Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 5th 2012
     permalink
    Malisek - w sumie racja, tylko on miejsce zajmuje, a my mamy 1bed flat, wiec miejsca niewiele ;) pewnie tez rozlozymy..bede sobie nim po domu jezdzic ;) haha, a co ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeOct 5th 2012
     permalink
    U nas tez miejsca malo, gdzies tam go na pewno upchniecie ;) A jak go rozlozylismy, to zapach byl okropny ;p
    --
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeOct 5th 2012
     permalink
    Malisiek...nasz też się wietrzy ale przykryłam go delikatnie folią żeby się nie kurzył :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 5th 2012
     permalink
    Dzieki dziewczyny :) zlozymy wozek w ten weekend niech tez sie wietrzy :)
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeOct 6th 2012
     permalink
    Kiedyś pisałam, że jak wypróbuję swój wózek to napiszę czy się sprawdził.
    Mam Dada denim (szary) i mogę polecić w 100%, super zwrotny, lekko się prowadzi, gondola duża. Używam go co dziennie od 3 tygodni i wrażenia mam bardzo pozytywne :wink:
    • CommentAuthormilena1984
    • CommentTimeOct 23rd 2012
     permalink
    Witam! udzielam sie pierwszy raz,mam jeszcze 25 str do poczytania. Juz od jakiegos czasu patrze za wozkami 3 w 1 i ze wzgledu na to ze to bedzie moj pierwszy taki zakup, wole sie poradzic doswiadczonych. A szczegolnie mam ktore urodzily dzieci z dlugimi nozkami:) bo z usg wyglada na to ze moj bobas taki bedzie.
    Zalezy mi bardzo na super spacerowce(pelne rozlozenie podparcia) z pompowanymi 4 kolami, Jedo Fyn wchodzil w gre ale spacerowka wyglada licho, z kolei x-lander xmove sie nie rozklada do konca.
    Czy ktoras z dziewczyn testowala mutsy 4rider(ten lekki) ale spacerowke? Wyglada solidnie, ale z kolei na filmiku instruktazowym gondola bardzo chybotala sie w trakcie jazdy.
    Prosze o rady.
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeOct 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    milena gondola w mutsy nietyle sie chybocze ,co sie delikatnie buja ( ona jest lekko pochylona po zamontowaniu ) moze takie wrazenie jest z boku .
    Ja mialam mutsy urban ridera ,bylam bardzo zadowolona .ale jedyna jego wada to jest ciezki .(chyba ze mieszkasz w domku ,na parterze wtedy niema to zadnego znaczenia)Ja mieszkam na 2 pietrze ,wiec dla mnie to byl mega wysilek ,jak mala mi zasnela ,meza w domu niebylo ,a np.chcialm ja postawic na balkonie ,aby sobie cos w domu zrobic ...
    Moje dziecko ma dlugie nozki i bez problemu jedzila .
    Niewiem bedziesz miala inne pytania smialo pytaj ,bo niewiem co mam ci pisac .
    Widzialam ostanio na zywo nowy mutsy evo ,super wyglada ,ale niewiem jak w uzytkowaniu.
    Ja zdecydowalm sie na bugaboo,ale ze wzgledu na wage tu stelaz wazy 6kg -mutsy 11kg ,wiec jest rozniaca spora .
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 23rd 2012
     permalink
    milena1984: mutsy 4rider(ten lekki) ale spacerowke


