Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Kurczę właśnie ja myślę o jakimś wózki z dużą gondolą, bo urodzę w lipcu, a jednak zimą wolałabym wozić dziecko w gondoli... A co do trójkołowców- moja bratowa miała spacerówkę (nie pamiętam jakiej firmy) i wystarczyło tylko, że jedno kółko było słabiej napompowane, a wózek niemiłosiernie ściągało na jedna stronę...
    --
  1.  permalink
    _kasiek_: jak wy to robicie że tyle wózków przetestowałyście w praktyce ??

    :) jak rodzina sie rozmnaza w zastraszajacym tempie to nic trudnego...do tego opiekuje sie dzieciakami wiec mialam okazje przetestowac kilka pojazdow...nie liczac tych, ktore egzaminu nie zdaly w ogole i trzeba bylo kupowac nowy...jak np. chicco liteway...
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    psycho_patka: _kasiek_: jak wy to robicie że tyle wózków przetestowałyście w praktyce ??

    1. wózek toledo coneco - gondola + spacerówka - gondola do ok.4msc nam poslużyła może dłużej, przeszliśmy na spacerówkę - nie rozkładała się całkowicie na płasko, więc dupa, czas wymienić
    2. spacerówka baby design sprint - niby sie rozkladal na plasko ale dupa;/ pojezdzilismy przez dluzszy czas po 1,5roku wymienilismy na
    3. quinny zapp

    teraz bedziemy probowac
    1. abc design 4tec - ale wydaje mi sie ze szybko zmienimy...
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeFeb 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Skoro była mowa o mountain buggy, to ja dodam jeszcze baby jogger city elite - mój św graal wśród wózków :-) Ale to trochę inna kategoria niż mutsy czy teutonia...
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    emmsik a jaka cena tego jogera, bo coś mi się wydaje że to takie małe bmw cenowe wśród wózków :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Fausti: Kurczę właśnie ja myślę o jakimś wózki z dużą gondolą, bo urodzę w lipcu, a jednak zimą wolałabym wozić dziecko w gondoli...


    ja urodzę w czerwcu ale już wiem, że na pewno nie będę czekać z przesiadką do spacerówki do wiosny bo z doświadczenia przy córce wiem, że to raczej nie przejdzie....Iwi miała 6 miesięcy jak się przesiedliśmy - nie było mowy o jeźdźeniu w gondoli ani dnia dłużej !!!! po prostu w niej ryczała bo chciała więcej widzieć...A jak urodzę w czerwcu to czekając do wiosny dziecko będzie miało 9-10 miesięcy więc już w ogóle odpada....

    gienia83: 1. wózek toledo coneco - gondola + spacerówka - gondola do ok.4msc nam poslużyła może dłużej, przeszliśmy na spacerówkę - nie rozkładała się całkowicie na płasko, więc dupa, czas wymienić


    też mieliśmy ten wózek i wystaczyło to jak się rozkładała - nie było to całkiem płasko ale z lekkim nachyleniem co akurat nam odpowiadało (i Iwi też, bo nie lubiła spać na całkiem płasko).

    gienia83: 1. abc design 4tec - ale wydaje mi sie ze szybko zmienimy...


    kurcze to ja chyba z tych bardziej oszczędnych bo nie wyobrażam sobie kupować wózka z założeniem, że i tak szybko będę zmieniać bo mi nie będzie odpowiadał.....
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    My mamy wozek 3w1 Nestor Quenny(czy jakos tak:), mala ma 7.5 miesiaca i nadal w gondoli jezdzi. Do spacerowki przesiadziemy sie wiosna.
    Ze starsza corka mielismy travelsystem Hauck roadster i tez bylo ok.
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    _kasiek_: kurcze to ja chyba z tych bardziej oszczędnych bo nie wyobrażam sobie kupować wózka z założeniem, że i tak szybko będę zmieniać bo mi nie będzie odpowiadał.....

    ja kupowałam przez allegro, bo tych wózków już nie sprzedają w sklepach a zależało mi na tym modelu nie wiem jak się będzie go prowadziło po dworze, nie ma skrętnych kólek, i nie wiem czy czasami nie bedzie mnie przyprawiał o zawrót głowy;D ale zobaczymy;D
    _kasiek_: nie było to całkiem płasko ale z lekkim nachyleniem co akurat nam odpowiadało (i Iwi też, bo nie lubiła spać na całkiem płasko).

