Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    no przeciez nie wszystko wszystkim musi sie podobac :) a o kosztach tez nie ma co dyskutowac bo to jak z autem jedni kupuja auta małe, ekonomiczne i za 30 tys a inni (np ja) nie lubia jeździc w konserwach i auto dla mnie zaczyna sie od pozycji suva :)
    wózek jest elegancki, mocno klasyczny i tak sobie mysle, ze trzeba byc elegancka kobieta do niego :) bo ja w dresie w wiecznie ubłoconych butach latajaca po polach i innych takich nadawałabym sie do niego jak wół do karety - co nie zmienia faktu, ze chciałabym byc czasem taka elegancka kobieta z wymalowanymi paznokciami -ehhh chyba nie w tym zyciu niestety.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    Mooniia zgadzam sie z Toba :-) moj samochod to tylko kombi albo suv wlasnie :-) nie umiem proszac sie mala puszka. Musze miec wygonie szczegolnie na wyjazdach. A ja np. uwielbiam taki kosze bo sa duze i wygodniejsze niz materialowe zeby zapakowac tam zakupy:-) Moj tez jest w takim stylu jak emaliunga. A koszt no coz kazdy kupuje taki jak chce i za kwote jaka chce:-)
    --
  1.  permalink
    Cześć Dziewczyny:wink:

    mam do Was pytanie odnośnie wózka Jedo Fyn 4ds. Któraś z Was nabyła może? Lub znacie kogoś kto korzysta? Ostatnio wpadł mi w sklepie w oko właśnie ten model, moja dzidzia urodzi się w listopadzie, więc szukam czegoś z dużą, obszerną gondolą, ale z zarazem w miarę lekkim stelażem (mieszkam na 3 piętrze). Może polecacie jakieś inne sprawdzone modele? Ja w temacie wózków jak na razie jestem kompletnie zielona... :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorStarly25
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    monia i czerwinka to tak jak ja :))) też troszke dobrałam wózio pod siebie heh :) Ale głównie dobre opinie, design i trwałość ostatecznie mnie do niego przekonały :)

    monia mamy ten sam wiek ciąży :)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    violet_flower: mam do Was pytanie odnośnie wózka Jedo Fyn 4ds.

    Kakai i Ulcia go mają, o ile się nie mylę :smile:.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    violet_flower: mam do Was pytanie odnośnie wózka Jedo Fyn 4ds. Któraś z Was nabyła może?

    Moja mama ostatnio "niechcący" wylicytowała mi go na allegro używany w wersji freeline za 600zł :)
    Powiem Ci, że zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia - zobaczymy jak będzie w praktyce ;) moje główne argumenty przemawiające za nim to duża gondola, pompowane koła, przednie skrętne z możliwością blokady, aluminiowy stelaż no i możliwość montażu spacerówki przodem/tyłem do kierunku jazdy.
    •  
      CommentAuthorLove_line
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    hey girls! ja kupiłam wózek firmy Adamex Royal i to była najlepsza decyzja! wózek zajebisty, 3 w 1 - głęboki, spacerówka i nosidełko. do wózka folia, moskitiera, torba i kilka pierdół. ma duże koła, co jest chyba najlepszą rzeczą - mogę wszędzie wjechać, bez żadnego problemu, wspaniale sie prowadzi! polecam!!! cena to 1500 zł (niecałe) za wszystko. rewelacja!!! kupiłam we wrocławiu w askocie na sztabowej, na braniborskiej mają wózki innej firmy. naprawdę ekstra!
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    violet_flower: mam do Was pytanie odnośnie wózka Jedo Fyn 4ds. Któraś z Was nabyła może?

    madzinka83: Kakai i Ulcia go mają, o ile się nie mylę

    No właśnie, my z Kakai kupiłysmy :tongue:
    Używać zaczne dopiero gdzieś za miesiąc (Kakai dużo wcześniej :wink:), ale na ten moment jestem nadal w nim zakochana - za wykonanie i dokładnie wszystkie te rzeczy o kórych napisała wyżej isiula
    --
  2.  permalink
    Dzięki Dziewczyny, chyba mnie przekonałyście :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeJul 28th 2012
     permalink
    Co do emmaljungi to sa takie "mercedesy" wsrod wozkow a wiadomo nie kazdy jezdzie mercem, nie kazdego na niego stac i nie kazdemu sie podoba :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJul 29th 2012 zmieniony
     permalink
    A ja zdecydowac sie niemoge ,kiedys pisalam ze mialam mutsy i quinny buzz4 ,dla malej ,bardzo dobrze wspominam te wozki ,chociaz oba ciezkie sa.
    Podoba mi sie maxi cosi mura 4 .
    Ktorys z nich wybiore ale niewiem ktory :)))
    --
  3.  permalink
    Ja właśnie zakupiłam jednak Jedo Fyn 4ds:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeJul 31st 2012
     permalink
    Dziewczyny czy ktoras z Was ma moze wózek mima kobi albo mima xari i moglaby sie podzielic spostrzezeniami? Bede wdzieczna :)

