Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    a my gondolę i teraz spacerówkę [nie od gondoli] mamy ze skrętnymi i mi się ani raz nie zdarzyło ich zablokować :wink::wink::wink:
    także chyba zależy co kto lubi :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Może to zależy od czego się zaczęło? Albo gdzie się jeździ? Sama nie wiem. My zaczęliśmy od skrętnych i prawdę mówiąc innych sobie nie wyobrażam, po prostu szlag by mnie trafiał jakbym musiała jeździć takim bez skrętnych (też ich nie blokuję) :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    A o co chodzi z tymi skrętnymi kołami.. że jak ? to znaczy kumam, że się skręcają tez z tymi wielkimi gondolami ?
    Zawsze myślałam, że tylko w spacerówkach są koła skrętne ...ja nie mam skrętnych ani w jednym ani w drugim. Nawet nie pomyślałam, że mogą być. A teraz sobie przypominam, że widziałam takie spacerówki przecież :bigsmile:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    jesli stelaz ma skretne kola to nie wazne czy gondola czy spacerowka maja je skretne ;)
    ja "jezdzilam" spacerowkami ze skretnymi i bez szalu, wolalam blokowac
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    A no ok, ja w temacie wózków jestem zielona jak trawa. Używam bardzo sporadycznie taki darowany :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    obiecalas go pokazac i sie cos ociagasz
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    A no dziś miałam zdjęcie robić i jednego i drugiego i jak przechodziłam obok szopki gdzie stoją to zapomniałam :tongue:
    Promis, że jutro tu będą choćby śnieg. Tzn. tego w te misie wrzucę, bo ten drugi to taki zwykły rzęch bezpłciowy ;)

    Treść doklejona: 30.08.12 20:51
    Zdjęcia nie będzie, ponieważ miałam dziś cały dzień wysoką gorączkę i ledwo po chacie chodziłam, licze na Wasze zrozumienie :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 30th 2012
     permalink
    penny: Zdjęcia nie będzie, ponieważ miałam dziś cały dzień wysoką gorączkę i ledwo po chacie chodziłam, licze na Wasze zrozumienie :)


    :( Buuuu... A ja chciałam wózek w misie zobaczyć :( No dobra, życzę CI zdrowia i czekam dalej :D
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeAug 30th 2012
     permalink
    Ja miałam gondolę bez skrętnych kółek, a spacerówkę mam ze skretnymi, więc akurat mam porównanie i tak jak mówię, po 2 miesiącach na skretnym xlanderze, ciezko mi sie tą Emaljungą jechało. zdecydowanie ciężej niż moim starym ośmioletnim implastem, ale może to wrażenie ze względu na skrętne, którymi terz jeżdżę.
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 30th 2012
     permalink
    Ja mam dwie spacerówki- jedną ze skrętnymi, drugą bez skrętnych.
    Z ręką na sercu- wolę tego grzmota bez skrętnych kół.
    Nie twierdzę, że bezwzględnie lepiej jeździ się bez skrętnych-po prostu nie przesadzałabym, że to jakaś makabra :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeAug 30th 2012
     permalink
    ja nie umiem prowadzić wózka bez i z skrętnymi kółkami :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeAug 30th 2012
     permalink
    My kupiliśmy 3 częściowy wózek TAKO i powiem szczerze,że się w nim zakochałam.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 30th 2012
     permalink
    Anula, a który? Mnie się też Tako podobały - bardzo funkcjonalne, ale do bagażnika mi sie nie mieścił :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorgolaa
    • CommentTimeAug 31st 2012
     permalink
    Anula pochwal się który to kupiliście? :) bo też zastanawiam się nad Tako :):)
    --
  1.  permalink
    flavia: ja nie umiem prowadzić wózka bez i z skrętnymi kółkami


    To znaczy JAKI wózek potrafisz prowadzić ? :wink:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeAug 31st 2012
     permalink
    a ja potrafię prowadzić i taki i taki:P
    -
    no i chciałam napisać o naszym XA jesteśmy z Milą bardzo zadowolone na wakacjach spisał się 100%procentowo:P po piasku prowadził się ekstra mała wygodnie i z chęcią w nim spała:):):) ogólnie dobry zakup:)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeAug 31st 2012
     permalink
    spidermanka: To znaczy JAKI wózek potrafisz prowadzić ?


