Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 8th 2012
     permalink
    Jestem posiadaczka wozka ABC DEsing Comet 6s i jestem bardzo zadowolona.Wozek lekki ,skretny i prowadzi sie go jedna reka.Ma duza gondole i spacerowke kubelkowa.Gondola i spacerowka oddzielnie montowana.jedyna wada wozka jest slaba amortyzacja co powodowalo ze jak mala byla malutka to jakiekolwiek telepniecie wozka wybudzalo ja,teraz juz nie przeszkadza.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorStarly25
    • CommentTimeNov 8th 2012
     permalink
    stelaż classic chrome , ten z białymi obwódkami i pompowanymi kołami, one nie są skrętne z przodu. Jak wstawić suwaczek?
    --
  1.  permalink
    aha,tem ktory do mnie jedzie jest ze stelazem duo s czyli skretne przednie kola, i kosz z tkaniny.
    --
    • CommentAuthorOlka1987
    • CommentTimeNov 18th 2012 zmieniony
     permalink
    My kupiliśmy Orbita Baby G2, ten słynny "wózek gwiazd", hehe :D Super wózek szczerze mówiąc, Mąż go wypatrzył i mi pokazał. :) Wcale się nie dziwię, że go gwiazdy wybierają, bo jest bardzo fajny. Już paręnaście spacerów zaliczonych i mogę bez wahania napisać, ze to był bardzo dobry wybór, bo wózek ma dobrą amortyzację i jest wygodny i dla prowadzącego, i dla maluszka. :) Nam się podoba strasznie!
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeNov 26th 2012
     permalink
    a ja dalej szukam fajnej spacerówki, która będzie miała w środku dużo miejsca, będzie dość głęboka i zabudowana no i nie będzie parasolką bo musi mieć przynajmniej dwa duże pompowane koła !!!

    Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii ??
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 26th 2012 zmieniony
     permalink
    _kasiek_ a ten bebbeto nico? Pytam, bo bardzo podoba mi się ten wózek i sama bym się może skusiła, a na poprzedniej stronie mówiłaś, że chciałabyś go gdzieś obejrzeć. Udało Ci się? Godny polecenia czy niezbyt?

    Treść doklejona: 26.11.12 20:36
    Obecnie Zu przeszła już dospacerówki, bo ten który mamy (Roan 4runner) to gondola ma tylko 77cm, a Zu już mi się nie mieści...a spacerówka jest strasznie wąska :/
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeNov 26th 2012
     permalink
    no właśnie jeszcze nie....ale wiem gdzie można go w KRK obejrzeć....tylko non stop czasu mi brak. I szukam jeszcze jakiejś alternatywy w razie gdyby tamten okazał się niewypałem....bo czasu mamy coraz mniej - Mateusz już całą gondolę zajmuje :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 26th 2012
     permalink
    _kasiek_: Mateusz już całą gondolę zajmuje :wink:


    To wózek, który obecnie masz ma tylko gondolę? Nie ma spacerówki w tym wózku?

    _kasiek_: ale wiem gdzie można go w KRK obejrzeć


    Jakby Ci się udało znaleźć troszkę czasu i go obejrzysz, to proszę podziel się opinią ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeNov 26th 2012
     permalink
    magku: To wózek, który obecnie masz ma tylko gondolę? Nie ma spacerówki w tym wózku?


    ma spacerówkę ale jest to wózek jeszcze po Iwonce i po pierwsze - spacerówka jest dość mocno podniszczona i ma brudną tapicerkę, której nie da się ściągnąć i wyprać, a po drugie sam stelaż tego wózka pękł nam już w dwóch miejscach, sprężyny które były się połamały, nie udało się nam dokupić takich samych i mamy o wiele mniejsze przez co amortyzacja wózka pozostawia wiele do życzenia.....