    my tez mamy urbanridera, jeśli chodzi o mutsiaki to spacerówka i gondola pasuje do każdego modelu stelażu( oprócz evo, chyba)
    tak więc... gondola jest malutka, 74-74cm to bardzo mało, ja mam na całe szczeście małe dziecko ( ur 58cm) wies się mieści, choć i tak raczej spacerówką juz jeździmy
    a ta nie rozkłada się na całkiem płasko!
    --
    • CommentAuthormilena1984
    • CommentTimeOct 23rd 2012
     permalink
    przeprowadzam sie przed porodem, mieszkanie na polpietrze, waga wozka 10-14kg jest do zaakceptowania. A w mutsy podobala mi sie juz nie ta gondola- choc faktycznie mala - co spacerowka solidna, szeroka, pelny rozklad dobra oslona.
    Ale gondola buja sie w trakcie prowadzenia, czy mozna ja usztywnic?
    Nad Mutsy Evo tez myslalam. tam tez sie buja?:)
    A z kolei jedo fyn w spacerowej wersji w porownaniu do mutsy to jaka ma roznice jesli chodzi o podnozek?
    spacerowka dla mnie jest najwazniejsza bo w niej Danielek najdluzej bedzie jezdzic...i to zeby mial najwygodniej, a z kolei emmaljunga to taki kolos ze ja do auta nie zpakauje.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 23.10.12 09:58</span>
    kurka teraz to flavia przyjrzalam sie, mutsy nie ma plaskiego rozlozenia!!!! a ja caly czas zylam mitami
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 23rd 2012
     permalink
    nie rozkłada się! ze spacerówki jestem średnio zadwolona, a korzystałam zaledwie kilka razy co do osłony na nóżki to jest jakaś dziwna i nie da się jej zaczepić gdzu dzieć jest przodem do rodziców... generalnie zastanawiam się nad zakupem jakiejś lekkiej spacerówki/ parasolki bo tym klocem to można do lasu jechać, na jakąś wyczynową tracę, bo tym to na zakupy czy śmigać po mieście wg mnie się nie da... :) a z evo nie wiem jak jest, zapytaj CiastoMiłości- ona jest posiadaczką evo
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeOct 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    Gondolka niebuja sie mocno ,jest pochyla lekko w dol od strony nozek .
    Dla mnie niebyla mala ,mala urodzona byla w lutym 54 cm,a w czerwcu przenioslam ja do spacerowki .
    Spacerowka nierozkalada sie na plasko calkiem jak pisze flavia ,radzilabym ,pojsc do sklepu stacjonarnego i obejzec wozek ,ja np.tak zrobilam a w sklepie internetowym kupilam duzo taniej.
    Oparcie lekko pochylone i mala spala w nim do 4 h :) Wiec dla dziecka musi byc wygodny :)
    --
    •  
      CommentAuthorlilijeczka
    • CommentTimeOct 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    A my bylismy w Polsce i zaszlismy rozejrzec sie za wozkami. Moze jeszcze za wczesnie, ale stwierdzilam, ze juz w Polsce samochodem nie bedziemy, wiec albo bierzemy teraz albo kupujemy w Norwegii za 3-4 razy wieksza cene. Ja zawsze szalalam za maxi-cosi, wiec chcialam zobaczyc go na zywo. Chodzilam za mura po kilku sklepach i nic, tylko na zamowienie, a jak byl to nie ten kolor co chcielismy. Natomiast wszedzie mi mure odradzali, a dokladnie kubelkowe, ze dziecko sie nie polozy na prosto, ze ma malo miejsca potem bo sa waskie. W ostatni dzien dalam sobie jeszcze jedna szanse i znalazlam wozek Tako Laret. Byl w sumie odzwierciedleniem tego, czego szukalam po daniu sobie spokoju z maxi-cosi. Ma duze pompowane kola, duzo miejsca w gondoli i spacerowce, nie jest plastikowy, wyglada naprawde porzadnie. Zalezalo nam na kolorze uniwersalnym, azeby nie miec tylko dla jednego dziecka na przyszlosc. Tako Laret byly takie kolorowe, troche mnie obicie przerazalo, ze takie sliskie jakby, choc widac porzadne i calkiem ladne. W ostatnim sklepie znow Tako Laret rzucil mi sie w oczy, na dodatek w slicznych neutralnych kolorach i z serii Tako Laret imitacja lnu. Jest naprawde sliczny, material bomba. Dokupilismy fotelik maxi-cosi, tych Taco bym raczej nie polecila.
    Co myslicie? W sumie zakup na szybkiego, ale mam nadzieje, ze nie popelnilam gafy. My mamy troche ciemniejszy ten z numerem 5.

    Tako Laret imitacja lnu
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 23rd 2012
     permalink
    Emenemss: Oparcie lekko pochylone i mala spala w nim do 4 h :) Wiec dla dziecka musi byc wygodny :)

    To, co niby jest dla dziecka wygodnie, niekoniecznie jest dobre dla jego kręgosłupa.
    4-miesięczne dziecko przesadzane do spacerówki raczej nie jest argumentem na plus dla wózka.
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeOct 23rd 2012
     permalink
    Ja mam tako acutic i jestem bardzo zadowolona.Fotelik rowniez tako i takze jest super.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 23rd 2012
     permalink
    Dziewczyny ze spacerówkami Jedo Fyn - błagam, pomocy :D

    Założyliśmy spacerówkę, wzięliśmy budkę z gondoli i doczepiliśmy ten skrawek materiału z gumką do tej budki. Ale czy to się gdzieś zaczepia, czy tak ma wisieć z tyłu? I czy budkę jakoś przyczepić?

