Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Ja chciałam fioletowy, ale mój m. uparł się na czarno-czerwony no i ustąpiłam w końcu niech też o czymś decyduje ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    cho bardzo fajny, widziałam go, ale dla chłopca odpada bo ten fiolet jest taki bardziej dziewczyński:wink:
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Dlatego bardzo fajny wybor z tym dzinsem. On mi bardzo pasuje dla chlopaka:-)
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    cho: Dlatego bardzo fajny wybor z tym dzinsem. On mi bardzo pasuje dla chlopaka:-)

    noo to sie cieszę:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Co do wozka to przetestujemy go jak maluchy sie urodza i napiszemy opinie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    cho: Co do wozka to przetestujemy go jak maluchy sie urodza i napiszemy opinie


    noo, strasznie mi sie spodobał jak go testowałam w sklepie- z łatwością skręcal czy skladał sie, przy tym wygląda na solidnie wykonany:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Ja na poczatku o nim myslalam, ale po przetestowaniu w sklepi sie zdecydowalam. Zobaczymy jak sie sprawdzi na lesnych duktach i miejskich chodnikach. Nie moge sie doczekac.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    a zamówiliście już? kiedy macie go dostac?
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Tak zamowilismy. Czeka sie okolo miesiaca, ale i zdaza sie ze 1,5. Zalezy ile zamowien ma firma Jedo. Tera ida swieta wiec mysle ze kilka dni sie moze term im przesunac, ale z tym sie liczylam i nie pali nam sie. Zamowilismy 1 kwietnia. Dam znac jak przyjedzie do sklepu.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    super, dziękI! mysle, czy by może już zamówic:) a wiesz moze czym rózni sie linie freeline od classic?
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    freeline ma dwa okienka w budce jedno u gory drugie z tylu budki, a classic ma tylko z tylu....
    --
  1.  permalink
    Cobraczku moim zdaniem ten wozek chicco nie zda egzaminu podczas polskiej zimy oraz jesiennych spacerow po parku ze wzgledu na malenkie kolka (liscie spadajace z drzew bardzo lubia wlazic miedzy kolko a ten mikro blotniczek co w polaczeniu z blotem skutecznie je blokuje)...bylam posiadaczka chicco liteway ma podobne kolka i niestety po niecalym roku uzytkowania jedno sie zlamalo :(

    mnie dzisiaj natchnelo na ogladanie spacerowek i zauroczyla mnie maxi cosi mura 3...mial ktos stycznosc z tym wozkiem??? od razu napisze ze waga mnie nie przeraza bo nie mam wozka gdzie wnosic a potrzebuje wozka na duzych kolach wlasnie na wypady do PL i spacery po parkach :) do tego ma przekladana raczke, rozkladane oparcie i kosz na zakupy...gondoli nie bedziemy kupowac bo mamy wozek po Miniku...cenowo ta mura 3 tez nie wyglada najgorzej bo uzywane chodza juz za troszeczke ponad 100 funtow wiec za cene typowej parasolki...

    wozek
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    cho: freeline ma dwa okienka w budce jedno u gory drugie z tylu budki, a classic ma tylko z tylu....


    aha:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    ja gdzieś czytałam (chyba nawet na allegro), że jedno fyn classic ma bardziej okrągłą budkę patrząc z bok, a freeline -sportową, czyli bardziej kwadratowa ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Vsti: ja gdzieś czytałam (chyba nawet na allegro), że jedno fyn classic ma bardziej okrągłą budkę patrząc z bok, a freeline -sportową, czyli bardziej kwadratowa ;)


    o super, że piszesz, dzieki!:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    tu dobrze to widać tą różnice w budkach ;)
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Czyli obie many racje. Ja nie zauwazylam ten roznicy z budkami :)
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    cho dokładnie kształt budki i okienka ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Vsti: tu dobrze to widać tą różnice w budkach ;)

    dzięki

    a teraz weszłam na strone jedo i jest porównanie modeli jedo fyn i jedo fyn cc//no i one róznią się wymiarami i wagą!
    tylko nie wiem co cnaczy fyn a co fyn cc:confused:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    na pewno maxi ma przekładana raczke?? chyba tylko siedzisko montowane w dwóch kierunkach
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    spojrzałam na tą stronę i też nie mam pojęcia co to te cc :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Vsti: spojrzałam na tą stronę i też nie mam pojęcia co to te cc