    magku: Jakby Ci się udało znaleźć troszkę czasu i go obejrzysz, to proszę podziel się opinią ;)


    ok :bigsmile: planuję w ten weekend jechać
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 27th 2012
     permalink
    Dziewczyny a ja chciałam Was zapytać czy w prowadzeniu wózka nie przeszakadza ten poprzeczny pałąk między kołami?
    Wczoraj byliśmy na zakupach i przy okazji wpadliśmy do hurtowni z wózkami. Facet bardzo polecał dla nas Bebetto Pascal, bo jestesmy dość wysocy, a on właśnie nie ma tego pałąka.
    Mi się bardziej podoba Jedo Fyn, na żywo jeszcze nie widziałam, ale wiem, że sporo z Was go ma. Czy to rzezcywiście może przeszkadzać i zahacza się nogami o ten stelaż?
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeNov 27th 2012
     permalink
    może któraś z Was byłaby zainteresowana wozkiem abc design 4 tec cały zestaw?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 27th 2012 zmieniony
     permalink
    akirka: Mi się bardziej podoba Jedo Fyn, na żywo jeszcze nie widziałam, ale wiem, że sporo z Was go ma. Czy to rzezcywiście może przeszkadzać i zahacza się nogami o ten stelaż?


    Akirka, ja mam Jedo Fyn i mi nie przeszkadza - nawet całe lato na rolkach z nim jeździłam i też nie zahaczałam :D
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeNov 27th 2012
     permalink
    akirka ja jestem dość niska (164cm) i mi nie przeszkadzało to nigdy ale mój mąż (186cm) narzekał zawsze na to przy naszej parasolce....
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 27th 2012
     permalink
    Kasiek, mój ma prawie dwa metry i nie obija... Może to od długości kroków zależy?
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 27th 2012 zmieniony
     permalink
    Mi się wydaje, że to zależy od wysokości wózka i rączki, i od tego czy jest ona długa (w sensie czy daleko wystaje za koła - nie wiem czy to zrozumiałe;)
    Bebetto mi się podobał, ale tak czy siak jeszcze dużo czasu na oglądanie wózków:) a Jedo jest moim faworytem pod względem wizualnym.
    --
  2.  permalink
    akirka: Mi się bardziej podoba Jedo Fyn, na żywo jeszcze nie widziałam, ale wiem, że sporo z Was go ma. Czy to rzezcywiście może przeszkadzać i zahacza się nogami o ten stelaż?

    Ja tez go mam i mi tez nie przeszkadza! Powiem Ci, ze juz mialam doswiadczenie z 4 wozkami i zaden nie rowna sie z jedo fyn!! Wady u innych:
    1.buda sie nie naciaga jak tu. Mieszkam w Danii i tu wieje jak cholera wiec buda swietna!
    2.podnoszenie oparcia w gondoli na przyklad w tako warrior jest totalnie do bani!!! Tu latwo i przyjemnie, do tego masz sporo mozliwosci tego oparcia.
    3. ksztalt gondoli. Tu masz jakby prostokat a te wszystkie zaokraglone gondole sa po prostu za ciasne, fyn jest duzy i wygodny a przy tum nie najciezszy!
    4. tako warrior ma tez koszyk pod wozkiem do ktorego malo co sie zmiesci, jest za wysoko. w fyn takiego problemu nie ma!!

    Jest jeszcze wiele plusow....Polecam!!!
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 28th 2012 zmieniony
     permalink
    No my uzytkujemy już spacerówkę, więc mogę się wypowiedzieć na temat wad Jedo. Gondola nie ma kompletnie żadnych, a ze spacerówką widzę dwie wady:
    - przy gondoli koszyk był idealnie "zawieszony", przy spacerówce, która jest ciut niżej ciężej się wkłada rzeczy do koszyka
    - maluszek sie trochę ślizga na półsiedząco w spacerówce przy zapiętych pasach. Ale znalazłam na to sposób - kocyk pod dupkę i plecy i jest ok.

    A gondola faktycznie rewelacyjna - mały do końca 7 miesiąca jeździł!

    W każdym razie ja bardzo, bardzo polecam Jedo Fyn, przy drugim dziecięciu też będzie w użytku :)
    --
  3.  permalink
    Ja też już mogę się wypowiedzieć na temat Jedo Fyn-jesteśmy po pierwszych spacerach i wózeczek spisuje die bardzo dobrze. Gondola obszerna, dobrze amortyzowany, zwrotny, duże koła spisują się dobrze na każdej nawierzchni, dla mnie jak na razie rewelacja, nie zgłaszam minusów:wink:
    --
  4.  permalink
    The_Fragile: No my uzytkujemy już spacerówkę, więc mogę się wypowiedzieć na temat wad Jedo.

