Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Jaheira: X-lander w porównaniu do Jedo ma żenująco małą gondolę,


    Zgadzam się z Jahe, Krasnal aż do 8 miesiąca jeździł w gondoli (jak na niego to baaardzo długo, bo wielki chłopak), a w Xlanderze to by i do 5 nie pojeździł... U nas głównie z tego względu Xlander odpadł w przedbiegach.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 28th 2013 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: Krzyś w gondoli jeździł 10mcy :cool: Kto da więcej? :devil:

    Jak na swój centyl to i tak krótko:devil:

    Ale już tak zupełnie poważnie, to Wojtek jeśli chodzi o wzrost jest na ost centylu, więc to,że mógł jeździć w gondoli całe 8 m-cy to raczej na plus dla jedo
    X-lander ma jeszcze dwie wady.
    Po pierwsze nie w każdym modelu można montować spacerówkę przód- tył, a po drugie nie rozkładające się na płasko siedzisko.
    Te dwie wady mają znaczenie, kiedy trzeba do spacerówki przesadzać 5-miesięczniaka.
    --
  1.  permalink
    Ja Wojtka wozilam w gondoli 9 miesiecy (Fyn). Tez do maluchow nie nalezy! No ale Ceri, 10 to juz jest wyczyn!!! :bigsmile:

    No i mojego Fyna moge jedna reka prowadzic (co nie raz bylo pomocne) , wlasnie dzieki skretnym kolom z przodu! No, moze nie w sniegu po kolana :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    eveke: Jahe a czy takie 8 mies dziecko chce jeździć tak długo w gondoli?


    Chyba zależy od dziecka, ale Krasnal chociaż już w spacerówce to i tak na spacerach głównie śpi, więc jest rozłożona na płasko. Przydaje się tylko w sklepach - tam nie śpi i ogląda wszystko.

    A Jedo dodatkowo ma podnoszoną górę w gondoli, więc jak 8miesięczniak już siedzi to spokojnie można to podnosić.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    eveke, widzisz z tym chceniem...
    Wielu rodziców przesadza szybko np, 4-miesięczne dziecko do spacerówki, bo podobno nie da się z nim spacerować.
    Ale mało który z tych rodziców zwraca uwagę na to,że takie małe dziecko w spacerówce to nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie dla jego kręgosłupa.

    Moje zdanie jest takie, że się da spacerować z takim dużym dzieckiem w gondoli, ale to rodzic sam musi chcieć.

    Wojtek jest z 2011r i podczas spacerów miałam nie raz okazje spotykać się z mami trochę młodszych dzieci w x-landerze i zazwyczaj one musiały dużo wcześniej przesadzać swoje dzieci do spacerówek.
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    u nas Młody też w wózku głownie spał, nawet w spacerówce :wink: więc rozkładanie na płasko to również ważna opcja
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    tuli_pani: nie wiem jakie macie zapatrywania na wózki nowe / używane, ale ja jak się napaliłam na emmaljungę to też stwierdziłam, że nowej nie kupię, ale używaną owszem - tak też zrobiłam - z całym zestawem + gratisami wyszło bardzo przyzwoicie

