Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    The_Fragile: Chce-byc-mama - nie wiem o jakie paski chodzi, ale Fyn sie buja :) We wszystkie strony :)

    tzn nie jest sztywny ale do bujających bym go nie zaliczyła ;) jedo chyba ma amortyzatory? A chodzi o takie paski jak tu:
    http://kunert.tradoro.pl/wozki-vip-na-paskach-vip-na-paskach-na-kolach-piankowych/p,214482
    --
  1.  permalink
    Addictive: Dziewczyny a czy któraś ma może wózek Yoolz Day albo Mutsy Evo?Czy macie jakieś opinie na ich temat?

    ja kupiłam Mutsy Evo, narazie jestem zakochana i w gondolce i w spacerówce, dla mnie nie ma on wad poza krótką gondolą. Materiał w pięknych kolorach, niebrudzący, solidne wykonanie, prostota składania, małe wymiary, ekstremalnie lekki, spacerówka składana do pozycji leżącej i półprostej i duży pojemny i łatwo dostępny kosz.
    jak sie sprawdza w praktyce, moge powiedzieć za jakieś 1-1,5 miesiąca.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Ciasto no to czekam na obiecane opinie w praktyce:):).
    A ta gondolka jest gleboka czy dosc plytka jak w mutsy 4rider? masz moze zdjecia twojego wozka? :bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Linden: Spidermenka ...podeśle Ci kilka linka z tą owczą skórą ale informacji na ten temat też niezbyt wiele posiadam


    OOooo wielkie dzieki. Nie wiedziałam, że TE SKÓRĘ można wkładac do wózka.. :-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Fura nr 2 Nadii :devil::devil::devil:
    Spidermenko nie złożyłam niestety, bo calutki dzień sama z Pupiszonem jestem ;) Na zdjęciu załapała się moja słodka psica :P
    Macie obiecane misie i nie tylko misie jak się okazało :P Jak to ujęła Zyziaczek wózek żula :D:D:D mnie się z żulem nie kojarzy, zobaczymy co Nadia na to jak ją do niego wsadzę. Dla mnie tapicera czad, jakoś mi sie spodobała na nowo :D:D:D

    http://desmond.imageshack.us/Himg502/scaled.php?server=502&filename=20120904995.jpg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg221/scaled.php?server=221&filename=20120904997.jpg&res=landing
    http://desmond.imageshack.us/Himg145/scaled.php?server=145&filename=20120904999.jpg&res=landing
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Czaderska :devil::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    nawet folie przeciwdeszczową ma w zestawie- ful wypas...
    a tapicera bombowa, szkoda, że teraz takich nie robią!:)

    Treść doklejona: 04.09.12 20:00
    i boska Psina Lu też by się podobała:wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Ale bajer! :DDDDD

    Chce_byc_mama - no Jedo takich pasków nie ma, ale buja aż miło, na amortyzatorach :DDDD
    --
  3.  permalink
    Przypadkiem zerknęłam bo nie jestem zainteresowania wózkami.
    Ale Penny- szacun :) Lubię Twój dystans :) :thumbup:
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    ej penny ale ty masz taki juz nowowczesniejszy wozek powiem ci, bo ten co ja mam w piwnicy to inaczej wyglada, ty masz juz gondole a tamten to taki polaczony gondola ze spacerowka jest :] takze ty takiego dla zuli nie masz :P chyba ze sportowka , mi chodzilo o taki inny typ jak znajde cos podobnego to wkleje fotke, to chyba byly takie stare niemieckie wozki dlatego takie nie do zdarcia sa
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    zyziaczkowo: takze ty takiego dla zuli nie masz :P

    :tooth: łeee :tooth: wrzuć fotkę pliss.
    Poczekajcie aż go złożę w całość i Nadię w nim umieszczę i wkleję w całej okazałości :rolling:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  4.  permalink
    Addictive: A ta gondolka jest gleboka czy dosc plytka jak w mutsy 4rider? masz moze zdjecia twojego wozka?

