Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    dzieki kasiek czegos takiego szukalam jak ten pierwszy, waga 13kg ale ten co mam wazy 14 i prowadzi sie tak plynnie ze jedna reka nie czuc tych kilogramow. Ciekawe jak ten, postaram sie go gdzies w sklepie stacjonarnym znalesc i obejrzec
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    lecia_28: dzieki kasiek czegos takiego szukalam jak ten pierwszy,


    nie ma za co :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    tak, to ten wózek. Faktycznie kosz jest dość mały, ale w komplecie jest dość pakowna torba gratis, więc się wyrównuje.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Ja mam jeden z tych wozkow espiro i takiego gowna to jeszcze nie mialam. Pisalam nawet w tej sprawie do producenta,ale nic nie odpowiedzieli.
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    mariamateria: tak, to ten wózek. Faktycznie kosz jest dość mały, ale w komplecie jest dość pakowna torba gratis, więc się wyrównuje.


    no to odpada bo ja na spacer nigdy torby nie brałam a potrzebowałam kosz właśnie żeby sobie zakupy przy okazji robić....

    montenia: Ja mam jeden z tych wozkow espiro i takiego gowna to jeszcze nie mialam. Pisalam nawet w tej sprawie do producenta,ale nic nie odpowiedzieli.


    napisz konkretnie czemu....
    --
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    A mój M. się uparł na wózek czerwono- czarny, jeśli znajdę coś fajnego, co mi się podoba, to nie ma odpowiedniej kolorystyki :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    stelaz jest gietki, wozek buja sie jakby mial sie przewroci dla mnie do bani.
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    •  
      CommentAuthorilaila1
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    witam, jeśli mogę to wtrącę się do rozmowy :). My mamy taki wózek http://allegro.pl/wozek-coneco-toledo-fotelik-gratisy-i2113214600.html i z czystym sumieniem mogę go polecić, już dwa lata go użytkuję i wózek jest niezniszczalny i do tego jest świetny serwis coneco. Kiedyś w lesie przerwała mi się siateczka od gałęzi , ponieważ brzydko to wyglądało , zadzwoniłam i poprosiłam o wymianę , na nastepny dzień kurier mi ją dostrczył.
    Teraz szukam jakiejś mocnej , wytrzymałej parasolki , która zajmuje malo miejsca po złożeniu. Potrzebuję takiej na wczasy , jeśli kotoś coś może polecić , to będzie mi bardzo miło.:)
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 24th 2012
     permalink
    ilaila1: My mamy taki wózek http://allegro.pl/wozek-coneco-toledo-fotelik-gratisy-i2113214600.html i z czystym sumieniem mogę go polecić, już dwa lata go użytkuję i wózek jest niezniszczalny i do tego jest świetny serwis coneco.


    a z tym się nie zgodzę - też mieliśmy Toledo, ale po niecałych dwóch latach odpadła pierwsza sprężyna przy tylnej osi, kilka tygodniu po tym druga sprężyna i efekty był taki, że w tej chwili cały wózek nam lata...no i do niczego się już nie nadaję mimo, że gondola jest niezniszczona musimy kupić teraz nowy wózek dla drugiego bąbla. Ja generalnie byłam zadowolona z użytkowania (mimo paru wad), ale na pewno nie jest on na tyle wytrzymały, żeby posłużył dwójce dzieci.
    --
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeFeb 24th 2012
     permalink
    Fausti86: a miała, któraś z Was ten wózek? Niby w necie opinię nie za bardzo...


    Ja mam ten wózek i generalnie jestem zadowolona. Nie jest za ciężki ( ja mam aluminiowy stelaż), łatwo się składa i prowadzi. Ma też dość duży kosz na zakupy. Zdejmowane wszystkie koła ułatwiają przewożenie wózka w bagażniku jak się ma więcej bagaży.
    Nie wiem co jeszcze Cię interesuje- napisz to odpowiem
    --
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 24th 2012
     permalink
    andżi Przede wszystkim interesuje mnie wielkość gondoli? Niestety nie widziałam wózka na żywo. I z opinii, które wyczytałam wynika, że dość często są problemy z kółkami, bo są plastikowe...
    --
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeFeb 24th 2012 zmieniony
     permalink
    Fausti poszukam wielkości gondoli i dam Ci znać. Moje koła są pompowane i nie mam z nimi żadnego problemu.
    ---------------------
    A czy któraś z Was miała/ ma ten wózek ? CONECO JUUPI. Możecie coś na ten temat napisać?
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeFeb 24th 2012
     permalink
    Andżi - ja mam Juupi :-) Jestem bardzo zadowolona - poszukiwałam wózka w rozsądnej cenie, któremu oparcie rozkłada się całkowicie, no i z dużą budą - a ten wydawał się najbardziej ok. Czasem coś mu poskrzypi, coś się na chwilę zatnie (no bo umówmy się - nie jest to Emmaljunga czy inny Stokke), ale przez jakiś rok bardzo intensywnego używania świetnie się sprawdził i nic mu nie odpadło :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorilaila1
    • CommentTimeFeb 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Kasiek napisała:
    a z tym się nie zgodzę - też mieliśmy Toledo, ale po niecałych dwóch latach odpadła pierwsza sprężyna przy tylnej osi, kilka tygodniu po tym druga sprężyna i efekty był taki, że w tej chwili cały wózek nam lata...no i do niczego się już nie nadaję mimo, że gondola jest niezniszczona musimy kupić teraz nowy wózek dla drugiego bąbla. Ja generalnie byłam zadowolona z użytkowania (mimo paru wad), ale na pewno nie jest on na tyle wytrzymały, żeby posłużył dwójce dzieci.