    I co z tym śpiworko-plandeką na wózek ;) Czy to się wsuwa tam gdzie są nóżki, czy jakoś inaczej zaczepia?

    Myślałam, że to mniej skomplikowane będzie ;)
    --
  1.  permalink
    The_Fragile: I co z tym śpiworko-plandeką na wózek ;) Czy to się wsuwa tam gdzie są nóżki, czy jakoś inaczej zaczepia?


    Tutaj jest sporo porad użytkowniczek. Moze w czymś pomoże... :wink:
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,22462,102791860,102791860,JEDO_FYN_montaz_budki_do_spacerowki.html
    -- ___
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 23rd 2012
     permalink
    Dzięki, też to widziałam, ale to z 2009 roku, a wtedy inne Fyny były... Mężowi udało się budkę zamontować, ale nie wiem, czy ten śpiworek ma być założony na podnóżek, czy tylko leżeć na podnóżku (czyli założony na materacyk)?
    --
  2.  permalink
    The_Fragile: Dzięki, też to widziałam, ale to z 2009 roku, a wtedy inne Fyny były... Mężowi udało się budkę zamontować, ale nie wiem, czy ten śpiworek ma być założony na podnóżek, czy tylko leżeć na podnóżku (czyli założony na materacyk)?


    ja co prawda jeszcze wózka nie używam, ale powiem Ci, że też już próbowałam to rozkminić składając sobie próbnie wózek, i wydaje mi się, że ta budka ma tak wisieć po tym doczepieniu materiału - bo nijak nie ma tego jak zapiąć jak się dopnie ten kawałek materiału na zamek, natomiast co do materiału na nóżki, wydaje mi się, że to się zaczepia (kładzie) na podnóżek, bo jak próbowałam to założyć na podnóżek to trochę za wąskie mi się wydawało w stosunku do jego rozmiarów...nie wiem czy coś pomogłam, ale bym tak to montowała:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 23rd 2012
     permalink
    ta budka ma tak wisiec
    dziewczyny majace Fina to wlasnie czesto wymienialy jako jego wade (jedyną i tylko wizualną)
    --
    • CommentAuthorsigasiga79
    • CommentTimeOct 24th 2012
     permalink
    Dziewczyny, mam pytanie o wózek dla dwójki dzieci ale nie bliźniaków. Różnica wiekowa to jeden rok. Możecie coś polecić? Jakie są lepsze/wygodniejsze takie "długie" czy "szerokie". Waga to raczej nie ma znaczenia dla mnie, lubię masywne wozki z dużymi kołami. No ale wiadomo że taki podwojny to pewnie zupelnie inna bajka. Jesli możecie coś polecić to bardzo proszę, na co zwrocic ewentualnie uwagę, lub co polecacie sprawdzonego ?
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeOct 24th 2012
     permalink
    siga dzieci w jakim wieku-to istotne czy musi byc 1 gondola/nosidlo czy same sportowki juz?
    • CommentAuthorsigasiga79
    • CommentTimeOct 24th 2012
     permalink
    noworodek+roczniak

