Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 28th 2012
     permalink
    Ceri a jeździłaś kiedyś wózkiem z małymi kołami? :)
    Pytam bo ja też miałam wyrobioną pewną opinię i się miło zaskoczyłam. Teraz jeżdżę wózkiem z naprawdę małymi kółkami bo zależało nam na małym stelażu ale ten wózek jest super amortyzowany i nie sprawia mi to najmniejszego problemu. Przy moich kołach teraz, koła w joggerze są duże:)
    Rozmawiałam o tym też ze sprzedawcą w sklepie i z tego co mówił, najważniejsze są te tylne koła. Jeśli one są większe, nie ma problemu z prowadzeniem nawet obciążonego wózka (no chyba, że w ekstremalnych warunkach w jakimś lesie itp).
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeFeb 28th 2012
     permalink
    Sliwson, jaki masz wozek ten z malymi kolkami? To jest spacerowka ?
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 28th 2012
     permalink
    montenia: Sliwson, jaki masz wozek ten z malymi kolkami? To jest spacerowka ?


    Nie, mam wielofunkcyjny I'COO pii.
    --
  1.  permalink
    Sliwson, no właśnie mam porównanie :wink: i to nie z jednym, ale z kilkoma. I przy mniejszych kołach miałam ten problem, że na nierównościach wózek się "blokował", no po prostu hamowałam w miejscu. i takie rzeczy najbardziej widać przy mocno dociążonym wózku. Ale skoro Tobie to nie robi różnicy, to tym lepiej dla Ciebie- będziesz miała większy wybór
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeFeb 28th 2012
     permalink
    Może mi się trafiły fajnie zrobione te małe koła w wózku bo naprawdę mi to nie przeszkadza. W każdym razie zanim ja się na jakikolwiek wózek zdecyduję zawsze muszę go pojechać, zobaczyć i obmacać. Na pewno wtedy zwrócę na to uwagę:)
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 28th 2012 zmieniony
     permalink
    Odnośnie wózków bliźniaczych tudzież rok po roku znalazłam jeszcze kilka fajnych może komuś się przyda :)

    http://www.twinsuk.co.uk/products/101394/Zoom-Twins-Travel-System---Jet-Black-/
    http://www.twinsuk.co.uk/products/101245/Bebecar-Vector-Duo-Twin-Pram-&-Travel-System/
    http://www.twinsuk.co.uk/products/101239/Easywalker-Duowalker-Twin-Pram-/
    http://www.twinsuk.co.uk/products/101234/Out-n-About-Nipper-Double-360-Twin-Buggy/
    http://www.twinsuk.co.uk/products/101366/Mountain-Buggy-Duo-Double-Pram-/
    http://www.twinsuk.co.uk/products/100924/Baby-Jogger-City-Mini-Double-Buggy-/
    http://www.twinsuk.co.uk/products/101697/Bebecar-One-&-Two---Single-or-Twin-Pram/
    http://www.twinsuk.co.uk/products/101475/Jane-Twin-Two-Matrix-Light-Travel-System/
    http://www.twinsuk.co.uk/products/101132/First-Wheels-City-Twin-Pram/


    A tu trojacze :)

    http://www.twinsuk.co.uk/products/101008/T3-Jogger-Twin-and-Triple-Buggy/
    http://www.twinsuk.co.uk/products/100915/OBaby-Triple-Buggy-/
  2.  permalink
    Ja widziałam na żywo tego Easywalkera i gdyby nie a)jego cena b) i tak nie mam gdzie trzymać, to bym kupiła dla mojej dwójki, bo naprawdę fajnie wyglądał
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    My kupiliśmy wózek Dada Etno, kolor- Denim http://dadaparadisogroup.com/produkty/cat/17 . Jeszcze nie wiem jak się sprawdzi, ale kierowałam się opinią koleżanki, która go używa a także tym co usłyszałam od innych koleżanek i Waszymi opiniami na forum. Termin porodu mam na 31.08.2012, w związku z tym, to co było dla mnie istotne: ma dużą i szeroką gondolę: dług. 86 cm, szerokość 41 cm. Pewnie do marca/ kwietnia (7 mcy) dziecko w niej pojeździ. Poza tym "niby" jakościowo dobry materiał (tak powiedział nam Pan w sklepie pokazując wiele różnych wózków). Kolor według nas- super, takiego właśnie szukaliśmy! Jedyny minus, to mały fotelik samochodowy 0-10 kg, ale potem kupimy 9-25 kg z regulacją do leżenia i też będzie ok. Moim zdaniem cena tego zestawu jest akurat, a nawet powiedziałabym, że tania (1300 zł). Mojej koleżance koła w tym wózku bardzo się sprawdziły, pompowane, przednie skrętne 20 cm, duże 28 cm. Na pierwszy rzut oka wydały mi się małe, ale jak wypróbuję, to napiszę co i jak :bigsmile:
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    judka25: Termin porodu mam na 31.08.2012