    mojej Luśki :tongue:
    z tylną osią skrętną
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeAug 31st 2012 zmieniony
     permalink
    My mamy Jedo Fyn, uparłam się na polski wózek, Tako jest podobno na chińskich częściach a Jedo w całości produkowany w PL - to przeważyło, i w sumie jestem zadowolona.
    A znacie się dziewczyny może na parasolkach do samolotu? Czy poza wagą kierować się czymś przy zakupie? Planujemy podróż w listopadzie - czy taka parasolka w listopadzie musi mieć śpiworek, czy można się bez niego obejść?
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeAug 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny za cholerę nie mogę znaleźć zdjęcia wózka ale to jest dokładnie ten sam co był na zdjęciu z reklamy co była na głównej stronie 28dni to chyba dotyczyło reklamy jakiegoś kuriera . Kolor wózka jest czarno czerwony 3 częściowy od nosidełka po spacerówkę.Buda jest składana na parasolkę tak samo jest z resztą a spacerówka jest ustawiona w moją stronę więc będę widziała dziecko cały czas.Dodam,że udało mi się go kupić okazyjnie za 380zł a w sklepach kosztuje prawie 2000zł.
    Dodam jeszcze,ze sama nie mogę zrobić fotografii wózka ponieważ jest spakowany w kartonie.
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeAug 31st 2012
     permalink
    Dziewczyny czy któras z Was widziala na zywo mutsy urban rider w kolorach Team Snow white i Team mist???
    Wozek mutsy znam doskonale bo uzywalam z pierwszym dzieckiem...wtedy mialam srebrno- biala gondole i czerwona spacerówke i powiem szczerze ze jesli chodzi o kolor to wolalam gondole dlatego teraz chcialabym bardzo jasny i nie moge sie zdecydowac czy bialy czy ten niby jasno szary i ciekawa jestem jak wygladaja na zywo bo na zdjeciach róznica jest niewielka :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 31st 2012
     permalink
    Ja mam Mutsy Urban Rider w kolorze Light Olive, jest jasny ale nie na pewno tak jak biały, pod moim wykresem na którejś stronie jest jego zdjęcie, ale jeszcze w praktyce nie używałam, natomiast świetnie się doprał po poprzednim użytkowniku :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeAug 31st 2012
     permalink
    :bigsmile: ...ten kolor tez piekny :bigsmile:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 31.08.12 16:31</span>
    Sysiajaw ..wlasnie widzialam fotki pod wykresem...cudownyyy!!!! Ja tez chce taki jasny ale teraz nie ma ich w ofercie :cry: ...ja jak sprzedawalm Laury gondole 7 lat temu byla w stanie idealnym niemal zadnych sladow uzytkowania ...zastanawia mnie tylko spacerówka bo wiadomo ze dziecko w butkach bedzie chodzic ...ale wiem z doswiadczenia ze maja one dobre materialy i latwo sie je czysci.

    Ja mam juz piekna owcza skore do wozeczka :bigsmile: a wozka ciagle nie ma :cry: ...no ale w ten weekend musze juz koniecznie zamowic :bigsmile:

    A czy ktoras w Was uzywala tej owczej skory?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeSep 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Cześć,
    poczytuje watek od jakiegoś czasu, ponieważ stoimy z mężem przed wyborem wózka. Mieszkamy na wsi, więc główne trasy spacerowe będą prowadzić po polno-leśnych drogach. Wybór padł na Jedo Bartatina - ale mamy tu wątpliwości co do jego zawieszenia - to na paskach wydaje nam się bardzo chybotliwe - wychyla się na boki.
    Może któraś z Was mi podpowie jak to wygląda w praktyce? Wydaje mi się, że wózek po obciążeniu dzieciaczkiem będzie bardziej stabilny (?).
    Mam też możliwość okazyjnego kupna Mutsy 4ridera ale chyba nie podoła warunkom polskiej wsi... a Mała ma przyjść na świat na pocz. grudnia więc cała zima przed nami.
    --
  2.  permalink
    Linden: A czy ktoras w Was uzywala tej owczej skory?