    u Nas teściowie pierdzielili że jak tak dziecko moze spać w tym wózku jak mu głowa spada na bok;/ i dlatego zmieniliśmy
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    gienia83: u Nas teściowie pierdzielili że jak tak dziecko moze spać w tym wózku jak mu głowa spada na bok;/ i dlatego zmieniliśmy


    ja tam nigdy "mądrych" rad teściowej nie słucham bo ona jakimiś zabobonami zazwyczaj do mnie rzuca :wink: aż się powtarzać nie chce....a teściu znowu do mojej 5-6 miesięcznej córki leciał z mandarynką bo chciał ją nakarmić (a ona wtedy była na etapie testowania jabłuszka i marchewki....)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    _kasiek_: ja tam nigdy "mądrych" rad teściowej nie słucham bo ona jakimiś zabobonami zazwyczaj do mnie rzuca

    ja tez nie slucham, choc czasami madrze gadaja ale doprowadzalo nas to do szalu...
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    jesteście bardziej za kupieniem 3w1czy gondoli a potem spacerówki- oddzielnego wózka?! bo to chyba pierwsze podstawowe pytanie...
    --
  2.  permalink
    flavia ja kupilabym gondole a pozniej spacerowke...z jednego powodu...te 3w1 zazwyczaj waza wiecej niz takie osobne...ale to tez drozsza opcja tak mi sie przynajmniej wydaje...
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    ja mam wybrać i cena się nie przejmować ( "tesciowie")

    coś o targach przeczytałam, ze w weekend są w WWA wiec może się "całą rodzinką" wybierzemy i tam coś wymyślimy...

    psycho_patka: ale to tez drozsza opcja tak mi sie przynajmniej wydaje.


    niby tak, ale pomyśl sobie wydać 3 tys na wózek 3w1 a potem okazuje się że spacerówka się do niczego nie nadaje i kolejny niemały wydatek!:)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Kurcze, ja się jeszcze zastanawiam nad tym Jedo...Wychodzi na to, że gondola jest genialna, spełnia wszelkie moje wymagania, ale spacerówka -piszą w necie-, że do bani:( Pytanie do dziewczyn, które miały Jedo. Jak to jest z tą spacerówką? Wiem, że była już tu dyskusja, że spacerówka "wisi od czapy", ale doczytałam, że materiał jest śliski i dzieci "zjeżdżają" na nim, że ponoć podwiewa wiatr w spacerówce przez jakaś dziurę...Hmmm...Tak sobie teraz myślę, że jednak dziecko więcej czasu spędza w spacerówce...no i że my będziemy się do niej przesiadać najpóźniej późną zimą, więc przydałoby się, żeby była chociaż ok.
    Najlepszym dla mnie rozwiązaniem było by kupić samą gondolę Jedo, ale z tego co widzę sprzedają tylko w kompletach:(
    Jest jeszcze jakiś wózek "podobny" do Jedo Bartatina Classic, ale z lepszą spacerówką? Albo "podobny", ale w sprzedaży bez dołączonej spacerówki?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    flavia: wydać 3 tys na wózek 3w1 a potem okazuje się że spacerówka się do niczego nie nadaje i kolejny niemały wydatek!:)


    właśnie też teraz flavia o tym myślę;) I później jeszcze dokupować spacerówkę, bo ta sprzedawana w komplecie jest do bani to wyjdzie mimo wszystko drożej:(I po co się wściekać;)
    --
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Moja bratowa miała wózek Roan Marita i bardzo sobie chwaliła, zarówno gondolę (duża), jak i spacerówkę, choć mi samej wizualnie się nie podoba :D
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Hanny: Jest jeszcze jakiś wózek "podobny" do Jedo Bartatina Classic, ale z lepszą spacerówką? Albo "podobny", ale w sprzedaży bez dołączonej spacerówki?