    Fajnie trafiłaś.
    Ja też patrzę na używane wózki Emmajunga (nawet dwa dni temu jeden oglądałam) ale wszystko kwestia ceny.
    Za ten ostatnio przeze mnie oglądany dziewołcha chciała ok. 2300zł (ze wszystkim) ale stwierdziłam, że to troszkę dużo patrząc na wyksploatowanie wózka.
    Kwestia tego jak się trafi.
    .
    Co do gondoli, to mi zależy, żeby była duża :) O! Także może i faktycznie ponownie X-Landera odrzucę :P
    Większość moich koleżanek długo woziło swoje dzieciaczki w gondolach.
    Tylko licząc u mnie, że Karolek urodzi się w kwietniu, to grudzień - styczeń będzie miał 9/10 miesięcy czyli będzie w górnej granicy wiekowo-gondolkowej :P I już raczej przesiądziemy się na spacerówkę...
    Oj, ciężki to wybór.
    .
    Tak czy siak - Jedo - dalej są w mojej czołówce :)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    To ja sobię idę trzasnąć w łeb i może za kilka dni tu wrócę :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeJan 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja mialam jedo bartatine na pasach i bylam mega zadowolona, wozek kosztowal mnie 1400zl ,w zewstawie naprawde duza gondola,fotelik z mozliwoscia zamontowania na wozek no i siedlisko spacerowka + torba .folia przeciwdeszczowa, na muchy i parasolka ale to juz maly pikus ,jezdzilam nim wszedzie .po piasku,wodzie,kameniach ,kraweznikach,nierownych chodnikach,dziurach (u mnie w miescie to norma)i bez problemu wszystko pokonal a prowadzenie go to czysta przyjemnosc -jedyny minusik to taki ze stelaz wozka bardzo ciezki ale teraz weszly mowsze modele wiec moze sa lzejsze ,naprawde polecam
    Asiula_6_9_91 Inglesina Classic sa zajebiste ! chcialam go zakupic ale cena 8800zl przerosla niestety moj gust :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Bilia, ciezki wybor, ale za to jaki fajny...:)

    Zobaczysz, jak bedziesz "piescila" wzrokiem wozek, po tym, jak sie pojawi w domu:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    bilia: Za ten ostatnio przeze mnie oglądany dziewołcha chciała ok. 2300zł (ze wszystkim) ale stwierdziłam, że to troszkę dużo patrząc na wyksploatowanie wózka


    to strasznie dużo, za tę cenę można mieć nową emmaljunge smart duo combi
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Jaheira: Bilia, ciezki wybor, ale za to jaki fajny...:)

    Już nie fajny, bo już zaczynam mieć na to wszystko wnerwa :P :P :P
    .
    tuli_pani: to strasznie dużo, za tę cenę można mieć nową emmaljunge smart duo combi

    No dużo właśnie! I nie chciała się targować... :P
    To był akurat city cross.
    Fakt - ze wszystkimi pierdołami, torbami, ochraniaczami, śpiworkami letnimi, zimowymi i nie wiem czym tam jeszcze ale bez przesady.
    Także szukam dalej :P
    Z tymi używańcami, to jest też mały problem, bo mieszkam w niedużym mieście więc mało mam takich ogloszeń a jeździć po kilkadziesiąt km, żeby na wózek luknąć to raczej mi się nie opłaca...
    No nic... Dylematów wózkowych ciąg dalszy :P
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Jaheira: Zobaczysz, jak bedziesz "piescila" wzrokiem wozek, po tym, jak sie pojawi w domu


    Ja już pieszczę :) aż żal chować spowrotem do kartonu;) Ale dziś przyszedł fotelik i chcemy sprawdzić jak to działa.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Bilcia zbieraj fakty i pisz , ja przyjdę na gotowe :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    eveke: Bilcia zbieraj fakty i pisz , ja przyjdę na gotowe

    Buhahaha :)
    Chyba odwiedzisz mnie w psychiatryku :P
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    bilia: Chyba odwiedzisz mnie w psychiatryku :P


    ale przynajmniej sama tam nie wyląduję :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    nasze 3 kolowiec bedzie za tydzien :crazy:
    juz nie moge sie doczekac :swingin::swingin::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    a co myslicie o tym ?? ciekawe jak jezdzi ... ja chce kupic tym razem maly zgrabny wozek http://www.wozki-foteliki.pl/photo/g4018/13.jpg
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    A co to jest? Na pierwszy rzut oka - strasznie mały koszyk...
    --
    •  
      CommentAuthorcloe78
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Dziewczyny a jaka wedlug Was to duza gondola, mam na mysli ile cm. powinna miec?
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJan 28th 2013 zmieniony
     permalink
    cloe78: Dziewczyny a jaka wedlug Was to duza gondola, mam na mysli ile cm. powinna miec?

