Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Ja mam takie coś jak toddler seat dla Ewuni.
    Jest jeszcze buggypod
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeFeb 13th 2012 zmieniony
     permalink
    a mój wózek przyszedł w tamtym tyg i nie wyobrażacie sobie moje zdziwienia.... kolor kompletnie nie ten co powinien:shocked: całe szczęście już dziś spakowany i odesłany na ich koszt:) a oto kolory pierwszy to ten co miał być drugi ten co przyszedł a 3 ten co będzie mam nadzieję już dobry
    !http://28dni.pl/pictures/1309888.jpg!
    !http://28dni.pl/pictures/1309893.png!
    !http://28dni.pl/pictures/1310498.png!
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    No faktycznie kolor kompletnie inny - pomylili się, czy tak bardzo od kolornika odbiegał?
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    wycofali tamten ciemny... bo ta firma niby często zmienia kolorystykę a oni z magazynu biorą i jakoś tak wyszło dla pani fiolet to fiolet:D:D
    --
    •  
      CommentAuthorwielgosz
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    Dziewczyny, mam pytanie do mam z dwojka dzieci. Jaki wózek polecacie dla 3 latka i niemowlaka? Moja starsza z tym leniwych, więc wózek muszę mieć, bo mam zamiar dużo spacerować z dzieciakami. Wózek musi być zgrabny, bo nie ma mowy o czolgu:devil:.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    Kasia, szkoda, że wycofali bo ten pierwszy jest przecudny :)
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    wow Kasia mala roznica::)) no ale ten pierwszy faktycznie piekny:))
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    no szkoda go no ale nic nie zrobię byle był ciemniejszy i się nie brudził bo ten Lila to by mi w samochodzie długo nie przetrwał:)
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    sliwson aktualnie mam podwójnego Joggera z domu bo kupiłam dla koleżanki do Szwecji, ona go akurat kupiła dla bliźniaków. Rozłożyłam go i co mogę z mojej obserwacji: ma małe siedziska w spacerówkach, do tego nie da ich się rozłożyć tylko przechyla się całe siedzisko. Tan zestaw co mam jest z gondolami, które przerabia się z siedzisk spacerowych, malutkie... A z pozytywów: wózek na pewno ciekawy, łatwy w konfiguracji, można w szybki sposób zrobić wózek tylko dla jednego dziecka i nie trzeba się ciągać z wózkiem podwójnym.
    Co do drugiego nie mam zdania.

    Powiem tylko tyle, mój obecnie czterolatek jeszcze we wrześniu chciał jeździć w wózku jak szłam z nim gdzieś dalej. Nie wiedzę w tym nic złego, nie muszę go przynajmniej pół drogi nieść ;) W sumie zastanawiają mnie stwierdzenia ludzi "taki duży i w wózku"... Nikt mi jednak nie przedstawił argumentów niby dlaczego nie miał by w tym wózku jechać ;) Dużo jeżdżę do Szwecji i tam nikogo ni dziwi 5 latka w wózki...a nawet można kupić wózki właśnie do tego wieku.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    szczypta_chilli jak to, że Jedo ma spacerówkę "od czapki"? Przymierzam się do jego kupna...Jeśli są jakieś wady spacerówki to proszę napisz/-cie
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    dlatego właśnie ja się bałam na all zamawiać bo jednak co kolor to kolor :tongue:
    a na necie to wiadomo jak się ogląda - wystarczy źle zbalansowany monitor i już przekłamanie kolorystyczne
    --
  2.  permalink
    Hanny- Jedo to świetny wózek, spacerówka tez jest wygodna, ale mocowanie budy ma dziwaczne. Tzn ona jakoś tak głupio wisi .
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    Ale bezpieczna? Użyteczna?
    --
  3.  permalink
    tak, wszytsko jest ok
    minusy- wg mnie- to zbyt krótka pokrywa na wózek głęboki i ta majtająca się buda przy spacerówce
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    Dzięki:) No cóż, chyba nie ma wózka bez minusów;)
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    a możesz napisać tutaj albo na maila ile byś chciała za wózek i czy jest do niego możliwość wpięcia fotelika ?? poprzednio nie miałam takiej możliwości i szczerze - trochę mi tego brakowało.
    Generalnie szukam nowego wózka, ale jakby się coś fajnego trafiło to nie mówię nie.