    Własnie Roan Marita jest podobny do Jedo, a spacerówkę ma bardzo dobrą.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Wygląd to dla mnie sprawa drugorzędna, choć mnie się nawet podoba:) Ciekawa jestem opinii innych mamusiek, które woziły swoje dzieci w Roan Marita (zarówno odnośnie gondoli jak i spacerówki):)

    P.S. Dzięki shushi :) Masz go?
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    kasiek ja tak jak Pati mam w rodzinie i wśród znajomych ( taki rocznik masę dzieci) często zostawałam z dziećmi znajomych czy rodziny to i wózkiem po różnych terenach jeździłam no i w czasach studiów dorabiałam jako niania :)
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    ja mam jedo bartatinę i również ze spacerówki jestem zadowolona, jest duża, rozkłada się na płasko, nie ma śliskiego materiału tylko taki normalny, hanny dotknij w jakimś sklepie.
    dobrze się wozi, ma pompowane koła więc również idealne na zimę po śniegu, czy wisi??nie zauważyłam, plusem jest to że można ją zamontować aby dziecko siedziało buzią do Ciebie, lub przekładasz i buzią do kierunku jazdy, ma pasy więc dziecko nie może nigdzie się ześlizgnąć.Co do budy to jeśli się rozłoży całkiem na płasko to może podwiewać od tyłu, jak się naciągnie budę aby nie raziło dziecka w oczy słońce, ale chyba nie ma żaden wózek aż takiej dużej budy.
    Ja jestem ogólnie przeciwniczką przesadzania dzieci zbyt szybko do spacerówek, zwłaszcza takich które same nie siedzą, a już w ogóle jeśli spacerówka nie jest rozkładana na płasko, ja np bardzo dużo łaziłam, w lecie jak wyszłam o 10 to często wracałam pod wieczór i nie wyobrażam sobie że np pól roczne dziecko w takiej pól siedzącej pozycji leży pól dnia.
    Jedo i roan mają regulowane oparcie w gondoli i to jest świetne rozwiązanie dla dzieci, które nie chcą już jeździć na płasko, można lekko podwyższyć oparcie i dziecko widzi świat a jak zaśnie jednym ruchem opuszczamy na płasko
    Moje trzy koleżanki miały te wózki ja również i byłyśmy zadowolone, moja koleżanka ma roana sztruksowego też jest super, tylko jak dla mnie za wysoki, ale ona jest wysoka więc jej się super prowadzi.
    Jedyna moim zdaniem wada tych wózków to to, że są duże i aby zmieścić do samochodu trzeba mieć kombi lub vanika, ja mam tylko renault clio, więc do mojego malucha się nie mieściło, dlatego kupiłam później taką mniejszą spacerówkę, ale na zimę i śniegi i tak wyciągałam jedo
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Hanny: Dzięki shushi :) Masz go?

    Tak, mam- jestem zadowolona, dał radę nawet w największych zaspach, a spacerówka jest tak duża, że dziecko mieści mi się w wielkim zimowym kombinezonie.
    Poza tym -ma chyba wszystko to, o czym pisała kachaw :-)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Dzięki dziewczyny:))) W takim razie ostateczną decyzję między tymi dwoma zostawię małżonkowi;) A co niech myśli, że to on podjął decyzję;)
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeFeb 20th 2012 zmieniony
     permalink
    kachaw, fakt, dlatego ja swój kupiłam z drugiej ręki ;-) nie żałuję ani jednej wydanej na niego złotówki, kocham ten wózek! :-)
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    kachaw: Ja jestem ogólnie przeciwniczką przesadzania dzieci zbyt szybko do spacerówek, zwłaszcza takich które same nie siedzą,


    a czy ktoś tu mówił o przesadzaniu nie siedzących samodzielnie dzieci ? ja przesadzałam jak mi córka już sama siedziała (miała na pewno skończone 6 miesięcy, a może nawet bliżej 7) i poprostu nie było mowy o jeźdzeniu w gondoli......
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    kasiek ja nie pisałam o tobie, widziałam już biede dzieci co leciały w spacerówkach, albo jak widzę miesięczne dziecko w foteliku samochodowym doczepionym do wózka a rodzice 2 godziny w parku, czy gdzieś jeżdżą to aż mnie trzęsie, ludzie mają różne pomysły, ie zawsze mądre :peace:
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    kachaw: ludzie mają różne pomysły,


    to jeszcze pół biedy - ja ja przeczytałam na jednym forum, że laski przesadzają swoje dzieci do fotelików samochodowych II grupy zaraz po tym jak dzieci zaczną się podnosić do siadania !!!!!!! a jak napisałam, że tak nie wolno, że dziecko narażone na uraz kręgosłupa w razie nagłego hamowania lub wypadku to zostałam delikatnie mówiąc zbesztana i zmieszana z błotem.....
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Ja mam jedo bartatinę i już drugie dziecko w nim jeździ. Wózek niezniszczalny moim zdaniem... codziennie zwożę go po schodach z pierwszego piętra. No i wygodny - mam na paskach, do tego idealny na wielkie sniegi, pluchy i polne drogi..
    Piszecie o fotelikach samochodowych - dla mnie foteliki a spacerówki kubełkowe to takie samo nieporozumienie...
    --
  3.  permalink
    Dziewczyny ja bym chciala Baby merc Q7. Moze, ktoras z was miala taki wozek lub podobny? Mozecie sie wypowiedziec ?