    i już kupiliście wózek ??????? szybciutko strasznie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    Tak, bo mieszkamy w Austrii, a akurat teraz mój mąż był w Polsce w delegacji, więc kupiliśmy, bo zdecydowanie tańsze są w Polsce wózki. Poza tym planuję w kwietniu- maju już kupić wszystko żeby nacieszyć oczy :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 29th 2012 zmieniony
     permalink
    A może ktoś ma doświadczenie z tym wózkiem ?
    --
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Fausti86: A może ktoś ma doświadczenie z tym wózkiem ?


    Nie wiedziałam jeszcze takiego,ale świetny wygląda bardzo praktycznie nawet dla mniejszego dzieciątka ten ogranicznik w spacerówce, i kolorki fajne cena też do zniesienia , jedno co nie wiem czy jest wam potrzebny pakowny "dól- koszyk, zakupowy" bo ten jest dość mały ja używałam 3 lata
    http://allegro.pl/wozek-espiro-atlantic-3w1-torba-fotelik-wys-0-i2150962307.html i jeśli mogła bym komuś polecić i lubi taki styl i taki wzory i kolory jest niesamowity , w rodzinie mamy takie 3 i wśród znajomych również :)
    --
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Folky- S ma jednak dłuższą gondolę, a na koszyku na zakupy, jakoś bardzo mi nie zależy... opinie w necie raczej pozytywne i akurat kolor jaki chcemy :) Mamy jeszcze trochę czasu, trzeba się porozglądać :)
    --
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Powiem Ci córcia, jeździła w zimie ur. w styczniu w śpiworku w kocu a dużaaaa się ur. 62 cm a i tak jeździła przez pół roczku jak zaczęła pewnie siedzieć ,zmieniliśmy na spacerówka była taka malutka w niej ale potem posłużył nam do 2,5 i zmieniliśmy na spacerówkę , ale różnica w jeździe miedzy pompowanymi a piankowymi niesamowita :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorFausti86
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    No ja właśnie nie wiem, jak my długo pojeździmy gondolą, bo termin mam na lipiec, więc dobrze by było, aby posłużyła przez zimę. Choć nie wiadomo, czy Maleństwo będzie chciało tak długo jeździć w gondoli :wink:. Koła pompowane to dla mnie podstawa! :):wink:
    --
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    No muszę powiedzieć ci siedzące maleństwo mieliśmy obawy żeby siedziała w gondoli kupiliśmy szeleczki ale bezpieczniej i wygodniej było w spacerówce.
    a my nap. mieliśmy bardzo ciepły śpiworek w tej spacerówce oczywiście w kombinezonie jeździła ale śpiworek też miała taki cały wkładany jak śpiworek do łóżka wyścielony polarkiem, ale sami zobaczycie z czasem jak to będzie , najważniejsze żeby Kruszynka była zadowolona :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    No ja właśnie nie wiem, jak my długo pojeździmy gondolą, bo termin mam na lipiec, więc dobrze by było, aby posłużyła przez zimę. Choć nie wiadomo, czy Maleństwo będzie chciało tak długo jeździć w gondoli :wink:. Koła pompowane to dla mnie podstawa! :):wink:


    Fausti ja Tyma (urodzony 14.07) woziłam w gondoli do końca lutego bo bałam się mrozów i spoko się mieścił:)
    --
    •  
      CommentAuthornikkitaa
    • CommentTimeMar 1st 2012 zmieniony
     permalink
    Ja sie zastanawiam nad tym wózkiem w kolorze sand beige :) Najbardziej mi sie podoba poręcznośc po zlożeniu -widac, że nie zajmuje dużo miejsca więc jak założy się fotelik i gdzies wybierze samochodem, to wiem ze przynajmniej stelaż wrzuce na tylnie siedzenie jak bagażnik będzie zapchany ;D
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    mi on przypomina x-landera i jeśli miałabym między tymi dwoma czyli Twój a x-lander to wybrałabym x-landera
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    a ja wam powiem z doswiadczenia, ze jakikolwiek bym wózek wielofunkcyjny nie miała to potem i tak kupuje osobna spacerówke :wink: niby kupujac dzieciom wózki ( a troje mam ) patrzyłam na funkcjonalnosc, wielkosc, wygode na poczatek i potem, a i tak potem cos wynajdowałam co było nie tak. Dlatego teraz nastawiam sie, ze kupie klasyczna gondole + fotelik wpinany w stelaz a spacerówka bedzie po Cysi lub ew kupie nowa :)
    ostatnio miałam Jumper tako ale tego z duzymi kołami i super sie sprawdził, spacerówka w sumie tez nawet w lesie bez problemu dawała rade tyle ze jednak ja Cyska skonczyła 1,5 roku to juz grzmotem wielkim sie okazała i nieporecznym, chocby dlatego ze trzeba było sciagac siedzicko aby ja złozyc - kupiłam nie mniejsza, tyle ze poreczniejsza bo GRACO TreKKO i jestem z niego bardzo zadowolona :)choc Cyska 2,5 letnia raczej juz na piechote wszedzie chodzi :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    nikkitaa: Ja sie zastanawiam nad tym wózkiem w kolorze sand beige :)


    wg mnie ma beznadziejny podnóżek w spacerówce - tzn. chyba nie jest o regulowany co dla mnie ma znaczenie, bo mi dziecko sporo spało na wiosnę/lato w wózku podczas spaceru. I o ile jak jeszcze nie miała roczku to by mi to nie przeszkadzało, to jednak potem nóżki podczas snu by zwisały na dół - czyli mało komfortowo.
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeMar 9th 2012 zmieniony
     permalink
    Witam doswiadczone operatorki wozkow ;) (nie widlowych)

    czy ktoras z Was dziewczyny posiada, posiadala badz miala stycznosc z wozkiem Joolz Day?
    http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1547

    jestem bardzo ciekawa Waszych spostrzezen na jego temat. Jakie widzicie plusy i minus?

    Dziekuje i pozdrwiam.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    Matylda nie miałam tego wózka, ale jestem zdecydowaną przeciwniczką takich spacerówek, bo jeśli się nie mylę to jest taka kubełkowa, że dziecko leżąc ma cały czas zgięte nóżki - przyglądałam się tym wózkom na spacerach i wątpię czy to jest zdrowa pozycja na dłuższą metę dla dziecka. Nie wiem jak ty będziesz spacerować, ale ja w lecie potrafiłam cały dzień gdzieś łazić z Iwonką, wracałyśmy na przewijanie, jakieś karmienie i szłyśmy z powrotem. Ona w tym wózku sporo spała.
    --
  3.  permalink
    _kasiek_ dziekuje za odpowiedz.
    Szczerze to jestem zupelnie raczkujaca, zeby nie powiedziec pelzajaca w temacie wozkow i nawet nie za bardzo wiem jak wyglada sapcerowka kubeklkowa a jak nie-kubeklowa.

    Ogolnie to Jollz jest szukaniem tanszego rozwiazania, gdyz od pierwszego wejrzenia zakochana jestem w Mylo Mamas and Papas.
    I teraz sie zastanawiam i obawiam czy to tez aby nie kubelkowa?
    http://www.mamasandpapas.com/product-mylo-pushchair-welly-greenlime-jelly/221721000/type-i/
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    Matylda ale one cenowo są w podobnej kwocie a mieszkając w UK masz serwis na miejscu więc ja nawet nie próbowałabym kupić wózka w Polsce bo w razie awarii będziesz wysyłać aby naprawili ?

    A co do tego czy kubełkowa mam wrażenie, że ta też jest kubełkowa ale na żywo jeszcze nie widziałam więc nie wypowiem się na 100 %
  4.  permalink
    Puzzle ja myslalam o tym zeby go kupic w UK, bo taka opcja tez jest.
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    Aaaaa no chyba że tak ale ja tak jak kasiek i kilka innych osób na forum jestem przeciwna spacerówkom kubełkowym bo to tak samo jak dziecko wożone w foteliku zamiast gondoli :(
  5.  permalink
    mylo ma swietna duza gondole co jest plusem.
    po drugie jest idealny dla kobiet wysokich, a ja do nich naleze.