    Treść doklejona: 24.10.12 22:44
    a no i dodam ze moje pierwsze dziecko urodziło się dlugasne wiec jestem zwolenniczką dlugich gondoli bo z drugim dzidziusiem moze byc podobnie
    •  
      CommentAuthorŻYZIA
    • CommentTimeOct 24th 2012 zmieniony
     permalink
    siga tak naprawde duzo zalezy do tego gdzie mieszkasz tj, czy blok np z winda czy domek ze wyjedziesz sobie z garazu wozkiem i finito, czy raczej chodniki masz wokol siebie, czy piaszczyste miekkie drogi ;] jesli ci nie robi ciezar a uwierz mi z podwojnym wozkiem jest sporo tego np. 23 kg sam wozek bez dzieci :] to na pewno wybierz wozek z pompowanym, koniecznie obrotowymi przednimi kolami, ciezaru przy pchaniu nie czuc bo lzej sie jedzie z pompowanymi niz z piankowymi (mialam przez ostatni rok x-landera x-twina 2 pierwsze kola piankowe,2 z tylu pompowane) i i tak moge powiedziec ze najlepiej sie jezdzi czterema pomowanymi tudziez trzema -bo obcenie mam trojkolowca, jedyny minus to jak musisz go np codziennie znosic po schodach, no to juz ciezar moze miec znaczenie wtedy :] niestety z wozkami podwojnymi jest przewaznie tak ze cos za cos i trzeba wybrac swoje priorytety, dla mnie obecnie oprocz tego ze wozek mial miec wieksza nosnosc niz 15 kg na jedno siedzisko (bo przewaznie tyle maja wozki) to mial byc bardzo zwrotny i mialo mi sie nim niebiansko jezdzic i moj taki jest bo mam pompowane kola i nie musze go np w ogole podnosci przy kraweznikach gdzie x-landera niestety ostatnio juz musialam, no ale ten co obecnie mam to jest typowy dla starszych dzieci wiec nie podaje firmy, zreszta on nie "tutejszy" :]
    wiem jedno ze takim jednym za drugim moze i dobrze sie jezdzi ale...do czasu poki dzieci nie zrobia sie wieksze a podbijanie wozka na kraweznik stanie sie wrecz niemozliwe, poza tym przewaznie w tych tzw wagonach przewaznie dziecko z przodu nie moze do konca lezec-siedzenie nie rozklada sie na maxa na plasko, wyjatek to chyba peg perego z taka kierownica ale wiem ze babki sie skarza na niego jak dzieci sa ciezsze ze wlasnie sie ciezko podbija z ta kierownica (sama chcialam go sobie sprawic jak moje skonczyly rok), poza tym dziecko siedzace z tylu ma o wiele gorsza widocznosc-widzi glownie siedzenie brata czy siostry niestety ;/ plusem na pewno jest to ze dzieci maja tyle miejsca w siedzeniu ile w pojedynczym wozku
    ogolnie jak po raz pierwszy wybieralam wozke dla moich blizniakow to jak bylam w sklepie to najpierw napalilam sie na wagony, najpierw na jane, potem na abc zoom, potem jeszcze cos ale ostateczni dla nowowrodkow wybralam nasz polski DorJan Danny Sport Duo, mi akurat zalezlao zeby mialy pelny zestaw tj gondole, sportowki i foteliki do samochodu, wozke byl ciezki (23 kg) ale w tym okresie-pierwszy rok zycia, nie dawalo sie to tak we znaki, a pomowane kolka sa nie do pobicia, ale niestety gdy dzieci przesiadly sie do sportowek okazalo sie ze maja za wasko, no niestety minusem wozkow jeden obok drugiego jest to ze w srodku moze byc za malo miejsca dla dzieci, szczegolnie jak sa sportowki kazda osobno montowana na stelażu, kazdy drazek w srodku zabiera miejsce niepotrzebnie, wiec musialam zmienic wozke na taki ze dzieci mialy szeroko w srodku i na naszym rodzimym rynku jedyny jaki wpadl mi w oko byl x-lander x-twin, co prawda nie do konca mi odpowiadaly podnozki-zwezane-jakby kubelkowe, po drugie siedzenie nie do konca do pionu dalo sie zrobic przy siedzeniu, pozycja jakby 3/4 pionu, no ale dzieci mialy naprawde duzo miejsca w srodku ponad 32 cm a to bardzo duzo jak na blizniak (tamten mial szer,. siedziska max. 28 cm) , gdy przestalam go uzywac teraz (bo dzieci maja po 15 kg wiec balam sie ze wozek mi gdzies ducha wyzionie) sprzedalam go wlasnie babce co ma dzieci rok po roku tzn konketnie 3 miesiace i 1,5 roku :] bo oprocz sportowek sa tam tez miekkie nosidla do przeczepiania, ja bylam zmuszona kupic je choc nie uzywalam bo to byl ostatni wozek w sklepie, jedynym minusem tego wozka dla mamy malucha jest to ze dzieci leza/siedza tylko w jednym kierunku- w kierunku jazdy tzn niestety nie mozna sobie odwrocic nosidla swoja strone do jazdy zeby moc zobaczyc co sie dzieje w srodku a wiem ze dla niektorych mam z niemowlakami to niewygodne-chociaz widze taka babke kolo mnie co jezdzi tez z tym wozkiem i jezdzi z blizniaczkami od urodzenia, tylko mowie ma przednie piankowe kola i sa dosc male, ale tak naprawde jezdzilo nim sie bardzo dobrze dopiero ostatnio jak dzieci juz naprawde zrobily sie ogromne i ciezkie, bylo czuc ciezar wozenia, wiec ja bym go polecila-zwazajac na minusy jakie podalam, z drugiej strony zastanawiam sie jak to jest jechac wozkiem jeden obok drugiego jak roznica wagi dzieci jest duza, z jednej maluszek z drugiej np 10 kg nie wiem jak sie taki wozek zachowa, czy bedzie stabilny, ale wiem ze czesto tego xladera kupuja babki dla dzieci z taka roznica wieku, jesli np jakis inny podwojny jeden obok drugiego cie zainteresuje to pamietaj o najwazniejszym o ile chcesz wjechac np do sklepu czy do przychodni, wozek moze miec szerokosc max. do 80 cm bo inaczej nie wjedziesz w wiekszosc drzwi w naszym budownictwie rodzimym ;]
    uwazam naprawde ze z dwojka dzieci najlepiej jezdzi sie na pompowanych kolach z przednimi obrotowymi, nie zastapi tego ani lekkosc wozka ani wielkosc kol piankowych, co prawda xlander xtwin przednich nie ma pompowanych ale ma za to tylne, wiec jest tez dobry, poza tym bardzo lekko i zwinnie mi sie go prowadzilo porownujac do tego Dorjana, obecny moj wozek jest moim czwartym blizniaczym, takze juz troche sie natestowalam :]
    ale zem elaborata walnela haha :devil:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 25th 2012
     permalink
    violet_flower: ydaje mi się, że ta budka ma tak wisieć po tym doczepieniu materiału - bo nijak nie ma tego jak zapiąć jak się dopnie ten kawałek materiału na zamek,