    Kasiek o rety , może trafiłaś na felerny egzemplarz. My bardzo mocno eksploatujemy nasz i nic mu się nie dzieje. Szkoda , że nie zgłosiłaś tego do producenta na pewno by coś na to poradzili. Ja jestem bardzo zadowolona. Wózek będzie jeszcze dla kolejnego maluszka :).
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 25th 2012
     permalink
    ilaila1: My bardzo mocno eksploatujemy nasz i nic mu się nie dzieje. Szkoda , że nie zgłosiłaś tego do producenta na pewno by coś na to poradzili.


    u nas też eksploatacja była na maksa....z tym, że ja musiałam ten wózek po schodach na parter wciągać i nim zjeźdzać więc myślę, że od tego odpadły te sprężyny (tzn. one się konkretnie urwały) bo było to przy tylnej osi wózka....a czy producent coś by na to poradził - szczerze wątpię, bo gwarancja była chyba na 12 miesięcy a to już było po ponad roku użytkowania, a prawie 1,5 roku od zakupu....
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    Dzień dobry:) dziewczyny zwłaszcza te doświadczone z różnymi wózkami; pomóżcie mi proszę w kwestii kółek, a mianowicie myślałam że wózek koniecznie musi mieć przednie koła skrętne, tymczasem są przecież porządne drogie wózki bez skrętnych kół, stąd moje pytanie: które sprawdzają się lepiej w jakich warunkach? czy któraś opcja jest bezwzględnie lepsza?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    Marylove, z tego co nam facet w sklepie mówił, to skrętne są lepsze do miasta, a te nieskrętne dają nieźle radę na piasku, w lesie, na kiepskich terenach...
    --
    •  
      CommentAuthorilaila1
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    ja jestem za skrętnymi, z możliwością blokady i oczywiście koła pompowane na nasze polskie chodniki ;)
    a ja wciąż zastanawiam się nad parasolką i może poproszę kuzynkę o pożyczenie parasolki , bo nie wiem czy jest sens kupować na 2 tygodnie. No chyba ,że znajdę coś porządnego w dobrej cenie. Miał ktoś doczynienia z którymś z tych wózków

    http://allegro.pl/wozek-spacerowy-bertoni-omega-3-promocja-wyprz-i2117603940.html

    http://allegro.pl/wozek-x-lander-xs-parasolka-folia-okrycie-6kg-24gw-i2122299588.html

    http://allegro.pl/coneco-cruzer-wozek-spacerowy-parasolka-2011-wys-0-i2122519279.html
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 26th 2012 zmieniony
     permalink
    The_fragile: Marylove, z tego co nam facet w sklepie mówił, to skrętne są lepsze do miasta, a te nieskrętne dają nieźle radę na piasku, w lesie, na kiepskich terenach...