    no to se wymyslili:angry:
    --
  2.  permalink
    mooniia: na pewno maxi ma przekładana raczke?? chyba tylko siedzisko montowane w dwóch kierunkach

    rzeczywiscie chyba masz racje...nie przyjrzalam sie dokladnie zdjeciom :)) pal licho opcja montowania siedziska w dwoch kierunkach tez mi odpowiada :))
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Patka, ale siedzisko chyba nie jest rozkladane? Bo to jest kubelkowe siedzenie, jedynie co to moze sie odchyla jakos, ale dziecko caly czas jest w pozycji polsiedzacej.
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeApr 4th 2012 zmieniony
     permalink
    montenia rozklada sie w ten sposob
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    A widzisz, nie wiedzialam :smile:
    Tez mi sie podobal strasznie ten wozek, ale to kubelkowe siedzisko mi sie jakos nie podobalo. I podobno jest mala ta spacerowka, ale nie wiem. Masz mozliwosc obejrzenia jej na zywo przed zakupem?
  3.  permalink
    mam i napewno obejrze...:) na zakup mam jeszcze mnostwo czasu wiec tez nie zarzekam sie, ze bedziemy sie wozic akurat nim ale poki co to moj faworyt :))
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Kakai, Visit z tego co widac i gdzies czytalam to fyn CC to pierwsza wersja tego wozka .


    Zadzwonilam do sklepu Fyn CC to Fyn 3ds z trzema kolami :)
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012 zmieniony
     permalink
    cho: Zadzwonilam do sklepu Fyn CC to Fyn 3ds z trzema kolami :)


    oo to juz wiemy, super
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Kakai ten ciazszy jest taki z trzema kolami do sklepu zadzonilam. To jest fyn 3ds czyli pierwszy fyn jakie byly.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    cho: Kakai ten ciazszy jest taki z trzema kolami do sklepu zadzonilam. To jest fyn 3ds czyli pierwszy fyn jakie byly.


    aha:bigsmile: to glupio ze na ich stronie ejszcze widnieje
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    psycho_patka: mnie dzisiaj natchnelo na ogladanie spacerowek i zauroczyla mnie maxi cosi mura 3...mial ktos stycznosc z tym wozkiem??? od razu napisze ze waga mnie nie przeraza bo nie mam wozka gdzie wnosic a potrzebuje wozka na duzych kolach wlasnie na wypady do PL i spacery po parkach :) do tego ma przekladana raczke, rozkladane oparcie i kosz na zakupy.


    przyjaciółka ma mura 4 i już niedawno pisałam na ten temat - spacerówka NIE jest kubełkowa i rozkłada się, ale rączka nie jest przekładana, tylko siedzenie montowane w dwóch kierunkach, ale jest ono dość ciężkie i raczej trudno podnieść je z dzieckiem w środku. Co do koszyka - jest dość duży, bo taki szeroki, ale generalnie nie praktyczny, bo jest niski i nie można do niego za dużo rzeczy dać bo po prostu zaczynają wypadać na boki !!!!! W ten sposób przyjaciółka pogubiła parę rzeczy. No i ta spacerówka jest ok w lecie i jak dziecko w zimie nie jest za duże. 1,5 roczne lub 2 letnie dziecko w kurtce zimowej już się do niej zwyczajnie nie mieści bo jest ona dość wąska. A i ten pałąk też niezbyt pratyczny, głupio się wypina (trzeba go wyciągnąć całego żeby wsadzić dziecko.....nazywałyśmy go z przyjaciółką kierownicą bo wyciągany za każdym razem jak kierownica w F1).
    A z plusów - wózek faktycznie super lekko się prowadzi mimo, że mało nie waży, jest bardzo zwrotny, szybko się składa rama wózka.
    --
    •  
      CommentAuthorP_Madzia
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    [quote=psycho_patka]Cobraczku moim zdaniem ten wozek chicco nie zda egzaminu podczas polskiej zimy oraz jesiennych spacerow po parku ze wzgledu na malenkie kolka (liscie spadajace z drzew bardzo lubia wlazic miedzy kolko a ten mikro blotniczek co w polaczeniu z blotem skutecznie je blokuje)...bylam posiadaczka chicco liteway ma podobne kolka i niestety po niecalym roku uzytkowania jedno sie zlamalo :(

    mnie dzisiaj natchnelo na ogladanie spacerowek i zauroczyla mnie maxi cosi mura 3...mial ktos stycznosc z tym wozkiem??? od razu napisze ze waga mnie nie przeraza bo nie mam wozka gdzie wnosic a potrzebuje wozka na duzych kolach wlasnie na wypady do PL i spacery po parkach :) do tego ma przekladana raczke, rozkladane oparcie i kosz na zakupy...gondoli nie bedziemy kupowac bo mamy wozek po Miniku...cenowo ta mura 3 tez nie wyglada najgorzej bo uzywane chodza juz za troszeczke ponad 100 funtow wiec za cene typowej parasolki...