    Violet, mój mąż cośtam zrobił, że już nie wisi :DDD Tę gumkę trzeba włożyć pomiędzy materacyk, a ten stelaż i wtedy ładnie się wszystko układa - przynajmniej w tym nowym Freeline Jedo Fyn. A to na nóżki zostawiamy tak jak jest, czyli założone wokół podnóżka, bo tak sie lepiej trzyma i bardziej osłania. Ale prawdę mówiąc wolałam gondolkę...
    --
    • CommentAuthorsigasiga79
    • CommentTimeOct 25th 2012
     permalink
    Zyziaczkowo, naprawdę ogromne dzięki za tak obszerny opis co ważne a co nie. Sama tez jestem zwolenniczką kol pompowanych więc pewnie na taki padnie wybor. Nie wpadlabym natomiast ze ogolnie moze byc problem z podbiciem wozka :P Jeszcze raz serdeczne dzięki!
    • CommentAuthormilena1984
    • CommentTimeOct 26th 2012
     permalink
    dzisiaj zapadla decyzja. moja mama zlozyla zamowienie na emmaljunge! przyszla babcia zaszalala na zakupach, ja w sumie tez sie ciesze bo wybrala wygodny model z przednimi kolami skretnymi, przestrzenna gondolka, spacerowka ktora bedzie sluzyc mam nadzieje do lat 3ech. Choc dalej nie wiem czy oparcie rozklada sie na plasko z kolei w tym modelu....bo ani mutsy ani fyn ani xlander nie mial takiej opcji.
    mini prezentacja:
    http://www.emmaljunga.com/english/Customer_service/Product_Movies/Duo_Combi-1405.html
    stelaz bedzie bardziej sportowy(duo S). A tak to jeszcze musze opracowac opcje pakowania wozka do samochodu!!!to juz bedzie wymagalo wiekszych umiejetnosci, zdaje mi sie...
    jestem wozkiem z leksza oniesmielona....
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeOct 26th 2012
     permalink
    milena1984: przyszla babcia zaszalala na zakupach,