    Można do niego dokupić adaptery do prawie każdego rodzaju fotelików samochodowych. Oczywiście fotelik i'coo wpina się bez adapterów. Ja sprzedaję z adapterami do fotelików maxi cosi.
    Myślę, że pościłabym go za 1000zł (gondola + spacerówka, śpiworek, folia, adaptery) 1,5 roku temu zapłaciłam 2500zł.
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 13th 2012
     permalink
    Macek dzięki bardzo za opinię!
    Właśnie tych małych siedzisk się obawiam... Mój syn raczej z tych kluseczkowatych...:)
    A powiedz mi, czy ten wózek przy rozłożeniu jest bardzo duży? Nigdzie nie mogę znaleźć wymiarów np. długości całego wózka przy opcji gondola + spacerówka...

    Cerise- dzięki za te linki. Ta dostawka z boku wygląda fajnie ale też jest malutka. Opcja na pewno do przemyślenia!:)
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    sliwson: Można do niego dokupić adaptery do prawie każdego rodzaju fotelików samochodowych. Oczywiście fotelik i'coo wpina się bez adapterów. Ja sprzedaję z adapterami do fotelików maxi cosi.
    Myślę, że pościłabym go za 1000zł (gondola + spacerówka, śpiworek, folia, adaptery) 1,5 roku temu zapłaciłam 2500zł.


    a mogę prosić o fotki jakieś ?? i o opis w jakim stanie jest ten wózek ?? nie musi być na już - póki co się rozglądam i rozważam różne opcje :tongue:

    wielgosz: Dziewczyny, mam pytanie do mam z dwojka dzieci. Jaki wózek polecacie dla 3 latka i niemowlaka?


    kurcze a ja jakoś nie myślę o wózku dla dwójki.....parka mam pod nosem więc Iwi i tak sobie będzie na nogach chodzić, a jak będziemy chodzić gdzieś dalej to pewnie z mężem więc najwyżej Iwi będziemy dawać do spacerówki (parasolki).
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    a mogę prosić o fotki jakieś ?? i o opis w jakim stanie jest ten wózek ?? nie musi być na już - póki co się rozglądam i rozważam różne opcje :tongue:


    To nie będę zaśmiecać tu wątku:) Wrzuć mi na priv adres e-mail to CI wszystko opiszę i wrzucę jakieś fotki:)
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    sliwson trudno mi powiedzieć ile może mieć cm bo raz go rozłożyłam a teraz stoi spakowany w kartonie. Generalnie nie jest długi, zważywszy, że wszystko montujesz na stelażu spacerówki a on jest "pojedynczy". Dodatkowe siedzisko montujesz np z przodu na dodatkowe uchwyty, które nie wydłużają całej konstrukcji, no może pół siedziska będzie ci wystawał poza "plan" spacerówki. Nie jest to wiele w porównaniu do typowych wózków bliźniaczych. Gondolę montujesz na ramie, tam są dwie pozycje wpięcia, niżej i wyżej. Jak wpinałam gondolę to najbardziej pasowało na tym wyższym poziomie.
    Ale zakręciłam :wink: , jakby co to pytaj.
    --
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeFeb 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Witam, czy któraś z Was może miała albo zamierza kupić wózek Mutsy Transporter? Zastanawiam się nad kupnem i byłabym wdzięczna za opinie :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    Macek dziękuję bardzo za informacje!:)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    TEORKA: dlatego właśnie ja się bałam na all zamawiać bo jednak co kolor to kolor :tongue:

    wiesz co teo kolor jest taki sam jak na stronie u producenta one mnie po prostu nie powiadomiły że kolorystyka się zmieniła...
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeFeb 15th 2012 zmieniony
     permalink
    niunia32, transportera nie miałam, ale długo się nad nim zastanawiałam (ostatecznie wybrałam co innego;-)). Ten model lepiej się podbija niż te z teleskopową regulacją rączki (w moim odczuciu). Ogółem fajne, nie przekombinowane, nie za ciężkie (w porównaniu z innymi wielofunkcyjnymi), zwrotne, podoba mi się w nich wysokie usytuowanie gondoli (sama jestem wysoka, więc to rozwiązanie jak dla mnie jest super;-)), ale: z tego co pamiętam te gondole chyba za wielkie nie są (?), nie podoba mi się usytuowanie pałąka bezpieczeństwa w spacerówce (jakoś tak na wysokości nosa dziecka) i krótki podnóżek.
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeFeb 15th 2012 zmieniony
     permalink
    Dziękuję Emmsik :)
    Faktycznie gondole są małe... też się nad tym zastanawiałam... Nie zwróciłam uwagi na pałąk bezpieczeństwa i na podnóżek... To moje pierwsze dziecko i pierwszy zakup wózka więc nie wiem jeszcze na co mam zwracać uwagę...
    A czy możesz powiedzieć/napisać jaki wózek wybrałaś?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    kasiakuzniki: kasiakuznik
    jakiej firmy ten Twój wózeczek jest? :)
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeFeb 18th 2012 zmieniony
     permalink
    niunia31, ostatecznie wybrałam Teutonię Mistral S (chociaż dzisiaj wybrałabym pewnie Be You, ale ponad dwa lata temu tego modelu jeszcze nie było) i chociaż długo jeszcze potem oglądałam się za mutsy ;-)) to porównując akurat z nim, nie żałuję wyboru :-)
    Fantastycznie mi się ją prowadziło, super zwrotna!
    Jeśli chodzi o gondolę, widzę, że trochę się pozmieniało, mają więcej rodzajów; ja miałam vario plus, ze zdejmowaną budą, montowaną potem w spacerówce; sama gondola była przenośna i trochę większa od tej bez zdejmowanej budy. Czasami się tylko zastanawiałam, czy nie jest za wąska... ale to trzeba porównać z innymi.
    W kwestii spacerówki bardzo sobie ceniłam nie tylko siedzisko wpinane w obu kierunkach jazdy, ale bardzo praktyczną przekładaną rączkę (za okresu niemowlęctwa ciągle była w użyciu) i dłuuugi, regulowany podnóżek (dziecko po jego uniesieniu miało całkiem sporą powierzchnię do spania, sprawdzał się zresztą nawet kiedy nie spało) oraz obszerną, naciąganą do pałąka budę, z odpinanym tyłem i moskitierą (taki przewietrznik sprawdzający się świetnie latem).
    No a poza tym obszerny kosz na zakupy, fajny design, ale kolory tylko z serii Made For You! ;-) i ogółem bogactwo dodatków ofercie.
    Oczywiście są i "ale" ;-) W kwestii samej spacerówki: odległość od siedziska do budki mogłaby być większa - moje dziecko wyrosło ze spacerówki jakoś przed drugimi urodzinami. Pewnie jeszcze by nią pojeździło, gdyby nie wypadający akurat okres zimowy i czapy z wielkimi pomponami dodającymi jeszcze paru cm wzwyż ;-) Gdyby nie ten jeden mankament, prawdopodobnie nie zmieniłaby wózka do końca okresu wózkowania. Poza tym na początku brakowało mi trochę w niej takiego bardziej 'grajdołowatego' siedziska, jak w tych wielkich spacerówach na czterech pompowanych kołach ;-) ale to można poprawić - w ofercie (z której już nie skorzystałam) mają bardzo przutulne wyściółki mini nest, które zresztą nadają się również do gondoli jak i fotelika.
    Mutsy na pewno jest trochę lżejszy, składa się do mniejszych rozmiarów, chociaż Teutonia Be You bije go już pod tym względem.
    Z grubsza to by było na tyle ;-)
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Fausti86: jakiej firmy ten Twój wózeczek jest? :)

    bebetto:) http://www.bebetto.pl/
    --
    •  
      CommentAuthorniunia32
    • CommentTimeFeb 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Emmsik bardzo dziękuję za pomocne informacje :-) Obejrzę te wózki Teutonia bo nigdy nad nimi się nie zastanawiałam.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 19th 2012 zmieniony
     permalink
    niunia32: Witam, czy któraś z Was może miała albo zamierza kupić wózek Mutsy Transporter?


