Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJul 9th 2012 zmieniony
     permalink
    MrsHyde: Mamas&Papas

    O właśnie, o tej firmie zapomniałam, a kiedyś widziałam ich wózek i bardzo mi się podobał.
    --
    A czy jest tutaj może posiadaczka Maclarena Quest albo Techno XT? Męczy mnie ten wózek, jutro pewnie pojadę do jakiegoś sklepu i pojeżdżę, a potem zamówię na all

    Treść doklejona: 09.07.12 20:38
    cho: GRACO MIRAGE.


    No właśnie opcja składania inaczej niż parasolka w sumie wchodzi w grę, byleby wersja złożona była niewielkich rozmiarów:smile:
    --
  1.  permalink
    Witam:bigsmile: Dziewczyny, a co sądzicie o polskich producentach wózków? Bo dużo sie ogłasza i niektóre są całkiem ładne tylko zastanawiam sie, jak w praktyce sie sprawdzają...
    --
    •  
      CommentAuthorPoLeMama
    • CommentTimeJul 10th 2012 zmieniony
     permalink
    aneta01: A czy jest tutaj może posiadaczka Maclarena Quest albo Techno XT?


    Ja mam XT, jestem zadowolona, szczególnie jak jadę gdzieś z Młodą autem to wtedy szybko składam, rozkładam i wjeżdżamy wszędzie. Ale na spacery wolę spacerówkę Mutsiaka Transportera, zdecydowanie!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 10th 2012
     permalink
    magdalenka2610: Dziewczyny, a co sądzicie o polskich producentach wózków?


    napisz moze o jakich firmach myslisz, o jedo, roanie czy tako juz duzo bylo
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJul 10th 2012
     permalink
    PolusiowaMama: Ja mam XT, jestem zadowolona, szczególnie jak jadę gdzieś z Młodą autem to wtedy szybko składam, rozkładam i wjeżdżamy wszędzie. Ale na spacery wolę spacerówkę Mutsiaka Transportera, zdecydowanie!

    Dziękuję za opinię:smile: Dla nas parasolka ma być drugim wózkiem właśnie - na wyjazdy. Z Murą się nie rozstaję, bo jeździ się nią komfortowo, tylko ciężka jest i po złożeniu zajmuje dużo miejsca, a trzeba gdzieś jeszcze walizki spakować.
    --
  2.  permalink
    Witam, czy ktoras z Was miala do czynienia z wozkiem Bebetto Solaris? jesli tak prosze o opinie, bo dostalam propozycje kupna tegoz wlasnie wozka i chcialabym zasiegnac opinii bardziej doswiadczonych w tym temacie niz ja :)
    --
  3.  permalink
    MrsHyde np z tej strony http://www.babywheels.ie a dokladnie http://www.babywheels.ie/index.php?page=shop.product_details&category_id=2&flypage=flypage.pbv.v5.tpl&product_id=34&option=com_virtuemart&Itemid=8

    Treść doklejona: 10.07.12 19:45
    te niektóre nawet fajnie wyglądają, ale nie wiem czy moge ufać tej firmie
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJul 10th 2012
     permalink
    Wklejam link do PORÓWNYWARKI WÓZKÓW,dla mnie okazała się bardzo przydatna:smile: Może znajdziecie informacje dla siebie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 10th 2012
     permalink
    zrobie edycje 1 posta to moze za nastepne 100stron nowe uzytkowniczki tez to zauwaza :)
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJul 10th 2012 zmieniony
     permalink
    MrsHyde: zrobie edycje 1 posta to moze za nastepne 100stron nowe uzytkowniczki tez to zauwaza :)

    Najlepiej co 5 stron:wink: A tak poważnie, to ja niestety czytam wszystko "od tyłu/końca":confused:
    --
    • CommentAuthorJessi
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    rumba - byłam dzisiaj w sklepie po kilka rzeczy dla maluszka i spojrzałam na tą spacerówkę z Vectora.. jak na moje oko jest zdecydowanie mniejsza od Enzo.. chociaż nie mierzyłam jej centymetrem..