    Dajcie mi taką babcię :tongue:, a tak poważnie to fajny wózek, tylko ceny masakryczne. Koleżanka ma (kupiła używany) i bardzo chwali :bigsmile:.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 26th 2012
     permalink
    milena1984 - choc nie jestem fanka tego stylu wozkow :) musze przyznac, ze ten wyglada bardzo fajnie i solidnie :)
    --
    • CommentAuthormilena1984
    • CommentTimeOct 26th 2012
     permalink
    Madzinka83- moja mamusia nie bedzie na moim porodzie i to chyba poczucie winy tak targa nia, wiem ze bardzo by chciala wynagrodzic nieobecnosc. i to doceniam, bo wiem ze to jest MEGA prezent i ze naprawde stanela na paluszkach zeby wybrac dla 1 wnuka taki fajny wozio. Nawet gdyby nie byl nowy, serio, to zastanwialam sie powaznie nad kupnem emmaljungi uzywanej, na stronach niemieckiego e-bayu, niemieckie uzywane to jak nowe wygladaly, na niektorych aukcjach i byl duzy wybor. W Stanach emmaljungi nie widzialam.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.10.12 21:38</span>
    madziauk- no chyba z tego co pamietam to bugaboo cameleona kupilas....?masz juz w domku to pewnie cieszysz oczy...Bugaboo jest taki leciutki w porownaniu do "mojego" 14kilowca:) gondola emmaljungi ma 79cm, troche sie "pobujamy" z Danielkiem do lata:) szkoda ze jeszcze nie zamontowali wiatrakow wewnetrznych w niej, bo za ta cene mogliby....:wink: a tu zawsze jest taka parowa w lecie, powietrze geste ze mozna go doslownie "kroic":)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 27th 2012 zmieniony
     permalink
    Violet napisała: i obadałam dokładnie montowanie tego ochraniacza na nóżki w spacerówce:smile: było to "położone na podnóżku, w to wsunięte nóżki dziecka i zaczepione tymi 2 klamerkami po bokach do jakby bocznych elementów tych pasów bezpieczeństwa. Nie wiem czy zrozumiale wytłumaczyłam:tongue:

    A jakie klamerki? Bo ja nie mam żadnych... Mam tylko taką kieszonkę na końcu tego ochraniacza...

    Treść doklejona: 27.10.12 10:57
    Zaraz strzelę fotkę...
    --
  3.  permalink
    The Fragile to ja mam w takim razie inny ten ochraniacz chyba - mój jest taki dwuwarstwowy - w sensie, że ta kieszonka co u Ciebie jest tylko na dole, u mnie sięga do samej góry. Ale skoro Ty masz tą kieszonkę, to u Ciebie na górze tego ochraniacza (czego nie widać na zdjęciu) powinny być od spodu po bokach rzepy. Bo są dwie wersje tego ochraniacza - taki jak mój i taki jak u Ciebie - przynajmniej takie widziałam w sklepie. Sprawdż czy masz te rzepy. Jeśli tak, to u Ciebie tą kieszonkę zakłada się na podnóżek (ten czarny plastikowy) i rzepami po prostu po bokach przypinasz:wink:

    Treść doklejona: 27.10.12 12:29
    http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=699&tbm=isch&tbnid=GAuPaV3p-V4y1M:&imgrefurl=http://allegro.pl/wozek-jedo-fyn-2w1-torba-folia-kurier-gratis-i2612273893.html&docid=DYHvft50bk5TxM&itg=1&imgurl=http://www.imagic.pl/files//13814/Quatro%252520Mini/pokrowiec.jpg&w=442&h=729&ei=a7eLULCSAY_VsgaIrIG4Dw&zoom=1&iact=hc&vpx=496&vpy=191&dur=4350&hovh=288&hovw=175&tx=86&ty=162&sig=109767339959164055845&page=2&tbnh=203&tbnw=131&start=14&ndsp=15&ved=1t:429,r:6,s:20,i:147


    znalazłam w necie mój typ ochraniacza- co prawda spodu nie widać, ale widać u góry te czarne wystające klamerki (do przypięcia do pasów bezpieczeństwa) i w sumie chyba też widać że on jest dwuwarstwowy
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 27th 2012
     permalink
    violet_flower: czy masz te rzepy. Jeśli tak, to u Ciebie tą kieszonkę zakłada się na podnóżek (ten czarny plastikowy) i rzepami po prostu po bokach przypinasz:wink:


    No właśnie tak robimy :D Ok, czyli mamy dwa różne rodzaje, uff, bo ja już z uporem maniaka tych klamerek szukałam ;)
    --
    •  
      CommentAuthorBiedronka11
    • CommentTimeOct 27th 2012 zmieniony
     permalink
    violet_flower: http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=699&tbm=isch&tbnid=GAuPaV3p-V4y1M:&imgrefurl=http://allegro.pl/wozek-jedo-fyn-2w1-torba-folia-kurier-gratis-i2612273893.html&docid=DYHvft50bk5TxM&itg=1&imgurl=http://www.imagic.pl/files//13814/Quatro%252520Mini/pokrowiec.jpg&w=442&h=729&ei=a7eLULCSAY_VsgaIrIG4Dw&zoom=1&iact=hc&vpx=496&vpy=191&dur=4350&hovh=288&hovw=175&tx=86&ty=162&sig=109767339959164055845&page=2&tbnh=203&tbnw=131&start=14&ndsp=15&ved=1t:429,r:6,s:20,i:147


    znalazłam w necie mój typ ochraniacza- co prawda spodu nie widać, ale widać u góry te czarne wystające klamerki (do przypięcia do pasów bezpieczeństwa) i w sumie chyba też widać że on jest dwuwarstwowy

    Ja tez mam Fyn i tez mam takie cos na nozki. Takie cos z dwona klamerkami. Fragile na pewno tego nie masz???
    A wozek kupiliscie w sklepie czy od kogos?