    ja jestem zakochana w wózkach Mutsy tylko właśnie nie wiem jak się sprawują, osobiście planuję kupić URBANRIDER'a bo ważne dla mnie jest żeby miał duże ( wszystkie) koła:)

    może ktoś woził się Mutsy bryką?! i powie mi czy warto? :)
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Mutsy sa super wózkami zwrotne, świetnie się je prowadzi, lekkie ale rozważ też moutain buggy co prawda trzykołowiec ale wszystkie trzy koła tej samej wielkości, duża spacerówka i gondola jeszcze lżejszy i zwrotniejszy niż mutsy prowadzi się jak marzenie :)
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Ewentualnie Jane Slalom Transporter też wspaniały wózek lekki, zwinny z tych trzech ma największą spacerówkę, a gondola też nie jest malutka
  4.  permalink
    Puzzle dzieki za przypomnienie o mountain buggy...te wozki sa rewelacyjne...my mamy wozek z gondola dla malenstwa i zamierzamy zainwestowac w jakas lepsza spacerowke jak z gondoli wyrosnie...opcja mountain buggy wydaje mi sie rewelacyjna tym bardziej ze moja sasiadka chyba ma na zbyciu....koniecznie musze podpytac i jak co to zaklepac go sobie, tym bardziej ze ona ma jeszcze ta wersje dla dwojki dzieci..wiec moja "praca" jak sie zmeczy tez bedzie miala gdzie odpoczac :))) kurde no sama bym na to nie wpadla :)))
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    patka mountain buggy to wózek marzenie w prowadzeniu :) aczkolwiek my chcemy albo Jane albo Quinny :) zakochaliśmy się w tych wózkach a prowadzą się tak samo super jak mountain :D
  5.  permalink
    jak dla mnie Quinny buzz to porazka....jak za cene jaka trzeba za niego zaplacic (i jak dla mnie jeden z mniej stabilnych trojkolowcow)... speedi jest ok... teraz jezdzimy zappem w spadku po minikowym kuzynie (tak, tak moj 4 latek nadal lubi sie powozic) wozek prowadzi sie rzeczywiscie lekko, chyba najlepiej ze wszystkich (spacerowek-"lasek") jakie do tej pory mialam okazje "popychac" jednak nie kupilabym go ze wzgledu na brak regulacji pozycji oparcia, oraz kosza na zakupy....nie wspominajac, ze siatka zawieszona na raczkach momentalnie powoduje przewracanie sie wozka.... a no i jeszcze ten nowy moodd czy jakos tak...w ogole do mnie nie przemawia...ale pewnie...ile osob tyle gustow... :)

    na temat wozkow Jane zdania nie mam, bo tez nie mialam okazji takowych powozic :)))
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    nawet o buzzie nie myślałam :) ale ogólnie o Quinny nie wiem właśnie czy zapp czy speedie zresztą zanim my zaciążymy to będzie masa modeli do wyboru :)
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012 zmieniony
     permalink
    na temat wozkow Jane zdania nie mam, bo tez nie mialam okazji takowych powozic :)))


    Ja powoziłam slalom Pro a Transporter jest większy i ma ciut inną gondolę ale nadal zwrotny i super lekki :)
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 20th 2012 zmieniony
     permalink
    psycho_patka: jednak nie kupilabym go ze wzgledu na brak regulacji pozycji oparcia, oraz kosza na zakupy....nie wspominajac, ze siatka zawieszona na raczkach momentalnie powoduje przewracanie sie wozka....

    my też woziliśmy się w quinny zapp i również nie polecam ze względu na brak regulacji oparcia, no i ta siatka, raz juz mi fiknęła córa z wózkiem do tyłu -koszmar...
    ale jest quinny xtra i bedziemy chcieli wyprobowac przy synku


    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    jak dla mnie odpada xtra ze względu na rączkę wolę wózki z jednolitą raczką a nie taką na dwie ręce jak w tym wózku ze względu właśnie na jakość prowadzenia z jednolitą rączką można wózek prowadzić jedną ręką a w przy takim tylko dwiema
  6.  permalink
    :) aaa wlasnie spojrzalam ze juz nowe modele sa...i zapp z regulowanym oparciem tez jest...ale i tak najbardziej przemawia do mnie speedi...chociaz ten jest tez najwiekszy...czego z kolei plusem jest wiecej miejsca dla maluszka...ehhh no nie latwo wybrac dobra bryke... :))
    Puzzle: zresztą zanim my zaciążymy
    ... tego tez nie badz taka pewna :PP bo czlowiek mysli a Pan Bog kresli...czego zycze z calego serca...oby kreslil oj kreslil :))
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Jeździłam zappem i jego minus to brak rozkładanego oparcia przez co, kiedy mała chciała spać musiałyśmy pędzić do domu. To był chyba jeden z pierwszych modeli, bo nawet siatki w nim nie było. Te piankowe kółka nie sprawdzały się na bruku.
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    :) aaa wlasnie spojrzalam ze juz nowe modele sa...i zapp z regulowanym oparciem tez jest...ale i tak najbardziej przemawia do mnie speedi...chociaz ten jest tez najwiekszy...czego z kolei plusem jest wiecej miejsca dla maluszka...ehhh no nie latwo wybrac dobra bryke... :))