    nasz wózek już czeka do odbioru w sklepie, ale będziemy odbierać prawdopodobnie 7 sierpnia jak ściągną mi pessar.. jak będziesz potrzebowała wymiarów, albo więcej informacji to z chęcią wtedy opowiem :)
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    A my żeśmy zakupili jedo bartatine alu plus używaną, bez śladów użytkowania. Ja osobiście zakochałam się w zawieszeniu na pasach tego wózka. Strasznie przyjemny się przez to wydaje, szkoda że mnie nikt w nim nie pobuja. Dodatkowo duża gondola na zimową porę i pompowane koła na chlapę. Mam nadzieję że się sprawdzi.
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    • CommentAuthorula99
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Ja ostatnio zmieniłam wózek na spacerówkę Graco Fusio .Super wózek . Ma wiele funkcji i jest bardzo lekki - to duży plusik . Bardzo mi się podoba i sprawdza się na spacerkach .
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJul 15th 2012 zmieniony
     permalink
    Kupiłam dziś wózek Mamas and Papas Pliko Pramette, ale z tego, co zdążyłam się zorientować, chyba nie można go kupić w Polsce. Jeśli jednak ktos go używał, to bardzo proszę o opinie. Na razie jestem zachwycona głownie jego wagą (9kg), lekkością prowadzenia i wielkim koszem na zakupy. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    peppermill a pokazesz jak wyglada to cudo??
    ja sie chyba zdecyduje na na xlandera x move z fotelikiem easy go be safe
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    moonia- bardzo chętnie:

    http://www.mamasandpapas.com/product-pliko-pramette-mimi/185718701/type-i/

    Treść doklejona: 15.07.12 16:46
    tylko nie umiem wrzucić linka:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    wózeczek bardzo ładny ,tylko powiedz czy zamiast tych dwoch raczek osobnych da sie je jakos połaczyc i zrobic jedna?? bo takie dwie raczki to moja zmora - nijak nie mozna obciazonego wózka jedna reka prowadzic, przynajmniej ja nie umiem
    ale sam wózeczek - super :)

    Treść doklejona: 15.07.12 17:08
    tu Ci wrzuce Twoj link :) wózeczek peppermill
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Ładny wozeczek :)
    Ja wybiore napewno cos na pompowanych kolach i chyba bedzie to maxi cosi mura 4 ,chociaz mam sentyment do mutsy :))
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Prałyście kiedyś Wasze wózki (tapicerki)?
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    mooniia, dzięki za linka, dobra kobieto!
    Rączek niestety połączyć się nie da i powiem szczerze, sama się zastanawiam jak to zda egzamin w praktyce. Chociaż chyba pomocne może być to, że one są skierowane do środka.
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    chce_byc_mama: Prałyście kiedyś Wasze wózki (tapicerki)?


    W pralce zawsze pralam,na 40 stopni :) w plynie do prania ,bo po proszku czasami zostaja slady ,bez plynu do plukania najlepiej :)
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 15th 2012 zmieniony
     permalink
    Pomarańczka25: W pralce zawsze pralam,na 40 stopni :) w plynie do prania ,bo po proszku czasami zostaja slady ,bez plynu do plukania najlepiej :