    Duże gondole to chyba już te co mają min. 75cm
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Jaheira napisałaś "Wielu rodziców przesadza szybko np, 4-miesięczne dziecko do spacerówki, bo podobno nie da się z nim spacerować.
    Ale mało który z tych rodziców zwraca uwagę na to,że takie małe dziecko w spacerówce to nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie dla jego kręgosłupa."
    Chciałam się dopytać, dlaczego? Jeśli spacerówka jest rozkładana na płasko. Nasi znajomi kupili jakiś wózek Bebecar i od początku nie mieli gondoli, tylko rozłożoną spacerówkę. Jak dla mnie to średnia opcja, bo jednak taki noworodek, to by mi się tak zgubił w takim wózku, ale zastanawiam się bardzo, czy na ferie nie zabrać tylko spacerówki (ze względu na miejsce w bagażniku), przetestowałam już na mojej pannie, wyłożyłam śpiworem z owczej wełny, pozapinałam osłonkę i bardzo fajnie się spawdziło na spacerku. Czy to może zaszkodzić jej kręgosłupowi?
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Nercia :D Inglesina nowa koło 3500, a za niecałe 2000 używka ale jak nowe są wiem bo moja przyjaciółka kupiła używana i sprzedała za raptem 300 zł mniej dalej :P
    A ten co wstawiłaś to moja inna znajoma ma od 2 miesięcy i poki co chwali :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    wiecie z ta wielkoscia gondoli to rzecz wzgledna bo kazde dziecko jest jednak inne wielkosciowo. 3 lata temu jeździłam wózkiem TAKO Jumper X gdzie gondola ma 75cm i moja Marcelina spokojnie miesciła sie w niej do 9 m-ca zycia, teraz mam Xlandera gondola jest bardzo podobna tez ma 75cm i nie sadze aby Maryska jeździła krócej, tymbardziej ze ten ma w przeciwienstwie do tako podnoszone plecki. Pewnie moja srednia córa by jeździła mniej bo urodziła sie 60cm, maluchy rodziły sie z wielkoscia 50cm wiec wydłuzyły sobie ten okres o te 10 cm :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    U mnie 5 minut tem koleżanka zaproponowała jeszcze wózek LONEX.
    Znacie?
    Wygląda całkiem, całkiem, jest lekki i ma dużo bajerów :)
    Tu wersja ze skrętnymi kółkami
    A tu bardziej klasyczna
    Zresztą - popatrzcie sobie :)
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Duza gondola to taka ok 80 cm.

    Moonia, rzeczywiscie masz racje z ta wielkoscia dziecka, ale... Jednak 90% rodzicow wozek kupuje przed porodem. A druga sprawa, nigdy nie wiadomo czy urodzi nam sie dzieco, ktore bedzie roslo bardziej wzdluz czy wszerz:bigsmile:

    Madzinka a z tym wczesnym przesadzaniem chodzi o to, ze nie powinno sie przesadzac dziecka, ktore jeszcze samo nie siada.
    Spacerowki jednak sie chyba idealnie na prosto nie rozklada, co w polaczeniu z delikatnym kregoslupem dziecka moze miec rozne skutki.
    Choc niestety wyjatkowo czesto si czyta, ze wskazania swoje a zniecierpliwieni rodzice swoje.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Bilcia całkiem fajny :DDD
    --
  2.  permalink
    bilia: U mnie 5 minut tem koleżanka zaproponowała jeszcze wózek LONEX.
    Znacie?

