo".

    http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/89/62/70/2089627050

    To jest wózek Bebetto TORINO
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    MrsHyde wielkie dzięki:))) Zrobię jak piszesz:))) Tym bardziej, że na razie męża nie mam pod ręką to i tak nic go ani nie złożę, ani nie wniosę, jeśli trzeba by było:))) :kissing:
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Dziewczyny, które mają, albo mialy Jedo Bartatina czy wy też miałyście problemy z hamulcami ( plastykowe zebatki hamulcow podobno się wyłamują) albo inne ekscesy?
    Bardzo podoba mi się ten wózek (ale mojemu mężowi chyba bardziej). Miałam okazje obejrzeć go tylko w sklepie. Chciałabym poznać kilka opini:):bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    Ja też chętnie poczytam:bigsmile: też mnie się bardzo podoba ten wózek:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeJan 31st 2012
     permalink
    cho: czy wy też miałyście problemy z hamulcami


    Nie:smile:
    A dodam, że wózek kupiłam używany na Allegro za 600zł z przesyłką.
    •  
      CommentAuthorcheriniatko
    • CommentTimeFeb 1st 2012 zmieniony
     permalink
    Hej dziewczyny, a ja z mężem zakochaliśmy się w tym wózku Hartan Racer GT. Byliśmy nawet go oglądać w sklepie i jesteśmy zachwyceni jego zwrotnością i lekkościa. Gondola spora, sama mierzyłam w sklepie i wymiar wewnętrzny to 75x35cm, spacerówka rozkładana na płasko, ustawienie twardości zawieszenia na wszystkich kołach, możliwośc wpięcia fotelików Maxi Cosi i Roemer , waga spacerówki 14,5 kg a z gondolą 13,7 kg. Jedyne czego nie ma to chyba unoszonych plecków w gondoli, ale nie wiem na ile to potrzebne. Czytałam troche w sieci i ma bardzo dobre opinie, cena nie mała ale też nie wygórowana jak za ta jakość. Może, któraś z Was miała z nim już doświadczenie, chętnie poczytam :wink:

    null
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    a z ciekawości - jaka jest cena ?? bo wygląda na zdjęciu fajnie, ale coś czuję, że i tak nie chcę tyle dać za wózek....ciekawe czy się mylę :wink:
    --
  1.  permalink
    _kasiek_: a z ciekawości - jaka jest cena ??


    W internecie chodzi od ponad 2600 gondola+spacerówka bez fotelika, fotelik i tak mamy zamiar kupić oddzielnie. Cena nie jest niska, ale za tą jakośc (wg niemieckich użytkowników pobija nawet Teutonie) ta cena wydaje sie adekwatna. Istnieje tez model Topline X ,który ma rączkę przekładaną w obu kierunkach jazdy. Jak w sklepie dotknęłam tego wózka i nim pojeździłam to wiedziałam, że go musze mieć :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    no to dla mnie za dużo....nie żebym nie miała, ale raczej nie jestem za wydawaniem tyle pieniędzy za wózek....zwłaszcza, że poprzednio z dużej spacerówki już po niecałym roczku kupiłam parasolkę bo nam było wygodniej na wakacjach. Duża spacerówka służyła później jeszcze tylko w zimie. No i pewnie tym razem będzie podobna historia.....
    --
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeFeb 1st 2012 zmieniony
     permalink
    cheriniatko bardzo ładny ten wózek, ma coś z mojego ideału i jest w podobnej cenie.
    Pytałam wcześniej ale nikt nie odpowiedział. Macie jakieś doświadczenia z Concord Neo?
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    cheriniatko: ja z mężem zakochaliśmy się w tym wózku Hartan Racer GT


    my kupiliśmy Hartan VIP, ale jeszcze nie wypróbowaliśmy więc nie moge polecić, mój mąż właściwie go wybrał po 2 godz dyskusji z panem i po wielu dniach czytania w internecie... ja wiem, że jest ręcznie robiony w Niemczech a w razie awarii dostaniemy wózek zastępczy, ale ponoc awarie sie nie zdarzają :smile:
    --
  2.  permalink
    anula36: my kupiliśmy Hartan VIP


    Anula, a jaki jest czas oczekiwania na wózek, bo w sklepach internetowych 8-10 tyg. Jak już niebawem wypróbujesz, to z chęcią wysłucham Twojej opinii :wink:

    _kasiek_: Duża spacerówka służyła później jeszcze tylko w zimie.