    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    jowita: dla mnie foteliki a spacerówki kubełkowe


    A co to jest? Właśnie nad fotelikiem też się muszę porządnie zastanowić:devil: Do dziewczyn, które kupowały Jedo...miałyście w komplecie ten fotelik Maxi Cosi Cabrio FIX + baza do auta easy fix? Czy lepiej ( w sensie bezpieczniejszy) szukać czegoś osobno?
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Hanny kubełkowe to takie jak na poprzedniej stronie w quinny xtra. Nie rozumie jak można wsadzić w to dziecko na 3-4 godzinny spacer i nie pozwolić mu wyprostować nóżek... dla mnie to się niczym nie rózni od fotelika sam.
    Ja nie miałam fotelika do kompletu, więc nie pomogę
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    A! Kapuję! Dzięki;) No właśnie muszę "przerobić" jeszcze wątek z fotelikami, bo zdaje się, że w przypadku fotelików to już zupełnie wygląd bez znaczenia tylko BEZPIECZEŃSTWO;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    ja miałam fotelik maxi cosi ale bez adaptera do jedo, bo i tak wychodziłam z założenia że ie będę wozić dziecka w tym foteliku, a tak jak jechałam np do lekarza to niosłam ten fotelik i tyle
    --
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Cobraczek: Dziewczyny ja bym chciala Baby merc Q7. Moze, ktoras z was miala taki wozek lub podobny? Mozecie sie wypowiedziec ?


    Osobiście nie miałam ale kuzyn mówił, że stelaż zajmuje sporo miejsca w bagażniku i ciężko coś więcej zmieścić.
    --
    •  
      CommentAuthorAlien
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Mam Maxi Cosi CabrioFix bez żadnej bazy do auta. Zapinany jest normalnie pasami. To wcale nie jest takie trudne, tylko warto przymierzyć do auta, czy będzie pasowało, bo czasem pasy są za krótkie zwłaszcza w starych autach (w aucie moich rodziców nie da sie zamontować tego fotelika bo pasy są za krótkie). Adapterów do wózka nie kupowałam. Ale z tym można poczekać, sa dostępne, a wyjdzie w praktyce czy rzeczywiście potrzebne.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    Dzięki Alien:)

    Jeszcze mam takie pytanie odnośnie Jedo. Widzę, że w Jedo Neiva jest otwierane okienko w budzie (w wersji freeline). Dla nas byłoby to przydatne chyba, bo dziecko letnie będzie. No, ale te koła są chyba plastikowe:/ Wolałabym jednak metalowe. Wiem, że w Jedo budy są chyba takie same (pasują do różnych modeli) czy miał ktoś Jedo Bartatina lub Jedo Fyn, ale właśnie z tą otwieraną budą? Ewentualnie miał Jedo Neiva z kołami metalowymi? Bo w sumie ta przekładana rączka w Jedo Neiva też by mnie urządzała;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    nie miałam jedo neiva, ale jeśli ci chodzi takie otwierane okienko w budzie to każde jedo takie ma, otwiera się na zamek i zapina na taki guzik, to jest fajne bo jak jest gorąco, to masz dodatkowy dopływ powietrza.
    Przekładana rączka jest napewno wygodna, zwłaszcza jak jest alto i co chwilkę słońce świeci z innej strony, wtedy ja np musiałam ciągnąć wózek a nie pchać bo dziecku świeciło, ale kupiłam na allegro parasolkę, taką uniwersalną i było po problemie, a w clasycznym jedo też możesz zmienić budę lub spacerówkę w zależności jak chcesz mieć ułożone dziecko, nawet robiłam to w trakcie spaceru z dzieckiem w budzie lub spacerówce
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Dzięki za uświadomienie kachaw odnośnie tego "okienka" w Jedo;)
    --
    •  
      CommentAuthorBlueCactus
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Ufff....a my wybór już podjeliśmy, chyba łatwiej wybierało nam się samochód niż wózek :-) Zrobiliśmy rundkę po sklepach i hurtowniach z akcesoriami dziecięcymi i przetestowaliśmy prowadzenie/składanie/funkcjonalność/wielkość gondoli wózków miedzy którymi nie potrafiliśmy dokonać wyboru: Jedo Neiva, Roan Marita u Mutsy Urban Rider. Bez wahania wybraliśmy Mutsy - zależalo nam na dużych pompowanych kołach, które sprawdzą się w trdniejszych warunkach (leśne ścieżki) - Mutsy takowe posiada, na dodatek ma tylną oś skrętną, więc i po np. markcie będzie się jeździło wygodnie. Zobaczymy jak życie zweryfikuje nasz wybór :-) Oby tylko nie żałować ;-) To co mnie przekonuje do Mutsy - to ich solidność, ogladaliśmy też używane modele (niektóre nawet 5-6 lat) i nadal wyglądały świetnie, żadnych luzów, podarć materiału, kółka w pełni sprawne, więc mam nadziję że wózeczek posłuży nam przynajmniej na dwójkę dzieciaczków.
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    Czesc potrzebuje porady na temat spacerowki, moj synek ma juz wozek ale jako ze mieskamy za granica dziadkowie chca kupic na chrzest spacerowke, mam sobie wybrac wiec chcialabym miec cos fajnego. Zatem
    -szukam wozka na 4 kolach (njlepiej pompowanych ale piankowe tez beda) przednie obrotowe
    -niezbyt ciezki, nie szukam parasolki ale ten ktory mam wazy z 14kg (mimo wszystko leciutko sie prowadzi)
    - bardzo zalezy mi na przekladanej raczce, obecnie mam mozliwosc obrocenia gondoli czy spacerowki w dwa kierunki jazdy ale jak wieje to srednio fajnie jest zdejmowac cale ustrojstwo i zakladac na nowo