    Wiem ze glupek ze mnie ale moze mi ktos pokazac spacerowke kubeklowa vs niekubeklowa?
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    kubełkowa np. Quinny buzz
    http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/categorydisplay12_10751_14552_brand_set_-1__10001?N=384&rw.cm=Google,ppc,quinny+buzz+uk&cm_mmc=icrossing-_-Google-_-Quinny+Buzz+3+2008+Design+-+Black-_-quinny+buzz+uk&OVMTC=Exact&site=&creative=9338548573&OVKEY=quinny%20buzz%20UK&url_id=11125390&adpos=1t1

    Niekubełkowa np.Jane Slalom R Transporter
    http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_131732_10001
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    Dla wysokich osób bardzo dobra jest np Emaljunga ( ma regulowaną na wysokość rączkę) i wysoko umieszczoną gondolę nie trzeba się bardzo pochylać
    • CommentAuthorjod
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Dziewczyny,pomóżcie mi, please.
    Bo już mi się kręci w głowie. Chodzi o:
    1. Wózek, wielofunkcyjny;
    2. Od noworodka, czyli z gondolką;
    3. Dziecko rodzi się w sierpniu 2012, wydaje mi się że spacerówka powinna być dość duża, coby się jeszcze na jesień i zimę 2013 zmieściło dziecię. Z zimy srogie i wietrzne;
    4. Wózek będzie jeździł pod ogromną górę, za domem las, wertepy, chodniki często żwirowe;
    5. Musi być przepinany kierunek jazdy dziecka, najlepiej przekładana rączka;
    6. Mieszanie 3 schodki do góry -z tego punktu widzenia waga nie ma wielkiego znaczenia. Raczej chyba ekspresowość składania tez nie jest priorytetem, choć nie pogardzę
    7. Rozmiary wózka - do fiata punto powinna się spacerówka zmieścić.
    8. Cena, mogę kupić używany-najchętniej zresztą, więc jako tako mogę rozważyć mercedesy.

    I teraz:
    1.Polecono mi Quiny Speedy, ale spacerówka się nie rozkłada na płasko, to akurat dyskwalifikacja. Przecież nie będę 4 miesięcznego dziecka wozić cały czas na spacerach na pół siedząco.
    2. Polecono mi Mure, ale ona ma bardzo małą spacerówkę. Niby ma małe gabaryty po złożeniu, ale spacerówka jest sztywna i wyprofilowana jak fotelik, więc miejsca zajmuje dużo. Ze względu na małą spacerówkę i to chciałabym aby zimę 2013/14 jeszcze dziecko w nim obskoczyło wydaje mi się to złym trafem.
    3. Polecono mi Bartatinę i Fyn. Ale te wózki są wielkie i ciężkie i nie mają skrętnych kółek i akurat z terenowością chyba wiele wspólnego nie mają, zwłaszcza że będę go z dzieckiem pchać pod wielką górę codziennie. Ale już na stromej ścieżce chyba nie oblecą. Czy one faktycznie są takie wielkie?
    4. Jak łatwo się zorientować po ilości wątpliwości, to nasze pierwsze dziecię, więc ten wózek obskoczy może nasze kolejne dziecko.
    5. Generalnie z pokorą przyjmę wszystkie rady i uwagi bo już mi procesor pada...
    • CommentAuthorjod
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Aha, chyba priorytetem jest, żeby spacerówka była wygodna dla dziecka i żebym była w stanie na terenie średniawym, bardzo stromym, często masakrycznie oblodzonym wjechać tym wózkiem i żebym mogła dziecko obrócić od zawietrznej, bo wieje nieźle (Norge). Chciałabym żeby sobie dziecko mogła w niej wygodnie spać na spacerach.
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    jod a rozważałaś emaljungę
  6.  permalink
    jod: Polecono mi Bartatinę i Fyn. Ale te wózki są wielkie i ciężkie i nie mają skrętnych kółek

    Fyn ma przednie skrętne
    jod: akurat z terenowością chyba wiele wspólnego nie mają

    Ja mam Roana, w sumie ten sam typ wózka co Bartatina i uważam, że JEST to wózek terenowy. Daje radę każdej nawierzchni- przerabiałam las, żwir, śnieg, błoto.
    --
    • CommentAuthorjod
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Właśnie w Norwegi są bardzo popularna, ale nic o nich nie wiem, jaki fotelik tam wchodzi (celujemy stępnie w maxi cosi carbo fix) i z fot wydają mi się raczej retro niż na teren...i wydawało mi się na fotach że nie rozkłada się całkowicie?