    U nas tak pewnie wypadnie, że na zimę się już do spacerówki przesiądziemy, dlatego ten wózek mnie tak przekonuje. Niestety to dość drogi bajer, ale dla mojej wyczekanej dzidzi jestem w stanie tyle wydać, a możliwe, że szczęśliwi dziadkowie się dołożą :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    cheriniatko: U nas tak pewnie wypadnie, że na zimę się już do spacerówki przesiądziemy,


    moim skromnym zdaniem te maciupcie kółka z przodu to słabo się na nasze polskie zimy nadają :smile::smile::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    TEORKA: te maciupcie kółka z przodu to słabo się na nasze polskie zimy nadają

    Nawet zdecydowanie się nie nadają... Niedawno wyciągnęliśmy z jakichś czeluści naszego grzmota - X-landera x-run. Wielkie toto, ale koła również ma wielkie, więc zima mu niestraszna :-) Ogólnie polecam ten wózek - szczególnie dla ludzi aktywnych - biega się z nim świetnie.
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    TEORKA: moim skromnym zdaniem te maciupcie kółka z przodu to słabo się na nasze polskie zimy nadają


    zależy gdzie zamierzasz tym wózkiem jeździć :smile: gdzie mieszkasz i jaki tryb życia prowadzisz :smile:

    cheriniatko: a jaki jest czas oczekiwania na wózek, bo w sklepach internetowych 8-10 tyg


    chyba długi, ale ten co kupiliśmy był akurat na stanie w neutralnym szarawym kolorku, więc troche tez dlatego go wzięliśmy, terminy na niektóre wózki sa przerażające, to była jedyna rzecz która kupiliśmy nie w internecie
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    anula36: zależy gdzie zamierzasz tym wózkiem jeździć :smile: gdzie mieszkasz i jaki tryb życia prowadzisz :smile:


    nawet jak mieszkasz w mieście to raczej nikt Ci chodników nie będzie odśnieżał tak, coby płytki chodnikowe były odsłonięte :smile:
    a na takim śniegu jak teraz leży to chyba takimi kółkami słabo :]


    ale przekonacie się same :wink:
    nasz wózek ma przednie dużo większe niż te Wasze a i tak się jeździ ciężko po tym śniegu jaki teraz jest a wcale go jakoś specjalnie dużo nie ma :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    no ja właśnie nie mieszkam w mieście :smile:
    i w tym sezonie dalej jak za własny ogród się nie ruszę :smile: wózkiem w sensie bo i po co?
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 1st 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: ale przekonacie się same :wink:


    Ja to mam wręcz takie wrażenie,że czasem padają tu pytania z oczekiwaniem odpowiedzi "Łał, wybrałaś super wózek i jaki on ładny"
    Uwierzcie dziewczyny,że przy wyborze wózka "efekt łał" powinien być drugorzędny... Pierwsze to funkcjonalność i bezpieczeństwo Waszego dziecka a na to, mam wrażenie, nie zawsze zwracacie uwagę.
    Weźcie pod uwagę,że wózek to nie tylko element garderoby, który będzie Was zdobił podczas spacerów.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    anula36: w tym sezonie dalej jak za własny ogród się nie ruszę wózkiem w sensie bo i po co?

    Po to, żeby przejść się trochę, przespacerować... :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 1st 2012
     permalink
    anula36: i w tym sezonie dalej jak za własny ogród się nie ruszę :smile: wózkiem w sensie bo i po co?


    to po co w ogóle wózek ? :)
    trzeba było fajną chustę kupić :cool:
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    TEORKA: to po co w ogóle wózek ? :)
    trzeba było fajną chustę kupić :cool:


    sama się czasami zastanawiam po co mi wózek... :smile: i cały czas zastanawiam się nad chustą/nosidełkiem :smile:
    wózek wybrał mój mąż i taki juz jest, czy się sprawdzi, pisałam, że nie mam pojęcia, ktos się zapytał o hartana
    nie wiecie jak mieszkam, naprawdę spacer po ogrodzie jak będzie śnieg po kolana w zupełności mi wystarczy :smile:
    a nie zamierzam zabierac dziecka na "spacery" po mieście czy sklepach

    hartana nie polecam bo dziewczyny mówią że ma za małe kółeczka :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: nawet jak mieszkasz w mieście to raczej nikt Ci chodników nie będzie odśnieżał


    TEORKA, a ja mieszkam w mieście (na zachodzie Polski), gdzie całą zimę było śniegu zero:bigsmile:, no ale wiadomo że kiedyś spadnie i jak nie tej zimy to następnej pewnie będzie:wink:

    Jaheira ja dokładnie jak piszesz stawiam w wózku na bezpieczeństwo i funkcjonalność. Funkcjonalny jest:bigsmile: chyba, bo ja potrzebuję wózek "do zadań specjalnych" ("terenówka", wypady za miasto) i nie powiem, ale w przeciwieństwie do cheriniatka po cichu liczę, że przynajmniej część przyszłej zimy przechodzimy jeszcze w gondoli. Ale właśnie czy bezpieczny? Jedo Bartatina Classic kolor to wybiorę jak już się na wózek zdecyduję. Po prostu z dostępnej oferty:wink:

    Dziewczyny i jeszcze jedno, może trochę głupie pytanie...Easy Fix do aut z systemem ISOFIX, montowana w samochodzie w zaczepy Isofix.. Co to kurde? No wiem, że chodzi o montaż fotelika ( u nas też to bardzo ważne, bo dużo podróżujemy), ale ten system? Po czym poznać czy samochód go ma?
    --
    •  
      CommentAuthorcheriniatko
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Jaheira: Pierwsze to funkcjonalność i bezpieczeństwo Waszego dziecka a na to, mam wrażenie, nie zawsze zwracacie uwagę.


    No właśnie na to zwracam uwagę najbardziej i nigdy nie kupiłabym wózka, bez sprawdzenia go w sklepie. A ten w testach pod względem bezpieczeństwa i funkcjonalności wygrywa. Reklamować nie mam zamiaru, bo po co, mam ochotę sama się o tym przekonać :bigsmile::devil:

    anula36: hartana nie polecam bo dziewczyny mówią że ma za małe kółeczka

    Osobiście uważam, że te "małe" kółeczka wcale takie małe nie są. Niekoniecznie każdy wózek z wielkimi kołami będzie dobry, bo jak będzie ważył prawie 20 kg to się i z wielkimi kółkami człowiek przez śnieg nie przeciśnie.
    Anula nie wiem jak jest w Twoim modelu, ale w tym moim można dokupić kółka tej samej wielkości co tylne, właśnie na trudne tereny :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Hanny, spokojnie... Jedo ma spore gondole. My też mamy Jedo ale Fyna, ale gondola jest ta sama, różnica jest w stelażach.
    Mój Wojtek ma 8 m-cy, nosi ubranka w rozm.80 i nadal się w gondoli mieści. Wprawdzie już na styk, ale można go jeszcze wozić.
    My już przesadzamy się na spacerówkę, bo dziecko interesuje się światem. Jednak ciągle możemy korzystać z gondoli, co w przypadku tych mrozów jest nieocenione.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Jaheira: Jednak ciągle możemy korzystać z gondoli, co w przypadku tych mrozów jest nieocenione.

    Heh, ja musiałabym przywiązać Witka, żeby korzystać z gondoli:devil:
    --
  3.  permalink
    Jaheira: Jedo ma spore gondole.


    Dziewczyny, a z ciekawości, jaki rozmiar gondoli ma jedo? :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    _sushi_: Heh, ja musiałabym przywiązać Witka, żeby korzystać z gondoli:devil:



    Eeee bo ja na spacer w gondoli wybierałam porę snu:bigsmile:Dziecko jak już ledwo na oczy patrzyło to ciach do wózka a na dworze od razu spanie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    cheriniatko: Dziewczyny, a z ciekawości, jaki rozmiar gondoli ma jedo? :tongue:


    Nie podejdę teraz z miarką, ale to było coś ok.82 cm. No i do tego w miarę szeroka jest.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 2nd 2012
     permalink
    Dzięki Jaheira mam nadzieję, że wielkoluda nie urodzę, bo właśnie o te mrozy mi chodzi. Widziałam, jak koleżanka pół roczne dziecko "montowała" do spacerówki (w prawdzie we wrześniu), rozkładała wózek i śpiwór mu tak zwisał:( Nie chcę tak:( Myślę, że wielkość gondoli jest właśnie szczególnie ważna w przypadku dzieci wiosenno - letnich, bo właśnie te pierwsze, trzaskające mrozy przechodziły jeszcze w gondoli;)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Hanny: Dziewczyny, a z ciekawości, jaki rozmiar gondoli ma jedo?


    Na stronie jest, że 80x35cm
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Jaheira: Eeee bo ja na spacer w gondoli wybierałam porę snu

    To ja odwrotnie- wybieram czas, gdy nie śpi. Żeby się rozglądał, poznawał świat.
    Poza tym czas spania wykorzystuję inaczej- sprzątanie, gotowanie, relaks z książką, net... :smile:
    Chyba że idziesz na dwa spacery:smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.