    Szczerze mówiąc nie mam porównania ale według mnie jest wystarczająco głęboka. Zdjęć nie mam bo wózek czeka u rodziców póki nie zrobimy troche miejsca na dziecięce rzeczy w naszym mieszkanku. Stelaż mam czarny, gondole brązową a spacerówkę w granacie.
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorartystka80
    • CommentTimeSep 5th 2012 zmieniony
     permalink
    nullThe_Fragile można kupić Jedo na paskach, tylko bez skrętnych kół, to będzie bodajże JEDO Bartatina http://www.jedo.pl/pl/#/bartatina/alu/classic/

    pregnancy
    --
    •  
      CommentAuthorgolaa
    • CommentTimeSep 7th 2012
     permalink
    Dziewczyny a mi wczoraj w sklepie polecono wózki firmy tutek a dokładniej model grander (ok 1300) i tambero (1400) są w fajnej cenie i dość solidnie wykonane - co o nich myślicie?
    Dodam że wcześniej napaliłam się na x-landera x-move ale niestety cena dla mnie za wysoka ;/
    http://www.tutek.pl/produkty/ambero
    http://www.tutek.pl/produkty/grander-black a i w innej wersji kolorystycznej http://www.tutek.pl/produkty/grander-alu
    --
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeSep 7th 2012
     permalink
    Gosiu, jest taka strona z ocenami wózków. Nie wiem ile te opinie są warte, ale można zawsze się nimi podeprzeć:
    http://www.bangla.pl/szukaj.htm
    --
    •  
      CommentAuthorgolaa
    • CommentTimeSep 7th 2012
     permalink
    Czytam, czytam i tak jak przy innych wózkach są i negatywne jak i pozytywne :)
    --
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeSep 7th 2012
     permalink
    No właśnie... Powiem tak, pod tym linkiem co wysłałam nie znajdziesz wózka idealnego:)) Ja jestem już prawie zdecydowana na jedo fyn 4DS, a na tym forum zgarnia też negatywne opinie - a to budka się nie napina, a to dziecko ze spacerówki wypada..:/ Do tego jeszcze powiedzieli w szkole rodzenia, że lepiej nie kupować wózków 3w1 bo na ogół gondole są za małe, co krępuje ruchy dziecka, a z fotelików samochodowych dziecko szybko wyrasta.
    W ten sposób moja sangwiniczna natura dostała kopa w d...:/
    --
    •  
      CommentAuthorgolaa
    • CommentTimeSep 7th 2012
     permalink
    hehehehe i tak źle i tak nie dobrze ;/
    a co do jedo fyn - też mi się podoba ale ostatnio ekspedientka powiedziała mi że są one źle wyważone co skutkuje tym, że np śpiesząc się i szybko naciskając energicznie na rączkę wózka powoduje że przód mocno podskakuje do góry - zademonstrowała mi to i faktycznie tak jest, sama potem też spróbowałam - i nie wiem czy wszystkie jedo tak mają czy nie... ;/
    --
    •  
      CommentAuthoralar
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    Hej Dziewczyny, czy któraś z Was ma i używa X landera X move? Jestem ciekawa Waszych opinii. Na innych forach jest jeszcze mało wypowiedzi, bo jest to tegoroczny model, dlatego każda uwaga i informacja od Was jest cenna :)
    --
    •  
      CommentAuthorgolaa
    • CommentTimeSep 10th 2012 zmieniony
     permalink
    Alar mi się on bardzo podoba i jak na razie to nie znalazłam w nim żadnej większej wady, fakt nie użytkuje go ale chciałam go kupić - oglądałam go chyba kilkanaście razy :) niestety cena dla mnie jednak nie do przeskoczenia trochę za wysoka, nawet same ekspedientki w sklepach z wózkami mówią, że cena jest przesadzona no ale cóż tak to już jest - wszystko poszło do góry :( do modelu x-move bardzo podobny jest model xa główną różnicą jest to że spacerówka jest tylko w jedną stronę ale cena jest dużo niższa!