    Fragile juz wiem, macie rzepy, doczytalam. :smile:
    --
  4.  permalink
    The_Fragile: No właśnie tak robimy :D Ok, czyli mamy dwa różne rodzaje, uff, bo ja już z uporem maniaka tych klamerek szukałam ;)


    no to fajnie:wink: kurcze no to macie fajniejszą wersję tego ochraniacza - mi się średnio te klamerki podobają, więcej kombinowania z tym niż z rzepami:confused:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 27th 2012
     permalink
    Biedronka, my mamy Fyn Freeline, może one mają inny rodzaj ochraniacza :) Bo my mamy identyczną "plandekę" jak na gondolę, tylko dopasowaną do spacerówki. A w środku, już osobno śpiworek.

    Treść doklejona: 27.10.12 12:37
    violet_flower: więcej kombinowania z tym niż z rzepami:confused:


    No tu faktycznie jest malutko do zrobienia - nasuwasz na podnóżek, przypinasz z boku jak do gondolki i "wsio"... W sumie spacerówka też mi się podoba, już się przyzwyczaiłam, taka lekka jest :)
    --
  5.  permalink
    Biedronka11 ja mam Classic 9i mam klamerki), więc chyba tylko we Freeline są te rzepy

    Treść doklejona: 27.10.12 12:39
    The_Fragile: No tu faktycznie jest malutko do zrobienia - nasuwasz na podnóżek, przypinasz z boku jak do gondolki i "wsio"... W sumie spacerówka też mi się podoba, już się przyzwyczaiłam, taka lekka jest :)


    a ta budka (doczepiony kawałek materiału) nie wisi Wam z tyłu? bo to mi się też trochę nie podoba - jednak przy gondoli wygląda ładniej:wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 27th 2012
     permalink
    Violet, nie, mąż to tak zamontował, że nie wisi - zaraz Ci napiszę co i jak i zrobię fotę. Wygląda cudnie :)

    Treść doklejona: 27.10.12 12:50
    Ok, to mój mąż zrobił to tak - trzeba zdjąć pokrowiec z oparcia i odczepić pasy bezpieczeństwa od oparcia. Trzeba przełożyć tę gumkę od tego materiału z suwaczkiem przez plastikowe oparcie, żeby gumka była w zgięciu oparcia. Gumka po prostu powinna być pod pokrowcem oparcia. I założyć z powrotem wszystko.

    A wygląda to tak:

    1

    3
    --
  6.  permalink
    The Fragile zdolnego masz męża - rzeczywiście wygląda to o niebo lepiej!:wink: widze, że macie ten ładny kolor wózka z seledynowymi kropkami/kwadracikami:wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 27th 2012
     permalink
    Violet, dzięki, a nam się najbardziej podoba identyczny - w kwadraciki, ale w fioletowo ciemnym kolorze, jest przepiękny, bo już kilka takich widzieliśmy :) Ale ten jest za to bardzo praktyczny, bo na tym kolorze nic nie widać :)
    --
    •  
      CommentAuthorStarly25
    • CommentTimeNov 4th 2012
     permalink
    milena1984 też ma ten wózek :bigsmile: jest bossssski i taki elegancki, z klasą. Niektóre te pstrokate wózki kojrza mi się ze stadionem, a ten jest naprawdę super i wart swoich pieniędzy
    --
    •  
      CommentAuthornikkitaa
    • CommentTimeNov 5th 2012
     permalink
    Zastanawiam sie nad sprzedaniem wózka Barracuda Coneco bo dużo miejsca zajmuje w mieszkaniu i kupieniem spacerówki rozkladanej na płasko. Przeglądając Allegro trafiłam na Graco Mirage. Wizualnie na zdjęciach całkiem całkiem tylko zastanawia mnie wielkość po złożeniu -czy łatwo wchodzi do bagażnika. No i jak się prowadzi. Miała któraś z Was do czynienia z tym wózkiem ?
    --
  7.  permalink
    Starly25- wlasnie kolor ma byc stonowany, kolor jasnego jeansu, i mama dzwonila ze paczka jest tak duza ze musiala ja podzielic na 2- spacerowka ze stelazem w 1, a gondola i dodatki w 2, wiec czekam z niecierpliwoscia, a jak czyt. twoj post to jeszcze bardziej jestem podekscytowana ta bryka. generalnie wozek jest do 3go roku zycia, a tobie ile posluzyl? bo rozmiarowo jest dosc dosc...
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeNov 6th 2012
     permalink
    nikkitaa ja póki co spotkałam się z kiepskimi opiniami o spacerówkach Graco....ale nie wiem - nie używałam.
    Powiem ci jednak abyś może póki co się z tym wstrzymała - twoja mała ma dopiero 4 miesiące, teraz idzie zima i jednak gondolka jest duża bardziej zabudowana i dużo lepiej chroni dziecko przede wszystkim przed wiatrem niż spacerówka. Więc nie tylko fakt, że rozkłada się na płasko jest tutaj wart rozpatrzenia. I druga sprawa - ta spacerówka ma malutkie kółeczka, którymi raczej będzie ci się źle jeździło nie tyle po śniegu, ale po błocie pośniegowym, którego w miastach jest po pachy !!!

    Ja najchętniej przejeździłabym całą zimę w gondoli z w/w powodu ale niestety - Mateusz waży już prawie 10kg i jest duży. Jak ubiorę go do śpiworka to ledwo się w tej gondoli już mieści :wink: Rozglądam się już za spacerówką rozkładaną na płasko, ale pewnie do ostatniej chwili będziemy się bujać gondolą.
    --
    •  
      CommentAuthornikkitaa
    • CommentTimeNov 6th 2012
     permalink
    Kasiek dzięki za odpowiedź ;) No ja właśnie słyszałam różne opinie -pół na pół. Do gondoli to ja nie wiem, czy ona wejdzie w kombinezonie w ogóle ... :confused: Muszę ją przymierzyć w najbliższym czasie ...
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeNov 7th 2012 zmieniony
     permalink
    nikkitaa: Do gondoli to ja nie wiem, czy ona wejdzie w kombinezonie w ogóle ... Muszę ją przymierzyć w najbliższym czasie ...


    az taka mała jest ta gondola ?? bo skoro Mateusz jeszcze wchodzi....

    no ja szukam spacerówki ale koniecznie z dużymi kołami ze względu na zbliżającą się porę roku :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorStarly25
    • CommentTimeNov 7th 2012
     permalink
    milena, moje dziecię rodzi się za 3-4tyg więc nie wiem :bigsmile: ja mam mondial dc biały, dokładnie taki jak na linku. Jest boski. A ile posłuży, zobaczymy.
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeNov 7th 2012
     permalink
    Dziewczyny...a czy któraś z Was miała wózek firmy Kaps? Ja właśnie się zastanawiam nad zakupem wózka tej firmy "kaps neo x3". Jest w miarę na moją kieszeń i wygląda solidnie.Nawet oglądałam w sklepie-jest lekki w prowadzeniu...gondola może nie za duża, bo 75cm ,ale myślę, że moje dziecko które urodzi się w grudniu, to do wiosny będzie się mieściło w gondoli.
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 7th 2012
     permalink
    jeśli któraś z Was szukałaby wózka z całym kompletem 3in1 + full dodatków to zapraszam na pw :)
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeNov 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Zna może Ktoś spacerówkę podobną do spacerówki x- lander?.
    Strasznie mi się podobają x-landera spacerówki, ale są strasznie ciężkie, a ja muszę wchodzic pietro po schodach i mam dość dzwigania.

    NIE POLECAM firmy Bebecar- spacerówka i fotelik są tak wąskie, że w wieku 4,5 miesiąca musiałam kupić nowy fotelik samochodowy a spacerówki w ogóle nie używałam bo za wąska jest- najgorsze 3,5 tyś. w życiu wydane.:cry::devil:
    -- [/url]
  8.  permalink
    starly- no widzisz nie wiedzialam, do listy na watku o przyszlych mamusiach jeszcze sie zdarzysz dopisac:) a jesli chodzi o stelaz to pompowane kola wybralas czy te lzejsze ale skretne z przodu?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.