    Dzis wlasnie czytalam o nich! Ciezko znalezc jakakolwiek opinie na temat tego wozka. Kolezanka mysli o nim wlasnie. Tu jest zdjecie z prifilu, dziwnie ten koszyk jest przymocowany.. tak pod katem.
    Zastanawiam sie tez nad spacerowka. Wszedzie jest napisane: oparcie regulowane bezstopniowo.. Ale czy do pozycji lezacej? I te boki w spacerowce.. Jakby moj Wojtek chcial jak to zwykle robi zlapac tem (akurat na tym zdjeciu ) bialy palak od raczki (tej do prowadzenia wozka) to nie moglby tego zrobic bo ten bok wlasnie nie pozwolil by mu wystawic lokiec poza wocek. Wiecie o co mi chodzi?!?!?? Jak nie to wkleje zdjecie.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Mam pytanie do użytkowniczek Fyna. Właśnie chcieliśmy zdemontować budkę w gondoli i tu pojawia się problem. W instrukcji jest napisane, że należy wcisnąć język grzechotki w otwór, a język znajduje się między wew a zew warstwą materiału gondoli na wysokości zamka. U nas nie ma żadnego języka i już się wściekam, bo nawet nie wiem czego szukać. Czy to jakaś plastikowa część, którą się wkłada w to kółeczko przy budce?
    I drugie pytanie czy przy regulacji budki (rozkładanie, składanie) jest jakiś dźwięk i czy na maksymalnym rozłożeniu słychać KLIK?
    Bo ja mam wrażenie, że ta nasza budka sama się składa co chwila i nie ma żadnego zabezpieczenia, żeby tak nie robiła.
    --
  3.  permalink
    mangaa: Bilcia całkiem fajny :DDD

    Fakt, wyglada naprawde ladnie i jest lekki (10 kg) ale czy ten plastki w lecie tez bedzie ok dla malucha? Malo wiadomo o tych wozkach i nie ma opinii bo sa nowe. Ale bardzo ladne!

    Treść doklejona: 28.01.13 19:03
    akirka: Mam pytanie do użytkowniczek Fyna. Właśnie chcieliśmy zdemontować budkę w gondoli i tu pojawia się problem. W instrukcji jest napisane, że należy wcisnąć język grzechotki w otwór, a język znajduje się między wew a zew warstwą materiału gondoli na wysokości zamka. U nas nie ma żadnego języka i już się wściekam, bo nawet nie wiem czego szukać. Czy to jakaś plastikowa część, którą się wkłada w to kółeczko przy budce?

    Jak przy montowaniu wkladaliscie ten plastik w dziurke to przy demontazu musicie wcisnac od spodu rochoma czesc tego plastiku i wyciagnac caly ten plastik. Jak nie jasno pisze to moze Fragile Wam napisze.... :shamed:

    akirka: I drugie pytanie czy przy regulacji budki (rozkładanie, składanie) jest jakiś dźwięk i czy na maksymalnym rozłożeniu słychać KLIK?
    Bo ja mam wrażenie, że ta nasza budka sama się składa co chwila i nie ma żadnego zabezpieczenia, żeby tak nie robiła.
    --

    U nas dzwieku nie ma. Ale sa dwie opcje. Napisze jak maly sie uspokoi bo nie moge pisac..
    --
    •  
      CommentAuthorkasiek80
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    bilia: Duże gondole to chyba już te co mają min. 75cm

    to tyle ma x lander bo mierzyłam ostatnio w sklepie :wink:

    ja dostałam w spadku stelaż x lander wiec jestem poniekąd skazana na zakup gondoli, mam nadzieję że jednak uda Nam się dłuzej pojeździć w gondoli niż tylko 6 miesięcy.


    pierwszy wózek miałam Tako Jumper x- nie polecam!
    nie poręczny, ciężki, spacerówka to w ogóle do duszy, ciężko się ja rozkładało, składało, a o dostępie do kosza na dole przy spcerówce to w ogóle wyczyn :-/
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Ksiek80, sprostowalam wyzej...
    Duze gondole to te, ktore maja ok 80 cm.
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeJan 28th 2013 zmieniony
     permalink
    The_Fragile to TAKO Captiva fakt koszyk maly ale mi potrzebny wozeczek a nie kosz na zakupy(nigdy niekorzystalam z koszyka zeby zakupy wielkie robic ,duze zakupy robil zawsze moj a ja wentualnie przechodnie cos tam kupilam