    Ja kupuje maxi cosi mura 4 naczytalam sie o nim i moja przyjaciólka ma go od 8 miesiecy i jest bardzo zadowolona. Faktycznie jest ciezki ale ma mnostwo innych zalet. Mura 3 jest podobny. Sa bezawaryjne i skladaja sie bardzo latwo i zajmuja mało miejsca co w moim przypadku jest istotne.
    Ja mialam kupic uzywana ale stwierdzilam ze kupie nowy w uniwersalnym kolorze i bede miala ja również dla kolejnego dziecka. My też nie kupujemy gondoli tylko fotelik i spacerówkę (można kupić adaptery do wózka i wozić w foteliku)

    Treść doklejona: 04.04.12 20:54
    a co do przewiewności to podobno wystarczy kupić na zimę ich śpiworek i nie ma problemu.
    •  
      CommentAuthorBlueCactus
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    To my też pokażemy naszą bryczkę:

    [/URL]

    [/URL]

    [/URL]

    Na początku byliśmy zdecydowani na Mura4 (przyjaciólka ma i jest bardzo zadowolona). Niestety jego cena wpłyneła na zmianę zdania i kupiliśmy Mutsy Urban Rider. Czy sie sprawdzi? Pożyjemy zobaczymy :-) Najwyżej dla drugiego dziecka kupimy Murę ;-)
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    Psychopatka ,mura jest swietna moja kumpela ma .
    Ale niebierz mury 3 a 4 .
    Ja maialm mutsy 3 rider ,niesty ale sie niesprawdzal z tym kolem przednim,raz przy duzym wietrz esie wywrocil,dobrze ze malej niebylo w srodku i spadl na jezdnie w prost pod nadjezdzajacy samoch ,auto wychamowalo ,a wozek stal na chamulcu.
    Zmienilam stelaz na urban rider(4 kola) i byl rewelacyjny .
    Zachwycil mnie strasznie buzz4 ,rowniez bylam jego uzytkownikierm ,i dla drogiego dziecka wybiore mutsy lub buzza :)))

    Mialam jeszcze dwie prasolki dobrych firm,niepisze po to zeby sie chwalic czy cos tam ,ale parasolki to jest jedno wielkie g....,dziecku wisza nogi niemoze porzadnie spac w wozku....moja mala bolaly nogi ...

    Ktos tam wyzej pisal o chicco trio ,niepolecam ,moja bliska osoba miala i odrazu poszedl na sprzedaz ,zima nie da sie tym przejkechac po chodniku...

    Treść doklejona: 05.04.12 12:58
    Do dziewczyn powyzej ,dziecko na pierwsze miesiace musi miec gondole,niemozna dziecka wozic w foteliku ...
    Wiec warto sie zaopatrzyc na te kilka miesiecy :)
    --
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    Patka ja Ci nic ciekawego o mura 3/4 nie napiszę bo nie używałam ale mogę Ci napisać, że bardzo, bardzo mi się te wózki podobają:)
    Jeśli chodzi o design to zdecydowanie u mnie nr 1:)
    --
  4.  permalink
    dziewczyny dzieki za wszystkie rady, napewno wezme je pod uwage...ale tak jak pisalam na zakup mam jeszcze mnostwo czasu i napewno chcialabym najpierw poogladac sobie wozki tak na zywo w sklepie...kto wie moze moj wybor padnie na cos zupelnie innego...problem w tym ze w UK wybor wozkow z duzymi kolami jest baardzo ograniczony :)
    --
    •  
      CommentAuthorP_Madzia
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    [quote=Pomarańczka25][/quote]

    Z tego co powiedział mi pediatra nie ma przeciwwskazań do wozenia dziecka w foteliku. Ja na dłuższe spacery mam wózek po siostrzenicy i tam jest gondola ale mam zamiar kupić mura 4 jedynie w wersji spacerowkowej z fotelikiem.
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 6th 2012 zmieniony
     permalink
    To niewiem jakiego masz pediatre ,sa przeciwskazania ,fotelik niejest na spacery ,jak sama nazwa wskazuje fotelik jest do auta ...
    Wlasnie mam ochote czasmi taka mamuske jedna z dorga w leb strzelic jak widze takie malenstwa w fotelikach na spcerze ...