    Wypowiem sie tez w temacie Jedo poniewaz to byl moj faworyt gdy szukalismy pierwszego wozka. Ostatecznie kupilismy v travel baby world. Niestety Jedo mnie rozczarowal...gondola nawet fajna ale spacerowka nic nadzwyczajnego i jedna buda od gondoli do spacerowki jakby nie pasuje, faktyczne sa luz i balam sie ze wiatr bedzie chulal w zimie. Jesli chodzi o Bytanie i flyna to jest ta sama gondola i spacerowka ylko stelazem sie roznia, ogladalam w sklepie i nie bylo koloru ktory chcialam wiec pani szybko przelozyla z britani na flyna. Wszystkie zalety o ktorych pisza dziewczyny to prawda ja wspomnialam o wadach ktore zawazyly ze nie wzielam Jedo z 1600zl tylko v travela za 1100, bo jak mowie dla mnie nie bylo wiekszej roznicy w funkcjonalnosci
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    a czy któraś miała do czynienia z tym wózkiem ?? Implast Ecoline Bolder SD

    http://www.wozki-foteliki.pl/photo/wozek-bolder-sd-nowosc-2_6551.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    moja sasiadka ma implasta i stelaz jej pekl:shocked: syna wozila w nim z 3 miesiace miala wozek 2 w 1 ale spacerowke juz sobie drug kupila. Byc moze producent uznal by reklamacje ale kto z Irlandii bedzie to do Polski wysylal i z powrotem. Moze ona miala pecha, nie wiem. Mi sie tez implasty podobaly ale tak jak pisalam wyzej mozna miec te same funkcje w wozku za nizsza cene a jakosc wykonania ta sama. A i jeszcze mi sie przypomnialo hamulec nozny implast ma beznadziejny.
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    _kasiek_: Implast Ecoline Bolder SD

    Troszkę ostatnio czytam o wózkach, rozglądamy się na razie bardzo ogólnie. Implast mi się z wyglądu podobał, ale jak poczytałam w necie opinie, to mi się odechciało. Naprawdę ciężko znaleźć cokolwiek pozytywnego o tych wózkach.

    Podczytuję Was z wielkim zainteresowaniem, bo jednak opinie użytkowaniczek są najważniejsze. Póki co najbardziej odpowiadają nam teutonie (cosmo i spirit) i zastanawiam się nad odkupieniem jakiegoś używanego wózka tej marki.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    psycho_patka ja byłam bardzo zadowolona z Jane Slalom Pro właśnie 3w1. Gondola i fotelik są montowane do ramy "jednym klik" bardzo praktyczne. Nie jest ten wózek wcale ciężki jak krążą opinię o tych 3w1. Gondola jedna z większych a mimo to przesadziłam Jasia do spacerówki jak miał 3,5 miesiąca. W gondoli zaczął się wkurzać a jak zaczął jeździć w spacerówce był wniebowzięty. Spacerówka rozkłada się prawie na płasko a, że Jaosiwaty strasznie ulewał to i tak nie mógł leżeć całkiem na płasko.