    Potwierdzam:)
    Zależy po prostu gdzie się mieszka i gdzie się będzie chodziło na spacery. Jeśli miejskie klimaty- skrętne koła ewentualnie z możliwością blokady. Jeśli wieś i las to zdecydowanie duże, nieskrętne, pompowane koła.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    Ja kupiłam spacerówkę ze skrętnymi i stale mam zablokowane je. Lepiej się tak jeździ na prostych odcinkach.
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    ja jeśli mogę wam się troszkę wciąć , ogladam wasze pomysły :wink: i niestety nie jestem na bierząco ,a le jeśli chodzi o Nasze wybory nie było innej opcji jak zakup prawie 5 lat temu tego wózka
    http://espiro.eu/pr,wozki-glebokie,atlantic,13
    co prawda wzór sie zmienił ale jeśli chodzi o funkcjonalność jest niesamowity w mieście(aha najważniejsze ciężar ,1msc po CC- mogłam go sama znosić z 2 piętra i przenosić przez 15 par torów bo takie miałam przed domem do pokonania żeby dostać się do jakiej kolwiek komunikacji ) do kościołka miałam 20 min.- szybkim spacerem, na leśnych drogach nie było przeszkody nie do pokonania. Gondola głęboka dość duża (córcia mieściła się w śpiworku a że Mała nie była bo 4580 i 62 cm -nie było problemu pół roku przesiedziała w niej ) i spacerówka do 2 lat super.Z kołami nie było problemów bardzo lekko się prowadziła,jeśli miała bym wybierać 2 raz (a mam nadzieje na taką możliwość ) to kupiła bym go po raz drugi :) :wink:
    Pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    Dziewczyny przepraszam, ale myślę że nie uda mi się przebrnąć przez 40 stron postów stąd po prostu zapytam czy możecie mi może polecić jakiś podwójny wózek dla dzieci w różnym wieku?
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    mkd iCandy mają super wózki podwójne dla dzieci rok po roku ale nie wiem w jakiej cenie tu jest link http://www.zabawkowicz.pl/zabawka/704,eleganckie-i-funkcjonalne-wozki-icandy.html
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    edzia503: 1msc po CC- mogłam go sama znosić z 2 piętra i przenosić przez 15 par torów


    a to nie jest przypadkiem tak, że po CC nie powinno się dźwigać nic co waży więcej niż dziecko przez ok 3 msce ?
    bo mi tak w szpitalu mówiono - też jestem po cc
    więc ja bym nawet lekkiego wózka się bała targac :tongue:
    --
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    TEORKA: a to nie jest przypadkiem tak, że po CC nie powinno się dźwigać nic co waży więcej niż dziecko przez ok 3 msce ?
    bo mi tak w szpitalu mówiono - też jestem po cc
    więc ja bym nawet lekkiego wózka się bała targac


    tak tak masz racje ale nie miałam wyjścia M. wyjechała w tym czasie,a ja i na wizyty i wszędzie sama dreptałam :devil: ale masz racje mnie nie pozwolili przez pół roku ale nie miałam życzliwych sąsiadów. :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 26th 2012 zmieniony
     permalink
    no ja dlatego siedzę w domu [wychodzimy tylko jak mąż jest] bo mieszkam na V piętrze, więc tego...
    ale wole wytrzymać [za chwile się przeprowadzamy na parter] niż się nabawić wypadnięcia macicy czy innych gorszych rzeczy [tak mnie w szpitalu straszyli]...
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    Ja nosiłam w chuście jak nie miał kto mi wózka znieść na dół.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    ano jakby się moja córa nie darła w chuście jak zarzynana świnka to też bym nosiła :sad:
    a tak to się balkonujemy codziennie po 2, 3 godziny nieważne czy wieje, sypie śniegiem itp :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeFeb 26th 2012
     permalink
    A potem to juz nauczyłam się sprowadzać wózek po schodach, bez dźwigania go. Zjeżdżał, a ja tylko pilnowałam, żeby nie za szybko:-P
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    dzięki dziewczyny:) u mnie raczej chodniki wchodzą w grę więc będę oglądać te ze skrętnymi i tylko zwrócę uwagę żeby była blokada.
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    mkd: Dziewczyny przepraszam, ale myślę że nie uda mi się przebrnąć przez 40 stron postów stąd po prostu zapytam czy możecie mi może polecić jakiś podwójny wózek dla dzieci w różnym wieku?


    My podjęliśmy decyzję, że kupimy ten. Czytałam o nim bardzo dużo pozytywnych opinii. Generalnie chyba fajny wózek ale z własnego doświadczenia to będę mogła polecić dopiero po wakacjach:)
    Tylko jest trochę drogi:-/
    http://www.babyjogger.com/city_select_lp.aspx
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeFeb 27th 2012 zmieniony
     permalink
    no fajny jest ale 3tys to faktycznie sporo ehh. śliwson a nie wiesz czy można je gdzieś w warszawie obejrzeć ?