    A o co chodzi z tą owczą skórą do wózka? Ja tylko słyszałam i wdziałam owczą skórę rzucaną na ziemię np. przy kominku... ale nie wiem czy Ty tez o tej samej skórze mówisz... :bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny prezentuję obiecanego rzęcha, a oldschoola z misiami muszę złożyć, żeby się na zdjęciu lepiej prezentował, niedługo Pupiszon wyrośnie z tej gondoli i wrzucam ją do misiowej chyba :P

    A ta fura nie ma:
    skrętnych kółek, torby, koszyka u dołu,nie działa daszek, bo cały opada, ale sama naprawiłam i teraz jest na klamerkę od prania :D:D:D i tetrę można na niej fajnie wieszać przed słońcem :P Ale jak to się mówi, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :)))
    No cóż nie jest to bryka marzeń, ale jeździ, hahah :
    http://28dni.pl/pictures/1581021.jpg
    http://28dni.pl/pictures/1581026.jpg
    http://28dni.pl/pictures/1581031.jpg
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  3.  permalink
    penny: nie działa daszek, bo cały opada, ale sama naprawiłam i teraz jest na klamerkę od prania :D:D:D


    Ale odjazd !!! Ty jestes lepsza niz ADAM SŁODOWY !!! :bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Ahahaha, najbardziej mi się podoba, że jest z tą klamerką pełna regulacja wieszania tej tetry przeciwsłonecznej :bigsmile::bigsmile::bigsmile: Potrzeba matką wynalazków :tongue:
    Ale ja czasem odsłaniam Pupiszona, bo słońce też potrzebne jest do szczęścia i dosłownie i w przenośni :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  4.  permalink
    penny: Ahahaha, najbardziej mi się podoba, że jest z tą klamerką pełna regulacja wieszania tej tetry przeciwsłonecznej


    Mozesz tez powiesić pranie i wyjść z tym na spacer hahahaha szybciej wyschną, a i będa wypełnione wspaniałym świezym powietrzem :cool:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    spidermanka: Mozesz tez powiesić pranie i wyjść z tym na spacer hahahaha szybciej wyschną, a i będa wypełnione wspaniałym świezym powietrzem

    Mogłabym , ale wolę przed domem pośród drzew, bo tam więcej miejsca :cool:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    Penny ja czekam na misiowy wózek! a ta gondolka b ładna:)
    pomysł ze spinaczem/ klamerką- rewelacja! :peace:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    Penny, ja chcę misie! Ja chcę misie!
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    The_Fragile: Penny, ja chcę misie! Ja chcę misie!

    Ja też, ja też :devil: Obiecane - to się należy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    Dobra kuźwa jutro będą misie :devil: Se zapamiętały skubane :D
    Specjalnie dla Was jutro, mimo mojego lęku przed pająkami wlezę do tej cholernej szopki i wywlokę to to na światło dziennie i złożę. Mam nadzieję, że nie dostanę zawału, a jak się jutro nie pojawię na forum to znaczy, że mnie jakiś ogrooomny pająk przyatakował i padłam :devil: Spinacz rulez, trzyma jak ta lala :bigsmile:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    Penny, no ja w życiu misiowego wózka nie widziałam to sobie zapamiętałam :DDDD

    Jak się nie pojawisz to wyślę za Tobą oddział SpiderBusters :)
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    The_Fragile: ja w życiu misiowego wózka nie widziałam

    Już jutro :D:D:D
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    a ja mam tez taki misiowy wozek w spadku po mojej 10 letniej siostrzenicy ktory ona tez dostala w spadku po kims wiec wiekowy, szelki do trzymania dziecka sa tylko zapinane w pasie nie ma szelek na ramionach i do tego na plecach tam gdzie dziecko sie opiera jest doczepiany na rzepy olbrzymi plaski mis zeby dzieciakowi bylo miekko w plecy haha kiedys sie przydal wozek dla blzinakow jak trzeba bylo z jednym jechac do przychodni, zabawa co nie miara, dajcie spokoj, a skladanie go to istny koszmar, mozna sobie co nieco nim przyciac
  5.  permalink
    JEJKU!!! Juz jutro... za pare godzinek... bedzie zdjecie misiowego wózka... Penny - podziwiam Twoją odwagę W razie czego KRZYCZ, a przybiegnę do Ciebie na strych z tym moim brzuchem moge dłużej sie wgramolac, ale moze jakiegos pająka nim przygniotę :bigsmile:

    Treść doklejona: 03.09.12 22:33
    ___

    zyziaczkowo: a ja mam tez taki misiowy wozek w spadku po mojej 10 letniej siostrzenicy ktory ona tez dostala w spadku po kims wiec wiekowy, szelki do trzymania dziecka sa tylko zapinane w pasie nie ma szelek na ramionach i do tego na plecach tam gdzie dziecko sie opiera jest doczepiany na rzepy olbrzymi plaski mis zeby dzieciakowi bylo miekko w plecy haha kiedys sie przydal wozek dla blzinakow jak trzeba bylo z jednym jechac do przychodni, zabawa co nie miara, dajcie spokoj, a skladanie go to istny koszmar, mozna sobie co nieco nim przyciac


    Poprosimy równiez jakąs fotę, bo nie wierze że żadnej nie zrobiłaś Radziowi, albo Remikowi (nie wiem z którym wtedy musiałaś jechac do przychodni ;-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    spidi no cos ty nie robilam zadnych fotek hehe czasu nie bylo a wozka nie mam u siebie w domu tylko u mamy leży w piwnicy zapomniany i niekochany :P jakbym miala go u siebie to bo chyba bym musiala go sobie na glowie nosic haha mam tyle kurde miejcsa w domu (w koncu mam dwa wozki blziniacze z czego jeden x-lander ciagle jezdzi w samochodzie z braku miejsca no i wygody zeby go nie tachac w te i wetwte do windy-mamy tylko 43 m2 na 4 osoby+pies :P takze full wypas:P ) a wozek zabawny jest, ale mi to sie on obecnie-nie urazajac nikogo-kojarzy z zulkami spod sklepu co zjedza takimi zdezelowanymi i szukaja po smietnikach co wiekszych towarow zeby je przewiezsc, takze mysle ze najbardziej wozek-mis by ucieszyl pana zulka obecnie :D u nas jest trzymany naprawde awaryjnie w sumie to tak naprawde jest juz niepotrzebny, swoja droga to nie chce sobie wyobrazac co sie dzieje z noworodkiem ktory jedzie wozkiem bez amortyzowanych kol po takich wertepach co my tu mamy, musi ładnie w srodku telepac, to sa stare klekoty nie przystosowane do naszych drog, moze i zabawne ale na wyskoczenie do ogrodu a nie na spacer nawet po lesnej drozce, wg mnie jak juz to moze nim jezdzic dzieciak siedzacy ale juz porzadnie, stabilnie
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 3rd 2012
     permalink
    spidermanka: JEJKU!!! Juz jutro... za pare godzinek... bedzie zdjecie misiowego wózka... Penny - podziwiam Twoją odwagę W razie czego KRZYCZ, a przybiegnę do Ciebie na strych z tym moim brzuchem moge dłużej sie wgramolac, ale moze jakiegos pająka nim przygniotę

    Twój nick Cię do tego zobowiązuje :devil::devil::devil: nie na strych tylko do szopki :D
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    hahaha Zyzia tak przeczytałam i sobie przypomniałam wózek jaki miałam dla Anki :P wypaśny za kupę kasy i w ogóle ale właśnie taki jak opisałaś :P
    Choć nie powiem - wywoził Anie potem taką małą Moniczkę wrócił dla Kuby i poszedł dla dziecka obcego i potem brata Moniki :P I jeszcze dzieciaki go dojechały w zabawie hahaha teraźniejsze wózki nie są takie mocne by wywozić 5kę dzieci i jeszcze sie do czegoś nadawać :P

    Treść doklejona: 04.09.12 00:17
    A widziałyscie ten wózek :shocked:
    http://dino.sklep.pl/nowy/images/wozki_blizniaki/mima_kobi_cosmo_rodz_12_s.jpg
    w wersji dla 2ch gondolek nie widzi mi się wcale dolny poziom - zreszta w spacerowej też nie
    http://dino.sklep.pl/nowy/images/wozki_blizniaki/mima_kobi_blizniak_12_s.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Witam po przerwie :) Odebraliśmy i złożyliśmy już naszego Jedo Fyn kolor 228, jest super :D Wydawało mi się, że gondola jednak jest większa (leżę więc wózek na żywo widziałam dopiero po złożeniu)no i q minusik jaki dostrzegłam to że nie ma funkcji bujania bo nie jest na paskach.. :)
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Agunia...no właśnie ja sie nad nim zastanawiam ale mało informacji na necie znalazłam i nie wiem co robić ...czy zamawiać mutsy urban rider team mist czy ta właśnie mimę kobi białą ...dałam sobie czas do wieczora na podjęcie decyzji i zamawiam....ok...no może do jutra :bigsmile:

    Spidermenka ...podeśle Ci kilka linka z tą owczą skórą ale informacji na ten temat też niezbyt wiele posiadam :crazy:

    http://dziecisawazne.pl/skora-owcza-do-wozka/

    http://www.google.com/imgres?hl=pl&client=firefox-a&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1024&bih=497&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=MZWGExGt2jF9GM:&imgrefurl=http://www.mamaija.pl/stokke-skora-owcza-do-wozka-xplory-,d629.html&imgurl=http://www.mamaija.pl/small_images_pm/629_8886.jpg&w=400&h=400&ei=yL9FUOjMD4rLhAeRyIHIAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=629&vpy=159&dur=1954&hovh=225&hovw=225&tx=98&ty=162&sig=116517968528103616400&page=1&tbnh=136&tbnw=130&start=0&ndsp=10&ved=1t:429,r:8,s:0,i:98
    -- ,
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 4th 2012 zmieniony
     permalink
    jeny biedny ten dzieciak na dole, juz jeden za drugim tez jest kiepski wg mnie, bo ten drugi zawsze ma gorzej nic nie widzi i ma ciasno no ale to juz poplyniecie na maxa, jeszcze gondola to luz chociaz biedny ten na dole,zero slonca i nieba-masakra ale juz dla siedzacego, kurde ten co to tworzyl niech sobie z godzinke lub dwie pojedzi tam na dole to pogadamy,a te kubelki to chyba dla takich rocznych dzieci gora 1,5 roku bo wieksze to chyba wyplyna z tego siedziska, design fajny ale to wszystko :]
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Podoba mi sie P&T ale ten za cholerę nie i aż do meża mi sie wyrwało że dolne to jak trumna... sory ale to tylko moje wrażenie :)
    Zyzia a czym ty teraz jeżdzisz z klockami łącznie ważacymi ok 30kg?
    Pożyczyłam tego 1za 2 ABC i załamałam sie po prostu... Nat 12kg Tosia z 18 może więcej - czyli załóżmy ów 30kg i sam wózek ok 20 PADŁAM padłam na pysk jak pies pluto po pchaniu ich a górka pod którą wbiegam z 1dzieciakiem pokonała mnie jakbym weszła na Śnieżkę lub conajmniej wbiegła na Szybowcową
    ____
    Linden gdybym ja miała kupować teraz wózek dla 2ki (załóżmy bliźniaków) i dysponowała 4tyś co kupiłabym głęboki tego typu (nie sugerój się podwoziem myślę bardziej o górze wózka!)
    http://img08.allegroimg.pl/photos/400x300/25/91/27/09/2591270900
    A potem zmieniała na najlżejszą z możliwych spacerówek :devil:

    Treść doklejona: 04.09.12 11:33
    Ps Właśnie dopatrzyłam zę ten Mutsy to jest dla 1Szkraba :P czyli że Ty nie szukasz podwójnego hahaha przepraszam :P