    A któryś z nich wydaje Ci się godny rozważenia?
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    moi znajomi chyba mają maxi cosi ale głowy nie dam na 100 % a prowadzi się go w terenie super :) oni jeżdżą po góach, lasach i wertepach :)
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    jod a chcesz żeby miał skrętne koła ?? bo ja ze swojego doświadczenia powiem ci, że przy terenie typu las, wertepy to się kompletnie nie sprawdza i i tak trzeba te koła blokować
    --
    • CommentAuthorjod
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Prawdę mówiąc co do skrętnych kół, jak patrzyłam w sklepie, to bym je chyba od razu zablokowała, bo raczej przeszkadzały niż pomagały...tak więc prawdę mówiąc nie wiem, chyba nie jest to priorytet, zwłaszcza że dużo osób twierdzi tak jak Ty, że bardziej przeszkadzają niż pomagają. Zatem, chyba niekoniecznie skrętne koła.
    • CommentAuthorjod
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Mogę kupić ten wózek:
    http://www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/annonse?finnkode=33577640
    650 PlN to chyba nie wygórowana cena...
    tylko znowu, nic o tym wózku nie wiem...
    • CommentAuthorjod
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    My mamy jedo vedi , ma skrętne koła ale używamy ich tylko w supermarketach gdy trzeba manewrować między półkami :wink:
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    • CommentAuthorjod
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Agnike
    Co sądzisz o jedo vedi, ponoć jest bardzo duży po złożeniu, jakbyś go oceniła w terenie i pod kątem tych wymagań co opisałam wcześniej. to też jeden z wózków które poważnie bierzemy pod uwagę, także baaardzo mnie opinia użytkownika interesuje.
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Czy duży ? hmmm ... gabarytowo raczej jak inne wózki ;)
    Wagowo ciężki fakt, ale mamy windę więc akurat waga była mało ważna.
    Ma dużą gondolę córcia w niej jeździła do 8 miesiąca, gondola ma regulowane oparcie co było wygodą bo zimą nie musiałam jej przesiadać do spacerówki.
    Był testowany w lesie,na śniegu i plaży , sprawdził się w 100%.
    Ma przekładaną rączkę co też bardzo wygodne jest :)
    Spacerówka jest obszerna i rozkładana do pozycji leżącej :) Zuzia niebawem ma 2 lata i jeszcze sporo miejsca w niej :bigsmile: wygodny w prowadzeniu ;) dziecko+pełen kosz zakupów śmiało prowadzę jedną ręką :bigsmile:
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    • CommentAuthorjod
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Dzięki za info
    Przednie koła są piankowe i mniejsze, tak?
    Nie sprawia to że trudniej się go prowadzi właśnie pod górę (choć tu raczej małe przełożenie sprawia że może właśnie łatwiej?), po wertepach?
    • CommentAuthorjod
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Aha masz z jednym kółkiem z przodu, czy dwoma?
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 10th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja mam Nestor Quenne i mieszkam przy lesie, jezdze po takich wertepach, ze szok. I przednie skretne nic w tym nie przeszkadzaja, w ogole ich nie blokuje. Gondola duuza, mala jezdzi w niej od lipca 2011 czyli 8 m-cy i ma jeszcze troche miejsca mimo kombinezonu. Spacerowka duza, rozkladane siedzisko na plasko (jeszcze nie testowalismy w uzyciu:), tylko zalozylismy na stelaz. Miesci sie do punto po rozlozeniu(tesciu ma). Daje rade wszedzie i nie jest w niebotycznej cenie. Aha, gondole, spacerowke i fotelik mozna montowac w obu kierunkach (nie ma przekladanej raczki, ale moment sie wszystko przeklada) Gdybym miala jeszcze raz kupic, tez bym kupila.

    O ja mam dokladnie taki kolor i wzor.


    Uploaded with ImageShack.us
    http://www.nestor-wozki.com/produkty/quenne/wocoll.html
    • CommentAuthorjod
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    montenia
    Kółeczka są piankowe?

    Jak w ogóle uważacie, że koła pompowane, to rzeczywiście wygoda dla dziecka, czy chwyt market?
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 10th 2012 zmieniony
     permalink
    Jod, pompowane. na takich terenach jak jezdze piankowe sa ..do bani. Mam spacerowke z piankowymi kolami . Dla mnie tylko pompowane (mimo wagi), a piankowe po markecie:)
    Aha, raczka jest do regulacji:). Dobre dla wysokiego i nieskiego.
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Dwa kółka , piankowe ale nie przeszkadzają by pchać wózek pod górę :wink: i po wertepach też sobie dobrze radzi :)

    Mamy dokładnie taki
    JEDO VEDI
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Kurcze, napiszcie mi dziewczęta jakim cudem wozicie dziecko w gondoli do 7-8 m-ca? U mnie koło 6 już nie było o tym mowy, leżeć nie chciała za nic na świecie,( o gabarytach nie wspomnę.)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.