    dzięki :)
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Niema za co :)
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    jeszcze sobie nie wyobrażam jak zdejmuje się to wszystko do prania np z gondoli czy budy.. ale przeglądałam wózki na allegro i przyszło mi do głowy, że jeśli będzie używany, to by trzeba było przeprać.. ;) Zacieki się nie robią?
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Nie na kazdym wozku da sie sciagnac tapicerke do konca ,wiec inne elementy "stale" do wanny i gabka myc .
    Zacieki sie niezrobia ,jezeli bedziesz prala w plynie ,ja pralam w persilu .
    Jak pisalam wyzej ,upralam raz w proszku i zle sie wyplukal ,mimo dodatkowego plukania .
    A zel jest sprawdzony :))))
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    ja to co sie dało to prałam w pralce a reszte na ogródku miska z ciepla woda szczotka a potem waz z woda do spłukania pod duzym cisnieniem :) , ale pewnie i w wannie czy pod prysznicem tez sie da :) Raz mi sie zacieki zrobiły, ale to chyba złe spłukanie było własnie, bo potem spłukałam raz jeszcze i juz było ok
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJul 15th 2012 zmieniony
     permalink
    W ogrodku najlepiej i z woda pod cisnieniem ,tylko ja go niemam :)
    Ja tak na dzialce mylam stelaz :)
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Super, bardzo Wam dziękuję :)
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    rumba - byłam dzisiaj w sklepie po kilka rzeczy dla maluszka i spojrzałam na tą spacerówkę z Vectora.. jak na moje oko jest zdecydowanie mniejsza od Enzo.. chociaż nie mierzyłam jej centymetrem..

    nasz wózek już czeka do odbioru w sklepie, ale będziemy odbierać prawdopodobnie 7 sierpnia jak ściągną mi pessar.. jak będziesz potrzebowała wymiarów, albo więcej informacji to z chęcią wtedy opowiem :)


    Jessi sprawdzałam sobie wymiary tych wózków i masz rację spacerówka Vectora jest dużo mniejsza od Enzo (dokładnie jest o 13cm krótsza).
    Decyzji jeszcze nie podjęłam, chociaż coraz bardziej skłaniam się ku ENZO... Do 3 tyg. wózek muszę mieć już w domu:) A jaki kolorek sobie zamówiłaś?:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorJessi
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    rumba zamówiliśmy niebieski, a w sklepie poprzednio były jeszcze zielony, fioletowy a teraz czerwony... w sumie wszystkie kolorki ładne mają.. U nas w sklepie Pani powiedziała, że jeśli producent ma ten kolor to na następny dzień sprowadzają, a jeśli nie to trzeba zaczekać 1-2tygodnie. Zamówiliśmy wcześniej i spokojnie czeka sobie na nas w sklepie do odbioru. Chcieliśmy mieć go pod ręką bo nasz niesforny maluszek już w 30tc chciał wyjść :) a z drugiej strony nie chcieliśmy odbierać za szybko, żeby nie tracić gwarancji..
    --
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeJul 16th 2012 zmieniony
     permalink
    Peppermill no ja dzis jade odebrac nasza fure....podobna do Twojej...oto ona....
    jhiu
    na spacery po parku mamy wysluzonego i nadal w dobrym stanie atlantica firmy baby design...jednak nowa fura potrzebna nam wlasnie na podroze metrem miedzy innymi oraz wypady do PL...ze wzgledu na mozliwosc zamontowania fotelika ktorej w atlanticu nie mam...dzieki czemu ominie mnie kupowanie fotelika w PL...na kilka dni w roku
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Pati, co to za wozek? Loola?
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Patka, śliczny. Rzeczywiście kształt i budowę ma całkiem zbliżoną do naszego. Daj znać, jak się sprawdza w praktyce.
    --
  4.  permalink
    montenia to jest silver cross 3d (kolor beige vintage) :) udalo mi sie kupic na ebay`u caly komplet lacznie z fotelikiem i cala masa gadzetow typu folia przeciwdeszczowa, spiworek, torba itp, za cale 50f :D
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Alez Ci sie okazja trafila:). Super, caly zestaw za 50funtow:). Podobaja mi sie te wozeczki...
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    no to przebiłaś mnie Patka, mój kupiłam na Jack@Jill Market za 100f. Ale i tak jestem mega zadowolona, bo jest w idealnym stanie plus zawiera chyba wszystkie możliwe akcesoria, więc za nowy ze wszystkim musielibyśmy zapłacić ponad 400f.
    Swoją drogą jak popatrzyłam na stronie Mamas and Papas ile kosztują te dodatki, to mnie zatkało: śpiworek 60f, parasolka 30f, torba 85f! Paranoja.
    --
  5.  permalink
    wlasnie wrocilam....i jestem zachwycona....wozek jest fantastyczny...dziecko ktore nim jezdzilo ma 6 miesiecy i mama postanowila go sprzedac bo troche za niski byl jak dla niej...wiec kupila inny...zestaw ma wszystko nawet plyte cd...aaaa sorki parasolki nie ma...Peppermill 100f to tez super cena...ja mialam pewnie farta, ze w okolicy nikt nie byl zainteresowany i bylam jedyna licytujaca...nabylam go za cene startowa chociaz gotowa bylam zaplacic wiecej....
    --
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeJul 19th 2012 zmieniony
     permalink
    A ja musze sie dziś pochwalić , nie było mnie 2 dni tylko przelotem zagladałam bo pojechałam do Czzęstochowy mamy nie daleko jakieś 80 km, do firmy Tako, i jeszcze jednej Tedi , Więc ppierwsza na liście było Tako . Ja weszłam do sklepu firmowego Kopara do samej ziemi mi opadła, po pierwsze nie wiedziałam już dawno tak pięknie wyeksponowanych wózków w takiej ilości !!!!
    Zawsze firme tako uważałam jako badziew(przepraszam wszystkie dotychczasowe użytkowniczki ) chyle czoła tej firmie i zwracam honor . ilość kombinacji modeli kolorów dodatków w tej firmie powalająca , nie odda efektu żaden katalogi i próbnik i str. intern. tego co zob. można tam. Pani obsługująca b. profesjonalne podejście nie ma pani czas poświęciła nam dobre 40 min. i nie kręciła nosem gdy chciałam sprawdzić prawie każdy kolor który mi się spodobał !!!!
    Wszystko fajnie prosto wytłumaczone , i z mojej str. i wózka . Czekam teraz na oferte na maila zdj. cennik ,
    Apropo samego wózeczka rama, solidna na pewno zdoła unieść te 15 kg na jednego malucha , gondolki , spac. fotel. ładnie obszyte wykończone , rączka , hamulec, torba plecak, wszystko idealne , mierzy 92 cm nigdzie się nie mieści ale i to przetrwam na razie nie mieszkam w bloku z windą , ale Nl to cywilizowany kraj windy mam nadzieje blokowe większe !!!!także jestem na tak pod każdym względem choć to było ostatnie co bym kupiła ale juz teraz wyobrażam sobie jak śmigamy w 5-ke na spacer, zakupy itp.(cena 2300 z fotelikami i reszta )
    http://tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=298