    A no widzisz, ja narazie tylko gondoli uzywam to tego nie wiedzialam.. Coz, nie ma idealow!! :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeDec 1st 2012
     permalink
    Hej, dziewczyny mam pytani czy któraś z Was miała do czynienia z wózkiem firmy Solam?
    Nie są drogie, są ładne ale nie znalazłam żadnej opinii o nich... :/

    http://www.prampol.pl/content.php?adres=wozki-glebokie&model=solam

    Co o nich myślicie?

    Również podobają mi się wózki x-lander i Jedo Fyn :smile:

    Doradzicie ?

    A, jeśli była mowa już o tych wózkach Solam to bardzo przepraszam...

    Pozdrawia
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 1st 2012
     permalink
    ja ze swojej strony mogę polecić Jedo (rany, powinni mi za reklamę płacic :)), oprócz tych wad, które wymieniłam powyżej (dot. spacerówki) to nie ma żadnych :D
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeDec 3rd 2012
     permalink
    Bardzo fajne te wózki jedo Fyn :smile:

    Ale mam do Was jeszcze jedno pytanie co sądzicie o wózkach leviroo?

    I czy któraś z Was może kupowała właśnie w tym sklepie wózek ?

    http://www.wozkileviroo.konin.pl/
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeDec 23rd 2012
     permalink
    czy ktoras z Was uzywa Quinny Moodd ?
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 23rd 2012
     permalink
    A czy któraś spotkała sie z jakimiś konkretnymi wadami w X landerach? Wiadomo, że co innego w użytkowaniu...
    bo tak bez użytkowania to wygląda praktycznie na idealny...
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 23rd 2012
     permalink
    Iza ja jak oglądałam wózki to trzykółkowce są niestabilne.Nawet pani w sklepie mówiła że przy tych wózkach trzeba bardzo uważać.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeDec 23rd 2012
     permalink
    gina1511: jak oglądałam wózki to trzykółkowce są niestabilne


    Ale tylko oglądałaś, czy użytkowałaś na co dzień? Bo wiesz, to są kompletnie różne sprawy.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 23rd 2012
     permalink
    Nie użytkowałam,jeżdziłam nim po sklepie.Czytałam również opinie bo bardzo podobały mi się ale stwierdziłam że bezpieczniejsze będą czterokołowce.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeDec 23rd 2012
     permalink
    Reniu mozna dokupic do tego modelu 2 kola na przod.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeDec 24th 2012
     permalink
    eveke: A czy któraś spotkała sie z jakimiś konkretnymi wadami w X landerach?

    ja swój uzywam dopiero 3 tygodnie ale co zauwazyłam narazie to czasem jak wypinam gondole to wypnie sie z jednej strony a z druga mam problem, byc moze ja nierówno ciagne ;) ( choc i tak w porównaniu do tako to wypinanie to bajka) i ciezko sie dostac do kosza jak sie wrzuca zakupy bo jest dosc wysoko zamontowany ( graco ma tu fajne rozwiazania bo kosz sie opuszcza a potem mozna go podniesc :) ) wiecej narazie nie zauwazyłam, prowadzi sie super , amortyzacja moglaby byc ciut lepsza, ale to chyba domena naszych nowych wozków, chyba tylko te na paskach nie telepia na nierównosciach.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeDec 24th 2012
     permalink
    Ja myslalam nad x landerem ale osgatecznie zdecydowalismy sie na bugaboo cameleon:). Dla mnie najwazniejszym kryterium jest waga wozka i funkcje. Cameleon jest najlzejszy bo wazy w calosci ok 9 kg. Mam go juz w domu i jest mega zwrotny a przy tym mam duza gondole, wieksza niz xlander. Xlander wazy ok 14 kg i jest jednym z ciezszych wozkow. Ja mieszkam na 1 pietrze bez windy i wnoszenie codzienne byloby problemem.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 24th 2012 zmieniony
     permalink
    Addictive - my mamy bugaboo cameleona wersje 3, wózek jest rewelacyjny, duża gondola, lekki, prowadzi sie jedna ręka, świetna amortyzacja, rewelacyjnie sie sprawdza w dużym mieście. Jesteśmy tym wózkiem zachwyceni. Z reszta nie tylko my, teściowie jak byli u nas, nie mogli uwierzyć,ze wózek można tak lekko prowadzić. Dla nas był to strzał w 10 :) . Ciekawa jestem jak sie sprawdzi spacerowka kubelkowa ( fanka ich nie jestem). Najwyżej wymieniamy wózek na bugaboo bee plus jak synus będzie już siedział ;)
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeDec 29th 2012
     permalink
    gina1511: ja jak oglądałam wózki to trzykółkowce są niestabilne.Nawet pani w sklepie mówiła że przy tych wózkach trzeba bardzo uważać.

