Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 20th 2012
     permalink
    co do gondoli ja miałam tako jumper x i moja cyska jeździła w niej 8 m-cy az juz sama nie chciała, nie była waska za bardzo spokojnie wsadzałam i spiworek i dziecko - młoda z sierpnia.
    ja tez mam zgryz juz wczoraj ogladałam to mikado co ma vsti bodajze i juz sie nad nim zastanawiam. W zyciu nie miałam takiego problemu z wózkiem jak teraz ;) w jedo mnie to przenoszenie gondoli własnie troche przeraza
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 20th 2012
     permalink
    mooniia: W zyciu nie miałam takiego problemu z wózkiem jak teraz ;)

    Klęska urodzaju :cool: Ja wcześniej wogóle nie pomyślałam, że wybór wózka jest taki trudny, że jest ich tyle, na tyle spraw powinno zwrócić sie uwagę itd itp.... a pewnie później w użytkowaniu, to i tak połowa tych "najważniejszych" aspeków nie bedzie odgrywała roli :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 20th 2012
     permalink
    no własnie jak rodziła sie Gosia 11 lat temu to pojechałam do sklepu i wziełam co było, Marcie kupiłam w Bremen w sklepie tchibo bo był ładny i tani ;), Cysi bo tez mi sie podobał wizualnie a teraz bede miała mega problem - jakas paranoja normalnie :confused:
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJun 20th 2012
     permalink
    ja jak wybierałam to chciałam solidny, na 4 pompowanych kołach i z dużą gondolą, wygląd klasyczny - wybór padł na emmaljungę smart - i taki kupiłam za wiele nie wnikając i nie szukając, można powiedzieć pierwszy, który spełnił moje (nie takie znów wysokie) wymagania :bigsmile:
    polecam podobne podejście, bo jak się człowiek tak naogląda, naczyta to można osiwieć :wink:
    --
    • CommentAuthoreasyshare
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    Hej,

    wczoraj kupiłam wózek X-lander X run :)
    Spacerówka w kolorze Europa, gondola w Kolorze Antrarctica:





    Kupiliśmy także adapter do zamontowania na stelażu fotelika.
    A fotelik kupiliśmy Maxi Cosy Cabrio z bazą Maxi Cosi FAMILY FIX.



    Mam nadzieję, że wydana kasa zagwarantuje nam bezpieczeństwo dziecka podczas podróży. Matko, ile ja kasy wczoraj zostawiłam w tym sklepie :shocked:

    Ale, dzięki temu, że kupiliśmy wszystko u jednego sprzedawcy, dostaliśmy masę gratisów - zimowy śpiworek do spacerówki, uchwyt na butelkę, osłony przeciwdeszczowe do gondoli i spacerówki... właściwie tylko za torbę i osłonę przeciwsłoneczną musieliśmy zapłacić.

    Miałam wątpliwości co do długości gondoli, ale sprawdziłam sobie na siatkach centylowych - większość dzieci osiąga rozmiar 74 ok. roku życia. Więc mam nadzieję, że Ida przejeździ zimę w gondoli. W końcu wiemy, że może mieć problemy z przybieraniem na wadze przed i po operacji, więc chyba wielkoludem nie będzie :wink:

    X run mimo braku skrętnego koła prowadzi się jednym palcem, skręca w miejscu bez problemu, w ogóle jest leciutki, zwinny i bardzo fajny. Świetnie pokonuje przeszkody, schody, o ogóle jestem zachwycona.

    Myślę, że świetnie sprawdzi się nam jako wózek na co dzień i jako wyścigówka do biegania czy jazdy na rolkach :smile:
    Pochylone, duże, pompowane kółka wydają się być wystarczającą amortyzacją.
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    Widze, ze tez x-lander :) Mysle, ze bedzie ci dobrze sluzyl :)))
    --
    • CommentAuthoreasyshare
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    Polly, też mam taką nadzieję, bo za tę kasę...