    Druga firma Tedi
    Trafic tam o nawet gps, nie podołał tylko życzliwi sąsiedzi !!! firma na zapleczu domu, miałam zadzw. i się umówić jakbym wiedziała że tot takie pierdołowo :shamed: na miejscu nikogo nie było , widziałam tylko zakład produkcyjny cześci krawcowe i b. nie grzecznego syna 2-letniego właścicieli .Po pół godz. zaczęli sie zjeżdżać, i tak wózków nie było do pooglądania przy mnie je składali (dziwnie ) i tak dzieciaki prawie jazda po ziemi , nie wiem jak z obciążeniem sama rama bardzo nisko , mały kosz, nie wykończone , dziwny materiał obiciowy , dziwne kolory jakoś tak niby to co necie ale bez szału choć gondole rozmiar ten sam to mniejsze niż w tako , i reszcie,, na foteliku po zdjęciu nakładki dla noworodka plastik a na nim materiał bez pianki,niczego !!!! pasy dziwne, pani na dzien dobry ostrzega o ruszających sie elementach i to normalne może wyblaknie ale po 3 latach może wykręci śrubka ale ona rentgenem nie jest .
    I takich ale moich wiecej choć b. go chciała choćby ze względu na cene(1600-komplet) to już wole dołożyć i cieszyć się spacerem a nie martwić kiedy wyblaknie !!!!
    http://allegro.pl/wozek-bizniaczy-freestyle-twins-gratisy-i2468818008.html