    Dobrze że my oboje mamy podobne gusta podobają nam się lekkie trójkołowce zresztą na angielskie drogi nie potrzebujemy ciężkiego wózka bo tu wszystko jest przystosowane nawet autobusy i pociągi :)


    ... tego tez nie badz taka pewna :PP bo czlowiek mysli a Pan Bog kresli...czego zycze z calego serca...oby kreslil oj kreslil :))



    tiaaaa od 7 lat kreśli i wykreślić nie może więc jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim nam wyjdzie
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Puzzle: jak dla mnie odpada xtra ze względu na rączkę wolę wózki z jednolitą raczką

    zapp super prowadzi się jedną reką
    --
  7.  permalink
    bladykot no wlasnie o tym piszemy...jak dla mnie te minusy sa meeeega dlugie...a juz napewno nie warte ceny wozka....
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    zapp super prowadzi się jedną reką


    No to ja i moja kuzynka jakieś antytalencia jesteśmy bo nam nijak jedną ręką się nie udawało prowadzić wózka z podwójną rączką
  8.  permalink
    bladykot: zapp super prowadzi się jedną reką

    to akurat prawda
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    psycho_patka: .a juz napewno nie warte ceny wozka....

    nie wiem ile kosztował, gdyż go nie kupowałam, byłam nianią dziecka, które w nim jeździło.
    Plusem to wózka jest jego waga oraz malutki rozmiar po złożeniu oraz pokrowiec.
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Puzzle: Mutsy sa super wózkami zwrotne, świetnie się je prowadzi, lekkie ale rozważ też moutain buggy co prawda trzykołowiec ale wszystkie trzy koła tej samej wielkości, duża spacerówka i gondola jeszcze lżejszy i zwrotniejszy niż mutsy prowadzi się jak marzenie :)


    w moim przypadku trójkołowe odpadają, moim zdaniem są nie praktyczne i 'brzydkie'. a fakt, że do praktycznych nie należą uświadomiła mi siostra mojego P.
    widziała ostatnio jak biedna kobieta na 2 kołach wciągała wózek po schodach, bo przecież schody są przystosowane do 4kołowych wózków... w sumie to ja nie planujuję chodzić z dzieckiem w podziemiach w centrum Warszawy, ale nie wiadomo co się trafi na grodze :)

    do tego mieszkam w takim miejscu że przyda mi się wózek na dużych, pompowanych, równej wielkości kołach... mimo tego, że to warszawa to niedaleko mamy fajny lasek, także jest gdzie spacerować :) chyba zostanę przy Mutsy- <strong>Puzzle</strong> dzieki za informacje:)
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    a ja się zastanawiam jak wy to robicie że tyle wózków przetestowałyście w praktyce ??
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    a ja miałam wózek quinny speedy, teściowa załatwiła prawie nie używany i jak dla mnie to była porażka, mała gondola, więc jak się dziecko w lecie urodzi to w zimie może być już za mała a lepiej w zimie wozić malucha w gondoli niż w spacerówce, zawsze to cieplej.
    Na spacerach trzęsło jak cholera, bo twardo się prowadzi, nie kołysze wcale, moje dziecko się budziło co chwila.
    Trzykołówka na podjazdach się nie sprawdza, to przednie kółko niby zwrotne miało pomagać, ale dla mnie wózek był bardziej wywrotny, po kilku tyg sprzedałam ten wózek na allegro i kupiłam jedo bartatinę na wahaczach, z dużą gondolą i byłam z niej mega zadowolona.
    Myślę że takie wózki jak ten speedi są dobre na piękne, gładkie chodniki, bez dziur i bez kocich łbów co chwila, a nie na nasze warunki, gdzie dziura na dziurze lub takie przerwy między kostkami brukowymi że dziecko ma wstrząs mózgu po jednym spacerze
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.