    my się zastanawialiśmy nad czymś takim
    http://allegro.pl/tandem-deluxe-k-74-elegant-rok-po-robku-kees-i2158700395.html">

    lub takim
    http://allegro.pl/wozek-dla-dwoki-rok-po-roku-philteds-kokon-i2169054591.html">
    lub
    http://allegro.pl/jane-twin-two-matrix-gondola-fotelik-blizniakow-i2168065762.html">

    przepraszam nie umiem wklejać linków :(
    dla mnie najważniejsze by był lekki i się łatwo składał, no i jednak tereny podmiejskie, najfajniejszą opcją jest normalny wózek i podnóżek dla starszaka ale fel będzie za mały jeszcze by nie mieć prywatnego siedziska.
    --
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    http://www.prenatal.nl/shop/Kinderwagens-Duowagens.htm?id=cat5930090
    ja znalazłam takie podwójne wózeczki i widziałam w praktyce tu w Holandii najlepiej się sprawdzają nawet w autobusie ! te który mają 2 siedzonka koło siebie , lub te które dzieci są jedno za drugim tu jeszcze jest modne taki podnóżek dla drugiego bąbla może stać siedzieć
    http://www.prenatal.nl/shop/Kinderwagens-Accessoires-kinderwagens/Lascal-BuggyBoard-Maxi-32620.htm?startValue=1&rangeValue=9&prevVisit=true&id=32620 sama takie cudo kupiłam na razie nie mam możliwości korzystać mam składaną parosolke i nie ma gdzie tego zamontować
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    mkd: no fajny jest ale 3tys to faktycznie sporo ehh. śliwson a nie wiesz czy można je gdzieś w warszawie obejrzeć ?


    Z tego co się orientowałam, można go zobaczyć w sklepie na krasnobrodzkiej.
    Linki nie działają ale rozszyfrowałam o jakie wózki chodzi:)
    Jeśli chodzi o tandem- ja odrzuciłam te wózki, gdzie dla maluszka trzeba kupić ten kokon bo to malutkie jest;-( Maluch się mieści do max 3-4 mies a potem musisz już wozić w spacerówce bo się nie mieści :-/ W moim przypadku to odpada. Rodzę w lipcu więc maluszka chciałabym całą zimę przewozić w gondoli.

    Jeśli chodzi o wózki phil&teds- oglądałam ten wózek i niestety dla mnie to drugie siedzisko tak nisko i ztyłu to porażka ;-( Mam wrażenie, że wozi się malucha pupą po podłodze;-( Jak już wozisz 2 w spacerówkach to to z tyłu gucio widzi na spacerze...No i znowu ta sama historia z kokonem dla niemowlaka...

    Jane- fajny ale dla nas za duży. Ja mam niestety mały przedpokój. Musiałam znaleźć wózek podwójny ze stelażem niewiele większym od pojedynczego. Jogger ten warunek spełnia. Większość tych wózków gdzie siedzisko jest za siedziskiem ma 1,5m długości prawie a to dla mnie zdecydowanie za dużo...

    Jogger jest faktycznie drogi. Nie kosztuje 3 tys jak napisałaś (na szczęście) ale i tak musimy sprzedać wózek którym teraz jeździmy, żeby móc sobie na niego pozwolić. Wersję z gondolą i spacerówką można kupić za niecałe 2tys. Drugą spacerówkę trzeba wtedy kupić po jakimś czasie ale ja się wstrzymam. Zobaczę, czy Tymo będzie wtedy jeszcze potrzebował jeździć. No i fajne w tym wózku jest to, że normalnie może być potem wózkiem pojedynczym jak CI starsze wyrośnie.
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    mkd ja polecam iCandy na prawdę super wózek wcale nie duży jak na podwójny składa się jedną ręką i super zwrotny i fajnie się go prowadzi :) no i nie jest ciężki
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    Puzzle: mkd ja polecam iCandy na prawdę super wózek wcale nie duży jak na podwójny składa się jedną ręką i super zwrotny i fajnie się go prowadzi :) no i nie jest ciężki


    Mi się tylko nie podoba, że dziecko które jedzie z tyłu zawsze jest niżej. Może jestem jakaś przewrażliwiona ale mam wrażenie, że na spacerze widzi tylko plecy brata/ siostry... :-/
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 27th 2012 zmieniony
     permalink
    Kasiek specjalnie dla Ciebie: Łucjowa bryka:)





    i zdj 'koszyka'


    uczę sie po mieszkaniu jazdy tym wózkiem, bo z ta skrętną osią tylną to nie takie proste ;]
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    Bardzo ładny ten mutsy
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    flavia: Łucjowa bryka:)


    ja wiem że u mnie to duuzo za wcześnie ale ja też się w tym wózku z mężem zakochałam :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    Mi się tylko nie podoba, że dziecko które jedzie z tyłu zawsze jest niżej. Może jestem jakaś przewrażliwiona ale mam wrażenie, że na spacerze widzi tylko plecy brata/ siostry... :-/