    Asiula_6_9_91 ja chce tym razem wozek maly i zgrabny ,zawsze patrzylam by byl wielki ,mial big koszyk ,szeroki rozstaw kol ,wielka gondole ale tak naprawde mi to zbedne ,rodze drobniutkie dzieci,sama waze 45kg ,moja mlodsza corka 1,3 gondoli w bartatinie miala pusta gdzie kladlam sobie graty przez co torba byla pusta kompletnie-zbedna
    --
    •  
      CommentAuthorcloe78
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Jaheira: Duze gondole to te, ktore maja ok 80 cm.


    dzieki :) Bede musiala obmierzyc nasz typ w sklepie, bo na stronie internetowej nie podaja tego wymiaru...
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJan 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Biedronka11: Jak przy montowaniu wkladaliscie ten plastik w dziurke to przy demontazu musicie wcisnac od spodu rochoma czesc tego plastiku i wyciagnac caly ten plastik.

    już doszli do tego:) Budka była już zamontowana przy zakupie i nie wiedzieliśmy co to za język ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkasiek80
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Jaheira: Duze gondole to te, ktore maja ok 80 cm.

    no własnie doczytałam, dzięki
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Biedronka11: Fakt, wyglada naprawde ladnie i jest lekki (10 kg) ale czy ten plastki w lecie tez bedzie ok dla malucha? Malo wiadomo o tych wozkach i nie ma opinii bo sa nowe. Ale bardzo ladne!

    Ano, ja tylko o wyglądzie mówię;) bo jeśli chodzi o kwestie techniczne to nie znam tego wózka. Może się okazać pięknym bublem.
    I pisałam o tej wersji klasycznej, bo ta druga mi nie podchodzi jakoś.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Jaheira: Spacerowki jednak sie chyba idealnie na prosto nie rozklada, co w polaczeniu z delikatnym kregoslupem dziecka moze miec rozne skutki.


    Rozkłada się w niektórych wózkach (np. w Jedo), ale w gondoli "materacyk", czy też to podłoże jest twarde, a w spacerówce bardziej miękkie. I mając młodego w spacerówce nie wyobrażam sobie przełożenia 4miesięczniaka do niej...

    Nera86: niekorzystalam z koszyka zeby zakupy wielkie robic ,duze zakupy robil zawsze moj a ja wentualnie przechodnie cos tam kupilam


    Nera, to nie chodzi o zakupy - ale w zimę jak będziesz potrzebowała wrzucić tam śpiworek to już nic więcej się nie zmieści. Jedo ma spory kosz, a czasem jadąc gdzieś na pół dnia biorę to co się zmieści w koszyku, w torbie + jeszcze jedną torebkę...
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    Ja mam wózek ABC Desing Comet 6s i jestem zadowolona gondola ma 78cm,moja mała ma 75 cm ale myślę że jeszcze trochę pojeżdzi .Też uważam że lepiej jest jak dziecko jeżdzi w gondoli jak najdłużej
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    The_Fragile mialam jedo z poprzednim dzieckiem ,teraz chce czegos malego :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJan 28th 2013
     permalink
    mangaa: Ano, ja tylko o wyglądzie mówię;) bo jeśli chodzi o kwestie techniczne to nie znam tego wózka. Może się okazać pięknym bublem.I pisałam o tej wersji klasycznej, bo ta druga mi nie podchodzi jakoś.