    poczytaj tutaj - tych opinii trochę jest i wiadomo zawsze będą i negatywne i pozytywne
    http://www.bangla.pl/opinie/p26033/x-lander-x-move
    http://index.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/x+lander+x+move
    http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/x-lander-x-move-41-nowosc-2012-roku-polaczenie-wozkow-x-q-i-x-a/
    http://www.dobramama.pl/pokaz/253496/X_lander_xmove/1/1
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 10th 2012 zmieniony
     permalink
    Zepsuła nam się fura numer 1, teraz jeździmy takim oto złożonym wózkiem w misie, tak jak obiecałam wklejam tu :> Ahahhahah , jakie to klockowate, ehh no ważne, że jeździ i ma koszyk u dołu i daszek nie opada jak w poprzednim, a jakie ma amortyzatory - taśmy skórzane :D:D:D: Nadii się w nim podobało i zacieszała się do tapicerki, tej od środka w jakieś groszki czy coś, no polubiła bardzo ;>

    usunięte
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    zajebisty !
    a jak hamulec ! :shocked::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    Smiej się, smiej, ale w środku wygląda rewelacyjnie przez te groszki! Pupiszon będzie miał co liczyć przed snem :D
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 10th 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: a jak hamulec !

    No hamulec ma kuźwa taki, ze jak go uruchomię, to potem ledwo ledwo go zwalniam, taki kutwa wytrzymały i zastały :devil:
    The_Fragile: Smiej się, smiej, ale w środku wygląda rewelacyjnie przez te groszki! Pupiszon będzie miał co liczyć przed snem :D

    No wpatrywała się w nie dziś po przebudzeniu chyba z 10 minut i się do nich uroczo uśmiechała. W tamtym wózku jak się budziła to była z lekka wystraszona, bo wszędzie była ta bieeel, a tu kropeczki i ta falbanka zwisająca z daszku :devil:
    Ogólnie jest super, bo gondola jest duża, tylko trochę się go dziwnie prowadzi, bo nisko ma tę poręcz i mniej więcej w jednej lini z tym hamulcem, więc muszę uważać , żeby nie nadepnąć na niego, a stopy podkreślam mam malutkie :tongue:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    penny: tu kropeczki i ta falbanka zwisająca z daszku :devil:


    Haha, zobaczysz jak sie szybko liczyć nauczy :D Będzie "jedna kropeczka, dwie kropeczki, trzy kropeczki..." :DDD
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 10th 2012 zmieniony
     permalink
    The_Fragile: Haha, zobaczysz jak sie szybko liczyć nauczy :D Będzie "jedna kropeczka, dwie kropeczki, trzy kropeczki..." :DDD

    Nie wiem czy się nauczy szybko liczyć, ale zasypiać to na pewno, bo to tak jak z liczeniem baranów. haha. a tak serio to jestem z wózeczka bardzo zadowolona, może i nie jest wypasem jakimś, ale jeździ, jest stabilny, a przez te amortyzatory na paskach świetnie buja, jak na jakimś łóżku wodnym, co w moim górzysto kamienistym terenie super się sprawdza. Zastanawiam się tylko nad wymianą kółek na większe. Także laseczki ja polecam taką o to brykę i wcale nie jest taka ciężka i ma dużą gondolę :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    no wózeczek pierwsza klasa, myślę że przy nim zostaniesz jednak, a jakie ciuszki ładne :P
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    hej...penny-wózek,hm-zajebiście dziwny,na pewno jedyny w swoim rodzaju:wink:,przynajmniej jako jedyna na tym wątku jesteś oryginalnie inna:bigsmile:. Ważne że malutka zadowolona :smile:. A "propo" wielkości gondoli,jak myślicie, czy 75cm wystarczy? W grudniu urodzę,więc chyba zimę przejeździ i zmieści się z tymi wszystkimi kombinezonami,kocami itp.?Już głupieję,nigdy nie myślałam że wybór wózka to taki problem:shocked:.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    Ruda ja jestem zwolenniczką jak największej gondoli, ale to wiesz zależy od tego gdzie ten wózek będziesz trzymać ;)
    ruda03: zajebiście dziwny

    ruda03: Ważne że malutka zadowolona

    Prawda to :bigsmile:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    wózek wymiata!!
    ale standardowo moją uwagę przykuła pościel w sówki <3333 ( już nie było tego materiału, jak szukałam:( na all są kołderki i chyba się skuszę )