    My używaliśmy Jane Slalom Pro, trzykołowy, ponad 3,5 roku bo moje dziecko było bardzo wózkowe :wink: i jest on bardzo stabilny, nigdy mi się nic nie przechylało i nie miałam wrażenia, że się przewróci. Jednak faktem jest, że nie wszystkie wózki trzykołowe takie są. Mój pierwszy typ chicco S3 okazał sie totalnym badziewiem, własnie chwiejącym się i skrzypiącym.
    Jestem zakochana w Slalomie i z czystym sumieniem mogę go każdemu polecić. Przerobiliśmy go na każdej możliwej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych, nawet szwedzka zima mu nie straszna :wink: Jedyny minus to mam dość mały kosz ale do przeżycia.
    Drugi wózek, na który bym się zdecydowała, moja przyjaciółka go ma, jest emmaljunga city cross. W odróżnieniu do innych wózków tej firmy jest dużo lżejszy i świetnie się prowadzi nawet z czterolatkiem w środku bo tak też go testowałyśmy :wink:
    --
    • CommentAuthormilena1984
    • CommentTimeDec 29th 2012
     permalink
    Osobiscie polecam Emmaljunge Mondial Duo ze skretnym kolami, caly czas czeka na wyjazd ale wg tego czego sie spodziewalam po tej firmie zaskoczyla mnie lekkosc wozka, pieknie sie prowadzi, przestronna gondola i jakosc wykonania do tego szybko i nieskomplikowanie sie sklada i rozklada, jest opcja z przekladana raczka.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 29th 2012 zmieniony
     permalink
    O Boże ten wózek Emaljunga jest REWELACYJNY :D
    Piękny:)

    Jaki kolorek wybraliście? :)
    Czy to przelożenie rączki jest standardowe do wszystkich modeli?
    --
    • CommentAuthormilena1984
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    przelozenia raczki sa dostepne ale zalezy jaki rodzaj stelaza wybierzesz ten Sport Cryptonite Chassis posiada taka opcje,ale ma 4 kola na wprost- i jest to jedyny ktory ma przlozenie raczki(teleskopowej zreszta). mi bardziej zalezalo na skretnych przednich kolach wiec wybralam Duo S Chassis bo i kola ma najlzejsze.W moim przypadku kolor to Denim Blue:)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 30th 2012 zmieniony
     permalink
    No powiem Ci, że zakochałam się w tym wózku:)))
    Mi się nawet podoba z tym stelażem klasycznym, ale skrętne koła to fajny, wygodny bajer - lepiej się prowadzi, więc nie wiem co byśmy wybrali :)
    Wózek - marzenie... :D