    Ale niemoja sprawa ,niebede sie z toba sprzeczac ...twoje dziecko....
    Jak dla mnie to zadna oszczednosc kupic gondole.
    Mozna kupic na allegro nawet uzywana na te kilka miesiecy .

    tu masz wypowiedz experta na ten temat :))sama zdecydujesz.


    "Fotelik samochodowy jak sama nazwa wskazuje słóży do przewożenia dziecka w samochodzie.Są tak pomyślane, aby dziecko było przewożone w sposób bezpieczny.W foteliku samochodowym można przewozić dzieci już od razu po urodzeniu.Foteliki są wyposażone w specjalne wkładki zmniejszające wnętrze fotelika,a kiedy dziecko rośnie wyjmuje się wkładkę i maluch jeździ dalej.Można stosować w fotelikach TYLKO te wkładki,które są w wyposażeniu fotelika.Niedopuszczalne jest "wypychanie" fotelika poduszkami wkładanymi pod wkładkę zmniejszającą,ręcznikami i innymi pomysłami,aby dziecko w foteliku położyć.To może mieć wpływ na bezpieczeństwo jazdy.Ta pozycja jest przemyślana i nie ma tam żadnych obciążeń na kręgosłup-o co martwią się mamy.To nie jest siad prosty.Można tylko włożyć ruloniki z pieluszki pod ramionka,aby wyprowadzić rączki dziecka do przodu.
    Podczas jazdy należy robić przerwy co 2-3 godziny i wyjąć dziecko ABY ROZPROSTOWAŁO KOŚCI I PORUSZAŁO SIĘ SWOBODNIE.Tak jak my.
    Fotelik samochodowy montowany na podwoziu wózka został zrobiony,aby ułatwić mamie zakupy.Mama wyjmuje dziecko z samochodu,montuje fotelik na podwoziu i do hipermarketu-ale super spacerek Confused Confused
    Ale tylko do tego Exclamation Exclamation Exclamation
    Małe dziecko-niemowle stopniowo poznaje swoje ciało w ruchu,przez nacisk podłoża na jego ciało,ruszając się uczy się że ma długość i krótkość - kiedy kopie nogami,szerokość-kiedy rozkłada rączki,czuje=uczy się że obciążana strona jest wydłużana,stópki uderzając o podłoże uczą się że pięty "biją"a potem obciążane są zewnętrzne krawędzie stóp.Leżąc trzeba podnosić rączki do zabawek wiszących nad dzieckiem-praca przeciw grawitacji, można położyć dziecko w gondoli na brzuchu i ma ćwiczenia,kiedy wygląda na świat znad burty wózka.Ćwiczy pracę na brzuchu i nawet tego nie zauważy.
    Kiedy jedzie się na kila godzin na spacer w foteliku samochodowym.....
    1.Dzieckopowolutku pod wpływem grawitacji "zjeżdża" głową po podłożu fotelika i może spłaszczać sobie potylicę zwłaszcza dzieci o miękich kościach.
    2.Siedzi absolutnie bez ruchu-bo zabawy dłońmi to nie ruch
    3.Dzieci bawią się napinaniem się w wyprost-do tyłu,lub w zgięcie-do przodu
    4.Mają ustawione nóżki w odwiedzeniu i położone na podłożu na zewnętrznych kostkach.Nogi i stopy nie pracują prawidłowo doświadczając stopami podłoża.
    No może wystarczy Razz Mad Mad
    Nie wozimy niemowląt na spacery w fotelikach samochodowych. Exclamation Exclamation
    Fotelik do samochodu.
    Dziecko na spacer wgondoli."
    --
    •  
      CommentAuthorP_Madzia
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    Chyba niedoczytalas tego co napisałam. Po 1 mam gondole przeznaczona na dłuższe spacery, po 2 skoro lekarz powiedział mi ze nie ma problemu żeby dziecko jeździło w foteliku to chyba ma jakieś podstawy. To moja pierwsza dzidzia a ja nie mam w zwyczaju podważenia autorytetu lekarzy. Po 3 niestety samochód nie pozwala mi na zamieszczenie gondoli więc muszę mieć w czym wozić dziecko np. Do spozywczaka bo nie będę jej w rękach nosiła bo nie dam fizycznie rady...
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    do samochodu rozumiem,ale z tego co pisalas mowilas o spacerach ..spozywczak a spacer to duza roznica ..
    dobra koniec tematu ,ja mam swoje zdanie ty swoje :)
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    ja powiem tylko tyle - popieram Pomarańczkę !!!! i co innego jest wozić dziecko chwilkę po sklepie a co innego nawet na krótsze spacery....Fotelik nie jest do spacerów, dziecko jest w nim w pozycji pół leżącej a nie ma jeszcze do tego przystosowanego kręgosłupa !!!