    Treść doklejona: 11.09.12 00:02
    ruda03: "propo" wielkości gondoli,jak myślicie, czy 75cm wystarczy


    My mamy gondole 75 cm i powiem szczerze że ciasno,
    na początek bedzie ok, ale jak dzieć będzie miał te 4 miesiące i będzie chłody marzec to może być ciężko:)
    Łucja z pewnością się przesiądzie do spacerówki wraz z mrozami, bo już się ledwo mieści
    --
    •  
      CommentAuthoralar
    • CommentTimeSep 11th 2012
     permalink
    Hej Golaa, Mąż już przewertował wszelkie opinie, a jest ich mało, bo to nowość na rynku, kilka wad ma:) I sami je też widzimy, ale no zobaczymy...Może jednak któraś z Was go użytkuje?
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeSep 11th 2012
     permalink
    alar ja zamierzam kupic, licze na to, ze bedzie ok :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeSep 13th 2012
     permalink
    O królowo! jaki wózek :jumping:

    Penny :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 14th 2012
     permalink
    Obniżyłam trochę uchwyt i już nie haczę palcami o hamulec, a w ogóle to się bardzo z wózkiem polubiłam, tak buja na tych paskach kapitalnie, że Nadia zasypia w sekundę, co w poprzednim wózku tak szybko się nie zdarzało :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    sluchajcie dziewczyny mam do was pytanie, jako ze moj remik chyba dobija juz wagowow do 15 kg prawdopodobnie niedlugo nasze wozki sie pod nim zalamia (tzn pod naszymi wozkami blziniaczymi) wszystkie wozki blziniacze maja uzdzwig na kazde siedzisko max. 15 kg i tu pytanie, czy znacie jakies spacerowki pojedyncze juz-najwyzej kupie juz dwie zeby mialy luzniej, takie co to maja udzwig do np 18 kg lub wiecej, chodzi mi o typowa spacerowke ale nie z takimi malutkimi koleczkami typu mclaren tylko takie wieksze podwojne (widzialam takie np w cotobaby) moga byc z budka, jesli wasze wozki daja rade ciezszym dzieciom niz 15 kg to napiszcie mi ich nazwy
  5.  permalink
    Mój brat jeździł w coneco flash jak miał 5 lat i ważył ok 23kg
    --
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    o to juz mam jeden, ale kurcze wlasnie widze ze w opisach nigdzie nie ma do ilu sa kilo i wlasnie mam problem ze znalezieniem jakis, czytalam na jakism forum ze jeszcze coneco traper tez chyba do 20 kg ale tez na str producenta nic nie pisza na ten temat, potem jest jeszcze jakis coneco joker to do 4 lat wiec mniemam ze tez wiecej niz 15 kg
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    wiesz co ale moze nic sie nie stanie, ten udźwig jest standartowo w wiekszosci chyba do 15 kg natomiast wytrzymałosc musi miec wieksza.moze uda sie chłopakom przejeździc zime w nim. bo potem to oni juz duzi beda na tyle, z epewnie wózek sporadycznie bedzie obciazany.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 18th 2012 zmieniony
     permalink
    tak ,ale tu chodzi o cos innego ze ciezko jest jednej osobie pchac taki ciezar i lawirowac takim wozkiem :] po drugie przeciez sa dzieci co jezdza do 3 lat i wiecej, poza tym na dluzszych spacerach one chca na rece bo sie mecza (no jak ktos ciagle lata jak opetany to nie dziwne :P) a nosic taki ciezar to dla mnie stanowczo za duzo a maz dwojke czyli prawie 30 kg to tez juz lekka przeginka :] poza tym ten ich x-lander staje sie dla nich niewygodny bo ma na nogi tylko taka malutka podporke i tylko sie mieszcza stopy jedna obok drugiej i finito takze jest srednio wygodny juz dla takich duzych dzieci, poza tym wisza mi w nim na poreczy bo wozek nie ma siedziska robionego do pionu tylko na pollezaco,a taka parasolke typowa z tesco z angli co mamy podwojna to ich juz nawet nie wkladam bo tam tylko takie płócienko jest nie podparte zadnym szkieletem tylko sobie wisi w powietrzu a jak na wiosne z nimi jezdzilam to juz trzeszczalo wiec nie ryzykuje, takze chcialabym cos teraz osobnego bo juz 3 wozki mialam podwojne i starczy :] jakbym sprzedala te dwa wozki to bym spoko kupila dwa pojedyncze i jeszcze by mi zostalo :P tylko wlasnie kwestia jakie bo autentycznie sa takie do 18 a nawet 20 kg tylko chcialabym wiedziec tez jakie sa dobre bo w tych pojedynczych to jest jednak wiecej do wyboru i co tu wziac zeby byly super wygodne, twale itd :P