    Więc drogie mamusie jeśli macie możliwość zob. wózka choćby musząc przejechać te naście km warto,nawet zwykłe wózeczki pojedyncze, i nie stawiać na faworyto bo może byc na ostatnim miejscu !!!!
    teraz zostaje nam tylko zaciągnąć pasa i zbierać te 600e, mam nadzieje że do końca wrz. nam się uda choć ciemno to widzę :confused: nie mowiąc o reszcie którą tez muszę zacząc zbierac systematycznie
    --
    •  
      CommentAuthorStarly25
    • CommentTimeJul 19th 2012
     permalink
    Cześć dziewczyny, co sądzicie o wózkach emmaljunga? Planuję zakup i jestem wdzięczna za opinie.

    pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    To ja wam napisze cos o wozku emmaljunga city cross. Jestem aktualnie w Szwecji i moja przyjaciolka kupila uzywany ale wyglada jak nowy. Spacerowka + gondola w przeliczeniu za okolo 450zl. Osobiscie jestem przciwnikiem wozkow, ktore nie maja skretnych kol a w tym sie zakochalam, lekki, super sie prowadzi, wsadzalismy do spacerowki corke kolezanki wazaca 16,5kg, miescila sie bez problemu a do tego lekko sie go prowadzilo. Bardzo duza gondola, duzy kosz na zakupy. Normalnie zakochalam sie w tym wozku. Niestety nowka kosztuje tu w Szwecji okolo 4000zl....
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Dziewczyny, czy ma moze ktoas(badz miala) wozek Jane nomad? Jesli tak to prosze o opinie. Jak sie prowadzi,, czy dobry na wertepy, jak duzy po zlozeniu itp. Z gory dziekuje!
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Ja mam w domku zlozony juz Taco Acustic i jestem absolutnie w nim zakochana! Jest wysoki, gonola ogromna, wielki kosz na zakupy, torba i plecak porostu rewelacja :-):-):-) Wczesniej mialam Micado i tez byl fajny ale ten przebija wyposarzeniem i wykonczeniem a przedewszyskim pomyslowoscia wykonania pewnych elementow! . Napewno nie polece go dziewczynom z malym samochodem lub tym ktore musza wnosic go po schodach.
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeJul 25th 2012
     permalink
    Mi się wózki Taco bardzo podobają ale własnie tak jak piszesz Czerwinko ze względu na gabaryty i mus noszenia nie brałam tych wózków pod uwagę.
    Acustic i Laret jest fajny :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeJul 26th 2012
     permalink
    montenia osobiscie nie mialam nomada ale mialam z nim do czynienia, My mielismy slaloma pro. Gondole maja takie same i to jedne z wiekszych, spacerowki tez maja jedne z wiekszych oba wozki, moj Jasiu jak mial 3 lata i 8 miesiecy jeszcze sporadycznie w nim jezdzil. Oba skladaja sie do przyzwoitych rozmiarow, nasz slalom wchodzil do bagaznika peugeota 206. Co do jazdy to slalomem jezdzilo mi sie rewelacyjnie bo ma pompowane kola, nomad ma piankowe ale mimo wszystkojezdzi sie nim calkiem dobrze. Oba sa swietnie wywazone i bardzo stabilne. Generalnie oba wozki nie do zdarcia...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 27th 2012
     permalink
    Macek, dzieki :wink:
    •  
      CommentAuthorStarly25
    • CommentTimeJul 27th 2012
     permalink
    dla mnie kasa nie gra roli. Wybrałam emmaljunga mondial duo , koszt ze wszystkimi mnie interesującymi opcjami ok 6000 tys.
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeJul 27th 2012
     permalink
    Starly25: koszt ze wszystkimi mnie interesującymi opcjami ok 6000 tys.


    :shocked::shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJul 27th 2012
     permalink
    6 tysiaków :shocked: ło mamo :wink: wygooglałam ten wózek, jeśli chodzi o wygląd to jest zajebisty, tak samo jak cena ;)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    wozek ekstra, ale cena obłedna jednak.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    Nie dalabym 6 tysiakow za wozek. I mnie osobiscie sie nie podoba, a juz w ogole ten starodawny kosz na zakupy. Brr...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.