    A kolor biały albo ecru :)
    --
    • CommentAuthormilena1984
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Mangaa- gdybys sie zdecydowala na ta firme to zalowac nie bedziesz to gwarant. Jedynie odnosnie bialych wozkow to w sklepie sprzedawca mowil ze lubia zolknac po jakims czasie, wiec bardziej bym polecala wanilie/ecru:)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Właśnie tak też myślę, że biel będzie żółknąć:))
    M już prawie przekonany do tego wózka !
    Ale musimy na żywo pooglądać, pojeździć itp bo czasami jakieś szczegóły w użytkowaniu decydują o całości. Rozważyć też wszystkie za i przeciw i sprawdzić inne firmy/modele...
    Wózek ten ma nam posłużyć dla wielu dziecioof ;)))
    --
    • CommentAuthormilena1984
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    to ja mam tak samo, mi pewnie posluzy na wiecej niz jednego bobasa:) A jak m. na tak to super. Daj znac jak twoje wrazenia po wizycie w sklepie:)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 30th 2012
     permalink
    Jasne, dam znać :)
    Czy mogłabyś mi podać namiary na sklep w którym Ty wózek kupowałaś? To było chyba za granicą? Chcę porównać ceny ;)
    --
    • CommentAuthormilena1984
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    ceny byly ... niemieckie:) dobrej jakosci,hahaha:)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 31.12.12 05:29</span>
    a co do namiarow to tez sie spytam i napisze ci
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeDec 31st 2012
     permalink
    Czy ktoś ma spacerówke Maclaren techno.xt? Zastanawiam się nad jej zakupem albo nad zakupem Maclaren quest.
    Wczoraj byliśmy "poprzymierzać Hanusie do wòzków" - ale była zadowolona- nie chciała wrócić do swojej gondoli( podnieśliśmy do półsiedzącej opacie).
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeJan 1st 2013
     permalink
    My juz na 99% jestesmy zdecydowanu na wozek Quinny Moodd , jesli jakas mama go uzywa byla bym wdzieczna za jej opinie,
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJan 2nd 2013
     permalink
    Ja mam też Mutsy Urban ridera z gondoli jestem super zadowolona, a długość 74cm mi na pewno wystarczy na długo, mała urodziła się 53cm w tej chwili ma 60cm, i ma jeszcze kupe miejsca więc pewnie powożę ją spokojnie do 6-tego miesiąca w gondoli. Spacerówki jeszcze nie miałam okazji testować, ale jestem zadowolona bo jeździ się na prawdę super, a mała pięknie w nim śpi, ale mieszkam w domku więc mam płasko także na wagę nie musiałam zwracać uwagi

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 02.01.13 15:39</span>
    My juz na 99% jestesmy zdecydowanu na wozek Quinny Moodd , jesli jakas mama go uzywa byla bym wdzieczna za jej opinie,


    wiesz co wózek wygląda extra, jednak ja widziałam go osobiście na ulicy i powiem szczerze dla mnie spacerówka lipna, dzieciak miał strasznie mało miejsca w niej i na pewno dla większego dziecka będzie niewygodna i szybko będzie trzeba zmienić na większą bo dziecko z niej wyrośnie.
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeJan 2nd 2013
     permalink
    Dziekuje za opinie, zrobilam kilka wywiadow z mamami, ktore juz posiadaja te wozki i zadna nie narzekala na brak miejsca w spacerowkach, zreszta Quinny Buzz ma podobna spacerowke a jezdzi ich cala mnostwo.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 3rd 2013
     permalink
    Dzięki Milenka :)
    --
    • CommentAuthorKaaaaska
    • CommentTimeJan 8th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam,

    proszę o opinie o wózku firmy euro-cart Passo, wydaje się interesujący, ale brak jest opinii użytkowniczek :) Czy używałyście tego wózka?

    Dziękuję Pozdrawiam Kaaaaska
    •  
      CommentAuthorgolaa
    • CommentTimeJan 11th 2013
     permalink
    Kaaaaska mnie też ten wózek interesował ale skreśliłam go z listy bo nie można na nim montować fotelików innej firmy a ten z kompletu niestety nie jest dobry :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorszerka
    • CommentTimeJan 11th 2013
     permalink
    IzUK bardzo fajny wózek i znam mamy które są bardzo zadowolone. Spacerówka to samo zdrowie dla dziecka bo w kubełkowych siedzeniach dziecko nie krzywi sie. Jaki kolor wybrałaś?
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeJan 11th 2013
     permalink
    szerka zamowiony jest czarny z czarna rama, myslelismy ze wybicie mozna wziasc np.rozowe ale nietety nie, pani w sklepie tez nie rozumie dlaczego nie mozna samemu wybrac koloru obicia bo wiele ludzi o to pyta.
    Tatus chcial czarna rame wiec kompromis musi byc :)
    Ale jakis fioletowy kwiat , torba i bedzie super!

    Zreszta biala rama i rozowe wybicie jakos do mnie nie pasuje... wiem ze to nie ja bede w wozku siedziala ale czesto go prowadzila :P

    Narazie mamy 3kolowca ale w kazdym momencie mozna domowic os z 4kolami do przodu, matwi mnie jedynie malutki koszyczek no ale nie mozna miec wszystkiego.
    Pieknie rozklada sie ten wozek, a jak bedzie sie uzytkowal, zdam relacje za kilka miesiecy :D
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.