    Też jak widzę rodziców na spacerze z dzieciaczkiem w foteliku wpiętym w ramę to mam ochotę coś powiedzieć.
    Jednak ta funkcja super mi się sprawdziła na krótkie przejazdy np. szybkie zakupy, wizyta u lekarza itp. Oczywiście jak jechałam samochodem bo w innych przypadkach używałam gondoli.
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    madzinka83: Implast mi się z wyglądu podobał, ale jak poczytałam w necie opinie, to mi się odechciało. Naprawdę ciężko znaleźć cokolwiek pozytywnego o tych wózkach.


    no też czytałam opinie z netu ale z nie wiem czy zauważyłaś, że dotyczą starszej wersji a najnowsze są z poczatku 2010r. więc mało aktualne....:wink:

    lecia_28: Mi sie tez implasty podobaly ale tak jak pisalam wyzej mozna miec te same funkcje w wozku za nizsza cene a jakosc wykonania ta sama.


    a jakieś przyklady ?? bo np. Jedo mi się w ogóle nie podobają....ciekawa jestem jak się sprawdzi wózek Bebetto, bo chyba Kasia go kupiła.....
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeFeb 22nd 2012
     permalink
    ja mam v travel i powiem takza te cene jestem zadowolona, wózek ma swoje wady ale zalety przewyzszaja. 1100zl w sklepie wiec na allegro pewnie taniej. Dobre opinie slyszalam o Tako i pewnie jego bym wziela jakby byl w sklepie. A ze ja na zakup wozka mialam tydzien a napalona bylam na jedo flyn to gdy sie okazalao ze jedo odpada kompletnie wybilam sie z rytmu:wink: na szczescie dla mojego meza wybor wcale nie byl taki trodny mimo ze nie czytl tyle forum co ja i wybral v travela. Jestem zadowolona, alw wozek ciezki i duzy sprawuje sie swietnie ale na wakacje w Polsce go wiesc nie bede, na szczescie dziadki chca kupic spacerowke:cool:
    czekam na Wasze sugestie:
    -na 4 kolach (njlepiej pompowanych ale piankowe tez beda) przednie obrotowe
    -niezbyt ciezki, nie szukam parasolki ale ten ktory mam za duzo wazy
    - bardzo zalezy mi na przekladanej raczce
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Lecia 28, a myslalas o samej spacerowce Jane slalom lub reverse(chyba taka nazwa)? Fajne sa spacerowki Jane na allegro po 1100 zl. Sie zastanawiam na nia wlasnie.
    Szkoda,ze nie kupilam calego zestawu, no ale ten wozek co mamy teraz ,dostalismy w prezencie(Nestor Quenne).
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    własnie sprawdzilam ten wozek ale nie ma przekladanej raczki, a ja bym chciala jak taki znajde. Bo jak nie to jakos przezyje, chociaz teraz mam przekladane siedzisko i przyznam ze troche to klopotliwe na spacerze rozkladac machine i skladac na nowo
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    lecia_28: własnie sprawdzilam ten wozek ale nie ma przekladanej raczki, a ja bym chciala jak taki znajde. Bo jak nie to jakos przezyje, chociaz teraz mam przekladane siedzisko i przyznam ze troche to klopotliwe na spacerze rozkladac machine i skladac na nowo


    poszperaj po allegro....tam jest taka możliwość, że sobie wybierasz wózki tylko te które mają przekładaną rączkę np. wózek tyle, że one chyba dość ciężkie są....

    allegro - spacerówki
    --
  4.  permalink
    My przedwczoraj złożyliśmy nasz zakup. Baby design GTX. Podoba nam się w tym wózku to, że jest polski, 4 pompowane koła, przednie skrętne z opcją blokowania, fajna stylistyka. gondola wcale nie jest mała, 2 wysokości podnoszenia w gondolce są, spacerówka duża, wózek 3w1, niedrogi i bardzo zwrotny w naszym ciasnym mieszkaniu :)
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    mariamateria to jest ten ?? wózek

    a nie ma małego kosza pod spodem ??
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.