    Treść doklejona: 04.09.12 11:37
    kolejny PS :P
    Na zimę szukałabym wózka z gondolą blizej 80cm a nie 70 by mieć pewność że maluch nie wyrośnie z niej... Mutsy ma tylko 74cm wg mnie to jest tylko
    --
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 4th 2012 zmieniony
     permalink
    jeszcze nie waza 30 tylko ok. 28 (troche mniej niz 14 kg ma kazdy) :P wozek jest do 15 kg kazde siedzisko takze xlander daje rade na razie, ale juz spacerowka-parasolka nie pojade bo niestety nie jestem w stanie podwazyc jej pod kraweznik-chyba ze wjechac tylem ale to tez jest baaaardzo ciezka sprawa, mysle ze na wiosne trzeba bedzie sprzedac wozki,a niby sa do 3 lat hehe no jak 3 latki to nie jakies olbrzymy :P a wozek wazy 15 kg wiec lacznie ok. 45 kg ale sie spoko jedzi, nie czuc tego, gorzej w parasolce to juz naprawde trzeba sie pomeczyc, a moj poprzedni wozek wazyl 22-24 kg haha, to chyba dla pudzianow takie wozki :P
    Agunia Nie radze kupowac tego TAKO co pokazalas bo jest po pierwsze zajebiscie ciezki (jezdzilam nim pustym po sklepie) po drugie jest za szeroki-ma ponad 90 cm i nie wjedziesz w zadne drzwi (trzeba patrzec na to by wozek mial do 80 cm szerokosci w najszerszym miejscu, xlander ma 78 cm) chyba ze ma sie wozek w garazu i jezdzi tylko do lasu czy na spacer, dzieci maja fajnie szeroko ale naprawde sie nie wjedzie nim nigdzie a potem ciezko go sprzedac bo nikt nie chce wozka ktory nie jest uzyteczny, bo raczej zawsze sie przejezdza przez jakies drzwi czy to klatka schodowa czy przychodnia
    a co do tego jeden pod drugim czy za drugim, ja od zawsze bylam za tym zeby dzieci byly obok siebie i wszystkie moje 3 wozki takie byly, wiadomo ze siedziska sa przez to wezsze ale na tego x-twina nie moge narzekac, moje olbrzymy spoko w nim jezdza wiec jest spoko miejsca, wczesniej mialam DorJan sport duo czy cos takiego, to sprzedalam go jak jeszcze roczku nie skonczyly bo przestaly mi sie miescic w spportowki :]
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    zyziaczkowo: Agunia Nie radze kupowac tego TAKO
    Zyzia ale mi chodziło o górę wózka :) że 2 osobne gondolki
    --
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Zyzia to mamy to samo zdanie więcej ale w jednym za drugim niż za ,
    A dla przykładu widziałam jak posługuje się mamusia taki tramwajem - w sklepie i w autobusie ledwo wymanewrowała - może było by lepiej po montarzu lusterek :shamed:
    Agunia Ja właśnie zdecydowałam się na ten tako i nawet gondolka obszerna i wszystko ślicznie wykonane wykończone i przygotowane na mega udźwig , wiec wiem że sobie poradzi . Potem mniej więcej po 2-2,5 roku mam zamiar zmienić na podwójna "parasolkę" też jedna koło drugiej

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 04.09.12 12:07</span>
    ale juz spacerowka-parasolka nie pojade bo niestety nie jestem w stanie podwazyc jej pod kraweznik-chyba ze wjechac tylem ale to tez jest baaaardzo ciezka sprawa, mysle ze na wiosne trzeba bedzie sprzedac wozki,a niby sa do 3 lat hehe no jak 3 latki to nie jakies olbrzymy :P a wozek wazy 15 kg wiec lacznie ok. 45 kg ale sie spoko jedzi, nie czuc tego, gorzej w parasolce to juz naprawde trzeba sie pomeczyc, a moj poprzedni wozek wazyl 22-24 kg haha, to chyba dla pudzianow takie wozki :P


    Oj to troszkę mnie przeraziłaś , nawet o tym nie pomyślałam ja co prawda silna jestem ale hmm....
    Tu w nl, nie ma krawężników tzn. sa ale przejścia przejazdy sklepy progi tu nie istnieją może ze względu na większa ilość rowerów
    A nad xlanderem też myślałam ale najbardziej przeraża mnie ta wizja miekkiej wkładki dla noworodka - a że ja nie zmotoryzowana tylko rower autobus to jakoś do mnie to nie przemawia , ale jako spacerówka jest świetny . I też mam zaufanie do tych wózków - najwyżej naszego tako sprzedamy choćby po pół roku a kupie xlandera .
    aha nie mamy problemu z drzwiami , bo wózek bede 3-mać na werandzie zamykanej i oszklonej , a sklepy tu troszkę inaczej to wygląda :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Dziewczyny a czy któraś ma może wózek Yoolz Day albo Mutsy Evo?

    Czy macie jakieś opinie na ich temat?
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    dlatego wg mnie ten xlander xtwin najlepszy jest od ok roku, ale sa tacy co jezdza i od malego, widzialam u mnie na osiedlu babke z dwoma dziewczynkami, mysle ze jak dzieci na wiosne sie rodza to luz ale na zime lepsza gondola, edzia moze u was wszystko dostosowane do wozkow szerokich i przede wszystkim inwalidzkich (inwalidzi powinni miec przejazd min 90 cm) niestety u nas widze maja to gdzies :/
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Chce-byc-mama - nie wiem o jakie paski chodzi, ale Fyn sie buja :) We wszystkie strony :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.