    A co do lekarzy - niestety nie każdy jest nieomylny i przekonasz się o tym pewnie niedługo Madziu (choć oczywiście życzę ci idealnego pediatry)
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    A ja się pochwalę- dostaliśmy wózek! Wizualnie jest super, łatwo się wszystko montuje, składa (do małych rozmiarów), bardzo zwrotny, duże pompowane koła, bardzo dużo dodatków... Na razie jesteśmy bardzo zadowoleni zobaczymy, jak sprawdzi się już z Małą w terenie :P
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    popieram kasiek i pomarańczkę w 100%
    Taki mały maluch nawet w foteliku w samochodzie nie powinien jeździć zbyt długo np kilka godzin, bo to strasznie obciąża jego kręgosłup, nawet bujaczki pól leżące są przeznaczone dla dzieci od skończonego 3 m-ca życia, właśnie dlatego że kręgosłup jest jeszcze nie gotowy do takich pozycji
    Mnie również telepie jak widzę na spacerze np po zoo rodziców z fotelikiem zamiast gondoli
    co innego wizyta u lekarza, czy do sklepu na 10 minut, ale wtedy nawet nie trzeba brać stelaża, więcej czasu zabiera składanie i rozkładanie niż same zakupy
    pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    Popieram dziewczyny odnośnie NIE wożenia dziecka w foteliku... Sama mam zamiar używać go tylko w aucie, albo na szybki wypad do jakiegoś CH lub marketu, co by całej gondoli nie wozić ze sobą.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    Nie wolno wozić dziecka w foteliku dłużej niż 40 minut
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    To ja zapytam od drugiej strony, czy jest waszym zdaniem sens kupować adaptery do stelaża wózka, do wpięcia fotelika? Wózek mamy, fotelik maxi cosi cabrio fix dostaniemy do wypożyczenia od znajomych, wiem, że do mojego wózka pasuje ten fotelik, tylko pytanie, czy jest sens kupować te adaptery? Zapytałam przyjaciółkę, od której dostaniemy fotelik, czy zdażyło jej się wpinać do stelaża i przyznała, że jeszcze nie, a dzidzia ma już pół roczku. Na osiedlowe zakupy planuję i tak brać wózek, na zakupach markatowych można zamontować chyba fotelik do wózka sklepowego, przynajmniej tak widziałam w sklepie. Jak myślicie?
    -- [url=http://lilypie.com][/url
  5.  permalink
    Ja tylko dopisze ze istnieja foteliki rozkladane na plasko.
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    Kakai: Nie wolno wozić dziecka w foteliku dłużej niż 40 minut


    Któraś z dziewczyn pisała, że nie powinno się tego robić ponieważ zapadaja się dziecku płucka. Poza tym to chyba nie wygodne dla tekiego maluszka.

    Visti zrób zdjęcia wózka i się pochwal a nie tu tylko opisik:)
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    Mysle ze sie nieprzydadza ,jak szlam do supermarketu fotelik w reke i do koszyka ewentualnie wkaldalam jak niebylo ze mna meza .
    A tak zawsze nawet spiaca przelozylam do wozka :)))To jest chwilka rozlozyc wozek :)))
    AAA i niezgodze sie ze sie gondolka niezmiesci do malego auta ...

    Ja jezdzilam oplem tigra ,male autko ,maialm wozek musty wiec spory i miescil sie z gondolka ,a jak ,gondolka do bagaznika stala w poprzek ,a stelaz za siedzeniem z tylu :)))Wiec dla chcacego nic trudnego :))))
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.