    Trzeba by go obczaić na żywo ale patrząc na te wszystkie "dodatki" to nawet daje radę (przynajmniej z opisu :P).
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeJan 28th 2013 zmieniony
     permalink
    Nie będę udawać, że dam rade przekopać cały wątek.Wybaczcie, jeśli na temat tego wózka zostało już powiedziane wszystko (pomóżcie i odeślijcie). Myślę o spacerówce dla dwuletniej panienki. Wózek musi być lekka, elegancko i prosto się składać i (największy kłopot) miec na tyle sprawne kółka, by mogła jeździć w nierównym terenie. Wstępnie skupiłam się na Baby Jogger City Mini z 4 kołami. Czy któraś zna ten pojazd? A może macie jakiś ciekawy pomysł...
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 29th 2013
     permalink
    Haha, Nera, czyli maleństwa szukasz :D
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeJan 29th 2013
     permalink
    The_Fragile taki zwinny i malutki wozeczek chce :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Nana81 - ciekawy ten wozek (spacerowka widze, ze lekka ), a gondole do tego sie jakos doczepia?

    My mamy Bugaboo Cameleona 3- z gondola wazy 9kg. Spacerowka jest lzejsza ;) narazie uzywamy gondoli i sprawdza sie super, nawet na sniegu :) Moge polecic :)

    Ja np. nie wyobrazam sobie wozic dziecka w wozku bez gondoli. Te wszystkie spacerowki niby rozkladaja sie na prosto, ale z tych co widzialam, to w wiekszosci nie jest to na calkiem prosto. Wiec niezdrowo dla kregoslupa dziecka. No i ja balabym sie, ze mi dziecko w tym spiworku (bo tak dziewczyny woza dzieci - klada spiworek na rozlozona spacerowke) dziecko bedzie mialo niewygodnie, to raz, a dwa, ze wyleci z niego ;)
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeJan 29th 2013
     permalink
    Madziauk tak, możesz dokupić gondolkę. Poza tym do stelaża pasuje kilka marek.
    Nikt nie zna Joggerów?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 29th 2013
     permalink
    Nana81 - to fajnie. Ja nigdy nie spotkałam sie z tym wózkiem.
    --
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeJan 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Jaheira: Zobaczysz, jak bedziesz "piescila" wzrokiem wozek, po tym, jak sie pojawi w domu

    Właśnie oddaję się tym pieszczotom! Kupiliśmy dziś używaną Emmaljungę Edge Duo Combi i z braku psa albo kota umotaliśmy lalkę z koca i sprawdzamy różne wersje. Zamkną nas niechybnie, ale dłuższe deliberowanie nad wyborem wózka groziłoby tym samym.

    The_Fragile: Rozkłada się w niektórych wózkach (np. w Jedo), ale w gondoli "materacyk", czy też to podłoże jest twarde, a w spacerówce bardziej miękkie. I mając młodego w spacerówce nie wyobrażam sobie przełożenia 4miesięczniaka do niej...

    Są wózki złożone tylko ze spacerowego siedziska rozkładanego całkiem na płasko i przenośnej gondoli/nosidła z twardym, normalnym materacem. Są właściwe od urodzenia, jedynym minusem może być gorsza wentylacja w takiej przenośnej gondoli, więc bardziej nadają się dla dzieci urodzonych jesienią i zimą. Ale kwestia stabilnego, płaskiego legowiska jest tam prawidłowo rozwiązana i nie ustępują pod tym względem klasycznym, gondolowym.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 29th 2013
     permalink
    Aravls zazdroszczę, że już macie u siebie :)
    ze skrętnymi czy nie? :D
    --
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeJan 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Mangaa, bez skrętnych, klasyczny czołg przeciwpancerny, zgodnie z naszymi preferencjami. Liczę się z zakupem drugiej, lżejszej spacerówki później, jak Dzieć będzie bardziej mobilny, ale może wystarczy nam chusta/nosidło? Zobaczymy.
    W każdym razie ten wózek, daj Boże, ma nam pomóc odchować jeszcze kilkoro rodzeństwa dla tego pierworodnego potomka, stąd priorytet niezniszczalności :cool:
    Tu jest link do dokładnie tego modelu, który mamy. Tylko dekor inny :wink: Czarny w złotawe wieńce. Mąż skomentował, że wózek typu karawan udekorowany pogrzebowo :devil:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.