    Pierwsze dziecko wozilam mutsy urban rider i uwielbialam ten wózek ..owszem byl duzy i ciezki ale dla dziecka jak moge sie domyslac wygodny a Laura jedzila nim do 3 roku :bigsmile:

    Zastanawiam sie jeszcze nas Stokk ale cos mnie ta raczka w nim wnerwia :bigsmile: i nie moge sie do niej przekonac.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    zyziaczkowo ale te podnóżki w większości spacerówek są krótkie więc jak dzieci są duże to nogi wystają.. wcześniej miałam bebetto aquarius i na podnóżku jeszcze na końcu jest jakieś dziwne zgrubienie a XA wydaje mi się bardzo stabilnym i wygodnym dla małej wózkiem
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    violet_flower: Ja właśnie zakupiłam jednak Jedo Fyn 4ds:wink:


    Nie zdążyłam Ci odpowiedzieć, ale będziesz pewnie cholernie zadowolona :) My mamy Freeline, jest świetny, łatwo się składa/rozkłada, duża gondola, łatwo się prowadzi, duży kosz i dosyć wysoko zamontowany, że nie "szura" po chodnikach, a z drugiej strony łatwo wyjąć zakupy, dosyć wysoko jest dziecko, więc łatwo się do niego schylić. Same plusy na razie minusów nie widzę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    zgadzam się z Zyziaczkowo jeśli chodzi o oparcie
    NIGDY nie kupiłabym spacerówki, w której oparcie nie da się podnieść do praktycznie całkowitego pionu
    a mam juz dziecko siedzące wiec mówię z praktyki
    moja Nina w półleżącej pozycji [tzn niby siedzącej ale jednak nie do końca] dostawała szału i mega nerwicy dlatego nasz Vector pojechał do piwnicy :tongue:
    bo jak już dziecko zaczyna siedzieć to raczej nie chce być na półleżąco tylko chce siedzieć właśnie
    oczywiście może usiąść i chwycić się pałąka [wtedy jest na pionowo] ale moja Ninka co juz przecież starsza nie wytrzyma tak dłużej jak 15 minut i od razu sie opiera żeby plecki odpoczęły :wink:

    także ten
    my jak szukaliśmy spacerówki to właśnie takiej, żeby dziecko mogło w niej siedzieć a nie półleżeć

    no ale może to moja panna taka wybredna i inne dziecko [już siedzące] da się na spacerze tak lekko położyć :smile:
    oby bo szkoda by było tak fajnego wózka [oprócz tego XA jest chyba spoko nie ?] żeby się dziecko w nim awanturowało i spacer kończył sie tak, że na jednej ręce dzieciak a drugą pchany wózek :cool: [ a taką sytuację ostatnio widziałam na spacerze i nie dam głowy czy to właśnie X-Lander nie był]



    a jeszcze jedno pytanie Kasia
    bo piszesz, ze Milka się wkurzała w gondoli , że na płasko po czym piszesz, że w tym też na płasko jeździ [a posadziłaś ją tylko do zdjęcia]
    to jaka różnica skoro tak czy siak leży i sie wkurza ? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    TEORKA: bo piszesz, ze Milka się wkurzała w gondoli , że na płasko po czym piszesz, że w tym też na płasko jeździ [a posadziłaś ją tylko do zdjęcia]
    to jaka różnica skoro tak czy siak leży i sie wkurza ? :devil:


    Ale w gondoli to mniej dziecko widzi, to chyba o to Kasi chodziło? nasz tez się wkurza, ale znalazłam na niego sposób - kładę go na brzuchu i odczepiam "budę" :DDD I dziecko mega zadowolone :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    The_Fragile: Ale w gondoli to mniej dziecko widzi


    eno jak leży na płasko to wg mnie i tu i tu widzi dokładnie tyle samo, czyli budę :tongue::devil:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    A w spacerówce te boki nie są jakoś niżej? Nie wiem, bo jeszcze naszej nie używamy - mały jeździ z "gicami" poza gondolą :D
    --
  4.  permalink
    The_Fragile: Nie zdążyłam Ci odpowiedzieć, ale będziesz pewnie cholernie zadowolona :)
    na razie jestem mega zadowolona ( a kursuje Nim tylko po mieszkaniu :smile: kiedy przyjechał z nim kurier do mnie, męża akurat nie było w domu i złożyłam go samodzielnie w kilka minut, więc tym bardziej jestem zadowolona:wink: a skoro piszesz, że z dzieckiem tak świetnie się sprawdza to tym bardziej się cieszę :bigsmile: mam nadzieję, że jak na dziecko urodzone w listopadzie (wtedy mam termin) ta gondola jest całkiem spora i spokojnie się pomieścimy przez całą zimę ze śpiworkami, kocykami, etc...

    a jak Wasz synek, ma jeszcze dużo miejsca w gondoli?

    Treść doklejona: 03.08.12 19:17
    właśnie doczytałam, że ma nóżki poza gondolą:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    ja się zgadzam z Teo jeśli o spacerówkę vs. gondolę chodzi.
    zmieniłam ułożenie wózka (mamy wielofukcyjny) dopiero jak usiadła sama.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    violet_flower: a jak Wasz synek, ma jeszcze dużo miejsca w gondoli?


    Hihi, no poza gondolą, ale jak śpi na żabkę to się mieści w gondolce cały :) Tylko jak prostuje nóżki to mu już piszczele i stopy wystają ;)

    Violet - jak Wam poleci dętka (co się zdarza w pompowanych kółkach) to zapisz sobie gdzieś, że do przednich kółek jest dętka 10, a z tyłu dętka 12 - dobrze je mieć w zapasie po jednej sztuce, w razie awarii ;)

    Treść doklejona: 03.08.12 19:48
    BTW - jaki masz kolor? My mamy szaro-zielony, żeby był praktyczny, ale te z fioletem są przepiękne...
    --
  5.  permalink
    The_Fragile: Violet - jak Wam poleci dętka (co się zdarza w pompowanych kółkach) to zapisz sobie gdzieś


    o, dzięki! na pewno taka info mi się przyda :wink: kolor mamy taki nietypowy, na moje oko to wpada on w oliwkę w normalnym dziennym świetle, chociaż na zdjęciach wydaje się żólty, ale jak dla mnie to to jest oliwka :wink: wkleję może zdjęcie to sama ocenisz - dla mojego męża to jest po prostu żółto-zielony :bigsmile:

    Treść doklejona: 03.08.12 20:03
    Bryka Dla Synka

    null:wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    O, to macie 222 kolor :D Też fajny!
    --
    •  
      CommentAuthorma_mi
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    Linden: Zastanawiam sie jeszcze nas Stokk

    Nie wiem czy to ma dla Ciebie znaczenie ale Stokke nie ma w ogóle żadnej amortyzacji. Ale ładny jest, fakt.
    --
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeAug 6th 2012
     permalink
    http://www.smyk.com/promocja/x-lander

    http://www.smyk.com/maxi-cosi-mura-3-wozek-spacerowy-botanic-luxury,p1051649916,swiat-niemowlaka-p
    Może kogoś zainteresuje promocja w smyku na wózki x lander
    i maxi mura 3
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeAug 7th 2012
     permalink
    no wlasnie a ktos wie do kiedy ta promocja trwa?
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeAug 7th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: a jeszcze jedno pytanie Kasia
    bo piszesz, ze Milka się wkurzała w gondoli , że na płasko po czym piszesz, że w tym też na płasko jeździ [a posadziłaś ją tylko do zdjęcia]
    to jaka różnica skoro tak czy siak leży i sie wkurza ? :devil:

    -
    Milka czy to w gondoli czy w spacerówce leży na płasko i sama podnosi sobie łepetynę i TAK widzi więcej jak jest w spacerówce to jej buda(tam w nogach) nie zasłania!!!!!! tez próbowałam ją kłaść na brzuszku ale u nas po tych wertepach to obijała się głową więc nie widzę w tym sensu a w XA jeszcze nie sprawdzałam ale chyba da się mocno posadzić dziecko a jak jej będzie mało to włożymy Jaśka ja nie widzę problemu milka jak na razie jest z niego bardzo zadowolona śpi w nim spokojnie nie awanturuje się a z nią na rękach nie wracałam nigdy nawet jak była malutka i wyła bo tamten okropny wózek nie dało się prowadzić jedną ręką i wracałyśmy obie spłakane a teraz od 4 dni spacery to i dla mnie przyjemność!
    --
  6.  permalink
    Dziewczyny, mogę na szybko kupić wózek Tako Laret. wiem, że któreś z Was kupiły taki. Powiedzcie, czy to trafiony zakup? Jesteście zadowolone...? Co o nim sadzicie..?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Ja mam Taco acustic juz go tu opisalam.
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Ma_mi ...chyba odpuszcze sobie tego stokka i mime kobi i xari tez bo wszystkie wygladaja mi na jakies male...ja po raz kolejny stawiam na mutsy urban rider w kolorze active beige albo snow white :bigsmile:

    nie wiem tylko jak go upchne do bagaznika mojego auta :bigsmile: ...stelaz to chyba na dachu bede montowac :tongue:

    Ale zakochalam sie w kocyku stokka a dokladniej owczej skorze no ale cena ze tak powiem zaporowa :wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Linden: active beige albo snow white

    byle nie spacerówka :) to jak dzieci brudza wózki to ludzkie pojecie przechodzi, ja raz w zyciu miałam jasny wózek i powiedziałam sobie nigdy wiecej, kolor musi byc taki na ktory nie widac brudu ;)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Mooniia ...ja mialam juz bialy i czerwony z Laura 7 lat temu i powiem Ci ze z bialego bylam bardziej zadowolona niz z tego czerwonego a wzielam go wlasnie z obawy ze bialy bedzie sie brudzil i pozniej zalowalam ...powiem Ci szczerze ze nie mialam problemow z utrzymaniem tego wozka w czystosci ale wiesz...to byla jednak dziewczynka :bigsmile: i to wyjatkowo spokojna :wink: ...a teraz bedzie chlopiec wiec moze jednak faktycznie powinnam stawiac na czekoladowy braz albo czarny :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Ja się wtrącę może bo ostatnio byłam w Wiśle i tych stokków widzieliśmy chyba pińcset, a że mają taki kosmiczny wygląd to przykuły uwagę. Niestety same gondolki... Na jeden mogliśmy gapić się dobrą godzinę (para usiadła obok nas przy stoliku)- co zauważyłam to to, że ta gondolka jest baaardzo płytka- miałam wrażenie, że lekko wierzgająca mała panna za chwilkę z niej wyleci... No i totalny brak amortyzacji, aż się źle robiło jak na wertepach główka tej śpiącej małej co chwilę skakała jak najęta...:confused: Może mnie się tak tylko wydawało, no ale co do płytkości to nie tylko moja opinia- mój facet też patrzył z przerażeniem, bo mała lekko by się przekręciła i wylądowałaby poza tym wózkiem :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Linden: to byla jednak dziewczynka

    to bardzo czysta dziewczynka Ci sie trafiła bo ja mam 3 i kazda jedna lepsza od drugiej ;) ja nie wiem po kim one takie syfiary :rolling:
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Lexia ja mam dokladnie to samo wrazenie...poza tym roczne dziecko wyglada w tym wozku po prostu dziwnie...jakby byl za maly :bigsmile:

    A widzialyscie moze te wozki mima kobi i mima xari :bigsmile: ...ksztalt i design jeszcze fajniejszy niz stokk ale tez bardzo malutkie i plytkie .

    http://www.mimakids.com/

    a to zdjecie z dzieckiem ktore udalo mi sie znalezc na necie ...

    http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.babyvergelijk.nl/wordpress/wp-content/uploads/2010/12/img_1850.jpg&imgrefurl=http://www.babyvergelijk.nl/wordpress/archief/mima-kobi-kinderwagen-onze-ervaringen-review&h=742&w=600&sz=67&tbnid=oEdNhYOdDZViyM:&tbnh=90&tbnw=73&prev=/search%3Fq%3Dmima%2Bkobi%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=mima+kobi&usg=__aYyEkIpCOD7VeOGr6mksGd6J4mg=&hl=en-PL&sa=X&ei=fxAlUMaoBND1sgb3r4DADw&ved=0CCQQ9QEwBQ

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 10.08.12 15:46</span>
    Moonia...moja to taka ostrozna ze nigdy kolana zdartego nie miala a jak zaczela chodzic to nawet z kraweznika sama nie zeszla tylko czekala na wsparcie ze strony roziców z wyciagnieta raczka :bigsmile:

    Teraz ma 7 lat i nadal taka ostrozna :bigsmile: ...ale obawiam sie ze drugie dzieciatko da nam niezle popalic bo juz w brzuszku niezle sie wierci :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    CiastoMiłości: Dziewczyny, mogę na szybko kupić wózek Tako Laret

    ja zakupiłam ale ponieważ Michalinka jeszcze w brzuszku, nie sprawdziłam bryki ;) niemniej mnie się on bardzo podoba :)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Ja ostatnio ogladalam prezentacje Bugaboo Cameleona 3, wychodzi we wrzesniu. I sie zastanawiam czy nie kupic nowki i na wiosne bym sprzedala i kupila Bugaboo Bee Plus jako spacerowke, bo ta z Cameleona mi sie nie podoba, bo jest kubelkowa..
    --
    •  
      CommentAuthorfever84
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Madzia zobaczylam Twoj post jako ostatni i mialam napisac cos o bee. Mamy juz ponad miesiac, sprawdza sie doskonale po plaskich powierzchniach, po trawie juz ciezko zeby pojechal bo ma male koleczka i nie sa pompowane. Kosz na zakupy duzy, duzo sie zmiesci. Ogolnie jestem bardzo zadowolona i bym go kupila drugi raz. Corke zaczelam w nim wozic jak miala 4 miesiace.
    Lekki skretny, czasami jak musze go podniesc do nie ma problemu bo jest lekki jak piorko.
    Warto dokupic podkladke, bo same oparcie jest za twarde. Akcesoria niestety tez sa drogie;/ akurat mi sie udalo dstac spiworek gratis na zime to jestem zadowolona.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    fever84 - super, czyli taki typowo miastowy - jak potrzebuje :) dzieki za opinie :)
    --
    •  
      CommentAuthorfever84
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    No ja w sumie tez chcialam na miasto, poza raczej sie nie ruszam. I dziecko przodem do mnie co na plus.
    W sumie nie wiem cos sie na tego cameleona tak uparla, wozek przecietny. A mnie w nim dobija to, ze gondola jest ponizej wysokosci moich kolan.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeAug 10th 2012 zmieniony
     permalink
    fever24 - ma duza gondole i wazy ponizej 10kg z cala spacerowka, innego lekkiego nie znalazlam.Ten mi sie nawet zaczal podobac z wygladu :) poza tym ja do wysokich nie naleze ;) wiec jest ok.
    A i nie zgadzam sie z tym, ze jest przecietny. Rozmawialam juz z wieloma uzytkowniczkami tego wozka i wszystkie byly zadowolone.
    Sprawdza sie ponoc idealnie w duzym miescie. :) No i opinie na necie ma rewelacyjne - zarowno na polskich jak i angielskich stronach.
    --
    •  
      CommentAuthorfever84
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Ja juz teraz przy drugim dziecku mam wieksze doswiadczenie i bym kupila najtanszy gleboki zeby byla plaska gondola na poczatek a w wieku 4 miesiecy do bee bo jest idealny;)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeAug 10th 2012 zmieniony
     permalink
    Fever84 - ja nie chce kupowac ciezkiego wozka, dla mnie wozek musi byc praktyczny ( co znaczy rowniez bardzo lekki) i wazne dla mnie jest to, ze sprawdza sie w jezdzie po Londynie ;) zarowno po ulicach, parkach jak i w metrze :) spacerowka mi sie nie podoba, bo jest kubelkowa..dlatego kupimy bee plus i sprzedamy wtedy Cameleona :)
    --
    •  
      CommentAuthorfever84
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Jasne:) Wasza decyzja. Bylam rok w Londynie;)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Fever84 - no u mnie juz 9ty rok leci ;)
    --
    •  
      CommentAuthorfever84
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Ja od poczatku wiedzialam, ze tykko rok bo taki projekt byl. Ale fajowo nam tam bylo;) tylko teraz te tlumy jak mamy juz dzieci pewnie by mnie przerazaly.
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Madziauk...a masz moze fotki tego nowego cameleona? Nie moge znalezc w necie
    -- ,
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeAug 10th 2012 zmieniony
     permalink
    Linden - on nie rozni sie wygladem ogolnie od Cameleona 2, tu sa fotki : http://www.bugaboo.com/377

    a tu filmik na youtube , o tym czym sie jednak rozni ;) :
    http://www.youtube.com/watch?v=A8I1MMAmvpc

    kolejne wideo, ale dosc ciche : http://www.youtube.com/watch?v=skospmsTVqw&feature=related
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Madziauk:))) ...dzieki ja tez juz znalazłam...nad Cameleonem tez sie zastanawiam :)) ...i juz wariuje z tymi wózkami...rano bylam pewna że na 100% mutsy a teraz dalej wymyślam :bigsmile:
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.