    Zdam relację, jak już będę miała za sobą pierwszą przejażdżkę z Idą :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    Jesli w planach macie wiecej dzieci to sie na pewno zamortyzuje ten koszt. Moj wozek tez juz swoje przesluzyl a dalej prawie jak nowy jest i nie musialam teraz drugiego kupowac.
    --
    • CommentAuthoreasyshare
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    elfika: no to Ci nasciemnial bo to jest z defoltu

    co to ten defolt?

    A wysłałam zapytanie ofertowe do chyba 7 czy 8 sklepów i nikt mi nie dawał tych dodatków, tylko ten jeden.
    --
    • CommentAuthoreasyshare
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    Oprócz tego, co standardowo w zestawie, dostaliśmy gratis: spiworek zimowy do gondoli, spiworek zimowy do spacerowki, folie przeciwdeszczowa do spacerowki, uchwyt na wode.
    Więc wydaje mi sie ze sporo :)

    Penny, planowaliśmy 5 dzieci, ale jak będzie - zobaczymy :wink:
    --
    • CommentAuthoreasyshare
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    Czemu spiworek do gondoli będzie niepotrzebny wg Ciebie?
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    easyshare: Penny, planowaliśmy 5 dzieci, ale jak będzie - zobaczymy ;)

    A to chyba Ypolly pytała ;)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    • CommentAuthoreasyshare
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    Ano :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    penny: A to chyba Ypolly pytała ;)
    No chyba male zacmienie, ale wybaczam, bo mam tak samo :tongue:

    Ja kupujac piec lat temu nie mialam w zestawie zadnego spiworka, jedynie pokrowce byly na nozki i folia przeciwdeszczowa i adaptery do fotelika. My kupowalismy wtedy komplet spacerowka i gondola razem z dodatkami (torba, parasolka, moskitiera) i pamietam, ze dostalismy od sprzedawcy jeszcze fotelik jako gratis.

    Treść doklejona: 21.06.12 11:56
    Ale to tez nam sie wtedy tak udalo - i tylko dlatego, ze akurat byl to model fotelika z lat poprzednich, bo tych nowych nie mial wlasnie na magazynie i ten model nie pasowal kolorystycznie do reszty, a ja lubie sie handlowac ze sprzedawcami :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 21st 2012
     permalink
    moje dziecko późno jesienno - zimowe i też żadnego śpiworka nie mieliśmy :smile:
    dziecko w kombinezon, na to koc i heja na spacer :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJun 22nd 2012
     permalink
    monia mikado widzialas na zywo? jakies uwagi, wrazenia , opinie?
    no tako mnie pzeraza troche brakiem dostepu do kosza, a jedo znowu uszami do gondoli. Trudno powiedziec co jest dla mnie waznuiejsze...
    mikado wyglada fajnie, tylko nie jstem pewna czy tam mozna wpinac fotelik z maxi cosi, czy musi bc ichni...
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 22nd 2012
     permalink
    nie no własnie nie widzialam,a to jedo ono ma uszy materiałowe?? ja oszaleje chyba , kupie co bedzie w sklepie i tyle ;)

    Treść doklejona: 22.06.12 07:30
    ramatha: no tako mnie pzeraza troche brakiem dostepu do kosza,


    wiesz co ja moge sie wypowiedziec na temat jumpera i tam był dobry dostep, tzn oczywiscie nie włozyłam wielkiej wypchanej reklamówy ale spokojnie całe zakupy tam miesciłam.