    Woziłam dzieci z różnicą roczną tzn Hanula miała rok i 4 miesiące a Kubulek miesiąc i Hania nie narzekała bo przynajmniej w tym modelu który ma koleżanka siedzisko spacerowe można ustawiać w dwie strony więc wcale nie musiała być twarzą do gondoli brata ale mogła być też przodem do kierunku jazdy ( nie wiem czy logicznie wytłumaczyłam)
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    Puzzle: Woziłam dzieci z różnicą roczną tzn Hanula miała rok i 4 miesiące a Kubulek miesiąc i Hania nie narzekała bo przynajmniej w tym modelu który ma koleżanka siedzisko spacerowe można ustawiać w dwie strony więc wcale nie musiała być twarzą do gondoli brata ale mogła być też przodem do kierunku jazdy ( nie wiem czy logicznie wytłumaczyłam)


    O widzisz i tego na rysunku nie widać a to bardzo dużo daje. To zmienia postać rzeczy:) Zatem fajny ten iCandy:)
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    flavia: Łucjowa bryka:)


    Świetny:)
    Ja byłam kiedyś zakochana w mutsy ale te stelaże... Eh... zdecydowanie za duże dla nas ;-(
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    O widzisz i tego na rysunku nie widać a to bardzo dużo daje. To zmienia postać rzeczy:) Zatem fajny ten iCandy:)


    Mi się jego waga i lekkość prowadzenia bardzo podobała i to, że nie jest taki kombajnowaty tylko mały i zwrotny :) ale gondole i spacerówka są duże :)
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    my niby mamy dużo miejsca, ale moje zastrzeżenia są podobne do twoich, słaby dostęp do tego maluszka co jest niżej. te 3 tys to znalazłam na jakiejś stronie, niecałe 2 brzmi dużo lepiej niż 3.
    Myślałam że piszesz o takim stąd te 3 tys
    http://ekowozki.pl/manufacturer/baby-jogger/Baby-Jogger-City-Select-dla-blizniakow.html?PHPSESSID=a2e12602a37678a398d1150522732d25
    Mi w tej jane średnio wygląd odpowiada.

    te icandy fajne tylko cen nigdzie nie widzę. My chyba z uwagi na cenę poszukamy używanych :( choć nie ma ich bardzo dużo i trzymają cenę.
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    na allegro używany iCandy 610 zł http://allegro.pl/wozek-blizniaczy-icandy-pear-i2162711482.html w UK koło 600 funtów nowy kosztuje a waży 10 kg więc malutki jak na wózek podwójny :) Fajne są też mamas&papas ale to też nie każdemu muszą się podobać ( mi średnio odpowiada położenie starszego rodzeństwa w nim
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 27th 2012
     permalink
    mkd: Myślałam że piszesz o takim stąd te 3 tys


    Bo ja po takim piszę (dokładnie ten model) z tym, że jeśli się kupuje 2 gondole to tyle kosztuje. A nam przecież na początku będzie potrzebna gondola + spacerówka czyli:
    http://ekowozki.pl/Wozki-gleboko-spacerowe/Baby-Jogger-City-Select-2w1.html
    (na jakiejś innej stronie wczoraj znalazłam za 1960zł)
    A potem ewentualnie trzeba będzie dokupić dodatkowe siedzisko ale to po min 6 mies.

    Ja bym bardzo chciała kupić tego joggera właśnie używanego ale nie ma ich w cale używanych na rynku ;-(
    --
  2.  permalink
    sliwson, patrząc na wózki patrz na kółka- z małymi nie dasz rady. Moje ważą teraz razem coś ok 16,5kg. Wczoraj jeszcze zrobiłam zakupy, więc myślę, że łączne obciążenie wózka to było ok 20kg. I gdyby wózek nie miał dużych pompowanych kółek, to poległabym kilka razy. Jednak jak wózek jest solidnie obciążony (a przy dwójce, jeszcze z dwuletnią różnicą tak będzie), to małe kółka nie sprawdzają się, bo musisz włożyć więcej siły, żeby pokonać każdą nierówność, czy choćby pod krawężnik podjechać. Po prostu musisz wyżej unieść solidnie obciążony wózek. Przy małych kółeczkach to bym chyba sobie wczoraj język przydepnęła zanim bym do domu dotarła :devil:
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeFeb 28th 2012
     permalink
    ceri a jaki wy macie wózek?
    --
    •  
      CommentAuthorcerisecerise
    • CommentTimeFeb 28th 2012 zmieniony
     permalink
    Mam Roana Maritę i nadstawkę na gondolę. Więc koła są duże, pompowane.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.