    Treść doklejona: 18.09.12 14:18
    podoba mi sie ten Baby Design Baby Dreams Walker czy ktos go mial, czy udzwignie klopsa powyzej 15 kg? jak sie nim jezdzi, bo kolka mi pasuja ale nie wiem jak w realu
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    zyziaczkowo ja mialam taki wozek super sie sprawdzal, wygodnie sie prowadzil z moim dzieciem i zakupami, mlody jezdzil w nim do trzech lat :-) i jeszcze jedna zaleta ladnie sie skladal i malo miejsca zajmowal.
    --
  6.  permalink
    Ja dostalam taki wózek 2 tyg. temu od znajomej mojej mamy i faktycznie - rozklada sie super, bardzo zwrotny, zajmuje mało miejsca, natomiast jest CIĘŻKI. Nie wiem jak jeździ bo sprawdzimy w nastepnym roku... ;-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    kurde ale czytalam teraz gdzies w opiniach ze siedzisko nie da sie zrobic na maxa do pionu tylko znowu jakas durna pozycja 3/4 pollezaco-wiszaca :/ ja bym chciala taka spacerowke gdzie siedzisko jest normalnie do pionu jak w krzeselkach do karmienia no prawie 90 stopni,ehh juz mi sie spodobal ten coneco traper do 20 kg, kolka fajne, siedzisko do pionu ale jak zobaczylam to dziecko w tym wozku-no jak mozna tak nisko barierke zrobic, moje nie wejda w ta przestrzen tam, nie no zalamka, w tych pojedynczych jest jeszcze gorzej wybierac widze :/
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    Zyzia, luknij sobie na Coneco Juupi - ma normalnie barierkę, no i oparcie pionowo.
    --
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    Zyzia - widze że masz ciężki orzech do zgryzienia :neutral: ja dość długo bo nawet na przełomie lutego- ,marca tego roku zdarzyło nam sie przewozić Martnkę taki oto pojazdem - nie wiem jaki ma udźwig ale zawsze była Ejam i jakieś 10 kg zakupów albo Ejam obok a w wózku dobre 30 nigdy nic sie nie stało kółka itp bez zarzutu .Nawet elementy które są ruchome podczas składania - nic nie uszkodzone podczas tych wożenia tego balastu :shamed: i jest z nami ponad 2 lata .Niewiem jak jest z tym oparciem ale ona w nim raczej nie miała dziwnie leżącej postawy . może coś podpowie Ci moja opinia :wink:

    http://www.babydesign.eu/produkt/id/32
    --
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 19th 2012 zmieniony
     permalink
    Livia a ty masz dla twojego ten wozek wlasnie co podalas? bo tez myslalam o nim wg producenta jest do 4 lat wiec zakladam ze ponad 15 kg ale kolka chyba male jakies, jak ty masz taki wozek to wklej prosze twojego malego jak wyglada w tym wozku,a ten podnozek-ten plastikowy mozna na dol opuszczac bo jest jakby dosc wysoko, barierka wlasnie taka mi odpowiada lub taka ze w kroku jest pas przypiety do barierki,a no i jeszcze jedno ten nasz podwojny z tesco jest bardzo niski tzn mi tam odpowiada bo mam 164 ale moj maz ma ponad 180 i byl przykulony przy nim, czy ten ma jakos sensownie te raczki? hehe moze ja za duzo wymagam, ale moje priorytety to:
    -udzwig siedziska ponad 15 kg, najlepiej 18 kg lub wiecej
    -siedzisko do pionu (na maxa-najlepiej 90 stopni)
    -barierka nie za nisko, pozioma lub tacka lub taka ze pas ten co w kroku jest, jest przypiety do barierki
    -kolka z przodu najlepiej podwojnie, wiadomo obrotowe i duze, najlepiej 20 cm jedne i drugie (amortyzacja), piankowe, nie pompowane
    -podnozek normalny, zaden zwezany typu kubelki itd
    -dosc wysokie raczki dla rodzica (dla faceta powyzje 1,80 m wzrostu zeby sie nie garbil),
    -i sensowne okrycie na nozki nie jakies jak dla liliputa, tylko normalne, siegajace podnozka plastikowego
    -jakis koszyk na dole badz kieszonka w budce by sie przydala
    -moze sa takie spacerowki co sie nadaja na zime tez (nie mowie ze na sniegi-nie łudze sie ze te kolka przejada zaspy czy piachy, ale zeby nie bylo w nich jakos mega zimno jak w typowej "lasce")
    waga wozka nie ma dla mnie znaczenia az takiego bo po pchaniu takiego podwojnego nic nie jest mi starszne, byleby jechac plynnie
    JESLI ZNACIE TAKIE CO SPELNIAJA TE WYMAGANIA TO PISZCIE KONIECZNIE hehe


    Treść doklejona: 19.09.12 10:57
    edzia503: Zyzia - widze że masz ciężki orzech do zgryzienia :neutral: ja dość długo bo nawet na przełomie lutego- ,marca tego roku zdarzyło nam sie przewozić Martnkę taki oto pojazdem - nie wiem jaki ma udźwig ale zawsze była Ejam i jakieś 10 kg zakupów albo Ejam obok a w wózku dobre 30 nigdy nic sie nie stało kółka itp bez zarzutu .Nawet elementy które są ruchome podczas składania - nic nie uszkodzone podczas tych wożenia tego balastu :shamed: i jest z nami ponad 2 lata .Niewiem jak jest z tym oparciem ale ona w nim raczej nie miała dziwnie leżącej postawy . może coś podpowie Ci moja opinia :wink:

    calkiem sensowny ten wozek, a ile wazy obecnie twoja mala? a o opracie mi chodzi czy jest w pionie oparcie jak w zwyklym krzesle, wiesz nie takie 3/4 wiszace w powietrzu tylko normalnie zupelnie pionowo 90 stopni (czasem mas watpliwosci czy produneci wiedza co to pion, bo pisza ze do pionu a siedzenie jest 3/4) ta barierka tez jakas taka dziwna no ale moze bym to przebolala gdyby byl ten pion na oparciu, oczywiscie i tak zanim kupie sobie pojade i sprawdze ale wole sie zorientiwac o jakie wozki mam sie pytac bo jakos nie wyobrazam sobie ze moim dzieciom starczy cierpliowsci na przymierzanie wszystkich spacerowek w sklepie :P
    chociaz przed chwila go ogladalam na allegro i pokazuja ze chyba sie nie da tak do pionu zrobic oparcia i kolka maja tylko 13 cm FUCK!! czemu nie mozna zrobic oparcia pionowo , czy to takie trudne dla tych producentow czy co :angry:
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeSep 19th 2012 zmieniony
     permalink
    Zyzia - od jakichś dwóch lat mam ten wózek. W tej chwili stoi złożony w wózkarni, bo Młody postanowił przemierzać świat wyłącznie na nogach, ale po tych dwóch latach nadal nic mu nie jest. Kółka są ok, chociaż oczywiście bez porównania do naszego x-run'a (który, notabene, ma właśnie takie beznadziejne oparcie - ani pionowe, ani płaskie). Ten podnóżek nie jest jakoś specjalnie wysoko, ale z tego co pamiętam się rozkłada. Ma czadowy pokrowiec przeciwdeszczowy, bo się go przypina suwakiem do budy i jest też na pałąkach, więc nie leży na dziecku, no i jest szczelny. Okrycie na nóżki było w komplecie - takie dość duże moim zdaniem. No i oparcie wózka rozkłada się zupełnie na płasko - co jest wygodne, jak dziecię sobie kimnie.
    A pokrycie wózka zdejmuje się całkowicie do prania - przetestowałam.
    Zdjęcia mam tylko takie, jak Mikołaj miał gdzieś półtora roku:

    --
    • CommentAuthoredzia503
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Zyzia ja Znalazłam takie zdj. obecnie Ejam Waży 20 kg . OD początku roku przytyła z 4 kg czyli z 16 startowała . Tylko tak jak mówię zawsze przynajmniej 10 kg obciążenia . Mam jeszcze jedno zdj. z pierwszego dnia po zakupie poszperam poszukam .( a tu Wielkanoc 2010 )

    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/20100404597.jpg/][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
    --
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Livia jeszcze jedno ile mial max kg mikolaj jak w nim jezdzil, bo chyba mi sie modele pokickaly i ten do 4 lat to jakis inny coneco joker, wiec sie zastanawiam czy da rade takiemu klopsowi, bo ten twoj jest do 3 lat, w sumie tu nie chodzi do ilu lat tylko do ilu kg bo 15 kg to niby jest do 3 lat a moj remik ma dwa lata a wlasnie dobija do tej wagi (a nie ma ani grama tluszczu) wiec sie zastanawiam ile max ten wozek udzwignie no i czy te raczki sa w miare wysoko zeby ktos wysoki powyzej 1,80 m sie nie garbil, jak wam sie jezdzilo, szczegolnie mezowi, nie kurczyl sie (o ile jest wysoki oczywiscie) tez mamy x-landera x-twina wspaniale sie jezdzi w porownaniu ze sportowka ale te oparcia pollezace i ten podnozek-malutki podescik, mnie szczerze mowiac cholernie wkurzaja, ale widze ze to nie jedyne wozki ktore nie maja do pionu siedzien, jakies dziwadla wymslaja, takie dziecko przeciez przewaznie siedzi a nie lezy, moje to juz chyba w zeszlym roku przestaly spac w wozku, moze jakby mialy wiecej miejsca to by zasnely...haha marzycielka :P
    ________________________
    a mial ktos moze HAUCK SHOPPER ale nowsza wersja, bo wiem od kolezanki ze stara wersja to jakas niezniszczalna jest ale zastanawiam sie nad tymi nowszymi, bo producent czesto cos niby ulepsza a potem sie okazuje ze cos skiepscil
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 20th 2012
     permalink
    Miałam Baby Design starszy model i koła są super w nim w sensie że większe lekkie i zwrotne. Zdażało mi sie wozić 2kę naraz (za plecami drugie) i dawał radę - zreszta nie raz o nim pisałam że nie do zajechania i najfajniejsza spacerówka jaką miałam
    ___
    Co do "super bryki" Taką miałam 15 lat temu dla najstarszej - gondola mega ciężka ale wózek naprawdę super!
    --
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeSep 20th 2012 zmieniony
     permalink
    a daj fotke tego wozka-moze jakas nazwa-rodzaj bo pewnie ta firma ma pare modeli, to taki sam jak edzia podala czy inny?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.