    Treść doklejona: 22.06.12 07:31
    w foteliku maxi cosi brakuje mi znowu okrycia na nozki i niezaleznego daszka :devil:
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJun 22nd 2012
     permalink
    hmmm to ja nawet na to nie patrzylam (na zakrycie nozek)...
    ale tu wlasi ktoras dziewczyna - chyba ulcia- wypowiadala sie o recaro i walsnie porownywala do maxi cosi ze w maxi cosi jest a wrekaro nie ma...
    eh wariactwo... faktycznie :P
    a za opinie jumpera dzieki - tam faktycznie jest podobny dostep, tyle ze ilelat temu to bylo? moze cos zmienili...
    ja na razie chyba stopuje z szukeniem poczekam na targi we wroclawieu, moze wtedy wybiore. :) moze uda sie zobaczyc cos nowego... kto wie..
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 22nd 2012
     permalink
    ramatha: ale tu wlasi ktoras dziewczyna - chyba ulcia- wypowiadala sie o recaro i walsnie porownywala do maxi cosi ze w maxi cosi jest a wrekaro nie ma...

    Wywołana do tablicy :wink:
    Ja tylko wiem, że Recaro to firma produkujaca fotele do samochodów wyscigowych i dlatego mój M jest zakochany w tym foteliku i uwaza go za najlepszy :devil: i PODOBNO (bo to tylko z opinii) jest jednym z najlepszych fotelików :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    powiem Ci elfika, ze miałam z zakryciem i bez zakrycia i jednak z był lepszy :), moje dzieci niestety wiecej czasu spedzaja w foteliku bo woze starszaki na zajecia dodatkowe i czesto tam czekam, na 3 pietro w szkole muzycznej nie bede drałowac z gondola ani trzymac godzine malucha na rekach, do sklepu ze sklepu, czasem jak maja pianino półgodzinne to wczepiam fotelik w stelaz i ide na spacer, w zimie rano jak odwoze dziewczyny na zbiórke do szkołki narciarskiej to czesto wieje zacina i wtedy to zakrycie lepiej ochrania jednak.
    no mi sie przydaje, ale pewnie wystarczy fajniejszy spiworek i tez bedzie ok
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeJun 22nd 2012
     permalink
    Cześć dziewczyny:bigsmile:

    Wybór wózka to dla mnie nie lada wyzwanie.... mam już swoje typy głównie dzięki waszym opiniom ale nie miałam okazji jeszcze pochodzić po sklepach i posprawdzać bo jestem niestety przykuta do łóżka :tongue:

    Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka i zachwalała swój wózek marki Tako Captiva.
    Czy jest tu na wątku mama, która ma taki wózek i jest z niego zadowolona bądź nie???
    --
    •  
      CommentAuthorP_Madzia
    • CommentTimeJun 22nd 2012
     permalink
    A do nas dotarł Wozek :) navington - póki co kupiliśmy tylko gondole i fotelik za jakieś pól roku planujemy kupić spacerowke - albo Mclarena albo Emmaljunge scooter :)))
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeJun 23rd 2012
     permalink
    P_Madzia: A do nas dotarł Wozek :) navington - póki co kupiliśmy tylko gondole


    i jak wrażenia ?? którego macie ??
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJun 23rd 2012
     permalink
    Rumba ja mam Tako ale Acustica. .. jedyne co moge sie wypowiedziec ze te wozki maja mega wyposarzenie. Maja wszystko. Np. gondola to spiworek, folia przeciw deszczowa moskitiera, spacerowka to samo i fotelik tak samo.Do tego torba z wyposarzeniem i folia przeciwdeszczowa na nia, parasolka i rekawiczki dopinane do raczki i plecak na koszu a ia dapter do fotelika do wpiecia do stelarz . Bardzo fajnie wykonany dopracowany i przemyslany. Dla mnie bez zastrzerzen. Skretne kolka cwiczylam przy starszym synku w spacerowkowach i niestety stwierdzam nigdy wiecej...
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 23rd 2012
     permalink
    to prawda, ze tako to fajne wózki, jedyne czego mi w nich zdecydowanie brakuje to regulacja oparcia w gondoli
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJun 23rd 2012
     permalink
    ulcia- to ja mur beton bede miala recaro jak moj M sie o tym dowie ze takei sa...
    juz ostatnio jak bylismy w sklepie to stwierdzil ze on moze kupic wozek taki z oponami "niskoprofilowanymi" (naszczescie wozek byl zbeznadziejny -ale i tak o tymwspomina)
    a obok fotelikow przechodzilismy to tez uslyszlam jakies uwagi dotyczace wyscigow - kto wie czy nie wypatrzyl jakiegos recaro walsnie, bo co on przy fotelikach moglby mowic innego - tylko ja jakos nie przysluchuje sie tym tematom.

    monia- faktycznie tako nie maja regulowanego oparcia w gondoli? we wszystkich sprawdzalam, czyzbym w tako ominela ten temat?
    dziewczyny czy ktoras sprawdzala? nie ma regulacji oparcia w gonoli tako?
    wow - to minus...

    Treść doklejona: 23.06.12 08:08
    wg strony producenta w gondoli tako laret : regulacja podgłówka w gondoli.
    to o ta regulacje chodzi tak? nie wiem natomiast czy inne tako tez to maja...

    Treść doklejona: 23.06.12 08:11
    tako captiva : regulacja wysokości rączki pokrytej ekoskórą, podnóżka i oparcia zarówno w gondoli jaki i w siedzisku
    czyli pewnie maja jakas regulacje... wiec tako wraca do gry :P
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJun 23rd 2012
     permalink
    Moj ma regulacje :-) w godoli:-)
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 23rd 2012
     permalink
    o widzicie czyli te nowe maja no to git, to moze tako jednak :confused:
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorP_Madzia
    • CommentTimeJun 23rd 2012
     permalink
    Kasiek my mamy navingtona z ramą corvet w kolorze White Sea. Fajnie wyglada, ma duża gondole w której można podnieść oparcie, ma bardzo poręczy "koszyk" na zakupy jest bardzo intuicyjny ale ciezkawy - my mieszkamy w domu więc jego waga była dla nas mało znacząca. Co prawda kół nie ma skretnych ale jest bardzo "sprawny".
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeJun 23rd 2012
     permalink
    dzięki dziewczyny jak zwykle jesteście nie zastąpione:) Podoba mi się Tako wersja z eko lnu, wizualnie są bardzo zgrabne, to prawda, że wyposażenie full wypas, no i cena nie powala na kolana:) Wózek będę trzymać na parterze, mieszkam na pierwszym piętrze także cudować z wózkiem też nie będę;) Okazja czyni złodzieja niestety :devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJun 24th 2012
     permalink
    to prawda? a powiedz na ktory tako sie decydujesz? laret?
    mi ta wersja z ecolun tez bardzo sie podoma, nie wim czy taki wybierzemy - bo nic w sumie nie wiem, ale taki rozwazalismy...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 24th 2012
     permalink
    Wczoraj miałam możliwość usypiania dziecia w wózku Quinni i dlatego pozwolę sobie na opisanie moich odczuć po półgodzinnym spacerze...
    na płaskim (chodnik, uliczka) super zero zastrzeżeń ale cieżko się go podnosi pod krawężnik choć amortyzacja "fajna" no i po trawie czy ścieżce porażka
    Bardzo cieżko się pchało, na wertepkach głowa dziecia latała (dzieć w wieku mojego Nata) i w ogóle jak dla mnie optycznie wózek fajny, niekoniecznie bardzo lekki ale "ujdzie" za to do jazdy masakra i nie chcę go :shamed:
    Taki:
    http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/38/97/24/2438972408_3
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 24th 2012
     permalink
    ja kiedy patrzę na ten wózek to sobie nie wyobrażam jak może w nim spać dziecko, które ma ponad 1,5 roku :wink:
    toż przecież ani sie to dziecko nie rozłoży wygodnie ani nic bo gdzie w takim wąskim, kubełkowym siedzisku ? :neutral:

    pomijam już kwestię, że wg mnie w żadnej chyba spacerówce dziecko się wygodnie nie prześpi....
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 24th 2012 zmieniony
     permalink
    no dla mnie on juz optycznie nadaje sie do stania na wystawie, ale na pewno nie do wozenia w nim dziecka :confused:

    Treść doklejona: 24.06.12 12:48
    TEORKA: pomijam już kwestię, że wg mnie w żadnej chyba spacerówce dziecko się wygodnie nie prześpi....

    moje dzieciaki powyzej roku juz własciwie chyba na spacerach nie spały, głównie dlatego, ze własciwie spały juz tylko raz w ciagu dnia i bardziej mi zalezało aby robiły to w domu bo wtedy ja miałam ta godzine dwie dla siebie czy dla domu :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 24th 2012 zmieniony
     permalink
    mooniia: moje dzieciaki powyzej roku juz własciwie chyba na spacerach nie spały, głównie dlatego, ze własciwie spały juz tylko raz w ciagu dnia i bardziej mi zalezało aby robiły to w domu bo wtedy ja miałam ta godzine dwie dla siebie czy dla domu :)


    u nas jest już tak od dłuższego czasu :wink:
    tzn Ninka śpi w domu a na spacery wychodzimy podczas jej aktywności
    ale ja myślałam, że to logiczne i że wszyscy tak robią :smile:
    i pewnie robią :wink:
    bo jakby mi na spacerze spała to ja bym chodziła z tym wózkiem bez sensu zamiast zrobić coś w domu a i ona ze spaceru by nic nie miała w sensie nie pooglądała by niczego :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 24th 2012
     permalink
    Siedzisko nie jest małe naprawde! i młody miał miejsca sporo i tu sie nie czepiam tego wózka No ale niestey cała reszta na tereny typu nie market - porażka
    W moich wózkach (Gracco i podróba x landera dzieciom jest nawet wygodnie - sporo miejsca, śpią sobie wygodnie itd) ale i parasokli rozkładane na płasko są wygodne - miałam (mam w stanie rozkładu haha) taka spacerówkę (babydesign) i była ekstra no ale niestety umarło sie jej śmiercią naturalną bo wywoziła 5dzieciów, podobnie np Inglesina maxi

    Treść doklejona: 24.06.12 20:04
    TEORKA: ale ja myślałam, że to logiczne i że wszyscy tak robią :smile:
    i pewnie robią :wink:
    bo jakby mi na spacerze spała to ja bym chodziła z tym wózkiem bez sensu zamiast zrobić coś w domu a i ona ze spaceru by nic nie miała w sensie nie pooglądała by niczego

    no niestety są dziecioki naumiane spać tylko na spacerze
    --
  1.  permalink
    rumba: dzięki dziewczyny jak zwykle jesteście nie zastąpione:) Podoba mi się Tako wersja z eko lnu, wizualnie są bardzo zgrabne, to prawda, że wyposażenie full wypas, no i cena nie powala na kolana:) Wózek będę trzymać na parterze, mieszkam na pierwszym piętrze także cudować z wózkiem też nie będę;) Okazja czyni złodzieja niestety


    Rumbcia, muszę przyznać, że nie widziałam ani nie slyszałam nic o tym wózku, ale jak weszłam na neta i go sobie obejrzałam to stwierdziłam, że jest PRZESLICZNY. Ciekawa tylko jestem, czy tak samo przeslicznie sprawdza sie w praktyce... Czy któraś ma jakies doświadczenie z tym wózkiem tj. TAKO Laret Eko Len ?
    -- ___
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 24th 2012
     permalink
    moja też od biedy w naszej sie przekima ale jednak widzę różnicę w wyspaniu sie dziecka w łóżeczku a w wózku jaki on by nie był :smile:
    ale podkreśliłam, ze to moja opinia więc tego [bo zaraz na mnie skoczą , że co za brednie wypisuję :cool:]
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJun 24th 2012
     permalink
    Eee, no pewnie, że w łóżeczku dziecko może sobie zmieniać pozycję dowolnie :-) Ja też wolę, jak Miki ma drzemkę w domu, bo co mi z tego, że się w wózku zdrzemnie? ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 24th 2012
     permalink
    my codziennie na 2-3 godzinnych spacerach jesteśmy i ni cholery nie chudnę z tego tytułu :cry::devil:
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJun 25th 2012
     permalink
    TEORKA: my codziennie na 2-3 godzinnych spacerach jesteśmy i ni cholery nie chudnę z tego tytułu :cry::devil:

    podpisuje sie (i lacze w bolu). koszmar :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJun 25th 2012
     permalink
    Spidermanka z tego co wiem to ta linia Eco len to nowość ...
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJun 25th 2012
     permalink
    dziewczyny samo chodzenie na chudniecie nie pomoże:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 25th 2012
     permalink
    Kakai: dziewczyny samo chodzenie na chudniecie nie pomoże:wink:


    no Elfice pomogło więc jednak jest możliwe :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 25th 2012
     permalink
    jak któras pomaca ten eco len to dajcie znac bo ja sie boje, ze to sie bedzie brudzic i bedzie mega trudne do czyszczenia :confused:
    -- mama piątki :)
  2.  permalink
    mooniia: jak któras pomaca ten eco len to dajcie znac bo ja sie boje, ze to sie bedzie brudzic i bedzie mega trudne do czyszczenia --


    OOOOO... to dobry pomysł. Mi sie BARDZO podoba w tej kolorystyce beżowo - brązowej, ale boję sie że ta jasno bezowa rączka z eco skóry mocno się brudzi... :-( A wkoncu wozek nie bedzie stał w kącie do oglądania, tylko bedzie używany.
    Tak wiec dziewczyny, jakby któras już sprawdziła go w praktyce to dajcie znać jak sie sprawdza ten EKO LEN i ta eco skóra na rączce. Wczoraj czytałam jakies opinie na temat tego wózka i pare osób wypowiadało sie, że wózek jest super itp ale jak za ciężką torbę sie powiesi to sie przewraca na te stronę i jest źle wyważony (czego np. nie ma w xlanderze, nawet jak sie zawiesi ciężką torbę).
    -- ___
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJun 25th 2012
     permalink
    wiecie co... ja na spacerze dzis spotkalam wozek ktory po raz kolejny zwrocil moja uwage juz z daleka...
    to baby-merc: duza gondola, wygodny koszyk, skretne kola, amortyzatory na nieskretnych kolach, raczka do przenoszania gondoli... z tych najtanszch wozkow zdaje sie jest...
    nie moglam dlugo przepytac mamy, bo maluszek zaczal plakac...
    czy cos wiecie o tym wozku? z tego co kiedys widzilam to mozna go dostac tylko w necie, w sklepie nigdzie nie widzilam...
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeJun 25th 2012 zmieniony
     permalink
    ramatha: czy cos wiecie o tym wozku? z tego co kiedys widzilam to mozna go dostac tylko w necie, w sklepie nigdzie nie widzilam...


    Na necie jest parę opinii użytkowników:
    http://www.bangla.pl/opinie/p2702/baby-merc-wozek-agat-lux
    -- ___
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeJun 25th 2012
     permalink
    Ratmatha tak w oko wpadł mi właśnie ten model Tako Laret z eko lnu, nie wiem czy go kupie czy nie - ale biorę go pod uwagę :)

    Czytałam opinie o tym wózku i raczej mamy są zadowolone. Len jest przewiewny, wiec tu duży plus za to w razie upałów:)

    Spidermenka mi też podoba się ten ten beżowy :))))
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJun 26th 2012
     permalink
    Ja macałam ten wózek z Eco lnu ... faktycznie rączka (przy jasnych odcieniach ) jest z jasnej eko skóry ale ja np. miałam kanpe z beżowej eko skóry i czyszczenie jej niebyło problematyczne Vanish z wodą gąbka i sciereczka i odrazu jak nowe :) Jesli któraś z dziewczyn jest z warszawy to wózek możana obejrzeć w hurtowni TOMI na Targówku
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.